Új privát üzeneted érkezett!

Mezso: közel a 40-hez.....de Ő nagyon önfejű..csaka saját maga feje után....sajnos

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Én is kérek meghivot!!!!

Kép
kriszpiri
 
 


Mezsó: itt a megoldás a rejtélyre :)

pár napot vártam a "nagy" bejelentéssel, nem akartam elkiabálni. csakmert a múltkor is körbekiabáltam a fórumot erre nem is volt semmi. Na de most!!!

képeket a aláírásomban lévő fotós blogban találtok :)

és ez most már nem csak fel-fel pillantás. hanem komoly tudomány.

tudom vannak itt nagy és ügyes babák, de az én kis lusta kisfiam is végre rájött milyen jó így :)

(persze nem a legjobbak a képek, siettem, de a lényeg látszik) :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

 
 

Beo! Nagyon édik a képek, és igazán ügyes Balázsod van!! Puszi az okos, ügyes kis buksijára

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jajjj de édes ügyes ez a kis Balázs!!!Puszi neki!!!!!!!! :wink: A BCG hegetek is csodaszép! 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szarakodik Nekem a babanet,alig akar be engedni

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Beo:Nagyon édesek a képek és milyen ügyes Balázs :lol:

000kata
 
 


ja és nem elhanyagolható, h Balázs a 3-as méretű pelusosok táborát növeli pár napja :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Észre sem veszed, és a szobatisztaságon "dolgoztok" :lol: :wink:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Éljen Balázs!!!!!! :D :D 3-as méretű pelus?Ez szuper!!! :wink: Mi meg a legnagyobba alig férünk bele...a 11-25kg-osba.Pedig csak 15kg Blanka...De akkora a pocakja hogy alig bírom a junior méretet ráadni! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Jó volna ha hamarosan áttérne a bilire... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Kivagyok ... Levi három órán keresztül sírt most este mielőtt elaludt. Nincs erőm semmihez ...

Beo, nagyon szépen tartja a fejét Balázs. És a hármas méretű pelus is szuper!!! :D

Mezsó, hogy van a derekad? Enyém derék már jobban van szerencsére. Levi kitornáztatta velem belőle a fájdalmat. :wink: :lol:

anitapo20
 
 


Derekam? :) Megvan!!Jobban mint volt,de azért érzem még hogy olyanom is van... :roll: Enyém is rendesen be van pedig járatva... :lol: :lol: Blanka is már jócskán volt 21.45 mire elaludt...És azóta már felsírt.Tegnap éjjel is sokszor felsírt. :cry: Jó volna pedig ha normálisan aludnánk.2 dologra tippelek vagy a foga,vagy melege van és az zavarja.Mást el sem bírok képzelni... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok :)
Beo : Mi is a 3-mas pelust hazsnáljuk :)

Ma kivi vok,hogy Patrik mikor ébred fel.....annnyira jó lenne ha aludna végre reggelig....2szúnyogírtó beizzítva,ventillátor bekapcsolva..kíváncsi leszek!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


MMOST KELTÜNK FELLLLLLLLLLL :D

Egy hangját nem hallotttam éjszaka,úgy aludt,mint a bunda :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi!
Én is kapok meghívót???!!!

Köszike!

Na kész a művem,ablogomban fennvann!!!


Mi is 3as pelust vettünk most.Elutazunk és oda nem tudom vinni a moshatót...remélem Izára jó lesz,nem lesz túl nagy!A 2es épp h jó volt még rá....még most használtam el a maradékot!


NA majd Szolnokról bővebben is jövök!!!Ma utazunk le!

pussz,majd jelntkezem!!!!

annus11
 
 


Mi még alszunk 8) Mármint Iza :wink: Este 7 óta 8)

annus11
 
 


Nyuszi! Örülök, hogy végre aludt Patrik :D

Anita szegény. :( Vajon mi baja volt Levinek?

Timi! A 11-25-ös pelusnál van még egy számmal nagyobb is. Persze jobb lenne, ha nem kéne. :wink: Most, hogy már Norbinak sem kell vennem, észreveszem a pénztárcámon. Pedig én nagykerben vettem, 100-as csomag vasalatlan pelust 3000 Ft-ért!! És nagyon bevált. Ugyanolyan jó a nedvszívása. (Ez nem az a gagyi neylon-külsejű, hanem ugyanolyan puha kívül is, mint a Libero)
Egyébként nyugi, a lányok hamarabb lesznek (elvileg) szobatiszták, mint a fiúk, úgyhogy ki tudja?! Lehet, hogy 2 hónap múlva már csak éjszakára kell. :wink: Az is nagy segítség.

Annus! Gondolom csak pakolni keltél fel, különben nem nagyon értenélek :lol: Jó utat nektek! Megnézem, mit alkottál.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaaj, hát ezt kár volt most megnéznem. Olyan édesek, és valamilyen oknál fogva majdnem elpityeregtem magam :oops:
Úgy szeretnék még egy kisbabát. De csak a szívemmel, az eszemmel most nem.

Na de: tök ügyi vagy Annus. Hogyan lehet ilyet csinálin? Majd egyszer, ha sok ráérő időd lesz, úgy nagyjából felvázolod nekem?? Előre is köszi.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Annus: nagyon jó a blogod,és az a videó,olyan jó :lol: hogy lehet ilyt csinálni?

000kata
 
 


Annus: a videót én is megkukkantottam!!Meseszép!Ti ott a kismamikkal ilyen összetartó társaság lettetek? :shock: Tök jó akkor nektek!Mi ahová lekrivel még írogatunk nagyon széthullottunk a babók 1 éves szülinapja előtt már. :( Csapat kisebb hányada maradt csak meg...Jó utat!!

Reni: tudom van nagyobb pelus is,a Liberónak asszem ugye?De láttam már hogy 30-35kg-os gyerekig?Na de Blankát a 15kg-jával inkább még a Junior méretbe pakolom... :lol: :lol: Ha 25kg-ig jó a Junior nehogy ne férjen már bele Blanka a 15kg-jával!!! :lol: Viszont amit írtál,hogy 100-as csomag 3ezerért.Engem is érdekelne...Hogy a francba jutottál hozzá? :shock: :shock: Nagyon nagy mákod volt vele!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso:aranyos a kép ami kint van :lol:

szép hétvégét mindenkinek :lol: :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!!

Hagy dicsekedjek én is :D

Már mi is tartjuk a fejünket és ezzerel mosolygunk főleg ha cicit lát :)
Imádja a faliorákat nézni lehet azért olyan pontos mert a 3-4orát percre pontosan betartja!

Mi is 3-as pelust hordunk bár mi azért mert tud olyan nyomni h még a 3as is tele van :lol:

Reni Ati mondta neked is a 100at 3ezerért??Azt mondta hoz belöle h megnézzük milyen azota is jön kiváncsi leszek mikor ér ide vele :lol:

Mezso mostmár tudom én is olvasni a blogod ujrasztem rossz volt a jelszom azért nem ment eddig :)

Tegnapi napunk Milán mint egy kisangyal olyan volt egésznap aludt pályafutása alatt nem aludt még ennyit nappal!

Ma viszont nyűgi nagyon melegnek éreztem megmértem a lázát 36.9 remélem nem megy fel neki :(

Kép
kriszpiri
 
 


Hééééé ne hagyjatok ki a 100db pelus 3ezerért buliból!!!!!!!!Hogy lehet hozzá jutni??Valaki részleteket nem tud nekem mondani?Vagy esetleg megszánni csóró lelkem és segíteni engem ilyen "olcsón" pelushoz jutni???Légysziiiiiiiii!!!!!!!!Krisz te is írtad,és Reni te is.Meséljetek hogy is van ez?

Kriszpiri: örülök hogy Milán ilyen szépen tartja a 3-4órákat az evések között! :) Ügyesek vagytok!!!!Mi újság a fulladásokkal? Sajnálom hogy úgy tűnik lázas szegény! :( Remélem nem lesz beteg!+++++++

Kép

Kép
mezsó
 
 


szziasztok

Kriszti:Jöttök ma??? MOndott Ati vmit,nekem is jól jönne kkb 10db..kipróbálni,mert ugye Én Liberót használok de ha ez bevállna akkor jó lennne,mert így Én 33db-osat 2550-ért veszem viszont a 87db-os 5540 (és űllítólag ez még olcsó)...de ha lehet olcsóbban akkor miért ne..


annus : Nem tudok küldeni ,nem tudom az e-mail címed..Megyek .Megkukk a blogodat :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Ááá hát ez már nem ér ám...Már Nyuszi te is benne vagy a buliban?áááá....SEGÍTSETEK RAJTAM!!!Nagyon nagyon érdekelne 100db pelus 3ezerért!!!Messzemenően jó ár!Nekem ez most sokat jelentene.Rengeteg pénzt elvisz a pelenka is.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: ááááááááááá Én még nem vagyok bennne Én is csak annyira szeretnék benne lenni,mint Te :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


:lol: :lol:
Nekem nem kell pelus,príma a mosható!!!!

Csak ide vidékre kellet most vennem egy csomaggal.....
Nyuszi!
afancsali@freemail.hu

annus11
 
 


annus: Meghívó elküldve!!:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Blanka már a súlyából kifolyólag sem ideális a mosható pelusra...meg aztán már neki arra a pár hónapra amíg vélhetően pelusra van szüksége értelmetlen beruházni moshatóra.Aztán ketteskéhez majd ha egyszer elérünk,akkor nem kizárt hogy moshatózunk. :wink: És annus majd felkérhetlek tanácsadónak ha ott tartunk? 8) Hogy milyen pelust kéne venni,hogy kell mosni stb... 8) Addigra te mesterfokozaton fogod űzni ezeket a dolgokat! :)

Akkor krisz,Reni SOS világosítsatok fel a 100db pelus 3ezer ft dologról!!!!Én is én is!!!!!!Légysziiiiii!!!ÓRIÁSI SEGÍTSÉG LENNE!! :oops: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Timi! Nálunk itt van Újpesten a pelusnagyker, itt vettem. Most megnéztem, a junior 3800 Ft a 100 darabos. Itt nézd meg, még én is tovább böngészem, hogy vidékre szállítanak-e ki, és ha igen, mennyiért:

http://www.pelenkafutar.com/termekek.htm

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szerintem még így is jó ár. A Berni gazdaságos 100-asát nézd!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rendelési módozatok, információk
Jelenleg háromféle módon rendelhet tőlünk pelenkát.

Emailben: pelenkafutar@pelenkafutar.com
Központi telefonszámon: 06-70-587-2704
Területi képviselőinknél

Penc: Máthéné Bikkes Krisztina, 06-30-396-6688
Püspökhatvan: Szénási Szilvia, 06-30-343-2499
Visegrád: Vajda Laura, 06-20-494-2474
Veszprém megye: 06-70-314-8150
Győr-Moson-Sopron megye: 06-70-614-4779
Fejér megye: 06-20-46-80-523
Komárom-Esztergom megye: 06-30-560-5782
Somogy megye (Kaposvár és környéke): 06-30-424-4939, kissemil01@t-online.hu
Zala megye: 06-30-390-5067, pelus2000@freemail.hu

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Krisz! Nagyon ügyes Milán :) És a pontossága :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: én állatira rendelnék tőlük,kipróbálás nélkül is de nem látom Kecskemétet a listájukba.Akkor ide nem szállítanak?Vagy hogy van ez? :cry: Mert ha így akkor óriási pech... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hát ez az Kecskeméttel szerintem nem törődnek! :( Bakker... :( Jelentkezek hozzájuk területi képviselőnek!! :wink: Nem igaz hogy Bács-Kiskunt kihagyják a buliból mert ezt nem hiszem el!! :x

Na bakker...Szerintem hideg a PVC a folyosónkon vagy nem tom...Itt van kint a gép,tegnap is és ma is Blanka lefeküdt a folyosóra ide mellém a földre és elaludt!!Tegnap és ma is. :wink: Bizti hűti!!!De valahogy az ágyába kellene tegyem.

Kép

Kép
mezsó
 
 


BÁCS-KISKUN MEGYE
Partnereink:
Baja, Kiskunhalas, Szabadszállás, Kecskemét, Jászberény
Információ: 06 46 474 415

Ezt a pelenka.com-on találtam...lehet hogy van remény??? 8) Hűűű utána kell ennek érdeklődni.Bár abból hogy partnereink én azt szűrtem le,hogy nem civil emberek,hanem talán viszonteladók vannak itt Kecskeméten akik ezeket a pelusokat forgalmazzák.De ha több mint 3ezer ft-ért...Mármint rápakolnak az árára hasznot,ami igen valószínű akkor továbbra is szívás még így is.Jajjjj tiszta lázba jöttem.Sűrgősen fel kell deríteni ezt a dolgot!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezso:petivel mi a helyzet?

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nos annyira rákattantam erre a gazdaságosságra hogy már el is röppentettem e-mail-emet a pelenkafutár-nak hogy Kecskemétre szállítanak-e,és ha igen hol és kitől rendelhetek.Remélem mihamarabb választ kapok!! :wink: Igazán gazdaságos volna ha szállítanának,és be is vállna! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Semmi új!!Hétvégén ugye megáll az élet a kh-ban ilyenkor gyógytornászok se mennek...Úgyhogy gyakorlatilag fekszik csak.Illetve gondolom kiüldögél,mert azt ő is tudja.Hogy az ágya szélén láblógatva üldögéljen. :wink: Ennyi. Többet most nem tudok mesélni, de köszi az érdeklődést! :) Látogatni majd 4körül megyek,a szokott időben. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
A Tescosat nem próbáltad?Mi a Tesco szineset használjuk és a múltkor 68 db 2100 FT-ba került!Ráadásul vannak ilyen kuponok amikkel még kedvezőbb áron vannak!Nekünk bevált!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Mondjuk Blankára nagyobb kell az kb 56 db van benne!Szerintem megéri!Meg vannak pelenka futárok!Ott nálatok nincs?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Remélem, végül sikerül szerezned olcsó pelust.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Akkor az 56-os Tescos kb ugyanannyi darabra, mint a nagykeres. És ez a normál ára? Vagy akciósan annyi?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Mezso nekem 100db pelust párom mondta h a főnökénél van majd megérdeklődöm

Amugy a Rossmanos pelenka se rossz most vettem 62db-ot 2200ft-ért

Nemment fel a láza Milánnak de nyűgös nagyon megint alig alszik!

Reni azt hiszem megyünk nem tudom mert én tegnap is ugy tudtam h lemegyünk aztán mégse!

Kép
kriszpiri
 
 


Ja nem akartam bemenni a korházba 6hetes kontrolla mondom elmegyek ide a dokimhoz egyuttal gyogyszert is iratni!Aug 31-re kaptam időpontot :shock: Ati igy is ki van már keresnem kell egy másik dokit

Kép
kriszpiri
 
 



Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo:Szavaztam :lol:

000kata
 
 


Ment a szavazat

Kép
kriszpiri
 
 


köszönöm Nektek!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Köszi a klip dícséretet!Csak egy program kell hozzá,nem olyan nagyon bonyolult!Ez volt életem 2.klipje,az első Izusé volt pár hete!Szóval ha én meg tudom csinálni akkor nem lehet nehéz! :wink:

Hát igen,nagyon jó kis csapatunk van!!!És nagyon sokan vagyunk!És még midig jönnek is!!!!!35 baba van a klipben de vagyunk vagy 50en!!!Persze van aki ár lemaradt,vagy ritkábban ír,de sokan vagyunk akik minden nap :oops: :lol: :lol:


Ja fejni szoktam ilyen korán :wink:

Milán jól van?Vagy belázasodott végül?

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?