Új privát üzeneted érkezett!

Na fel is kelt,megyek etetni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Athina ataludta teljesen az ejszakat, este 9-tol reggel 6-ig :D Olyan jot aludtam, ritkan van, hogy nem kel fel legalabb 1x! Gabika persze alumszuszek ot nem lehet lekorozni alvasban :D

Ettike: Athina nem fel semmitol, minel hangosabb valami annal jobban imadja :D De ne aggodj, az hogy Patrik igy reagal a zenelos jatekokra semmi komolyat nem jelent, meg az is lehet, hogy 1-2 het mulva teljesen mashogy fog reagalni.

Sutok ma kokuszos tortat ha jol sikerul felteszem a receptek koze! (megyek is mert ha odaegetem akkor nem lesz mit lefenykepezni)

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Szioka! :D

Hát ma nem semmi pocsék idő van. Igaz kisütött nap,de olyan szél volt,azt hittem,hogy a kocsival együtt elvisz.
Voltunk lent boltokban és DM-ben. Bevásároltunk rendesen és persze a fiatalúr kapott 2 rugdalozót,mert most volt szerencsére 80-86os méretben,és nem tudtam otthagyni. :wink:

Párom tegnap délelőtt rosszul érezte magá,fájt mindene. Este adtam neki egy Algopyrint. Reggelre sajnos semmi nem változott,és dolgozni kellett menni. :( Szerencsére ma csak 6-12ig melozott. 14kor lázas volt,vett is be megint Algopyrint,és jelentem már jobban van végre. A láza is lement. :wink:

Csajok mondtam már,hogy utálom a postát! :twisted:

Ma délelőtt 1 órára mentem el,és persze,hogy akkor jön egy AJÁNLOTT levelem. Vártam direkt 10:30ig,mert általábban addig szokták hozni,de persze ma nem. Mikor délután a városból hazaértem egy papír várt. Gyorsan mentem is a postára,hogy átvegyem. Ott meg közlik,hogy nem lehet,mert a kézbesítő nincs még bent! :evil: Délután 16kor? :evil: Akkor hol van???
:twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Jo reggelt lanyok!

Na megjott. Hat... nem hianyzott. Raadasul nagyon eros, gorcsolok es tele vagyok pattanasokkal mint egy kiskamasz :( :shock: :( :shock:
Nekem a nogyogyaszom mindig azt mondta, hogy jobb lesz majd ha szulok egy gyereket, de ezek szerint ez is egyike a tundermeseknek :? Ma itt is pocsek ido van, esore all es eros deli szel fuj. De legalabb nincs hideg, meg mindig olyan 15 fok koruli a homerseklet odakinn.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Tiszta hulye vagyok ma, miota megjott folyton azon jar az eszem, hogy akkor most mar akar teherbe is tudnek esni, ugggggyyyyy szeretnek egy kisfiut is! :D Mar a neve is megvan, a parommal legalabb ebben egyetertunk, hogy a nagypapaja utan neveznenk el (Gerasimos). :D Hat nem orulet, biztos csak a homonjaim jatszanak velem :D :D :D

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!

Van egy pár percem és gondoltam benézek!
Köszönjük a gratukat a fogacskához!Már alig vártam hogy legyen neki! :D

Pannica!
Athina már kész nagylány! :D
Szerencsére Bencus nem sokat szenvedett mire kijött a foga,esténként 1*-2* nyügi volt de akkor bekentem az ínyét Dentinox géllel és sokkal jobb lett neki.Remélem a többi foga is ilyen könnyen kibújik.

Barbamami!
Bogi nem semmi kiscsajszi! :D Leköröz mindegyikünket! :lol: :lol:

Gyanixi!
Jobbulást nektek!

Ettike!
Nálunk Bencus nem fél semmitől most már. Eleinte a csipogós állatkáitól félt,de mára már azokkal is megbarátkozott!

Most mennem kell,de délután még jövök!
Vendég
 


Szioka! :lol:

Pannica remélhetőleg majd neked is jobb lesz a menzesz később. :wink: Nekem egy áldás,mióta megszültem. Semmi fájdalom,csak van,kicsit igaz erősebb,de nem vészes,meg ez normális is.

Na ma is voltam a postán,és áttudtam venni a csomagom! :) Karácsonyra akinek szoktam képeslapot küldeni meglepi és egyedi képeslapot kap. Rendeltünk Gabika képével,ez érkezett meg! :wink:

Kép

Annál az ablaknál lehet nálunk csekkeket is feladni,de gondoltam leszek olyan pofátlan,hogy a leveleket is beadom,tetszik vagy sem,de gyerekkel nem állok még 40 percet sorban az tuti!
:twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!

pannica:

nekem sem fály a szülés óta.előtte 3-4 nap napi 3 flekrot volt az adagom.na meg 8-9 napig tartott.most meg alig van és max 4 nap.én nagyon örülök neki.na meg ezek szerint szerencsés vagyok.

boszibaba:

nagyon jó ez a képeslap :wink: :wink: :wink: :wink: aranyos.biztos nagyon fog neki örülni aki ilyet kap.

Kép
Kép
ettike
 
 


szóval fáJ!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Pannica

Neked szülés óta csak most jött meg először? Ha így van egy mázlista vagy.

Elöször tényleg nagyon rossz és sok. Már nekem is kevesebb és a hasam fáj, jobban is érzem magam azok a jelegzetes előjelző tünetek is elmúltak kivéve a házsártosság.

Mi is fiút szeretnénk következőnek, magyar neveken nem gondolkodtatok. Nagypapáról elnevezni ez szép dolog.


Boszibaba
hol rendelted a képeslapot? illetve hogyan?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Bencus alszik,úgyhogy most ráérek egy picit!
Naszóval! Nemrégiben írtam hogy csinálunk külön konyhát magunknak és végre elértünk oda hogy tegnap megrendeltük a konyhabútort gépekkel együtt. Annyira örülök neki mert már régóta ezt a pillanatot vártam. Januárban lesz teljesen kész a saját konyhánk,addig is türelemmel várok! Igaz hogy nem éppen olcsó,de az ember nem 1-2 évre csináltatja meg.
Alig várom hogy kész legyen(bárcsak már január lenne :) :) )!!!

Boszibaba!
Nagyon aranyos a képeslap!


A másik topicba tettem fel képeket Bencusról!Az első kép múlt hétfőn,a másik kettő pedig tegnap készült!
Vendég
 


Sziasztok!

Pannica tényleg mázlista vagy. Nekem 4,5 hónaposan köszöntött be, pedig csak szoptattam. Szóval ez már jó, egyébként meg később jobb lesz.

Ettike örülök, hogy jobb a helyzet, nálunk is volt mélypont, nagyon mély, de szerencsére kint vagyunk belőle :lol:

Dicamama gratula a konyhabútorhoz! Az ember nagyobb kedvvel is főz, ha szép a konyha. Legalábbis én imádom a konyhánkat, annyira jó minden!

Nálunk valószínű jön a 3. fogacska, legalábbis Marci már harmadik napja iszonyat nyűgi, és a felső ínye nagyon meg van duzzadva, csak annyira nem akarja megmutatni :cry:

Tegnap voltunk méreckedni: Marci 7920 g és 71 cm.
És ma végre nekem is megmutatta a felülést, és nem félig ám, hanem teljesen!!!!! Most alszik, de remélem ha felébred még gyakorolja. Olyan édes, jó látni, ahogy dolgozik :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Dius: Megneztem a kepeket Bence egy tunemeny, nagyon aranyos kisfiu! MIlyen stilusu lesz a konyhatok? Azt elhiszem, hogy varod, hogy keszen legyen :D

Boszibaba: nagyon aranyos a kepeslap, tavaly en is ilyet kaptam a baratnomtol, a kisfia arckepevel es en nagyon orultem neki. Sokkal jobb az ilyen szemelyes kepeslap mint a tucataru!

Bbetti: nekem a szules utan most jott meg masodszor :oops: volt egy juliusban, de aztan semmi mostanaig. Tenyleg eddig szerencsem volt, nem is panaszkodhatok. Remelem kesobb tenyleg jobb lesz, most nem gorcsolok, de rengeteg, a tusolotalca zuhanyzas kozben ugy nez ki mint egy meszarszek :shock: ... mar bocsi a kepletes leiirasert..

Magyar neveken nem gondolkodtunk mert azokat nehez kiejteni a kulfoldieknek foleg ha gorog karakterekkel kene leirni hat az eleg hulyen nezne ki, szoval mivel a gyerekek Gorogorszagban nonek fel jobb neki a gorog nev. A parom nagypapijanak elott pedig szeretnenk tiszteletunket tenni, mert nagyon sokat foglalkozott a parommal s sok szep emleke van tole.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Nikole!
Hát az biztos hogy nagyobb kedvvel fogok főzni.Nem lesz senki aki beleszól hogy mit hogyan kell csinálni és nem vágják a fejemhez hogy most miért ezt csináltál és miért nem mást,meg ezt nem mondta senki hogy csinálj ilyent,meg szóval ilyenek!

Pannica!
Köszi a dícséretet Bencus nevében is!
A konyhánk nem lesz az a nagyon modern,nem is az a rusztikus,én inkább úgy fogalmaznék hogy a kettő között.
A konyhánk L-alakban lesz,az ajtók bézs,a polcok barnás-cseresznyés színűek,a munkalap pedig halvány barna márvány mintás lesz.Ami a falon lesz bútor,annak a teteje ki lesz hozva valamennyivel és abba lesz beépítve 4 spot lámpa. Szinte minden belesz építve a sütő is,a főzőlap is és a mosógatógép is.A hűtőszekény és a mikro lesz csak szabadonálló!
De ígérem hogyha januárban kész lesz totálisan akkor teszek fel róla képet.
Vendég
 


pannica: te szoptatsz még?Nekem még mindig nem jött meg a vérzésem, de gondolom azért meg még sokat szopizik Réka!Viszont pár hónapja sokat fáj a hasam, mintha meg akarna jönni és mindig azt is hiszem, h na most fog bizti megjönni, de még semmi!!Picit már jó is lenne ha végre megjönne, de félek is, mert tuti nagyon fog fájni a hasam!! :oops: :roll:

Kép
gyanixi
 
 


ti mázlisták :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: nekem szülés után 2 hónappal megjött :twisted: :twisted: :twisted: áááááááá uálom még így is hogy nem fáj!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


Bbetti a lapot itt rendeltem:
:wink:
http://www.webalbum.hu/kepeslap.htm

Nekem is megjött szülés után 4 hónappal. Hát már akkor kevés tejem volt,valószínű attól is... :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ti tényleg nagyon mázlisták vagytok nekem szülés után pontosan 6 héttel megjött, pedig kizárolag szoptattam, sőt Dávdi még mindig szopik igaz, hogy már csak egyszer este. Egyébként nekem is úgy volt, hogy az első 1-2 nagyon erős volt, de mostmár beállt rendesen. :lol:

Dicamama: Gratulálok Bencus fogacskájához, akkor mindjárt jön a másik is. :lol: Ja és majd kérünk ám képet az új konyháról januárban. :lol:

Boszibaba: Tényleg jó a képeslap és tök jó ötlet. :lol:

Pannica: Athina tényleg szép nagy lány lett már. :lol: Olyan jó nektek, hogy nálatok még 15 fok van :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Gyanixi: igen szopizik meg Athina, de csak nagyon keveset, napi kb 2x es az is inkabb komfortszopi, mert mar keves tejem van. Gondolom ezert is jott meg.

Dica: szuper lesz a konyha, ahogy leirtad nagyon praktikus es szep is lesz irigyellek! Az en konyham olyan picike, csak egy konyhaszekreny, egy fiokos szekreny, tuzhely, mosogato es huto. A konyhapult kb. 80 cm, szoval folyton pakolok ide-oda hogy valahogy elferjek. De azert igy is nagy keddvel fozok, mindegy milyen pici, de azert legalabb a sajatom :D

Megyunk ma oltasra, remelem jol fogja viselni.

Tegnap kepzeljetek egyedul lepett kettot aztan elerte az agyat es ugy setalt tovabb. Szerintem eszre sem vette hogy fogodzo nelkul megindult. :D :D

Tovabba tanitgatom egyedul kanalazni es egesz ugyes. Rateszem a kanalra a puret es adaadom a kezebe o meg gyorsan a szajaba tomi :D Nagy resze tenyleg a szajaban landol es nagyon elvezni hogy "egyedul" eszik!!!!

Kép Athina kanalazik

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Jó reggelt lányok!
:)
Hát ezt el kell meséljem: :lol:

Tegnap apa hazért 15 után nem sokkal. Azt mondja vett purhabot,és az erkélyajtónál megcsinálja a szigetelést. Aki lakott vagy lakik panelban és nem új ablakai vannak,az tudja,hogy milyen a szigetelés. Na szóval apa átöltözött,elpakolt a szobában és nekiállt. Aztán kezdett érdekes lenni a dolog,mert pár habrész le akart esni ugye és ő meg elkapta,mondván inkább a keze legyen olyan,mint a padló. Na de aztán mikor kész lett,és száradt le akarta mosni a kezét. Hát azt mosta szappannal,CIF-el,higítóvalés acetonnal,de semmivel nem jött le. Kesztyű kellett volna,ami neki is eszébe jutott miután kész lett! Most elég érdekes a keze,teli habdarabkákkal. Mondtam neki árulhatsz a hús mellé kis habkarikát vagy golyókat! :lol:

Itt nagyon szép napsütés van. Remélem meg is marad,és le tudunk majd ebéd után menni. Tegnap is óriási szél volt! :?

És hát megtörtént az első kiesésünk a pihenőszékből :cry:

Este mikor vacsizik ott van mellettem a kis foteljában. Ilyenkor be se kapcsolom,hogy hamar ki tudjam venni büfire. De tegnap alighogy betettem már kinnt is volt. Szerintem a kis asztalt is lefejelte,mert ÓRIÁSI sírás volt! De aztán nagy nehezen megnyugodott,pláne mikor meglátta a távírányítókat. Nem fogok mellette unatkozni,hiszen már most miket csinál a kis huncut! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: nem semmi ami történt :( a párodnak meg türelem lekopika purhab párom nyilászárókat szerelt be neki is állandóan habos volt a keze olyan volt mintha koszos lenne:)lekopik előbb utóbb :9 :wink:
Nekem is 4 hónaposan jött meg az első mensi aztán két hónap szünet és beállt 28 napra na de most meg már két hete nem jött meg :oops: :wink: ki tudja lehet megint két hónap kiesés vagy ki tudja :) :wink: még kicsit várok aztán esetleg egy tesztet csinálok de semmi tünetem nincs hogy babás lennék :wink:
Monjuk nem bánnám ha jönne a tesó egy fű alatt lenne két babó habár nem tudom hogy oldanám meg Gege egyre több elfoglaltság egy kisbaba meg még több :lol: :lol: de hát minden megoldható :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Körkérdésem lenne ismét..
Van közületek olyan akinek többször felkel a babója ilyen idősen éjszaka? Mert én már kezdek kész lenni, most egy ideje kb. 3 után fél óránként-óránként kel fel..nem tudom miért..mert tuti nem éhes...
A fogára gyanakodunk, mert meg van felül duzzadva, de ez normális h ilyen sűrűn sír fel? :roll:
Van valakinek valamilyen ötlete?
Nappal sem alszik továbbra sem túl sokat kb. 2x 1 órát..tehát az sem lehet h kipiheni magát...
Vendég
 


Tim-csi
Szerintem a foga lehet, Marci épp ilyen. Pár napig átaludta az éjszakát, nagyon örültünk majd kezdte ismét a felsírást. Mondjuk nem ilyen sűrűn. Ma viszont megint átaludta, de a felső ínye nagyon meg van duzzadva. Az apja szerint mind a 4 felső jön egyszerre. Hát remélem nem, mert az azért nagyon nagy szenvedés lehet szegénykémnek. Napközben már Marci sem alszik túl sokat, max 2,5-3 óra összesen, két vagy három részletben.
De tudom, hogy ez még jónak számít :lol:

Athina nagyon ügyes, mi tegnap kaptuk meg az etetőszéket, és én is gondolkodom az önálló kanalazáson, de talán még egy kicsit korai Marcinak. Azért lehet megpróbálom :lol: Hogy viselte az oltást? Mondjuk fura, hogy nálatok ilyenkor van, de ezt azt hiszem már kibeszéltük annak idején :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Tim-csi:nálunk pár hónapig borzasztó volt a helyzet.Volt, hogy 2 óránkét kelt fel éjszaka Réka. Ha "csak" 2-3x kelt fel, az már jónak számított. Aztán kb. 3 hete kijött alul az alsó goga, aztán pár nappal rá a mellettelévő is, ezután csak 1x kelt fel esténként, most náthás lett és megint 2-3x kel, meg lehet, hogy jönnek a felső fogak is.Szóval meg tudlak érteni...

Kép
gyanixi
 
 


bocsi: FOGA

Kép
gyanixi
 
 


tim-csi:

Patrik még most is fel kel óránként éjjel.én sem tudom miért.de elég fárasztó az biztos.bezzeg ha a hordozóba beleteszem akkor pikk pakk vissza alszik.sőt tegnap 12 kor beletettem és elkezdtem tv-t nézni és hát szégyen nem szégyen elaludtam.a gyerek meg a hordozóban maradt ééééés 9 ig aludt huzóban.reggel azt hittem valamikor éjjel tettem bele vissza de párom megnyugtatott hogy ő fenn volt 5 kor és a gyerek ott volt.szóval 9 órát aludt huzóba a hordozóba.tudom hogy nem tesz jót a hátának de mit csináljak????hogy tudnám róla leszoktatni????ötlet????

Kép
Kép
ettike
 
 


nagy a pangás!!!!!!!

hoztam pár képet.kicsit homályosak bocs.de a lényeg látszik mindedjiken.
Kép Kép Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Bencus most alszik,így van egy kis időm irni!
De tényleg,mi ez a pangás :?:

Bencus reggel a kiságyában felállt! :D :D :D
Már egyszer felállt,odamászott a kompjához,belekapaszkodott és felállt egymaga.Én csak annyit segitettem neki hogy megfogtam a kompját hogy ne guruljon el.De most reggel kimentem a konyhába hogy megcsinálom neki a reggelijét és mire beértem már állt!
Olyan gyorsan fejlődnek,hogy csak na.
Múlt hétem megmutatta hogy tud mászni,kibújt az első fogacskája és most meg már fel is áll!!
Gyorsan le is fényképeztem a telefonommal,mert csak ez volt kéznél és ha nem bánjátok akkor felteszem ide ezt a képet!Egy kicsit homályos,de azért a lényeg látszik! :wink:

Kép Végre sikreült felállnom egyedül és így megleptem anyát!!!

Később még jövök!
Vendég
 


halihó hol a nép vagy mindenki lelépett? engem meg itthagytatok? :wink: :wink: :lol: :lol:

nika70
Salgótarján
 
 


Jo reggelt!

Dia: Bencus nagyon ugyes szepen all, bravo, buszke lehetsz a kisfiadra! :D

Ettike: leszoktatni a hordozoban valo alvasrol Patrikot ugy lehet, hogy szepen osszecsomagolod es nem rakod tobbet bele, hanem megtanitod a kisagyaban aludni akar hiszti aran is. Persze ehhez eros elhatarozas kell. A vasalnivalo ruhak szortirozasa nalunk is kedvenc tevekenyseg :D Latom Patrik is imadja!

Timcsi: en is a fogacskara gyanakodnek, kitartas!

Boszibaba: purhab lekopik, ebcsont beforr :D (babakobak) szegeny kis Gabi baba biztos nagyon megilyedt meg persze Te is!

Nalunk semmi kulonos, ma vendegsegbe varunk egy 1 ev koruli kisfiut. Lesz nagy jatek! (es hajhuzas) :D

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok! :lol:

Dicamama gratula Bencusnak! :) Nem semmi ügyes a kis pasi! :D
Bocsika,hogy nem voltam,de ma este érkezik anyukám aztán takarítottam,tettem-vettem. Ma megsütöm Pannica sütijét! :lol: Ebéd után meg megyünk le sétálni. Nincs meleg,de több dolgot is el kell intéznem,meg hát a friss levegő az mindig kell a babának! :wink:

Ja és apának már nem purhabos a keze! :lol: Lekopott szerencsére! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!!!

Ezer éve nem írtam, de néha azért olvastalak titeket.


Tim-csi!

Nálunk is elég mozgalmas volt a hétfő és kedd éjszaka. 1,5 -2 óránként ébredt Bencus. Azt gondoltuk, hogy éhes, talán keveset szopizik elalvás előtt, ezért szerda este adtunk neki egy jó nagy adag:200 ml tejpépet+szopizott rendesen. Na erre válaszként fél 4-kor ébredt, amikor is adtam neki egy kis vizet (20 ml-t ivott meg), s aludt tovább negyed nyolcig.
Már kezdtünk örülni, s tegnap este is ugyanígy tejpépet kapott+jót szopizott. De sajnos háromnegyed 1-kor fel is ébredt, adtam neki vizet, letettem, kicsit nyöszizett, de elaludt, negyed 6-kor ébredt.
Szóval nem tudom, hogy nálunk is mi van???Mert szerintem sem lehet annyira éhes. De nem sír meg semmi, csak felébred, s nyöszörög.
Az ínyénél nem látok semmit, úgyhogy nem hiszem hogy fogacska van a dologban. Bár ki tudja????????????
De annyira érdekes, mert volt, hogy már este 8-tól reggel 7-8-ig aludt, s még kevesebbet szopizott mint pl. tegnap este.
Úgyhogy nem értjük a dolgot!!!!
Pedig azt gondolom, hogy egy 5,5 hónapos babócának már illene átaludni az éjszakát!!!NEM?????

Egyébként jól vagyunk. A hátról hasra fordulásnak még csak a kísérleténél járunk, teljesen kitekeredik-külön művszet a pelenkázás :D :D :D -, de még nem fordul át.

Már adok neki 3 napja répapürét, s az almába már kekszet is teszek, nagyon szereti.Úgy látom imádja a kanalas étkezést!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Épp most pillantottam ki az ablakon:esik a hó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Engedjétek meg, hogy néhány képet mutassak a kis mókusomról :D :D :D Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nemsokára indulok fodrászhoz, végre eljutok!!APRÓ ÖRÖMÖK AZ ÉLETBEN!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :)

Szép napot nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


judthappy:

BENCUS TÜDÉRI KIS FIUCSKA 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
az meg hogy mikor illik áttaludni az északát ugyis ő dönti el.nekünk még egy igazi áttaludt északánk nem volt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ez van.majd eljön az az idő is hogy átt alusszák az északát.türelem.

MEHETEK PICI BABA LÁTOGATÓBA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anyuék lépcsőházában lakik egy terhes csajszi.dec 7.-ére volt ki írva és ma reggel elfolyt a vize.pont taliztam vele mikor ment a kórházba.úúúúúúúgy irigylem.már azért mert nekem ugye előbb be kellet feküdnöm pedig arra készültem hogy majd mikor már itthon vajudtam egy picit akkor be megyek.erre.de a lényeg a végeredmény.és én úúúgy várom hogy mi lessz.ma hazafele be is ugrok hozzájuk érdeklődni.

Kép
Kép
ettike
 
 


na még nincs meg a kislány:(:(kicsit aggódom is.nem lessz baja víz nélkül??????azt mondták neki hogy leghamarabb reggel indítják meg nála a szülést(vannak fájásai de ritkán és enyhék)meglátszik hogy nincs fogadott orvosa.szegényt haggyák szenvedni reggelig meg utánna még ki tudja meddig :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: RÉÉÉÉMES MILYENEK AZ ORVOSOK HA NEM FIZETNEK NEKIK.

Kép
Kép
ettike
 
 


Judithappy: Bence nagyon aranyos baba, erdekes nemely baba nem nez ki fiunak vagy lanynak de rola rogton megmondanam, hogy kisfiu :) Az, hogy nem alussza at az ejszakat az teljesen normalis! Meg Athina is csak nagyon ritkan, a 1-2x keles teljesen altalanos, de ha jon a foga van, hogy orankent ebreszt, az remes... Nem jo hir nekunk kialavatlan mamaknak, hogy sok gyerek 1,5 eves koraig nem alussza at az ejszakat...Oh az anyasag oromei...

Kepzeljetek mi tortent ma ejjel! Athina 5 korul felebredt es nem volt almos, jatszani akart folyton. (Ilyen maskor is volt, bar egy ideje leszokott mar rola) En hulla voltam a vendegseg utan szoval nem sok turemlem volt hozza, de bevonultam a szobajaba aludni, van a kisagya mellett egy agy nekem. (mert mi nem szeretjuk az agyunkba engedni) Szoval a kis vacak annyira zurozott es ki akart jonni az agyabol, hogy kivetette magat :shock: , meg jo, hogy szepen rajtam landolt es nem az agy masik felen probalkozott ahol nincs mellette semmi es a foldre esett volna. Hat kepzelhetitek, hogy ez a mutatvanya kiuzte az almot a szemembol! Annyira meg voltam ilyedve, hogy nem mertem visszatenni a kisagyba, reggelig velem aludt a nagyagyban. Most eleg gondban vagyok mit csinaljak, mert a matracot ennel lejebb mar nem tudom tenni :? Nekunk az a legegyszerubb IKEA kisagy van ez is kolcsonbe, most lehet, hogy kenytelen leszek valami kisagyat venni csak nem tudom milyet, mar nem csecsemonek valot az biztos, de a rendes kisagyhoz meg meg kicsi :( Tanacstalan vagyok...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Ettike nem minden orvos ilyen ha nem fizetnek neki gondolj csak az én példámra nekem se volt fogadott orvosom mégis a legjobb ellátásba részesültem :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika:

itt sajnos a 90% uk ilyen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nekem is volt szerencsén párhoz mikor be kellet feküdnöm.na meg 8 hetes lehettem mikor még nme volt fogadott dokim és az eggyik olyan bogyót írt fel amiből ha 1 is bevettem volna elmegy a baba :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 


UGYE NEM HAL KI A TOPIK???????

Kép
Kép
ettike
 
 


Halihó!
Mi nem voltunk itthon hétvégén, most értünk nemrég haza.Sztem megint összeszedtem valami vírust, fáj a fejem meg a gyomrom!
:roll:
Uhh Pannicca: nem semmi!!!!Sztem kiságyat vegyél, de olyat, ami egész méllyre tehetőőő. Van olyan!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi jobbulást :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Nekem itt volt anyukám,azért nem voltam eddig. Ma délután utazott haza.

Voltunk vele is vásárolgatni,itt több a választék,mint otthon náluk.

Volt azért 1-2 kellemetlen élmény! :twisted: MURPHY dolgozott :evil:
Elmentünk Auchanba vásárolgatni. Mikor rám került a sor,hogy pakolnám fel az árut a szalagra a szaloncukros zacsi egyx az egyben kiborult. Na szedhettem össze! Aztán amit Gabikának vettem több darabos body-t,szintén nem ismerte fel a vonalkodót a gép. Pedig nagyon jó áron van MOST:1299FT!!! :wink:
Kifizettük a többit,és vártunk a vonalkodókra. Pár perc után meg is jöttek,és a maradák árut is ki tudtuk fizetni. Mielőtt elindultunk volna anyu gondolta még az automatánál elintézni pénzügyeit. 5-10 perc várakozás után semmi! Kiadta a papírt,de a kártyát nem! Mellette van egy OTP központ. Anyu be is ment,de ott közölték,hogy nekik semmi közük hozzá,mert nem ők üzemeltetik. Hívja fel a segítség vonalat és talán tudnak segíteni. Elég bunkók voltak,és tudomást se vettek rólunk! Pár perc múlva már a monitor is tiszta fekete lett,és rá pár percre vhogy visszaadta a kártyát szerencsére. Na ott se megyünk el legközelebb,pláne,hogy milyen kedvessek voltak az ügyintézők! :twisted:

Mivel sok cuccunk volt a haza útat TAXI-val tettük meg. Mindent elkapoltam,és gondoltam megmutattom a páromnak a szép kis 5dbos body szettet,amit vettem Gabikának. Hát akárhogy is számoltam,csak 4db volt,és nem 5! Amikor a pénztárnál voltunk még 5 volt. Egy csíkos hiányzik belőle! Vagy lenyúlta a nő,vagy figyelmetlen volt. Már elég mérges voltam akkor is,mikor szétszedtem,mert össze volt tűzve 1 vállfán. Ha nem szedi szét,akkor mind meg lenne! Nagyon bánt,mert igaz,hogy 4db is nagyon jó áron volt így,de akkor is! :?



Ki hogy áll a karácsonyi vásárlással? Készültök már az első karácsonyra? :wink:

Én már az ajándékok nagy részét megvettem,még 1-2 embernek kell majd. Erre van még 2 hetem,mert utána már a Balcsin leszek dec.26ig. :) Holnap párom nem dolgozik,jó lenne pár ajcsit még megvenni,mert gyerekkel nem megyek be a városba. Így egyszerűbb is! :wink:

Gabi baba nagyon jól van,kis eleven! :lol: Úgy járj mindene,hogy nem semmi! Én nem voltam ilyen,biztos a párom! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyanixi jobbulást neked! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gyanixi jobbulást.
Ma nagyon nyűgösek vagyunk egész nap nyűglődés, semmi sem jó. Valószínű a foga a baj. Nem nagyon tudok visszaolvasni majd holnap. Hoztam pár képet. Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:11-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:11-kor.
Vendég
 


sziasztok.

képzeljétek múlt éjjel Patrik 6-ig a kiságyban aludt.2 szer fenn volt de cumival vissza aludt.úgy látszik hangulat függő nála hogy miben alszik.

akik panelban laktok:

nálatok sincs csend esténként??????én már megőrülök.anyuéknál valahogy nem volt ennyi zaj.pedig ők 10 esben laknak.itt meg.................2 ig nincs csend.aztán 5 kor kezdi a felettünk lakó a zene bömböltetédt.pont a kisszobában.meg tudnék őrülni.egy csomószor arra kel fel Patrik is.és hiába szólok.alkalmazkodjak én,a válasz. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ugyhogy valószinű rövid időn belül költözünk.valami csendesebb helyre.

holnap megyek párommal szinházba.a melóhelye szervezte nekik.és mit adnak elő nekik?????a chaplint.vagyis abból 2 részletet.és az eggyik pont a beni része :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: utánna meg lessz vacsi.olyan jó lessz.

szombaton meg megyünk annyósal a mikuláshoz.a suliba lessz rendezvény ahol tanít és a Patriknak is kötelező megjelenni.kivi vagyok mit szól.

na asszem nekem a mai napból ennyi elég volt.megyek alukálni.remélem reggel 8-ig fel sem kel kelnem :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
kismama18
 
 


jajj már megint kismama ként írtam.asszem kitörlöm mostmár.
kismama18
 
 


Sziasztok! :lol:

Mi ez a csend? :( Tessék írni ám,nem akarom,hogy kihaljon a topik!
Pannica a sütid mennyei lett,el is fogyott hamar! :wink:

Ettike mi is panelban lakunk,de nálunk nincs ilyen,mint nálatok. Napközben is nagy a csend,alig látok embert,ha le is megyek sétálni. Mi mondjuk a 10-en lakunk,tehát nem zörögnek felettünk,és saroklakás,tehát csak 1 szomszédunk van közvetlen,az is Önkormányzati lakás,de most üres. Laknak ott fiatal sútyók,de a lakok összefogtak és ki lettek dobva,mert zajossak voltak!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tim-csi klasszak a képek! :lol:
Nálunk is apa lesz a Mikulás! T isi a Rossmannban vetéttek a ruhát? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: