Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem véletlenül írogatunk szerintem. Mi is sokat vagyunk egyedül, a párom Pesten is dolgozik és itt, Szolnokon is. Szóval én se sűrűn látom, a közös séták pedig :cry: Majd talán tavasszal, nyáron, mikor nem sötétedik ilyen hamar. Kitartás mindenkinek!

Kép
Kép
nikole
 
 


Hát igen, sajna egyáltalán örülni kell, hogy a férjeinknek-párjainknak van munkája. Mert ugye a mi pénzünkből képtelenség létezni.
Én is sokszor kiborulok, hogy sokat vagyunk egyedül. És akkor még néha becsúszik egy-két baráti vacsora is, ahová mi vagy a késői időpont vagy a füstös hely miatt nem tudunk eljutni. :?
Várom már a tavaszt, tovább lesz világos, több lesz a közös program biztosan. :lol:

sch.judit
 
 


Azt hittem csak en vagyok ilyen kiborulos "hazi sarkany" :D :D :D Lanyok nalunk se sokat van apu otthon, bar mostanaban korabban vegez, 5-6 korul mar hazaer de akkor mar sotet van es mi sem tudunk kozosen menni sehova :( Nalunk a parom minden hetvegen is dolgozik sajna. Persze a cel a sajat uzlet megnyitasa azert megy a hajra a penzert, szoval kitartas mindenkinek! Sehol sem megy konnyen. Alig varom mar a karacsonyi szunetet, vegre megyunk szabira, tavaly november ota nem voltunk nyaralni :lol: 8) Engem ami kiborit, hogy a (gorog) csalad bar tudja, hogy Athina 8-kor aludni megy az osszejoveteleket mindig este 8 orai kezdettel szervezik, pedig mas kisgyerek is van :evil: Aztan csodalkoznak ha nem megyunk. Nekunk nem eri meg, hogy felboruljon a napirendje es csak nyuglodjon, az nekunk nem szorakozas. :evil: :evil: :evil:

Nika: Gege is szepen nyulik mar!

KépKép
KépKép
pannica
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát nálunk apa 4 naponta dolgozik, ha úgy jön ki akkor karácsonykor is, de most szerencsére itthon lesz. Ő az első hetekben volt velünk keveset, mert intézte a dolgait mi meg a hideg miatt nem tudtunk vele menni. Aztán Niki elmúlt 6 hetes és akkor azt mondtam elég volt!
Mi is megyünk ! Azóta boltba, tankolni mindenhova követjük, de nem zavarja :lol:
Most persze, hogy hideg van és megy az építkezés nincs bent velünk, mert megebédelnek pótapósommal és már mennek is rakni a pince falát. Velünk meg egész nap itt van anyós :lol: :cry: , ami jó is meg rossz is, jó mert sokat segít pl. megfőz, rossz mert néha sokat ugráltat, nem mer egyedül semmit csinálni, nehogy elrontsa. Azért megvagyunk. Este a legjobb amikor végre 3-an vagyunk, akkor meg persze apánk megfürdik vacsi után és lefekszik, mert estére hulla.

Kép
Kép
bbeti
 
 


sziasztok!

nálunk nem csak az agond hogy sokat van távol :cry: :cry: :cry: :cry: mert azzal hogy sokat melózik nincs gond.pénzért teszi mint bárki más.de mikor itthon lehetne sem teszi.mindig megy valahova.és ha felajánlom hogy elkisérjük akkor jön azzal hogy de ő busszal megy.én meg azért nem veszek jegyet hogy menni tudjak vele.meg ha le is jön velünk sétálni vagy hajlandó gyalogolni akkor sem nagyon szól hozzám.én mondom mint a bolond ő meg csak cammog melletünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: na meg esténként sem túl aktív.be slazzézok egy szál törölközőben rámászok és akkor képes azt mondani hogy száljak le róla mert csikizem.és még egy gond.mikor ilyenkor odakeveredik a kezem a kisfickóhoz az nem hogy nagyobb lenne még kisebb mint volt :cry: :cry: :cry: :cry: szóval nekünk az ágyban is vannak problémáink.már ha Patrik nem is kel fel is oda fekszem le.és nem hiányol.szóval abszolút nem kiván meg.pedig részben miatta alig eszem hogy le fogyak minden nap tornázok hogy a bőröm se lógjon annyira,mindenféle csipkés dolgot beszerzek hogy hátha,de semmi hatás.és emiatt hamarabb felkapom a vizet és veszekszünk meg veszekszünk.hát már nem tom meddig birom még.de szeretem és nagyon hiányzik a régi Balázsom.ja és beszélni sem lehet vele :cry: :cry: :cry: :cry:

bocs az intim dolgokért de már ki kellet írnom magamból.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
ez elég nehéz ügy, Nem az a baj, hogy sokat veszekedtek, és ebből van elege? Vannak haverjai akikkel bulizna néha egy kicsit?
Lehet el kellene mennetek egy hétvége csak kettőtöknek valahova Patrik nélkül, hogy egy kicsit összerázódjatok.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok! :lol:

Ettike nagyon sajnálom a nálatok lévő helyzetet. :cry: Én is csak azt tudom mondani,hogy kettesben kellene elmennetek egy kis időre,ha megoldható. Hátha segítene!
Próbáltál beszélni vele,hogy neked mi hiányzik és mi nem jó? :?

Nálunk is főleg egyedül vagyok a nap nagyrészében,de már nem zavar. Elvagyunk Gabikával. A héten is szinte 15-16ra hazaért,ma hosszú napos,csak 20ra ér majd haza. Ő reggel 4 után megy,tehát még nem is látja Gabikát,csak mikor hazaér. :(
Főzni simán tudok,még sütni is,Gabika is ott figyel mellettem,vagy éppen alszik. :) Ma is majd készítek vmi meglepit neki,hadd örüljön.

Tegnap ettünk először halat,és nagyon ízlett neki! :lol: Nem én csináltam,hanem vettem egy babakaját. Nem akartam pepecselni vele,és féltem is a szálkák miatt,meg a szagát se nagyon bírom. :)

Ma megkostóltuk a sertésmájat,hát ez is nagyon ízlett neki! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: sertesmajat mar lehet adni ilyen koru babaknak? Lehet vajon marhahusit is adni nem tudod?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


marha husit heti 1 szer lehet adni.

beszélni nem lehet vele mert egy -fáradt vagyok,nincs semmi bajom-mal elintézi.és ha tovább nyaggatom akkor bolond lessz.nálunk amúgy a vaszekedések jöttek a szex gondok után.egy darabig bírtam aztán elszakadt a cérna és azóta rengeteget veszekszünk.
a múltkor már javasoltam neki hogy menjünk el valahova de aztán nem lett belőle semmi mert fáradt és nincs kedve.inkább aludt egy nagyot :( :( :( amúgy szoktunk mi moziba járni meg kajálni kettesben de akkor sem nagyon szól hozzám.szar de ez van.már felkerestem internetem egy házassági tanácsadót és elmondtam neki a dolgokat.szerinte már nem szeret úgy ahogy kéne és csak Patrik miatt van velem.de 2 hét múlva megyünk személyesen is és akkor tud vele is bezsélni.párom még nem tudja hogy megyünk majd lassan beadagolom neki.és remélem ezzel megoldódik.vagy így vagy úgy de jó lenne ha vége lenne.mármint az örökös vitázásnak.

na de jó hír.ma végre megvettük azt a szekrénysort (nem is szekrénysor hanem csak szekrény csak több részből áll)amit már ezer éve kinéztem magamnak.most hozzák haza, Patrik megy anyóshoz mi meg össze rakjuk.olyan jóóóóóó.végre nem lessz olyan üres a szoba.

köszönöm hogy ilyen aranyosak vagytok velem :wink: :wink: :wink: :wink: mikor egyfolytában csak panaszkodok valamiért :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Pannica marhahúsit úgy tudom 11 hótol lehet adni. Sertésmájat pedig 5-6 hótól. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És látom Ettike megelőzött,hogy heti 1x lehet adni marahahúsit és sertésmájat,mint a halat sóskát és a spenótot. :)
Nekem ezeket a védönő mondta. :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike, Boszibaba: koszonom, akkor holnap kiprobaljuk a majat es talan a marhahust is hamarosan, de akkor azt nem sietem el...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Muszaj felraknom ezt a kepet :D
Kép Kedvenc jatekunk a Tv taviranyito

Mar egyet el is tort, le kellett cserelnunk... :(

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Huh,mennyit írtok! :D

Boszibaba:
Azt hiszem,nálad akadt meg a szemem az ALSOL kenőcsön.. Ha jól emlékszem,azt írtad,hogy "bőrszárazság ellen" ajánlották?????
Az ALSOL kenőcs SZÁRÍÍÍÍT!!!!!!!
Nekem is ajánlották anno,hogy amikor a Napsugárnak folyik az orra,kenjem vele,ha kisebesedik.. És csodálkoztam,miért lesz még jobban sebes......
A legjobb a kék NIVEA krém.. Az a hagyományos tégelyes.. :D :D

Patriknak nagy-nagy gratula!!!


Ancsa:Nagyon aranyos lett Nonó haja!!! :D :D :D :D

Pannica:Hát ez a lányzó! Kész kis hölgyemény. :P :P :P

Egyedüllét....
Ne is mondjátok... Ráadásul 3-mal,amikor mindegyik beteg volt... Azt hittem,a hajam is kihullik. :roll: :roll:
Nálunk is muszáj apának dolgozni,én nem hozok valami rengeteget a konyhára.. :roll:

Biztos kifelejtettem valamit...,de mennem kell..
Bogi..
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Jaj ettike nem könnyű az biztos. Beszélnetek kell az tuti. Nekem ebbe az egészbe csak az a fura hogy a szexet nem akarja az már kicsit gyanus. Mi is gyakran vitázunk de szexelni akár mikor ő arra még betegen sem mond nemet. Vagy valami bántja ki tudja. A tanácsadó jó ötlet. Csajok jó hogy írtátok a sertésmájat, halat és a spenótot innen kapok információkat.
Athina is nagy tv-s lesz vagy már az:)
Mi jól vagyunk eszünk rendesen és jól is viselkedik nem nyűgös szerencsére. Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok! :lol:

Pannica nagyon jóa Távírányítós kép! :) Nálunk is nagy sláger! Milyen hisztit le tud vágni,ha nem adom oda neki! :lol:
Már nézegettem játéktávírányítókat,mert szeretnék majd venni neki! Inkább azt törje el,mint ezt! :lol:

Ilyenekre gondoltam,és nem is drágák,hiszen mindkettő 2000 alatt van! :)
Kép
Kép

Itt találtam őket:
http://www.babyplanet.hu

Barbamami,de,jó,hogy végre te is itt vagy! :lol:
Köszi a tanácsot a kenőccsel kapcsolatban!Csak 1 nap használtunk végül,mert a dokinéni,meg a fürdetőkrémet mondta,és már 100xjobb a bőre tőle. Bogi is nagyon cuki! :wink:

Rena micsoda pózokat vág a kispasid! :lol: Hát haláli!



:)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: a jatek taviranyito isteni!!!!! ez nagy otlet, nekem eszembe sem jutott volna hogy letezik ilyesmi!

Barbamami: eses Bogi ahogy "csonakazik" a rucijaban :D szep nagy kek szemei vannak!

Rena: milyen jokedvu Balaszka! helyes ez a szeles mosoly a pofijan :D

Ettike: en nem nagyon szeretek tanacsod adni ilyen parkapcsolati kerdesekben, mert nyilvanvaloan csak Te es a ferjed tudjatok mi az ami idaig vezetett. DE szeretnelek biztositani, hogy ilyen valsag masoknal is elofordul, es teljesen normalis, hogy a parod nem kivanja egy ideig a szexet. Ha birod cernaval a legokosabb ha turelmes vagy es nem erolteted. En nem akarok a mocsok ferfiak partjan allni :D, de bazi nagy felelosseg am, ami egy ferfira szakad amikor gyermeke szuletik. Anyagilag o kell, hogy gondoskodjon Rolad es a picurrol is es ha nem is gondol ra minden percben, biztos, hogy ez nyomja a vallat nagyon. A legvaloszinubb, hogy faradt es ideges, es azt hogy nem kivanja a szexet meg pluszban is kudarckent fogja megelni ha nyaggatod vele. Nagyon nehez neked is hiszen Te vagy ott minden percben Patrikkal es kozben anyosoddal is vitak vannak. Probald meg parodat szeretettel fogadni este ha meg marad egy csoppnyi energiad (hidd el tudom, hogy nem konnyu, tudod nalunk hanyszor borul a bili es milyen sokat veszekszunk mert mindketten baromi faradtak vagyunk!) csak oleld meg es ne eroltesd egy par hetig a szexet. Probalj arrol beszelgetni vele, hogy hogy latja a jovotoket, milyen volt a napja, lehet, hogy kell neki valaki aki egyszeruen meghallgatja es ha kipanaszkodhatta magat valoszinuleg lesz ereje massal is foglalkozni! a hazassagi tanacsado jo otlet, mert teged megnyugtat a velemenye, de ne lepodj meg ha parod heves tiltakozassal reagal majd ra mert a maganszferajaba valo beavatkozasnak veli!!!!Azert menj el a tanacsadohoz egyedul is hallgasd meg a velemenyet, de mindig fogadd kritikaval barki is barmit mond, mert ezt Neked es a parodnak kell kibogozni es ebben nagy segitseg a TURELEM es az IDO.

Bocsanat ha hosszu voltam, es nem akartam tudalekos sem lenni. Kerlek ezt is fogadd kritikaval.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Jajj lanyok Athina ma extra nyugos, jon a hatodik foga most tor at :( Ejjel is 3x ebredt pedig mostanaban mar at szokta aludni az ejszakakat. Valakinek valami jo otlete fogzasi fajdalomra?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Ettike:
Teljesen egyetértek Pannicával..

Pannica:
Dentinox gél... Néha,ha nagyon nyűglődött éjjel,adtam a Petinek fél adag Panadol-t. Attól megnyugodott..

Boszibaba:
Jól néznek ki ezek a bébijátékok,de az igazi távirányítónak nincs párja :lol: :lol: :lol: :lol:
Sőt,nálunk még a használaton kívüli távirányítók se jöttek be... :roll: :roll:

Rena:
Balázs mindig ilyen kis vidám? :D :D :D Nagyon aranyos!!!


Mamik,ma ELINDULT a Bogi.. :shock: :shock: :shock: :shock:
Kapaszkodva lépeget...
A bátyja ezt 18 hónaposan kezdte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Ráadásul Bebax cipőben még csak felállni se lehet!!!!!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk...Visszaolvasni még nem időm,de bepótolom!

Képzeljétek Bencusnak kibújt az ELSŐ fogacskája :!:
Ma reggel vettem észre,mert megszúrta az ujjamat. :lol:

Ma voltunk aranylakodalomban és nagyon jól éreztük magunkat.Bencus is nagyon tündérien viselkedett, egy rossz szavam se lehet rá :lol: !Evett,majd szundizott egyet és amikor ébren volt csak gőgicsélt egyfolytában és nevetett.

Majd még jövök!
Vendég
 


Barbamami

Nem semmi a lányod !
Niki 9 hónaposan csinálta ezt, lassan csengetnek a fiúk!

Dicamama
Gratulálok a foghoz.


Lányok!

Tettem fel a sütis topikba egy jó kis receptet!

Kép
Kép
bbeti
 
 


Pannica
Dentinox gél és Kamomil. Így kell azt hiszem mondani, az egy homeopatias szer. Persze nem tudom, hogy az felétek beszerezhető-e.

A távirányító nálunk is favorit, de a használaton kívüli nálunk sem megy :roll:

Bogi egyszerűen hihetetlen, nagyon ügyes!!!

Bencusnak gratula az első foghoz!

A sütit mindjárt nézem :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


sziasztok!

tényleg köszi a biztatást és a tanácsokat.

tegnap beszéltem vele.kivételesen lehetett vele.és azt mondta kb 1 éve megváltoztam.hisztisebb vagyok,hülyeségeket beszélek,nyávergok,és neki ezektől megfájdul a feje és estére annyira megtelik a hülyeségeimmel hogy már nem kiván :? :? :? :? :? :? érdekes magyarázat.na meg azt mondta hogy már nem szerelemből szeret csak úgy simán szeret.mondtam neki a tanácsadót és szerencsére jól fogadta.azt mondta már ő is gondolt rá.szóval azzal nem lessz gond.addig is azt fogom csinálni amit ő.nem bujok oda,nem adok neki puszit.......stb.és ha nem szól hogy hé mi ez akkor lehet hogy inkább ügyvédhez megyek.majd meglátjuk.

bocs hogy nem reagálok de Rikit be kell tenem az ágyába aztán elfeküszöm énis.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike

Én a világért sem akarok okoskodni, pláne, hogy nálunk ekkora baj még nem volt.
A pasik elég nehéz esetek tudnak néha lenni, de most talán neked kellene engedned, hátha vissza lehetne még fordítani a dolgot.
Szerintem igenis legyél hozzá kedvesebb, még ha nehezedre is esik ezek után.
Az is becsülendő, hogy legalább elmondta, hogy mi a baja, és megvan benne a hajlandóság a kapcsolat javítására.
Szerintem mérlegelned kellene, hogy fontos-e még neked ez a házasság, és már van egy fiatok is.
A tanácsadó is biztosan fog okosakat mondani.
Te azt mondta, hogy még szereted, akkor mi a probléma?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!
Visszaolvastam, de nem tudok mindenre reagáln.Elég sokat termeltetek :lol:
Ettike: sztem is neked kéne most engedni picit és valahogy visszahódítani a férjedet.Viszont nyílván az ember változik és ugye az anyaság sem egyszerű, a fáradtság kihozza az emberből a hisztis házisárkányt, ezt a férjed is megértheti, de őt is meg lehet érteni...szóval ördögi kör ez!!Beszélnetek kell sokat és legyél NŐ!!!!, hidd el neked kell most okosnak lenned!!!
Nálunk a helyzet: náthásak vagyunk, szegény Réka már 3.napja én tegnaptól, apa meg ma már fájlalta a torkát!!!.Ááááá

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
Jobbulást nektek!!!!! :cry:

Kép
Kép
bbeti
 
 


na kis ördög megint kezdi a rosszaságot :( :( :( már 2 szer fel kelt.szóval én még nem alszom :( :( :(

ugyhogy addig míg várom hogy fel kel e még teszek képet az új szekrényről.nagyon ügyesen potom 5 óra alatt sikerült összerakni.semmi rajz nem volt hozzá :twisted: :twisted: :twisted: a tv fölé még megy majd 2 polc csak apum furója papáméknál van és még nem jutott ki érte.de nekem már így is tetszik :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép

ja a tv az ördög miatt van egy kicsit elfordítva mert hisztizett hogy nem látja rendesen a tomaszt :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Ettike!
Igazuk van a lányoknak, ez a mi (nők) "sorsunk", nekünk kell többet engednünk. De ha már elmondta (legalábbis valamennyire), hogy mi a baja, az már jó! Az is jó, hogy nem zárkózott el a tanácsadótól. Szerintem ha nagy baj lenne, hallani sem akarna erről. Ez azt is jelentheti, hogy ő is tenni szeretne valamit és biztos meg lehet még oldani a problémákat.
Meg az is a gondja lehet, hogy mindketten fiatalon vállaltátok a gyerkőcöt. (bár csak téged tudlak, hogy hány éves vagy, férjedet nem, de a képek alapján nem lehet sokkal több).Nem lehet, hogy hiányzik neki az "előző" élete? Mármint nem a haverokra, bulikra gondolok, de lehet hogy az is. Inkább arra, hogy Riki előtt csak ketten voltatok (bár nem tudom éltetek-e együtt előtte is?) és mondjuk akkor heveredett le a tv elé, amikor csak akart, azt csinálhatott, amihez kedve volt. Most meg nem biztos, hogy mondjuk nyugodtan el tud olvasni egy újságot, mert Riki gondolom nem mindig hagyja.
Az, hogy az ember hisztisebb, nyavajgósabb, szerintem majdnem minden családban megvan az anyuka részéről. Nálunk is meg kellett értenie a férjecskémnek, hogy az, hogy itthon vagyok egész nap Balázzsal, még nem azt jelenti, hogy nem is csinálok semmit, csak a lábamat lógatom . Van olyan nap, hogy egyszerűen nem tudok kitakarítani vagy más dolgot csinálni, mert a Manókámnak 10 ember sem lenne elég.

Gyanixi!
Jobbulást Rékának! Van vmi vírus (itt délen :D ), mi is egymástól kaptuk el. :? Csak mi már túl vagyunk rajta, a múlt hét telt el orsszívó-porszívózással! :twisted:
Ti is gyógyuljatok meg!

Barbamami!
Bogi hihetetlen kiscsaj!

Dius!
Gratula a fogacskához!

Távirányító?! Tényleg csak az a jó, amit használunk. Én is odaadtam Balázsnak a használaton kívüli videónk távirányítóját, mert azt nem sajnáljuk. De az nem érdekes.
Nekem egyébként a telefonomat tette tönkre, vége a hangszórójának. Apa megpróbálta megcsinálni, na attól még rosszabb lett, most már a képernyő is foltos :evil: . Úgyhogy most kölcsöntelóm van. Hátha a Jézuska hoz egy másikat... :lol:

sch.judit
 
 


még mindig fenn :(

mindenkinek köszönöm a véleményeket.

párom soha nem volt az a bulizós tipus.volt pár haverja akikkel eljárt néha de inkább beültek valahova egy sörre.(amúgy 23.-án lessz 23 :wink: )2006 jan 15.-én ragadt ott nálam.szóval 15 nap járás után szépen lassan áttcucolt.hát nem csiga tempó aláirom.szerencsére azokat a haverjaival szépen lassan megszakította a kapcsolatot.ennek azért örültem mert használt olyan dolgokat amik nem épp illegálisak.és ezeket a haverokkal együtt elhagyta.azóta nincs olyan barátja akivel eljárna.de ha lenne és engedném.azt mondja neki nme hiányzik egy haver sem.ez van.nu meg régen abszolútt nem érdekelte a tv.jobban érdekeltem én :oops: :oops: :oops: :oops: napi 5 :oops: :oops: :oops: volt az átlag.na ehhez képest most havi 5.én ezt nem értem.23 éves.én 2,5 kilóval kevesebb vagyok mint annó.most akkor mi van???na majd kiváncsi leszek a tanácsadó mit mond.

na mostmár tényleg megyek szundizni.

Kép
Kép
ettike
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: SORRY A HIBÁKÉRT :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Régen voltam, sok a dolog de most kicsit ráérek (tipikus, anyukák csak hajnalba és éjjel érnek rá :lol: )

Ettike!
Majdnem csak azt tudom mondani mint a többiek! Nálunk is voltak problémák! Bár szerencsére nem ilyen súlyosak, de én is azt tudom ajánlani, hogy beszéljetek sokat! Ne hagyjátok hogy csak a gyerek legyen! Mi elmentünk egyet vacsizni kettesbe és átbeszéltük a dolgainkat! Megbeszéltük mi változott azóta hogy megvan Visonka (Kyra új beceneve) és mit kéne tenni hogy normalizálódjon a helyzet!
Nekünk bevállt! Minden hónapba egy este szigorúan a nagyiknál a gyerek és mi vacsizunk, romantikázunk, mozizunk (ez volt nálunk tegnap, ezért nincs itt most Visonka)! Nem tudom nálatok megoldható-e a gyerek odaadása, vagy hogy valaki odamenjen rá vigyázni! De ez nagyon fontos szerintem, hogy néha egy egy nap olyan legyen mint elötte! Csak kettesbe! És ezt a gyerek se szenvedné el, mert jó helyen van! De ez csak az én tippem! És mi megbeszéltük hogy heti egy nap (este) az övé, és egy az enyém! Ő elmegy kosarazni aztán beülnek egy sörre a haverokkal (álltalába 6-9ig tart ez a dolog) és én meg ugyanezen az estén barátnőzök, és 3 egy este elvileg van nekem amikor ő vállalja a gyereket teljesen én meg mehetek! De ezt eddig nem sűrűn használtam, de mindíg mondja hogy menjek! :lol:
Na és ami még nagyon fontos, hogy kicsit megvilágítottam neki hogy mennyire is nem egyszerű anyának lenni! Mert hogy nem csak itthon ücsörgök és csinálok semmit! Mert hogy ez nekünk anyáknak most a munkahelyünk! Mert ugye ők dolgoznak x órát aztán hazajjönnek és ennyi (ami persze sok tudom, és nem is bántom, hisz fáradt) de nehogy már csak ők lehessenek fáradtak! Mert ugye mi kelünk fel éjjel a gyerekhez és mi vagyunk vele éjjel nappal! És hát egyre nehezebb, hogy már nem ül egy helyen, hanem trappol és megy és kipakol és minden :lol:
Szóval a házimunkára egyre kevesebb idő! Pihenésre annyi se és az ember idegei kivannak! Szóval én megbeszéltem vele, hogy nem kérek sokat, csak annyit, hogy én elvagyok vele egész nap, amit tudok megcsinálok a házimunkák közül, de amit nem azt akkor kell csinálnom amikor ő is itthon van! Tehát nálunk az van, hogy ő hazaér, és onnantól kezdve övé Visonka! Ha akar kinn marad velem a konyhába és mászkál a kiscsaj (de ő filgyel rá) ha akar bemegy lefekszik tévézni de ott van vele a szobába Visonka! Szóval így utol tudom érni magam, és ha kész én is bemegyek hozzájuk! Így sokkal kevesebb teher van rajtam! Ja, és péntek szombat ő kel a gyerekhez! Mert az is fontos hogy én tudjak aludni! Különben hisztis idegzsába leszek!

Na bocsika hogy ennyit írtam, csak gondoltam elmondom, hogy mi hogy csináltuk! És amióta így van, hogy lefektettük az új, mindenkinek jó szabályokat, azóta megint olyan mint régen! Nyugod, kiegyensúlyozott :)

Remélem rendbe jönnek köztetek a dolgok! Nagyon drukkkolok nektek! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!Én is vagyok...

Gyanixi:jobbulást nektek!

Boginak gratuláció a járáshoz!----

--Bencusnak az első fogacskához!

Akíra tényleg rég voltál..Visonkáról kép??!!

Ettike:Ez nehéz ügy..hasonló véleményen vagyok mint a többiek,mi is járunk havonta 1-2szer kettesben kikapcsolódni.És néha át kell beszélni a dolgokat,hogy tisztán lássunk mindketten.De hálát adok nekem nagyon jó természetű a párom(még engem is elvisel :roll: )De tényleg,valakivel nehéz problémát megoldani!

KépKép
vicuska
 
 


Már úgy várom a karácsonyt az első igazi családi karácsony!!!
Ti mi jót vesztek a gyerkőcnek-olyan nehéz mert olyat is szeretnék ami hasznos és olyat is aminek örül!!!

Mostanában az állatkák tetszenek neki,de ide a panelba nem lehet.Keri apujánál tengeri malac van reszket érte...Tesómnak hörcsög -imádja...kutyusokat már az ablakból nézi és kopog nekik!Tegnap mamájánál volt egy vágásra szánt kakas-meghallotta a kukurikút és tapsolt örömében.

Volt már valaki bécsben az adventi vásárban?mert mi oda készülünk,van már útlevele is a kisasszonynak.Valami tapasztalat??Ötlet?Árak?

Na bedugulok mert sok hülyeséget írtam.

B.betti nézem a sütit!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska

Mi még nem voltunk, de mondtam a párom, hogy nézzük milyen Bécs karácsony körül kivilágítva. Vásárolni nem nagyon szeretnénk, mert elég szűkösek a keretek.
Útlevél mennyi idő alatt lesz kész? Mi kell hozzá?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok! :lol:

Karácsony:Én már megvettem Gabika ajándékait,de még ilyen távírányítót szeretnék. Aztán még pár ember,csupán csak 6 van vissza.

Kettesben lét:

Én mióta megszültem,nem voltam kettesben a párommal a manó nélkül. Anyósomra nem bíznám,meg sosem ajánlotta fel. Anyukám meg messzi lakik,és mindig nem tud jönni. Ha meg már itt van mindig megyünk ide-oda,és elmegy az idő. Tehát most várok,míg majd nagyobb lesz és tudom hagyni lent a Balcsin anyuéknál. :)

Ettike én is csak azt tudom mondani,amit már a lányok elmondtak.
Mindenkinek vannak hullámvölgyek. Akartam már én is elválni,de mindent meg lehet beszélni és oldani. :wink:

Gyanixi jobbulást nektek! :)

Barbamami nem semmi Bogi! :lol: Most már majd lehet utána mászkálni!

Dicamama grat nektek az első fogacskához! :lol:

Olyan pocsék idő van ma! Hol esik,hol nem,így sajnos ma sem tudunk majd sétálni menni! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Dica: gratula az elso fogacskahoz. Edes kis gyongyszem nem igaz? Sokat szenvedett szegeny Bencus?

Barbamami: nagyon ugyes Bogi, hogy mar jar! Biztos, hogy a masodik-sokadik gyerek konnyebben tanul ha latja mit csinalnak a testverei :D

Gyanixi: jobbulast Nektek!

Akira: te kis szerencses :wink: nagggyon teteszik a hazirendetek :wink: Itt Gorogorszagban a ferfiak nem igen foglalkoznak a gyerekekkel, ez tipikus noi munka. Mi emiatt veszekszunk sokat, mert nekem ezt kicsit nehez megemeszteni :( Miket csinal mkostanaban Kyra? Meselj egy kicsit Rola! (es tegyel fel kepeket ha van idod) Miert Visonka?

Ettike: ez szuper, hogy parod hajlando beszelni sot meg hazassagi tanacsadohoz is menni!!!! Ez nagyon nagy haladas. Ha fontos neked ez a kapcsolat akkor ertekeled ezt es Te is probalsz valtozni-valtoztatni. Sok sikert!

Vicuska: haaat panelba allat sztem allatkinzas (marmint kutya, macska). de a kisebbek pl nyuszi vagy horcsog megoldas lehet. Nem felnel hogy megharapja Lottit? Bar sztem is elvezik a babak az allatokat es jot is tesz nekik ha hamar megismerkednek velunk:)

KépKép
KépKép
pannica
 
 


[color=darkred]Boszibaba: [/color]nalunk is ugyanez, Athina szuletese ota nem voltun k kettesben, de nekem fura modon ez nem is nagyon hianyzik en orulok ha harmasban vagyunk:) Majd most ha megyunk haza karacsonykor akkor fogom anyumra hagyni, ferjem mamajara nem mernem (mondjuk kozolte is, hogy o meg nem is vallalja)


Parom tegnap ota Athenban van es csak ejjel jon haza. Raeerek, nem kell fozni :lol: Itt csodas ido van, hetagra sut a nap es a tenger is sima mint egy tukor. Megyunk is ki kerteszkedni :D

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Bbetti!megcsináltam a sütit-fincsi lett!!!Az útlevélhez mindkét szülő kell(+papírjai),a baba születési anyakönyvi kivonata-lakcímkártyája.Be kellett fizetni 1500vagy1800ft csekken amit ők adnak.Ennyi és kb egy hét alatt itt is volt.
Na mi se nagybevásárlást csinálunk..csak egy családi kirándulásnak szánjuk az utat.

KépKép
vicuska
 
 


Pannica:én irtózom az ilyen rágcsálóktól-szoktam is mondani Lottikának,hogy jól nézd meg mert ilyen biztos,hogy nem lesz otthon nekünk.Meghalnék ha hozzá kéne nyúlnom vagy a gyerekhez érne!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska
örülök, hogy ízlett, nekem az olvadt csoki ízlik benne a legjkobban, nálunk most ez nagyon felkapott lett.
Köszi az infokat.


Pannica
nem lehet neked ott túl egyszerű, a magyar nőknek azért más a neveltetése, mint a görögöknek.
Engem felháborított, mikor a görög pincérnek sem adhattam le a rendelést és az Egérszigetnél egy fagyit sem vehettem, mert egyszerűen nem vettek rólam tudomást a férfiak.
A pincérnél is úgy rendeltünk, hogy én elgagyogtam a páromnak angolul, ő meg a pincérnek adta tovább. Akkor nagyon felháborodtam ezen, aztán az egy hét alatt megszoktuk.
A férjed persze gondolom azért nem ilyen vaskalapos.

Meleget küldhetsz emailen nyugodtan! :lol:

Kép
Kép
bbeti
 
 


BBetti: jah en az ilyesmin mar fenn sem akadok :D Gorogorszag eleg ferfi kozpontu, sokkal kozelebb vagyunk itt Azsiahoz, mint Europahoz minden tekintetben. A parom szerencsere Londonban nott fel es sokaig elt Nemetorszagban is, szoval o eleg normalis gondolkodasu, bar van ami a genjeikben van sztem :D Viccet felreteve nyilvan nem lennek vele, ha nem banna velem jol, es nem lenne nalunk itthon egyenloseg, de ismerek itt olyan csaladokat ahol eleg kemely ferfiuralom van es a no elegge masodrendu :( Tudnek meselni... :(

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Pannica, örülök hogy visszatértél te is :)

Athina óriási nagylány, hogy megy az idő, hihetetlen :shock:

Kyra azért lett Visonka, mert próbálgatja a hangját és nem normál gőgicséléssel hanem leginkább visítással :lol:
néha olyan hangosan csinálja a visongatásait, sikításait, hogy nem hallom a páromat aki mellettem áll, pedig Kyra a szoba másik felébe visong :lol:
Ezért lett Visonka :lol:
Már feláll, és egy két lépést tesz is kapaszkodva, de még nagyon remegnek a lábai! :)
A távirányító neki is nagy kedvence, a sajátja amit leselejteztünk nem kellett neki, de úgy szoktuk kicselezni, hogy kapcsolgatunk, és mikor rástartol a kezünkre, kicseréljük az ő távirányítójára és akkor azt kapja el! És így azt hiszi az a felnőtteké :lol:
Tudom gonoszak vagyunk, de bejött! :oops:

Egy két kép róla :)

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Akira szépek vagytok!!!
Romantikázás: mi is egy hónapban egyszer elmegyünk valahová de max 23:00-ig addig anyu vigyáz Balázsra és tiszta feltöltődés az a pár óra.
Gyanixi jobbulást nektek.
Én is várom a karácsonyt most főleg lesz lakásdíszítés, égők meg minden. Karácsonyra elég sokmindent kap Balázs gyűjtöttünk rá, friser pr.. tanuló kutyus, varázsvonat, etetőszék, bébikomp, meg egy két apróság.
Jó kis lóvé lesz.
Hoztam képet de nem sokat remélem nem baj. Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


mi elég gyakran járunk el kettesben.olyankor anyumnál vagy anyósnál alszik ördögöm.szinte minden hétvégén elmegyünk valahova.mozi+vacsi,csak mozi,csak vacsi,vagy csak be ülünk valahova,esetleg biliárd.de olyan is szokott lenni még mikor melegebb volt hogy körbe sétáltuk a várost.csak mint már írtam mi ilyenkor nem igazán szólunk egymáshoz.vagyis párom hozzám.én nyomom a dumát vicesen,komolyan,hülyén de nem igazán reagál.ritka hogy jót beszélgetünk.olyankor legszivesebben megkérdezném tőle nem e beteg.na de már kivárom a tanácsadót mit mond.bár ma mikor haza futottam kivasalni akkor kelt fel és míg vasaltam beszélgettünk egy nagyot hogy ki mit szeretne a lakáson csinálni tavasszal meg mikor lenne jó hozzákezdeni tudatosan kis Larához(persze ha lány lessz :wink: )aztán meg ebédeltünk ééééés ŐŐŐŐŐŐŐŐ kezdeményezett :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D szerintem rájött hogy mi a helyzet és én komolyan gondolom a "ha nem változik a helyzet akkor válunk" dumát és kicsit kondolkozott rajta.jajj nagyon remélem.meg ezer éve nem beszélgettünk msn-en és ma ő hivott fel hogy ha van kedvem akkor lépjek fel. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jaj csjok köszönöm a kedveségeteket!!!!!jó volt titeket olvasni.nagyon jól esik hogy gonoltatok ránk!!!!!

és néha ha eszetekbe jutunk a tanácsadóig akkor szurkoljatok hogy ne változzon meg megint.most elindultunk + irányba és remélem ez így is marad.

jajj jó kusza lettem de most örülök magamnak mint majom a farkának.

Kép
Kép
ettike
 
 


Kép

Riki kedvenc macija!még nagyobb nála de már nem sokáig :wink: :wink: a kép kicsit szar mert telós és lámpánál ne csinál szép képet.

Kép
Kép
ettike
 
 


rena:

ollan kutyusunk nekünk is van.nagyon jó pofa.és Patrik imádja.bár kicsit bosszant hogy mi 11 ért vettük most meg a tescoba 6 valamennyi de ez van.megérte.

tényleg nálatok nem kezdenek el sírni a gyerkőcök zenélős játéktól???Patrik a kutyán kívül mindentől sír ami megszólal.olyantól is amit régen szeretett.ez mitől lehet??

karácsony:

mi inkább ruhát veszünk neki.játékot csak valami jelképeset.azt kap a mamáéktól.én ilyen létrán mászó mikulást akarok venni az erkélyre.azok olyan jó pofák.meg már mennék diszeket venni.párat a múltkor vettem de Bali papájáéktól kapunk fát és nem olyan kicsi mint amit én szerettem volna és arra sok kell.szóval még kiélhetem magam.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike Balázs nem seí a zenélős játékoktól sőt imádja. Minden jöhet ami zenél és színes. Balázs akkor fakad sírva ha egy másik gyerek sír a közelébe. Ki érti. Mondtam már neki hogy ennyire nem kell együttérezni :)



KépKépKép
rena10
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Csajok Gabika még alszik este 21 óta! :lol: Nem semmi a kis pasi! Hajat se merek most addig szárítani! :wink:

Nálunk ilyen pocsék idő van ma:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: