Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gemini, én is nagyon paráztam, amíg meg nem csinálták a 12. Heti vizsgálatokat. Ha téged az megnyugtat, csináltatsd meg az amniót, úgyis minden rendben lesz!

Rekuja, a kombináltas szúráson csodálkozol, vagy azon, hogy előtte mindenkit hasbaszúratott a dokim? Ő ilyen. Nem tudom miért? Talán, hogy magát védje, vagy azért mert ő így csinálná, ha a saját családjáról lenne szó. Nekem mindig ez utóbbit mondja. Ha az én lányom lennél...
Én azért annak ellenére, hogy aggódom, nagyban a hitre támaszkodom. Az azért sokat segít. Derűlátóbb leszek tőle.

Mimilee, én nem javasolnám önmagában a gurulós ágyacskát. Az jó, ha van, de a kiságyat nem lehet vele pótolni. Nem lát ki belőle, ez egy idő után zavarni fogja. Aztán kb. fél évesen már nem is biztonságos. Felül benne és kiesik. Szóval jópofa, de csak 1-2 hónapig tudod használni.

Nyuszuli, jót nevettem a ruhanézegetős sztorin. :D
Meg a :evil: fejen, hogy még nem a férjed. Ez olyan aranyosan őszinte volt. Azért terveztek esküvőt?

Zsuzskó, de jó, hogy már ilyen szép gömbölyű pocid van! Uh-on mi volt?

Csusz, üdv itt! Sok örömet az első lakóhoz a pocakodban!

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Zsuzskó! Már látom. Gratulálok, örülök, hogy minden ok!

Jó éjt!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Bobek Igen, sok múlik a hiten, és itt tök mind1, hogy vallási hit, vagy pozitív életfelfogás hitről beszélünk. Szerintem működnek az önbeteljesítő jóslatok. Én legalábbis valahogy éreztem, hogy nekünk a gyerek dolog nehezen fog összejönni, és hát tényleg :roll:.

Zsuzsko Éljenek a pozitív kimenetek 8). Uncsitesómékat is ijesztgették cisztával, két héttel későbbre kaptak időpontot egy jobb ultrahangoshoz, addigra felszívódott 8). Másodikra már lehet, ők se idegeskednek majd 8)
Felvételt sajnálom :(

Mimilee Egyetértek abban, hogy a mózes méretű ágyat nagyon rövid ideig lehet használni. Még mielőtt felülne vagy 4kézlábra nyomná magát (ez Szaffinál 5 hósan történt meg) igényli a helyet az átforduláshoz, az álmában hernyózva közlekedéshez stb. Mármint Szaffinak kellett a hely. Aztán lehet, hogy a tiéd kis nyugis lesz és elvan mocorgás nélkül :). Szaffinak kb. 2 hós korától már kellett a rácsos ágy méretű tér éjjel, álmában is. Így is folyton kopogott a rácson (fejvédőktől függetlenül :roll:). Épp ma néztem a játszón a 2,5 hónapos Judit babát, aki a bazi nagy mózeskosaras babakocsit körbehernyózta a maga fura vállvonogatós közlekedési módszerével :). De az biztos, hogy kényelmes egy ilyen kocsis kosár, főleg, ha magad mellett de külön térben akarod altatni az első időkben. Szaffi napközben a franciaágyon volt sokat, aztán mikor már forgolódott, a padlón pokrócokon+ játszószőnyegen.

Nyuszuli Egyetemi alul öltözött oktató még gázabb. Bár lehet, ott akart bepasizni :lol:. Ez nekem olyan furi, mert persze, ha nem suliba megy, nyugodtan legyen szexi stb. de akkor és ott az öltözködésnek igenis van funkciója és nem a saját szexualitásának a kifejezése az!
Házasságot ne bánd annyira, sztem nem azon múlnak a dolgok. Nekünk kis titkos esküvőnk volt mi ketten, két tanú meg Lóránt öccse „beesett” éppen, akkor már neki is mondtuk, hogy jöjjön velünk. Kényelmesebb egy csomó minden papírral (lombik, anyakönyvezés), nálunk ez volt a döntő szempont, bármilyen racionálisan gáz is. Enélkül is együtt lennénk :). Nővérem két éve él együtt egy fickóval, a lánya már jobban az apjának tekinti, mint a saját apját (pedig szombatonként ott van), és eszük ágában nem áll lepapírozni. Viszont mindig úgy hivatkozok Gáborra, mint a sógoromra, mert annyira olyan már :). Szaffi meg imádja a „kedvenc nagybácsiját” :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Zsuzsko, majd a Te optimizmusodból merítek... Dóri lány létére sem vesegonddal, sem cisztával nem rendelkezett pocakos korában, így frászt sem kaptam, de ha most tényleg fiúcska, akkor össze fogom tojni magam............... Rád gondolok, amikor mondják, hogy ciszta és egyben hogy nyugi....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Kicsit elvesztem az elmúlt napokban. Gyors helyzetjelentés:
Csütörtökön megjött az Angelsounds, meg is találtuk a baba szívhangját. Mozgalmas nap volt, mert az új mosógépem is aznap érkezett. Hamarosan kezdjük a fürdőszoba felújítást!
Szombaton voltam vizsgálaton, a baba szépen fejlődik, és a doki szerint kisfiú 90%!!! Nagyon meglepődtünk, mert mindketten lányra tippeltünk. Persze ugyanolyan kíváncsian várjuk az érkezését! Már a neveket nézegetjük.
Hétvégén hazautaztunk a szülőkhöz, két-háromhetente muszáj, ugyanis mivel még nincs rendbe a fürdőszobánk (csak a kád használható), így a mosnivalót haza kell hordani.
Üdv az újaknak is, visszaolvasok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsuzskó! Szuper, hogy jól van a manó, a ciszta meg majd felszívódik szépen! Dokidnak kijárna egy seggbebillentés a dvd miatt.. :evil: szopizta az ujját? áá ez olyan édes :)

Mimilee! Nem is tudok ám haragudni rá :) kis bolond, még nincs toppon a témában..:)
A bölcsőcskék nekem is tetszenek, de igazuk lehet vele a lányoknak.. Én az ágyakkal vagyok meglepődve, voltunk a Brendonban és már 8000ft-os ágy is volt.. a legtöbb 10-18.000 volt..a legdrágább meg 50.. milyen szempontok alapján kell vajon választani? Tapasztalt anyukák? :)

Bobek! Szeretem ezt :evil: a jelet :D jópofa.. :D
Hát igen, én nagyon is tervezem és ha minden igaz Ő is, csak nem értem, még mire várunk.. egyelőre csak szégyenlős vigyorgás van, mert persze MINDENKI kérdezgeti, hogy NAAAAAA?MIKOOOORRRRR??? :D

Rekuja! Igen, úgy is lehet nézni a dolgokat, meg tudom, hogy nem a papíron múlik, de nekem rettentő fontos! Ezzel bizonyítja a szándékait felém és az elkötelezettségét a leendő családunk iránt, nekem így teljes a dolog! Más a helyzet, amikor már régesrég egy pár vagytok, nálunk ez nem mondható el, de az érzéseink stabil alapokon állnak és nem véletlenül döntöttünk úgy, hogy együtt alkotjuk meg mindkettőnk életének legfőbb értelmét, a kisbabánkat.
Úgyhogy rágom a körmöm, várok, várok, várok... :)
Egyébként mi is valami kis meghitt, csendes, picuri esküvőt szeretnénk mindketten(ez már kiderült régebben), nem vágyom fényűző pénznyelő lagzira..csak arra a bizonyos esküre :oops:

Makkmarci! Szívből gratulálok a 90%-osan biztos kisfiúhoz! :)
Nálunk is remek az angelsounds :)
A fürdőszoba felújításhoz meg sok sok energiát! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Egyelőre nem jött rám másfél kilónál több. Ami mondjuk nem is olyan nagy baj, a védőnő szerint a baba elszívja, ami kell, meg különben is a súlya a 15. héten 10 dkg párizsinál nem több. Plusz egy kis magzatvíz. Kismama ismerősöm a 36. hétben 12 kilóval nyom többet, mint a terhessége előtt. (3. babája)
Gemini: Az AFP-ről azt olvastam valahol, hogy a 15 és a 17. hét között veszik le. Nekem a 16+5. napon lesz a vérvétel. Én is parázós vagyok, de te még rajtam is túlteszel  Akkor sem szabad annyira rágörcsölni, ha 41 vagy. Minden rendben lesz, erre gondolj! Vagy nézd meg a titokfilmet vagy agykontrollozz. Komolyan!
Azon én is elgondolkoztam már, nem lihegik-e túl ezt az AFP-s dolgot a weboldalak, meg úgy egyáltalán. Amikor anyu engem várt 30-31 éve, UH-on is csak kétszer volt.
Csusz: a súlygyarapodás a kismamáknál nem egyenletes eloszlású a terhesség alatt. Az első 3 hónapban pl. 0-3 kg, de súlycsökkenés sem kizárt a hányás miatt.
A hétvégén anyum is a kisvakondos ruhát javasolta, hogy vegyek. Közöltem vele, hogy az már nem divat. Amikor pár hete megvettem életem első kismamanadrágját, rácsodálkozott a derékpántra. (Az a széles, bővülő, visszahajthatós, most nem ugrik be, hogy is hívják.) Mivel vékony vagyok, gyakorlatilag 10-11 hetesen már nem tudtam begombolni régi farmarjaimat. A topok közül még találok, bár nagy részük hasvillantós lett, ezért felejtősek.
Ahogy Mimilee, mi is úgy gondoljuk, hogy a bababútor és –ruházat beszerzéssel szeptemberig várunk. És ha kell, meg is kérem az ismerőseimet, ne próbáljanak ránk traktálni semmit szeptember előtt. Addig viszont kifestjük és leparkettázzuk a szobáját. Ilyenkor viszont eszembe jut egy kivételes példa (ismerősöm): 7 és fél hónaposan levált a lepény, azonnali császár. De ilyen ne legyen! Szeretném kihasználni a 7-9 hónapot, akkorra már igazi nagy pocakom lesz.
Nyuszuli: köszi szépen :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Köszi lányok az észrevételeket a bölcsővel kapcsolatban. Igen, az jogos felvetés, hogy abból nem lát ki, amire nem gondoltunk. Mondjuk a méret az nem olyan kritikus, mert vannak több mint egy méter hosszú bölcsők is, és olyanokat nézegettünk. De most találtam egy olyat, ami kicsit bölcső is és rácsos ágy is egyben, valamint kereke is van.
http://www.amazon.fr/Monsieur-B%C3%A9b% ... 14&sr=8-12

Remélem, lesz valami hasonló, amikor már tényleg vásárolni akarunk.


Makkmarci - lassan összeáll ebből a topicból egy komplett fiú focicsapat :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Makkmarci Fürdőfelújításon mi is gondolkodunk, de nem visz rá minket a lélek :roll:. Mondjuk nem aktuális, mert múlt hónapban adtuk meg anyáméknak a lakásvásárlás-tartozásunkat, szóval most nem fér be, de nyár végére már lenne rá zs csak energia nem hiszem :roll:. Pedig botrányos, ehhez nem nyúltunk tavaly a költözéskor és hát potyogós csempe, 35 éves koszlott kád... esztétikumról nem is beszéltem!!! Legalább az ablak, radiátor, csap lel lett cserélve.
Szóval még egy fiú a topicban :roll:. Ajjaj, tényleg nem lesz itt lány?! :lol:
Szaffi januári, mi november elején festettük a szobáját, nov végén-december elején bútoroztunk, babakocsit karácsony körüli leértékelésen vettük. Mondjuk én az utsó hónapban már csak vonszoltam magam, akkor azért nem hiányzott a lelkes pocakmutogatós nézelődés :lol:. Nekünk rokonoknál szerencsénk volt, mert mindenki karácsonykor bombázott minket kelengyével, az meg már a 37. hét volt, tehát belefért 8). Most november 10-én van a névnapom, talán akkor akarnak majd babás cuccokat venni nekünk. Bár lehet, második gyereknél már kevésbé lelkes a család :). Nyári szülinapomra nyomtatót kértem anyáméktól, az sztem nem számít babakelengyének :lol: (igazából azért akarnak nekem nyomtatót venni, mert kb. fél évente 1x átmegyek hozzájuk kinyomtatni vmit :lol:)

Nyuszuli Ágyválasztási szempont lehet: kiságy pelenkázóval vagy nélküle? Később ifjúsági/felnőtt ággyá akarod alakítani? Kivehető/leszedhető ágyrácsok? Hány lépcsőben lehet letenni a fekvőfelületet (2 vagy 3 állás szokott lenni)?
Nekünk a legolcsóbb ikea van, 2 állásos, nem kivehető rácsos. Szaffi egyszerre ült és állt fel, szóval nála a középső fokozatnak nem lett volna értelme, persze ez csak utólag derült ki. Mivel kis korkülönbséggel terveztük, nem akartunk kivehető rácsot, majd kap nagyágyat, mire akkora lesz (így is lett). Külön van a pelenkázónk, mert így könnyebben variálható a gyerekszoba (pelenkázó is legolcsóbb ikeás). De mondom, mindenkinek a saját szempontjaihoz kell megtalálnia az ideális megoldást :wink:

Szaffi egyre lázasabb :( vasárnap este volt hőemelkedése, hétfőn semmi, aztán estére belázasodott (kúp), éjjel nagyon, reggel lement (kúp), délelőtt nagyon, délre lement (kúp). Megyünk majd dokihoz délután, sztem a két héttel ezelőtti oltás miatt van, mondta a doki, hogy lassan jöhet ki, ha van valami, de azért nézzen rá. Persze holnap elutazik apa két napra, anyámék nem érnek rá még este se besegíteni, szóval megint ugrik a kímélő terhes üzemmód. Majd a hétvégén :lol:. Így viszont nem jutottam el ma AFP-re, remélem péntekre jobban lesz Szaffi, mert nem akarom a jövő hétre át tólni (elvileg belefér mert szerdánként van hétfordulóm).

Na megyek, eszem még pár szelet tepsis-palacsintát (eperrel a tetején 8))

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


mimilee A legjobb a belinkelt bölcsőben a beépített mp3 lejátszó :) Bár lehet, hogy rosszul értettem, nem beszélek franciául :oops:. Nagyon szép és jónak is tűnik, de a 99€ szivacs nélkül sztem marha sok. Bár igaz, én a magyar árakban gondolkodom, lehet, Belgiumban ez egy olcsó darab :roll:. Tyű, akkor nem csodálom, ha nem akartok nagyon beruházni!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


sziasztok,
nem is tudom hol kezdjem...egy kicsit nem figyelek, már mindjárt úgy meglódultok 8) 8)

Zsuzskó! hát azért nagyon bosszantó ez, hogy ennyire figyelmetlen volt a doki, de a lényeg, hogy minden ok és hogy az a ciszta felszívódik.

Rekuja, jobbulást Szaffinak! hogy csillapítod a lázát? én már nem emlékszem pontosan, de kétféle lázcsillapítót adott anno a dokinő és 4 óránként adtam...ja megvan, algopryn és valami paracetamol tartalmú volt asszem panadol vagy mi.

Bocsánat, most muszáj innen kilépnem, megnéznem az előző oldalt, hogy ki mit írt...merelfelejtettem :oops: :roll: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Na hát reménytelen eset vagyok, képtelen leszek mindenkinek reagálni akinek szeretnék! bocsánat :oops:

makkmarci, gratulálok a kisfiúhoz:)) valaki írta hogy foci csapat lesz...az azért szép egy történet lesz, ha itt mindenkinek fia fog születni:))

bölcső: én is azt nézegetem, mert nekünk nagyon kicsi hely van a szobá, nem fér el egy kiságy, de én egy ilyet találtam:

http://www.bolcsobolt.hu/hintalo.html

a pelenkázóra meg ezt találtam:
http://baba-mama.vatera.hu/bababutor/ki ... 60946.html

nagyon pici nálunk a hely, muszály vagyok valahogy megoldani .
A kisággyal kapcsolatos véleményt én is osztom, mármint amit Zsuzskó írt, bár én nagyon keménynek találtam a kókuszmatracot, nagyon sajnáltam a lányomat, úgyhogy a nagyon drága matracot még első hónapban lecseréltem:))

Zsuzskó, Gyurkának is jobbulást:))

ja, és nem parázok már, holnap kérek a kórházba időpontot mintavételre. Érzésem szerint minden ok a picivel:)) ja és vagy két napja egész jól vagyok, szerintem elmúltak a hányingerek. már visszaálltam a napi 8x evésről a normál 4-re:)) azért ez biztató. Valamelyikőtöknek van még hányingere?

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Gemini: az elmúlt hetekben heti egyszer hánytam. Utoljára 9 napja, 14 hetesen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Na, hát nem az oltás miatt lázas, hanem megint torokgyulladása van :evil:. A múltkor mondták, hogy a rendelés végén menjünk, mert akkor kevesebben vannak. Megbeszéltük apával, hogy hazajön és együtt megyünk, 16:35re értünk oda. Erre kiderült, hogy csak 16:30ig vesznek fel új beteget a 17-ig tartó rendelésre :evil:. Apa nekiállt kiabálni, tiszta ciki volt, ott csitítottam, meg löktem félre az ablaktól :oops:. Valahol megértem az orvost is, mert mi 17 után pár perccel jutottunk be, amikor már a következő doki rendelt volna :oops:.

Gemini Lázcsillapításra Panadolt, ibuprofent (nemtom mi a neve, narancssárga :)) és kataflán cseppeket ajánlanak mostanában, ez 3 különböző hatóanyag. Mondjuk én így se szeretem túl sűrűn adagolni, eddig Szaffi nem volt belázasodós, de most egy hónapon belül már másodszor az :(. Kúp formában ibuprofen van, az 3 hós kor felett adható recept nélküli. A kataflán cseppek azért jobb, mert testsúlyspecifikus, ahogy a panadol meg ibuprofen szirup is, de Szaffi ezeket folyton kiöklendezi :evil:.
Falról lehajtós pelenkázóból az ikeának volt egy rácsosa aszem az olcsóbb volt, de vmiért kivonták a forgalomból :roll:.
Függő bölcsőtől én folyton pánikolnék :). Tudom, para-mama vagyok :lol:. Viszont tényleg egy örök emlék, ha van hová eltenni, még később a saját gyerekeinek is jó lesz, az milyen jó emlék :)

Zsuzsko hát igen, a pelenkázóról én se mondanék le, egyszerűen jó magasságban van és kényelmes, annyi helyet meg nem foglal. Nekem nyitott az alja, de alatta vannak a játékok dobozokban, az egy szem polc meg tele van pelusokkal (egyben sokat szoktunk venni, hogy ne nekem kelljen cipelnem, hanem a kocsi hozza haza 8)). Barátnőm 3 gyereket nevelt fel az ágyon pelenkázva és nem is volt igénye rá, hát, nekem nincs olyan jó állapotban a derekam :lol:.

Most apa mókázik a lánnyal, kiélik magukat, ha már apa holnap elutazik. Jaj, de utálom ezeket a kiküldetéseket, pedig most csak Bécsig megy és csak két napra, az nem a világ vége :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jövök. Sajnos mostanában nem nagyon volt időm. Ma is egész nap főzőcskéztem, hogy legyen 3 napra főtt kaja, ugyanis most 3 napig nem lesz nálunk gázszolgáltatás :( Még a fürdés se tudom, hogy hogyan lesz megoldva a gázbojler miatt. Lánykámnak valószínűleg a mikróban fogunk egy kis vizet melegíteni :D

Ugye, az még nem szörnyű, ha 1 kilót híztam idáig? :D Mostanában ezen vagyok kiakadva. Van, hogy sokat eszem, van, hogy alig. De inkább sokat :D
Apa is szokott piszkálni, hogy lassan már akkora a hasam, mint egy 5 hónapos terhesnek :D Én meg mindig megsértődök, pedig csak viccel :D

Egy kicsit visszaolvasok.... :D

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Rekuja

Szaffinak jobbulást kívánok!!!

Zsuzskó

És Gyurka hogy van már? A hasmenés se lehet kellemes. Neki is jobbulást!!!

Egyébként nálunk lázcsillapítóként a nurophen vált be.

Na mennem kell megint! De próbálokm sűrűbben jönni :D

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Sziasztok!

Mielőtt reagálnék :)

16+2
Kép


Kép

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
baba előtt teljesen lapos volt, úgyhogy hozzám képest ez hatalmas :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Szép a pocakod Nyuszuli :) Nekem már most ekkora, pedig pár héttel fiatalabb terhes vagyok..... :roll:
Amúgy ma voltam terheléses cukron, a Bajcsyban. Ott ültem 2 órát, néztem, ahogy az Anyukák tologatják a kis tepsiket, olyan kis tündéri babák voltak. :) Amúgy meg teljesen elhűltem, hiszen pár nap és egy éve én is így tologattam a kistepsimet Dórival, de akkora különbség van a két babaméret között........... Döbbenet, hogy Dóri is ilyen pici volt.............
Persze többször is könnybe lábadt a szemem..... A hormonok és a tudat, hogy jó pár hét még, de hetek kérdése és újra itt lehetek teljes erőbedobással. :) Találkoztam a szülésznőmmel is, mondtam, hogy stipi stopi november vége :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika! :)

Köszi :) Kapunk képet rólatok is? :) Igen, pár héttel utánam vagy, de ugye már a második, azt mondják, jobban is nő, meg jobban is lehet érezni, na meg hamarabb a mozgást :)
Gondolj csak bele, mi is nemsokára tologatjuk a magunk kis "tepsijét" :) Én is mindig bekönnyezek, ha babát látok :) Rendben van a cukrod? Mikor lesz eredmény?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli: nagyon csinos a pocakod. Nekünk még nincs egész alakos tükrünk, így csak a liftben szoktam nézegetni.
Gittus: másfél kilónál járok pluszban.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Makkmarci Nálunk sincs egész alakos tükör, én kirakatokban szoktam nézegetni, alig lehet gáz bentről nézve :roll: :lol: :lol:

Nyuszuli Nagyon szép egyértelműen baba-formás pocid van 8) Ezzel azért senki se nézhet kövérnek, nem olyan az alakja :wink:

Nyuszika Naná hogy második gyerekkel már hamarabb van hasad :). Nekem Szaffival is korán volt de most...
Gyerekméret nekem akkor volt döbbenet, mikor Szaffi 4 hónapos korában megszületett uncsitesóm lánya. Én néztem Rozit, hogy úristen, de pici, ő nézte Szaffit, hogy úristen, de nagy :). Mondjuk pont 10 cm volt köztük akkor :shock:. Hihetetlen, milyen gyorsan nőnek az elején a manók! Oké, Szaffi hosszabbnak született 2 centivel, de akkor is :).

Gittus 3 nap gáz nálkül?! Na ez gáz :evil:. Vízforralóval hatékonyabban lehet vizet melegíteni :wink:. Ne hülyéskedj már, 1 kg hízás a 14. hétig tiszta jó 8). Inkább légy büszke, hogy kordában tartod – vagy a természet – a dolgot :wink:.
Én mondjuk büszke vagyok a nagy pocimra :roll:. Bár most már nem nő abban az ütemben, mint az elején :roll:

Zsuzsko Tök jó világos lakásotok volt! Nővéremnek most 1 hét alatt sikerült eladnia a lakását, szóval nem olyan lehetetlen, mint mindenki hiszi (ügynök nélkül netes hirdetéssel az első érdeklődő megvette tiszta jó áron :)). Persze szerencse is kell hozzá.
Jót nevettem, hogy 4 hós korára átalussza az éjjel és akkor mehetnek egy szobába. Hát igen, Szaffi még mindig nem alussza át így 16 hósan. Néha van 1-2 hét, amikor azt hisszük, hogy végre igen, de aztán jön egy újabb fog, egy megfázás, egy betegség és vissza az egész zenekar, meg az éjjeli tejecske. Amúgy ha eszik napközben, akkor nem kér éjjel tejcsit, de neki bármi baja van, rögtön semmi étvágya sem lesz. Ezen a héten pl. csak párizsit hajlandó megenni, alkalmanként max 1 szelettel (ebéd, vacsora). Múlt héten a rizs volt a sláger. Csak győzzem kisakkozni :?

Már megint elfelejtettem kalapkát adni a csajra sétához :evil:. Hülye anya :evil:
Tervez valaki pocakosan nyaralást? Mi idén csak hétvégékre Balcsizást tervezünk, már ha van hely a nagycsaládi vályogházban, ugye. Nagybátyámék sajna két labradorral járnak le, amiktől Szaffi retteg, a kutyák meg tök nincsenek megnevelve (pl. a szobában külön ágyon alszanak :shock:), úgyhogy a nyár egy része kapásból kilőve emiatt :(.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja! Köszi :) Szerintem is babásan néz már ki :)
Képzeld, mi is pont tegnap este beszéltünk a nyaralásról :)
Mindenképp szeretnénk menni, repülővel, még amig lehet.. Csak sietni kéne, mert később még a végén befognak a WWF-esek, mint vemhes bálnát.. :D
Gyorsan, még utoljára kettesben..
A labradorok nagyon keményen nyomják.. :shock: külön ágy :D
Azért emiatt nehogymár Ti legyetek kilőve..néha pihenhetnének is azok az úrikutyák másfele is :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nálunk Dóri másfél hónapos korától átszunyálta az éjszakát, este fél 9-től reggel 6-7-ig. Időnként voltak változások, amit Zsuzsko ír, nem elég az adott kaja, kell valami tartalmasabb. Ekkor jött nálunk is az álometetés, baromi jó dolog.
De tartok Tőle tesó nem lesz ennyire jófej..... De meglátjuk, már most trenírozom, hogy aludjon éjjel. Dóri a pocakban is ilyen volt, éjjel aludt, nappal ugribugri. Ha hamarosan megérzem tesót, akkor kiderül, Ő hogyan óhajt majd kint is lenni :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Én is csináltam pocakfotót, de ez a béna telefon már nem tudja áttölteni a képeket a gépre, nem tudom miért. Na, majd Apáéval megoldom és felteszem.

Nyaralás. Mi megyünk júni végén Horvátországba, testvéreimmel, sok gyerekkel. Nagyon várjuk már. Remélem, végig bírom ülni azt a 6 órát. Augusztusban meg Apa SzÉP kártyájával megyünk még a Kolpingba is. Azt nagyon bírják a gyerekek, én meg csak növeszthetem a hasam. :D Olyan jó kaják vannak ott. Ti voltatok már?

A mi pindúrunk a bátyja bútorait kapja meg, (még jó, hogy fiú lesz). Úgyhogy mi a nagyfiúnak keresünk majd bútort. Csak én olyan babonás vagyok, nem tudom, mikor vigyük át a baba bútorait. Mindig a hülye amcsi filmek jutnak erről eszembe, amikor a babaszoba jóelőre be van rendezve...

Én sem nagyon hízok, de nem értem miért. Pedig nem fogom vissza magam. Lehet, hogy azért ilyen óriás ez a bébi, mert ő hízik a sok kajától. :D

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Ja, nyaralás. Mivel mi házvásárlásban vagyunk, így nem lesz nagy nyaralás, de annyi biztos, hogy évek óta rántott kalamárisra vágyom. Úgy volt, hogy idén ehetek, de jött tesó. Megkérdezem a dokim, hogy lehet-e enni terhesen és ha igen, akkor eszek is. Mert kajától függetlenül egy pár napos Horvátország be van tervezve. Vagy Balaton. De repülős út nem. Dóri miatt sem, na meg én tartok a terhesség és repülés párosítástól. Pedig nagy repülősök vagyunk, hála Istennek ezer millió helyen jártunk már!

Súly kapcsán rám most felugrott újabb 1 kg, úgyhogy 2-nél tartok. Jönni fog az.... Csak gáz, hogy én leszek a család legsúlyosabb darabja............ Apám és a férjem is bőven alattam marad majd..... :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Én most terhesen folyamatosan repkedtem (minden értelemben) - 4., 6., 9. 12. héten is és még két hazautat tervezünk. egyet két hét múlvára, egyet pedig majd augusztusban. Mondjuk szerintem - és az olvasottak szerint - az ilyen rövid utak (kevesebb mint két óra) semmit nem ártanak a babának. Jó, mondjuk azt meggondolnám, hogy Ausztráliába vagy Új-Zélandra utazzak-e terhesen (inkább nem), de ilyen meghívásunk nincs is :)

Inkább engem most az izgat, hogy mindenképp szeretnénk majd karácsonyra a babával hazautazni, aki akkor lesz olyan 5-6 hetes. A nagy kérdés, hogy el tudjuk-e ilyen rövid idő alatt intézni majd az útlevelét, mert anélkül nem tudunk menni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Szaffi repült tavaly december elején, kb. 11 hónaposan (még Malévvel 8)). Májusban kocsival mentünk anyósékhoz Mvhelyre, hát az tragikus volt, úgyhogy decemberben én repültem, apa ment autóval a cuccokkal (kiságy, babakocsi, autós ülés nehezen fért volna a repülőre). Annyi volt a trükk, hogy a repülőn a gyereket magamra kötöttem és úgy voltam bekötve. Egyrészt biztonságosabb, mint az a biztonsági öv, amit ők adnak, másrészt Szaffi is teljesen biztonságban érezte magát. Felszálláskor odafelé úgy kapaszkodott belém, mint a kismajmok az állatkertben, aztán alvást színlelt végig :). Visszafelé már a gyorsulás se zavarta. kb. 1 órás út volt, sztem többet is bírt volna. A reptéren várakozást meg imádta :).
Nyaralásból mi arra jutottunk, hogy Szaffinak semmivel se nagyobb élmények azok a helyek, amiket repülővel lehet elérni, mintha a Balcsin lennénk, úgyhogy nem erőltetjük a dolgot. Annak is eljön az ideje. Még el kéne jutni egyszer Izlandra is :D

Most, hogy egyedül voltam a csajjal az éjjel, kb. óránként, fél óránként felriadt :(. Rengeteget aludtam :evil:. Aztán 4kor, amikor kért enni, akkor vettem észre, hogy kispisilt a pelusból és valószínűleg azért nem tud aludni :(. Mondanom se kell, hogy az átöltöztetéstől annyira magához tért, hogy még majd egy órát feküdtem mellette, mire visszaaludt :(

Mimilee Londonban tudom, hogy kb. 2-3 hónap alatt van meg a magyar útlevél, azt tavaly csinálta ismerős :(. Brüsszeli magyaroktól nem tudod megkérdezni? Bizti van ilyen fórum. Vagy ha a nagykövetségen előre jelzed, hátha tudnak valami tippet/segítséget adni.

Zsuzsko Sajnálom a dublini utat :(. Az is olyan hely, ahova el kéne menni :). Azon a nyáron, mikor Szaffival terhes voltam, ha nem jön össze a baba elmentünk volna Írországi biciklis körútra 3 hétre :).
Én se megyek medencébe csak természetes vízbe terhesen :roll:.
Hát úgy könnyű éjjel aludni, ha az ember gyereke eszik este :lol:. Szaffi soha semmilyen pépet nem evett meg :shock:. Egy időben tisztára kivoltunk emiatt, mindenféle jó tanács trükköket és fortélyokat kipróbáltunk, de nem. A mai napig nem viseli el, hogy kanállal valaki az ő szájához közelítsen. Most már kanállal beletalál a szájába, de általában két falat után abbahagyja, nagyon ritkán eszik „rendesen”. Néha nézek ekkora gyerekeket, amint akár egy egész bébikaját megesznek (vagy többet) és el nem tudom képzelni, hogy lehetséges ez :lol: :lol:. Szóval nála sajna marad ez.

Nyuszika Mért ne lehetne terhesen kalamárist enni? Az amúgy a tintahal? :)
Férjem fogyózni kezdett 1 hónapja, már -7 kg-nál tart :shock:. Mondtam, hogy nem lehet könnyebb, mint én :evil:.
Álometetés Szaffinál is volt, úgy hagyta el az egyik éjszakai evést. A másikra esély sincs, amíg még éhes :(

Bobek Most tavasszal voltunk Kolpingban, bár a vályogházas részen, szóval magunkra főztünk (mármint nem én hanem anyám :)). Akkor eléggé telt ház volt + rossz idő, és a gyerekes részek (ovi-bölcsi stb.) élvezhetetlenül zsúfoltak voltak. Szaffival egyszer kb. fél órát bírtunk benne, a 10 éves Hanna még annyit se a mászóvárban, mert folyton lelökték :(. De nyáron, nyitott medence + jó időnél talán jobban eloszlik a gyerektömeg.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most találtam Rátok, és remélem csatlakozhatok.

14+2 hetes pocaklakónk van. Eddig minden a legnagyobb rendben.
Már van egy 16 hónapos kislányunk: Lili, de úgy látom nem én vagyok az egyedüli Anyuka. :D
Visszaolvasni nem tudom, hogy sikerül e, mert most is gyurmát gyúrok éppen. :P :D
Szép Napot Nektek!
solyka84
Miskolc
 
 


Solyka Üdv köztünk! Ezek szerint lánykáink egyidősek, Szaffim is 16 hónapos (meg van egy 16 hetes valaki is a pocimban ugye :)). Te már gyurmázol vele? Nem eszi meg?
Írj magatokról, ha van időd :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Most nem tudok reagálni, de majd próbálkozok!

Reggel arra ébredtem, hogy fáj a fejem. Olyan rendesen, migrénesen. Hánytam is, de attól se múlt el. Bal oldalt fáj főleg, de szédülök is, zavar a fény és a kezem is zsibbad. Dél körül jobb lett, most megint rosszabb. Dolgozni se tudtam bemenni. Nálatok volt ilyen? Segített valami? Bogyót nem akarok bevenni, inkább fekszek és szenvedek vizesruhával a fejemen. Segítséééééég!!!! Bármilyen praktikát szívesen kipróbálok, csak nincs ötletem. Nem vagyok fejfájós típus.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
csusz
Budapest
 
 


Tudtommal a gyógyszer kevésbé árt a babának, mint a fájdalom miatti anyai stressz. Aszem Czeizel cikkben volt :roll:. Nekem a becsípődő hátamra be szabad vennem a bika erős ibuprofent terhesen is néhány, nem rendszeres alkalommal (még nem kellett). Jobbulást, valaki mintha írta volna, hogy a 4. hónapra jellemző a fejfájás :roll:. rám nem :roll:. De ettől még persze lehet :lol:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Ez durva, rákerestem Czeizel bácsira és tényleg. Ne fájjon senkinek a feje, jó?:)

Alszok egyet (próbálok), aztán ha nem múlik, csak keresek egy dokit, hogy mit vehetek be.

szia Solyka:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
csusz
Budapest
 
 


Szia Solyka, üdv köztünk!

Csusz - biztos a baba miatt fáj, aludj egy nagyot, ha tudsz... nagyon szar lehet, tudom..., de talán elmúlik magától.

Rekuja - hát nem irigylem az éjszakátokat... Szaffinak mielőbbi jobbulást.
Igen, majd útlevél-ügyben megpróbálunk előre szólni a követségen, de hiába szólunk, 1-2 hetes kora előtt nem tudunk vele elmenni fotót csináltatni meg ilyenek. A londoni 2-3 hónap nem túl biztató... De talán van valami gyorsított eljárás.
Az tök jó, hogy hagyják a gépen, hogy rádkövetve utazz a babával, nem tudtam. Bár egy öthetessel sok más lehetőség nincs is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Csusz, algopirin lehet, az nem árt a babának, na jóóóó, ne 9 hónapon át, mindennaposan edd, de az jó. Most nekem is fáj a fejem napok óta, de ennek az oka, hogy Dóri lebetegedett, rá két napra az Apja is, másnapra én is...... Én ma bevettem Algot, most múlt el. Én is úgy tudom, jobb a bogyó, mint a fájdalom. Mondjuk szoktam tűrni, de egy idő után feladom....

Rekuja, igen tintahal= kalamáris. Abból gondoltam, hogy kagylót nem lehet enni, ok mondjuk azt meg azért, mert a kagyló a sok szennyet gyűjti be, mi meg megesszük....

Zsuszko, Balatonnál sajna nem ismerek bababarát szállodát, mi inkább apartmant keresnénk és úgy mennénk, szabadabb, ennyi. A Kolpingról én is jókat hallottam, de tény, nem olcsó.

Ez a repülőjegyes dolog tényleg gáz..... Azt meg kifejezetten megértem, ha nem akarsz egy ordító Gyurkával repkedni.... Dóri sem az a nyugodt lélek kocsiban. Kocsiban "nőtt" fel, de csak ideig óráig bírja. Márciusban elmentünk Ausztriába, 6 óra lett végül egy dugó miatt. Az utolsó órában ezerszer énekeltük a Micimackót.......... Már reppeltem is............ Mondjuk egy repcsi más, ott lehet kicsit mozogni, sétálni... De akkor is, ez most kimarad, pedig luxus és drágaság ide-oda, "régen" repültem, pedig imádtam. És még egy ideig nem is fogok...

Solyka, üdv itt :)

Lányok, ma felvetettem egy jó kis kérdést: a 20. heti genetika melyik időpontban jó? Mert ok, 20. heti, de vannak helyek, ahol 18-at mondanak, vannak, ahol kifejezetten azt, hogy betöltött 20. legyen............ Csak azért, mert lenne egy specialista doki, akihez ragaszkodok, murphy, hogy pont akkor nincs, amikor kéne, így vagy 18+3 naposan mehetnék, vagy 20+4. Elvileg azt mondta a doki a nőnek, akivel megbeszéltem, hogy a 20+4 tökéletes. Na, de úgy tudom, ha az UH alapján indokolt egy amniocentézis, akkor már el sem végzik TB-re, mert annak vagy 4 hét az eredménye, és ugye csak a 24. hétig "támogatott" a terhességmegszakítás élettel összeegyeztethetetlen betegség esetén..... Én baromi optimista vagyok, ennek a babának kanyi baja, na de nem akarok egy ilyen fontos UH-ra későn se menni, vagy túl korán sem, hiszen fizetős.....
Vélemények? :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


csusz! Jobbulást!
Próbálj meg aludni, zuhizz le, igyál egy kis vaníliás tejet, nálam ez mindig bejön.

rekuja!

Lili kb. egy hete gyurmázik. Én csináltam Neki a gyurmát. van egy nagyon jó recept a neten, ugyan olyan, mint a pléjdó, és mivel a só az egyik fontos összetevője, nem nagyon eszi. Megkóstolta, majd kiköpte, azóta nem próbálkozik. :D

nyuszika85!

Betöltött h20. hét után kell genetikaira menni, az a tökéletes. (én legalábbis úgy mentem) A másik vizsgálatról nem is hallottam, de szerintem felesleges. Mert ha (ILYEN ELŐ SEM FORDULHAT!!!!!) a babókának valami nagyobb baja van, akkor 24 hét után is megindítják a szülést szerintem.
Ez csak egy újabb vizsgálat, amivel az anyukákat lehet paráztatni.
Szerintem... :D


Amúgy mi Miskolcon élünk, még nem vagyunk házasok, mert babásan nem akartam az elsőnél sem, és most sem.

Pocakocskám most kezd kerekedni, viszont nem tudom, hogy csak azért-e, mert második baba, és jobban felismerem a jeleket, de úgy tűnik, sokkal többet keményedik, mint a kislányommal ebben az időben. sőt Nála nem is emlékszem, hogy lett volna ilyen.
Pocaklakó még nálunk sem fedte fel magát, remélem 3 hét múlva.


:) :) :D
solyka84
Miskolc
 
 


Sziasztok,

Rekuja, jobbulás a kicsi lánynak!
Zsuzskó, Gyurkával helyzet? megy még a hasa?

Lányok, én még életemben nem repültem, nem mondom, hogy nem izgat a dolog, de szerintem nem a közeljövőben lesz, hogy én repülőre ülök:))

Nyaralás nálunk az idén kimarad. Bár a lányok külön tervezik, hogy mennek nyaralni, de én az idén nyarat munkával töltöm, asszem:))

a 20. heti uh-hoz nem tudok hozzá szólni.
Viszont ma voltam vérvételen és a vizeletemben leukocytákat találtak tettek oda 3 keresztet...azt olvastam a neten, hogy veseprobléma, vagy húgyuti fertőzés...hát vessetek rám követ, semmit nem érezek, hogy fájna. Mondjuk néha mintha a vesém szúrna, de ennyi.

Nem lehet, hogy kevés folyadékot iszom, azért lett ilyen sok a leukocyta? Egyáltalán mi van ilyenkor. Holnap megyek a nagyon okos védőnőhöz, kíváncsi vagyok mit fog mondani...ha egyáltalán feltűnik neki a sok kereszt :roll:


Nyuszuli, nagyon csinos a pocid:))

Solyka, üdv Tiszaújvárosból:)))

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Csusz: én mindenképp megkérdezném a dokimat, milyen fájdalomcsillapítót lehet bevenni. Az elején nekem is volt fejfájásom, nem vettem be semmit.
A 18. betöltött héten megyek uh-ra, afp birtokában. 4d-re csak akkor, ha indokolt. Mivel veszélyeztetett vagyok, 2-3-4 hetente kell dokihoz mennem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Nyuszuli
Már nagyon szépen kerekedik a pocid :)

Nyuszika
Én is azt néztem egyébként, hogy már nekem is van ekkora a pocim, pedig én is két héttel fiatalabb terhes vagyok :) De betudom én is annak, hogy második babóca.

Rekuja
Mi nyaralást most nem tervezzünk :( amúgy az alvásról annyit, hogy Livus már kb. 8 hós korától átalutta az éjszakát, és ezt senki nem akarta elhinni nekünk, pedig így volt. De akistesó már biztos az ellenkezője lesz, van egy olyan érzésem :)

Solyka
Üdvözlet!!! :) Most nézem, hogy egyidős terhesek vagyunk :)

Csusz
Hogy vagy már? Nekem kb. 2 napja fájt nagayon a fejem. Szerintem ez benne van a hormonok miatt. De ha úgy érzed, menj el orvoshoz, csakhogy megnyugtasson.

Zsuzsko
Tök jó, hogy Te már így érzed a babócát a hasadba :) Én is szeretném már :)

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


Sziasztok!

Gemini, leukocyta az fehérvérsejt. Baktériumot nem írtak a vizeletben? Önmagában a fehérvérsejt nem olyan gáz. Ha baci is van, akkor vizelettenyésztés kellene. Elvileg a panaszt nem okozó baktériumvizelést nem kell kezelni, de terhesen azt hiszem, más a helyzet. Ha gondolod, utána nézek, én ugyanis orvos vagyok, csak eddig jól titkoltam. :oops:

Solyka! Jó pocakosodást neked is!

Csusz! Én is fejfájós vagyok. Nekem is 2 napja fáj a fejem. Aspirint, vagy calmopyrint nyugodtan be lehet venni az első 2 trimeszterben, ha nincsenek véralvadási problémáid. Én is azt mondom, inkább vegyél be gyógyszert. Nagyon nem jó a fájdalom. Egyébként érdemes megmérni ilyenkor a vérnyomásodat, amikor úgy fáj, pláne, hogy a karod is zsibbad. Lehet, hogy felugrik ilyenkor.
Ha nem nagyon durván fáj, akkor én szoktam vietnami balzsamot kenni a homlokomra, halántékomra, tarkómra. Van, hogy elég.

Kolpingról. Tény, hogy első blikkre drága, de ha egy sima szállásra mész és mindazt meg akarod fizetni, amit ott kapsz, akkor szinte ugyanoda jutsz anyagilag. A tömeget én is utálom, de nekem még eddig nem volt zavaró. Nyáron meg tényleg eloszlik a nép.

Egyre többször érzem én is a babó mocorgását. Olyan furcsa belegondolni, hogy pár hét és az egész hasam hullámozni fog, ha megmozdul. :shock:

Szép estét!
Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Nekem medelám volt, ok, a bokámig lógnak a cickók, annyit fejtem vele, de ezzel "üresre" pucolod, az biztos!!!!!! Medela Swing 45 ezer, de elég a Medela Midi, az 20 ezer körül van, és jóóóók!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok,

Csusz, fejfájás? Baromi rossz lehet. Nekem életemben először az első szülésemkor fájt a fejem. Komolyan mondom jobban szenvedtem miatta, mint a fájások miatt. Sikerült valami megoldást találnod?

Bobek, jaj nagyon köszi a választ! Nézem, de minden normál a vizeletben és negatív, 15-20 fehérvérsejtet ír még és laphámsejteket. Mást nem. Mondjuk nagyon sötét színű a vizeletem ez tény (bocsi), de marha keveset iszom. Tegnap felbuzdulva, délután szerintem 1 liter körüli vizet megittam (jobban belegondolok, a levesen kívül ennyi folyadékot vettem magamhoz egész nap), hát...éjszaka csak 7-szer voltam kint. Át kell szerveznem a vízfogyasztásomat!:))

Zsuzskó, mellszívót életemben nem használtam, fejéshez béna voltam, és a lányok meg uccsó cseppig mindent kiszívtak. Mondjuk 2 óránként ettek, szóval túl sok plusz nem volt:))

Ha esetleg érdekel a homeopátiás tejelapasztás leírom neked:
Az Urtica urens és a Ricinus communis C30-as higításából naponta 2x5-5 szemet lehet szedni, addig amíg a tej el nem apad.

Ma megyek tanácsadásra...ráálltam a mérlegre...nem a barátom :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Zsuzskó, alacsony potenciálban (mondjuk 5-9-esben) valóban tejfakasztásra jó, de apasztani nagyobb ch-val érdemes, 30-assal!

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Gemini!

A vérképedben nem volt semmi eltérés? Süllyedés, fehérvérsejtszám, karbamid, kreatinin?

Bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Bobek!

fehérvérsejtszám volt 8, 0. az itteni labor referencia tartománya szerint a legfelső határérték, ez van plusszal jelölve. Illetve Neutrocyta van a max határérték felett, 70, és nekem 71, 4.
meg vagyok fázva több mint egy hete.

karbamid, kreatin, süllyedést nem néztek!
köszönöm a törődésed! :)

Lilypie Pregnancy tickers
gemini71
Tiszaújváros
 
 


Sziasztok!

Én még nem voltam vérvételen. :S
Jövő 7en megyünk, majd utána AFP-re 2 hét múlva.
Sajna 3napos kúrán voltam, ezért maradt el, mert ugye pisit is kell vinni.


:cry:

gittus0726!
De jóóó, vajon egy napon születnek majd? :D

Én még nem érzem a pocilakót, bár volt pár gyanús mozzanat, de nem vagyok teljesen biztos benne, bár még nagyon pöttöm, csak 14 hetes.

Már én is várom a nagy mozgolódást odabent, a csuklásokat. :D Nagyon vicces.
Mondjuk a bordába rúgást már kevésbe :S :D
solyka84
Miskolc
 
 


Lányok, nem ide tartozik, de hogy tudom beilleszteni az én Lilypie-met.
Mert már régóta van, blogon is, csak ide nem tudom. Béna vagyok :S
solyka84
Miskolc
 
 


Talán sikerült!(?)
solyka84
Miskolc
 
 


Most?
solyka84
Miskolc
 
 


Csajok!

Kislányom lesz :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Késöbb dobok képet is, na meg írok is :) Most örömömben kiugrok a bőrömből :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Nyuszuli: Gratulálok a kislányodhoz! Egy pompomlány a focicsapatban :)
Solyka: engedélyezd a profilodban a HTML-t. Blogod milyen témában vezeted?
Zsuzsko: a decemberi missed ab miatt vagyok veszélyeztetett.
Gemini: ezek szerintem apró eltérések, én nem aggódnék emiatt. Viszont a napi egy liter is kevés! Védőnő szerint 2-3 litert kellene. Persze én is távol vagyok ekkora mennyiségtől, főleg, hogy én alacsony és vékony vagyok, de korábban én is keveset ittam. A hozzászólásom alatt van egy www gomb, a blogomon készítettem egy letölthető táblázatot, amin a napi ivászatomat vezetem (meg sok egyéb mást is). Ajánlom figyelmedbe! Megyek is, iszom egy pohár vizet! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: