Új privát üzeneted érkezett!

Addisz,
Egyetértek a strandolással kapcsolatos véleményeddel (könnyebb elviselni a meleget, és kisgyerek miatt muszáj), csak hát létezik női hiúság is a világon. :lol: Fürdőruci vásárlást valóban megúsztam, hacsak 3 hónap múlva ki nem derül az ellenkezője. :D

Kruppal kapcsolatban akartam még írni, hogy köszönöm a választ! Sajnálom, hogy ennyit kínlódtál vele!

Taliban is benne vagyok!!

Leo,
Az út előtt már nem is jelentkezel? Ha nem, akkor jó utat, és vigyázz magadra. Visszavárunk!

anabique
Budapest
 
 


Leo, jó utat és jó "újrakezdést" kívánok!

Majga :D Az uh képek is nagyon jók, és egyértelműek. Hogy még a kukiját is lemérték, hát ez csúcs :lol:

A strandoláshoz visszatérve, én úgy voltam vele, hogy terhesen nem is zavart, mert volt egy jó kifogásom: terhes voltam :lol: Nem-terhesen már kellemetlenebb, mert akkor nincs mire fogni a plusz kilókat :wink:
Felőlem jöhet a nyár :D
És mert annyira szeretitek:

Kép
Kép
20140901114303
 
 


HA KIJÖN ÉS LÁNY LESZ...HÁT ÉN MEGESZEM A KALAPOM!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 

 
 

Leo,
jó utat, és ha tudsz, jelentkezz!!!

Hétvégén én is csináltatok pocakfotót. Ma a metrón behúzott kabátban átadta egy néni a helyét. Szóval tuti látszik már, és babásnak látszik. De olyan szar érzés volt, pont egy 60 év körüli nő helyére üljek le, mikor ott ücsörgött a sok fiatal suhanc is, de ragaszkodott hozzá.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én bepizzáztam...már csak egy somlói hiányzik a teljes boldogságomhoz :lol: (de az most hely hiányában kimarad)

Brunhild
Ebben igazad van, bár a seggemen és combomon lévő zsírpárnácskákat azért így is nehéz megmagyarázni :wink:

Linacska
Ez annyira tipikus és elszomorító jelenség... Anno én is ezt tapasztaltam, az esetek 80%-ban nő adta át a helyet és nem is kifejezetten a fiatal korosztályból...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, hisz pont oda rakodnak le a terhesség alatt a kilók :wink:
Kép
20140901114303
 
 


Lányok!

Akkor szervezünk találkozót? Ki van benne?
Úgy tűnik, hogy most már marad a jó idő, március végét megcélozhatnánk.
Hová mennétek szívesebben: cukrászda, étterem, teázó vagy esetleg egy park?
Én szívesen keresek helyet, ha nagyjából be tudjuk lőni, hogy hányan lennénk és merrefelé orientálódjunk.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!
Én benne vagyok egy találkozóban.
Végülis mindegy hova megyünk. gyerekekkel együtt vagy nélkülük,
Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


BÁR IMÁDOK MINDEN GYEREKET,MOST INKÁBB NÉLKÜLÜK KÉNE....NEM?

PERSZE,ÉN IS BENNE VAGYOK(HA MEGHÍVTOK MAGATOKKAL)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Szerintem lehet bármelyik, bár időponttól is függ. Ha pl hétvége, akkor én lehet, hogy csak gyerekekkel együtt tudnék menni. Az ápr 2-i hétvége nekünk nem lesz jó, akkor ünnepeljük Panna szülinapját, de más fix programunk egyelőre nincs. Helyszínt gondolom nem lesz túl könnyű lefixálni, nekünk pl a budai oldal lenne inkább a nyerő.

anabique
Budapest
 
 


Majga: ez nagyon egyértelmű :)
kivancsika
Budapest
 
 


Én is gyerkőcök nélkül gondoltam, mert csak így látok esélyt a beszélgetésre :lol:

És természetesen bárki jöhet a fórumról! :)

Amire én gondoltam, az Nyugati pályaudvar környéke (igazából a Jászainál tudok egy nagyon jó kis cukrászdát, ami kétszintes, tehát elférnénk kényelmesen), ez talán könnyen megközelíthető (villamos, vonat, busz, metró stb.)

Egy péntek délután esetleg? Március 25. vagy később?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Tali jó ötlet, Nyugati krönyéke pláne jó ötlet :) Ha előre fixálunk időpontot, meg tudom oldani gyerekek nélkül :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


NYUGATI OKÉS,DE A PÉNTEK DU NEM....APA AKKOR HAMAR ITTHON VAN

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga: óriási a pocakod! Bőven többnek látszik, mint amekkora. A kép szerint én is megeszem a kalapom, ha Lackó lány lesz.

Addisz: Köszi az üzit, tanulmányozom, és jelentkezem segítségért :-)

Ana: Hatalmasat nőtt a te pocakod is. Nem csodálom, h kabát alatt is látszik.

Ma elvittem Zétit a Sensoliteban, és engem is be akart fektetni a csaj, erre kérdezem, h terhesen is lehet? Ja, nem is látszik rajtad..... :? :shock:

Tali: Hát én asszem kihagyom, hacsak nem akkor lenne, amikor amúgy is mennénk Pestre tavasszal.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Taliban én is benne vagyok, ha meg tudom oldani. Nekem jobb lenne április vége, amikor már nem dolgozom, mert így elég macerás a gyerekek miatt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nyugati környéke nekünk is lehet jó, időpontilag meg megvárom, a többiek mit mondanak. :)

anabique
Budapest
 
 


Taliban benne vagyok, idoponthoz is tudok alkalmazkodni, Nyugati kornyeke meg plane jo! :)

Leo,
Jo utat, minden jot es jelentkezz mielobb! :)

Ana, Majga
Szepek a pocakok :D

Lanyok, itt a tavasz!!! :lol:

Kép

Kép
ica79
 
 


NEKEM BÁRMELYIK HÉTKÖZNAP OKÉS,DE MAXFÉL 3-IG

MÁS:http://www.startlapkupon.hu/

KUKKANTSATOK BE,HÁTHA TALÁLTOK VALAMI JÓT :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Netty
Írd meg, mikor jönnél amúgy is Pestre és akkor megvárunk :) Tényleg, ha van fix időpontot, akkor alkalmazkodunk.

És Linacskahoz is, szóval részemről az április vége is megfelelő, akkor cuki után ki tudnánk sétálni a Margitszigetre :)

Nekem csak a délutánok jók, mert július 1-ig dolgozom.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!
Nekem jó a nyugati környéke, az időpont lehet április is. De csak délután kb 1/2 4 után jó, mert előreláthatólag május végéig dolgozom
K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


én is jövök!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Hú csajok, nem lesz könnyű összeszervezni.
Mi május 21én megyünk Pestre pár napra, de az nagyon odébb van.
Kétszer meg nem bumliznék fel, innen azért elég messze van.

na asszem elmegyek Zétivel játszóterezni.


élvezzétek ki a napsütést!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Hohoo, rendeltem a Family Frosttól egy csomó mindent, és meghozták, alig tudtam betömködni a fagyasztóbe, mert még egy 10-es doboz tölcsére jégkrémre is elcsábultam :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


majga, tényleg szép nagy a hasad, ana, a Tiéd is sokat nőtt :)

Nekem azt hiszem, kéne egy kismamanadrág, most jött el az idő :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ja, és nagyon szép idő van! Délelőtt kitakarítottam, lányokat kicsaptam a kertbe a végén, és olyan jó volt, egy órát elvoltak kinn ketten :) Aztán elmentünk biciklizni meg motorozni, de leesett Zsófi biciklijéről a lánc. Akkor azt hazahoztuk, kérte a rollert. Aztán azt is hazahoztuk, és inkább sétáltunk. Elfáradtunk :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát én hétköznap egyáltalán nem tudok (pénteken sem), csak hétvégén.. március 27. nem jó.

Mivel olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen, azt nézzétek, ami a többségnek jó... mindenki úgysem fog tudni elmenni... :roll:
Ja Nyugati jó elvileg, odatalálok :wink: Amióta nem dolgozom, és folyton változnak a buszjáratok, bkv-ügyileg analfabéta vagyok..de erre van az útvonaltervező :wink:
20140901114303
 
 


Mivel már hazamenős ruháról is volt szó...jelenleg nálam ez a favorit :wink:

Kép

(még nincs meg, de megrendeltem :) )
20140901114303
 
 


Brunhild,, ez tényleg szép, Zsófi is felkiáltott, mikor meglátta, hogy jaj de szép ruha :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


:D
Szerintem is gyönyörű...
Azt hiszem Bruninak minden napra más ruha jut majd :oops: Nem beszélve, hogy még mennyit vesznek a nagymamák, és a fiús barátnőim :)
20140901114303
 
 


Most éppen arra jöttem rá, hogy ezeket majd elteszem, és pár év múlva jók lesznek babaruhának (játszani) :lol:

Férjem már előre fél, hogy mennyi babát meg pónit meg babaházat stb fogok venni :roll: És milyen igaza van :wink:
(Már nézegettem, hogy karácsonyra mit vegyek neki :lol: Persze a fiúkról sem feledkezem meg :oops: , de egy pókemberrel vagy transformers-szel nem tudok annyira azonosulni :lol: )
20140901114303
 
 


Brunhild, nem egy, TÖBB ruha kell egy napra. Lebukja, kifolyik a pisi, kifolyik a kaki, szóval teljesen jogos, hogy készülsz. :lol: Egyébként tényleg csodaszép!

anabique
Budapest
 
 


Anabique, én arra gondoltam, hogy minden napra más jut, vagyis kétszer nem lesz rajta ugyanaz a ruha, hogyha így folytatom
Kép
20140901114303
 
 


Tenyleg nagyon cuki a ruha :D
Nagyon csajos! :P

Kép

Kép
ica79
 
 


Tudom, Brunhild. Én meg arra, hogy számolhatsz nyugodtan 3 ruha / nappal is. :)

Bennem is kezd túltengeni amúgy a fészekrakó ösztön. Legszívesebben egész nap rucikat vásárolnék, és mindenhol azt nézem, hol lehetne szépíteni a lakáson. :) Másból sem áll most az életem, csak tervezgetésből. :)

Panndi, nem semmi, hogy eddig kihúztad kismamanaci nélkül...!

anabique
Budapest
 
 


Oh, ma én is egész nap takarítottam, úgy éreztem reggel, hogy nekem muszáj... :)

Kismamanadrág nélkül kihúztam, de kismamaszoknyám van ám azért! :)

Szerintem hétvégén elmegyek a C&A-ba, megpróbálok valami farmert szerzeni :) Meg Zsófinak is kéne egy csomó minden, mindent kinőtt...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Anabique, akkor ezeket neked küldöm :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
20140901114303
 
 


És már úgy kimosnám a babaruhákat, de tudom, még korai, meg még jöna festő is addig, de néha beugrik, hogy mindjárt itt a harmadik trimeszter, és hű de megy az idő :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Leo: jó utat!

pocik nagyon szépek! :)

Taliban én is benne vagyok, mivel én is július1-ig dolgozom, legkorábban 5re tudok odaérni, és pont a március 25ei hétvége nem jó!
Lassan elkezdenék vásárolni én is :) csak legbelül nem merem elhinni, hogy lány :) szóval várom az április 19-ét, addig csak mértékkel

holnap vidékre megyünk, még most állok neki takarítani meg mosni, csak az éltet, hogy milyen jó lesz rendre hazajönni. :)

hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild :lol: Hát igen, kb. Bár most legszívesebben fürdőszobafelújítanék, garázst beépítenék, festenék, bútort tologatnék. És bosszant, hogy egyedül nem megy. :evil: Azt hiszem, nem vagyok egy türelmes alkat. :wink: És már én is mosnám ki a kisrucikat, de még nem is tudnám hova tenni őket. :roll:

anabique
Budapest
 
 


Bruni: Nagyon csinos kis ruci:-)
Én is valami ilyesmit szeretnék, csak hosszabb szárral.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Valóban nem lesz olyan időpont, ami mindenkinek jó. Azért örülnék, ha össze tudnánk hozni valamit.

Netty
Akkor tartunk majd májusban még egy sütizést, azt már abban az időpontban, ami Neked is jó :)

Brunhild
Szuper ruci :) Nálunk is Dunát lehet rekeszteni a pónikkal, rózsaszín varázspálcákkal, babákkal :roll: Apa szerint a babaházat karácsonykor már inkább magamnak vettem, mint Lucának... :oops:

Én május végére tervezem, hogy előszedem a ruhás zsákokat és átválogatom Luca régi cuccait, de nem tudom, hogy fogom addig kibírni... Ha nem lennének olyan magasan, hogy létráról is csak pipiskedve érjem el, akkor már nekiálltam volna egyedül... :roll:

Jjucuss nagyon eltűnt, remélem minden rendben velük!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Szerintem is ráér májusban kimosni a ruhákat, pedig nagy a kísértés..
Én most használt ruhákat is rendeltem, de nagyon szépek és olcsóak (bibartól, aki utoljára-talán tegnap-tett fel linket), szóval ezeket most illene kimosni, viszont akkor lebuknék - ha értitek mire gondolok :roll:
Úgyhogy nekem is várnom kell még :(, amig gyönyörködhetek a sok csajos cuccban :lol:
Barátnőim, akiknek mint írtam, mind fiaik vannak, felajánlották, hogy a semleges színű ruhákat ideadják.. hát kell a fenének, amikor annyi szép csajos cucc létezik a világon :lol:
20140901114303
 
 


Brunhild, tőle én is bevásároltam! :lol: :lol: :lol:

anabique
Budapest
 
 


Most vagy régebben? Nézegettem a fiú ruhákat is, de nekem inkább nagy méret kéne Etelének, olyan pedig ott nincs. Viszont kislánycuccok annál nagyobb számban :D
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Ma én is kismama ruhákat teszveszeltem magamnak - egész jól sikerült.
Én is vásárolnék már Emmának, de nem tudom hogy mi kell, úgyhogy megbeszéltem a barátnőmmel, hogy hétfőn elmegyek a ruhákért, aztán beindulok.

Kruppra, és a salvus vizes párásítást hallottam. (patikában lehet kapni, kb. 400 Ft). Ha egész éjjel megy, sós lerakódás lesz a bútoron, amit persze le lehet mosni, de 1-2 órától még az sem.
Barátnőmék ezzel, úsztak meg egy kórházat.
5 fok a szobában + ez.

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Lassan megyek aludni, csak még apát várom, elment biciklit venni Zsófinak :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, neked is milyen rendes embered van :wink:
20140901114303
 
 


Brunhild, Ana
Megnéztem én is Bibar albumait (az elmúlt 1 órában ezt csináltam :roll: ) és rendeltem egy halom cuccot :oops:
Lucának is találtam nagyon szép darabokat és Johannának is beújítottam egy-két napozót, ruhácskát...

Azt hiszem most már megyek aludni...

Jó hétvégét mindenkinek!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt :)

Brunhild, igen, a gyerekeiért meg pláne mindent megtenne :lol:

na már meg kell néznem magamnak ezt a bibaros vásárlást :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?