Új privát üzeneted érkezett!

@judydifi:


sztem nem 9 hónap hanem kb olyan 20 évv :D de ez az anyák dolga! És elvégre mind anyák vagyunk, leszünk :) bár én már túlzásba viszem :(

szandra0408
 
 


Szandra, igazad van...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@doodoo: Te hány hetes/napos vagy most?


Kép
ada78
 
 

 
 

tényleg, csináljuk azt amit néhol fórumokban látni? hogy az üzenet végére odairjuk hol járunk?
4+4 :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit: ez jó ötlet :)
Én holnap leszek 6 hetes.
Íme a családi fotó :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


:) Doodoo nagyon édes :) szerdán 7+1 nél kiváncsi vagyok mennyivel fogok többet látni mint az elöző uh-n :)

szandra0408
 
 


doodoo: jaj, de kis cuki fekete pöttyök!:) múlt héten én is vmi hasonlót láttam a monitoron, sajna én nem kaptam meg. Remélem péntekre is megmarad mindkettő, és lesz szívhang is :)

Kép
ada78
 
 


Köszi csajok! Remelem januarban mar szivhang is lesz. Alig gyozom kivarni. Te mennyi leszel akkor ada? (Lehet irtad mar de nem emlekszem)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


doodo!! két kis foltocska jajj de édes :) :) én is épp egy nappal 6 hét előtt megyek első vizsgálatra :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Picit olvastam vissza, látom sokak már benne vagytok a rosszullétekben.
Nekem ma jött az első zombi-kór, egyelőre csak egy erős fáradtságérzés. Még jó hogy itthon dolgozom és viszonylag nyugis időszak van, szóval le is pihentem egy kicsit :) Cicik nem fájnak még egyelőre és pisilni se kell gyakrabban.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Igen, nagyon cukik! A doktornő felkiáltott amikor meglátta őket: "Jaj de jó, évek óta nem voltak ikreim!" :) Mondtam neki, hogy majd ha nem bírok velük, az egyiket beadom hozzá megőrzésre, ha ennyire lelkes. :D Én még nem merek sem örülni, sem aggódni, hogy mi lesz velem két picúrral, amíg biztos nem lesz, hogy megmarad mindkettő.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Nyugtassatok meg, hogy ti is idegesek voltatok doki előtt.  Holnap kell mennem, eddig nem idegeskedtem, de ma annyira feszült vagyok. 
mammy37
 
 


doodoo: 6+5 leszek...reménykedek. :)

Kép
ada78
 
 


Ma reggel annyira izgultam, hogy majdnem elájultam a villamoson. :) És éjjel sem aludtam semmit! Szerintem ez normális.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Izgulás teljesen normális! Nagyon akarjuk a gyerkőcöket, nem?

Kép
ada78
 
 


Jól van, megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. 
mammy37
 
 


Hogy lennél? Hiszen itt vagyunk! :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Én még annyira nem izgulok. Majd holnap. Anyu utánam jön, és néha kihallatszanak a dolgok a rendelőből. Remélem bemegy előttem, és utána amíg én leszek benn kimegy cigizni...

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Na jó azért arra kiváncsi vagyok, hogy minden rendben. De úgy próbálok hozzáállni, hgy rendben van.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Én ma megyek anyummal színházban, amióta megtudtam, hogy babát/babákat várok, nem is találkoztunk, remélem nem fog kiszúrni semmit, annyira szretném, ha meglephetném őket ezzel karácsonykor!

Kép
ada78
 
 


@ada78:
Ne simogasd sokat a pocakod, vagy csak a sötétben. Állítólag onnan tudják, hogy baba van.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Nem fogom!:-) Csakhát az anyai megérzés...

Kép
ada78
 
 


Mindenkinek gratula :)
Én egy hét múlva megyek dokihoz akkor leszek 6+4 napos :) már nagyon várom.
Napközben néha olyan furi nem kimondottan fáj hanem olyan van ott valami érzés :) Hányingerem enyhén van :( Meg kezed előjönni a semmit nem kívánok dolog. Jó annak aki nem pisilős én percre pontosan 2 óránként kelek éjjel is :(
Izgalmas karácsony elé nézünk csajok :)
linda88
Dány
 
 


@littlebiscuit:


Én is az nap voltam 5+6nál és már volt szív működés szóval nyugi minden ok lesz :) Ez az izgalom nem múlik én szerdán már a második uh-ra megyek, de úgy izgulok mint az elsőnél, hogy minden ok legyen :)


Én is semmit nem kívánással kezdtem, most meg egy lovat megennék :D Izgulás, én már-már mániákusan izgulok :( Éjjel ha felébredek, akkor azonnal simizem a pocit és mondom, hogy nincs semmi baj, de mégis minden pisinél nézegetem a bugyit, nehogy gond legyen .


szandra0408
 
 


@doodoo:


spontán fogantak?

szandra0408
 
 


@szandra0408: Igen, ezért is egyaltalan nem szamitottam 2-re :D

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@szandra0408:
A pisi résszel én is így vagyok.
kidcsaj
 
 


Az tényleg kemény :) Dupla gratula :)  HAsfájás van még valakinek? éjszaka esetleg?

szandra0408
 
 


Van akinek este szokott savas büfije lenni?

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@szandra0408: köszi :) meg ne, majd csak januarban! Addig csokkenhet a letszam odabenn a doki szerint. Estenkent nekem is fáj. Azt mondta az orvos napi 3 magne b6-ot is bevehetek simán, ha gorcsolok.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Nalatok nincs haspuffadas?en ketszer akkoranak erzem a hasam, mint amekkora.

Kép
ada78
 
 


@ada78:

Szia:) Hogy sikerült anyuddal a színház? Ugye nem vette észre?


Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@szandra0408:
Nekem tegnap este nyilallt kettot! Jól meg is ijedtem, hogy baj van. :(

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


kidcsaj: nem vette észre :-) színház szuper volt, kikapcsolt nagyon, Mary Poppins-on voltunk!:)

Kép
ada78
 
 


@ada78:


az enyém konkrétan aznap kérdezett rá,hogy na, nem lesz még unoka? amikor a 6. hetes UH-ra mentem.
jazminblanka
 
 


És ti mikor mondjátok el a szülőknek/szűk családnak?
Olyan szép lenne Karácsonykor jön most párom is hozzánk csak még nagyon korán lesz (6 hét..).

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Mi a htvégén, ha hazamegyünk :)

szandra0408
 
 


mi Karácsonykor mondjuk meg, az UH képet kinyomtatjuk.
akkor leszünk 8 hetesek.
jazminblanka
 
 


Ha ma azt mondja orvos, hogy minden rendben akkor mi is karácsonykor mondjuk el.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Mi csak a 12. heti UH után. Addig várakozás.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Most voltunk dokinál. 4+6
Szívhang természetesen még nem volt, de amúgy minden tendben van. 29én kell mennem újra. Örökkévalóság lesz ez a 2 hét. :)

Mi már elmondtuk a szülőknek. Vagyis a párom volt tùl nagyszàjù, és nem bìrt vàrni. Külföldön élünk, ès nem megyünk haza karàcsonykor, pedig biztosan felejthetetlen a szülők arca meg reakciòja egy ilyen ajàndèknàl. :-)
mammy37
 
 


mammy37
 
 


Anyós fejére én is kiváncsi leszek :D Nem vagyunk egymás szívecsücskei. de most biztos lesz sírás. első unoka, anyunak is
:D

szandra0408
 
 


csajok, végre sikerült időpontot kapnom a védőnőhöz és az orvoshoz is. a kiválasztott: dr. Farkas Bence, Honvéd kórház. a fórumokon az egekbe dícsérik:-)
jazminblanka
 
 


de mondjuk nem volt könnyű, fél órán keresztül össze-vissza kapcsolgattak.
jazminblanka
 
 


Mammy37 egy nap van csak köztünk akkor! Én ma lennék azt hiszem 4+5 :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ha minden rendben van, akkor januárban kell elkezdenünk védőnőhöz járogatni? olvasgattam, hogy a 12.hét előtt kell csinálni labort, meg az első trimeszterben kell fogorvoshoz is menni? Ti hogy tudjátok?

Kép
ada78
 
 


Én 11-én megyek vissza a dokihoz, elvileg akkor leszek 9 hetes 6 napos. Addig nem csinálok semmit szerintem, majd őt kikérdezem, hogy mi a csízió. Fogorvoshoz én járok rendszeresen (havonta), mert fogszabim van.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Hát a viszgálatokról én elég keveset tudok..
De találtam ezt ami talán egy jó kis támpont lehet.
http://www.intima.hu/intim-magazin/terh ... zas-menete
Nálam ez nagyon nehéz lesz mivel két országban kell csinálnom - valamelyest kétlaki vagyok. Alapvetően Olaszországban élek de sokat jövök haza a munkahelyem miatt - aminek van egy szerződött magánklinikája ami ingyenes profi terhesgondozást csinál vérvételek mindenféle vizsgálattal.
Míg Olaszországban nincs is TBm, és habár az EUs kártyával el kell hogy lássanak terhesség esetén sőt a szülést is fedi, mégis, itt senki nem megy állami intézménybe vizsgálatokra, az olasz nők nagyrésze magánorvoshoz megy (állami szinten amugy is nagyon kevés viszgálatot fed a TB). A magán pedig, hmm, hát mélyen zsebbenyúlós (egy ultrahang 150-200 euro..) - és ezért fogom ezt az 'itt is ott is' verziót csinálni..

Lányok, nektek is van/volt az elején ez az álomkór? Tegnap délután kezdődött. Ma dupla olyan durván tört rám. Az a 'szemem leragad' állapot. Ajhhh..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!
Az első bejelentkezésem óta kicsit eltűntem...
Én ma vagyok elvileg 5+5 napos. Jövő kedden megyek először orvoshoz 6+5nél, remélem már lesz szívhangunk is. Én nagyjából képben vagyok a vizsgálatokkal... úgy tudom hogy akkor küld a doki a védőnőhöz, ha már van szívhang. Az első labort a 9-11. hét között kell talán megcsináltatni. A 12. hetes UH-n kívül ha szeretnél vmilyen genetikai tesztet, azt is a 12. héten kell megcsináltatni. Ennyire emlékszem az elejéből :)
Én nem tudtam egyenlőre eldönteni, hogy karácsonykor elmondjuk-e a szülőknek. Akkor leszek 7 hetes. Igazából hogy ha nem mondjuk most el, akkor ha esetleg később történne valami azt úgyse tudnám/akarnám titkolni, így inkább talán elmonjuk.
Az álomkór kb. 1 hete velem van, délután 2 körül majd elájulok... Ezen kívül nagyon fájnak a cicijeim, plusz a szagok zavarnak. Hányingerem szerencsére nincs.
lilianyus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: