Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

A hó alatt alszanak a házak,
az egész világ csupa varázslat.
S mint valami tündérálom,
jön el hozzánk a Karácsony!
Meseszép Ünnepeket!


Panna, Csabi és Kristóf
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Bocsánat, hogy ilyen későn:

MEGHITT, SZERETETTELJES KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDANNYIATOKNAK!!!

PANKA, CSABI ISTEN ÉLETESSEN SOKÁIG!!!

Nálunk a délelőtt a szülinapozás jegyében telt. Nem tudom, Detti hogy ünnepeltétek Panka szülinapját, de mi elhatároztuk, hogy jövő évtől januárban, Tulipánnal közös szülinapozást tartunk.Reméljük, így jobb lesz Kristófnak.Most ugyanis rendesen össze van kavarodva a sok, titokban megjelenő majd elsuhanó személytől (Mikulás, Jézuska, angyalka), aki valamilyen módon mindig itthagyja a nyomát :lol: Na, majd az évek alatt letisztul benne.

A betegeknek mielőbbi gyógyulást!!!!

Kép

Kép
linus
 
 


Betty: Bocsi, nem tudom, miért írtam Detti-t...meg Panká-t...

Kép

Kép
linus
 
 

 
 

na én is idejutok egyzser:

NAGYON BOLDOG, BÉKÉS ÉS SZERETETBEN GAZDAG ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK NEKTEK!!!!

Noel, Kolos, Orsi, Szabi
snooopy
 
 


BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!!!

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Kicsit elcsúszva, de én is ideértem! Remélem mindenkinek kellemesen is telt! Minden szülinaposnak boldog szülinapot!


Puszi mindenkinek!

Kép

Erika
erisunny
 
 


Sziasztok, hogy teltek az ünnepek? Nálunk gyönyörű volt minden nap eddig, még holnap is jönnek vendégek!!!
Kép Kép ehhez még kicsi vagyok Kép Kép tanulom!!! Kép ciróka maróka

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

24-én nagyon örült Levi az ajándékoknak és a fának...
25-én voltunk Apa nagyiját meglátogatni, 26-án jöttünk Mándokra... ma pedig megyünk vissza Nyh-ra.
Remélem mindenki jól van!
Majd jövök bővebben.. és képekkel...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


na miújs, senkivel nem történik semmi?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Szépek vagytok!
Jó kis ajándékok! :wink:

Karácsony
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


mindenkinek búék!
Vendég
 


Buék

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Szilveszter alkalmából az jutott eszembe,
Mi lenne, ha neked is jönne egy kis szerencse?
Búcsúztassuk együtt az óesztendőt,
S ünnepeljük együtt a sok jót, a jövőt.

Ünnepeljük meg azt, hogy egészségben élünk,
Ünnepeljük meg, hogy van akit szeressünk.
Gondoljuk végig ezt a régi évet,
Jövőre kívánjunk minden jót és szépet!

Éjfélkor millió sok pezsgődugó pukkan,
Petárda is szép számban: milliónyi robban.
Poharainkat egymással összekoccintjuk
És mindenkinek boldog új évet kívánunk!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Utólag is minden szülinapos Mazsolának Nagyon Boldogságos Születésnapot Kívánunk!!!!

Nyafi, nagyon szépek vagytok! Köszönöm Patrik nevében is a jókívánságokat!!!

Mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK! Legyen sokkal boldogabb mint az idei volt...

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog új évet kívánunk!!!!

Mi tegnap nagyot buliztunk, házibuli volt, és nagyon jól sikerült. Mindenki alszik csak én tartom a frontot. Félek ha elalszom reggelig nem tudok felkelni :roll:

Mindenki nagyon aranyos a képeken. Nálunk jól teltek az ünnepek, még a betegségek ellenére is. Levit januárban itthon tartom mert ez a fránya hörghurut, mindig jelen van a bölcsiben, és ez a téli időszakban el sem múlik. Addig marad a kert, játszóház és tárasai. Szóval ha valakinek van kedve akkor szívesen megyünk talizni pl. játszóházba is.
Néhány kép az ünnepekről:
Kép Apa kari ajándéka!
Kép Kiscsajszink
Kép Levi és az ő karácsonyfája!
Kép Pancsa ajándéka
Kép Ajándékbontás
Kép Karácsonyi éneklő boci:-)))
Kép Séta 15 fokban, IMÁDTUK!!
Kép Pancsa is kidőlt
Kép Levike tanítja a kishugit.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánunk!!!

Nálunk is betegséggel teltek az ünnepek...sajnos....de azért jó volt!
:) Csak sütni-főzni nem tudtam mert pont 23.-án éjszaka Kornél kihányta a vacsiját és egészen este 10-től kisebb-nagyobb megszakításokkal ordított hajnal 4-ig.Szóval 24.-én mi aludtunk és csak du. keltünk fel....addigra anyáék csomagoltak kajcsit....és du.-ra egészen elfogadható volt a hangulat....Réka is iszonyat rondán köhögött kapott is antibigyót....aztán az 24.-én 25.-én és 26.-án Kornél folyamatosan lázas volt...Réka már javulóban...vasárnap Kornél még be is fulladt éjszaka....úgy rohant apa a tesómékhoz Rectodelt kúpért.Szóval mi hétfőn dokinál kezdtünk újabb antib. Kornélnak amit most vasárnapig kell szednie.......ÁÁÁÁ ...szóval mi arra az elhatározásra jutottunk hogy Réka abbahagyja a bölcsit és csak oviba megy dec.-től!Csakis Kornél miatt...mert neki ez nagyon sokkkkkk volt szerintem ...komolyan mondom amióta megszületett az első 3 hónapban nem volt beteg azóta 1- hetes szünetekkel folyamatosan.A szájpenészünk azóta is folyamatosan kint van ....mert....le van gyengülve az immunrendszere...egyébként borzasztó nagy kópééééé...imádjuk...nagyon kis akaratos is...már bútorok mellett lépeget és tolja maga előtt Réka kisszékét és úgy halad előre :) Már rengeteg mindent megért és sokat dumál és kiabál!!!

Majd rakok képeket is!

Puszi
Niki
Vendég
 


Kiöltözés nálunk nem volt(pedig szerettem volna) mert Réka pont akkor kelt fel valamint ugye fáradtak voltunk nagyon örültünk, hogy a fa és az ajándékok be lettek csomagolva.

Kép Fa...

Kép Korni és az ajándéka...:)

Kép Réka...:)

Kép Közös játék...:)

Kép Már ilyen jól elvannak...:)
Vendég
 


Sziasztok!

BUÉK még1x

Öröm nézni a tesókat!
Nagyon aranyosak együtt Rékáék és Leviék :P


Mi fent voltunk, éjfélkor volt puszi (Levinek) és megnéztünk 1-2 tüzijátékot (szomszédokban). Manónak nagyon tetszett.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Minden jót nektek 2010-re, mindenkinek sok sok egészséget, örömöt, könnyű szülést azoknak akikre ez vár. :) :)

Szüleim, tesóim és családjuk itt voltak szilveszterkor. 12en voltunk. Majd kicsinyítek képeket. :)

dhbetty
 
 


Nagyon boldog, megvalósuló álmokban gazdag új évet kívánok mindenkinek!!!!


Úgy látom, eljött az én időm, rajtam a sor.... :lol: Csajok, ne tudjátok meg, hogy parázok a szüléstől!!!! :oops: Mintha még soha nem csináltam volna.... :wink: Mindenesetre már nagyon árom, hogy a kezemben tarthassam végre a kislányunkat...


A betegeskedőknek jobbulást, és erősödést!!!

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Szörnyű ez az idő, teljesen lehangol, és még az orrunkat sincs kedvünk kidugni. Régen a Levivel ilyen hidegben még kimentem de most a betegség óta nem merem őket kivinni nehogy visszaessenek.
A másik dolog ami miatt írok, legfőképpen a kétgyermekeset kérdezném. Ti hogyan oldjátok meg hogy hogy egy kicsit kettesben legyetek a párotokkal. Mert mióta ketten vannak szinte semmi időnk nincs kettesben, és ez egy kicsit megvisel minket. Vagy lehet hogy csak én fújom fel ezt a dolgot. De tényleg kíváncsi lennék hogy, hogy megy ez másoknál. Tudom hogy ez most egy kicsit nehezebb időszak. Csak hátha van valakinek valami ötlete. Niki, nektek már könnyebb hogy ilyen jól eljátszadoznak?
Betty, nálatok mi újság? Hogy bírod? Panna jár bölcsibe. Levi most itthon van. Végül is nem olyan vészes csak motorral nem merem kivinni mert aztán csak krosszozhatnék a babakocsival utána.:-) Cicc veletek mi újság? Kinek mikortól aludta át a babája az éjszakát. Sajna Panna még mindig felkel egyszer éjszaka és eszik is. Nem értem. Ötletek?

Linus, tényleg nemsokára kint lesz a kisasszonyka. Kristóffal milyen szülésed volt? Azért félsz most? Biztos nem lesz könnyű, de amikor ott lesz a kis pöttöm kislány a karodban az mindenért kárpótol majd.:-))

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziaszrtok!

Eléggé megkésve, :oops: de kivánok minden családnak boldog új évet!

Gyerekek gyönyörűejk! :D

Vivusom tegnap kezdte meg a bölcsödét!Ünnepek nagyon jol teltek!Szilveszterkor +tripla szülinapot ünnepeltünk(férjemét,Vivust és az unokanővérét)Nagyon jo volt!Vmikor rakok képet is,ha nem baj!
:arrow:

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Linus, húúúúúúú-haaaaa....tényleg te vagy a soros :shock: Na de ügyes csaj vagy hamar túl leszel rajta és tényleg a 2. szülés sokkal gyorsabb.

Vivinek Boldog szülinapot!

Anna, én is útálom már ezt az időt...én sem viszem ki őket pont most jönnek rendbe...bár szombaton hagytuk abba az antibigyót Kornélnál és tegnap be is lázasodott és reggel öklendezve ébredt de. alig volt étvágya aztán kapott kúpot és du.-ra ismét a régi lett....és már az étvágya is visszajött. :)
Mi már szeretnénk végre egészségesen látni a gyerekeinket...mert már olyan régóta nyűglődnek szegénykék de asszem jó úton haladunk.A férjem ma mondta vissza a bölcsit...kicsit sajnáljuk...de nekem fontosabb most hogy egészséges legyen mind2 főleg a pici fiam....mert ő aztán megkapta most rendesen.....Réka bírta volna de így amúgy sincs értelme, hogy 1 hetet járna aztán 2 hetet itthon van....tényleg csak foglalja más elöl a helyet.
Nem akarok senkit elkeseríteni de nekünk még most sincs időnk egymásra...ha hazajön apa akkor gyerkőcök rajta csüngnek...talán este 1 órácska de akkor meg már hullák vagyunk még beszélgetni is.Remélem nyáron eljutunk valahova kettesben...bár már tervezzük hogy beülünk 1 du.-i mozira....úgyis most lesz az évfordulónk...lehet meg is lepem apát 1 mozijeggyel meg beszervezem valamelyk nagyszülőt :wink:
Jaaa és Kornél közel 1 éves és még mindig eszik éjszaka....ha pedig nem kap akkor hajnali hisztibe kezd...de olyan szinten hogy akkor már hiába etetem meg...akkor is nyűglődik....így én már nem is próbálkozom...majd elhagyja egyszer....Réka már 2 vagy 3 hónaposan átaludta az éjszakát :!:

Puszi
Niki
Vendég
 


Helló!
Kettesben? Paff, férjemet is kb 4-5 órát ha látom hetente.. :cry: persze este itthon van, de akkor alszunk. Najó, vasárnap néha velünk tud maradni. és mi egyébként is csak 4en élünk itt, tehát nem lehet nagyszülőkre bízni. Merthogy gondolom az a megoldás. Nekem még az is nagyon jó lenne ha mondjuk du-ként itthon lenne és segítene nekem. Tlképpen én este 8, vagy 9 után látom csak, szóval gyerekek leghisztisebb időszaka, fürdetése, stb mind egyedüli meló...Zombi mellettem kismiska.
Nade akkor sem adnám már semmiért Lillancsot. :)

Ő is eszik még minden éjjel 2kor. Pankának ilyenkor már nem kellett. Alszik este 9től 2ig és innentől kezdve szigorúan 3 óránként, azaz 5kor is. Tényleg nem lehet mit csinálni..ha éhes, éhes.

Ó és őkisasszonysága nem hajlandó szopni. Csak az üveg..úgyhogy lefejt tejet kap. Pedig még mindig 75-80%-a a kajának csak anyatej. De sajnos nem kell már cici. Hát így kapja amíg van aztán lassan majd jöhetnek a gyümölcsök.

dhbetty
 
 


Mi végül kimentünk, igaz csak fél órára, de már nem bírtunk magunkkal. Mindannyiunknak jót tett.:-) Igaz a végén majd megfagytam, de jó volt, Levi is tök jól viselkedett, pedig rettegtem a motor miatt.
Hú Niki akkor még jó ideig nem lesz könnyebb;-) De az iagz hogy semmi pénzért nem adnám őket. Ez az én nagy bajom is, hogyha anyuéknál hagyom őket, és elmegyünk vásárolni akkor is rohanok haza, pedig anyuékba megbízom. Na mindegy. Az esti kajcsizást meg azért is kérdeztem, mert Levi ilyenkor már átaludta az éjszakát, de ahogy írtátok, nálatok is így volt a nagytesóknál. Mitől lehet ez vajon?

Betty tényleg nem lehet könnyű így minden elismerésem. Igaz apa is későn jár haza reggel 7-kor elmegy és este fél hétkor ér haza, szóval a fürcsire itthon van. Tényleg te hogy oldod meg a fürdetést? Külön szobába vannak a lányok?
Jó hogy most ennyi tejcsid van, kitartást!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Kitartás 2 gyermekes kismamák!
Én csak irigyellek Titeket! :P :wink:

Linus...neked is Kitartás...néhány nap és újra megtörténik a csoda... :P
(én az elsőnél sem izgultam :roll: ..de a másodiknál lehet fogok, ha sokkal gyorsabb lesz minden :roll: )

Betty és Aniko
Jöhetnek a képek!

A mozit már én is említettem Apának... :lol:

Manóval tegnap történt egy kis baleset...
Após fogta a kezét és a gyerek ugrált fel-le az ágyról :?
Aztán csak sírt és sírt (közben én a konyhában...)
Egész délután nézegettük - vizsgálgattuk a lábát... nem volt lila, de egy kicsit dagadt.
Nem akart semmit felhúzni, nem bírta hajlítgatni, nem állt rá - így bemetünk a traumára.
Volt röntgen - amit végigordított... Az eredmény: Zúzódás a lábszáron és a bokán.
Itthon mondtam mindenkinek ( főleg a nagyszülők szokták ezt a hülye "játékot" játszani vele ) , hogy vége az ilyen ugrálásnak, nem lesz az, amit a gyerek akar...
Nem akarok egy törés... :evil:

Borogatni kell, kenni egy géllel (amit 6 év alatt nem is lehetne használni).. és ma sokat pihenni.
Szerencsére nem akar futkározni...
Ma még csak 2x sétált egy kicsit.

Tegnap mineden sírt - sírva magyarázta nekem este, hogy MENNI KELL DÉDIHEZ , NEM TUD LÉPCSŐN FELMENNI, FÁJ A LÁBA.. (szegénykém az hitte, hogy nem fog tudni már lépcsőzni, járni) :?

Ez a lábam fááj:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Anna nekem 4 hós koráig minden éjjel kelt 3 kor. Ha megvígasztal tegnap is!!!!! Pedig már két éves. Tényleg Levi még mindig kétszer alszik egy nap? Mert emlékszem böli előtt még így aludt. Mikor viszed megint?
Tudom, ti nem cserélnétek el a 2. gyereket semmi pénzért. De én úgy örülök, hogy Gigivel most isteni időszakunk van, megyünk mindenhova kézenfogva, vagy motorral, nem kell a babakocsi, jön szívesen, szeret programozni, szval nagyon király.
Lányok nekem is lenne egy kérdésem: Gigi nagyon boldog a bölivel, de ugye másfél hónapot kihagyott. Miután tegnap az első nap böli után kétszer is felébredt éjjel, tudom, hogy amiatt, mert keveset látott, sztném megkérdezni, ti milyen szavakkal magyaráznátok el, hogy megértse, hogy szeretem és nyugi, és nem kell aggódni, de anyát várja a munka nemsoká...

Kép
nyafi
 
 


Na úgy néz ki alszanak a gyerkőcök.:-)
Nyafi, Levi már rég csak egyszer alszik. Tulajdonképpen a bölcsődei beszoktatással egyidőben álltunk át a du. egyszeri alvásra. Hát én most januárban nem szeretném ha menne. Majd meglátjuk hogy alakul. Csak nagyon félek ezek után a fránya betegségektől, de csak a kis Pancsa miatt. Levi bírná stram kis gyerek, de Pancsa még picúrka, és féltem nagyon.
Hogy hogy Gigi ilyen sokat volt otthon? Szerintem jól csinálod, én is azt magyaráznám hogy anyának dolgoznia kell és nagyon szeret és siet érted a bölcsibe, és neki csak játszania kell ott, ami nagyon szuper. talán még ha néhány játékról kérdezed ami a bölcsibe van, akkor nagyobb kedve lesz menni. Bár most Levinek sincs kedve menni, a múltkor kérdeztem, hiszen itthon sokkal jobb ugye :wink: :wink: .

Kép
Kép
boganna07
 
 


Köszi Anna!
Azért volt itthon másfél hónapot, mert szalmonellás volt. Mint az összes többi gyerek a böliben. Egymástól kapták el, valaki bevitte, mert nem egyszerre lettek betegek. "Csak" a hasa ment, hányás hála az égnek nem ovlt. hát Gigi már nagyon várta. Gondoltam elkezdem kicsit felkészíteni, mert hátha nagyon elszokott, mondom neki múlt héten bölcsibe fogunk menni, erre Gigi nagy indiánkiáltással: Kati néni, Gejgő, Vivi...odarohant a bejárati ajtóhoz, és 10 perc múlva jött el legörbült szájjal, miután mondtam, hogy csak hétfőn megy.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!


Utólag kívánok Mindenkinek Boldog Új évet!!!

Ma délután hazaérkeztünk Erdélyből,szuper jó volt.Állandóan ettünk ittunk és aludtunk.
Gyerekem utálja a havat(tiszta anyja)

Holnap reggel Heim Pálba megyünk,remélem csupa jó hírrel jövök majd.

Pusssz Mindenkinek!
kingiii
 
 


Sziasztok!

Kingii
Mi volt a kórházban?

Ma voltuk a bölcsibe. Levi nagyon élvezte...
Egy bő órácskát voltunk ott, nem akart hazajönni :)
Azt mondták a bölcsisnénik, hogy nem lesz gond a beszoktatással :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kinggii:Ird meg a hireket!

Kia:Az jo ha élvezte!:)
Mi mult héten kezdtük hétfőn,pénteken már ott aludt!
Első nap volt sirás mert nem akart eljönni a böliből!(Nekünk is azt mondta a bölcsisnéni h nem lesz gond...)
Tegnap még nem,de ma már sirt mikor bement, :cry:


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
aniko...
 
 


Anikó, annyira de annyira édi a kis Vivi. Teljesen odáig vagyok érte. Azok a ki gödröcskék az arcán... Remélem a kis Pancsánknak is ilyen szép kis göndör fürtjei lesznek:-))
Hát igen a bölcsi az elején tök szupi, de amikor rájönnek hogy mindennap, és anya nélkül. Akkor egy kicsit elkeserednek, de utána minden ok lesz.:-)) Szóval kitartás! Biztos csak reggel pityereg egy picit utána meg jól érzi magát. Levi is így volt vele. Még a jövő héten itthon aztán meglátjuk. Mert azért hiányzik már neki.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Aniko
...tényleg szép nagylányod van!
Szép volt a torta is.
..és kitartás a bölcsihez! (Levinek már most magyarázom, hogy azért kell majd menni, mert Anya is megy dolgozni - mint Apa...stb)
Még van másfél hónapunk... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Velünk minden oké,tágulat ugyan akkora,májusban kell vissza mennünk kontrollra.

Olyan édesek ezek a gyerekek.

Anikó:nagyon szép kislány Vivien is,jó a pici pónis pizsije.
kingiii
 
 


Nagyon helyes nagylány. Micsoda gödröcskéi vannak...

Kép
nyafi
 
 


...fájdogál a torkom és Levi is náthás... nem vagyunk túl jól :?
(...lehet, hogy a bölcsiben szedtünk össze valamit :roll: )

Ma jönnek "haza" a sógornőmék...

Kingi
Örülök, hogy minden rendben... :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Szánom-bánom a hanyagolást, de tényleg eléggé ki vannak centizve a napjaink.
A napokban elkezdtem egy blogot, hogy a család, barátok is bepillanthassanak néha az életünkbe, ha van kedvetek:
http://minimanok-lili-panka.blogspot.com/

Jól vagyunk, várom a tavaszt, mint a megváltót, mert így száz kilóval többet keell cipelni, a ruhák miatt. :lol:
Na meg a jóidő, az jóidő..és Lili is nagyobb lenne már..stb, stb
Bár rá tényleg nem lehet szavam. Mostmár talán mondható, hogy este fél9től-5ig alszik, kb. Természetesen ez lehet negyed5, vagy 6 óra is. De azért haladunk.
5 kg már :)
2390 is volt.

Panna pedig elkezdett talán beszélni. De nem egyszerű az új szavaknál. Kitalálni, hogy ez melyik szó, ráadásul azt is, hogy milyen nyelven. Németül szépen ejti a szavakat.

Szép vasárnapot!

dhbetty
 
 


Betty
Gartula az alváshoz és az ügyes lányokhoz! :wink:

Ma elmentünk a drnénihez, azt mondta nem komoly a betegsége Levinek..
(köhögéscsillapító, vitaminok...) :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Betty de jó hogy jöttél! Megnéztem a blogodat, és nagyon cuki a kis angyalkás egyen szerkó.:-)

Kia, sajnálom hogy így rögtön elkapott benneteket ez a bölcsis cucc. Érdemes valami immunerősítőt adni majd Levinek is.

Nyafi mi újság hogy megy a munka? Gigivel gondolom minden rendben a bölcsiben.

Niki rég írtál. Gondolom nem könnyű a két gyerkőccel. Levi sem ment még az idén, de holnap elengedem, mert már nagyon hiányzik neki. Ahogy egy picit is folyik az orra rögtön itthon tartom majd. Írj ha lesz időd.

Kingíí örülök hogy nem romlott Flóri baba állapota. Remélem javulni fog mire lesz az újabb kontroll.

Zsuzsi mi újság felétek? Írj!!!!!

Zuzi remélem most már egy picit jobban vagy. Ha van lelkierőd írj nekünk egy picit, mi újság veletek.

Orsi mi újság hogy bírod a két gyerkőcött?? Annyira eltűntél te is.:-(( Kíváncsi vagyok ám rátok!!
A többiekenek puszi!
Hoztam pár friss képet:
Hoztam néhány képet. Kép
Kép Beeeeeeeeeeeee!
Kép Én kis építészem!
Kép Jó tesók
Kép Puszi!
Kép Apával
Kép Anyával
Kép Kettecskén!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna
Nagyon szépek vagytok! :P
Gyönyörűek a gyerekek! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon aranyos a Hello Kittyd :))

dhbetty
 
 


Köszi lányok jól esik.:-)

Kép
Kép
boganna07
 
 


Nagyon szépek vagytok csajok! (Betty, Anna)Anna van még tejed? Rengeteget ledobtál!
jó volt a blog betty!
Anna a mhely szupi, nagyon jól érzem magam!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Anna, nagyon szépek vagytok :) Gyönyörűek a gyerekek!
Köszönöm a hiányolást, nagyjából olvaslak benneteket, de sajnos nem sok időm van írni.
Dolgozom, rohanok haza aztán már csak Patrikkal foglalkozom, vacsi, fürdés, alvás. Szinte minden este csak beájulok az ágyba.

Amúgy jól vagyunk, bár most Patrik itthon van, mert kicsit köhögött és nem akartuk bölcsibe vinni. Napközben a mamája vigyáz rá.
Nagyon édes, huncut Manó. Sokat dumál, fergeteges dolgokat csinál. Minden napra tartogat valami meglepetést, de ezek természetesen kellemes meglepik. Nagyon kis okos, értelmes gyerkőc! Imádom! :)
Én megvagyok. Voltam már jobban is, de remélem leszek is....
Ez van! :(
Remélem ez az év sok jó dolgot hoz, nagyon bízom benne.

Zsuzsi mi van veletek? Hogy vagy?

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Örülök, hogy jó munkahelyet sikerült találnod! :P

Betty
Nagyon jó a blog!
...és JOBBULÁST!!

Mi még gyógyulgatunk....

Uncsitesók:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszi :)
Jól elkapott, most sajnos alig kapok levegőt.
Az orrom teljesen eldugulva, a szám előtt meg maszk, hogy ne fertőzzek senkit....bár ezzel azt hiszem elkéstem. :(

Kia!
Figyeled a peteérést?
Nekem mindkét csaj úgy jött össze. Kiszámoltam mikor van és akkor attack. :lol: :lol:

dhbetty
 
 


A peteérést Levi előtt néztem néhány hónapig..
Ha most megjön lemegyek végre a pincébe és megkeresem a mikroszkópot :lol: (bár azzal csak azt tudom, hogy mikor van... ha akkor akcióznánk nagyon esély lenne fiúra... így mindig akció van :oops: :lol: :oops: :lol: )

..de én kiszámolni nem tudom, mert ősszel (a szopi után) kezdett beállni a ciklus.. szept-ben még 40 napos volt, aztán 34, 31... most ismét 36...
(ma van a 36. napom, de még nincs semmi - nem érzem, hogy jönni fog :roll: )

Kicsit bonyolult a testem :roll: (biztos ismét a ciszták :( )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Lányok!

Boccs, hogy így hanyagoltam a topicot, még kicsit fogom is, mert febr. első hetében államvizsgázom.

Csak annyit akartam, hogy iwiw-en most láttam,
Január 15-én megszületett TULIPÁN!!!!

Akinek linus fent van ismerősként, láthat róla fényképeket!

Gratulálok Linus, sok tejecskét kívánok és jó egészséget!!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


LINUS
GRATULÁLOK! :lol:


Cicus
DRUKK februárra! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: