Új privát üzeneted érkezett!

Utána írd meg mi volt! Drukkolok! :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok a fórumhoz?
Mi november is elejére várjuk második gyermekünket. Már van egy 4 éves kislányunk, Dóri.
Most a 13. hétben járunk.

Szép napot nektek!
Era
era1002
 
 


Üdv köztünk Era! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 

 
 

szia :)
köszönöm!
igyekszem visszaolvasgatni az eddigieket, hogy képben legyek :D

nekünk is mindegy a baba neme, a férjem talán másodiknak jobban örülne, ha fiú lenne, azt mondja mi lesz vele 3 csajszival? :D , bár a Dóri teljesen levette a lábáról, szóval igazából mindegy neki is.
A kislányom azt mondta, mindegy, de ha lehet inkább lány legyen, hogy lányos játékokat játszhassanak :) Amúgy nagyon várja, minden nap elkérdezi, hogy mikor születik meg már végre, meg puszilgatja a hasamat.
Jövõ héten lesz a 4. szülinapja :)
Az én anyai szívemnek, meg aztán tényleg mindegy milyen nemû lesz.

Mi a János kórházban fogunk szülni, ahogy Dóra is ott született.
Amúgy meg Bicskén lakunk, de Budapesten dolgozunk.

szép napot mindenkinek!
Era
era1002
 
 


Szia Era! Szép a neved! :D

Üdv köztünk!!

Ti hogy álltok a baba holmi vásárlással? 4D vizsgálatot mikorra tervezitek? Híztál már?

Bocs, ha letámadtalak a kérdésekkel :lol:

Szép napot! :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


szia Eruska :)

egyelõre még nem indultak meg a kilók, mert elég vacak az étvágyam. Jó lenne kevesebbel megúszni, mint Dórival, akkor 15 kiló + volt a végén, most azért jó lenne 10-12-vel, mert nekem nagyon nehezen ment lent utána.
Holmikat egyelõre nem vettünk, majd csak ha már tudjuk lányka, vagy fiúcska lesz-e, mivel lányruhákból rengeteg van.

Mi 4D-re majd a 20 hét tájékán tervezzük.
Most a héten volt az elsõ genetikai UH, ott minden rendben volt a picikével, 63 mm-es és nagyon tündérien csápolt :D

Amúgy ugyanúgy izgulok, mint az elsõ terhességnél, azt hittem rutinosabb leszek, de szerintem ugyanolyan parás vagyok, ha nem jobban :?

Amúgy én 32 éves vagyok, a férjem 34. A kicsink meg kiscsoportos ovis.
Jövök még és köszönöm, hogy ilyen hamar be is fogadtatok a csapatba :)
era1002
 
 


Meg tudnátok írni, hogy hová kell bemásolni az elkészített vonalzót, hogy megjelenjen?

Köszi!
Era
era1002
 
 


Szia Era! Üdv a klubba! :D Hogy bírod a terhességet?


Na meg volt a doki, nem akart megnézni! :S

Megkaptam az AFP beutalomat! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Üdv Era! Pár oldallal előrébb képekkel fel van vázolva, h hogyan illeszd be! Nevek vannak már?

Valaki: és miért nem? Remélem azt mondta, h nyugodt legyél három lábat tutira észre vettek volna.

Van valakinek sejtése, megérzése, h milyen nemű babája lesz?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Szia Dia :)

Köszi szépen, hát a kislányommal azért könnyebb volt. Vele is főleg esténként jött a rosszullét, de ennyiszer azért nem volt, mint most.
Nem akarom elkiabálni, de mintha most már valamelyest javulna a a dolog.
Viszont ami furcsa, hogy a hasam jóval nagyobb, mint Dórival volt, és már most olyan nyomást érzek, amikor állok, mint anno vele csak jóval később.
Szóval azért más mindkét terhesség.
Aludni már most nem valami jól alszom, mi lesz még később, ha már tényleg nagy lesz a poci??
Remélem a vonalzó dolgot sikerült megoldanom, Eruska egy korábbi kérdése alapján :)

Még egy technikai kérdés:
nektek küld értesítést a fórum válaszokról e-mailre? Ha igen, hol lehet beállítani? Mert én a profilomon bejelöltem, de mégsem kapok értesítést.

Era

Era
era1002
 
 


Kedves Netty,

köszi, közben meg is találtam a segítséget :)
Igen, kitaláltuk a neveket:
ha kislány akkor Anna, ha kisfiú, akkor Áron lesz a pici.
Neked van megérzésed a nemét illetően?
Nekem néha az, hogy lány, de néha elkap az érzés, hogy fiúcska lesz. Nagyon kíváncsian várjuk :)

Ti nevekkel hogy álltok?

Era
era1002
 
 


Üdv Era :lol:
Nem vagyunk olyan messze egymástól, én tatai vagyok :lol:
És vonattal jársz fel Bpre?
Én is csináltam ezer éve 7 évig a feljárást, már a végén nagyon örültem, hogy abbahagyhattam.
Az én lányom júniusban lesz 4 éves, és ő is hasonló képpen viselkedik. Mondjuk Ő azt mondta mindegy, hogy kisfiú, vagy kislány neki az a baba kell ami a pocakomban van.
Mondjuk legutoljára azt mondta jobb lenne ha fú lenne, mert az nem hordaná el a ruháit :lol: A nevét is megmondta. Azt mondta ha fiú lesz Andris legyen (így hívják az öcsémet is), ha lány Rebeka. :lol:

Nekem is nagyon nagy a hasam, más ekkora hassal már szülni megy. Gondolkodtam is, hogy veszek majd valami pocaktartót.
Amúgy én fiút érzek, és a doki is azt mondta 12 hetesen, hoyg kukit lát :D

Dia aztán mit mondott a doki miért nem csinálja meg az uh?
Én a kép alapján mindent rendben látok.


HUMÁNKA minden ok veletek, nagyon eltüntél!!!!!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Szia Adri :)

de jó, tatai vagy? nagyon szeretünk oda járni a tóhoz, nem lehet megunni :)
igen, én is vonattal járok dolgozni, mert kényelmesebb meg gyorsabb, mint kocsival.
Én a lányom miatt örülök, ha nem kell végre feljárni, mert mindig ez a rohanás, az oviba érte, elég kimerítő.
Akkor nagyon egyidősek a kicsijeink :D tök jó!

De édes a lányod, hogy kitalálta a tesó nevét! :)
Hogy hívják a kislányod?

üdv:
Era

Era
era1002
 
 


NA nekünk foglalva a 4d! 2 időpont is, mert hogy ha 25-ig nem jön meg apa plusz pénze akkor még legyen időpont!


Nekem megérzésre fiam lesz! :D A nevek fixre megvannak! :D


Persze, mondta a doki, hogy ha gond lenne akkor mondták volna! :D Bár ettől még nem nyugodtam meg.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Era: Szép nevek. Az Áron nagy kedvencem :-D Fiút érzek, eddig bejött, most majd meglátjuk. A lány név még képlékeny, h fiú lesz akkor Zoárd lesz.

Zenta második neve Csenge. Ezt Zéti adta neki, végig így hívta a pocakban :-D Most a Zselyke a favoritja, így ha lány lesz, második névként biztos megkapja :-D

Van a szomszédunkban egy ikerpár lány, Zéti szerelmei! Tegnap este azt mondta, h mégis inkább lány tesót akar, még ha olyan hisztis is lesz, mint Zenta, mert a lány tesó nem szereti el tőle a csajait.... :shock: :shock: 8) 8) :lol: :oops: :lol:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


És végre sikerült betenni a vonalzót, pedig nem csináltam semmit másként mint elöző napokban.
A lányom neve Zora.
Én még nem találtam olyan fiú nevet amire azt mondtam volna, hogy na ez az. Egyenlőre olvasgatom a neveket, de az Áron az egyik befutó között van nálunk is.

Netty azt mondtam Zorának, hogy mire tesó megszületik, addigra még lehet hogy más nevet fogunk kitalálni együtt. Nekünk a vezeték név is kettő, így nem lesz második kereszt neve a gyereknek.

Era, ha jöttök Tatára majd bandázhatunk, csajok majd biztos jól eljátszanak.
És most kiirattad magad?
El sem tudom képzelni, hogy tudtad megoldani az oviba menetelt, én amikor feljártam mindig 6 körül értem haza, vagy 8ra, és már 6-7kor elindultam.

Netty a szerelem hogy nyílvánul meg ilyen korban?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Van a szomszédunkban egy ikerpár lány, Zéti szerelmei! Tegnap este azt mondta, h mégis inkább lány tesót akar, még ha olyan hisztis is lesz, mint Zenta, mert a lány tesó nem szereti el tőle a csajait....



Meg kell zabálni! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Ma voltam nődokinál rákszűrést megcsináltatni. Minden ok zárt méhszáj. Megkaptam az igazolást az adókedvezményhez. :) Doki szerint diétáznom kellene mert a cukrommal baj lehet majd így is a +2kg már lement rólam. :) Voltam turiban párom kisfiának pár ruhát turizni és találtam egy olyan aranyos rugdalózót nem volt szívem ott hagyni így megvettem!! :oops:
Valaki1985: nekem ennél sokkal több szerepel a papíromon!!
Magzatok száma: 1
BPD: 24mm
Nyaki redő: 1,70
Koponya: S- Szabályos kontúrú és szerkezetű
Gerinc: Párhuzamos gerinckontúr
Szív: Ritmusos szívműködés
Rekesz: Ép rekeszkontúr
Gyomortelődés: Látható
Hólyagtelődés: Látható
Hasfal: Zárt
Végtagok: Hosszú csöves csontok hiánytalanul ábráz.
Életműködés: Szívműködés és mozgás
Egyéb: B.o. 56mm egyrekeszű foly. tart. képlet. Átl. m. víz. Orrcsont ábr. CRL: 57mm, Femur: 9mm

Kép
grácus
 
 


Pénteken újra ultrahang jaj de várom már!!! :lol:

Kép
grácus
 
 


Mi vagy 25-én vagy 1-jén megyünk! A nagy uh pedig júni 20.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Irdab: mindig róluk beszél, egyfolytában velük játszana, velük tervez, és más lányok nem is érdeklik. Pedig nagy favorit ZÉti az oviban, elhalmozzák a fülig szerelemes lánykák a rajongásukkal, de közölte velük, h neki már van két csaja, és nem lesz több :-D Így is nagy gondban van, h melyiket vegye majd el, mert hát ugye csak egyiket lehet. De felvilágosult gyerek, közölte, h ha kell, költözik az arabokhoz :D Hihetetlen dumája van, óriási arc, imádom :D

Azt hiszem végre érzem a kistesót. Már napok óta sejtettem, de mire ráfigyeltem, már nem éreztem. Most elcsíptem, tuti ő lesz az :D Igaz még nem annyira határozott, de érzem :D

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Nekem mindig bebújik a baloldalra és a hasfalhoz bújik! A lányom is ezt csinálta! Olyan mintha egy labda lenne ott

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Grácus: De jó részletes leletet és vizsgálatot kaptál!! Tiszta irigy vagyok és csak remélem, hogy nálunk is hasonló jóság van bent :)
Megértem, hogy nem tudtad otthagyni a turiba a rugit! Én sem tudtam volna! :D

Nekem semmi megérzésem nincs, hogy fiú, vagy lány lesz. Kislányt szeretnénk, de ha kisfiú lesz akkor is ugyanolyan boldogok leszünk :)

Era: szép neveket választottatok! :)

Mi a lány nevekkel vagyunk bajba inkább, mert ami nekem tetszik az a páromnak nem és fordítva.... Egyelőre úgy tűnik, ha fiú Bence lesz, ha lány akkor pedig Lili, Hanna vagy Luca. Nekem nagyon tetszik még a Linett név, de párom nem rajong érte sajnos.

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Irdab én meg tatán végeztem a technikusimat!Nagyon szerettem ott lenni és a mai napig majd megszakad a szívem ha látom a Tata feliratot!

Nálunk ha kislány lesz akkor Hanna Mira ha kisfiú akkor meg még nem tudjuk!Ha nekem kéne döntenem akkor Máté Bence lenne de a páromnak nem tetszik a Máté.. Szóval nem lesz egyszerű dolgunk.. Én amúgy kisfiút érzek inkább, de a szívem legmélyén kislányt szeretnék! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Kriszta csak nem a Jávorkába?
Én is oda jártam :)

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Nekünk a fiú név még a lányomról maradt meg! Nagyon ragaszkodom hozzá! :D

A lánynevet, mert 1 nap alatt eldöntöttük!

Na jó leírom! Bár sok helyen csak cikiznek a nevek miatt!

Ha lány akkor Ilka (Szaffi), ha fiú akkor Félix

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Irdab igen a Járovkába!2009-2011-ig!De nagyon jó volt!

Dia ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond a nevekre!Az a lényeg, hogy nektek tetszen!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Azt hiszem neveket keresünk!

Feltettem a kérdés máshol és jó le is szólták mind a kettőt! Nem teszem ennek a gyerekemet!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Üdv. Eruska, Era!!

Én múlt héten hétfőn voltam a kombinált teszten, de csak az elsőt csináltattam meg, hétfőre ígértek eredményt, tegnap hívtak őket, még nincs kész. :shock: :roll: nem izgulok, mert mi baj lehetni... 8)

Örülök, hogy uh-on mindenkivel minden rendben volt. Hát ez a 3 perces vizsgálat engem is biztos lehangolt volna, hogy ép, hogy felfekszel, már kész is vagy.

Mi neveket majd akkor keresünk, ha már tuti lesz a neme. :D

Era!
Én 6 éve május 17-re voltam kiírva, csak 5 napot ráhúzott a nagyobbik lányom. Bár a kisebbik is pont 5 napot húzott rá. :)

Na, ép most jött az sms, down-szűrés eredménye negatív.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nálunk már tuti biztosan megvannak a nevek. Ha lány, akkor Panni, ha fiú, akkor Gábor Tamás. Szerencsére minden vita nélkül azonnal megegyeztünk. A Panni az én választásom, a Gábor a páromé, mert ő is az, és szeretné, ha a fia örökölné a nevét. A Gáborral szerencsére nincs bajom, de pl. a Bélával már vitatkoznék. :D
csokki
Pécs
 
 


Utolsó uh szerint 13+4 és hétfői kép! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krisszta25 2013.05.21 14:50-kor.

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


huhh de sokat irtatok!

holnap a Moha Muckban alszunk, ki is ajanlotta? :)
aztan penteken megyunk Linzbe, ferjem triatlonozik szombaton, majd meg aznap irany Becs es vasarnap varosnezes es Sacher torta :D utan jovunk haza.

Jo hetveget mindenkinek!!!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Dia : nem értelek . Olyan nevet nem találsz ami mindenkinek tetszik. Azt nézd, h nektek mi tetszik. Semmi baj a választottakkal,sőt!! Pont attól jók, h nem tucatnevek . Komolyan magatokra hallgass , megérzed melyik lesz az igazi és ne hagyd magad befolyásolni. Nem is értem, mit csúfolnának a fenti neveken ???

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Helló Csajok! :)

Szuper napom volt! Voltunk uh-n és valami csoda volt! :D Nagyon virulok! :D Annyira kedves volt a doktornő és mindent megnézett és mindent elmagyarázott és megmutatott (pedig nem is kértem), és az összes ujjpercét megszámoltuk és a kis szívének a kamráit meg pitvarait, a szemgolyóját és MINDENT! :) (kivéve h fütyis vagy puncis... ;) ) És a doktornő végig olyan alázattal beszélt, egy pillanatig nem éreztem magam kellemetlenül, pedig hüvelyi uh volt. (Ja amúgy azt mondta h általában hasit szoktak már inkább csinálni és ha vmi nem egyértelmű akkor átváltanak hüvelyire)
A babóval minden rendben, tarkóredő okés (nem írom le a komplett leletet, mert több mint fél oldal :D ) és 65 mm a crl. A méretei alapján inkább 13+0-ra tették, mint 12+4-re :) Az egész fel lett véve dvd-re, így otthon mindenki megnézheti :) 9000 volt, szóval nem is drágább mint a többi és nagyon profi munkát végeznek! Szóval ha valaki nem tudja hova menjen, akkor én nagyon ajánlom őket! (euromedic mammut)
Ja, az előző doki "csak" egy dolgot nézett el... Nem mellső fali a méhlepény, hanem hátsó...


Üdv köztünk Era! :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Lányok!Akit érint ez a dolog!Egy kérdés!Picivel több mint 1 órája mértem a cukrom és 5.2 volt, most kaja után megmértem megint és 5.5 lett!Ez lehetséges?Igaz vacsiként most csak egy sajtos rudat ettem, de akkor is fura, hogy csak ennyire vitte volna feljebb..

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Kriszta: lehet nincs is cukrod :lol:
Amúgy fehér lisztet, meg sima cukrot nem is ehetnél 8)
Nekem Zoránál hetente kellett mennem vérvételre, minden héten hétfőn, + havonta 1x volt 6 pontos vérvételem, + 24 órás vizelet gyűjtésem. Méghozzá azért, mert nézték, hogy nincs e emelkedett keton értékem, azaz nem éhezek e, illetve volt e kiugróan magas cukorértékem.
Lehet nincs is terhes diabéteszed, csak a sok pogi (fehérliszt) megnyomta. egyszer az értékedet.
Ja és a vérvételekkor össze kellett néznem a cukormérőmet. Tök új készülékem volt, és így is volt 0,5 eltérés a kettő között. A vénás amúgy pontosabb mindig. Na meg ha a tesztcsík lejárt pl nagyon fars értékek jöhetnek ki.

Én 98-ban fejeztem be a technikusit :lol:

Dia Nettyvel egyetértve körübelül tennék rá ki mit mond a névválasztásomra. Az a lényeg, hogy Neked és a párodnak megfeleljen.

blancone: örülök, hogy ilyen jól sikerült az uh, és megnyugodtatok.

nmarya: éppen akartam kérdezni, hogy kinek mit mondtak mikor jön meg a kombi vérvétel eredménye. Nekem egy hetet mondtak, és múlt hét pénteken vették le a vért, de akkor nem izgulom magam halálra, ha csak jövő hét közepén jön meg.

Bixi: én mondtam a Moha Muckot :lol:
Milyen szuper kis programotok lesz hétvégén. :lol:

Netty Zétény nagyon cuki lehet :lol: ahogy oda van a csajokért. Amúgy kölcsönös az ikrek részéről a rajongás?

Kérdeztem már, de senki nem válaszolt :cry: többgyerekes anyukák van abban tapasztalatok, hogy több gyerek egyszobában hogyan van el?
Én egyszobába tenném őket.

grácus miért mentek megint UHra?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


irdab: Ugyan tapasztalatom még nincs és én is nagyon kíváncsian várom h mi lesz, de anyukám és egy ismerősöm azt mondta, h csak az első pár nap (egy-két hét?) nehéz, aztán megszokják egymást és már a nagy sem kel fel a kicsire. De az biztos h az első napokban mindenki fent lesz! :D :S Amúgy mi is egy szobába rakjuk a törpöket majd, mondjuk az első pár héten az éjszakákat sztem mellettünk tölti a pici egy mózesben, h ne kelljen annyit rohangálnom...

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok, Jó reggelt!

A vérvételes dologhoz nem tudok hozzászólni, mert nem voltam még. Nekem együtt lesz megcsinálva a 16.hetivel majd. Cukorról sem tudok.

Első babám lesz, így a gyerekek együtt altatásáról sem tudok semmit mondani.

A név választással én is úgy vagyok, hogy nekünk tetsszen. Illetve a gyereknek, de ő még nem tud véleményt alkotni :D Persze hülyét nem csinálnék belőle, hogy pl Földi Virág.... De egyébként egyetértek az előttem szólókkal. Kit érdekel ki mit mond :lol:

Blancone: De jó részletes, hosszas, mindenre kiterjedő vizsgálat volt! Szuper lehetett! Megértem, hogy fel vagy dobódva!

Mi is ma megyünk a magánrendelésre, hogy a férjem is láthassa végre a Bébit, és én is részletesen kikérdezzek mindent. :) Az én dokim 2400 ft-ért csinálja az uh-t, szóval nem egy érvágás azért....

Ti dolgoztok? Vagy kiírattátok magatokat?

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen :) Az Anna az én választásom, az Áron meg valahogy közösen sikeredett :)

Dia: Nekem személy szerint az Ilka nagyon tetszik, de a Félix sem egy cikizős név. Egyébként manapság már annyi féle név van, hogy ezek nem is tartoznak a furcsák közé, nem is értem, hogy valaki ezen képes fennakadni.

Kriszta: nagyon szépen kerekedik a pocikád :) mi volt a gondod a vércukroddal? Nekem meg sajnos gyakran leesik, félek is a terheléses cukor vizsgálattól, mert Dórával nagyon leesett, hiába fel kellett volna mennie. Így nekem sokszor kell ennem valamit, hogy nehogy leessen.

Adri, szupi lenne, ha tényleg össze tudnánk futni, Dórink is imádja a gyerektársaságot. Egyébként van ott a tó körül valahol jó játszótér? Mert amit a tóparton találtunk a vártól nem messze, elég kevés játék van, bár még azt is nagyon élvezik a kicsik :)
Nagyon szép neve van a kislányodnak!
Igen, még dolgozom, ha bírom, akkor még a nyáron is. Anyukám nagyon sokat segít az oviból elhozatalban, nélküle nem is tudom hogy tudnánk megoldani.

Netty, de jó, hogy máris érzed a pici rúgását, már én is nagyon várom!
Bixi: nagyon jó utat nektek, biztosan szupi lesz :)
Eruska: ti is szép neveket találtatok, bármelyik is lesz!
Annamari: milyen jó lehetett az UH, akkor nektek is hamarosan szülcsinap lesz a lánykádnak! Mi lesz a meglepije?

Mi az állatkertbe visszük el Dórát, Győrbe. Meg kap egy zenélős pónit, és mesekönyveket. És arra gondoltunk, hogy a kistesótól külön is kapni fog ajándékot, mintha ő küldené neki.
Amikor elmeséltük neki, hogy kistestvére lesz, akkor is küldött neki egy kis meglepit, amit azóta is nagy becsben tart és mindenkinek mutogatja, hogy azt az ő kistestvére küldte.
Hát helyhiány egyelőre még nálunk is van, most építjük be a tetőteret, ahol lesz végre külön szobájuk majd a kicsiknek. De sajnos még 1-2 év, mire kész lesz, így az első időktől én is tartok, hogy fog tudni aludni a család.

Szép napot Nektek!
Era

Era
era1002
 
 


Sziasztok!!

Irdab A doki vissza hívott kontrollra valószínűleg a ciszta miatt vagy a beteg babám miatt elővigyázatosságból, hogy megnézze, hogy minden rendben!!! Pedig a múlthéten is minden rendben volt!! :lol: De nem baj legalább látom újra a babát :) potya uh

Kép
grácus
 
 


Kép

Nekem ilyen a pocak 13+5 hetesen :D

Hát sokan cikizik, hogy kutya meg tehén nevek ezek! :S De akkor a lányomat is át kéne keresztelnem, mert ő Emma és itt a lakótelepen van egy német juhász aki Emma!

Na a lányommal ma reggel megjártuk a labort (pisit kellett vinnem, mert a védőnő fehérjét talált benne). :S

Borzalom, hogy még 10 óra sincs, de kint már meg lehet halni olyan meleg van!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Irdab lehetséges, hogy csak az okozta a gondot, nem tudom!Most reggeli előtt megmértem 5.3 lett aztán majd reggeli után 1 órával kíváncsi leszek, hogy mennyi lesz!Én örülni fogok, ha nem lesz magas, csak meglepődtem! :)

Era az volt a gond, hogy nálunk már ez első vérvétel alkalmával terhelés is van ha nincs 7 fölött a cukor!6.8 lett terhelés előtt és 9.1 terhelés után és elküldtek vele diabetológiára és most diétáznom kell, de hogy őszinte legyek nem igazán tartom be a 180g ch-t max annyi, hogy többször eszek, de nem számolgatok!Próbálom persze kerülni azokat az ételeket amiben sok ch van de nem számolgatom, hogy pont annyi legyen amennyinek éppen kell!

Dia én továbbra is azt mondom, hogy ne hallgassatok másokra!Ha nektek ezek a nevek tetszenek akkor maradjanak ezek!Mindig lesz olyan akinek nem fog tetszeni az éppen kiválasztott név!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Koszi a hianyolast, lanyok!

Ne haragudjatok, de nagyon sok dolgom van, es nagyon sokat kemenyedik a hasam. Szoval, amikor eppen nem esszeket irok az egyetemre, vagy nem megyek eppen oda, akkor probalok itthon pihenni ... amire 2 kicsi gyerek mellett ugye sok esely van. Szoval semmire sincs idom :(

Nagyon orulok mindenkinek, udv az ujaknak, tok jo, hogy mar ilyen sokan vagyunk, es lassan mindenki megkonnyebbulhet az uh eredmenyeit latva :)

En holnap megyek, ki is vettem egy szabadnapot, mert kozben mar reg el kellett volna kezdenem jarni a helyi iskolakat, mert be kell iratonm a nagyobbikat, jovore kezd. Itt 5 evesen kezdodik a suli, de tulajdonkeppen csak annyi a kulonbseg, hogy az otthoni ovodas nagycsoport itt mar az iskola resze. Tehat az iskola elokeszito itt mar az iskolahoz tartozik, nem az ovihoz. Ha belegondoltok, valojaban logikusabb is. Bar mar vannak olyan dolgok, amik ugye "iskolasok", pl egyenruhat mar hordaniuk kell, meg osztalyteremben vannak, de pl. nem sorban padokban ulnek, hanem kerek asztaloknal, neha foldon parnakon, joval kotetlenebb az egesz. Ez kulonben altalanosan igaz, de azert meg nekem is nagyon uj lesz minden, szoval meg en is tanulni fogom az egeszet. Holnapra beszerveztem 3 iskola latogatast, kivancsi vagyok, hogy milyenek lesznek.

Szoval holnap jovok bovebben az uh eredmenyevel!

Nagyon orulok mindenkinek !!!!!!!!

(irdab: nalam a 2 fiu az elso naptol egyutt alszik, semmi gond nem volt az elejen sem. Most Harmaskat mar nem tudom odatenni, mert tul kicsi a szoba, de Bendo nagyon haragszik ram, hogy a kisteso nem veluk lesz egy szobaban, folyamatosan alkudozik velem, hogy egy baba meg nagyon kicsi, neki pedig nagy az agya, ugyhogy siman tudnak egyutt aludni :) Imadom !!! Anyak napjara olyan rajzot kaptam tole, ahol magat rajzolta le velem, es a pocakomban ott van a baba. O tenyleg nagyon varja, pedig meg arra is emlekszik, hogy a babak kezdetben sirnak, es nem is nagyon csinalnak semmi mast.)

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Adri!
Nálunk mikor megszülettek, velünk voltak egy szobában. Levente 2 évesen került külön, mert akkor költöztünk el egy másik lakásba. Aztán Réka másfél éves volt, hogy Leventével egy szobát kaptak. Azt Szonja 1 éves lehetett, mikor Rékával tettük össze, s Leventének lett külön szobája. A pici most is velünk lesz 1 évig a szobánkba, aztán utána... fogalmam sincs, mert 3 szobánk van, s ha lány lesz, a csajok együtt lesznek, ha fiú, akkor nem tudom, mert Levente meg már nagy ahhoz, hogy egy ilyen picivel legyen 1 szobába.

Humanka!
Rékáék is rajzoltak az oviban, ő is úgy rajzolt le, hogy a kistesóvel vagyok. A ház felett vagyunk. :D

Kép

Era!
Dóra biztos örülni fog a póninak, meg tuti jól fogja magát érezni az állatkertben.
Én igazából játékot nem szeretnék már venni, mert annyi van, s néha szanaszét :D Inkább arra gondoltam, hogy elvisszük őket játszóházba, utána meg elmegyünk gyrost enni. Vagy esetleg valami szép ruhát kap.
Nálatok az oviban is megünneplik a szülinapot??? nálunk igen, s ilyenkor tortát viszünk be.

Kriszta!
Nekem fogalmam sincs ehhez a cukros számokhoz, szerencsére eddig nem volt gond. De azért az furcsállom, hogy már az első vérvétel alkalmával is nézik. HA jól emlékszem, nekem majd a 27-28 hét környékén lesz.

Dia!
Szép kispocak. :)

Grácus!
Tök jó, hogy most ilyen rendes a dokid, hogy elővigyázatosságból inkább többször néz. :) s te is tudod legalább, hogy minden rendben.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!!

Nmarya igen ennek én is örülök és megint kapok képet :) és az a pláne, hogy nekem nincs fogadott dokim a kórházban most voltam először ennél a dokinál ő rendel az ultrahangon nagyon rendes volt egy idősebb doki de szimpi :lol:

Eruska Én itthon vagyok már 7 hete veszélyestetett terhes vagyok és a gyárban ahol dolgozok ott nem lehet kismamaként dolgozni mert tele van vegyszerrel meg egy csomó káros anyaggal :)

Nem tudok képet feltölteni túl nagy a méret és a gépen meg nem tudom kicsinyíteni :(

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!!

Nmarya igen ennek én is örülök és megint kapok képet :) és az a pláne, hogy nekem nincs fogadott dokim a kórházban most voltam először ennél a dokinál ő rendel az ultrahangon nagyon rendes volt egy idősebb doki de szimpi :lol:

Eruska Én itthon vagyok már 7 hete veszélyestetett terhes vagyok és a gyárban ahol dolgozok ott nem lehet kismamaként dolgozni mert tele van vegyszerrel meg egy csomó káros anyaggal :)

Nem tudok képet feltölteni túl nagy a méret és a gépen meg nem tudom kicsinyíteni :(


Nézd csak ezt a programot: http://szoftverbazis.hu/szoftver/fotosizer_v1.32__magyar_.html

Magyar és könnyen kezelhető. :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


A nevekkel en is úgy vagyok,hogy nekem és a férjemnek kell,h tetszen! Anyós hónapokig próbált győzködni minket h nehogy Luanak hívjuk a lányunkat,de nem érdekelt. Most csak annyi biztos egyelőre,h a picinek magyar neve lesz. Első gyerek portugál második magyar név :-)

Nekem szerdán lesz vérvétel és aztán a 16.héten. Ti is 29et fizettek az integrált tesztért?

En a kezdetektől egy szobába szeretném tenni a lurkókat,ez a terv, de azt már megtanultam,h a terv az csak terv a gyakorlat meg néha totál más,szóval majd elválik :-)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Grácus van a gépeden paint program?Mert ott is le tudod kicsinyíteni a képet!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Megjött a kombinált eredményem, és negatív.
Köszönöm a véleményeket.
Én is első perctől egy szobába tenném őket, és én mennék oda aludni pár hétre, de ahogy bixi is írta a gyakorlat sokszor megcáfolja a tervet.

Ma babám akkora műsort rendezett a pocakban kb 2 órán keresztül, hogy a végére be is keményedtem.

Era: hát annál vannak sokkal jobb játszóterek is :)
De mivel tavasztól őszig minden hétvégén van valami rendezvény a tóparton, ezért van program ami leköti a kicsiket, nagyokat.
Mi nálunk is tervbe van véve a győri állatkert a következő pár hétvége valamelyikén.

Humánka már rendesen aggódtam érted, annyira eltüntél!
Örülök, hogy előkerültél :D
Én fejlesztés szempontjából vonzóbbnak találom a nálatok lévő módszert, mint itt a vegyescsoportoknál. Mert a kicsiket húzzák a nagyok, de a végén a nagyok szerintem nem kapnak megfelelő fejlesztést már az oviba. Illetve olyan éles az átmenet, egyik hónapban még délutáni alvás van, a következő hónapban meg űlje végig az órát :roll:

Mondjuk az én lányom már most sem alszik minden nap az oviban sem, hétvégén meg egyáltalán nem.

Eruska én dolgozom, most is :roll: :lol:
Lányommal 13 héttől kiírtak, mert véreztem, de most tök jól érzem magam, úgyhogy amíg tudok, illetve beférek a kormány mögé szeretnék dolgozni.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Hali!

Van ám termés :-D

Dia: Pocak fotó óriásinak tűnik!
Tehén és kutya???? A Rozál meg a Brúnó esetleg... de ezt sem merném így kijelenteni...Még az életben nem hallottam állatnak ilyen nevet! Az Ilka egyenesen tüneményes! Komolyan nagyon szép! A Félix is aranyos, de az inkább olyan nagyfiús, kicsinek talán túl komoly,viszont nem minden második gyerek neve, és ez nekem pl nagyon fontos szempont. Szóval csak hallgass magatokra!!!!!

Mellesleg mindent meg lehet szokni, anyósom Zétény nevét két hónapig őrízte egy fecnin a zsebébe.....szegény a Zentán már meg se lepődött és gyorsabban meg is tanulta :D viszont sokszor Csengézi, mert az jut csak eszébe :D
Egyetlen egy névtől tántorítottak eddig el, és az a Zorán :( Csengése, hangzása sztem nagyon szép, de hát a sztereotípiák....senki nem tud elvonatkoztatni csak én :D

Grácus: irigy irigy irigy :D én is akarok mozit :D

Humanka: kíváncsi leszek a holnapodra :D meg a drukk!!!!

Kriszta. hű de kis törékeny vagy! Viszont hatalmas a pocak :D

Nálunk három külön gyerekszoba lesz. Most is külön vannak. Zétinek szeptembertől suli, neki pihennie kell és du tanulni. Zenta nem egy jó alvó, mindenre felébred, akár 10* is éjjel.... szóval ez is kilőve. A ház legeldugottabb sarkában lesz hármaska szobája, ami most a hálónk. Mi kiköltözünk a nappaliba, míg kész nem lesz a tetőtéren egy nagy dühöngő Zétinek jövőre. És akkor visszaáll majd a rend, visszakapom a kis budoáromat :D addig meg valahogy kibírom a nappaliban... :(

Integrált nálunk is 29. Két éve is annyi volt. Még jó h nem emelkedett!

Annamari: rajz aranyos :D

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: