Új privát üzeneted érkezett!

Kingii: Ez NAGYON NAGYON JÓ HÍR!!! SZUPER!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

HIPP-HIPP-HURRRRÁÁÁÁÁÁ!!!!! NAGYON ÜGYES FLÓRA MANÓ!!! GRATULA NEKTEK!!! NAGYON ÖRÜLÖK :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Kingii itt is gratulálok.
Zuzi szorítok, hogy ne legyen semmi.
Anna sztem a lányod két nap műlva kijön. Ez csak egy tipp.
Nálunk is sorozatban már a második takonykórt szedi össze én napi 10 csepp cebiont adok neki. Majd talán kap bérest is. Gigi is stramm neki még sose kellett antibio. kop kop kop.
Hunci ti hogy vagytok?
Mi tuti nem adunk be H1N1 oltást, az iwiwen fel is tettem az üzifalra, amit én is olvastam.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Kingii nagyon örülök!!!Tök jóóó....tök jóóóó!!!:)

Kia, Kertváros(régi ságvári).

Bölcsi....és....betegségek....igen mi is azóta folyamatosan betegek vagyunk mint ahogy írtam is ....ma is dokinéninél voltunk mind2 gyerkőccel....de igazából semmi komoly bajuk nincs ....Cica mehet is bölcsibe....dokinéni azt mondta hadd edződjön a kis szervezete!!!

Anna, húúúú de izgiiiii.....nagyon szorítok....képzeld az egyik ismerősöm nemrég szült császár után természetes úton!!!!Szorítok!!!!Egyébként csak bíztatásként nekem sokkal-sokkal könnyebb volt a 2. császár után minden...sokkal jobban viseltem....és....könnyebben gyógyultam is utánna...és még a hegem is szebb lett már ha lehet szebb egy heg :roll: :lol:

Ne megyek zuzizni és dőlök az ágyikóba....ugyanis az én fiam hamarabb ébred mint a madárkák(5 kor kezdődik a nap)!Deeee annyira szerelmes vagyok az én kis tökimbeee!!!!Egyre cukibb és már úgy tud hízelegni és bújni!!!

Puszi
Niki
Vendég
 

 
 

Pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Nicol: Hát, ilyen nincs: Kornél teljesen ugyanolyan, mint Réka volt, csak fiú ruhában, rövid hajjal :shock: :shock: :shock: Gyönyörűek!!!

Anna: Mondanám, hogy teliholdkor fogsz szülni(én arra esküszöm), de az tegnap volt :wink:

Hát épp az a ciki nálunk a betegségekkel kapcsolatban, hogy Kristóf még nem is bölcsis, és máris túl van több antibiotikum kúrán.Át akartam vinni egy másik gyerekorvoshoz, de képzeljétek, nem veszi át a doktornő, mert -mint utólag egy anyukától megtudtam-, megegyeztek a szentendrei gyerekorvosok, hogy nem vesznek át egymástól pácienst...Szabad orvosválasztás van, vagy mi????? :evil: Most tényleg az én gyerekemen csattanjon az ostor?????Egyébként ez a város katasztrófális: csak ámulok és bámulok, hogy ti vihetitek bölcsibe a gyereket.Nálunk kijelentették, hogy januárban eleve fel se veszik!, csak szeptemberben.De amúgy sincs hely....most, hogy tesó jön, meg teljesen kizárva...Mondjuk így már mi sem akarjuk.Csak ha nem jött volna tesó hamar, akkor mentem volna vissza dolgozni.

Kép

Kép
linus
 
 


Ja, nem tudok az új programmal képet kicsinyíteni.De van Kristófnak külön oldala, ha érdekel, Anna....

http://picasaweb.google.hu/orbankristofgergely

Kép

Kép
linus
 
 


Linus, a mi kerülteünkben sem lehet januártól.VAgy szeptember vagy soha.És kistesónál sem vesznek fel.Pesten ez kerületfüggő.

Niki, a két baba nagyon nagyon nagyon hasonlítanak egymásra.

Nyafi, köszi a kérdésed,so-so.Dolgozom, ami qva szar, szar a munka, szar minden, nem tudom vinni és hozni a gyereket, de hát 100 nettóval nőtt a bevételünk, ami ugye nem mindegy...

h1n1et beadatom magamnak, uramnak és a gyereknek meg meglátom.

bölcsi, jól megy, minden oké.én nem merem elkiabálni a betegség témát.minden nap cebion multi 2.5 ml, aloe vera növény egy csipetke és babaúszi...szóval kop-kop...

van külön gyerekbéres????vagy milyen béresről beszéltek???

ja 2 évesen majd adok neki omega 3-at is.
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök Flórikának!! Remélem tovább javul.

Niki elképesztő a hasonlóság a két gyerek között...és hogy mekkora haja van már Rékának?! Panna kopasz mellette. :D

Képzeljétek voltunk ma dokinál. Bronchitis. Múltkor is az volt, így kaptunk egy saját inhaláló készüléket, mert az tényleg segít. Megnéztem, otthon 30000 Ft..el sem akartam hinni. Eleinte gyógyszerrel kell, később csak sós oldat. Én is viszem szerdán ha holnap jobban lesz, mert láza nincs, csak ez a köhögés.. :?
Panka is kap cebiont. Multivitamint is, c vitamint is. Mégis.. de talán rosszabb lenne a helyzet ha nem szedné ezeket.
Mellesleg azért van ekkora félsz, mert Balázs asztmás és kb ennyi idősen jött elő neki is.
:cry: Sajnos sok van mindkét ágról. Szóval öröklési hajlam megvan.

Hogy hogy vagyok?
Mint aki már a vége felé közeledik. Itt is fáj, ott is fáj, így sem jó, úgy sem. Pankával is olyan nehéz olyan játékot játszani ami megy még..így gyakran marad a frakk és a vizipók összebújósan. :)

dhbetty
 
 


Frakk és vizipók? Nekünk nincs meg! Szépek a fiúk Niki, linus!
Nálunk se vesznek fel januárban, és terhes kismamák csak addig adhatják be a gyereket, amíg dolgoznak.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!
egyszervolt.hu
és ott a mesetévé.

dhbetty
 
 


Niki, de jól esett amit írtál. Ameddig egy pici remény van arra hogy sikerül természetes úton szülni addig reménykedem. De ha császár lesz akkor arra is fel vagyok már készülve lelkileg. Hogy Kornél tényleg mennyire hasonlít Rékára, hihetetlen. Szép a hajópadlótok nagyon!!

Hunci te hogy hogy beaadatod magadnak? Te vagy az első ember akit ismerek és beadatja. Azt mondják olyan mint egy sima influenza.

Kingii, nagyon jó hírt kaptattok, remélem akkor most már csak javulni fog és magától kinövi.:-)))

Linus, hogy mekkora "rosszcsont" ez a Kristóf, nagyon jópofák a buszos képek. Hát igen én is hallottam sajna olyan dokiról aki egyből antibiotikumot ír fel. Meg nem is értem mi ez a hozzáállás hogy nem válthatsz, akkor érdemes keresni egy magánrendelőt. Nekünk egyszer kellett a Levinek antibiotikumot adni mert a takony ráment fülére, és középfülgyulladása lett, és még ekkor sem volt lázas majd mikor már majd két hete szedették velünk letettük az antibiotikumot, és elmentünk egy magán fül orr gégészetre, ahol 5 nap alatt meg is gyógyult.

Betty, arra az inhalátorra gondolsz? Nekem mondta a doki hogy most itthon 15-30 ezer körül van, de ha felírja 4-5 ezer-ből megússzuk. Pont most van ezzel kapcsolatban valami akció féleség. Úgyhogy mondta mikor megszületik a kistesó felírja nekünk. Gondolom kell valami indok hogy járjon nekünk. Kérdezz rá valami itthoni gyerekorvosnál. Hát igen itt a végén én is nehezen bírom már. Pont most esett egy csomót a hasam, beültem reggel a kocsiba és olyan fura volt a vezetés is, mert valahogy mindenhogy zavart a pocim. Mit mondanak hány ujjnyira vagy már tág?

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Kingii!Jaj de jó!Ez tényleg nagyon jó hir!

Zuzmara neked mennek a +++++++++++!

Nagyon helyesek a fiúk(Kornél,Kristóf!)és persze Réka!:)
(én is pont dicsérni akartam a padlót Niki!:)

Betty,Anna:Mindjárt babáztok! :)

Bölcsisek nagyon ügyesek!(Mi ha megyünk febr-tol kezdjük a beszoktatást!

Vivikém: Kép Kép

Kép
aniko...
 
 


Nem, félreértettél.
Kaptunk már inhalátort tegnap.
Ezt:
http://www.med-in-art.hu/pari/pari_boy_n.php
használtan néztem, h otthon 30000 Ft.
Nem nyílt még meg a méhszáj, csak a méhnyak rövidült már meg és Lili feje is érezhető már olyan lent van. :shock:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

...majd jövök bővebben, de ZUZMARA DRUKKKK!!!!!!!!!! ++++++++++++++++

Flórának Gratula és további javulást!
+++++++++++++++++++++++++++

...mi "nyaralunk" a másik nagyiéknál.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


atyaég ti mindjárt szültök! :shock: :o Vivi gyönyörű kislány lett!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Lányok mindenkinek nagyon szépen köszönöm a drukkolást :) kedvesek vagytok nagyon!!!!!

Hát túl vagyok rajta... túléltem. Nem volt kellemes, amikor szívták ki a magzatvizet az eléggé fájt, de összeszorítottam a szemem, öklöm és Patrik édes mosolygós arcára gondoltam, aztán egyszer csak vége lett. Érzéstelenítőt nem kaptam, csak úgy bele e tűt a pocakomba.
Most feküdnöm kell 3 napig, és 1 hétig nem emelhetek. November 3-án lesz meg az eredmény. Szombaton megyek a dokimhoz, remélem már meg tudja mondani a baba nemét, olyan jó lenne már tudni, nagyon kíváncsi vagyok! :)

Patrik jól van, kicsit folyik az orra, de egyáltalán nem vészes. A bölcsit nagyon szereti, ma evett szépen. Ha olyan kaja van amit nem szeret pl. sárgarépafőzelék, akkor csak a husit kieszi belőle :) azért már szépen leül az asztalhoz, ha nem is eszik, ott ücsörög... Jövő héten megpróbáljuk az ottalvást is.

Anikó: Vivi egyszerűen meseszép :lol:

Betty: nagyon szorítok neked, hogy minden rendben menjen és nagyon hamar kibújjon Lili

Anna: neked is drukkolok nagyon, kérd meg apát, hogy írjon pár sort ha helyzet van :)

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi, már vártam hogy írjál. Sokat kell várni nagyon de addig is csak pozitívan!!! Minden rendben lesz!! Én tudom. De már UH-gal is meg tudják mondani a nemét nem? Van már olyan nagy hogy látszik.

Betty, akkor tényleg félre értettük egymást. de miben másabb ez a gép? És Pankát hogy bíród rávenni hogy használja az inhalátort, mert Levinél még az orrszívás is akkora procedúra. Hogy kell csinálni?
Szerencsére Levi jól van. Szereti a bölcsit és lekopogom most nem beteg, remélem így is marad.

Anikó, Vivi baba csodaszép büszke lehetsz rá de nagyon. Apja meg csak győzze kergetni a kis pasikat majd!:-)

Nyafi, hogy megy a munka keresés. Nem hiányzik Abigél napközben neked?

Cicc mi lehet veletek? Hogy bírod a két kis csöppséget együtt? Ha tudsz írj pár sort mire készüljek fel. Illetve, hogyan kezeljem majd ha Levi féltékeny lesz a kistesóra. Jó jönne pár hasznos tanács de nagyon!!!

Én egyre nehezebben bírom az estéket, már szinte annyira lent van a feje hogy egész nap úgy járkálok mint aki bekakilt. Levivel nem volt ez, mondjuk neki nem is tudod a fejecskéje beékelődni. Mennyi lehet még vajon hátra. Néha úgy érzem nagyon nem vagyok felkészülve a szülésre, és csak húznám halasztanám. Remélem erős leszek és nem fogok bepánikolni.

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Vivike nagyon kis édes!

Betty, hogy vagytok?Betegség?

Zuzi drukk!

Azért oltatom be magam, mert kisebb a kockázata a mellékhatásainak mint amit okozhat, évente is beoltatom magam influ ellen.Meg hát dolgozom, metrozok, buszozok, kb más sem hiányzik mint egy betegség, ami körbemegy a családon.
Vendég
 


Hunci megteszed, hogy megírod, hogy volt e mellékhatás?
Anna nem, nem hiányzik, mert ki se látszok az álláskeresésből, a héten még csak este ültem le, meg most is ebédelek, de interjú, aztán kutya, aztán takarítás, aztán már megyek is a gyerekért. Holnap elvileg nem megyek sehova, de holnap is takarítás egész heti, aztán főzés, meg még megyek a széchenyibe is. Akkor ülök, ha eszek. Ma még bele se fért minden, olyan soká elhúzodott, hogy nem tudtam menni se turiba, se egy állásbörzére. Meg még gyest is kell igényelnem, azt nem is tudom mikor intézem el. Ja meg posta....

Kép
nyafi
 
 


még sem lesz oltás :roll: gyerekdoki ellenzi, H kilőve, körzeti ellenzi, mi kilőve persze ha akarnám akkor, de ezek után hiába akarnám...nem tudom, jó döntés volt-e...
Vendég
 


Mármint melyik volt a jó döntés? Nem értem. :(

Kép
nyafi
 
 


Gondolom az, hogy mégis úgy döntött nem adatja be.

Jövő héten nagyon erős lehülés lesz. Frontok jönnek-mennek.
Szülünk Anna? :shock:

dhbetty
 
 


Hát Betty nekem tegnap is olyan jóslófájásaim voltak, de kiscsajszi hajnali 2-re abbahagyta. Persze így hulla vagyok, szóval este nem nagyon kéne szülni. Mintha mi döntenénk el.?!
Mikorra tervezed?? Nálatok Panka is hamarabb jött?
Ma elmentünk du. az Ikeába, hát alig bírtam a kocsiig elvonszolni magam olyan fura érzésem volt minden lépésnél olyan volt mintha mindjárt bepisilnék , meg nyilallt is alul rendesen. Valaki tudja hogy ez mitől lehet?
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!!

Anna szerintem azt érezheted hogy egyre lejjebb kuszik a fejecskéje!

Köszi a padló dicséreteket!!De még elég sokminden hiányzik...pl. függöny, Rékának szőnyeg, küszöb,fürdőszoba szekrény és szőnyeg stb.

És Kornélnak rekord gyorsasággal kijött az alsó két metszője....hétfőn még semmi nem látszott pedig dokinéni és nézte!És 4kézláb már mászik a lelkem valamint kapaszkodik mindenbe olyan mintha fel akarna állni :shock: Holnap lejjebb tesszük a kiágyat!Asszem most következik a rekord gyorsasággal fejlődöm korszak....csak kapkodjuk a fejünket!És már 2 étkezés kiváltva...ebéd és uzsi!!!

Puszi
Niki
Vendég
 


Betty nem tudom ti hogy álltok, de nálunk semmi jele hogy nagyon indulna kifelé a kisasszony. Szerintem ő megvárja a 20-át. Nálunk a front sem hat. Ti hogy vagytok?
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de írni nagyon nem tudok még. Visszajöttünk Pestre. Összevesztem Peti nagymamájával és már nagyon elegem volt. Fél nap alatt leszerveztük és egy nap alatt összecuccoltunk. Szombaton jöttünk, vas estére kb mindent kipakoltunk, bár még nincs minden a végleges helyén.
Most még szoknom kell, hogy 120%-ban vagyok lefoglalva és időm sincs enni, ezért nem tudok írni. Apad emiatt a tejem sajnos. :-(
Stressz nincs bennem, csak pihenni nem tudok, mert nincs rá időm.

Anna, Betti
Szerintem nem fogtok koraszülni! Boccs... 4 hétig hordtam Bogit odalent, két hétig vártuk minden egyes nap és néha hittem, hogy szülni fogok (én mondjuk éjjeli szülésre számítottam). Se egy front, se semmi nem indította be.

Talán holnap vagy holnapután jövök és írok, de amúgy nincs nagy féltékenység. Egy-két alkalommal volt az első két nap, de inkább a rossz alvás volt jellemző. Felkelt éjjel Csabi sírva, hogy nem nem nem nem nem. Csak tippeljük, hogy a Bogira mondta, hogy nem.
Valójában nagyon is szereti. Mindig a Bogi az első, akit keres, ha mondjuk ő lent volt sétálni. A doktor bácsinak nem akarta megmutatni, féltette (hiszti volt, de óriási). Mi összeszoktatjuk őket. Csabika ott ül a Bogi fürdetésénél, és segít mosni pocakot vagy kezet stb. Tisztába tevésnél is néha segít. Csak még türelmetlen kicsit, és nehezen érti meg, hogy ha a Bogi eszik, anya nem tud a kedvére ugrálni...
Bogi pedig odavan az apjáért és érte. Azonnal fordul a hangjuk irányába..

Ja, igen! Én nem tudom, hogy ez lányoknál mind így volt -e, de 1 hetesen forgatta a fejét hason és háton is. Most 4 hetes lesz holnap, de simán forgatja a fejét, éjjel 6 órát már alszik egyben, és sokszor elég jól tartja a fejét. Szörnyen okos szemei vannak és rengetegszer jelez, hogy bizony ő most látni és hallani akarja a történéseket. ... :)

Kép


Kép
fcicus
 
 


De jó Cicc hallani felőletek!! Hát igen én is erre számítok hogy nem lesz egyszerű. Mondjuk neked így hogy nincs bölcsi még nehezebb lehet, de te olyan igazi ősanya típus vagy. Szóval nem féltelek, a tejcsiddel meg minden rendben lesz hisz neked Csabival is rengeteg volt.

Betty lehet már nincs is egyben úgy eltűnt.:-) Remélem nem Panka beteg megint és azért nem írsz. Levi is még mindig köhög, más tünete nincs. Lehet hogy valami szövődmény, úgy hogy ma visszük gégészetre, utána meg megyünk be a kórházba vizsgálatokra. Kíváncsi vagyok mi újság odalent, ami egy kicsit aggaszt hogy jobb oldalt a hegem szokott fájdogálni főleg este amikor már jól lent van a hasam. Most megnézik UH-gal kíváncsi leszek mit lát a doki.

Zuzi, elkezdtél dolgozni? Patrik megszokta a bölcsit. Levi már boldogan megy és semmi pityergés, annyira büszke vagyok rá. Annyit önállósodott, már igazi kis hapsi. rengeteget beszél, mesél a bölcsis néniknek. Mondjuk az tény hogy anyásabb lett de én ennek is tudok örülni;-)))))

Nyafi, Kingii, Hunci, Linus, Anikó, Erika, Niki, Kia, és többiek merre vagytok, mit csináltok ebben a ramaty időben???
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Boganna, én dolgozom :wink: hiába ramaty az idő, bent qva meleg van :roll:

Cicc, és hova költöztetek végül?

Betty hahó????néha adj életjelet hogy 2in1 vagytok-e még!
Vendég
 


Én meg állást keresek, és ma is voltam Széchenyiben.
Olyan rohadt pipa vok, ma találtam egy álláshirdetést, ott ahonnan várom a visszajelzést és voltam is próbanapon. Erre azt mondja az ipse, hogy tudja, hogy ez egy kiszolgáltatott helyzet, tetszik, hogy kitartó vok, de várjak péntekig. Meg ez neki egy megérzés, meg inkább olyan ember kell aki tud könyvelni...Sallang ...Dög...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Én is vagyok...de csak este tudok jönni mert apa telefonjára van rendelve a net.....és van amikor már hulla vagyok estére!Elég rossz éjszakáink vannak Kornél kel elég sokszor és már tisztára hulla vagyok....zombisodom rendesen....kijött ugye az alsó 2 foga...de ömlik a nyála továbbra is és rosszak az éjszakáink...nem tudom hogy esetleg a következő kettő kínozza-e :roll:

Réka jól van....imádja a bölcsit továbbra is.

Cicc átérzem a helyzeted ....tudom mennyire nehéz....jajjj olyan jó hogy mi már itt járunk...bocsi!!!És én sem akkor ettem amikor éhes voltam :roll:
Tejcsid pedig lesz!!!Látod én nem tudtam Rékát anno szoptatani vagyis tudtam csak kevés volt....De Kornél 3 hónapig csak anyatejes volt....mondjuk küzdött rendesen szegénykém....de neked tényleg sok volt Csabival....lehet hogy fejlődés ugrása van Boginak és azért érzed kevesebbnek!!!

Anna írj haza értetek a dokitól kíváncsi vagyok!

Nyafi fel a fejjjel...előbb vagy utóbb csak találsz valamit!!!

Na megyek zuzizok és dőlök az ágyba...ki tudja milyen éjszakánk lesz!

Puszi
Niki
Vendég
 


Niki Cic sajnálom nagyon! De én pl pont emiatt nem akartam kicsi különbséget, (tudom Cic nálatok becsúszott) mert nem bírtam volna ezt tolerálni.
Jaj csajok el is felejtettem a csajom a böliben már egész szépen bilizik, az is előfordult, hogy du-i alvás után száraz volt a pelus és utána belepisilt a bilibe, és tegnap reggel nekünk is belepisilt. Azt az indiántáncot amit levágtunk. És az apukája mindenkinek elmesélte, aki csak meghallgatta.
Gigi böliben remekül helytáll, imádja, úgy kell du kicsalogatnom. Eszik alszik játszik szereti na! Du itthon jókat játszunk mióta ilyen ramaty az idő, este apjával fürcsinél. Most pl szépet aludt, előző éjjel csak a cumit kérte, mert elveszett az ágyban, még én is nehezen találtam meg. Elötte meg tápit akart éjjel, mondom az nincs csak víz, azt nem akart, de melléfeküdtem, együtt aludtunk, mármint én a földön egy matracon és úgy már nem is kellett a tápi. A gondozónénik egyenesen azt mondják, bár minden gyerek ilyen lenne.

Kép
nyafi
 
 


Niki, nekem ha lányom, ha fiam van a pocimba, tuti kihúzzák a a végsőkig. Tegnap a dokinál minden ok volt, nem tágultam szemernyit sem a 36. hét óta. Szóval még mindig egy uijjnyi a helyzet. Amiben más mint a Levi volt, hogy szépen lement a fejecskéje, ami a Levinél nem történt meg még a szülés közben sem. De állítólag olyan 20% esély e van egy császárosnak hogy a következő természetesen úton menjen. Hát az nem sok. És még egy gramm fájdalom csillapítót sem kaphatok, szóval nagy a dilemma. Ami megnyugtat hogy Levi ilyenkor már majd 4 kiló volt na most Panna baba 3,5 kiló. Szóval jövő hét kedden reggel kell mennem újra, addigra töltőm a 40.hetet. És ha addigra látunk változást akkor lehet még bent hagyja pár napig. Szóval ez a nagy helyzet.

Levi mától nem megy bölcsibe míg folyik az orra, tegnap voltunk dokinál, még nincs fülüreg gyulladása, de ha nem kezeljük ki a taknyot akkor lehet. Szóval ma infralámpázunk, ezerrel szívom az orrát. Azt mondja 2-3 nap és rendbe jön. De majd ha újra megy bölcsibe szerintem újra összeszedi, de ez van akkor is megéri mert közösségbe van. Már mondókák foszlányait is mondogatja annyira aranyos.

Betty nagyon gyanús ez a nagy csend.:-) Már kérdezni szerettem volna hogy Panka mindent megért németül is a bölcsibe? És tud már néhány német szót is?

Jaj és múltkor hiányérzetem támad hogy valakit kihagytam, és már olyan rég nem hallottunk felőlük. Zsuzsi mi újság veletek? Bencus meggyógyult? Hogy álltok a kistesó ügyben?

Nyafi nagyon ügyi Gigi, hogy bírjátok ezt a folyamatos nátházást? Remélem sikerül minél hamarabb munkát találni, drukkolok nagyon. És a Széchényibe kivel jársz olyan jó lehet lazulni egy kicsit. Én nem bánom még hogy kicsi a kórkülönbség, de szerintem a többiek sem. Mindenki annyit vállal magára amennyit bír. De szerintem később sem lesz könnyebb.

Szép napot mindenkinek!
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Teszek fel pár képet a kis manókámról!
Kép Elbújtam!!!
Kép Annyira nagyfiú már el sem hiszem!
Kép Ez most készült, már látszik rajtam hogy kibújhatna a kis Panka tesó.
Kép Huncut mosoly!
Kép A kifli a mindenem:-)
Ti is rakjatok föl képeket a manókról!!

Kép
KépKép
boganna07
 
 


Hát ő már két hete nem beteg. kettő volt eddig. Infra, sterimar, euphorbium, c vitamin, fenorin. Oszt ennyi. Lázas meg nem volt.

Kép
nyafi
 
 


Boganna, nagyon kis helyes pasi.

H állandóan beteg, de viszem bölcsibe, ezért nem megyek tp-re.De én is beteg vagyok.Gondolom, hogy tavaly nem voltam beteg, most bepótolom.
Amúgy csak annyi van, hogy 2 hete folyik az orra és köhög.Adok vitamint és köptetőt neki és szívom az orrát, többet nem tehetek, mert úgyis visszaesik, amint elmúlik, másnap előjön, így viszem a bölcsibe, pláne, hogy másnak is ez van.
sajna mindig H az utolsó, ez van, nem tudom megoldani munka mellett, ráadásul ma túlórázok is a holnapi fontos értekezlet miatt, így gőzöm sincs ma és holnap mit hogy oldok meg.Ez van.
Amúgy tud verseket, mondókákat, táncol is rá és szépen "beszél" angolul is, bár olykor keveri a nyelveket.
Vendég
 


Hunci, nem lehet könnyű így munka mellett. Én is tudom hogy most kikezelem ( már sokkal jobban van pedig csak egy napot volt itthon, de két óránként szívtam az orrát, és infra lámpáztunk is, sokat segített) aztán mikor viszem rá egy hétre újra taknyos lesz. Azt mondták a fül orr gégészeten hogy ez akár 3-6 hónapig is eltarthat. Szóval kitartást nektek is, és ha vannak új képek Hunorról tegyél fel róla.:-)

Betty, én még mindig hiányollak!! Nem hiszem el hogy te már túl vagy rajta. Csak az én csajszim ilyen kis lusti. Mondjuk ezeken a szeles estéken jól megdolgoztat, annyira sokat pörög forog, hogy alig bírom a jobbosokat, meg balosokat. Ahogy Cicc mondaná most már én is nagyon de nagyon terhes vagyok.:-)

Zuzi mi újság, biztos már te is dolgozol, és azért nem jösz, pedig jó lenne hallani felőletek.

A többiek is írjanak ha tudnak!
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna köszi a hiányolást...mi jól vagyunk, bár sok elintézni valóm van problémás családi ügyek miatt. Lassan kezdjük a bölcsit kiváncsi leszek mi lesz. Sajna bejött a rossz idő és nem tudunk kimenni de mindenkinél ez van.....

Bence ma maratonit alszik, megyek felkeltem mert ebből nem lesz esti alvás.

puszi mindenkinek
Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi te visszamész dolgozni, vagy kistesó projekt? Nálatok nemkell böliben munkáltatói?

Kép
nyafi
 
 


de kell, már visszajelentkeztem

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Dukkon Lili Rebeka 2009. október 12-én hétfőn megszületett.
2530 g és 45 cm.
Piciny, de erős baba.
Nem működött a jobb vesém úgy ráfeküdt, így el kellett indítani a szülést.
Ma jöttünk haza.
Majd beszámolok és hozok képeket!
Puszi mindenkit!!!

dhbetty
 
 


ÓÓÓÓ, nagy-nagy gratula!!!!!Nagyon csalafinta baba ez a LIli!! :lol: Azért remélem, jól vagy!
Sok boldogságot kívánok nektek!
És tényleg írd le, mi, hogy történt!!

Kép

Kép
linus
 
 


Betty!
Gratulálok!
Sok Boldogságot+sok tejet kivánok!:)

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!!!

BETTY HATALMAS GRATULA!!!SAJNÁLOM HOGY A VESÉD VACAKOLT, REMÉLEM MÁR MINDEN RENDBEN VELED(ha jól emlékszem Pannával is volt vlm. a veséddel)
NAGY PUSZI A KIS LILINEK NA ÉS PERSZE PANNÁNAK IS!!!!
SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!!
Vendég
 


Jaj de ügyik vagytok, várunk ám beszámolót képeket!!!!!!!!!Gratula

Kép
nyafi
 
 


Hatalmas gratula Lilli babához. Sajnálom ami a veséddel történt. Remélem már jobban vagy. Sok sok sok tejcsit hogy a kis pöttömből nagylány legyen.:-)))) Majd várjuk a beszámolót.
Én még egyben de nem baj mert a dokim csak holnap jön haza valami konferenciáról.
Kép
KépKép
boganna07
 
 


Betty:gratulálunk Lili babához,sok boldogságot kívánunk!!!
Várjuk a beszámolót és persze képeket is!


Anna:képek mind szuperek,kitartást a hátralévő időhöz.

Hunci:Hunornak jobbulást!Ügyes fiad van!


Köszi mi jól vagyunk,élvezzük az életet ezerrel. :wink:
kingiii
 
 


GRATULÁLUNK ÉS SOK TEJET!!!!!!!!!!!!!

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Betty!!!!Óriási gratula!
Vendég
 


Kép
Kép
Kép

dhbetty
 
 


Csodaszépek vagytok!!!! :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: