Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm szépen.


(osztozunk a pénzen?)

itt a vihar, folyamatosan villámlik... Balázs még fürdés előtt elájult a mellkasomon, fürcsi volt meg egy 3/4 órás szopi és alszik mint a bunda. rá is altató hatással van a hideg front. remélem az éjjelünk nyugis lesz itt a nagy vihar alatt.

jó éjt

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Reni: hát azért tud Blanka hisztizni,elég akaratos de a tanácsadóban amit ma művelt az messzemenően túl ment a megszokotton... :shock: :shock: Nem is értem? Ez az időszak azért elég hosszú volt víz nélkül nálatok nem? Mégiscsak kánikula van!!!!

Annus: nem semmi!!Már piciként is gépeztél? :lol: :lol:

Beo:
4500ért jártok? :shock: Mi 3000ért jártunk...

Eszter: gratula a kiskönyvhez!!!Vigyázz magatokra!Napi fél kávé nem árt meg nyugi!!!Esetleg tegyél hozzá kis tejet,hogy hígabb legyen.Nagyon örülök hogy bíztatnak hogy nem ártott a RTG a babának!!!!Cukrász gyakorlat???Cukrásznak tanulsz? :shock: :wink:

Anita:
örülök,hogy alakul az alvásotok!!! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Éviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De örülök,h.jöttél!Sokat gondoltam rátok!Annyira kiváncsi vagyok Domikára!Tegyél képet!Örülök,h.azért minden ok.Jó súlya van.Ügyesek vagytok.Csak igy tovább.Sok boldog első névnapot Domikának!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2009.08.04 20:45-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Na én félek mikor ér ide a vihar...Blanka fel szokott rá ébredni ugyanis.És késő estére,éjjelre jósolták hozzánk az érkezését...Hát remélem nem ébred majd fel.Nálunk még semmi jelét nem mutatja hogy készülődne odakint valami...Jó éjt Beo!!Remélem Balázs éjjelébe nem zavar be a vihar!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Itt se esik még.Csak nagyokat villámlik. :shock:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ja én is most álltam ki szétnézni az erkélyünkre és még a villámok is messze vannak,de rettenet nagyok,és félelmetesek!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Égből függőlegesen jönnek a föld felé,és tök vastag csíkok...szinte az összes.Régen még a villámok se ilyenek voltak.Komolyan baljós hangulat van odakint.Szerintem nem csendes eső lesz...Lehet hamarosan kihúzom a gépem az áramból is,nehogy baj legyen.Egy alaplapcserém volt már villámcsapás miatt.Szervízbe mondták,hogy az vágta tönkre. :shock: :shock: Pár éve 20ezer volt az új alaplap,most tuti több,és pénzem meg nuku rá...

Kép

Kép
mezsó
 
 


már 2 dörgés volt és a villámok továbbra is... :? :? :? :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Én még mindig itt...izgi... :) Hangok fények összjátéka...durva dolog készülődhet odakint...Időkép.hu-t meglestem a percről percre rovatot.Pár perce jelent meg:

A legfrissebb radarképeken úgy tűnik, a Vác-Szolnok-Kecskemét-Szeged íven az egész országban zivatarcellák tombolnak, félköríves elhelyezkedésben.

Nemsoká csinadratta lesz valószínű...Ma nem alszok. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Bakker, hogy pont felettetek :shock: Itt már jó ideje erősen fúj a szél. Mára virradó éjjel pont éjfélkor ért ide a vihar. De most se villám, se dörgés. Kíváncsi vagyok, mi lesz nálatok Kecskeméten :roll:

Na igen. Jövő héten 3 napig nem lesz melegvíz. Azt nagyon tudom utálni. A legnagyobb fazekam ugyanis 5 literes :evil: az kevés fürdéshez. :(

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Még semmi...továbbra is erős villámok,és nagyon haragos durva mély dörgések...Lassan 2 órája csak készülődik valami... :shock: Még teszek veszek,aztán ha beindulna valami muri,akkor az áramból is kihúzom a gépem!!!

Jajjjj...Nálunk csak 1 hét volt a legtöbb amikor nem volt melegvíz.Addig meg anyuékhoz szoktunk cuccolni!Olyan még sose volt hogy se meleg se hideg víz nem volt. :shock:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ugye a vonalzómon lévő virág a kék írisz? :oops: Nem vagyok benne bizti.Fontos ez nekem,mert ugye apának az a kedvenc virága,és ez nekem nagyon hasonlít rá. :wink: Azért csináltam ilyet!

Kép

Kép
mezsó
 
 


kikapcsnak,dugóból kihúzásnak itt az ideje!!!Közeledik már. :shock: :shock: A szél már csak úgy lengeti a függönyt,be is csukom az ablakot mindjárt.Még eső nuku,viszonylag csend van,de érezhetően hideg jön be.Lehet jég is lesz?Akkor csinál így hogy lehül...No most hogy tudósítottam,megyek és nyugovóba helyezem a gépem,mielőtt kivégzi a vihar!!!! :shock: :shock: :?

Nyugodt éjjelt!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó én úgy tudom az az árvácska ami a vonidon van. Kerestem neked egy képet az íriszről. Ha nem baj :wink:

anitapo20
 
 


Na a kép meg pont lemaradt :oops:

Kép

anitapo20
 
 


Nálunk semmi vihar. Se szél, se eső, se villám csak a meleg. :(

anitapo20
 
 


Hát itt sincs semmi vihar. Fújdogál a szél, és ennyi.

De ha nálatok ennyire készülődik, akkor jobb is, hogy áramtalanítottál.

Nyugodalmasat mindenkinek.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ez is írisz, és ehhez pl hasonlít szerintem:

Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát ha árvácskának hívják ami a vonimon van az is maradhat,mert apa nélkül elég árva vagyok... :wink: :cry: :wink: :cry: De Reni ami képet beszúrtál én is úgy emlékszem hogy apa azt a kék íriszt szereti ami azon a képen van!!!! :) És az a virág tényleg olyan mint ami a vonalzómon van!!!!! :D

Este nem lett semmi nálunk se.Eső esett valamennyi...Szerintem csak a szele súrolt minket,mert kb.4ed órát tartott az intenzív villámlás,dörgés és ennyi.Volt már ettől erősebb eső is.Mert ez nem vihar volt...Inkább csak valami gyenge zivatar lett belőle. :) Most meg eseget...Jó volna ha picit abbahagyná mert kéne menni boltba... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


képzeljétek egy kislány szülei csaltak, mert már nyert versenyt de mégis benevezték, és beárultuk, így előrébb van Bazsi :)

kérlek szavazzatok továbbra is Rá. köszönöm

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok csajok!
Nálunk erős szél és nagy zuhé volt.Atticy meg se hallotta,mint jó szokása szerint. :lol: Én meg csak reszkettem a pléd alatt. :lol:
Mezsó-igen az árvácska a vonidon.Nagyon szépek az új vonik!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


beo szavaztam!!!Nagyon jól áll Balázs!!Sokan szeretnek titeket! :wink: Tegnap óta 30szavazat!!Hűűű... 8) De meg kell jegyezzek valamit!!Hogy hogy nincsenek most elszállva a szavazatok!130akárhány szavazattal eddig nem lehetett az élbolyban lenni!!!!! :shock: :shock: :shock: Máskor az első pár napja alatt a versenynek 400 szavazattal bíró résztvevője is szokott lenni...Nem értem.Itt valami megint nem oké.Nagyon durva ez a picibaba...Ez nem normális verseny,az egész bunda.Persze tisztelet a kivételnek pl.ti.De tudod úgyis hogy bunda alatt mire gondoltam.Biztosan figyelted az előző hónapok versenyét...

Kép

Kép
mezsó
 
 


aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mennyit irtatok az elmult napokba.
tök jó,hogy az eltünt lelkek is megkerültek :)
én olvasok ám,de irni nem mindig jut időm :)
de veletek vagyok.

Timcike
tök jó ötlet az üzlet.kár,hogy messze vagytok töllünk :( itt is menne egy ilyen üzlet,sőt felnöt ruhákkal is.

Rennye
hiányoztál ám.

Beo
Balázsodért nagyon oda vagyok.annyira szép formás baba. :)

Eszter
akkor szerintem nem lesz gond és jővőre 2 kis manod lesz.kösd fel a gatyeszt,de hidd el csodás érzés.főleg ha 2 visit :)

Évi
képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kriszpiri
tőled is :)

Anita
Levi új képeit meglestem az iwiwen.annyira mosolygos kiegyensulyozott fickónak látszik. :) helyes nagyon ő is.

Mezsó
veled minden nap beszélek :) de Blankáról te is rég raktál képet :)

Annus
tudod Izusnak lesznek gondjai,vagyis nektek apával.mert a pasikat nem tudjátok levakarni majd róla :)

amugy észre vettétek,hogy itt csak 4 kislány van a többi pasi. :)

na ha valakit kihagytam sikitson.próbáltam mindenkinek irni :)
Vendég
 


ja és persze szavaztam Balázsra :)


amugy egy kérdés.
nincs kedvetek találkozni valamikor.ősszehoznánk egy talit. Pesten vagy Kecskeméten ???????????????????????????????????????
Vendég
 


én arra gondoltam, h jövőre lemehetnénk a repülő napra :) és akkor Mezsó vendégül lát :D :D na jó, nem! csak összefutunk a repülő napon, akkor már mindenki nagy lesz.

köszönöm Balázs dícséretét, és a szavazatot is.

Mezsó: igen tudom sajnos voltak csúnya csalások, és én is meglepődtem, h most nincs. mázli :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


amúgy most Balázs is szépen feljött, de sajna mi elutazunk 2 hétre, és ha nem tudok erőszakoskodni, itt és iwiw-en akkor senki nem fog az én kiffiamra szavazni!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Nekem nincsen kedvem kimenni a Repülőnapra beo...Nem nagy szám egyáltalán.Szerintem nem is babáknak kis lúrkóknak való.De a talit maximálisan támogatom,és annak kimondottan örülök ha eljöttök kecskemétre,és ezzel megkíméltek attól hogy újabb gond kerüljön a vállamra,hogyan jussak Pestre...Nagyon szívesen talizok veletek!!! :D :D :D :D :D

Van egy hatalmas Szabadidő Parkja Kecskemétnek,van benne egy fajátszótér,hatalmas mesterséges tó,és rengeteg zöld terület!!!!Jó idő esetén szerintem csodaszép napot lehetne ott kint tölteni!!!/Azt el se mondom hogy tőlünk 10percre van gyalog... :oops: De tényleg szuper!!!/

Kép

Kép
mezsó
 
 


Beo: én minden nap fogok rá szavazni ezt megígérhetem!!!! :wink:

Lekri: aranyos vagy,hogy Kecskemétre is gondoltál mint talihely! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Amúgy most megint ügyködök!!A mindmegette-ről csinálok madártejet,olyat amibe pudingot is ír,hogy tenni kell.Akartam valami fincsit vinni apának,meg én is akartam finomat és ezért próbálom meg,mert kicsit különlegesnek tűnik.Remélem sikerülni fog!!! 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hahó!

Hű, bár én még nem vagyok túl régóta a csapatban, én is szívesen találkoznék veletek :D
Mondjuk nincs közel Kecskemét, de ha ott lenne tali :P

Egyébként Julcsikám is 2 hetesen már emelte a fejét és szépen tartotta, de nekem eszembe sem jutott hogy ez baj lehet :shock: De a fordulgatást azt "időben" csinálta (nem emlékszem pontosan, de szerintem 3 hónapos kora körül. az időben van, nem?)
De azóta nincs semmi baja a mozgásával meg a koordinációjával.
Kép
(na itt két hetes)

(Mezsó: aha, cukrász leszek :D)

Lekri: hehe, én is azthiszem hogy fel kell kötnöm a gatyám (illetve inkább a szoknyám, mert gatyám nincs nagyon), mert ha a tesó is ilyen rosszcsont lesz mint Julcsi, akkor kétfelé kell majd szaladnom egyszerre.
Azt mondjátok meg, mi a fenét csináljak, ha felmászik az asztalra. Azt már nem tudom magasabbra rakni!!! :D Ma elkezdte. Szalvéták szanaszét, terítő összevissza gyűrve, én meg csak leesett állal bámulok, hogy basszus, 10 másodperce még tökmáshol volt
:D De aranyos nagyon, tudja hogy rosszalkodik épp :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elrenor 2009.08.05 12:05-kor.

elrenor
 
 


hajrá a madártejhez, Mezsó! :)

elrenor
 
 


Mezsó
ha gondolod mi szivesen meglátogatunk valamikor,hogy ne unatkozz :) de csak apával tudunk menni :) hétvégén :)
madártejet imádom.ha sikerül kérem arecit a másikra :)
Vendég
 


nálunk is a kicsi csinál olyanokat.olyan helyekre felmászik :shock: :shock: :shock: ja pl.hintalóra amin ha ül kb 15cm kell még hogy leérjen a lába.mégis fel le ugrál róla :shock: :shock: :shock: :shock:

ja én most jól meghivattam magm Mezsóhoz :)

miért baj ha korán tartja a fejét a baba?
Levim születése óta tartotta.a kórházban elvoltak tőle ájulva.Tofi is pár naposan :) sőőőőőőőőőőőt Levim 3,5hetesen hasról hátra fordult(huzta a feje)
Tofi 2,5hetes korától
Vendég
 


na... férjemuram közben idejött, meglátta a szót, hogy madártej, és mostazonnal madártejet akar :D Úgyhogy én is csinálok vacsira. Én nem szeretem, de neki jó lesz. Holnap úgyis elmegy 3 (vagy 4?) napra...
Azt a habgaluskásat nézted?
http://mindmegette.hu/index.php?apps=recept&recept=2501 ezt?

elrenor
 
 


Jájjjj madártej tejcsi részét most tettem be a hűtőbe,a hab most lett kész még azzal is várok ne legyen lobogóforró és teszem be.Szerintem jól sikerült. 8) Ízre megvan,ahhoz képest hogy első madártejem még a megjelenésén lehet majd trenírozni,mert írtó béna külsejű habok jöttek ki meg egy kicsit hígacska lett,de az íze benne van.Elsőre szerintem nem rossz... :oops: 8) Következő jobb lesz tuti!!!Majd apa eldönti legyen-e következő madártej,maradjon-e a recept!!! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jééé ezt a habgaluskás madártejet nem is láttam!! :shock: :lol: Majd egyszer ezt is...nem ezt csináltam meg.Amúgy asztal tetejére mászás itt is menne,de nem hagyom! :P

Lekri: ja igen,meghívattad magatokat!! :lol: Ezzel nincs is baj,de tudod 1 szobásban lakunk,így asszem valami külső helyszín ideálisabb lenne talira.Van mellettünk pl.az a park amit írtam,meg itt közvetlen a házunk mellett egy egészen jó játszótér,olyan hinta is van benne amibe Tofit is beletudod tenni,mert olyan körbe akármi van rajta,meg Blanka,Tofi korúaknak méretezett csúzda is...homokozó.Klassz hely!Blankával szeretünk oda járni!!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Úgysem voltam még Kecskeméten.... :lol:

Madártejet én mindig pudinggal csinálom. Simán csak úgy, hogy több tejben főzöm meg a pudingot (fél lityó helyett 1-ben), egy pici tejben kifőzöm a cukros fehérjehabot, összerakom, és kész. Így szeretem nagyon :)
De Timi szerintem tök mindegy hogy néz ki a madártej, biztos finom, tutira fog Peti örülni, hogy csináltál, és nagyon jól fog esni neki. Nem küldenél nekem is virtuálisan??

Szavaztam Balázsra. Akartam rá küldeni sms-t, mert annyira jól áll, hogy tök jó lenne, ha megnyerné. De nem küldte el :evil: :x Ez is része lehet a bundának???

Árvácska:
Kép

De szerintem elmegy írisznek is (csakazértis :twisted: ) :wink: :lol:

Köszi Lekri :)

Eszter! Nem csinálsz vonalzót? Én már nem emlékszem, hogy hány hós Julcsi, és az új kis jövevényről is jó lenne, hogy lássuk, hol tartasz. (Tudod, hogy tudjuk osztani az észt :wink: :lol: :wink: :lol: )

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Mesélek:

Elmentünk délelőtt a StopShop-ba, itt van egy Újpesten. Deichmann-ban akartam megnézni azt a szandit, amit itt láttam Bneten egy kis hirdetésben 2990Ft-ért. Na odaértünk (nővérem, én, és a három kisfiú). Első utunk a Kenguru Gold-ba vezetett, aztán Tacco Fashion, és NewYorker :oops: :oops: Úgy elment az idő, hogy 3/4 1 volt, mire bementünk a Deicmann-ba, ahol összvissz 5 percet ha töltöttünk :lol: :oops: és persze ott nem vettünk semmit. De vettem két tuti felsőt. Az egyik 1290, a másik 1490 volt.... Nem tudtam megállni.... :oops:
Már annyira éhesek voltak, hogy beültünk a mekibe enni. Közben úgy eleredt az eső, hogy mire hazaértünk, csavarni lehetett belőlünk a vizet. Szó szerint!! Kb fél órája értünk haza, leraktam őket, alszanak, mint a bunda :)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szófosi vége

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ááá hulla vagyok!!! :evil: Csakazértis még egy ilyen 1személyes zóna adag pörköltféleséget is felhajítottam főzni,ez 3/4 4körül fog megfőni...Arra nem gondoltam,hogy akkor nekem már menni kell Petihez. :evil: Balga...Ejnyebejnye Timike... :x :x Így asszem apu fejezi be/ő jön Blankához vigyázni/Mert 3/4 4kor még tarhonyát kell belerakni mert ez ilyen sajátos. :wink: :wink: Hát apu is csak bele tudja főzni. :wink:

Reni: hát Árvácska...mint én...apa nélkül.Én mondtam!! :cry: :cry: A madártej amit csináltam olyan mint te szoktál.De én eddig csak puding nélkülit ismertem...Te is jönnél Kecskemétre?? :) Már 3an írtátok,sőt talán Eszter is,mert ő is célzott rá,hogy tetszene az ötlet neki!!!De jó!!!Körvonalazódik egy tali itt Kecsón? :D Jujjjj.... :D :D :D :D Jó kis délelőttötök volt!! :wink:

Na megyek,majd este jövök mostmár csak szerintem!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jó Petizést.

Tarhonyás husi....nyammmmi

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Balázzsal ma nagyon nehéz, semmit nem aludt ma, hulla fáradt, dörzsöli a szemeit, de még cicin sem alszik be. összesen a d.e. és a d.u. alvással talán fél óra... és lerakva meg dünnyög... ha ölben van akkor meg pedálozik, kalimpál, mint aki totál kialudta magát...

holnap reggel Dévényes f8kor, 11kor oltás, utána meg Védőnői státusz... jó kis napunk lesz

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
kriszpiri
 
 


Kép Kép

Kép
kriszpiri
 
 


jaaaaj de édes. a jobb felső kép a kedvenc :) kismanó!

Neki is olyan halacsa szája van mint Balázsnak. és gyönyörű szeme !

szép kislegényt hoztatok össze ::)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo kösz ja és elfelejtettem mondani h igen halacska szánk van és ugyan olyan halacskás cumink mint Balázsnak

Kép
kriszpiri
 
 


Én is szivesen taliznék veletek. Bár nem tudom, hogy jutnák el Kecskemétre mert kocsink az nincs :(

Krisz, nagyon édes Milán. Gyönyörű szemei vannak!! :D

Beo, én is fogok minden nap szavazni Balázsra! :D

Levi is állandóan mászik minden hova és keresi a lehetőségeket ahol fel tud kapaszkodni, hogy ácsorogjon.
Végül tegnap éjjel esett az eső meg ma is egész nap szemerkél kissebb megszakításokkal.

anitapo20
 
 


Tali szupi!Kocsi nekünk sincs,maradna a vonat.De most nem vagyunk otthon....

annus11
 
 


Annus: ha úgy alakul, akkor mi le tudunk vinni Titeket is. Én mondjuk előre ülök, Te meg hátul a gyerekekkel. nem kell vonatozni... :)

most jöttünk haza a Dévényestől, f8ra mentünk. Nagyon sírt, de közel sem annyira mint az első. akkor sikoltozott amikor a nyakát húzta, meg az álla alatt masszírozta, az neki nagyon fáj, mert ugye nincs nyaka, be van esve a két válla közé a feje és ki kell onnan "húzni". nyújtani az izmokat és az fáj.

de egy hős volt, imádom.

11re megyünk oltásra, aztán f12kor meg védőnői státusz...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


sziasztok
köszi h így fogadtatok nagyon jól esik :P
köszönjük a névnapi köszöntéseket is :D
alig tudok jönni Dominak fáj a pocija és ha lerakom felébred :(
voltunk reggel doktornéninél és azt mondta hogy a sok levegő miatt fáj neki :( úgyhogy továbbra is kanalas gyógyszer és espumisan hami előtt...ez van.délben jön a főorvosnő a védőnőhöz és oda is elmegyünk biztos ami biztos.
csajok annyi mindent akarnék mesélni de nincs időm ne haragudjatok!de mondjuk azokat nem ide fogom írni hanem a zártkörű oldalra!tanyával mi újság még mindíg nem jó?

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Nagy hírem van, ha vkit érdekel :) Le van foglalózva egy albérlet, szombaton költözünk. Na de kivel?? A gyerekem apjával. Együtt. Ő foglalózta le tegnap, megyünk el anyós lakásából, külön, együtt, családként. Anyós mérges, de mégis velünk tart! Istenem, el sem hiszem. Remélem jó lehet ez még együtt, most megint bizakodom. Pedig én már azt hittem, sőt, biztos voltam benne, hogy a mi életünkben nincsen már közös jövő. Most mégis látok! És bízom abban is hogy egy idő után anyós is megenyhül és ő nem veszíti el az édesanyját. És mindenki nyer az ügyön. Mindenesetre most boldog vagyok. Végre megint.

Bocsi hogy megint nem jövök sűrűbben.. most meg megint eltűnök a költözés miatt. :(

Remélem mindenki jól van!!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: