Új privát üzeneted érkezett!

Most megint senki. Később, ha még lesz erőm, benézek. Ha mégsem jönnék, akkor mindenkinek nyugodalmas éjszakát.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok itt vagyok! :D

Nagynéni lettem vagy valami olyasmi. :roll:
A párom öccsének a baratnője tegnap szült.Mondtam hogy ikreket vár. :D Két lány,de nem lesz egyszerű nekik mert császár volt. :? Amelyik lejebb volt az seggel feküdt lefelé.És tegnap volt ügyeletes az orvosa. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flóra laptető!Gratulálok! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Helló Évi!

Gratula a nagynéniséghez! És rögtön kettő! Ez már nem semmi! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Azt olvastam valahol hogy azok a nők akik szoros kapcsolatban vannak egymással hosszabb ideig azoknak a szervezete összehangolja a működését,így a menstruácíos ciklust is. :D Hát mi elég szorosban vagyunk! :wink:
Erre mondaná Apa hogy te minden hülyeséget elhiszel?!? :roll:
De ha egyszer sok időm van olvasni?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Köszike! Reméljük egyszer majdcsak bejön, aztán majd ráfogjuk, hogy azért, mert volt laptető. :D

Kép
flóra 11
 
 


Most akkor én nagynéni vagyok?És ha mondjuk szakítunk Apával akkor a következő barátnője lesz a nagynéni és én már nem? :shock: Hülyeségeket kérdezek? :shock:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Meg azért a szextúrának is lehet valami köze hozzá! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Erről egyébként én is olvastam, de ez így távúton is működik? Én úgy gondoltam,ha egy munkahelyen vannak pl. Olvastam,ha az egyik nőnek görcsei vannak mensikor,akkor a másik is hajlamos lesz rá.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu nagyon drukkolok hogy találjatok egy jó lakást! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát nem hülyeség, de valahogy így van. Viszont a baba az öcsédé, így a vérszerinti nagynéni mindig Te maradsz.
Egyébként meg milyen hülyéket beszélsz,hogy szakítanátok! Nahát! Ilyeneket nem kell beszélni!

Kép
flóra 11
 
 


Nem tudom hogy kell-e hozzá a fizikai közelség is!Lehetséges.

Én úgy tudom hogy a rázkódás nem befolyásolja a pete megtapadását. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem az én öcsém hanem Apáé ezért vagyok bizonytalan. :D
Nem akarok én szakítani!Csak egy kóbor ötlet volt. :oops:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Köszike! Egyébként már megygógyult a kolléga és az ő autója nem rázkódik annyira a rossz úton. Jobbak a lengéscsillapítói. :)

Kép
flóra 11
 
 


Ja, bocs, félreolvastam. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


De akkor is nagynéni vagy. Ha meg elvesz Apa feleségül majd, akkor pláne. :D

Kép
flóra 11
 
 


Akkor minden rendben.Azért kényelmesebb abban akocsiban utazni ami nem rázza ki az emberből a lelket. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na az nem ebben az évszázadban lesz. :D :D :D
De nem bánom már.Mindegy hogy van-e róla papírunk vagy nincs de egymáshoz tartozunk. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na megyek fürdeni,alukálni.Holnap jövök!

Jók legyetek,szép álmokat!

Pussz. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tudod, ezzel nekem is meg kellbékélnem. Pedig ha megkérné a kezem,biztos igent mondanék. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szia Évi! Szép álmokat!

Kép
flóra 11
 
 


Évi gratula a dupla nagynéniséghez! Remélem közel laknak és jóban vagytok, akkor kiélheted a babázás vágyaid.

Tancsu, akk eladnak valamit néha nem tudnak mit kérni érte! Ne tessék türelmetlennek lenni, keresgéljetek és sok türelmet hozá! Közben tapasztalatokat szerzel mennyi elvont ember van a világon!
A kirándulásodra csak annyit, hogy óvatossan Gergővel!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra az ágyra vigyázni!

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra a szmájlikat, onnan szedtem össze amit megadtál címet! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap elkezdtek fájni a cicik, máskor piri előtt egy jó héttel kezdődik!
Végül is kitudja mkor pirizek! Majd kiderül. Ha megjön akkor megyek orvoshoz.

Kép
muzsuzska
 
 


Párom köhög, tegnap voltam megint gyógyszerbeszerző körúton. És ki lettem oktatva, nem mindegy hogy köhögsz és mikor!
Tehát nálunk száraz és éjszakai köhögés van! Libexin- vettem. Az ACC200-as hurutosköhögésre van, de a száraz köhögés egy idő után átmegy hurutosba. Az éjszakai nappaliba stb.........................
Volt kamillás gőzőlés, elfogyott egy üveg mézecske, vitaminbomázás van- narancs citrom........... Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Végül is kocsival mentünk dolgozni, nem akartam hogy köhögni kelljen a biciglin, meg az izzadás a kerékpáron nem biztos hogy jót tenne.

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnapról maradt káposztástésztám, főzők egy kis lencselevest hozzá.Én nagyon leveses vagyok!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska! :D

Vegul is joban vagyunk,de nem lakunk kozel egymashoz.Mi Soroksaron lakunk ok pedig Ujpesten.A varos masik vege. :? Neha azert biztos meglatogatjuk oket,de nem hiszem hogy surun.En amugy is inkabb a sajatomon elnem ki magam. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Meg nem hiszem hogy barki is a gyerekekhez fog ferni mert az anyosom mar most azt tervezi hogy odakoltozik hozzajuk egy idore.Meg a sajat anyjuk se fog tudni a kozelukbe ferkozni.Ha lehetne o szoptatna oket. :roll:
Asszem rossz vagyok.Kerek valami gyogyszert pottyos maj ellen! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem vagy rossz!!!!!!
Nem kéne ilyen anyós!!!!!
Még az hiányozna hogy ő akarjon mindent!
Gondolom nagyon örülnek neki!
Jó lesz ha távol tartod magad tőle és ha babásodsz messze elkerülöd!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Csak köhögés ellen van gyógyszerem!

Kép
muzsuzska
 
 


Kész a lencselevesem, de majdnem megsült mert visszabújtunk az ágyba.
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnap vacsi nélkül feküdtem le,éjjel felébredtem hogy korog a pocóm! De nem ettem, lassan ebédelhetünk bár még 10 óra sincs! Eszünk aztán pihizünk egyet és frissen üdén megyünk dolgozni!
Hol van még este 11 mire hazaérünk!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benónak küldöm:::::::::

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


További szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!
Most elhagylak benneteket!!!!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Szép spermás szerdát szeretettel!
Kép
Azért írom ezt, mert tudjátok, ma van a nagy nap, megyünk mintát adni!!!!!
Köszi a hastáncit, Zsuzsi!
Évi, én is rosszmájú vagyok! Az én kolléganőmnek is megszületett a babája tegnap, ma tudtuk meg! Szeretem a más gyerekét, de most már az enyém érdekelne. És az a szöveg, hogy "vedd le a mintát" Kép , kinyitja a bicskát a zsebemben. Kép

KépKép
benó
 
 


Szióka mindenkinek....:)

Ma kellően elfáradtam a városban, annyit mentem....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Apának sok sikert a mintaadáshoz....:D
Be lehet neked is menni segiteni?Akkor lehet szivesebben menne máskor is.....D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Azért ne erőltesd meg magad nagyon a munkahelyen....:)

A lencselevest én is szereetem....Küldessz kicsit???.....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én ma úgy elmentem megcsináltatni az új tb és adókártyámat, hogy mind a kettő a régi otthon maradt Edelényben, igy semmit nem tudtam ma intézni....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Viszont voltam ma uh-on!!!

Jelentem Gergő egy nagy gubanc volt, alig lehetett kivenni, hogy milye hol van....:D

Combja.41mm
fejszélesség:60mm
haskörfogat:227mm
És most jön a legszebb!!!!!!!
Az ebben az időben mért átlag súly 550g körül mozog...
Jelentem nekünk 852g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A dokicsaj azt hittem elájul,amikor megmérte.....D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na helyzetjelentés leadva, most menek pihizek egyet, mert este megyünk barátnőmmel csavarogni kicsit....:D

Sziasztok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok lányok! Megjöttem!

Kép
flóra 11
 
 


Hát Tancsu! Ezek után igazán egy szavuk sem lehet,hogy hízol! Hiszen a baba majdnem kétszer akkora,mint lennie kellene. Gratula! Tehát magadra nem is hízol, csak a babusra.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, sok sikert a mai mintaadáshoz! :wink:
Hú, ha majd megjössz, a mesélhető részt reméljük elmondod. Ilyenen még nem voltunk,nem tudom,hogyan zajlik.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, nem baj, ha ma nem intézted el a tb kártyát,majd legközelebb. De legalább nem voltálotthon,kicsit kimozdultál. :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, a köhögés tényleg így van. Minden fajtájára más kell. Én sose fogom megjegyezni,melyikre mi a jó. Pedig már soksor ki lettem oktatva. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, nálunk jobb is lenne, ha leszakadna az ágy. Szeretném már kicserélni,de sosincs rá keret. De ha valamire kell, ara mindig szorít az ember. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,hol vagy? Pedig úgy láttam, be vagy jelentkezve. Vagy rosszul néztem? Kép

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?