Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!!!

Eclipse, húúú nagyon erősen gondolok Rátok!!!!
Ugye cseréltél vkivel számot?
Nemsokára találkozol Mollival!!!!
Apának hatalmas gratuláció!!!!!!!!!!!

Lucuzs, akkor Balázs és Luca egy súlyban vannak :D Ez az nst gép itthonra nagyon jó ötletnek tűnik:)
Köszönjük a híreket Aranyoskáról!
Megint áramszünet....remek.Azért pihenj is ma, ha lesz rá mód, keményedés ma nincs?

Eta, azért én kíváncsi lennék arra a hosszú ismerkedős storyra! :D
Nem semmi kis utazások!!!!
Fényképeket várjuk!
Nálunk is készen van Lucababa ágya!

Tatjana, ez most már tényleg hihetetlen, hogy nem tudják megmondani biztosra, h. kislány v. kisfiú.Én már tutira idegrohamot kaptam volna....De jó, h. te így fogod fel, ügyes vagy :D

Sophie, várunk!

Henne, akkor a lényeg, h. minden ok!!!Szerintem jó, h. belevágtatok, mert az ilyen dolgokra pénz ide vagy oda elszántság is kell, nagyon sok munkával jár, gyerek mellett már tuti nehezebb!!

Vivi, én is ilyen pelust vettem, és már eléggé félek tőle!Na, majd meglátjuk, de a hallottak alapján nem fűzök hozzá túl sok reményt....
Jja, mi lesz, ha már is a fürdetésnél tartunk...:)Nálam a görcsölés sajna semmit nem jelent....

Vikoo,

:D :D :D :D :D De szuper hírek!Számod neked is megvan vkinek illetve van, akinek írsz, ha megérkezik Boldi baba?!
Nagyon nagyon szorítok, mennek a drukkok!!!

Ryta nagyon örülök, h. minden ok :)

Rodi, ne idegeskedj!Amúgy én is hasonlóan "szerencsés" alkat vagyok mint te...De a kiságyat tutira kicserélik!

Mikegirl, de szuper, h. tudtál aludni!!!Akkor ma pihengess, mert azért látom találtál bőven programot magadnak az elkövetkezendő napokra is....Én sem vettem szoptatós hálóinget, szerintem is felesleges, szüléshez adnak szép zöldet, aztán polo pizsigatya.

Eszter, nagyon köszi, h. drukkolsz nekünk!Mi is nektek!!!!!!!!!!!!!!

Aranyoska, továbbra is mennek a drukkok!Hajrá Bekibaba!!!
De az a lényeg, h. minden ok!!!

Navi, na csupa jó hírek!Gratulálok a 37.héthez!!!!

Csajok, tényleg jönnek a frontok!
Én este megint begörcsöltem, szar éjszaka, reggel hajnali ébredés, kínlódás, vhogy visszaaludtam, aztán görcsök ismét elmúltak!Mondjuk én most már mindenképpen szeretném kihúzni vasárnap éjjelig anya szülinapja miatt, meg most már ha eddig kihúztuk.

Csajok, szeptember 24-én fektettek be a kórházba azzal, h. Luca készülődik kifelé....háááát.
Csak attól félek, ha görcsölök, és már az igaziak lesznek, nem vesszük majd komolyan, mert szombat óta mindennaposak....
Csinálni kellene vmit, de annyira fáj a derekam....

Gyancsi, merre vagy?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


gyorsan bemásolom, amit korábban írtam, csak valamiért nem küldte el:

Sziasztok!

Végre olyan jót aludtam, olyan mélyen, h még a nyálam is kifolyt :lol:

Ancsa
az utolsó uh-n enyém gyerek is faros volt, de úgy érzem, h megfordult azóta, még az utolsó pillanatban is befordulnak a babócák ám!

Mikegirl
sajnálom a vásárlást. Thomasból nekem Toby a kedvencem. Marci a figurákkal szivesen játszik, de mese már nem köti le :( Hannah Montana szerelem van, de nagyon.

Amida
Örülök, hogy viszonylag gyorsan sikerült elintézni a taj kártyát, régen volt olyan, h csupán a sorban állás volt 2 óra... Nénike meg no comment, ismerős a helyzet. Engem az 53-as busz megállójában könyökölt le és lökdösött arrébb egy csapat nyugdijas, ezek képesek egymással is megküzdeni, h egy megállóra legyen helyük!
szupi, h meglettek a férjed papirjai!

Kinga
Flóra édes lehetett nagyon :D Kókuszkocka nyami, imádom!
védőnő: mily' kedves... jajj, de sajnálom szegényt, h elutazik :D de rossz neki :D


Csillag
Nagyon nagyon édes Bence!

Eta
Én hétfőn voltm vérvételen, a dokkerhez csak az eredménnyel kell visszamennem jövőhéten.

Rodina
Örülök, hogy jó lett az nst eredmény! A kiságyat viszont nagyon sajnálom :( De tuti kicserélik, a miénkre pl. egy év garancia is volt.
Szerintem nem kell taj kártyát csináltatnod, az én nevem sem változott házasságkötés után, azóta is a régi kártyát használom, semmi gáz vele.

Dorka
Nem csináltam tegnap semmit, tényleg! :D Csak mostam meg teregettem :) Szerintem napok kérdése és kezdben tarthatod Lucababát! :)

Lucuzs
Gratula a jó nst-hez! :)

Tatjana
De durva, h kiscsajszit mondtak... aztaaaaa!!!! hát igazi meglepitek lesz, az biztos!!

Eclipse
Nyákdugó... hajrááááá :) Nekem a szülés reggelén ment el, de ez ugye egyénileg változó... Drukkok mennek ezerrel!!!!

Henne
Nagyon kivi vagyok a babaszobátokra, tuti nagyon szép lesz, majd várjuk a fotókat, ha elkészült! :)

Vivi
Fürcsi, édes lehetett a pici fiad :) A liberóból mi alapból a 2-essel kezdtünk (3-6 kg-s) azzal semmi gond nem volt! Plusz, ugye babafüggő is, mindenkinek más jön be!

Ágyazás: Nálunk nagyjából megvan, be van téve a lepedő, a fejvédő, kistakaró összehajtva. A baldachinvas még nincs fent meg a baldachin.

Viko
Mennek a drukkok!!!! Én 2 ujjnyi méhszájjal mentem kórházba Marcival délelőtt 10-kor, haza sem engedtek, este fél 9kor meg is született. Szóval hajrá hajrá hajrá!!!!

Rita
Örülök, hogy minden rendben van veletek! :)

szisszka
 
 


Macsékról csak annyit tudok most, hogy Baluci rendben van nagyon :D Egyre gyakrabban szóba kerül, hogy át kéne vinni a Péerffybe, mert neki már csak anya kell és egy kis testsúly növekedés és ott jobban kivitelezhető a dolog. Kittike még mindig lélegeztetőgépen van, szerencsére a kicsin és az is elégé le van tekerve. Tegnap már 4grammokat evett, ami nagyon szuper, mert eddig volt hogy az 1-2 grammal is gondok voltak. Megnézték a picuri koponyáját, minden rendben van. Elsősorban hízásra gyúrnak nála is, mert csak utána tudják hatékonyabban újra kezdeni a steroidos kezelését! De rendben vannak a kis Picúrkák :D
Macsék elégé kifáradtak a folyamatos fejés, és ingázás miatt, hogy állandóan amikor csak a kórház engedi, szaladnak be a Picikhez, de tudják, hogy csak átmeneti állapot és hamarosan otthon lesznek mind a 4-en :D
Kittikének legrosszabb esetben még néhány hónap lehet a lélegeztetőgép, de harcos a kis picuri, úgyhogy majd biztosan megörvendeztet mindannyiunkat és jól összeszedi magát hogy repülhessen haza a kis családja után ő is :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 

 
 

Csajok, nosztalgiáztam megint egy kicsit :oops: :oops: Remélem nem baj, ha megosztom Veletek:

2010. júli 27 16:33 - délutáni beírásom, aznap este mentünk be a kórházba szülni, bár én még másnap moziba akartam menni :lol: Uccsó mondatom azért elég jó lett 8) :

Tipetpua: Üdv!!!

Pattogo
Még szülés előtt én is beterveztem egy uccsó nagy takarítást És rendeltem szombat délutánra mozijegyet.

Sabine
Nemsokára mehettek haza...szuper!!
Ha a két kis manó mellett van egy kis időd, Írj nekünk, hogy mi volt, milyen volt, hogy vagy......

Na megyek, mert indulunk apával bevásárolni. Este rátok nézek, kíváncsi vagyok ki szül még




2007. aug 2 - kezdő anyuci első bejelentkezése a kórházból való hazatérés után :lol: :lol:
Sziasztok Csajok!!!!

Tegnap hazajöttünk....visszaolvasni nem tudtam (de persze majd igyexem), de Ildi volt olyan rendi, és írt egy-két dolgot SMS-ben. amíg a kórházban voltam
Először is gratula minden babához, a 2in1-eseknek pedig nagy-nagy drukk!!!

Tegnap még szét voltam esve, nem csoda, 4 napig nem aludtam. Szegény Babszi hiába egy áldott jó gyerek, 10 percenként néztem, hogy lélegzik-e... na meg nem találtam a helyem, mit-hol-hogyan, és a tükörből is egy hulla sápadt, két nagy bevásárlótáska nézett vissza rám. De ez már a múlt.....

Csajok, kívántatok nekem sok-sok tejcsit? Mert Babszi eddig max 60g-ot evett, fejni meg fejek 150-et......mondtam is apának, milyen szuper kis tehén vagyok Egyébként a mellbimbóim készek, teljesen.

Apa annyira igyexik......öltöztet, pelenkáz, büfiztet, fürdet....teljesen odáig van Na jó, nem annyira ügyes mint én - persze én sem állok a helyzet magaslatán - de majd az lesz. Per pill vásárol, mert állandóan minden tiszta tej. Hamar elhasználtam Babszi összes ruháját, az összes pelust.....szóval van még mit tanulnom.

Na most megyek, és visszaolvasok, hogy miről is maradtam le.....

mikegirl
 
 


Megint én :oops: :

Most ment el a védőnéni, legalább egy órát volt itt, és tök jót beszélgettünk!!!! Fiatal, 2 gyermekes anyuka - és mindent meg tudtunk beszélni :D
Legközelebb már csak osztódás után találkozunk, ismét nálunk.

Lucuzs - ennek az áramszünet dolognak már igazán vége lehetne.
A 20. hét óta nem látott doki?! És mikor akar megnézni?

Aranyoska - kitartás, mennek a drukkok!!!! Most már tényleg nincs sok hátra :wink:
Görcsölést, vérzést sajnálom.

Eszter - köszi a drukkokat!!!!!!! Vica - versa :wink:
Köszi a cica híreket!!!! Annyira jó, hogy Kittike étvágya növekszik. És hogy már csak pici segítség kell a lélegeztetéshez.
Embert próbáló, amit a Macs szülők csinálnak, ezért sok-sok energiát küldök nekik!!!!!! A cicusoknak pedig hízlaló és növesztő puszikat!!!!

Navared - egyértelmű utasítások 8) : gyógyszer hasson, a babát pedig tartsd vissza!!

Szisszka - nyálcsorgós alvás :lol: :lol: Csak nem egy kiadós szexről álmodoztál :lol: :lol: :lol:
Könyöklős nyugdíjasok :evil: :evil: :evil:
Fura, hogy ezek az öregek milyen önzőek tudnak lenni, de minden téren. Most nem jövők anyós példával, de sejtitek, hogy tudnék mit írni 8)

mikegirl
 
 


Helló Csajszik!

Itt vagyok én is, csak próbálok visszaolvasni ebédelés közben, viszont akkor meg írni nem tudok :D De igyekszem :D

KépKép
gyancsi
 
 


Csajok, én kb. 2 percenként benézek, h. van-e vmi hír Aranyoskáról Vikoról vagy Eclipseről!!!
Hajrá Csajok!!!!!!!!!!!

Lányok, akik már szültetek az normális, hogy nekem ilyen sokat görcsöl a pocakom, aztán egyszer csak elmúlik?
A dokinéni szerint igen, de hát én nem tudom...
Annyira nem érzem azt, h. itt az idő, szerintem még van időnk a találkozásig!

Szissz, na de tényleg mit álmodtál? :D :D :D
Örülök, h. végre jó éjszakád volt!
Amúgy a Hanna Montana nekem is tetszett :D
53-as busz, én is azzal jártam annak idején-különleges öreglányok laknak arra, az tuti!

Eszter, köszönjük a híreket! :D

Mikegirl :D Olyan jó ezeket visszaolvasni :D
Örülök, h. jót beszélgettetek a védőnénivel, mi is már csak szülés után találkozunk a miénkkel :D

Ancsa, jó étvágyat!!!

Angie, hogy vagytok?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Fúúúúú de mérges vagyok........... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Valahogy le kellene nyugodnom...Számolni fogok,legalább egymillióig...

Visszaolvasok gyorsan,aztán írok is.

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok Lányok!

Panaszkodni jöttem!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

1. CTG előtt most nem ettem-ittam, és a babuci végigaludta. Reggel 6 és 9 között pörgött, 10-re kifáradt és egészen mostanáig aludt.

2. Hiába volt 2 komoly haskeményedésem CTG alatt is, a műszer nem jelzett semmit!!! Majdnem hótt egyenes vonal 5 és 10 között :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ami Lucuzsnak 65 volt (mértékegységet én sem tudok)

3. Visszamentem a dokihoz, hálistennek legalább a CTG miatt nem problémázott, ha alszik, alszik. De eldicsekedtem a nyákdugómmal, mire megvizsgált, és a 2 héttel ezelőtti állapothoz képest nem változott semmi: C2000 :cry: :cry: :cry: :cry:

Akkora pofára esés volt :cry: :cry: :cry: :cry:
Ezek a fasza keményedések nem érnek semmit se :cry: :cry: :cry:
Hétfőn, 25-én kell visszamennem ha addig nem jön a baba, aztán 2 naponta. NEM AKAROM!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Akra-Szijjaaaaa :D De jó, hogy visszatértél!!Tényleg jó sokáig dolgoztál :shock: Na ná, hogy visszafogdunk, akinek Törpillás az avatarja az jöhet :D Szép nagy baba lesz Máté is!!

Eclipse-Gratula a nyákdugóhoz, hajrá Molli :D :D :D Jujjj de jó, lehet, hogy hamarosan a kezedben foghatod a kislányod!!!!!!!

Dorka-Köszi a hiányolást :wink: Azt hittem rólad is már csak a szülés kapcsán kapunk híreket :D De akkor hazaengedtek téged is....Luca baba még lustálkodik egy picit Anya pocijában :wink: Hihetetlen,hogy egy hónapja azért tartottak bent,mert majdnem szültél és azóta eltelt egy hónap :shock: :D

Csajok mi lehet Hayniival és Vayaconnal?????? :roll:

Eta-Hol vannak a képek te lány??? :D Cigi-No comment-Bár én is cigis voltam, az inszem napján tettem le ( március 1.)....De el nem tudom képzelni, hogy babával a pocakomban rágyújtsak :roll: Éljen a penészmentes övezet :D Micsoda világjáró családod van :D

Szissz-Te sem mutattál még a lakásról képeket, annyira kiváncsi vagyok :oops: :wink: Nagyon irigykedek, hogy tudsz varrni....Annyi mindent csinálnék én is ha nem lenne két bal kezem :D A farosság miatt még én is reménykedem, nem adom fel :D

MikeGirl-Köszi amit a faros szülésről írtál....Nem tudom, nagyon vacilálok, hogy megpróbáljam-e rendesen megszülni ha így marad....De ez még a jövő zenéje, sok mindentől függ, pl, hogy mekkora baba lesz ( bár ha belőlem indulunk ki akkor nem lesz túl nagy :D )....Már megbeszéltük Csabival, hogy esténként lámpával világítunk a hasam aljához, hátha elindul arra felé, bár megmondom őszintén ma megint csinált egy olyan fura alakzatot a hasamban, szerintem most fordult vissza :shock: Pár hete egyszer már csinált ilyet, tökre fura volt és csak azt tudom elképzelni, hogy akkor fordult meg, mert azért azt éreznem kell, hisz nem olyan kicsi már, hogy suttyomban forgolódjon :D ...Sajnálom,hogy nem jött össze a vásárlás, de valamiért így kellett lennie, tuti jobb cuccokat fogsz hamarosan máshol találni :wink:

A vasárnapi ebéden csak 6-an leszünk, de Csabi fog főzni, bár gondolom úgy is segítek neki :wink: Gnocchit fog csinálni, mert a múltkor vettünk a bolhapiacon egy olasz szakácskönyvet és azóta rá van kattanva teljesen :D

Képzeljétek tegnap kaptunk az áramszolgáltatótól egy 170 eurós kis csekket, hogy több áramot fogyasztottunk , mint az átalányunk és innentől kezdve havi 10 euróval kell többet csengetni :shock: Gondoltam egye fene.....Mit tudunk csinálni....Na erre ma kaptam én egy levelet az egészségbiztosítótól, hogy legyek oly kedves 320 eurót befizetni, mivel 2 állásom volt előző évben :shock: :shock: Még szerencse, hogy lehet részletfizetést kérni baszki :evil:

Amidalaah-Szuper, hogy meglettek az igazolványok, a jós szólt belőlem :D :D :D

Kinga-Drukk akkor a holnapi naphoz, tényleg szép dátum, a szerelmem szülinapja :D

Csillag-Bence valami ennivaló ahogy hangsúlyoz :D Imádom a gyerekeket hallgatni :D :D

Eszter- Annyira cukker vagy, hogy olvasol minket és drukkolsz értünk, nagyon jól esik :wink: Mi pedig mondhatom,hogy egy emberként drukkolunk értetek :wink: Köszi a Maccs híreket :D

Rodi-Az ismerőseid módszerét készülünk mi is bevetni Csabival, hátha tudunk hatni a kisasszonyra :D Nagyon sok mindent intéztél akkor tegnap! :wink: Szerintem nem kell kicserélni a TB kártyát!Ha meg van a számla tuti, hogy kicserélik az ágyat....Mi is siekeresen berepesztettük a szekrény egyik ajtaját és szó nélkül kicserélték :wink: ( na persze nem mondtuk meg, hogy mi voltunk, hanem azt, hogy ilyen volt :D )

Lucuzs-Balázs is gyönyörű méretekkel rendelkezik! :D Miért van nálatok ilyen sok áramszünet???Köszi az Aranyoska híreket!

Aranyos- Veled vagyunk :D :D

Tatjana-Köszi a táblit :wink: Ezt már nem hiszem el ami veletek történik kisbaba nemét illetően :D Engem tuti már szétcseszett volna az ideg, de te nagyon ügyesen fogod fel :wink: Végül is legkésőbb a születéskor kiderül , nem igaz??? :D

Sophie-Mi volt ma a méhszáj vizsin??

Henne-Nagyon ügyesen haladtok akkor ti is a babaszobával....Ha kész lesz a remekmű várjuk ám a képeket :wink: Nekem sincs még összerakva a kórházi cuccos....Lehet nem ártana...

Ma éjszaka Lili baba rámhozta a frászt....Frankón azt hittem megyünk szülni....Olyan hasgörcsre ébredtem,hogy patakokban folyt rólam a víz, de szó szerint.....Kimentem a Wc-re, mert elindult a hasam....Na itt már gyanakodtam,hogy ez akár a szülés egyik előjele is lehet.....De a görcsök nem jöttek és mentek hanem egyfolytában kínzoztak úgy kb egy órán keresztül.....Aztán abbahagyta és én elaludtam.....Reggelre semmi bajom....Mi lehetett ez???ő

Wivi-Tök szuper, hogy tudsz jönni néha és beszámolsz :D Akkor a Libero pelus kilőve, bár nekem alapból is, mert itt nem is lehet kapni :wink: Majd kérünk ám képet a fiatal úrról :wink:

Vikoo-Micsoda hírek, hajrá Boldi baba :D :D :D

Ritya-Akkor a mi babáink nagyjából egyformák, mert Lilit is 2500 grammosnak saccolta a doki bácsi hétfőn :D Én is imádom, ahogy Lili mocorog odabent :D

Navi-Végre a megfelelő kezekbe kerültél és most már véget ér a viszketés remélhetőleg :wink:

MikeGirl-Tök jó volt olvasni a régi soraidat, hogy elrepült az idő azóta :wink: ......Pár hónap és mostani önmagunkra is így emlékezünk majd vissza....Olyan furcsa és hihetetlen :wink:

Kinga-Mi történt??????????? :shock:

Na azt hiszem kiírtam magamból szinte mindent, plusz nem hiszitek el hogy hova megyünk....Igen, ÚSZNI :D :D Na de szerintem most már nem fogom annyira erőltetni a dolgot, meglátom,hogy ma hogyan esik :wink:

Még megpróbálok este bekukkantani!!

Puszi mindenkinek!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Dorka! Sajnos nem tudok segíteni görcsölés ügyben. :oops: Nekem Boginál egyáltalán nem keményedett a pocakom, nem görcsöltem, semmi, az utolsó napig, akkor kezdőttek, és a vége szülés lett. :shock:
Most meg már jóval félidő előtt érzem azt, amit akkor utolsó nap... :roll: Még engem is megzavar, mert azt sem tudom ezután mire számítsak.
És ez egyben válasz egy előbbi kérdésedre: a keményedések állandósultak, ha felállok egy kicsit ténykedni, azonnal összeránt, de sokszor még így ülve is.

Eszter! Köszi a Macs híreket!!! :D
Macséknak meg kitartás és sok-sok erő!!!!

Kinga! Mitől lettél ennyire dühös?

Mikegirl! Nekem lassan úgy tűnik majd szülésnél megkukkant a doki és kész... de ez nekem sem tetszik... :?

Ja, és babaágy összekészítés:
Én Boginál már 2 héttel előbb berendeztem, aztán mivel egy héttel előbb jött, így nem sokat állt magában.
Most csak a matracot raktam bele, mert látom, hogy elég majd akkor megágyazni, ha hazaértünk a kórházból. Addig elvan a mózesban vagy apa kezében. :wink: Amúgy meg esélyem se lenne Boginak megmagyarázni, hogy ne nyúljon hozzájuk. Így is időről időre nagy kupac játékot szedek ki a kiságyból, mert folyton összehord egy csomó dolgot a kistesónak. Pedig megkértem, hogy ne tegye... de tudom, hogy ez már csak így lesz Balázsnál, nem tudok majd mindent távoltartani tőle... de nem is bánom. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


tatjana
sima eldobhatós pelusoknak nekünk sem volt külön vödör...

Mikegirl
Ügyes apa, h igy elintézi a vásárlást!
A nosztalgiázás tök jó, mi is pont tegnap nosztalgiáztunk Marci születéséről apával :)

Lucuzs
Áramsünet :evil:
Remélem sikerül beszélni a bérszámfejtővel!
Az anyaságit meg ilyeneket a területileg illetékes MÁK-nál lehet intézni, netről le lehet tölteni a kitöltendő lapokat, kinyomtatni, kitölteni és vinni (szerintem az a legmegbízhatóbb) de lehet postán intézni, vagy ügyfélkapuval. Nálunk pesten hosszú sorban állás van, nekem anyukám intézte ezeket egy meghatalmazással.

EMESE
Miért vettek magzatvízmintát????
Én továbbra is 22-re tippelek :)
KITARTÁS!!!!!!!!!

Eszter
De édes vagy! Mi is nagyon nagyon drukkolunk Nektek!!!!!
Köszi a Macs-híreket! Kitartást, sok erőt kívánunk Nekik! Drukkok mennek továbbra is!

Navi
Remélem a gyógyszer használ!!!!
Szülésznő: de baromi jófej.... :shock:

Dorka
Sajnálom ezeket a fránya görcsöket, de lehet, h az igaziakat igy jobban fogod bírni. És hidd el, felismered az igaziakat! :)
Nyugi, tényleg normális, h ennyit görcsöl a hasad, nekem is ilyenek voltak a jóslóim Marcival az utolsó hetekben. Szülés előtt egy héttel voltak rendszeres 5-10 percesek is. Ilyenkor én mindig bevágódtam a kádba melegvízbe pihizni, lazítani, olvasni.

Kinga
Jajjj, mi a baj???? :shock:


Alvás, álom: Nevetni fogtok nagyon :lol: Álmomban számítógépet vettem (Macbook-ot) meg egy iPadet :D Ez apa hibája, mert napok óta ezeket a kütyüket mutogatja nekem, h milyet szeretne :D
Reggel meséltem neki az álmomat, persze röhögött. Mondtam neki, h én csak egy iPhone-t szeretnék egyszer... közölte, h szerinte nekem az tök felesleges (mindezt egy iPhonnal a kezében :twisted: )

szisszka
 
 


Nahát csajszik nagyon pörögtök :)

Eclipse
Nyugi, nyugi, szerintem ez még nem jelent semmit! Hamarosan úgyis a kezedben tartod a piciny lánykádat!

Ancsa
Az a baj, h telóval nem tudok olyan jó képeket csinálni a lakásról :oops: De majd kitalálok valamit :wink:
A csekkek de durvák :shock: sajnálom :(
Nem semmi vagy, h még mindig mész úszni :D hihetetlen mennyi energiád van csajszi!
Görcsölés: na, nekem is volt ilyen kb 2 hete, h éjjel tökre görcsöltem, majd pár óra múlva elmúlt, reggelre jól lettem. Nekem a doki több pihit javasolt...


Dorka
Nálunk a Hannah Montanaval az a baj, h lassan idegbajt kapok tőle :lol: Gyereknek ki van írva a sorozat 1-2 évad, meg a mozifilm. Lassan megvan a 3. évad is... vannak részek amiket annyira unok máááár. Viszont Marcipán meg imádja, van amelyiket kívülről tudja :D


Dobok még 1 tegnapi pocóképet (37+1)

Kép

szisszka
 
 


Na lehiggadtam......

Szóval röviden:szembe szomszédunkban áll a bál.Apuka Anyuka hitelt vettek fel,nyögve nyelve fizetik,közben tönkre ment a házasságuk.Gyerek kedvéért a látszatot fenntartották.Apuka megunta Anyuka állandó hülyeségeit,keresett egy jobb nőt,akinek csinált egy gyereket.Innentől kezdve kezdődött a zűrös időszakuk,aminek sajnos én és a barátnőm is szemtanúja voltunk.Volt itt mindenféle ügy.....fantáziátokra bízom....Ma megkeresett az apuka,hogy engem és a barátnőmet jelölt meg tanúnak,hogy elvegyék az anyától a gyereket.Marhára örülök neki,hogy egy újszülöttel és egy 3 évessel járjak majd a tatabányai bíróságra tanúskodni......

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Gyancsi! Szisszka!
Áramszünet: hálózatfejlesztés folyik épp nálunk...

Szisszka! Engem is megzavart Aranyoska írása, ezért is hívtam fel, és kiderült, hogy nem magzatvíz-vétel, hanem ellenőrzés volt, ASK.

Bérszámfejtőt elértem, hát sajnos így van rendben, hogy alig kapok pénzt. :evil: :cry: Most még azt kell kiderítenem, hogy ez Balázs születése után rendeződni fog-e.

És mivel a munkahelyem kifizetőhelynek számít ezért én rajtuk keresztül intézhetem az anyaságit meg ilyeneket. Így felhívtam őket, hogy milyen papírokra lesz szükség hozzá.

Ja, és én is folyton itt lógok, bekukkantok, hátha valahol akció van, meg félóránként nyomkodom a telefonomat, nem maradtam-e le egy sms-ről. :lol: Pedig eddig még mindig meghallottam. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kinga
Uuuu, ez de durva :( kemény azért, meg sz@r lehet látni igy szétmenni egy családot :(
a bíróságra járás: no comment :( :shock:

szisszka
 
 


Jaj, csajok, már megint nekiálltam görcsölni....
Szissz,Gyancsi nekem is folyamatos, aztán lesz benne némi rendszer, majd elmúlik....

Kinga, nyugalom....Mi a baj?

Eclipse, nagyon sajnálom, de hidd el, ahogy Emesének is írtuk tudja Molli, h. mikor kell jönnie, de szerintem az, h. nem mutatott semmit a gép, az igazából nem jelent semmit.
De annyira megértelek, én sem akarok 2 naponta menni CTG-re stb.
Szorítunk nagyon!!!

Ancsa, na remek, szép kis csekkek...A legjobbkor.....
Úszás?Nem vagy semmi!
Én már nem mernék, mondjuk nekem a méhszájam is nyitva van!
Csabi főz-de szuper.
Mit nem adnék érte, ha Andris egyszer főzne....Jó tojást süt meg ilyenek, de egyszer egy komplett vacsi...
Mikor mész legközelebb dokihoz?
Remélem Lili baba meggondolta magát, és visszafordult, de még van idő!!!Tudja ő, h. merre van a kijárat.... :D

Lucuzs, köszönöm a tanácsot.Igen, a bizonytalanság a legrosszabb...
Valószínű, h. neked már nincsen sok hátra a találkozásig, meg nagyon nagy is Balázs baba(pont mint Lucababa:))
Bogi nagyon édes lehet, ahogy gyűjti a játékokat a kistesónak :D
Nagyon várja már?

Szissz, én egy laptopot szeretnék :D Saját laptopot :D
Én nem merek beleülni a kádba amiatt, h. nyitva vagyok, de zuhanyt próbáltam, az is jó rá...de pl. most sincs kedvem.....

Csak jönne már haza Andris és mennénk a körútra, feltéve, ha addig még bírok, mert ez a görcsölés, de úgyis tudom, h. elmúlik, de remélem nem addigra, mire bezár, ahová menni akarok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kinga! Ezt el sem hiszem!!!! :evil: :evil: :evil: Van ennek esze??? :evil: :evil: :evil: Nem csodálom, hogy kiakadtál!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Legalább megkérdezhetett volna előtte...

Szisszka! Nagyon szép pocak!!! :lol: :lol: :lol:

Ancsa! Ezek a váratlan kiadások szörnyűek... mi lassan a tervezhetőkkel sem boldogulunk... :oops:

Eclipse! Sajnálom, hogy ennyire elkenődtél! Hidd el, nem muszály 4 ujjnyira nyitva lenni, mikor mész szülni, ott is lehet még tágulni!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kinga, ez tényleg durva, bele sem gondolt az az ember..... :twisted:
Te hol laksz amúgy, h. Tbányára kell menni a bíróságra?

Lucuzs, lassan mi is így vagyunk...még a tervezhető is egyre nehezebb...nálunk is sajna :(
De nem baj, van szép családunk, az ilyen dolgok meg mindig rendeződnek úgyis vhogy :)

Szissz, nagyon szép a pocakod!!!!!!!!
Azt nem is tudtam, h. Hanna Montana sorozat is van, én csak mozifilmet láttam, de ha Marcipán ennyiszer megnézi, nem csodálom, h. a könyöködön jön ki!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


közben folymatosan bekukkantok, h van e valami hír :D

Dorka
jaj, tényleg, igy már értem a fürdést.
Laptopot teljes mértékben megértem :) Nekem annyira, de annyira hiányzott a sajátom! :) De nálunk azért is van külön gép, h ne apa munkagépét barmoljuk szét, mert ha elrontjuk, és nem tud dolgozni az nagy baj :oops:
Amúgy a Hannah montanat szeretem én is, csak néha sokkkkkk :D
4 évadnyi sorozat van belőle, amerikában nemrég fejezték be :)
ha érdekel tudok mondani helyet, honnan lehet tölteni :lol:

Lányok!
Biztosan kaptok papirt ti is a védőnőtől, h mit/hol/hogyan lehet intézni, (családi meg ilyenek) de elkezdtem összeírni ezeket a dolgokat, meg letöltöttem a nyomtatványokat is... ha érdekel titeket, felrakom majd!

szisszka
 
 


Eclipse! En csutortokon meg zart voltam, szombaton hajnali 2kor bo 2 ujjnyi mehszajjal vettek fel a szuleszetre. Tehat lehet hirtelen is kinyilni :) --- Hamarosan irok beszamolot csak 6ra megyek szoptatni. Elozetesbe annyit hogy minden szuperul halad!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Dorka:laskaföld kellős közepén élünk. :wink:
Sajnálom a görcsölést. :(

Nem tudom mi van velem,délután óta nagyon fáj a császáros vágásom.Mit jelenthet ez?
Holnap ctg korán reggel.

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kis apró jó hír:
szept. 27-tel mentem szülési szabadságra, aznap el is küldtem a bérszámfejtőnek a szükséges papírokat, és képzeljétek már átutalta az OEP a szept. 27-30 időszakra a tgyást.
Kemény 9760 Ft-ot 4 munkanapra.
Ez azt jelenti, hogy 49-51 ezer Ft TGYÁSt fogok kapni, de legalább tudom és kapom.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Ezt nem lehet, hogy teljes hónapra számítják? Tehát 30 nappal kell felszoroznod... :roll: Nem tuti tipp, de tipp...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
fogalmam nincs, de örülnék neki! :D
Dobok egy mailt a bérszámfejtő csajnak, eddig is tökre rendes volt h sürgette a dolgaimat!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


HALIHÓ!

Csak Dorka kedvéért a sztori míg apa mosogat és fürdik: )

Tata: gólyatábor.
Én mint senior mentem a gólyáknak jó kedvet csinálni, és persze osztani az észt, hogy majd tanulni kell sokat, és azért néha bulizni is lehet: )
A lényeg: kedd este volt egy Takács Tamás koncert... hát annyira kaki volt hogy alkohol nélkül senki sem tudta élvezni, még az előadó maga sem :shock:
Tehát útban a büfé felé elragadott egy kéz,és táncolni rántott.... A KIS NAIV GÓLYA AZT HITTE.... majd az egyetemen könnyű prédát talál...... (csalódott, mert táncon kívül semmi nem történt)
Aztán az egyetem elkezdődött és a Bioszos (én) és Föci- geográfus (férjuram) hallgatók a hasonló érdeklődési kör és zenei ízlés miatt sokat találkoztak--de ekkor még semmi sem volt köztünk -- függetlenül attól hogy ki hányad éves.
Nem tudom hol mennyire szokás, a Januson minden évben voltak szaknapok, amit rendszerint az aktuális harmadévesek
rendeztek. Történetesen a mi évfolyamunk rendezte a bioszos- szaknapokat, és úgy alakult, hogy be tudtam vinni pár embert ingyen a buliba, mert nálam volt a belépős pecsét: )(a buli a koli aljában volt)
A lényeg: nagyon tetszett nekem akkoriban a Zoli szobatársa és alakulgatott is a dolog... Hát gondoltam szólok neki a szobában.....
Persze rám sem hederített, én meg gondoltam, ha már ott vagyok akkor megkérdezem ki akar jönni bulizni....
Csak a Zoli vette a lapot, és jött.... NA GONDOLTAM MEKKORA ÉGÉS! POFÁRA ESTEM... MÁR MEGINT.
Na mindegy gondoltam, hadd bulizzon: ) úgyis van lent egy csomó haver, jó lesz.
És tényleg tök jót buliztunk, megint táncoltunk hajnalig. Rájöttem hogy "ez a fickó" tud valamit amit más nem......
De nem tetszett: ( ezért abban maradtunk hogyha tényleg akar valamit akkor holnap eljön a munkahelyemhez (állatorvosnál asszisztáltam előadások után), és beszélgetünk, lesz ami lesz.
De 100% biztos voltam hogy nem lesz ott......
DE OTT VOLT! Nem tudtam elkerülni......a randin ahogy beszélgettünk nem volt túl szimpi. Mindenről szöges ellentétben gondolkodtunk...-már ami szóba került-.. de nagyon sokáig vitatkoztunk. Szóval igazából elröpült az idő.
De még nem voltam szerelmes......
Ez pár nappal később történt:
A témavezetőm azt mondta hogy nem hiányozhatok a hétvégi terepgyakorlatról, mert akkor nem írja alá a félévem!!! Ezzel ugrott a Hollandiai utazásom az unokatesóm esküvőjére:
:twisted:
Teljesen letörve meséltem el a szobatársaimnak az esetet, persze le se szarta senki hogy miért vagyok ezen ennyire kiakadva.
Aztán mennem kellett dolgozni. Este tök fáradtan értem vissza a szobába, még mindig tök leverten, és az asztalom tele volt pakolva minden szarral ami nem az enyém volt!!!!!
Meg sem néztem mi az....És ráförmedtem a szobatársaimra hogy kié ez a sör meg sajt, meg virág???? Tüntesse el innen!
Erre ők - A tied TE hülye!!!-
A sör Heinekken volt, a sajt Edami (de igazi holland), a virág pedig egy csokor narancssárga tulipán..., egy felirattal: MINDEN ITT VAN NEM KELL ELMENNI CSAK ÉSZRE KELL VENNI: Zoli
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kép
Kép
eta
 
 


Hát nem lett rövid bocs...... JÓ ÉJT SZÉP ÁLMOKAT

Kép
Kép
eta
 
 


Eta! Nagyon kerek és romantikus történet a tiétek!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok

ne haragudjatok de nem tudok jönni mostanában annyi minden összejött az utolsó hetekre. cég elb..ta a táppénzemet azt hittem dobok egy hátast mikor megláttam az összeget. de kiderült h nem küldtek el egy papírt így augusztus óta nem kapok pénzt és csak köv. hó elején fogják utalni az újra kiszámolt összeget. még jó h volt tartalékom de marha jól jött most ez. hihetetlen h mit meg nem lehet tenni..

a lényeg: baba jól van, nem lesz kis méret, 3200-3500 grammra tippelte a doki. drukkoljatok hogy 4 kiló alatt maradjon, mert jó lenne természetesen megszülni. én fel vagyok készülve a túlhordásra, mert a családban ez a jellemző de jó lenne azért a kiírt időpont után nemsoká szülni. aztán meglátjuk mikor akar jönni Noni baba :)

gratula a megszületett bébiknek, Macsékra sokat gondolok, nem semmi energia erő kell ehhez, remélem hamarosan otthon lehet az egész kis család. Eszter köszönjük h hozod a híreket, nagyon szorítok Nektek!

bocsánat h most másnak nem reagálok de elég fáradt vagyok, ma voltam a dokinál aztán keresztfiamra vigyáztam. igyekszem most már gyakrabban jönni és reagálni is. Zsófinak elküldöm a számom, tudjak szólni ha esetleg korábban akarna jönni a baba bár nem hiszem :)

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Rövid és semmit nem alvós éjszaka után jelentkezem.
Helyzetjelentés:Tegnap voltam dokinál,ctg OK, méhszáj 1 ujjnyira nyitva, 2 ujjnyi méhnyak. Tök furi, hogy saccolnak a dokik,hogy kinek mikor kell menni méhszáj alapján, nekem most is azt mondta, hogy „jajjjj….nyugodjak meg, ez még nem jelent semmit, szépen készül a méh a szülésre”Nagyon mennék már én is, mert az esték,éjjelek pocsékok.

Aranyoska, Eclipse, Vikoo- szurkolok ezerrel!!!
Eclipse-én is úgy tudom, hogy nem csak munkanapra jár a tgyás.

Szisszka-nekem 36. hét óta nyitva van a külső méhszáj.
A két pasinkat pedig össze kellene kötni!!!:)az én párom is egyfolytában ipad, iphone 4 és társairól szövegel.és persze minden bevásárlókörúton be kell menni és meg kell nézni őket, de a tv-k sem maradhatnak ki….pedig van, de azért meg kell nézni, hátha veszünk…mondanom sem kell, tervben sincs:) szerinte viszont nekem is mindenképpen szükségem van iphone-ra, csak nekem nem kell.:)

Csillag-Bence imádnivaló a videón!!!:)

Eta-hidd el én is sokszor azt mondtam,hogy nem bírom tovább, hogy tanulnom kell.DE! megérte, mert nagyon emberséges volt a tanár.Bezzeg a többi tanszéken…..
Sokan kérdeztétek, hogy van-e még vizsgám.Igen, még 6 db a suliból, de azt hiszem,ezek már január, februárra maradnak.Gyakorló anyukák,nyugtassatok meg.Ugye el fogk tudni menni vizsgázgatni babázás mellett??!!!:)

Gyancsi Törpilla-ne aggódj a farfekvés miatt..nekem 36.hét után fordult be Máté, pedig már teljesen a császárra készültem, mert végig farfekvéses volt.
Dorka-szurkolok, hogy a görcsök végre ne feleslegesen gyötörjenek!!!!

Lányok…mindenkinél járt már a védőnő???hozzánk nem nagyon tervezi,hogy jön. A múltkor azt mondja nekem, hogy ki kéne jönnie, de ránézésre minden OK :D
Jövök még ma…

pusz
Akra

Kép
akra
 
 


Jó reggelt!

Bocs, de ellep a tanulnivaló.

Azért bekukkantok, hogy van-e újabb szépséges baba :wink:

Méhszáj állapotából messzemenő következtetéseket nem lehet levonni, óráról-órára változhat :wink:

Akra
Én bízom benne, hogy sikerül levizsgázni!
Vendég
 


Jó reggelt,sziasztok!

Hááát...eljött a mi napunk..aztán,h mennyire tesszük magunkévá? :roll: :roll: Nem tudom.

Hamarosan indulok NST-re,ismét...
Remélem ma többet sikerül kihúznom a dokimból,mint tegnap,mert akkor egyfolytában elrángatták mellőlem.Se a méhszáj állapotáról nem mondott semmit,sem arról,h mi a terve túlhordás esetén.Meddig kíván várni stb. :evil:
Éjszaka egyszer nagyon elkezdtem görcsölni,fél 4 fele,már négykézláb térdeltem az ágyon,de aztán pár perc után elmúlt...sajnos.A tegnapi ASK óta vérezgetek és a nyákdugómat is hagyom el kisebb-nagyobb darabokban.
Jelenthetne ez már valamit :oops: :oops: :oops:

Szégyenlem magam,h napok óta semmire nem reagálok,pedig higgyjétek el,nagyon is érdekel kivel mi van,csak itt van anya is és nem szívesen ülök itt ilyenkor.Édes nagyon,kényeztet minket minden nap valami finomsággal.

Puszi nektek!

Lucuzs:köszönöm a továbbítást! :wink:
Eclipse:hajrá...hajrá!!!!! :wink: :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Jó reggelt! :)

Jöttem egyből bekukkantani, hogy van e valami hír.

Emese
Ahogy megláttam, hogy írtál, azt hittem már elindult valami action... jajj, nagyon drukkolok! de most már tényleg nincs sok hátra, hidd el! :) Irigykedem, h anyud igy kényeztet titeket, tök jó :) Jelentkezz mindenképp, h mit mondott a doki, meg hogy mi a helyzet!!!!!!

Angie
Nagyon ügyesek vagytok, örülök, hogy minden jól alakul!!!! :) Nagyon várom a beszámolót!!

Eta
Nagyon cuki a ti kis love-storytok is :)

Vaya
Azért ha tudsz, kukkants be többször, jó olvasni rólatok!!!!

Akra
Sajnálom a pocsék éjszakát :(
Mi csak egyszer néztük meg az iPhone 4-et :D Meg tv-t sem kell mindig nézni :D Csak itthon nézi apa állandóan, h melyik gép mennyibe kerül... mindig szeretne egy jobbat :D
Hehe, a Te párod meggyőzhetné az enyémet, h igenis az asszonynak is szüksége van az iPhone-ra :D Én egy szimpla 3g-vel is nagyon boldog lennék :D
Én magyaráztam apának, h akkor legalább nem kéne állandóan a gép elé ülnöm, hanem a telómon meg tudnám nézi adolgokat amiket akarok, fórumozhatok, facebookozhatok, farmozhatok, e-mailezhetek... csupa, csupa, csupa fontos dolog :D
Jujj, a vizsgákhoz drukkolok!!! Ügyes vagy,drukkolok, hogy sikerüljön!
Nekem januárban lenne lehetőségem okj-zni, le kéne adnom a jelentkezési lapot, de nem vagyok benne biztos, h menni fog :(
Az, hogy ki mennyit tud tanulni baba mellett, egyéni.
Én olyan voltam, hogy örültem, h a házimunkával elkészültem Marci mellett, és volt egy ici-pici szabadidőm magamra. De van akinek a gyerkőc minden percét kitölti, mert nem nagyon alszik napközben, folyamatos fogalkozást igényel... De vannak nagyon nyugis babák és nagyon ügyes anyukák, akik szuperül ki tudják használni az időt!!

Most megyek, mert felkelt Marci, majd később még bekukkantok!

szisszka
 
 


Jó reggelt!!! :D

Egy közepes éjszaka és egy korai - ötórai - ébresztő után, reggeli közben itt :)

Akra - ne aggódj, hamarosan mehetsz :wink:
Vizsgázni biztos el tudsz menni 8) 8) Sőt, át is tudsz menni a vizsgákon. :lol: Reméljük nem lesznek hasfájósak a babáink. Viszont a fogzás kezdetéig be kellene fejezned..... az már nehezebb időszak lehet.
Védőnő - "ránézésre minden ok" - háááát, túl sokra nem számíthatsz ilyen hozzáállással. :?

Eta - annyira jó volt a sztori!!!!!! :D

Eclipse - reméljük Lucuzs mondja jól, hogy 30-al kell felszorozni.
Doki néninket mint laikus is meg tudom erősíteni. Júli 25-én mondta a doki, hogy semmi, nemhogy C2000, viszont 27-én este mentünk szülni. Nyilván egyikünk sem akar 2 naponta CTG-re menni.......én tuti nem, 2*1 órás kocsiút.

Kinga - nekem is ott fájt annó. Nyúlik a heg. UH-n szokta Neked méricskélni a doki? CTG-n ügyesen!!!!
A szomszédék története horror :shock: És még csak meg sem kérdeztek, hogy részedről ok-e a dolog, és hogy közre akarsz-e működni az anyától való gyerekelvételben :evil:
Egyben lehet bízni, a bíróság malmai lassan őrölnek, szóval mire odakerül a sor, a kis újszülött picúr nem is lesz újszülött :wink: Minimum félévesnek saccolom, szóval ez jövő nyári program lenne, ha a bíróságon nem lenne nyári szünet. Szóval inkább ősz.....

Vaya - jó, hogy itt!!! A lényeg, hogy korrigálták a hibát, és érkezik a különbözet :wink: Noni baba sem lesz picurka :D

Angie - minden szuperul halad :lol: :lol:

Szisszka - én nem kaptam (még) ilyen papírt. Egyébként az én munkahelyem is TB kifizetőhely, viszont azt mondták, hogy az új rendszerben nem megy a személyes, azonnali TB kártya a Teve utcában a babucinak. 22 munkanap...... Ha megvan a TB szám - max 22 nap, akkor lehet a MÁK-tól igényelni a családi pótlékot és az anyasági támogatást. Láttam írtad ügyfélkaput. Akkor mégiscsak jó, hogy megcsináltattam!!! Nekem T-Gyás-t és GYED-et a munkahely által adott papírokon kell igényelni, munkahelyen keresztül.
Helyes poci :D
Apa és vásárlás - de még hogy elintézi!!! Utolsó pár 26 csizmácskát hozta el, és a gatyesz is tök jó lett. Ő ott méricskélt centivel az üzletbe, én meg itthon Atit :lol: A két tavalyi kantáros gatyeszon lejjebb varrom a gombot, és így lesz 3 gatyesz. Ez az akció úgy, hogy kabátot egyáltalán nem kellett venni, és 2 gatyesz maradt tavalyról, 20 ezerből ki is jött :? Durva :shock:
A pasik meg a műszaki cuccok, na és a kocsik....sikítófrászt tudok kapni, amikor percenként kell rohangálnom apához és a géphez, hogy mit szólok ehhez és ehhez a kocsihoz, mert ő ilyet venne. Mindig mondogm, hogy sirály, csak kár, hogy nem akarunk kocsit venni 8) Karácsony közeledtével pedig félnaponta változik a közös ajándék tárgya: új tv, másik monitor, hangfalszett, stb, stb. De persze decemberig ez is folyamatosan téma.....

Dorka - akkor neked most igazi fájásokat kellene kívánnom.....és nem múlókat, igaz? 8) Meg laptopot Karácsonyra :wink:
Végül tegnap odaértél, ahová menni akartál?

Lucuzs - pénz dolog :? Reméljük több lesz majd szülés után.
Ja, és a Pató Pálos dokiddal ezek után szűkmarkúan bánni.
Bogi játékösszehordása :lol: Mi elméleteket gyártunk Atival, hogy hogy is lesz majd....miben segít nekem, mikor fog oázni Adélka, mekkora lesz, mit nem tud majd csinálni.....

Gyancsi - csekkek :?
Akkor Lili már újra denevérpózban :wink:
Gnocchi - annyira imádom!!!!!
Éjszaka - talán jósló fájások lehettek, nemtom. Én ezekben annyira nem vagyok otthon :oops:
Jó béna voltam régen, remélem most azért jobban fog menni :lol:

Aranyoska - mennek a drukkok!!!!!

Na megyek, szokásos pakolászás, aztán irány a piac finom szőlőért, veszek husit - mert elkezdek főzni a fagyasztóba, meg elhozom a táppénzes papírom a körzetitől. És várom a gázszerelőt.......
És egy kis panasz: feszít a lábszáram. Ez szerintem a víz lesz..... :?

Szép napot mindenkinek!!!!!

mikegirl
 
 


Jó reggelt!

Apa elment terepre már 5-kor: :( és úgy néz ki csak jó későn ér haza.
Utálom hogy ilyen messzi vidékekre jár! Most éppen a Román határnál mérnek valamit!

AKRA:
Menni fog a vizsga és a vizsgáztatás is: ) A párod majd besegít biztosan. Nekem is lesz egy januárban, de nem hiszem hogy azz nagy vasz iszt dasz lesz: )
HAJRÁ!

Kinga!
Ezt a bíróságra járást nem értem....A fickó a fejedhez szegezte a pisztolyt és azt mondta Márpedig Te jössz a bíróságra??? ha nem akarsz nem vagy köteles szerintem.........
De ha muszáj , és segítség kell, én Tatabányán lakom, szóval csak szólj... Nem jöttem rá mi az a laskaföld


Aranyos:
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Remélem ez a TI NAPOTOK! SZURKOLOK!

Kriszta:
Lehet hogy írtad de lemaradtam.. Mit tanulsz? :oops:

Mikegirl:
csak az utazásokra reagálok, mert ugye mindegyik tök jól hangzik, de: Írországba mennek a tesómék mert a sógorom húga meghívta őket, és azért most, mert mostanra találtunk 10000 ft-os jegyet.

A Reunionos utazás szintén ilyen, de az a tesóm aki oda utazik már 5 éve Franciao.ban él, és orvosként dolgozik, így neki az hogy csak a repjegyet fizeti nem sok.

A húgom 4 éve él Új Zélandon, és a férje gitárversenye miatt utaznak Ausztráliába. A repjegy nem drága a szállást, (mivel ez már az X.dik forduló) a szervezők fizetik.

Szóval valójában a tesóim csak kihasználják a lehetőségeket: )))


LUCUZS:
Meddig van áram? Sikerült megfőznöd???
Bogi tök aranyos hogy így várja a tesókát!

RODI:
Azt hiszem Te kérdezted a babakocsit ugye?
50000 vettük meg végülis. Minden van hozzá: sport, mózes, hordozó, lábzsákok, pelenkázó táska, szúnyogháló, meg esővédő....
A fényképeket megcsináltam, de nem találom az usb csatlakozót.

Képzelhetitek mekkora rend lehet ! :oops:

Neki is állok egy kicsit rendet rakni mert ez így nem állapot... Csak annyira NINCS KEDVEM!!!!

Na mindegy... muszáj.

Pusz Eta

Kép
Kép
eta
 
 


sziasztok!

na, tegnap már nem tudtam sajnos jönni! :( gyerekem kemény 1-1,5 órát aludt csak az ebéd után, szóval nem volt sok időm... :S de legalább, hosszú idő után újra, a helyén aludta végig az éjszakát, mert szegénykém jól kifáradt :)

amúgy én csak most megyek majd a dokihoz 15:10-re, szóval majd csak este tudok hírt hozni, hogy mi is a helyzet méhszáj ügyileg!

Eclipse, bár többen mondták már, ne légy elkeseredve ennyire a nyákdugó vs. méhszáj állapota kapcsán, mert sajnos, vagy szerencsére, minden szülés, és terhesség más, mindeni szervezete máshogy működik, ami Angie-nak pár óra alatt megy (kinyílik a méhszáj), az másnak napokba is tellhet, szóval no para! Molli baba meg fog érkezni közétek, szép lesz, meg egészséges, és ez a lényeg azt hiszem!

TGYÁS nem tudom, hogy számolják, de tudom, hogy annó jobban jártam, mint, ha dolgoztam volna, szóval szerintem lehet, hogy benézték, vagy nagyon alacsony volt a bejelentett fizud!? :roll: :oops:

Gyancsi, Lilike még simán visszafordulhat! van még rá esély, főleg, hogy mondod, hogy mi volt a pocakkal, simán lehet, hogy tényleg most fordult vissza, rájött, hogy nem jó az irány! :)

Csabidnak boldogságos szülinapot!!!

Aranyoska, én nem nagyon vágom, hogy mi az a vizsgálat, amit csináltak... beavatnál? tökre jó, hogy anyud ott van, és főzőcskéz nektek! reméljük, hogy a héten már túl leszel Te is a szülésen, de legalább ma tudsz kommunikálni a dokiddal!

Szisszka, nagyon szép kismami vagy! hogy hol van rajtad az a tízeniksz kiló... :shock: apát meg tessék puhítani, hogy kell neked az a telefon bizony! :) hátha megenyhül, vagy az is lehet, hogy karira beszerzi neked... vagy esélytelen?

Vaya, köszi a privit, dobtam a számom én is válaszban!

Eta, tök jó kis sztori a tiétek! aranyos a férjed nagyon, hogy így teper(t)! :)

Kinga, szomszédod nem semmi... mondjuk én is úgy gondolnám, hogy minimum megkérdez, hogy vállalnád-e, mert, ha idézés ellenére nem mennél a bíróságra, még te leszel elmarasztalva... :( nagyon sajnálom! azt meg főleg, hogy végig kell néznetek, ahogyan egy család felbomlik, bár szerintem a legnagyobb butaság csak a gyerek miatt együtt maradni! ...

Vikoo, mennek a drukkok, hogy Boldi baba minél hamarabb kibújjon! de jó lesz neked! :) mindenképpen adj hírt magatokról valamilyen formában! :)

még a libero pelusokra visszatérve... nekünk is volt vele gondunk, de igazából nem is a pelus volt a ludas, hanem Beni volt pont a két méret között, így a 6os akkor még nagy volt, de az 5ös meg már kicsi, szóval abban az időben váltottam pampers-re, de alapjában nagyon meg vagyok elégedve a liberokkal. gyorsan meg is nézem, hogy milyen az én new born pelusom... persze nekem is üres, bár ez alapjában még nem lenne akkora gond... majd meglássuk, hogy mennyire fogja felszívni a pisit... van még itthon huggies Beniről, de az nekünk nagyon nem vált be a fiú babánál...

bocsi lányok, de a fiam rajzolni hív, így most megyek, lassan jön anyósom, aztán elkezdek készülődni, mert bőrgyógy. meg doki! aztán jövök! de most már nem ígérek semmit! :oops:

velem a köhögés nem múlásán kívül nem sok minden történik... :( megyek is ma vissza a háziorvoshoz! már annyira, de annyira elegem van, hogy nem múlik 1 hónapja semmit... ráadásul beszedtem ezt a buzi antibiotikumot is, és az sem használt! :( kíváncsi leszek, hogy ma mit mondd a doki... nőgyógyásznál is rákérdezek!

na, szaladok, mert gyerekem robbantja a lakást! :)

Bence pedig zabálnivaló! :)

sophie27
 
 


Születési anyakönyvi kivonatokat és lakcímkártyát a klinikán még megkaptam. Gyerkők TB kártyája, azaz TAJ száma szűk három hét alatt jött, vagyis kedden voltak három hetesek és hétfőn hozta a postás. Netről letöltöttem a csp és anyasági támogatás igényeket, tegnap uram be is vitte az Államkincstárnak. T-gyás igényt a munkahelyem intézi, bár én majd megszakítom és november 1-től elmegyek gyermekápolási táppénzre, mivel a kicsik kórházban vannak, így jobban járunk, majd utána veszem igénybe a t-gyás fennmaradó részét, ha mindenki hazajött.
Puszi, megyek fejni...

Drukk mindenkinek!!! :wink:

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszi a vigasztaló hsz-eket!!!
Erika is felhívott és csomót lelkizett velem, saját számlájára, szegény :oops: :oops:

Akra,
remélem hogy akkor egy picit több pénz lesz!

Sophie,
6 órára vagyok bejelentve, nevetségesen alacsonyra ráadásul, rohadjanak meg :evil: :evil: :evil:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Lucuzs-Bogi de cuki, hogy így pakolja az Öcsinek a játékokat :D :D

Szissz-Gyönyörű a pocakod :D Nálunk szerencsére Csabit nem érdeklik a telefonok és hasonlók, na meg engem sem...Mindjárt teszek nektek képet az aktuális mobilomról, de nem ér röhögni :D :D ...Míg otthon laktunk akkor ugye 7 évet lehúztam a Vodafone-nál így engem is elkapott a mobil láz....Aztán mikor egyszer egy hétvégi buliban tök részegen leejtettem a mozgólépcsőn az akkor 50.000 Ft-ba került telefont és ripityára ment, akkor megfogadtam, hogy nem veszek többet drága telefont :D ( bár lehet inkább azt kellett volna megfogadni,hogy nem iszom???? :D )
Na íme a mobijaim:
Kép
Nálunk tesóm kisfia volt rákattanva a Vissza a jövőbe című filmre ( ő csak úgy mondta, hogy a Vissza a jojóbe :D )....Rongyosra nézte :D

Kinga-Jó kis kellemetlen helyzetbe hozott téged a szomszéd :shock: Azért tényleg illet volna megkérdeznie előtte, hogy vállalod-e....

Eclipse-Kitartás csajszi....Jön a kis Molli ha itt az ideje.....Bár tudom ez a vége a legrosszabb....Én előre is elnézést kérek mindenkitől,hogy nagyon hisztis leszek :D

Dorka-Nálunk Csabi nagyon rendes ilyen szempontból, bármit megfőz és szereti is csinálni, csak hát nem annyira engedem neki, mert kicsit sajnálom,hogy ő dolgozik én meg itthon vagyok és akkor még a főzést is sózzam a nyakába...Tiszta hülye vagyok :D November 4-én megyek újra a dokihoz , megnézi , hogy hogyan fekszik Lili :wink:

Úszás nagyon jó volt Lányok, viszont tegnap előtt kijött újra az aranyerem, ááááááá :evil: :evil: Utálom ezt a szemetet, ki hívta, minek jön ez ide?????? :evil: :evil: :evil: Úgyhogy most fáj ha felállok.....Rohadjon meg! :wink:

Csekkeket ne is mondjátok....Mondjuk 140 eurót kifizet a volt munkaadóm azt mondta, így akkor "csak" 180-at kell nekem becsengetni az egészségpénztárnak, de lehet rá 12 havi részletet kérni, az havi 15 euro....Már mindjárt jobban hangzik, mint egyszerre 320 :roll:

Angie-Örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok :D Majd gyere a részletekkel :wink:

Eta- Nagyon jó kis történetetek van :D Romantikusos, egyetemes, megismerkedős :D :D Tetszik!!!!Jó lenne ha előkerülne az az usb kábel :D

Vaya-Végre jelentkeztél, már izgultunk, hogy mi van :D Sajnálom a táppénz dolgot, ez többeteknél is gond volt, hihetetlen......Remélem megoldódik most már!Én is a túlhordásra készülök, nálunk is családi hagyomány :D Babóka szép méretekkel rendelkezik :D

Akra-Sajnálom a szar éjszakát....Egyre többen küzdötök vele....Szerintem már készül a szervezet a nem alvásra :D Szerintem vidd a gyerkőcöt is a vizsgára, talán könnyebben átengednek :D

Kriszta-Kitartás neked is a tanuláshoz!Tényleg ha nálad jön a baba nem írsz nekem sms-t???Csak, mert akkor tudom én hozni a híreket :wink:

Aranyos-Gratula a 40 héthez :D :D :D Kiváncsi vagyok, mit mond ma a doki, remélem sikerül bővebben kifaggatnod :wink:

MikeGirl-Nálunk is vannak Csabinak ilyen rohamai, szerencsére egyre ritkábban és ő inkább a sportszerekre kattan rá....Bicikli kell neki, utána már olyan szék amivel a lábát tudja erősíteni, aztán húzódzkodó rúd, gravitációs csizma,teniszütő , boxzsák stb..... :D :D ...Tegnap mi is bevásároltunk egy csomó húst, úgyhogy már üzemel a fagyasztó, meg vettünk az Ikea-ban műanyag dobozokat a kajáknak, úgyhogy én is neki állhatok főzni :wink:

Sophie-Drukk a mai méhszáj vizsihez!Köszi a szülinapi köszöntést Csabim nevében is...Igazából megbeszéltük,hogy holnap tartjuk, mert ma este megint szülésfelkészítő van :wink: Jobbulást neked most már tényleg!

Vikoo-Drukkkkkk Boldinak :D

Még nem tettem fel Lili baba hazahozós ruháját :
Kép

Csabi azt mondja szerinte kevés és hogy fázni fog....Gyakorló Anyukák??Tényleg vastagabban kéne felöltöztetnem???Csak , mert arra gondoltam, hogy így bemegy a hordozóba, ott egy takaróval még pluszba be lesz takarva....A kocsi kb 20 méterre parkol a bejárattól, mert ott a kijelölt zárt parkoló....Szóval alig lenne konkrétan az utcán....Szerintetek???

És akkor egy 35 hetes Lili baba Lak:

Kép

Na futok, mert elvileg ma levágja a barátnőm a hajamat, már botrányosan hosszú :wink:

Puszi mindenkinek!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


A mai tábli:

Aranyoska: 40. hét!!!! :) Gratulálok! Mostmár tényleg nem sok van hátra!

Vaya és Behoda: nektek pedig a 38. héthez gratula!

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Gyancsi,
nagyon csinos Lilla-lak! :D :D
Telefonból én is minimál igényű vagyok, azok évekig húzzák, a high-tech meg bekrepál hamar :roll:
Aranyeret sajnálom nagyon :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Gyancsi, szerintem nem kevés a hazahozós cucc! az a barna macis, nekünk is van olyan, eléggé meleg, sőőőt, ha meg még rátakarsz egy takarót is, amíg az utcán van, a kocsiban pedig tudsz fűteni, ha szükséges, szóval szerintem nem kevés! a fején legyen elegendő réteg, mert ott veszítik a legtöbb hőt az ilyen picurik! ;)

nagyon csini vagy! és tényleg vágasd már le a hajad, mert botrányosan hosszú! lassan copfba foghatod! :D

ez a TAJ kártyás szitu... lehet, hogy akkor már tényleg nem lehet személyesen ügyintézni az újszülöttekét? de miért? ez akkora szemétség! :(

sophie27
 
 


TAJ kártya... most töltöttem le az OEP honlapjáról a nyomtatványt, ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy működik személyesen az ügyintézés még mindig...

sophie27
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltüntem, de jelenésem volt a kórházban....
Hétfőn délelött -amit irtam egy mondatban is nektek este- voltama dokimnál. Akkor uh-on ezt látta: 35 betöltött hét, majd 3 kg baba, minden rendben. Méhszájvizsgálat: a külső méhszájba épp hogy egy ujja belefért :roll:
Megbeszéltük, hogy hétfőn nála nst....
ezutána nyummal vásárolni mentünk, végül csak aegy babalepedőt vettünk...
este nyugi otthon. Majd este11-kor elmentem wc-re és elég sok vért láttam :shock: :shock: nagyon megijedtem, de végül is ugy gondoltam hogy egy majd 3 kg-babával nagy baj nem lehet. bementünk a kórházba rögtön nst-re raktak: kiderült hogy 4-5 perces fájásaim (70-90 közötti értékek)vannak... (nagyfiammal sem éreztem anno csak a gép mutatta). aztán vizsgálatnál kiderült már nem csak a külsö hanem a belső méhszáj is egy ujjnyi....

már a dokim is indult, mert pont akkor volt még egy vajudó kismamija...
ő is megvizsgált, aztán arra jutott, hogy visszatarjuk, mert még csak inkább 34 hetes :shock: :shock: :shock: aztán beszélt arról is hogy abban a kórházban csak 36 hét után lehet szülni, különben átkell vinnia kilinikákra....
szóval inkább megállitják. kaptam infuziot, fekvés, nst szinte folyamatosan...
közben egész éjjel , reggel diliház volt és azóta is, mindenki szül budapesten :lol: :lol: :lol:
ja és Patrik mint aki megkergült, úgy ugrált a hasmban..

szóval reggelre már nem volt semmi, sikerült feltartóztatniuk a kicsit-én ennek nem örültem. Aztán két napig azon stresszeltem miért is dobtak vissza még egy hetet, mire is volt jó....de valószinülega kórház érdekei miatt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
másnap csináltak uh-t amin 35+4 napos babát állapitak meg, ami napra pontosan megfelel a fogantatás alapján is, mert tudjuk hogy csak február 27-én voltunk együtt.....
szóval bent fogtak, ma engedtek haza, azzal, hogy a jövöhéten már nem állitják meg...... és jön hétvégén egy nagy front, bár ma délelőtt is szonyu diliház van. már majdnem a folyoson szülnek, sehol egy szabad ágy. tegnap este engem és másik 4 kismamit is elköltöztettek a genetikára, reggel meg megint máshova, mert oda is jöttek. minden osztályon frissen szült vagy vajudó/várakozo kismamik fekszenek. szinte az összes szülésznő, orvos bent van éjjel nappal....mi lesz itt????

szóval most itthon bár feküdnöm nem kell de pihengessek....

mindenkiek puszi, de most nem tudok irni személyeset, mert sokat irtatok és bent csak olvasni tudtalak titeket....

rabbe78
 
 


oh, megint laptető..... a századik oldal is az enyém volt...aztán ez lett belőle :lol:

rabbe78
 
 


Rabbe,
sajnálom a felesleges hercehurcát :cry: és őszintén szólva, nem nyugtattál meg ezzel a telt kórházas dologgal :shock: :shock: :( :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


HALI!

Rabbe!
Hát nem semmi! Remélem mire sorra kerülsz már lesz hely! Sőt biztos! De azt nem értem hogy miért tartották vissza? Ez nem lehet baj később?? 3000 gramm a 36 héten??? nem vagy semmi! Én 38 hoz közeledve is "csak" 2800 grammosat cipelek.. de ez is elég!
Remélem minden rendben lesz! Kitartás, és csak pozitívan!!!!

Pusz Eta

Kép
Kép
eta
 
 


SZIJASZTOK MINDNEKINEK!

TELEFONOS ÉRTESÍTÉS ALAPJÁN:

ARANYOSKA SZÜLŐSZOBÁN VAN!!!!
5 perces fájásokkal! a dokija azt mondta a férjének hogy ma már ne is menjen dolgozni, mert MA BABA LESZ!!!!!

hát amint van újdonság közvetítek: )) ILYENEKET BÁRMIKOR

mennek a drukkok!

LUCUZS KÖSZI!!!!!

Kép
Kép
eta
 
 


ARANYOSKA SZÜLŐSZOBÁN VAN!!!!

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok!!!

De sokat írtatok!!!!

És kezdenek nagyon beindulni az események!!!! Hajrá csajok!!

Aranyos, már a 40.hét!!! Hű!!! Most már tényleg nincs sok hátra!!!!

Dorka, Eclipse, Akra: Már ti is nagyon a finishben vagytok!!!

Aranyos: Ez a vízmintavétel azért kell, hogy tiszta-e?

Eclipse: Sajnálom a TGYÁSt :( Jó szarul jártál a munkahelyeddel szegény!!! :( :(
Nekem se lesz sok, de az is vmi…. Engem is szarul jelentettek be, ráadásul munkanélkülin is voltam tavaly. Hála a válságnak… A szülés meg be fog indulni!!!!! De nekem se tetszik ez a rendszer – elég lenne akkor keményedni, amikor tényleg action van :)

Gyancsi: Csekkek: Jó ez a részletfizetés…. De inkább ne lennének csekkek :S Aranyérre mit használsz? Sajnos én is küzdök vele néha…. Szülés után biztos nagyon brutálul kijön…. :( A dokim a Reparont ajánlotta, de nem érzem annyira hatékonynak, a felkészítőn a csaj a Sperti krém+kúpra esküszik. Még nem vettem, de egyre inkább hajlok rá!!! Szép pocak!!! A hajad meg tényleg borzalmasan hosszú már :D :D

Kinga: Egy kétgyerekes anyukát kér fel a szomszéd tanúnak, hogy a feleségétől elperelje a gyereket? Hümm…..

Eta: Éljen a penészmentes lakás!!!! Szép a megismerkedésetek!!

Szisszka: Szép pocó!!!

Navi: Használ a gyógyszer? Jobb a viszketés? Szülésznő… Grrr. :(

Rabbe: Huhh!!! Biztos nem merte vállalni a felelősséget, ha esetleg mégsem annyi, és vmi gond lenne… Csak nem lesz ebből semmi baj!!!!!! Teltház??? :S :O

A TAJ kártya intézésekor láttam olyan cetlit a falon, hogy újszülöttek TAJ kártya intézése.

Én már most hisztis vagyok!!! Mi lesz velem később????

Libero: Kiakasztó…. Azon gondolkozom, hogy már most becseréltessem-e (apával, nagy pocakkal biztos érdekesen néznének rám), vagy lehet-e vmi plusz betétet beletenni…. Mindenesetre a kórházba viszek 2eset is (kaptunk pár dbot)….

Én is ma megyek dokihoz, kedden mintha lejjebb ment volna a pocakom, egész nap Bence fejét éreztem a medencémben. Mindenesetre már nem fájnak a bordáim!!!!! De tegnap én is sokat keményedtem + éjjel is, de ezekre nem keltem fel. Utálom a frontokat!!!! :)

Kép

Kép
amidaalah
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: