Új privát üzeneted érkezett!

beó: nagyon jó,hogy Balázs már a mellkasát is kiemeli!! :wink: 3hósan ez már dolga neki!!!Örülök,hogy ilyen nagyon használ a Dévény torna! :D Balázsra mennek a szavazataim!!!Online védőnő...köszi :cool:

Reni24: köszi a jókívánságot... :roll: Krisztián is már jó nagyfiú lehet!!Ügyesen fejlődik! :wink: Blankám még nem pápázik...hiába mutatjuk neki hogy kell... :cry:

Évi: aranyosak vagytok a képen,és tényleg milyen aranyos turcsi orra van Dominak! 8) És micsoda husis baba,képzelem milyen hurkácskái lehetnek! 8) :wink:

Viki: Alex is édes a képeken nagyon!!! :) A doki nagyon fura...3hetesen hogy lehetne máris hisztis?Uram atyám...Szerintem az van amit írsz,hogy éhes marad a pici pocija...Tedd sokat cicire,és reméljük hamar átáll a tejcsitermelődés!

Reni: tennék én Blankusról képet,de már párszor írtam én is,azért nem teszek,mert a fényképezőnket Pestre kellett vinni még pár hete szervízbe,és azóta egy pesti rokonnál van...Visszajuttatni nehézkes hozzám.A gépem viszont már jó...Viszont van remény!!!Jövő héten az egyik rokonunknak aki pesti erre van meló ügyben dolga,és ha igaz benéz anyuékhoz ha már itt jár,és meg lett neki üzenve hogy ha nem felejtené el,akkor elhozhatná nekem a gépemet...Reméljük nem felejti el!!!Mert ha visszakapom végre,szerintem agyon árasztalak titeket képekkel. :)

Eszter:
édes lehet ahogy Julcsi pocit simiz neked!!

Annus: Izus rácuppant a cicire pólón át? :shock: :lol: Kis tündér!! :lol:

Anita: Levi is édes a képeken!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Viki: ne aggódj,és legfőképp ne bánkódj!!!Akkor tuti azért sír Alex mert éhes...Blankusnál is jártam így...kb.ennyi idősen mint Alex én sem tudtam neki csak tejcsit adni.Próbálj nyugodt maradni,mert a stressz és ideg nem jó a tejcsiképződésnek,és a te szemed előtt csak az lebegjen hogy Alex ne éhezzen!!Ha pótolni kell tápszerrel pótolj,legalább tele van a pocija.A szopit pedig egy percre se add fel!!!Amíg küzdesz érte,sűrűn cicire teszed addig semmi sincs veszve.Tegyél meg mindent hogy legyen tejcsi,ha ennek ellenére se elég,vagy elfogy akkor legalább nyugodt lehet a lelked hogy mindent megtettél.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Évi:nagyon aranyosak vagytok a képen,gyönyörű Domi képet kérünk még-még-még :lol: :lol: :lol:

Aida:örülök nagyon hogy megprobáljátok újra.Sok sikert hozzá,majd gyere mesélj.

Anita:milyen kis huncutt Levi,nagyon édes :lol:

Beó:nagyon ügyes Balázska,csak igy tovább. :lol: ment a szavazat :lol:

Viki:nagyon édes Alex :lol:

000kata
 
 

 
 

Mi jól vagyunk.Kevin mondja már hogy Apa-apa meg baba olyan édes.Nagyon ügyes már. :lol:

Mindenkinek kellemes hétvégét.

Mezso:ti hogy vagytok?Apa?Blankust viszed apához?

000kata
 
 


225.szavazat az enyém volt ma beo! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kata: én most fáradtan vagyok pár napja eléggé...tegnap apa hiányomba voltam,erős depihullámmal!!!Blanka hogy van kérdésre az előző oldal alján ott a válasz! :) Hétfőn tervezem apához bevinni Blankust.Apa változatlan!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Semmiképp se adom fel a ciciztetést.. Remélem beindul és minden ok lesz! Már csak a kincsem miatt is.. Most néztem, tényleg hatalmasat nőt mióta itthon vagyunk :D

KépKép

Viki
viki23
 
 


Sziasztok!!

Tegnap volt a védőnő megnézte MIlánom és rákérdeztem a mozgására ő nem e lát valamit!
Azt mondta nincs vele semmi baj csak nagyon erős baba!! :D

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz:örülök hogy nincs semmi baj,az meg nem baj hogy erős baba :lol:

000kata
 
 


Kata én is örülök h Kevined ilyen ügyes már alig várom h már enyém is mondja h "anya" :D

Amugy h vagytok??

Kép
kriszpiri
 
 


krisz:jól vagyunk.Kevin lefoglal,egyedül nincs el csak ott vagyok vele.Sokat játszunk.Ha főzök viszem magammal mert amugy ordit.Kevin mindig csak menne menne és menne.Mászik kotor ezerrel,mindenhol feláll és kiváncsiskodik.Ha elindul futhatok utánna :lol: mert már most is.

000kata
 
 


kata:Milán is folyton kézbe van ha nem alszik,védőnő meg még azt mondta nyugodtan dajkáltam ne féljek h elkapatom!!

Ma a fiam olyan piszkos volt h még,Ati szerelt megfogdosta még a talpa is olajos volt a gyereknek, a ruhát meg ki se lehet mosni :)

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz: örülök,hogy a védőnő úgy látta semmi gond Milánnal!!Látod,mondtam én hogy látni kell,csak akkor lehet biztosat mondani! :) Most látom mindjárt mehettek a 2 hós oltásra!!!Repül az idő nagyon! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Apáról csodás hírem van a blogomban! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso igen jövőhét csütörtök 2oltást is kapunk!
Olvastam Peti javulását gratulálok de nem hiszem h itt isten keze volt benne inkább a tiétek és a szép kislányáé muszáj volt meggyogyulnia :wink:

Kép
kriszpiri
 
 


Köszi :) Hogy kinek a keze van a dologban abban nem vitázok.Akkor legyen inkább 3 kéz!!Isten+Blankus+én ja 4 mert gyógytornász!!!4x2 kéz,mert mindenkinek 2!! :lol: :lol:

Apa azt mondta nekem most telefonban pár perce,hogy úgy érzi magát most,olyan érzelmek jöttek fel benne,mint kapcsolatunk legelején!!!Amikor még nem házasok voltunk,hanem csak jártunk!!Minden olyan rózsaszín és szép ha rám gondol!!Jajjj... :wink: 8) És mindezt képes volt telefonban mondani,és nem élőben mikor bent voltam... :roll: :lol: Sebaj... :) Most nekem is nagyon jó,mert ezt én is így érzem!!!Tegnap nem látogattam,és ma hihetetlen jól esett a közelében lenni. :) :) :) :) :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso:Nagyon örülök hogy apa karja ilyen ügyes :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Meghalt Judi :cry: Isten nyugosztalja szegényt! :cry: :cry: :cry:

Kép
kriszpiri
 
 


Bizony Judicát én is nagyon sajnálom! :cry:

http://www.gyertyalang.hu/erteeg.php?erteeg=2849

én már gyújtottam neki gyertyát...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj, Istenem :cry: :cry:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


:( sajnálom én is :(

Kép
eve3htv
 
 


Látom, nagyon hétvége van.

Kicsit beleolvastam a blogba megint (Judicáéba). Most olvastam, hogy szinte a kislány egész életében küzdöttek a rákkal. Ez annyira borzasztó. Túlélték azt a vesedaganatot, erre jön egy másik....

Na mindegy. Már két napja egyedül járok a nagyimhoz, mert nővéremék elmentek nyaralni. Remélem, jó idejük lesz. Szóval jövő héten is én leszek a soros, pont jól jött ki, mert holnaptól megint ovibölcsi. Tök furi lesz. 6 hete itthon vannak, és most megint ott lesznek. Jajjj :(

Végül mentetek állatkertbe? Milyen volt??

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: holnaptól indul felétek az ovi és a bölcsi?Nálunk aug17-től van a beszoktatás...Bár lehet itt is holnaptól van bölcsi csak a beszoktatás 1 héttel később?A fene tudja...Te én úúúúúúgy várom!!!!!Tiszta izgatott vagyok milyen lesz majd,hogy reagál Blanka!!! :) :) Meghát én is hamarosan melózok...Fel vagyok rendesen spanolva.És már azon rágom,hogy majd ide is akarok jönni továbbra is,csak nem tudom hogy tudom összehozni.De nem akarom veletek a kapcsolatot megszakítani!! :oops: 8) :lol: Judicát ne is mondd...istenem...Blanka vizelet visszacsorgása micsoda ahhoz képest amin az a család átment,és szegény Judica.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Rennye ird már meg légyszi hol olvastad judica blogját én nem találom

Kép
kriszpiri
 
 


sziasztok, csak gyorsan bekukk, még Kaposváron vagyunk, Bazsi alszik. Nagyon jól érzi magát, egész nap jövünk megyünk, tegnap reggel vásár-tesco-dédszülők-Kadarkút(23km)-nagymama-haza. 2 órát aludt napközben, kendőztünk a vásárban, mindenki minket nézett, nincsenek hozzá szokva. Éjjel vagyis reggel kelt 4.30kor. Imádom, egy szava nincs napközben. Mindenkivel barátságos, röhög, sikongat, bárkinél elvan, bárhol elalszik, nagyágyon, kanapén... imádom. Most élvezhetem az anyaságot!

Itt van egy nagyobb baba 9 hónapos, annyira jó hatással van Balázsra, h elkezdte gyakorolni a forgást, háton már emelgeti a popsiját, meg próbál megfordulni.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért Kriszpirinek írom le a blog címet:)
www.judica.freeblog.hu

solya051020
Káld
 
 
 


Beo:Ment a szavazat.Még mindig 5. Balázska tök jó :lol:

Ma vagyunk 9 hósak :lol: :lol:

000kata
 
 


Beo!

Balázska nagyon ügyi!!!!Hát Iza idegen helyen elsőre nem nagyon van el....ilyenkor van sírás,de amint megszokja a hangokat meg az új arcokat már semmi gond!Mosolyog meg kacarászik ezerrel! :wink:

Kevinnek boldog hófordulót!!!!Hogy szalad az idő :shock:

annus11
 
 


Annus: köszönjük :lol: Hát igen nagyon szalad,most született....

Már mondja Kevin hogy apa-apa-apa :lol: meg baba.Olyan édes :lol:

000kata
 
 


Kevinnek boldog hófordulót :)

beo
256ik voltam,de nagyon elhúzott az első 3 :( :(

mi voltunk állatkertben.taliztunk Esztivel és Julcsival.nagyon aranyos Eszti,szimpatikus.Julcsi meg nagyon szép,nyugodt kiscsajszi.

Kép Kép Julcsi
Kép Kép Kép haza fele elaludt a buszon :) csak alváshoz cumizik :roll:
Kép Kép
Vendég
 


Szia solya köszi szépen

Kép
kriszpiri
 
 


ja és tudom mit akartam.
ha gondoljátok az NLCafén tudok csinálni egy zárt fórumot.de az más formájú oldal.meg kell szokni. ha szeretnétek akkor emgcsinálom
Vendég
 


Lekri nagyon jo képek lassan hozzá nő majd a macihoz :)

Kép
kriszpiri
 
 


Lekri nekem meg a védőnő ajánlotta a mamami ez a neve de nem tudom h kell leirni pontosan

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri
ez a mamami oldala
http://www.mamami.hu/forum/
itt még nem jártam :)
Vendég
 


Lekri én nem látom vagy találom de itt van zárt topik vagy lehet csinálni??

Kép
kriszpiri
 
 


bizony, voltunk állatkertben, és láttunk sokmindent! :D Julcsinak legfőképp az "ott! ott!" meg az "ottottotta!" tetszett :) Levinek meg a játszótér :P
majd én is rakok pár képet, csak még nem raktam fel a gépre.

Szegény Judica :( És szegény szülei, én nem élném túl :(

elrenor
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy képpel Blankusról,mert már nagyon hiányoltátok!!! :wink: Ma kaptam vissza a gépemet!!!Úgyhogy mostmár én is mutizom csajosomat! :) :) :) Szóval íme egy mai friss kép róla :)

Kép

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj, de szép kis csajszi :)

Örülök, hogy jól sikerült az állatkertezés. Jók a képek :D

Boldog hófordulót Kevinnek!

De jó, hogy Tündér-Balázsod van :) És milyen ügyi :shock: Nagyon jó lehet ez a Dévényes!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Timi! Most a nyári zárásnak van vége, az új ovisok, bölcsisek csak szept 1-től kezdhetik az évet. A bölcsiben nem, de az oviban összevont csoportok vannak. Nincs túl sok gyerek, a 7 csoport elfér 2 vagy 3-ban. Nem is értem, hogy tudják a szülők megoldani ezt a rengeteg hetet. Voltaképp 3 hónapot :shock:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: köszi szépen!! 8) :lol: Nálunk figyeltem,ma még nem nyitott ki bölcsi.Az egyik itt van a házunk aljában,mármint a bölcsi,az erkélyről rá látok,és egész nap kongott az ürességtől,egy lélek sem járt arra,kapu zárva...Szerintem csak Pesten szokás így,hogy mától van kezdés. :wink: Lehet hogy ott hamarabb van vége...Nem tudom.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Beo, nagyon ügyes Balázs!!

Jók az állatkertes képek!!! :D

Mezsó, Blanka tündéri a képen! :D

Kevinnek boldog hófordulót! Nemsokára nekünk is lesz. Hihetetlen, hogy rohan az idő tényleg.

Mostanában kevesebbet fogok jönni, de igyekszem azért minden nap. Elkezdtem itthon tanulni és hát csak ilyenkor este tudok mikor Levi alszik.

anitapo20
 
 


Boldog hófordulót Kevinnek!!(Blanka is a napokban volt 17hós :lol: nem kell ám felköszönteni... :lol: )

Beo: tök jó hogy ilyen ügyi Balázs!!

Az Állatkertes képek még mindig szuperek!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Juujjjj de jó az új avatarod Anita,és az új vonalzód is jól mutat!!Jó tanulást!De ezt már írtam a blogodban. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Boldog hófordulót Blankának :oops: :oops: :wink:

anitapo20
 
 


Mondtam hogy nem kell mondani!!! :lol: :lol: Ő már nagy kislány! 8) De köszi Anita! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszi-köszi. :D írtam választ is az üzifalra.

anitapo20
 
 


Én is!! :D Mármint választ az üzifalra! :lol: :lol: És a blogomba is írtam egy hosszabb irományt a mai napunkról,érzések és gondolatok na meg történések...Jobb helye van ott amiket írtam,mert túl hosszú és őszinte lett.Akit érdekel ott keressétek amit írtam...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Annus, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! :D :D :D

anitapo20
 
 


Köszönöm aköszöntést!!

Nagyon jók a képek,tök jó h taliztatok!!!

Blanka milyen szép nagylány lett!!!!Jó hogy mostmár te is tudsz hozni képet!!!

A mamamit ismerem,onnan rendeltem a mosható pelust egy lánytól :wink: Már regsiztrálva vagyok,majd megnézem h lehet e zárt topicot nyitni!

Blogomban van kép Izusról!
Itt meg 2 kis klipp az esküvőnkről,mert h ma vana házassági évfordulónk is!

http://amilapunk.extra.hu/video/love22_4.wmv
http://amilapunk.extra.hu/video/love33_4.wmv

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: