Új privát üzeneted érkezett!

timcike81 írta:

Megkérdeztem a kombinált tesztet.Kecskeméten, ha még nem töltötted be a 35 évet,akkor ingyen van.Én még a 30-at sem.Így nekem ingyenes lesz a 12 heti vérvétel és a down kor szindróma szűrése.Ezt a csecsemős barátnőm kérdezte meg ma a kórházba.



hát ez fura. Ugyanis a kombinált nem kötelező, bizonyos helyek ingyen csinálják, mások meg fizetősen. DE 35 év felett kötelező ez a genetikai szűrés, és ingyenes már, mert onnan ugrik jelentősen a kockázat.
Ez nem logikus, hogy addig ingyenes, mert utána az elvileg. Fura, hogy másként van.
majacka
 
 


Zsófi!

Az 50-es nem lesz kicsi? :lol:
Vendég
 


Majacka!

Hát pont ez a lényeg, hogy most pénteken töltöm a 8. hetet, de, ha 2 hét mínusz, akkor csak 6. hét és akkor még lutri, hogy látszik-e. A nyaralásból visszjövet töltöm a 9. hete, orvos látna 9+3, az már jó, átszámítva 7+3, akkor már tuti van embrió és szívhang, ha minden rendben.

De, persze én is kíváncsi vagyok, viszont ezt most ki kell bírni a magunk érdekében, és egyébként sem helyeslem a hüvelyi UH-t, miután alig pár mm-re van a magzattól. És, hogy ott percekig nézegesse, hogy mi is az... ezt nem vállalom mégegyszer.
Egyébként azóta sincs vérzés, minden rendben van.

Ha meg nincs rendben velük valami, akkor igazából mindegy, hogy 1 héttel előtte vagy utána tudom meg. Ez a természet rendje, ha úgy döntenek el fogom fogadni.
Kristófom továbbra is fenntartja, hogy 2-en vannak és egészségesek, minden kérdezés nélkül. Ő úgyis jobban látja mint én. :)

Szép napot Mindenkinek!
Vendég
 

 
 

beleki írta:Zsófi!

Az 50-es nem lesz kicsi? :lol:


Szia!
Nem szeretnék óriásbébit szülni :lol: Jó nekem egy 40valahánycentis is :lol: (én 44-el születtem, kár, hogy nem tudom, a férjem mekkora volt, de remélem ő sem 50-nél nagyobb)

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Kata szerintem is várd ki a 2 hetet, persze nehéz lesz, de menni fog.
Amit a doki mondott az alapján tényleg lehet, hogy két baba is van. szerintem nem parázz, lehet tényleg csak régi az UH- készülék, és azért nem látszott.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Zsófi!

Oké! Így értem! :) :9 :) cuki vagy!!!! :D :oops:
Vendég
 


Hát elég őskövületnek tünt. Még volt egy kósza gondolatom a 4D-vel.....
Vendég
 


Kata,
nagyon sajnalom a tortenteket, es azt is, hogy ilyen bunko orvost fogtal ki. Nekem is volt mar hozzajuk szerencsem! :roll:
Szivbol szoritok, hogy minden rendeben legyen! Csak pozitivan, tudod! Kristof sokat segithet!
Puszi nektek
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Kata,
nagyon sajnalom a tortenteket, es azt is, hogy ilyen bunko orvost fogtal ki. Nekem is volt mar hozzajuk szerencsem! :roll:
Szivbol szoritok, hogy minden rendeben legyen! Csak pozitivan, tudod! Kristof sokat segithet!
Puszi nektek
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Most jöttem a védőnőtől.Megkaptam a kis könyvemet. 8) A vonimat kijavítottam.A szülés várható időpontja Márc.8. :wink: Mégis kell mennem 12 hét előtt is vérvételre, úgy látszik Pest megyében más,mint Bács-Kiskunban.Itt még belgyógyászatra is kell menni.Így a héten el kell intéznem a TB-met és a jövő héten mehetek a vérvizsgálatra,utána a belgyógyra.Majd 9-én megint vérvétel... :? Utálom ha szurkodnak, remélem nem fog fájni :shock: ...Most már hivatalosan is kismami vagyok. 8)

kata-ne aggódj, minden a legnagyobb rendben lesz,meglátod.Nagyon szorítok neked!Írj,amint tudsz valamit. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat!
Természetesen hívtam a dokimat, nem parázott be túlzottan, bírom a higgadtságát. Csütörtökön megyek hozzá, addig pihengetek. Lassan hozzászokok a napi 1-2 barnás-rózsaszínes csepphez.
Kata, nagyon becsüllek, ha tényleg tudsz várni még 2 hetet. Nekem mostanában türelemből van a legkevesebb... :?

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Ma voltam az Apeh-nél, hogy fizessem magam után a TB-t.Mint munkanélküli 5100 ft-ot kell fizetnem, nem számít, hogy nincs munkám, fizessek.Gyönyörű mondhatom.Ráadásul a munkaviszonyom megszűnése után 45 nap eltelte után való hónapokat is ki kell fizetnem!Micsoda lehúzás ez?!Kérdem én, mikor a férjem hazajött az USA-ból 4 év után,és bejelentkezett náluk, hogy szeretné fizetni maga után,akkor most azt a 4 évet ki kellett volna fizetnie?!Nem értem én ezt az egészet.Ha valaki jobban tudja,kérem nyugtasson meg, vagy csatoljon egy linket ahol utána tudnék nézni, hogy ez miért is van így?!Most ki kellett fizetnem visszamenőleg 11.050 Ft-ot!Felháborítónak tartom!!!Hiszen nem is voltam dokinál!Meg egyébként is minek?Most megint kevesebb van a kasszába 11.000Ft-al.Örülök nagyon!!! :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!


lilly látod én is megyek UHra holnap, bár én csak egy picit vérezgettem tegnap este, kb 3-4 óráig, és tényleg minimálisat. Ma felhívtam a dokit, és azt mondta, jobb ezt egy ultrahanggal megnézni. Hát nem nyugtatott meg, ezt kell hogy mondjam, hiszen én tökre örültem, hogy már nem vérzek, meg nem is fájt semmim....
Szóval holnap kiderül nálunk is, hogy mi van...remélem rendben lesz velünk és veletek is minden. Kitartás, sokan mondták már, hogy ilyen szokott lenni, meg sokan vérezgettek terhesség alatt és semmmi gond nem volt. Remélem így lesz. Írj majd, mi volt!

Kata neked is minden jót kívánok, van olyan, hogy vkinek egyáltalán nem találnak semmit a 7-8. hétig, s csak utána látják a babát.
Szorítunk!
csekom
Zsurk
 
 


Kitartást, csajok! Kata, szerintem is várj türelemmel, sőt próbáld "kizárni" a nyaralásból, pihenj most sokat. Csak a saját tapasztalatból merítve, mikor felmerült a gyanú, hogy nincs minden rendben a babával, mi akkor is pozitívan álltunk hozzá, és szeretgettük végig, amíg velünk volt, minden erőnkkel azon voltunk, hogy pozitívan gonodoljunk rá, te is tedd azt: van baba! Szívhang a következő Uhun. :wink:
Pussz
Mi is megyünk egy 3 napos kikapcsolódásra, gyerekek vigyáznak egymásra. Egy picit izgulok. Eddig ilyen hosszú időre nem hagytuk magukra a gyerekeket, bízom benne, hogy nem lesz semmi baj.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Lányok, szorítok mindenkinek! Jelentkezzetek, ha megvolt az UH! Remélem mindenkinél mindent rendben találnak!

Kata, ha mensi előtt van a peteérés, tényleg teljesen normális, hogy csak petezsákot láttak! Nyugi és kitartás a következő ultrahangig!

Yusz név ügyben mi eddig magabiztosak voltunk.
Lány: Éva Emma
Fiú: Erik
De elbizonytalanodtunk... Máté egy bartátnője után simán elnevezte Szofinak, rögtön miután elmondtuk neki, hogy érkezik a kistesó.. szerinte lány lesz :)

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Sziasztok!

Kristófom tegnap látta, hogy veszem be a vitaminokat... erre ő Miért? Mondtam, hogy a kistesó(k) miatt, meg amikor ő volt a pocakban, akkor is szedtem.... stb.

Erre ő: Kistesók egészségesek, az egyik kicsike.... továbbra is 1 fiú és 1 lány a rendelkezés. :)

Szóval nagyon kíváncsi vagyok...
Vendég
 


Kata, :D Ez nagyon Édes! Ők tényleg többet látnak még mint mi!

Cserfes
Kép
Kép
cserfes
Érd
 
 


Cserfes! Remélem, már kezdek hozzászókni a gondolathoz, hogy ketten vannak. :shock: :D
Vendég
 


Ma reggel fogtam egy kis rókát.Azért kicsit,mert nem volt más bennem,mint sav...nincs étvágyam,pont mint Atticy-nál.Elég keveset eszek.Ha meg sikerül enni valamit,utána hánykolódok... :roll:

Kata-van iker a családban?Vagy ti lesztek az elsők?Hisz valaki csak el kell kezdje :lol: ...

Nagyon szurkolok mindenkinek!!!És kíváncsiban várom az eredményeket.Az APEH-es témához senki nem tud hozzászólni?Senkinek nincs ismerőse, aki ott dolgozik? :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kata, engem harmadszorra bolondított el a nagyfiam, hogy ikrek lesznek, így a 12 hetes uhura bevittem magammal, hogy "ELSŐ KÉZBŐL" tudja meg a dolgokat. De én is már kezdtem godolkodni azon, hogy honnan kérünk kölcsön még egy mózes kosarat :shock: Aztán csak 1 lett, de a fiam megnyugtatott, hogy ez az, amiről én tudok, de ő többet tud ennél :shock: :lol:
Hát sok sikert! :wink:

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Hát én megvoltam az UH-val. Szerencsére minden rendben volt, azaz ezt mondták. Hallani nem hallottam a szívhangot, mert éppen hogy csak megmutatták, ott ver a szívecskéje. Persze én sokáig nem találtam, nem úgy, mint az elsõ alkalommal a 6+2 hetes UHnál. Most nagyon picinek tûnt a testéhez képest. Ez normális?
Sajnos nem sok mindent mondtak és mutattak, azt sem, hogy mekkora meg ilyenek... :(
De remélem minden rendben van...Az picit mondjuk bosszant, hogy akárkitõl kérdezem ezt az alacsony sárgatesthormon szintet, vajon ez okozhatja e a problémát, mindenki azt mondja, hát igen, az vezethet vetéléshez, de nem jellemzõ, hogy ezért lenne vérzés, meg egyébként is már a 9+4nél tartok, tehát ha eddig minden rendben volt akkor reméljük eddig is, mindjárt vége az elsõ harmadnak...Hát ez nem vmi megnyugtató, és egyáltalán nem akarnak egy hormontesztet csinálni..pff.
Remélem tényleg nem lesz gond emiatt.
Viszont ma vhogy úgy mentem UHra, hogy éreztem minden rendben lesz. :)

lilly veled mi van? remélem veled is minden rendben van, írj nekünk!
csekom
Zsurk
 
 


Sziasztok!

Én is megkaptam ma a kis könyvem. Már rutinosan vittem az előzőt, csak át kellett másolni minden adatot.
Volt vérnyomás és súlymérés. Sajnálattal tapasztaltam, hogy máris híztam egy kilót, szóval nagyon oda kell mostantól figyelnem. :(
Hülyén hangzik, de jó lenne, ha kicsit elmenne az étvágyam.

Kata!

Lehet, hogy tényleg ikrek, akkor gyorsan nagycsaládosok lesztek! :lol:

timcike!

Sajnos Apeh ügyben nem vagyok jártas, sorry. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Én is voltam UH-on tegnap. A babával látszólag minden rendben, ver a szíve, én hallottam is. :)
Viszont sajnos van egy vérömleny a méhemben, ez okozza a vérezgetést. Emiatt veszélyeztett terhes lettem, szóval legalább 3 hétig most ki vagyok írva. Azt hiszem, itt az ideje szólni a főnökömnek... Nem akartam a 12-13. hétig jelezni, de hát arról azért tudniuk kell, ha ilyen hosszú időre kiesek.

Csekom, én úgy tudom, hogy a sárgatest hiánya igenis okozhat vérezgetést, sajnos vetélést is. Te szedsz Utrot? Mert én kaptam rá.

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Örülök hogy azért mindenkivel minden a legnagyobb rendben van.Csak így tovább csajok!!!! :wink: Nekem még mindig hányingere van és nincs étvágyam, de azért leerőltetek néha egy két szelet kenyeret.Muszáj. :?
Ma elmegyünk a moziba és megnézzük a várva várt Verdák 2-őt.Már tejesen extázisba van a kisfiam.Egész nyáron ezt várta. :lol:
Kellemes hétvégét!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lilly
vedd komolyan a pihenest, nem fog rosszul jonni!

En is ma voltam dokinal, visszaminositettek 10+6 hetes terhesse, baba jol, ficankolt, mindene megvolt. Most 43 mm. Igy visszakaptam az eredeti celdatumomat: 2011 februar 18. Mondta a dokim, hogy akkor megiscsak en szamoltam jol. Kata, javitanad?

Elvileg ma megyunk nyaralni, csak egy kicsit parazok, mert Interneten keresztul vettunk ki egy lakast, le is elolegeztuk szepen, most meg nem valaszol a tulaj. Ilyenkor tokre ki tudok akadni a ferjemre, hogy vajon miert az utolso orakban intezi a dolgokat. Remelem, nem lesz semmi gond, es csak el van foglalva. Mindenesetre nem kellett meg igy az utolso rohanasokhoz es pakolasokhoz meg ez a para is.

Vigyazzatok magatokra, ha minden jol megy, csak szeptemberben talalkozunk.

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Gemini!
Jó nyaralást nektek!!

Kata!
Türelem, biztos ott van/vannak a kis embriók csak még nagyon pindurka :)
Fiad egy kis látnok :lol:

Timcike!
Sajna az Apeh témához nem tudok szólni, nincs a körömben sem aki értene hozzá..
Talán egy könyvelőt ha megkérdeznél?

Lilly!
Nekem is van sajna haematomám(vérömleny), azért kell most hétfőn mennem megint uh-ra hogy megnézze felszívodik-e...szerencsére vérezgetni nem vérezgetek!! Azt mondta hogy úgy is ürülhet ki..
Nyugi,pihi és minden rendben lesz!!! :wink:
Vendég
 


Hétfőn biggyesztek én is vonalzót :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is elbúcsúzom, elutazunk egy hétre vidékre rokonokhoz. Ott sajna nincs internet, de majd jelentkezem amint visszajöttünk.

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra, pihenjetek és jó hír, hogy jövő héttől már lesz egy kis javulás az időben!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!
Ma reggelre lett ilyen barnás folyásom, és most nem tudom mit csináljak. Felhívjam a dokit, vagy menjünk be most az ügyeletre? Én legszívesebben bemennék.
Neten próbáltam rákeresni, egyik helyen azt írják, hogy az első 3 hónapban normális, lehet a hormonoktól, másik helyen meg azt hogy semmi jót nem jelent. Ezzel ki vagyok segítve mondhatom.
Olyasmi, hogy ha tüsszentek, elázik a bugyim :oops:

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


zsófi-és mit mondott a doki?Istenem nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi komoly.Én nem tudom, hogy zeke a barna pecsételgetések,folyások mivel járnak, mert hála Istennek még nem tapasztaltam.De nem is szeretném.Ha mégis előfordulna,tuti bemennék az ügyeletre vagy az ambulanciára a nőgyógyászatra.

Nagyon vigyázz magadra.Próbálj meg pihenni.Pedig már a 11 hétben vagy...írj,amint megnézetted magad.

A kiruccanóknak és a nyaralóknak jó pihenést! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Zsófi nem ijesztgetni akarlak, de én bemennék az ügyeletre, ha más nem legalább felhívnám õket. Jobb megnézetni és tudni hogy minden rendben van e vagy sem, vagy csak várni, hogy majd lesz vmi. Te sem aggódnál, meg ha vmi baj van, akkor legalább hamarabb kapnál segítséget.
Lehet csak azt mondják, pihenj pár napig...

Mondjuk azóta már lehet bementél, és tudsz mindent. Remélem rendben vagy, írj majd, ha tudsz vmit.
Én is szoktam vérezgetni, és nekem is mondták, hogy vki a tüsszentéstõl is vérzik, de én mindig felhívom a dokit, aki általában be is hív UHra...szerencsére eddig minden rendben volt.

lilly örülök hogy veled is minden rendben van. :)
Nem, én nem szedek Utrot ,és semmi hasonlót, mert nem írnak ki. Pont ezért voltam kiakadva, hogy még egy tesztet sem csináltatnak, mert nem feltétlenül indokolt... azt mondták már a 9 héten kicsi az esélye, hogy ez okozna problémát...
Holott én azt olvastam, hogy pont a 9 hét az amikor a petefészek már nem, a méhlepény még nemtermel annyi sárgatest hormont önállóan, hogy elég lenne, s majd csak a 12. héten veszi át teljesen a méhlepény a termelést.
Hát, reméljük minden rendben lesz. :)
csekom
Zsurk
 
 


Sziasztok!
Este munka után bementünk az ügyeletre, azt mondta az orvosnő, hogy minden rendben, gyereket is megnéztük, vígan biciklizett, semmi baja. A folyásra azt mondta, hogy ha rózsaszínesre vagy pirosra váltana ne menjek dolgozni, és írassam ki magam a háziorvossal. Gyógyszert nem adott, mert szerinte (a gyerek méretei alapján) ma töltöttem a 12-t, és gyogyót csak a 12. hétig szoktak adni. Viszont mondta, hogy szedjek több magnéziumot és pihenjek.

Ettől teljesen megnyugodtam, jól bevacsoráztam, mert napközben az idegességtől nem tudtam enni sem.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Zsófi! Örülök, hogy minden rendben! :)
csekom
Zsurk
 
 


Zsófi-egész nap rátok gondoltam.Nagyon örülök, hogy nincs semmi baj!Tessék akkor sokat pihenni!!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Holnap reggel megyek vérvételre éhgyomorra, utána rá 1 órára megint leveszik.Már előre félek.Nem szeretem...utána időpontot kérek a belgyógyra...

Mi van veletek csajok, el vagytok tűnve ebbe a rossz időbe.... :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Zsófi!
Örülök hogy minden oké!!!

Timci!
Milyen fura hogy ilyenkor van nálatok vérvétel(bár többetektől is olvastam), itt nálunk a 12.héten van elöször!

Én holnap megyek a controll uh-ra, remélem lassacskán tünik el a haematomám!!
Vendég
 


kírus írta:
Timci!
Milyen fura hogy ilyenkor van nálatok vérvétel(bár többetektől is olvastam), itt nálunk a 12.héten van elöször!


Mikor Kecson laktunk, ott is csak a 12 hétbe vettek először vért tőlem.Pest megyében minden másként van...itt sokkal több vizsgálat van.Nem tudom miért...

Szorítok neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. :wink: Majd írj!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Sajna semmi jó hír :cry: , megállt a fejlődésben, szívhang sincs!!
Holnap mennem kell vérvételre, és szerdán műszeresen befejezik :( .
Ez már a 2. hogy így járok:((

Mindenkinek további jó egészséget és vigyázzatok magatokra!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Én is vagyogatok,de inkább csak olvasó üzemmódban,miután már 2-szer is írtam nektek,amiből az egyik elszállt, a másik meg meg sem jelent itt... :evil:

Kírus!
Nagyon sajnálom! :cry: Sok erőt nektek,és fel a fejjel,van 2 egészséges gyermeked,és nagyon bízom benne,hogy lesz ott még harmadik is! Persze nem lehet most semmi "okosságot" mondani,meg nem vigasztal semmi,de tényleg ne keseredj el!!!!

Zsófi!
Örülök,hogy nálatok minden rendben van! :) Ezek szerint már mész is a 12 hetes gen. uh-ra? Én már alig várom! Aug. 15 lesz,de már tűkön ülök! Komolyan egyik terhességem alatt sem voltam így besózva /titkon mondjuk reménykedek,hogy szét is teszi a lábát a kis pocakmanó/ :D

Tényleg van közületek aki nem akarja megtudni a baba nemét??

Kukucsi!
Vége a kikapcsolódásnak? Gyerkőcök bírtak egymással?

Gemini,Yusz,jó pihenést nektek!

Velünk amúgy minden ok,már Timcihez hasonlóan mi is megejtettük az első vérvételt 2 hete,még belgyógyászhoz kéne menni,azaz a háziorvos megvizsgál,csak vajon hova tettem a beutalót??? :shock

KépKép
Kép
patricia83
 
 


kírus-ez borzasztó!Nagyon sajnálom.Remélem hamarosan csak sikerül.A legjobbakat kívánom!Akkor már nem is jössz többet közénk?Egyre több anyukának nem sikerül, mi a helyzet?Csak van valami ebbe a levegőbe!Vagy nem is tudom mire foghatom. :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


De bekukkangatok azért, kiváncsi vagyok ezután is hogy ki hogy van,na meg majd a bébikre is!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kírus nagyon sajnálom ami történt, de ott a két egészséges gyermeked, ez a legfontosabb, és majd egyszer jön a harmadik is. Próbálj nem elkeseredeni.

Nálunk (Budapest) úgy van, hogy a 12. hétig kell vérvétel meg belgyógyászati kivizsgálás(háziorvosnál) és mivel a vérvétel eredménye 1 hét után jön meg (van benne valami szifilisz vizsgálat, ezért) ezért kell ezt korábban megcsinálni. A 12. héten is van vérvétel, az ultrahang vizsgálat után veszik le, ez a kombinált teszt.
Én holnapután megyek erre. Én komolyan ezekből a kötelező vizsgálatok közül a legjobban a fogorvostól félek. Van egy lyukas fogam, régóta, de annyira félek elmenni, hogy hagytam... Vajon kaphatok érzéstelenítést? Mondjuk az is elég fájdalmas, mert mivel felső fogról van szó, a szájpadlásomba szúrják:(

Mi nem szeretnénk tudni a nemét.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 




kírus-rendben van.Örülök azért, hogy benézel néha.

bzs-nekem most volt a vérvételem éhgyomorra,aztán rá egy órára megint szuri,miután ettem egy zsömlét és egy pohár tejet.És délután már meg is volt az eredmény.Belgyógyra meg csak 15-ére kaptam időpontot.De 9-én megint mennem kell vérvételre, azt nem tudom minek,de muszáj.Aztán jön a saját dokimnál a vizit 24-én és utána való héten a 12 hetes vizsgálat, amit Kecsón fogok csináltatni.Én most sem fogok elmenni a fogorvoshoz.Attól még engednek szülni.Megmondom, hogy otthon voltam nemrég és kész.
Irigyelem azt az erőt ami bennetek van, hogy kibírjátok úgy a 9 hónapot, hogy ne kérdezzétek meg a baba nemét. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kirus Nagyon sajnálom! :(
csekom
Zsurk
 
 


Kirus, nagyon sajnálom:((
Én is rettegek ettől...
majacka
 
 


Mi van veletek csajok?Leállt a topik?Szabin vagytok? :roll: :lol: A márciusi topik jól be van indulva,lassan megelőzi a februári hozzászólásokat.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kírus, nagyon együttérzek veletek! Sejtem, hogy ilyenkor nem túl vigasztaló, hogy van 2 egészséges gyereked, hiszen ez egy másik emberpalánta volt, kettőtök szerelméből, akit máris ugyanúgy szerettetek, mint a testvéreit. Tényleg ettől a bejelentéstől rettegünk szerintem mindannyian.
Egyébként mit mondott az orvos? A vérömlenynek lehet köze ahhoz, hogy így alakultak a dolgok a babával? Vagy ez teljesen független tőle?

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Sziasztok!
Köszi csajok az együttérzést!
Ezt most jobban viselem mint a 2,5évvel ezelőttit(vagy majd holnap reggel fog eljutni a tudatomig mikor a mütőbe kell menni :( ).

Ma voltam vérvételen, holnap meg fél 8-ra be kell vonulnom :(

Lilly!
Nem mondta hogy mitől történhetett, sőt a vérömlenyt most meg sem említette(gondolom feleslegesnek tartotta), adnak ki utána szövettant dehát nem lesz rajta semmi konkrétum úgy sem..(ilyen kis embriókat szerintem nem is vizsgálgatnak hogy mitől következett be)

Holnap reggel gondoljatok rám!!!
Vendég
 


kírus-veled vagyunk!!!!Nagyon erős vagy!Én hiszem, hogy hamarosan nektek is sikerülni fog!!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Lányok, az lenne a kérdésem, hogy kinek mennyire vannak még tünetei? Én most vagyok 10+3 és a fáradtságon kívûl szinte már semmi tünetem sincs. Egy hete még volt egy kis émelygésem és mellfeszülésem, de mindegyik fokozatosan abbamaradt. Mostmár egyáltalán nem érzékeny....

Tudom, nem kell aggódni, mert nem feltétlenül jelenti, hogy baj van, de szeretném tudni kinél hogy van ez.

csekom
csekom
Zsurk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: