Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Csillag :wink: Hát bennem is minden felmerült....Mert a BPD-je tök normális, meg a fej kerülete is....Azért nem értem,hogy akkor hogy lehet ez az egy érték ennyire eltérő.....De igazából ezek az UH gépek nem éppen pontosak, elég ha csak egy milliméterrel arrébb rakja a pöttyöt és már más értékek jönnek ki, ezzel nyugtatom magamat :D Nagyon köszönöm amit írtál!!!!! :wink: Minden szó lelket önt belém :D

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon-nagyon régen írtam Nektek, de azért olvastalak Benneteket.Az ok az volt, hogy 2 héttel ezelőttig még dolgoztam, aztán meg polgárjog vizsgára készültem.Remélem, hogy még „régi újként” visszafogadtok!!!:)
Hatalmas GRATULA a babócákhoz. Iszonyat aranyosak. Olyan irigykedve nézem a képeket, már úgy várom én is, hogy a kezemben tarthassam a kis Prücsköt.:)
Most nem írok egyenként senkinek, próbálok majd bekapcsolódni.:)
Rólunk annyit, hogy 38+5 napnál tartunk. Külső méhszáj nyitva. Mátéka szerdán már 3400 g volt,és azóta már tuti sokat növesztette a kis hurkáit
Ami engem illet,egész jól bírom magam, az esték rosszak csak.
Puszi mindenkinek!!
Akra

Kép
akra
 
 


Ancsa
Nem vagy hülye :) Néha én is úgy tudok aggódni, meg parázatatni magam :D De tuti nagyon szép formás csajszi Lili bébi! Majd meglátod, amikor kibújik :)

Csillag
Gratula a 8 kg-hoz! Nagyon ügyes vagy! :) Én 15-nél tartok, Marcival 18-at híztam, de szülés után pár héttel már meg sem látszott rajtam.

Akra
Jajj, de jó, hogy jelentkeztél! :) Mióta van nyitva a külső méhszáj? Hamarosan te is a kezedben tarthatod Máté Babát! :) De izgis!!!!

szisszka
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Gyancsi,
itt egy nagyon jó történet:
http://www.module.hu/szulestortenetek/n ... ens_szulok
Itt is az én dúlám volt a dúla :wink:
Meg lehet szülni faros babát is, bár elhiszem hogy félsz tőle. Nekem a Te kórházad egyébként egyre szimpibb a természetes hozzáállásukkal!!!
És még lehet próbálkozni baba-megfordító bába praktikákkal, nincs rá garancia hogy sikerül, de teljesen ártalmatlan módszerekről van szó, így egy próbát megér. De még tényleg ráér visszafordulni!

Rodi,
nagyon szép, ízléses, elegáns fülcsi!

Kinga,
Flóra de édes :lol: :lol:

Mikegirl,
hajrá mai nap!

Szent Imre:
lehet apával és dúlával és mindkettővel is vajúdni, Erika oda is sokat jár, nem annyit mint az Istvánba, de sokat.

Angie,
nem rosszindulatúan, de akkorát mulattunk a párommal az eseten!
És micsoda név-egybeesés :shock: persze a Ti kis fiatok a legszebb!! :D :D :D

Most megyek jógázni, az utolsó alkalom! Lejár a bérlet, és remélem a baba albérlete is lejár...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Most megyek dokihoz, 12.30-ra, iszonyatosan izgulok!Nem a rendelőbe kell mennem, hanem a kórházba, ő személyesen csinál nst-t, meg még egy u.h.
Ugye azt mondta, h. lehet már bent is fog, de ezt még múlt héten, mert ugye ha mérte alapján nézzük a kisasszonyt, akkor nem október 31. a bűvös dátum, és padlón 10-ig mondták az orvosok a szülést!
Nagyon, de nagyon izgulok!!!

Ráadásul most is görcsölget a pocakom!!!!!!!!!!!!!
ÁÁÁÁ. lehet, h. már ma találkozom Lucababával :D :D :D
De az is lehet, h. nem....

Mikegirl, sajnálom ezeket a rossz estéket, én is hasonlóképpen vagyok.Bár ha a mai körödet lefutod, szerintem extra módon kidőlsz, illetve kívánom neked, mert én nem nagyon szoktam.
Húú, ahogy írod...én is hányszor paráztam, h. nem is lakik senki a pocakomban.....
És mit szeretnél venni?
Deichmanban én is kinéztem egy jó kis csizmát, de majd szülés után, ha leszek dagadt lábú :D

Vivi, Barni nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!

Sophie, én minden vizsgálat előtt izgatott vagyok....Neked is pörgős napod lesz, este gyere, ha van időd!

Navi, látod, h. minden jól alakul, és már 2800 gramm :)
Nem lesz itt semmi, de semmi probléma az ég adta egy világon! :D
Gyere, majd a doki után!!!Nagyon kíváncsi vagyok,h. mit mond!Ja, és jól tetted, h. kierőszakoltad azt az u.h-t!

Rodi, angyon szép a fülbevaló!A miénk is szinte teljesen ugyanilyen :D Szép választás!!!!

Kriszta, gratulálok, le a kalappal!És milyen szakterületben gondolkozol?

Angie, szerintem ilyen nagyon sok apukával megesik, sőt én még saját magamtól is félek(amilyen béna vagyok...)
De valóban nagyon ritak, h. két ennyire hasonló nevű babát egy helyre tesznek, és a mi Zsombink tényleg gyönyörűségesebb!!!!!!!!!
J, és nagyon szuper, h. vele tudsz most már lenn!!!

Csillag, jó, h. te is bejelentkeztél!
A ti történetetek extra romantikus!!!
Akkor ezek szerint kórusban énekelsz!
:D Mindenkire irigy vagyok, aki szépen tud énekelni!!!

Amidalah, nekem sincsen átírva a TAJ kártyám...

Macs, ne haragudj, h.Kittikét írtam Balázsra! :oops: Gyönyörűséges mosoly!
Hogy vagytok ma?

Szissz, örülök, h. jól aludtál!!!!!!!!!!!Nagyon szuper!!!!És ne is csinálj ma semmit!
Egyébként nálunk is jellemző, h. én rendet teremtek, Andris meg mindent elront, pedig ő még csak egyedül van, meg persze a kutymuty!!

Kinga-Flóra :D

Ancsa, megértem, h. aggódsz, én is ilyen vagyok, csak nekem nincs annyi eszem, h. elmegyek dokihoz, hanem rágódom rajta....
Anya szülinapi ajándéka...hááát egy unoka?
Meg vettem 2 jegyet az Edda 30 éves szülinapi koncertjére, mert ugye nagy fanok vagyunk, december közepén lesz:)


Eta?
Eclipse?
Emese?

Na, csajok megyek készülődni.Gondoljatok Rám!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jaj, Eclipse látom , közben befutottál, kellemes jógázást!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Hi everybodry: ))

nna kissrác lemondta a németet így felszabadult pár órám és tudok írni olvasni: )

Képeket majd csinálok ígérem a babakocsiról is, meg a varrt dolgokról is, csak töltöm az aksim: )

Annyira olvastalak titeket, hogy odaégett a kaja: ((, de ez csak egy fagyasztott bagett..... majd csinálok másikat!

Nemrég értem haza nst-ről, de olyan rosszul lettem az orvosiban hogy azt el nem tudom mondani! CIGISZAG VOLT!!! ERŐSEBB MINT A KIJELÖLT HELYEN!!!! Hát hülyék ezek? és akkor még megkérdezik miért Bp-en szülök.......... no comment: (

Na olvasok vissza, jegyzetelek, aztán jövök: ))

aki most ebédel annak jó étvágyat.

Kép
Kép
eta
 
 


Eclipse
Persze, tudom, hogy a szent imrében lehet apával meg dúlával vajúdni ( a vajúdóba nem engedik be apát).. ha van szabad szülőba... Mi korán mentünk be, még azt sem gondolták biztosra, hogy aznap szülök, igy a vajúdóba kerültem. :)
Szuper jógázást Neked!

Dorka
Jajjj, majd azért jelentkezz, hogy mi a helyzet, most itt fogok izgulni!!!!! Drukk-drukk-drukk!!!!!!

szisszka
 
 


Eta
Sajnálom a rosszullétet :( A cigiszagtól én is rosszul vagyok. Nálunk az egyik szomszéd állandó jelleggel rágyújt itt a folyosón, és bejön a lakásba a cigiszag :(
A legdurvább, pénteken mentem nst-re, és a kórház előtt kint állt egy kismami, köntösben, bazi nagy pocakkal, cigivel a kezében :shock:
Várjuk a fotókat nagyon!!!!!

Jajj, nálunk még nincsenek megvarrva a dolgok, de sebaj, legfeljebb majd elkészülnek ha megszületett Dani... Apa csütörtökön kap fizut, úgy tervezem, hogy akkor veszek anyagot a takaróhoz, párnához, fejvédőhöz. Aztán ha ezzel megvagyunk jöhetnek a huzatok stb.

szisszka
 
 


Hali!

Próbáltam visszaolvasni de feladtam, mert a legtöbb már nem aktuális: (
Marad a gyakori bejelentkezés, és hozzászólás, bár amennyit írtok ez nem lesz könnyű.

Sziszka!
Hát szerencsére már itthon vagyok füstmentes övezetben, és nincs szomszéd.....
Ami pedig a dohányos kismamikat illeti, én szívem szerint (már bocsánat de) felrúgnám, vagy jól megráznám!
A múltkor egy "nemzetiségi" kért tőlem cigit.. mondtam hogy ha lenne sem adnék, mert nem jó a babának.Erre azt mondja biztos és utálom a romákat és azért nem adok neki!! Hát erre mit lehet reagálni? Ilyenkor tényléeg utálom őket, mikor minderre ezzel a szöveggel reagálnak....

Na hagyjuk.

Dorka:
Ne aggódj minden úgy lesz ahogy a nagykönyvben meg van írva!
Mekkora most Lucababa??? Ha ezt ma olvasod akkor még nem a mai a bűvös dátum: ( de egy unoka mint szülinapi aji nem rossz ötlet!!
Úgy néz ki én is pont anyós és fater szülinapján fogok megszülni! Mindketten már most ennek örülnek! DE ÉN PRIVÁT NAPOT SZERETNÉK A KISCSAJNAK!

Kép
Kép
eta
 
 


Megjöttem a csavargásból.

Szisszka - 15 perces látogatás? Nem spilázta túl :lol:
Cigiző kismami - én is láttam már, horror volt maga a látvány is :twisted: :twisted: :twisted:

Kinga - Flóra :lol: :lol: :lol: Ati meg egy időben azt mondogatta, hogy kistesó van a pocakjában :lol: :lol: :lol:

Gyancsi - ha a hétvégén és a jövő héten még mindig 2in1-ben leszek, akkor én is főzögetek. Péntekig tuti nem veszem fel a napirendre.
Faros szülést én sem mertem / mernék bevállalni. Dokimban fel sem merült a rendes szülés, de még az ügyeletes dokiban sem.
Az OFD érték miatt pedig ne aggódj, Lili szívdöglesztő kiscsaj lesz, szép formás, tökéletes kobakkal. Dokid is megerősítette, hogy nincs gáz, szóval no para :wink:
Faros fekvés - annó nekem is mondtak praktikákat, de én úgy voltam vele, hogy biztos oka van, hogy megfordult, és inkább nem piszkálom. Ha akar és tud, úgyis visszafordul. Picit most ellent mondtam Eclipsnek - elnézést!!! :oops: - , de az én filozófiám, hogy semmi sem történik ok nélkül.....
Fél focipálya közönségnek vasárnapi ebéd?! Nem vagy semmi!!!! Bár gondolom nem egy fél népstadionnyi emberre kell számítani :lol: De akkor sem egyszerű.....mi lesz a kaja?

Csillag - Atinál én sem mertem már a végén kocsiba ülni, stb, stb. Most bezzeg......tényleg igaz, hogy a másodiknál már sok mindent másképp csinál az ember.
8 kiló - irigy, irigy :oops: :lol:

Szia Akra! :D Naggyon a finishben vagy!!!!! Közelebb lesz a pocaklakód a 4 kilóhoz, mint a 3-hoz :wink:

Eclipse - kellemes jógázást!!!!

Dorka - várjuk a nagy híreket!!! Mi is izgulunk ám!!!
Atinak akartam venni pici Tobit a Thomas és a gőzmozdonyból, tintát a nyomdájához, vastag téli nadrágot, Deichmann - felmértem a terepet gyerek- apa és saját csizma ügyileg. Láttam egyet a katalógusban, ami tetszett, viszont élőbe már nem jött be, Atinak semmi nem volt, Apáé is gáz volt élőben :? A tavalyi kedvenc csizmám is innen van, és imádom, és őszintén remélem, hogy hordani is tudom, nem nőtt meg annyira a lábam!!!!!
Az eredmény: Tobi túl drága volt, így vettem neki 3 kisautót, most azokat gyűjti, tinta ok, gatyát nem találtam normálisat, cipő ügy - dettó. Na, majd hétvégén elmegyünk hárman az Árkádba, és akkor majd ott talán.....

Eta - Várjuk a képeket!!! Jó kis orvosi :?
Rasszista duma - én is utálom, hogy mindig azzal jönnek. És ne aggódj, szűk agyába nem fér bele, hogy van, aki nem dohányzik 8)

mikegirl
 
 


Megjöttem!!! Jó fáradt vagyok, a Benci csak úgy húzza le a pocim. Kíváncsi vagyok, vajon már ékelődik-e a feje, vagy ez még csak a növésből adódik??!!

Mikegirl: Hát, nem én voltam a nagy szám!!! Volt ott egy öreg néni, eleve kicsit hangyásnak tűnt… Elkezdett cirkuszolni, hogy ő már reggel óta ott van, cukros, rosszul lesz, és neki sürgősen kell a kártya, mert különben nem adják ki a leleteit. Ment az ügyintézőköz, ők mondták, hogy várjon, de annyira makacskodott, hogy elküldték a csoportvezetőhöz. Ő jött is egy 10 perccel később, megnézte a sorszámos papírját – negyed órája volt ott a néni!!! Adott neki csokit, mondta, hogy üljön le, nehogy rosszul legyen, és kedvesen kérdezte, hogy kitöltötte-e már a papírokat. Persze nem, hogy is töltötte volna, amikor az ott töltött negyed órán keresztül csak a száját jártatta. Vagy 5 percen keresztül magyarázta neki a nő, hogy álljon neki a papírnak, mert anélkül nem lesz semmi :D. Szörnyű volt!!! Én kb 45 perc alatt végeztem (40 perc várakozás + 5 perc ügyintézés), nem volt sok!!!
Nekem is van ilyen parám (kialvatlanul szülni). De a szervezet csak összeszedi vhogy magát…
Pihengess is!!!

Gyancsi: Én is ezt mondtam neki, hogy várjunk pár napot, hátha vki visszaküldi, de ő szeretett volna túllenni rajta. Nagyon kis lelkiismeretes, és most szerinte az a legfontosabb dolga, hogy engem a kórházba zökkenőmentesen be tudjon vinni, és úgy érezte, hogy ebben kudarcot vallott :( Meg egy kicsit úgy vagyok vele (Murphy :D), hogy akármeddig várunk, úgyis utána küldik… :D
Sajnálom, hogy Lili baba visszafordult, remélem, még meggondolja magát!!!! Még van rá ideje! Szerintem azt az értéket csak elmérte – vagy annyira torzít. Biztos nincs semmi baja! Amúgy én is mindig elkezdek aggódni, ha vmi furcsa.
Barátnőzés jó volt, igazi csajos délutánt csaptunk!! Forró csokizás, nézelődés (Saturn, H&M, DM).

Eta: Fúúúúúj cigiszag:S Ráadásul egy orvosi rendelőben??? Én is nagyon érzékeny lettem rá! Mindig arrébb állok a buszmegállóban is, mert ott is persze hogy mellém állnak a bagósok!!! :evil:

Aki mostanában készül szülni, figyelmébe ajánlom a holnapi dátumot: 2010.10.20. Nekem nagyon tetszik!!!! :)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Akra:ÜDV újra itt!Jó sokáig dolgoztál!

Dorka:izgulunk ám érted!Amint lehet gyere mesélni

Gyancsi:én sem merném bevállalni.....nem gáz szerintem.Ne agyalj ilyeneken.Lili baba EGÉSZSÉGESEN fog világra jönni!!!

Csillagvirág:ügyes vagy,hogy csak +8 kg-ot szedtél fel.

Eclipse:kellemes jógázást!

Megmondom őszintén,hogy én a holnaputáni dátumra gyúrok:2010.10.21.Fló is 21.-én született csak ő novemberben.

Na jó,nem agyalok annyit,inkább megyek kókuszkockát gyártani....

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Ha gondoljátok kukkantsatok bele ebbe a videóba, Bence mesét mond... :):):):):):):):)

http://www.youtube.com/watch?v=EUZ46vQdHzw

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagvirág!

Bence nagyon nagyon ÉÉÉÉÉÉÉDES!!!! :D :D :D
Látom, nem kifejezetten az a nyugton üldögélő típus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de így a tökéletes :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Na most nem maradok le: )

Amida:
a dátum tényleg nagyon jó, de nekem még korai lenne: )
Én teljesen meg tudom érteni a férjedet!
Megfigyeltem hogy a normális férfiak, akik szeretik a feleségüket, és nagyon várják a babát, sokkal jobban tudnak aggódni mint mi, kismamik: )), de ez annyira kedve, és inkább örülni kell neki mint nem.
Persze az is megesik hogy valaki visszaküldi, de sajnos mostanában nem ez a trend.
Az ilyen nénikéket meg ki nem állhatom!! Mindig azzal jönnek, hogy bezzeg az Ő idejükben..... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ borzalmas!!!!
és persze arra már nem emlékszik hogy akkor fiatal volt! Ezek tudnak a legjobban lökdösődni!

De amin kiakadtam:
A boltban, ahol kb egy ajtó van, az is nehezen nyílik, elindultam kifelé. Jó nagy erővel veselkedtem neki mert ugye az kell hogy elmozduljon valamerre, erre két 15 éves kiscsaj szemből nekem jön, ahelyett hogy arrébb állna hogy kiférjek! Aztán amikor megjegyzem hogy "anyádat is arrébb szoktad lökni?" akkor meg úgy néz rám hogy még majdnem én szégyenlem el magam!
Lehet hogy öregszem, de ezeken mostanában totál ki szoktam akadni!!!

Na de jó hír is kell: )
NEM TALÁLTAM MA PENÉSZT: )))


ARANYOS mit szólsz??? vagy már az

Kép
Kép
eta
 
 


Hali!

Csillag:
Hát ez a Bencegyerek TÜNDÉRI!!!!!
nagyon aranyosan mesél: ))

Grat a 8 kilóhoz! Én 10 nél tartok: (

Kinga!
Ha marad kókuszgolyó küldjél egy páárat! Az a kedvencem!
Raksz bele meggyet? NYAMMMMMM Megkívántam, de nincs itthon semmi hozzávaló....hmmmmm.... na majd ha apa hazajön elviszem bevásárolni ezt azt: ))

Eclipse!
Hogy haladsz? nem tud segíteni senki csak úgy jófejségből??
Én sajnos kevés vagyok egy ilyen szöveghez: ( Remélem sikerül befejezned mindent mire jön Molli!
Ja és Most már ez a végleges név?

Akra:
Polgárjog mi?
Hát tudod most már kezdem érteni miért nem jelentkeztél.... én az ilyenektől tuti simán végigaludtam volna az éjszakát :lol:
Van még más vizsgád is?
És hogy Máté 3400g!!! Öccsém nem semmi baba!!!! Jó izmos stramm kissrácod van!

Kinga!
A derékfájó sztori nagyon aranyos! És ugyanakkor tök tipikus: )
ebből látszik hogy minden gyerek egy kis papagáj :lol:
Mondogass előtte tudományos szöveget azt viccesebb visszahallani....
Na jó csak egy poen: én az unokatesóm gyerekének mondogattam mindig hogy kristálycsillár, és a végén mikor meglátott ezzel köszöntött. :roll: Így én lettem a kristálycsillár......

Gyancsi!
A kislányod hasonlít rád! Pörög mint a "ringlispiel", de hidd el a végén is hasonlítani fog rád, mert olyan okos mint Te , és tudni fogja merre az arra, és szépen ki fog bújni!

Szissz!
Neked minden héten kell vérvételre menned??
Az hogy lehet??

Kép
Kép
eta
 
 


Férjem most írt, hogy megtalálták a papírjait.... :) A lényeg, hogy megvannak!!!! :)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Rabbe!
Nagyon örülök, hogy minden rendben! Jó kis súlyban van már.
Köszönöm a fülcsi dicséreteket! Vikoo örülök, hogy jól választottam, ha másnak is ilyen van, és nagyon tetszik nektek azóta is!

Én jól elküldtem nektek az álom manót, hát valahova mennie is kellett, mert ma 4 óra után – a pisijáratot követően – nem bírtam visszaaludni! Remélem, valaki ma éjszaka jót aludt! :lol: Látom, nem hozzád ment Mikegirl!

Sophie!
Jaj, az a film annyira szép! Én mikor először láttam, annyira sírtam. Addig kajtattam a film után, még meg nem szereztem. Amikor láttam, úgy éreztem, hogy saját üzenete van a filmnek számomra!

Vikoo!
Tényleg nagyon romantikus lehetett a ti összekerülésetek! Jó, hogy ti ilyen fiatalon egymásra találtatok!

Amida!
Úúúú, nagyon sajnálom a férjed iratait! Ez annyi utánajárás, meg pénz! Úgy látom, a kocsikra tényleg rájár a rúd!

Gyancsi!
Nekem is van szív alakú tortaformám, és én is mindig csinálok benne valami finomat. A párom, most januárban lesz 40 éves, és én szeretnék neki egy meglepi partyt, csak hát nem tudom, hogy 2 hónapos gyerekkel, ezt hogyan lehet majd kivitelezni. :sad: A tortának Csabi biztos örülni fog! Remélem, azért a vasárnapi főzésbe majd besegítenek neked!

Megfordult? Ne már! Remélem, hogy visszafordul! Jó pár héttel ezelőtt írtam, hogy az egyik ismerősünk esténként elemlámpával világított a pocak aljára, hogy megfordítsák, és hát sikerült nekik. A 36. héten fordult meg nekik. Talán érdemes kipróbálni!

Navi!
Mi volt a dokinál?

Dorka!
Szorítok! Gyere majd a hírekkel!

Ma nekem is aktív napom volt. Voltam az első nst-en, alig tudtam ébren tartani a csajt. Csokit és kólát ittam, mert állandóan be akart aludni. Még így is kellett azzal a birregővel ébresztgetni. Végül is az eredmény nagyon jó lett, 140-160 között volt végig a szívhangja. Fel is vettem diktafonra a dobogását, és elküldtem apának, hogy ő is meg tudja hallgatni. Majd elvittem az eredményt a doki nénihez, aki megnézte és rendben találta. Arról volt szó, hogy megvizsgál és lesz uhu, de ez végül elmaradt, csak megkérdezte, hogy minden rendben van-e. Emiatt egy kicsit szomorú vagyok, de a jövő kedden biztos megvizsgál, meg is ígérte. Majd elintéztem a tp papíromat, utána elmentem megrendelni egy kis könyves szekrényt, amit majd kb. 2-3 hét múlva szállítanak. Aztán beadtam az őssejtes szerződést is krioba, majd végül haza. Jó volt kicsit kimozdulni, kicsit ügyintézni.

A Tb kártyát akkor is ki kell cseréltetni, ha a nevem nem változott a házasságkötés után?

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Jóga nagyon jó volt, és csak 3-an voltunk.

Eta,
fordítás enyimé, a fogalmazási stílusok különbsége miatt meg egyébként sem hagynám hogy bárki belekotorjon, meg leszek vele.

A cigizős kismamákra borzasztóan haragszom :evil: :evil: :evil:

Mikegirl,
dehogy baj hogy ha más véleményen vagy, teljesen kizárt hogy huszonvalahány kismama egyetértsen mindenben egy fórumon, megférnek a vélemények, és szerintem ha kint lesznek a babók, a gyerekneveléssel kapcsolatban még nagyobb eltérések lesznek...

Csillag,
gratula a vékonysághoz, a szép szerelmi történethez, és Bence annyira aranyos! :D

Akra,
jó hogy jöttél. Szép nagy fiacskád lesz! :D

Dorka,
drukkok mennek ezerrel!!!! :D :D

Szombaton telihold, én arra gyúrok! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Hali!

Eclipse:
drága ne légy mérges, csak egy kérdés volt: ) Milyen jellegű szöveget kaptál?
Gondolom,hogy idegesítő lenne ha valaki belekotorna, és nem is azért írtam mert hogy nem tartalak képesnek lefordítani ennyit, csak egy ártatlan ötlet volt.
A szombati telihold nem rossz ötlet: )
Mindenhez drukkolok!!!
Most nézem 7 napod van: ) tök izgi!

Pusz!!!!!!

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Csajok!

Hazatértünk, az egyik szemem sír a másik nevet!
Nst-n minden ok, szívhang tökéletes, méhmozgás is van már!

Eta, most ha itt lennél, adnék neked egy nagy puszit!Köszi, h. így szorítasz :D :D Most olvasom az sms-t :D

Utána dokinéni megvizsgált, háááát nem mondom, h. kellemes volt!
Méhszáj: 2111

És csajok a csúcs, Lucababa becsült súlya 3500gramm, illetve úgy írták, h. min.

Azt mondták, h. nem indítják el, be fog ez most már magától is indulni.
Legyek türelmes.

Igazából örültem volna, ha már ma találkozunk, de így pedig megélhetem azt, h. beindul magától a szülés, ha beindul.
Addig, ha nem történik semmi, hétfőn kell visszamennem!

Nagyon köszi Csajok, h. szurkoltatok!!!

Visszaolvasok...

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


hali!


dorka!

itt vagyok: ))
köszi hogy jelentkeztéél

Kép
Kép
eta
 
 


Akra, de jó, h. jöttél, és remélem most már akkor lesz időd írni.Polgárjog vizsga?
Hová jársz?Sikerült?
Jól bírtad a munkát, nagyon ügyes voltál!!!

Ancsa, szerintem még próbálj meg nem idegeskedni a farfekvés miatt, bár valószínű én is azt tenném.Nem tudom, h. emlékszel-e, h. nekem a lepény volt rossz helyen, és biztosra mondták a császárt, és azt mondták, h. a 30. hét után már nem sok az esély rá, h. elvándorol onnan, aztán a 32. heti u.h-n mondták, h. elvándorolt, menni fog a normál szülés.
Én akkor azzal nyugtattam magam, h. jobban járok, ha a pocakomat vágják, nem egyéb testrészemet, hiába rosszabb utána....

Eta, jaj de jó, h. nincs penész!Most már nem is lesz több, úgy döntöttem!:)
Kiscsajos story-tipikus szerintem!
Képet várjuk ám!
Jja, mi akartam?
Ja, cigi- én dohányoltam mielőtt terhes lettem, de azonnal letettem mikor megtudtam, h. lakik vki a pocakomban!
Amikor a kórházban voltam, ott is rengeteg kismama volt, aki cigizett, de ráadásul titokban.Én azt hiszem, még jobban elítélem őket, mint ti!
Pedig nem gyenge dohányos voltam....
:oops: Egyszerűen bele sem gondolnak szerintem, h. mennyit ártanak vele!!!

Szisszka, azért úgy irigyellek, h. tudsz varrni!Remélem tartod magad a tervhez, és nem csinálsz semmit!

Mikegirl, sajnálom, h nem jártál teljes sikerrel!Na, majd a hétvégén!

Kinga, kókuszkocka....nyami!21-jó dátum
:D

Én most már a 25 v. 26-ra szavazok Anya szülinapi bulija miatt, vagy a 24 éjszakára!

Csillag, nagyon édes Bence!Hogy hangsúlyoz, zabálnivaló :D

Amida örülök,h. megvannak a papírok!!!!

Rodi, akkor neked is aktív napod volt!Sajnálom, h. nem volt u.h!
A TB kártyát nem kell kicserélni, sőt az én nevem megváltozott, mégsem cseréltem ki, és eddig semmi baj nem volt, hiszen a TAJ számod marad ugyanaz.Legalábbis én így tudom.

Eclipse-szombat telihold, hajrá!!!!!!!!

Aranyoska, még 2in1?

Lucuzs, Vikoo merre jártok?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Eta, ha itt lennél most a közvetlen közelemben!
Én köszi az sms-t annyira, de annyira jólesett!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan lejelentkezem, visszaolvasni még nem volt lehetőségem. Ma egész nap városban voltunk, Bogi papánál, én meg NST-n és UH-n, amúgy is délután 4-ig áramszünet volt itthon, akkor meg se fűtés se semmi...

Aranyoska még nem jelzett nekem...

Nálunk annyi, hogy NST-n már volt egy 65-ös méhtevékenység!!! (Nem tudom mi a mértékegysége) Eddig max. 20-ig ment fel, de átlag 5-10 volt. És tökre éreztem is, keményedés, feszülés, nehezebb légzés, amifel már hetek óta elvagyok itthon. Én ezt jó jelnek vettem!!! :lol:

UH-n minden rendben, Balázs becsült súlya ma 3500 g. :shock: Háááát, nem kevés... mi lesz itt a végére?... :shock:

Na megyek, talán este még jövök.

Eta!!!! Csütörtök-péntek megint áramszünet, ha esetleg Aranyoska vagy Eclipse híreit kellene közvetíteni, akkor számítógép és net hiányában küldhetem neked tovább az sms-eket? :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eta,
dehogy hariztam. :D Tulképpen én nem is bánnám a segítséget, de csak max családtagtól. De olyan meg nincs. Meg szeretek a munkákkal egyedül elbánni. Bár most már olyan undi, nem erre vagyunk kitalálva ilyenkor :?

Lucuzs,
neked is szép nagy kisfiad lesz! De hát ekkora nagy pociban nem is csuda! Áramszünetet sajnálom :(

Dorka,
egy olyan állapotú méhszájat én is kérek!!!!! :wink:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Halihó!!!

Még 2in1-ben:(
Épp most szálltam ki a kádból,nem sajnáltam magunktól a forró vizet,hátha... :wink: Borotválkoztam,hajat mostam stb..

Tegnap nst-n nem volt semmi extra,de,ha ma éjjel nem indul be,holnap reggel megint mennem kell.

Dorka:nekem múlt héten ugyanígy állt a méhszájam(csütörtökön) és még a kisasszony becsült súlya is hasonló volt.Nekem 3350g-ot saccolt a gép akkor,de a doki szerint a valóságban mindenkinél egy picit több a baba valódi súlya.
Látod,engem aznap estére már várt vissza a doki,ez volt holnap egy hete:(
Csütörtökre vagyunk kiírva...hihetetlen. :roll: Sose gondoltam volna,h elhúzzuk eddig,de az én szerelmem olyan jól érzi magát odabent.

Mindenkinek kitartás;)Ne haragudjatok,h nem írok mindenkinek külön.

Puszika

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


HALI!

ARANYOS!
Hát őszintén azt vártam hogy ma megint babahír lesz: ) De amíg jól van odabent addig ott a helye. Mondtak valami dátumot amikor már megindítják?

Lucuzs!
Persze küldhetsz mindent ide! Feltéve hogy megtalálom a töltőm, mert éppen azt keresem ebben az óriási rendben :oops: Mostanában itt leszek gépközelben: )) Mint ma is: )
Ma annyit írtam mint eddig összesen..... de ugye apjuk terepen, én meg remélem kibírom míg hazaér.

Tesóm szerint volt egy jóslóm: )) tök jó, végre velem is történik valami :roll:

de ne aggódjon senki nem áll szándékomban beelőzni.......

Hmm az ismerkedős sztorik hol vannak?
csak csillagét olvastam, és kíváncsi vagyok a többire is :lol:


A miénk hosszú sztori, és mivel hazaért apa mennem kell : )) majd legközelebb: )))))

jóóóó éjt mindenkinek

Kép
Kép
eta
 
 


Lányok!
Majd szét vet a méreg! Most este össze akartuk rakni a kiságyat, és az egyik rács, a hosszanti felületén kb. 10 cm hosszan, nem mélyen el van törve, be van szakadva! Na ennyit az ágy összerakásáról!
Holnap visszavisszük, kíváncsi leszek, hogy kicserélik-e, vagy problémázni fognak!
Dühös vagyok és el is vagyok keseredve! :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

rodina74
 
 


Rodi:nyugigumi!Ne idegeskedj!Bár tudom könnyű mondani!Hol vettétek?Biztos kicserélik...

Eta:nem kókuszgolyó hanem kocka volt,de mindegy az is épp olyan finom. :wink:

Délután beállított a védőnő. :roll: :roll: :roll: Még jó,hogy fogadóképesek voltunk.Most ért rá,szombaton elutazik Ciprusra.Szegénykémet úgy sajnálom....

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Jó reggelt!

Először a tábli, aztán megyek visszaolvasni (de nem látok nagy és piros betűket, így szerencsére nem maradtam le semmi fontosról az 1 nap kihagyásom miatt :) ).

Tegnapra vonatkozóan: Macs: már 3 hetesek a Kiscicák! Hogy vagytok? Kittike jól van?
Eclipse: gratula a 39. héthez! :) Már nem sok van hátra. :)
Hajni és Nyusztika: nektek meg gratula a 37. héthez! :)

Ma pedig: Navi és Freestyler: gratula a 37. héthez! :)

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Sophie: köhögést sajnálom :( Apának mit intézel? Írd le mi lesz a meglepi, ha ő nem olvassa a fórumot. :)

Gyancsi: megvan a kiságy, Jani össze is szerelte. Majd ha szépen meg lesz ágyazva, lefényképezem :)
Tényleg ti mikor ágyazzátok meg? Vagy már most nem is korai?
De jó, hogy megvan a láda! :) Mostmár csak tele kell pakolni mindenféle finomsággal :)
Csabinak holnapra boldog szülinapot! :)
Ne aggódj a megfordulás miatt, simán visszafordulhat még.

Dorka: pocigörcsök vannak még? Miért vártál 2 órahosszáig? Vagy érezted, hogy az nem a szülés? Én biztosan rohantam volna be a kórházba :)
Anyudnak boldog szülinapot előre is, az én anyukám is 50 éves :)
De szép súlya van Luca babának is :)

Ebba: király "áramszünet" :D Mi is folyamatosan a dátumokat nézzük, hogy Jani mikor pihenős :)
Jaj, én még nem vettem vödröt a pelusoknak :( Nem találok olyat, amit szeretnék és még árban is elfogadható lenne.
Én kaptam egy szivacsot, ami olyan babaformájú, hogy egyedül is tudjam majd fürdetni, de mások (akiket láttam eddig) egy textilpelust tesznek alulra és kész.

Berni: én is szeretném a 37. hétig kihúzni :) Pihizzél sokat! Mostmár én is ráállok a több pihenésre.

Kinga: beírtam a nevet, nagyon szép. Milyen az a gesztenye bál? Mindenféle gesztenyés finomság van ott vagy csak egy bál? Biztosan jó lehetett :) Én az ilyenekről sosem hallok :(

Mikegirl: sikerült hálórucit venni? Én kaptam sógornőmtől 2 db-ot, amit ő nem használt, mert elég ronda, öregasszonyos :), de engem nem érdekel :) Legalább erre sem kell költenem, úgyis csak 3 napig leszek bent (remélem).

Navi: még megfordulhat :) Hepatológusnál mi volt? Ő mit vizsgál egyébként?

Rodi: nagyon szép a fülbevaló :) Nem kell a taj-kártyádat kicserélni. Igazából így szerintem semmi papírodat nem kell cserélni. Kiságyat sajnálom, remélem simán kicserélik.

Angie: nem kell bocsánatot kérned apa miatt, már mástól is hallottam ilyen sztorit :) De a Ti Zsomborotok tényleg sokkal szebb! :)

Eta: cigiszag durva :( Ahogy Szisszka is írta, nálunk meg az alsó szomszédtól jön fel folyamatosan a szag :(, bármelyik ablakot nyitom is ki, mert ők a lakásban bagóznak.
Nekem a vonaton mondták mindig azt, hogy csak azért kérem a jegyet, mert ő cigány (jegyvizsgáló voltam, amíg csináltam a diplomáimat). Erre én mindig mondtam, hogy persze, meg hogy mennyire utálom őket, erre meg nem tudtak mit mondani :) Meg mondtam, hogy ha rendesen megvennék a jegyeket, meg dolgoznának és lopnának, nem kérném előre a jegyet. :)
Örülök a penészmentes napnak! :) Reméljük így is marad! :)

Húh csajok, termeltetek rendesen tegnap. Már a mosógépem is lejárt, mire végigolvastam :)

Na akkor magunkról egy kicsit. A tegnapi napunk szuper volt :) Hajnal 6-kor indultunk a kórházba, mert a dokival 7-re beszéltük meg a 36. heti uh-ot, de nem jött csak 3/4 8-kor :( De rögtön megvizsgált és nem fogjátok elhinni: megint kislányt látott (láttunk) az uh-on (csak az a baj, hogy 2d-s így 100%-ra nem merném mondani). De a doktornő szerint tuti kislány, mert nincs semmi "plusz alkatrész" ott alul, csak 2 kis csíkocska. Hát most kész vagyok, mert az összes rózsaszín kisrucit hazavittem anyuhoz, egyet sem mostam ki és már szülésig ne is megyek haza. Na mindegy, majd öltöztetem fehérbe és sárgába, ha tényleg kislány lesz, de sajnos ezt már csak akkor tudjuk meg, ha megszületik. :)
Volt még vérvétel, ctg (itt minden rendben volt), majd manuális vizsgálat és a méhszáj zárt, de a méhnyak megrövidült. Mondta is a doki, hogy 2 hét múlva találkozunk a szülőszobán... de nekem még 4,5 hetem hátra van, max. 1 héttel szeretnék hamarabb szülni :), de majd a Pincurkánk eldönti, hogy mikor akar jönni. Ja és 2534g volt :)
A mentőt megkérdeztem: és ha a kiskönyvben benne van a kórház, akkor oda kell vinniük (ha kérem). Ezt kiegészíteném azzal, hogy tegnap délután a mellettünk lakó szomszédot vitték volna mentővel vizsgálatra (de nem tudták a lépcsőn levinni a méretei miatt :( ), kb. 5 órát voltak itt (3 mentő és 2 tűzoltóautó), mire szegényt sikerült a mentőbe rakniuk. És addig Jani megkérdezett egy mentőst, hogy náluk mi a protokoll. És azt mondta, hogy a kiskönyvben lévő kórház ügyeletét vagy a dokit felhívják és ha elérik valamelyiket, akkor odavisznek.
Doki után elmentünk kókusz matracot venni, csak 6e ft volt, mert sikerült egy akciót kifognunk :)
Azután unokatesómhoz mentünk, megint kaptunk egy csomó hasznos dolgot :), meg tőlük nem messze van egy bababolt és ott vásároltam meg a textil pelusokat, a matracra gumis lepedőt, ágyneműt, meg még egy pár dolgot és képzeljétek egy kissapit és kiscipőt (plüssös) kaptunk ajándékba :)

Szóval most nagyon fel vagyok dobódva :)

Szép napot mindenkinek! Megyek teregetni.

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


sziasztok!

nem semmi, hogy mindig akkor termeltek, amikor nem vagyok itthon, így átolvasni is elég nehéz! :)

most sikerült végigolvasnom, de írni még nem tudok, mert gyerekem bűzlik... bár youtube-on néz foo fighter klippet :oops: , így szerinte nincs kaka! na, hát én más véleményen vagyok! :)

ha alszik, megpróbálok jönni, és írni!

amúgy tegnap semmi különös nem volt, vérvétel megvolt, eredmény majd jövő héten lesz. holnap meg megyek a streppto minta vételre, meg méhszáj vizsgálatra. az picit izgisebb már.

szép napot a pocsék idő ellenére is! :)

Szisszka, köszi az infót!!!

Eclipse, igen, ha már a szülőszobára tesznek, akkor bent lehet a dúla, apa, vagy bárki, csak a közös vajúdóban vagy egyedül, ami ugye órákig is eltarthat. én pl. olyan szarul voltam, hogy megmoccanni sem tudtam... így apa kint, én meg bent! :(

sophie27
 
 


Sziasztok Lányok!

Apa tegnap edzésen megfutotta élete eddigi legjobbját 10km-en,(39:19) aminek annyira megörült, hogy hazajött, ivott egy páleszt, megbazseváltatta magát :lol: aztán úgy elájult hogy ma reggel alig bírtam kiverni őt az ágyból, pedig még kávét is főztem neki, aztán olyan tehetségesen pakolt össze, hogy a mobilját a lehető legfeltűnőbb helyen hagyta! Ááááááá!

Nekem is egyéni rekordom volt, 4 pisiszünet éjszaka, hát még sosem volt ennyi :shock: :shock:
Szóval a jó reggeli kezdés után kificcent belőlem a nyákdugó!
Egész tuti hogy az, mással nem összekeverhető, elnézést a részletezésért - jó tenyérnyi, fehéres-sárgás-rózsaszínes, gumiszerű, nyúlós trutty!
Most megyek ctg-re, remélem utoljára, meg a dokihoz, meg piacra, meg a páromnak beviszem a telefont.

Eta,
Imola Ágnes név biztos.

Tatjana,
hát nem igaz, hogy ekkorra sem bírják rendesen eldönteni a nemét :cry: én sikító frászt kapnék! De fehérben is szép lesz a baba! :D

Rodi,
biztos kicserélik, ne keseredj el.
Nálunk apa 2x összerakta-szétszedte, de most szétszedett állapotban van, hogy addig is legyen hely a szobában, mert irtó kicsi a helyünk, és ha már meglesz a baba a kórházban, akkor rakja össze véglegesen, és ő ágyaz meg neki mire jövünk haza! :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


sziasztok,

valahogy mindig lemaradok tőletek.. mindig próbálom tartani az iramot, de szerencsére olyan sokat írtok, hogy nem mindig megy.. :)

gyancsi: ne aggódj a fejméret miatt. nekem is a fejméret alapján idősebbnek tűnik mindig. :)

mikegril: nem semmi, mennyi mindent tervezel egy napra. :) én a felét nem bírnám már, lehet. :) Ha megnézted a magánszobát, légyszi számolj majd be róla. :) érdekelne engem is, lehet, majd oda megyünk. :)

látom, dorka és aranyoska még egyben. Kitartás Nektek!

mi teljesen belevetettük magunkat a gyerekszobába. Ha miden jól megy, pár nap és kész.. azt hiszem nem kellett volna belevágnunk az ablakszigetelésbe, és festésbe.. de már nincs sok hátra. :)
a hétvégén itt volt anyukám, megtisztította nekem az összes ablakot, na meg kimostuk a függönyöket. a hétvégére már össze szeretném készíteni a kórházi csomagomat is.
holnap megyek dokihoz, 10-re, strepto szűrésre..
aztán jövő héttől ctg ha minden igaz. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Úgy izgulok, h ki lesz a következő!

Dorka
Nekem is valahogy így kezdődött. Reggel fájt a pocim alja, enyhe görcsök, mikor Nst-re tettek akkor már mutatott méh-tevékenységet. És délután már folyt a magzatvíz és 1ujjnyira nyitva voltam. Nagyon drukk!!!

Aranyos
Úgy tűnik a babócádnak nagyon jó helye van odabenn. :roll: :? Még egy kicsit tarts ki!

Eclipse
Neked is megy a drukk!!!! Ha a nyákdugó kinn van, akkor lassan beindul...!

Rodina
Nagyon szép fülbevalók! Nagyon tetszik!

CSillag
Nagyon cukiiii!

Eta
Hát ez nagyon felháborító! Ezeknek a lányoknak nem volt gyerekszobája!

Fürcsi
Első alkalommal, nagy barna szemeket mereszgetett és nem igazán értette, h mi történik. Sőt a törölközést még évezte is. Nyújtozkodott és "beszélgetett".
Másodszor már végig bőgte. :( Pedig jó kis meleget csináltam neki. :? :(

Nem tudom, h nektek milyen tapasztalatotok van, de képzeljétek a Libero New Born pelus nagyon nem vált be nekünk. Annyira összepisilte, h még a köldök csonkot is eláztatta, és kb. 3szor öltöztettem át egy éjszaka. (Többet ilyen pelust nem veszek!!!!) A gyerekdokink azt mondta, h nem lesz ebből baj, mert az Ő pisijébe még nincs semmi baci, és így előbb fog majd leválni, de azért kicsit megijedtem. (Most már lifeg is neki.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Na ma nem volt bagolyklub? Ezek szerint mindenki tudott aludni? Ez jó hír! Én nagyon bekajáltam este, és jó pár óráig azt hittem visszaköszön a cucc! de nem: ) , mert ülve aludtam el :lol:
minden más pozícióban savasat büfiztem... (bocs)

RODI:
Az ágyat KUTYA KÖTELESSÉGÜK kicserélni! Nehogy már ők problémázzanak, balhézz Te!
Te már tettél gyerekszoba képet? kíváncsi vagyok!!!

TATJANA!
hú Te aztán írtál!
Ami az ágyazást illeti: szerintem pont érezni fogod mikor kell.
Tesóm azt mondta, ha már meg van ágyazva valahol (lepedő paplan kis játék stb ), akkor ott már érkezik a baba.
Erre mondtam neki hogy én megágyaztam: ) ,de persze megnézte és azt reagálta" ilyen lepedőbe nem érkeznék én sem!"
Szóval majd kicserélem :lol: :lol: :lol:
A nemét illetően szerintem ez így tök izgi! Lesz meglepi a végén: ) tudni fogod anyáink hogy vártak minket :D

Eclipse!
HÁT NAGY REKORDEREK VAGYTOK!
nekem a 10 km-hez 40 nap kéne: )
A nyákdugó meg neked már nem is kell!: ) Azt hittem mikor láttam hogy Te írtál utoljára, hogy elindultatok szülni, bár a szombat még messze van :D
Hogy állsz a szöveggel?

KINGA!
Bocs de nekem kókuszkocka, kókuszgolyó egyre megy!!! Mármint olyan értelemben hogy MINDKETTŐT NAGYON SZERETEM! nyammmmmmmmmmmmmmm
Szegény védőnőt szívesen elkísérném nehogy valami baja essék :lol:
pl: leégés, meg ilyenek!
De mindenkit irigyelek aki mostanában utazik....
Egyik tesómék mennek Írországba 3 hétre, másik tesómék pedig Reunionra (Madagaszkár környéke) 2,5 hétre, a húgomék meg mennek Ausztráliába(na Új Zélandról az nincs olyan messze),másik két tesóm meg IDE: )) utazik. ÉN meg valószínű megyek pont akkor a SOTE-ra: )

Szóval utazás az élet: ))
na megyek: "átrepülök a konyhába, mert ott várnak a csészealjak: ))

meg van még mit csinálni: )
pl fényképek: )) , mosás: )

Jó ég hosszú lettem: Bocs
:oops:

Kép
Kép
eta
 
 


JAJJ! Lucuzs! MEGVAN A TÖLTŐ: ) tehát jöhet minden infó!

Na pusz

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Lányok,
Hírek: A méhnyakam teljesen elsimult, eltűnt, a méhszájam pedig 2 ujjnyira nyitva, tök vékony és puha. Holnapra behívott a kórházba, szerintem már haza sem enged. Így is mondta, h ha esetleg éjszaka elindulna a szülés, akkor azonnal kórház, mert így, h már nincs akadály Boldi buksija előtt, könnyen lehet, h az M0-os látná meg a napvilágot!!! :-D Mondanom sem kell éjszaka alig bírtunk aludni, ráadásul elkezdtem görcsölni is... Mi lesz még itt???? Csak nem egy kis Boldi?!!
Aranyoska, Eclipse, 7végére frontokat mondanak és teliholdat, mindkettő nagyon hatásos!!!
Most rohanok, mert rengeteg dolog van még… mindenkinek puszi és majd jövök a hírekkel ám! Puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

De sokat írtatok!!Alig bírtam visszaolvasni! :D

Tegnap voltam dokinál:Megvizsgált manuálisan és annyit motyogott hogy ez még tart.Tehát méhszáj zárt és remélem még legalább két hetet úgy is lesz(habár azt hiszem ugyanúgy túl hordom mint a nagyobbik prücskömet, 11 napot húztam rá Danikával).Babócám véglegesen fiúcska és már 2600 g.Négy hét alatt megduplázta súlyát.Annyit mocorog helyezkedik.Úgy élvezem. :D Jövő héten kedden első NST.

KépKép
ritya
 
 


Juj! Egyre izgalmasabb lesz! Lassan elindulnak az események!

Eclipse! Vikoo!
Nagyon szurkolok nektek!

Vivi!
Ó, ez a liberós hír, nem túl jó! Hívd fel az ügyfélszolgálatot, és hivatkozz arra, amit pár oldallal ezelőtt írtam. Állítólag kicserélik, csak eggyel nagyobbra!

Hogy én mindig bele tudok nyúlni a sz@rba! (kiságy, liberó) :twisted:

rodina74
 
 


Helló Mindenkinek!!!! :D

Idetalát az álommanó!!!! :lol: :lol: Mondjuk lehet, hogy az a max 1 deci bor segített neki, amit este benyomtam. :oops: :oops: Mindenesetre 10-től 6-ig aludtam, pisijárat egyszer volt. Szóval részemről este mehetünk szülni :lol: :lol: Mondjuk azt hiszem, hogy Adélka inkább még maradna..... olyan jókat ficánkolt az elmúlt egy napban. Viszont olyan sokat keményedik a hasam, és egyre kellemetlenebb.
Itthon minden kész, 8-ra már a boltot is megjártam. Várom a védő nénit, meg a gázszerelőt - kazán felülvizsgálatra. Utóbbi bizonytalan egy kicsit, mára vagy holnapra ígérkezett.

Most gyorsan visszaolvasok, hátha születtek babák..... most már minden nap nagyon izgi!!!!!!!

Eclipse - hogy apából mit képes kihozni a születendő kiscsaj!!!!! Gratulálok!!!! :lol: :lol:
Na, ha a nyákdugó távozása után lenyomod ezt a pár programot, akkor kérem nagyon gyorsan babázás lesz :wink:
Gyereknevelés - hajaj :lol: :lol: :lol:

Tatjana - nálunk ágyikó kész!!! Takaróval van letakarva. Majd dobok képet, én is, és persze várjuk a te képeidet!!!!
Pelusvödör - nekünk van, de szerinem igazából felesleges. Most nem is fogjuk bevetni. A legkisebb szemeteszacsiba pelus be, izoláció (=csomókötés), aztán irány a normál szemetes. Szóval szerintem nem létszükséglet a pelusos vöröd. Vagy olyanra gondoltál, amiben a mosható pelusokat gyűjtöd, áztatod?
Hálóing - megvan :wink: Tescos, szürke, és van az elején egy elefánt. Pont illik hozzám :lol: M-est vettem, feszül a pocin, de ha nem lesz poci, akkor pont jó lesz. Kemény 2.400 Ft volt, és fiatalos, szóval később sem gáz. Én hordok itthon hálóinget - olyan helyesek vannak, csak hát nem vajúdáshoz valók. Ezt gondoltam szüléshez. Tartaléknak rakok be pántosakat, de egyébként pizsigatyeszben és fehér pólóban fogom nyomni a korházban. Múltkorról van Brendonos szoptatós hálóingem, pizsim is, de szerintem ezek semmire sem jók! Csak arra, hogy szoptatáskor zavar, tuti összekenem tejjel.......szóval be sem csomagoltam őket. (Vagy én vagyok rohadt béna :oops: )
Pocaklakód szerintem tuti kislány. Nem gondolom, hogy félrenézik. :wink: A rózsaszín rucikat pedig szülés után is ki lehet mosni. Max életének első pár napját kell fehérben és sárgában tölteni a kislányotoknak :wink:
Mentős infót köszi. Tutira beiratom a kiskönyvbe, a kórházi ügyelet és a dokim számával együtt. Ha meg nem oda akarnak bevinni, be sem szállok - jó kis hisztérika vagyok, mi?! :oops:
Vásárlás - de jó!!!!
Én apát ma elküldtem Atinak csizmácskáért a Brendonba (Ati lábát körülrajzoltam hozzá), és a Decathlonba gatyeszért (csak gatyesz, kabát jó tavalyról, amolyan sínadrág féle, hóban fetrengős). Nem mertem megvárni a hétvégét, mert a készletük is azt mutatta, összesen kettő van belőle....... és árban jó, minőségben pedig király!!!! Hiába, ezekbe a téli cuccokba verhetetlen. Reméljük, sikerrel jár. Mondjuk ez egy kisebb befektetésnek felel meg, de ezzel a vásárlások befejeződtek. Adélka is, Ati is teljesen rendben van téli ruha ügyileg akkor.
A táblit köszi - Kingával ma töltjük a 38. hetet :lol: :lol: És gratula minden 36, 37 hétfordulós kismaminak!!!!! :D

Rodina - Ki fogják cserélni azt az ágyikót!!!!!! Nem kell elkeseredni, max 1 nappal később rakjátok össze :wink: Emiatt ne idegeskedj, Kittike is megérzi.

Aranyoska - reggelit NST-n mi volt? Kitartás, mindjárt csütörtök :wink: :wink: És ne légy úgy elkeseredve.....nekem annó voltak olyan pillanataim, amikor halálosan kimerült voltam és azt gondoltam, hogy visszadugnám, mert úgy egyszerűbb volt :oops: :lol:

Lucuzs - áramszünet :?
3500g Balázs, aztaaaaaaaa :lol: Méhtevékenység - csak nem az utolsókat rúgod? :wink:

Dorka - Luca baba sem egy apróság :D Gratula a szép és jó eredményekhez!!

Amidala - előkerült papírok - szuper!! :D
Öreg nénis sztori - imádtam azt a részt, amikor kiderült, hogy negyed órája van még csak ott :oops: :lol: 45 perc tűrhető.....
Barátnőzés :D

Eta - boltos sztori :( De a szöveged az naggyon jó volt :wink: És eszedbe ne jusson szégyellni magad!!!!
Micsoda kis pénzes família. Csupa 2 Ft-os utak :lol: :lol: Na, ezeket én is imádnám!!!!
Ja, és apa már 3 gyerekben gondolkozik. :shock: Mondtam neeeeeem, öreg leszek én már ahhoz. Na meg mielőtt vén satrafa leszek, szeretnék a 4 fős kis családommal együtt lenni, ide-oda utazgatni, meg ilyesmi. És különben sincs több szabad szobánk.

Henne - a szobát még nem sikerült megnéznem. Jövő hét kedden lehet rá még esély.....
Jó munkát a babaszobához!!!!

Vivi - nemtom hogy sikerült a Libero-t így visszafejleszteni. :shock: Esküdni mertem volna rá, hogy az egyik legjobb pelus. Mondjuk new born-osat csak a kórházba viszek, gondolom lesz Adél 3 kg, és akkor a 2-es jó lesz. De max akkor 2-est vetünk be a kórházba is.

Vikoo - várjuk a híreket!!! Izgalmas :lol:

Ritya - eredmények - szuper!!! :D

Na megyek, mára elsősorban lustálkodást terveztem.......azt hiszem neki is állok :lol: Gyúrnom kell a hétvégére, hátha lesz valami. Bár csütörtökön csak a táppénzes papíromért kell elugranom, pénteken 1/2 10 fodrász, aztán be munkahelyre papírleadás, ebéd, traccsparti, 3-ra doki CTG, méhszájvizsgálat. Lehet ezek után Adélka is azt gondolja, hogy akkor Ő inkább kijön, de több ilyen loholós napot nem óhajt velem tölteni :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Rodi! Már akartam írni, hogy csodaszépek a fülbevalók!!! :D
Az ágyikó gondolom, hogy nagy bosszúság :evil: , kivárja az ember az idejét, és akkor nem lehet gyönyörködni benne. De biztos visszacserélik!!!

Eclipse! Nyákdugó szuper!!! :lol:

Aranyoska! Aztán gyere a mai nst-hírekkel, ha még tudsz! :wink:

Eta! Köszi, akkor nem kell idegeskednem, ha net nélkül maradok. :lol:

Vikoo! Ez kezd nagyon izgi lenni nálad is!!! :wink:

Engem kb. a 20. hét óta nem vizsgált meg a doki, pedig nagyon érdekelne, hogy állunk...
Tegnap este annyit keményedett a hasam!!! :shock: Mondtam is a páromnak, hogy szeretnék egy saját nst-gépet!!! :lol: Nézhetném, hogy milyen a méhtevékenységem! :lol:

Ma még szinte semmit sem csináltam itthon, mert reggel óta telefonálgatok, még most meg akartam tudni, hogyan kell majd intézni a TGYÁS-t, az anyasági támogatást és a családi pótlékot, ha megszületik Balázs. Emlékszem, mikor Bogi született, én annyira nem voltam képes felfogni a dolgokat, hogy mindent apa intézett. :oops: :lol:
Illetve felvettem a kapcsolatot a bérszámfejtőmmel, mert hónapok óta gyanúsan kevés táppénzt kapok. :evil: Remélem hamarosan rendezik a számlát!

Na megyek, mert főznöm kell, nem is keveset, mert holnap-holnapután megint áramszünet!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


laptető!!!! ezek szerint szülök? :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Aranyoska írta az előbb sms-ben:

"Ma vettek magzatviz mintat. Azota verzek, görcsölök, ami ilyenkor normalis allitolag. Holnapra vagyok kiirva, ma is volt Nst, es amig meg nem lesz, minden nap. K.O."

Próbáltam mindent szó szerint írni, én úgy értelmezem, hogy még nem szül és talán hazamehetett... :roll: Szerintetek?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luczus!
nem tudom, hogy haza engedték-e, de nekem az jön le az sms-ből, hogy még nem szül! De bármikor fog :D

Lányok!
Nem hiszitek el, de mikor még Macsékról jöttem híradózni hozzátok, mindig olvasgattam hogy kivel mi újság, és azóta függő vagyok!
Veletek drukkolok minden kismamiért és babáért...teljes extázisban vagyok, hogy reggel mire bekapcsolom a gépet, milyen hírek várnak és naponta ezerszer is bekukkantok friss infókért!
Kitartás, már mind a célegyenesben vagytok :D Drukkolok nagyon mindenkinek!

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Na felhívtam Aranyoskát, bár nem voltam benne biztos, hogy most jó-e ha zavarom... :oops:

Ami a magzatvíz mintát illeti, az az ASK volt (én is így gondoltam), azt mondja nehéz volt, azóta vérzik és kőkemény a pocija, ezért fekszik, de a lényeg, hogy otthon!
Holnap újra mennie kell, ha addig nem bújik ki Beki. És mostantól minden nap látni akarja a doki.
Bár kicsit nyűgös volt a doki miatt, mert nem tudott vele két szót sem váltani a jövőről, pl. meddig engedi a túlhordást...

Ha van valami változás, jelentkezik!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eszter! Dejó, hogy így szurkolsz nekünk!!! :lol:
Mi is szorítunk nektek!!!! :D

Macsékról tudsz valami frisset?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!
Bocsesz, de tegnap már nem kapcsoltam be a gépet, mert alukáltam délután, aztán volt más programom... :oops:
Most csak gyorsban, mert nem bírok ülni, annyira fent van valamilye a drágámnak! :shock: :D
Szóval a hepatológus (Tatjana kérdezte) egy begyógyász, aki a máj és epe problémákra specializálódott, mert ugye latinul a máj=hepar, szóval ebből gondolom :D
A lényeg, h. nagyon képben volt, már mindent tudott rólam és kaptam gyógyszert (amit csak ilyen doki írhat fel), amit pont erre (is) találtak ki! Hétfőre javasolt egy újabb vérvételt és ha javulnak az értékek, akkor szerinte nyugodtan megvárható, h. Zorka jöjjön magától, ha romlik, akkor be kell fejezni a terhességet, ha pedig stagnál, akkor a nőgyógyász dönti el, hogyan tovább!
Szülésznőm azt mondta, péntektől vasárnapig ne akarjak szülni, mert nem lesz elérhető... és pont jönnek a frontok, meg telihold :shock: :D csodás!!!

Eclipse, gratula a nyákdugóhoz! Most már nem sok és Molli a kezedben lesz! :D

Rodi, sajnálom az ágyat :(

Aranyoskának kitartás!!!! Szerintem napok, de lehet csak órák kérdése és kint lesz Beki baba :wink:

Lehet, jövök még, de muszáj felállnom innen, mert nagyon feszít a pocim :roll:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: