Új privát üzeneted érkezett!

Mi ez a csend?
Hol vagytok lányok? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


én vagyok csak mivel nem ír senki........

UGYE NEM MEGINT ELMENTEK PÁRAN MÁSHOVA!!!!!!!!!!(csak hogy ne legyen félreértés csak viccnek szántam)


HA-HÓÓÓÓÓ

Kép
Kép
ettike
 
 


Boldog Mikit! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi itt vagyunk ám, cak zajlik az élet mostanában.

A babák nagyon szépek.

Dicamama
gratula a felálláshoz, a konyha pedig nagyon érdekel, mert nálunk remélem jövőre esedékes lesz.

Pannica
szerintem is próbálj meg méllyebb ágyat venni. Nekünk brendonos van (igaz nem ott vettük) teljsen jó, mivel Niki 72 cm és az ágy korlátja a válláig ér.

Nagyon helyesek az apukák a télapó jelmezben.

Niki mostanában rettentő rosszul alszik, éjjel sokszor felkel és egész hajnalban , néha 2 órát is fent van.
Most éppen beteg. Elkapott valami vírust amitől, rettentő hasmenése van és lázas is volt egy este. Már szerencsére javulóban van. Most éppen az apja kapta el hányással kombinálva.

Nagyanyám vasárnap halt meg hosszú szenvedés után, kedden eltemettük, ahova Nikit is vittem, de ez nem mindenkinek volt természetes.

Kép
Kép
bbeti
 
 


beti részvétem :(

Gege is ott volt anyu temetésén de ez sem tettszet sokaknak ne is foglalkozz vele
Jobbulást Nikinek

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

Nikinek jobbulást!!

nekünk is brendonos kiságyunk van és már akkor le tettük mikor ide költöztünk.Patrik ugye 78 centi de éppen hogy kilát belőle álva.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!Mi is vagyunk csak egy kicsit betegeskedünk..Apa vasárnaptól,Lotti tegnaptól én pedig mára lettem beteg.Nincs láz csak folyik az orra rendesen és köhécsel-tegnap nyügi is volt.

A mikulás csuda szépeket hozott neki:hullahoppozó mikulást,táncoló hóembert,ablakdíszeket,finomságokat.....
Vettem neki tegnap egy szép ünneplő ruhát karácsonyra nagyon aranyos benne majd teszek fel képet ha meglesz.

Bbetti:részvétem.

KépKép
vicuska
 
 


Én is itt vagyok,és látom kezdünk felélénkülni! :lol:

Bbetti részvétem! :cry:

A beteg babóknak jobbulást és gyógypuszit küldök! :wink:

Nálunk 18 után volt Mikizés. Apa gyors beöltözött,míg én tisztába tettem Gabikát. Átment a szomszéd kislányhoz addig. Szegény meg sem mert szólalni,félt és majdnem sírt is! Rádásul a párom még mondta is,hogy ma bölcsibe is ellátogat(ma tényleg ott lesz a Mikulás).

Aztán csöngetett nálunk. Kinyitom,Gabika óriási szemekkel nézte és mosolygott! Sok mindent kapott,amik közül leginkább a csoki mikulást akarta levetközetni. Meg a zenélő vágtázó ló is nagy sikert aratott!

Ja és képzeljétek ma utalták a GYED-et,és 6000el több,mint a múlt hóban!
Na akkor ez most hogy is van?

Rakok fel képeket a képes topikba! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


vicuska: jobbulást nektek, mi is átestünk ezen a múlt héten.
bbeti: részvétem!! :(
boszibaba: tök jó, h több pénzt kaptál, de hogy lehet? nekem nem volt több??

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi én sem értem! :?
Ezt fejtsd meg:

Van egy ismerősőm,aki a mx GYED-et kapja mint én. Én kaptam eddig 79.000et a családival együtt,ő meg 88.000et! :twisted: Na akkor most hogy is van ez???

Állítólag azt is hallottam,hogy ADÓkedvezményt is lehet kapni havonta. Hallotáttok? Én nekem ez új. Mi csak a lakás után kapunk. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk!Nálunk is zajlik az élet!Egyrészt:Mi is betegek vagyunk,Bencus vasárnap délután belázasodott(39,5 fokos láza volt) és hányt is szegénykém,be is mentünk is az ügyeletre.Ott kiderült hogy mandula gyulladása van.Mikor haza értünk vele az ügyeletről egy kicsit lement a láza,de rá nem sokra visszaszökött a láza 39,6-ra.Semmivel nem tudtuk neki levinni a lázát,úgy hogy mentünk vissza az ügyeletre és akkor kapott egy lázcsillapító szurit.Mire haza értünk be is aludt.De mostanra már jobban van,csak egy kicsit megy a hasa Bencusnak!
Másrészt:Vettünk egy másik autót jobban mondva lecseréltük és intéztük a papírokat!

Bbetti!
Részvétem!
Nálunk is az van mint nálatok!Baba-apa beteg!Jobbulást nektek!
Majd ha kész lesz a konyha akkor teszek fel képeket.

Vicuska!
Nektek is jobbulást!

Nálunk is tegnap megjött a télapó nagyszülők személyében,de ma megyünk be párom munkahelyére mert lesz télapó ünnepség!

Most mennem kell,de este is megprobálok jönni!
Vendég
 


Dicamama jobbulást nektek! :wink: És sok gyógypuszi Bencusnak!
Remélem nemsokára rendben lesztek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: nem tudom én, hogy hogy van ez!!
Viszont ma döbbentettek rá arra, hogy: mivel nekem lejárt a suliban a szerződésem, ahol dolgoztam a gyed alatt, ezért ha mostanában akarnánk 2. gyereket, akkor alig kapnék gyedet, szóval keveset nagyon, nem annyit mint most, ezért vissza kell menjek dolgozni valahova legalább 180 napot!!!De hova???basszus, mehetek munkát keresni majd......ááááááááááá

Más: írtam már csomószor, hogy még szoptatok és nem jött még meg a mensim, de sokat fáj úgy a hasam, mintha meg akarna jönni...valaki írja már meg,ha neki is van/volt ilyen!!!Léccciiiii!!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Beti részvtem, a betegeknek meg gyógyulást.
Boszibaba cukik a képek.
Mi jól vagyunk Balázs 7 kiló és 72 cm. Jól eszik tápszet már csak éjszaka. Ja és fogunk még nincs Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


Gyanixi nem irigyellek,hogymuszájból akkor most meloznod kell majd. :? De igem ilyenkor jön a mégis HOL kérdés?
Én majd a második baba után keresek melot,az meg még messze van,addig nem is gondolok ilyen dolgokra!
Rena Balázs édi a Mikisapiban! :wink: Fogunk még nekünk sincs! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnap délután Gabika felült! :lol: Eddig még nem nagyon jött össze neki,inkább csak féloldalt volt,meg mászott-kúszott,de tegnap nagyon ügyes volt. Lehet ma meg fel is áll nekem? :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


rena: ari nagyon a kis mikulásod!!
Nálunk Réka még most közelíti csak a 7 kg-ot!!!

Kép
gyanixi
 
 


boszi: Rékának is 9 hónaposan jött ki a foga, aztán 1 hét múlva a másik, mos jöhetne már a következő!!
Ügyi Gabika!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok mi is itt vagyunk csak nagyon viharos napokat elunk. Athinanak jon 2 foga alul egyszerre es borszaszto nyugos, ma cipelhettem szinte egesz nap a feneket pedig normalis esetben jol elvan a szonyegen vagy a jarokaban. Ejjel rengetegszer felebred, eddig a rekord az ejjeli 6 keles volt. De tegnapelott peldaul ejjel 3-6-ig fenn voltunk es csak szenvedtunk. Mit mondjak hulla vagyok. (es idegroncs) Irigylem azokat akiknel a fogak csak ugy elobukkannak...

Boszibaba: Gratula Gabikanak a feluleshez!! :D Orulok, hogy izlett a suti, egeszsegetekre!

Jobbulast kivanok a beteg babaknak es apuciknak! (szornyu lehet ha a gyerek beteg en elore felek tole, nalunk meg ez epp nem volt)

gyanixi: nekem is elozo honapban jott meg, elotte honapokig ugy csinalt mintha meg akarna jonni :( szoval szerintem amit atelsz az normalis es elobb utobb megjon.

Mi nem tartottunk Mikulast mert itt december 30-an jon es hozza az ajandekokat. De azert fogok magyar Mikulast tartani ha nagyobb lesz, szerintem most meg nem ertene.

Betti: reszvetem. Csak en is ismetelni tudom, ne torodj vele ki mit gondol, szuletes-halal hozzatartozik az elethez, nekem teljesen termeszetes, hogy Nikit is vitted.

Jovo heten indulunk nyaralni (telelni) haza! :D :D :D Alig varom!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!
Gabikának gratula az üléshez!

Pannica nem irigyellek de bizti rossz lehet nekik is-mert ügye mi nem tudjuk már milyen is ez a fájdalom.

Bbetti:hát ez nehéz dolog...Amikor megfogant a lányom(akkor volt peteérésem) az apai nagymamám meghalt,amikor megszültem a lányom 2nap múlva(amikorra ki voltam írva)meghalt az anyai nagypapám.Ezen én komolyan elgondolkodtam,amúgy...Mikor hazajöttm a kórházból aznap volt a temetése,el sem tudtam menni-fel sem tudtam dolgozni lelkileg.A mai napig rossz érzésem van mintha nem tudtam volna elbúcsuzni tőle.
Tehát szerintem jó,hogy elmentetek...

Egy kicsit vidámabb téma:a kicsilányom egy kis tünemény:már tapsolunk,pá-pát intünk,brümmög a szájával úgy hogy az ujjával mozgatja a pittyét,tegnapi tanulmányunk a sétálunk-sétálunk végén a csücsre úgy fenékre huppantja magát,hogy félek megüti magát.Mindent megjegyez odamegy érte ha mondom neki..Nagyon szereti a pötyi kutyát ami egy kézbáb és a rex felügyelőből rexet a tévében.
Jó hétvégét!!!

KépKép
vicuska
 
 


A csücsüke és a mindenhova eljutás úgy,hogy fal mellett és ágyszélébe kapaszkodva nagyon megy .A kompba nem szeret lenni de kívülről tolva és sétálni vele az tetszik neki.Imádja a mosott ruhát szerintem az öblítőt vagy azt,hogy vizes mindig amikor terigetek ott terem és leszedi.A porszívót utálja!!!Már csak úgy tudok porszívózni,hogy addig apa elviszi sétálni!

Van valami jó ötletetek karácsonyi ajándékra?Anyósom csak úgy vett neki ülést a kocsiba-így azt már nem kell.Az egyik mama vette az ünnpolőt karácsonyra(vagyis én csak az ő pénzéből)Kaptunk még 4 nagy csomag pelust van 300 pelusunk 8 popsitőrlőnk...Az én anyum hintalovat vesz neki mert voltunk egy játékboltba és sikítozott a pacinak..A másik mama bébi taxit vesz neki..dédike még nemtudom mit..Tehát kifogytam ötletekből mert a mamák ellopták az ötleteimet....

KépKép
vicuska
 
 


sziasztok!

karácsony:

hát lehet az nálunk nem lessz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ha párom nem tud valamit intézni a cégnél amelyik fizet neki akkor még fa sem lessz.100 ezerel lehuzták.éjjel nappal dolgozott hogy szép legyen az első karácsonya Rikinek és erre tessék.most számoltatja ki könyvelővel és ha meglessz az eredmény megy a csajszihoz.remélem kifizetik neki a maradékot.ha nem akkor...........
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tegnap még ráadásul defektet is kaptunk.(babakocsin)mentünk anyóshoz és egyszer csak érzem hogy baomi nehéz tolni a kocsit.kérdem párom hogy kienged e az első fék.azt mondja az ki.akkor nézem hogy a jobb hátsó kerék csut lapos.még szerencse hogy ezermester apukám van.ma fél óra alatt megcsinálta.

na lépek mert készülődni kell.megyünk a mikuláshoz :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Most néztem meg Gabikát és ülve aludt a kiságyában! :lol: Nem semmi! Megígazítottam szépen,és most fekszik és öleli a kacsáját és alszik! :wink:

Ettike én nagyon drukkolok nektek,hogy nagyon szép karácsonyotok legyen és minden sikerüljön,ahogy szeretnétek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


csajok!Voltunk pénteken mikulás bulin és Réka annyira jól érezte magát.Volt bábszínházi előadás is,hát Réka teljesen odavolt!Felállt az ölemben és táncolt, nevetett, visítozott, annyira boldog volt!!! :lol:
Pannica:nekünk is ugyan így zajlott a fogzás!! :roll: :cry:
Nem könnyű!Ezek lesznek az első fogak? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Csütörtök este már nem tudtam jönni mert későn értünk haza és már Bencus is nagyon elfáradt.De most újra itt vagyunk és ez a lényeg! :wink: Ma meg vendégeink voltak és tettem-vettem a konyhában hogy minden szép és jó legyen. De szerencsére minden jól sikerült! :)
Na szóval!Csütörtökön volt a párom munkahelyén Télapó és Bencus kapott kettő mikuláscsomagot,cserébe meg rá mosolygott! :D

Rena!
Nagyon édes Balázs,főleg a télapó sapkában!

Boszibaba!
Gratula Gabika felüléséhez!
Egyébként nálunk,Bencus szinte egy hét alatt megmutatta hogy mire képes.Elöszőr négykézlábról felült,utána elkezdett mászni,majd felállt és közben még egy fogacskája is kibújt!

Pannica!
Nem irigyellek a fogacskák miatt!Szerencsére Bencus nem szenvedett sokat mire kibújt a foga,de ennek nagyon is örülök.Remélem a többi is így lesz majd.
Ja,és jó telelést! :) Ha jól értettem akkor most jöttök Magyarországra?!Meddig lesztek itthon?Képeket majd kérünk!

Vicuska!
Nem semmi Lotti,nagyon ügyes!!

Ettike!
Egész biztosan szép karácsonyotok lesz!!!

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok.

énis remélem hogy szép karácsonyunk lesz.

bár most megint balhé van nálunk de most már lépni fogok.és remélem addigra megoldódik.

mi is voltunk tegnap Mikulásnál:)anyós iskolájában volt és minden kisgyerek sírt csak Patrik nem 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ő végig nevetett.ja és még a mikulás sem tudta hogy kisfiú :x :x :x azt mondja:milyen aranyos kislány vagy.

Kép
Kép
ettike
 
 


csak egy kicsit dicsekedni jöttem!

Patrik ma 2 lépést meg tett teljesen egyedül.nem fogott semmit 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike Gartula az első lépésekhez :) Gege is már két három lépést megtesz egyedűl kb egy hete :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Itt vagyok én is! A 7vége nagyon jól sikerült,sógornőmék voltak itt péntektől. Nem semmi nagy már a kisfia,lassan 5 éves lesz! Sokat beszélgettünk,és játszottunk a gyerekekel.
Kép


Gabika Bébitaxit kapott tölük karácsonyra,aminek nagy slágere volt! :wink:
Kép

Most 7végén pedig megyünk haza Balatonra. Segítek anyuéknak a karácsonyi készülődésben. Párom vasárnap vissza is jön,mert neki még 23-án is melo,s utána tud csak lejönni majd.26-án pedig vissza jövünk és anyósékhoz megyünk. :P

Mamám nagyon beteges,mind a 2 lábán lábszárfekély van. Hetente hordja anyukám egy magándokihoz. Nagyon lassú lesz a gyógyulás azt mondták! Állni nem nagyon bír,csak feküdni. :cry:



Tegnap este is ülve aludt el a kis ember és sikerült megörökítenem! :)
Kép

Ja és tegnap elintéztem anysóék ajándékát is a Westendben. 15.000-ből meg is volt! És még világító talpat is kértem hozzá!

1,5 órát kellett várakoznom,míg elkészült. Megpróbáltam lefotozni,remélem azért látszik vmi! :wink:
Kép

Még a páromnak kell vmit vennem,de ma nem megyünk le ebben a pocsék időben,majd holnap. :P

Ja és pár napja a nagylegény este 20:30-21:00 --- 8:30-9ig alszik. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike gratula Patrik első lépteihez! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszibaba Gabika egyszerően imádnivaló olyan kis elégedet baba- bár miért is ne lenne az :)
Ettike én is gratulálok Patriknak.
Mi jól vagyunk Balázs egyre okosabb és simán átver. Állandóan "dolga van" még enni sem ér rá :)
Anyuéktól karácsonyra megkapta a fisher price varázslatos vonatot és nem lehet tőle elvenni. Tőlünk a tanuló kutyus kapja ha minden jól megy. Kép Kép Kép Kép




KépKépKép
rena10
 
 


Ja is Boszibaba a lábszárfekély tényleg kemény küzdelem /ugye én sebészeten dolgoztam / de meg lehet gyógyulni. Cukros vagy érszűkület okozta? A biotron lámpával a párom nagyapjának helyrejött a lába addig én sem hittem benne de tényleg jó.




KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy csak most hozzom a táblát, de Apa itthon volt szabin és sokat mászkáltunk ezért nem volt időm jönni.

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Rena köszike ari vagy! :lol: Balázs is nagyon édes,gyorsan nő! :wink:

Mamám cukros,de nem olyan szinten,hogy kellene neki inzulin szerencsére. Azt is mondták,hogy a terheléstől is,mert kertes házban minden nap reggeltől estig talpon volt és nagy a kert is,amiről még így sem akar lemondani,pedig muszáéj lesz. A magándoki hetente lézerezi a lábár,azt mondta tegnap,hogy szépen javul,már nem kell antibiotikum,csak kenőcs. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gratula a setalo babaknak Gegenek es Patriknak! Hat igen a fiuk batrabbak es erosebbek:lol: Mi is lepegetunk mar, de max 2 lepes megy egyedul, Athina valahogy fel elindulni, pedig ugyesen jar mar egy kezecskejet fogom. Na mindegy nem loverseny, majd elindul ha mar biztonsagban erzi magat :D

Rena: en is a kisvonatot vettem meg hugocskam kisfianak, ezek szerint nalatok sikere van, remelem nalunk is sikere lesz! Cuki Balazs a Mikulas ruciban :D

boszibaba: mi a csuda ez a doboz amit ajandekba vettel? Vilagot mint egy ejjeli kislampa :roll: ? Orulok, hogy javul Nagyid laba.

Mi tul vagyunk ismet egy fogzasi idoszakon, szerencsere most mar napok ota jol alszunk es most mar 8 fogacskank van! :D Mar csak ketszer kell aludni es megyunk Karacsonyozni Magyarorszagra! Eletem legszebb Karacsonya lesz, az egesz nagy csaladdal, apum, anyum, hugaim, az o gyerekeik, ferjuk, baratjuk, nagyim es persze az en parom es picurkam! Alig varom mar!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Csajok: Réka tegnap elfogadta a hipp vaníliás anyatejkiegészítő tápszert!!!Pohárból!!!!
Boszi: tényleg mi az az ajándék? Azt láttam, h a ti képetek van benne....

Basszus szörnyű, h milyen drágulások vannak...a rezsiben is!!!ááááá
Azért remélem mindenkinek szép ünnepe lesz, én már várom, most is kari cd-t hallgatunk.

Kép
gyanixi
 
 


Szioka! :lol:

Mi is itt vagyunk! :wink:
Ajándék,amit vettem,ill.csináltattam egy üveghasáb,amibe a mi képünk van belegravírozva,és van hozzá egy világító LED,ami színesfényekben vílágítja meg! Nagyon szép,2D-s kép! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!

mi is élünk.

tegnap Patrik kapott etető széket meg játéktárolót.páromat valaki megint kupán vághatta mert lehetett vele menni nézegetni.este fél 9 kor értünk haza.meg vasárnap megvettem anyósnak a hintát amit kap tőle Patrik és ki is próbálhatta (persze anyós nem tudja)hát másfél órát hintázott,és a végén elaludt benne.az etető szék is tetszik neki,most is abban ül és nézi a TV-t.én meg takarítok (legalábbis azt kéne)

később dobok képet.

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok!

nehari de most nem teszek képet.remeg kezem lábam.
képzeljétek leesett a lámpa a kisszobában a mennyezetről :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: előtte 2 percel Patrik még ott játszott ahol a lámpa landolt.kitépte a zsinórt a falból és még a konektort is.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Élünk mi is!
Ajándék: mi Fischer Price ugráló zebrát vettük Bencinek.
én járássegítőt szerettem volna, de a férjem megvétózta.
A lakást már kidíszitettem de tovább nem jutottam.
Már most azon aggódom hogy nem tudok készűlni de még számba sem vettem hogy mit kéne csinálni.
Ez a rossz idő teljesen elkedvetlenít.

Pannica: repülővel jöttök?
Érezzétek jól magatokat nem tudom lesz -e lehetőséged nethez ülni, így előre is Boldog karácsonyt kívánok!

ettike: ez nagyon durva!

boszi: csináltattam én is képeslapot köszi az ötletet.

Beteg babóknak jobbulást!
Üdv Mindenkinek!
Zsu&Bence Kép Kép

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Lányok nagyon nagy a pangás!!!

Ettike:ismerős a helyzet...nekem volt egy manóm ami a kezébe lámpást tartott,páromtól kaptam amikor egyszer hosszabb időre elutazott(50cm magas kerámia és áram alatt volt)Egy pillanatra elfigyeltem és a madzagánál fogva lerántotta,3cmre esett tőle szanaszét tört.Azt hittem elájulok!

Zsu:jó rólatok is hallani,nagyon édi a kisBence!

Vasárnap mi is voltunk egy kis bevásárlást tartani a kisasszonynak.Vettünk egy szép overált és csizmát hozzá(a másik dédike pénzéből,karácsonyra)Új cumisüvegeket amin van fogó-mert már egyedül iszikázik.Két pizsamát,egy micimackós beltéri kis házikót(ami a mi ajándékunk)Kinyitottuk megnézni és ki se lehetett belőle szedni teljesen oda volt érte,sikítozott tapsolt és dobálta megát benne.Még a bébi taxit nem vettük meg anyós pénzéből,de nem találtunk megfelelőt ami tetszik 36ezer ft--durva.

Gyanixi:ne is mond minden nagyon drága....Réka jól van?

Nikky:hol vagy???

Rena:a kis Balázs egy tünemény!!!

KépKép
vicuska
 
 


Kaptunk keriaputól egy új digit gépet karácsonyra-neki huncutkodok pizsibe...

KépKép
vicuska
 
 


a kép lemaradt...

KépKép
vicuska
 
 


Talán most: Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


Kép Kép Ünneplős mosolygós

KépKép
vicuska
 
 


akkor most hozom az igért képeket:

Kép elaludtam:):):):):) Kép ki ez a szakállas fazon???na mindegy az üveg finomabb Kép még hogy nem kényelmes a hordozóban aludni;) Kép olvasok:) Kép kézzel sokkal jobb enni Kép a lámpám földet érés után Kép ide volt bedugva

Kép
Kép
ettike
 
 


Szioka! :)

Én is itt vagyok ám,csak mivel 2 nap múlva már utazunk a Balcsira,így 1000el készülök. Ajándékok már megvannak,ma csomagolok,holnap fát díszitek majd!
:wink:

Jól vagyunk,Gabika sokat üldögél és nagyon élvezi! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vicuska nagyon édes a kislányod! :lol:

Ettike jók a képek! :wink: Nem semmi a csillár! :shock:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vicuska: tényleg édes az ünneplős ruhában a lánykád!!
Boszi: de jó nektek,h utaztok!!!!
Ettike:nem semmi ez a lámpás dolog!!
Csajok: van-e köztetek panellakó, akinek meggyűlt a baja a csótánypajtásokkal? Hogyan írtottátok ki, ha ugyan ki lehet..., mert mi szinte 2 hetente hívjuk az írtókat és nem tudtuk eddig véglegesen elpusztítani őket!!!Ááááááááááááá :roll:

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

anyuméknál voltak annó de vettek valami rovar írtót és azzal fujták körbe a lakást.apum szerint az írtók nem érnek semmit,csak tőbb lessz miután kinn voltak.nálunk még nem láttam eggyet sem.itt pók invázió van.naponta 10-15 öt kinyírok.ÚÚÚÚTÁLOM A PÓKOKAT!!!egy ici picitől is kiráz a hideg.mi meg ugye alacsonyan lakunk és bemenekülnek a hidegről.

kicsit lapos a topic.meglátszik hogy megint alakult egy másik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: oda bezzeg egy nap töbször is irogatnak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: