Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mandula! Jaj, ne. Nagyon sajnálom, és kívánom a legjobbakat neked/nektek!
Nem gondoltam volna, hogy lesz még ilyen... :cry:

Franci! Azért elég gáz ez a vérezgetés, hogy még szexnél is...

Réka! Böbi! Örülök, hogy jók lettek az eredmények és minden rendben van!


Én ma voltam a 12. heti uh-n. Apróka 63mm, mindene rendben van, folyamatosan járt keze-lába, azt hiszem beleszerelmesedtem...
És a legfontosabb, a doki felhívása nélkül is kiszúrtam egy erősen dobogó szívecsét! Megnyugodtam... :D

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti, de jó :) Olyan jó, lassan mindenkinek meglesz a 12 hetes ultrahang :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Mandula! Őszintén sajnálom és kívánom, hogy mielőbb sikerüljön lelkileg erőre kapni, és összehozni egy újabb porontyot!

Remélem, most már nem következik be semmiféle komplikáció egyikünknél se.

Ma túl lettem az chorionbiopszián. Kellemesnek nem volt épp mondható, de kárpótolt a pöttöm látványa. Izgett, mozgott, ficánkolt végig a mintavétel alatt. Nagyon kedvesek voltak az orvosok, próbálták beszélgetéssel elterelni a figyelmemet a félelmemről. Persze ez nem igazán sikerült. 3 hét múlva lesz a kontrol, akkorra ígérik az eredményt. Hosszú lesz ez a három hét.

Kombi teszteseknek kívánom, hogy jó eredményeik legyenek.

Jutka

pocakosodo
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltam ma genetikán. 0,88 a nyaki redő. Ami jó. És orrcsontja látható. Szépen ver a kisszíve....levették a vérem két hét múlva eredmény.
Aztán gondolom genetikai tanácsadás...az elkerülhetetlen....aztán majd meglátjuk:)
De most már sínen vagyok...megvan a dokim...ez megnyugtat.

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy megnyugodtatok Kriszta, Rékacs!
Pocakosodó, ezt már ilyen hamar elvégzik?

Timi, lábbal együtt mérte a doki 6 centinek! :)

Kavaika, Neked első baba? Elsőnél még én is gondolkodtam ezen a kütyün, de végül nem vettem. Valóban nézz körül teszen, vaterán, babaszobán, stb, feléért is találsz, sokszor még garanciával. Ha nem első bocsi, még kinek hányadik baba azt keverem.

Én 15-én megyek a 12. heti uh-ra és másnap a kombinált tesztre, ott pedig kérek időpontot az integráltra.

Képzeljétek, 22-én pedig elutazunk a párommal 5 napra kettesben. Kis lazítás a nagycsalád előtt :) Remélem addigra elmúlik a hányinger és az álmosság, bár még csak 13 hetes leszek és a lányoknál 14 hétig tartott.....

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Réka, szuper :) Drukkolok előre a genetikához!

Böbi, megnyugodtam, hogy lábbal együtt hat centi :) Akkor kb egyforma babáink lehetnek.

Pihenés tök jó! Merre mentek? Mi majd októberben akarunk, amikor őszi szünet lesz, hogy Marcit is kölcsön tudjuk adni a mamának addig.

Én jövő csütörtökön megyek 12 hetesre és valószínűleg kombináltra is, tök jó :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, te hogy-hogy ezen a héten mész, amikor ugyanakkor vagyunk kiírva???? :lol: :roll: :?:

Toszkánába megyünk,már nagyon várom, de tudom, hogy nagyon fognak hiányozni a csajok.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Böbi :D:D:D Jogos a kérdés, doki azt mondta, ez már a 12. hét, ha szombaton töltöm, csütörtök-péntek felé menjek nyugodtan, mert a baba elég nagy, 41 mm-nél már jól lehet szűrni, és ő már egy hete is 43 mm volt.

Jaj Toszkána, szívem egyik csücske... de jó, jól nézzétek meg helyettem is!

Mi meg mindjárt megyünk Marci aikido vizsgájára :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok,
Ma voltam orvosnál, aki dec. 18-ára írt ki a harmadik babánkkal. Úgyhogy szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Kb. 5 napja gondoltam rá, hogy veszek már egy tesztet, mert érdekes jelek mutatkoznak rajtam :), így eléggé meglepődöttek vagyunk, hogy immáron a 4. hónapba csöppentünk. :)
Látom nem vagyok egyedül, aki a harmadikat várja :) Timi ti direkt így terveztétek? :shock: :)

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Böbi - veled pedig majdnem egyidősek az én gyerekeim, majd csinálok vonalzót, csak a régieket leszedtem, mert megálltak a szülinapoknál. Egyébként Máté most volt 3 éves, Matyi pedig júliusban 2.
anettoo
 
 


Sziasztok!

Anettoo! Üdv köztünk!


Ma megtörtént, egy idegen rákérdezett, hogy baba van e odabent a hasamban. Szóval már nyilvánvaló. :)


Én azt hittem, hogy az első harmaddal elmúlnak a rosszullétek. Hát tegnap reggel meglátogatott a róka. :?
De a savanyú vágy elmúlt.
Hétvégén voltunk a nagyszüleimnél, elárultuk a tesóbabát. Örültek, mamám már előre dörzsöli a tenyerét. :lol:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok,

Anettoo, üdv közöttünk!!! Ez nagy meglepi lehetett, hogy rögtön a 4. hónapba kerültél! :) Németországban merre laktok?

Krisztina, jajj ne, én is nagyon reménykedem, hogy elmúlnak két hét múlva a rosszulléteim! :) Bár már nem olyan vészes, de még mindig nem vagyok a toppon.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok, na végre írtatok :)

Anett, üdv itt! Hát, mi félig-meddig terveztük :) Én nagyon szerettem volna, egy ideje beszéltem rá a páromat, aztán januárban rábólintott, hogy na jó, legyen. Kapott a baba egy jó fél évet, hogy ha Regő szülinapjáig összejön, akkor jöhet, ha nem, akkor inkább munkát keresek. Aztán jött :) A párom először nem örült neki teljes szívvel, de csak egy-két napig. A nagyfiamnak meg más az apja, tehát a Marci és a Regő közti különbséget eredetileg nem így terveztem, de az élet közbeszólt.

Nahát, hogyhogy csak most vetted észre? Mensid megjött? :) (szerintem ez még csak a harmadik hónap, nem? számmániákus vagyok :D)

Tegyél vonalzókat újra! A mamanetes pl. nem áll meg a szülinapnál, de ha lilypie-t teszel pl és megáll, ki lehet cserélni :)

Neked is két fiad van, de jó :)

Kriszti, jobbulást! Én lassan már kezdek jobban lenni, még nem az igazi, de mintha kicsit jobban tudnék enni és több energiám lenne.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, Te nyerted az előző heti kommentet, láttad??? Gratulálok és irigy-irigy, én is pályáztam rá! :DDD

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Anett, üdv itt. Milyen jó hogy 5 nap alatt letudtad az első 12 hetet.

Kriszti, Gergővel én szinte végig rókáztam. Ma is öklendeztem egy jót reggel.
Mamád mért dörzsöli a tenyerét?

Timi, gratula. Én is iriny-mirigy vagyok. :D
franci
 
 


Kriszta - igen, már látszik annyira, hogy rákérdezzenek, bár nálam még nem történt meg. Én is nagyon büszke vagyok rá, mindegyik várandósságom alatt végig annyira felemelő érzés volt kilépni az utcára. :) Persze otthon nyavalyogtam ám, főleg a végén :)

Nem akarlak elszomorítani de vannak kismamák, akiket végigkísér ez a vacak hányinger. Persze azért ez is a ritkábbak közül való, úgyhogy reméljük megszabadulsz mihamarabb.

Böbi - Berlinben lakunk, kb. két éve jöttünk ki, előtte Pesten laktunk, de én Miskolcon születtem :)

Ja, értem, csak mert már a két fiú között is elég kevés a korkül. azért lepődtem meg.... :) végülis gondolom veletek lakik a nagyobbik is, így ebből a szempontból végülis mindegy ki az apja, attól még egyszerre van három picid, ami nem egyszerű, de persze mondhatom, hogy annál intenzív a boldogság is.
Na, meg magamból indultam ki és én most még nem terveztem a harmadik babát.

Azért vettük ilyen későn észre, mert még szoptatom a kisebbet és csak egyszer jött meg és utána azt hittem, hogy megint többet szopizik és ezért nem jön meg megint. Védekezni meg végig védekeztünk, egyszer nem, de akkor azt gondoltam, hogy azon a napon úgysem lehetek terhes. Szval ezért is hiába jöttek a jelek mindig elvetettem a várandósság ötletét.

Akkor a pici nálatok is nagyon akar jönni :)
Valakinek vmi nagyon erős érzés vagy remény, hogy kisfiú vagy kislány??? Így, hogy már túl vagyunk lassan a 3. trimeszteren.

Egyébként nekem azt mondta a doki, hogy a 13. hétben vagyok, de már a 4. hónapban.....:) ezért írtam a 4. hónapot....igazából nem számoltam utána.

Amikor megcsináltam a tesztet, odafigyetem mindenre és azonnal éreztem, hogy mozog a picike odabent, (mindkét nagyobbiknál már éreztem 11-13 hetesen, állítólag így van a méh v. a lepény nemtom) ezért biztos voltam benne, hogy már nagy, (meg más miatt is) de akkor is nagyon ledöbbentő volt látni, ahogy ott üldögél már, milyen nagy az UH-n és mondta a doki hogy 6 cm-es a popsijáig.... :)

Franci - te is tegyél majd vonalzót!

Mit jelent az , hogy vki heti kommentet nyer?
anettoo
 
 


Mármint természetesen az első trimesztert akartam írni :) hogy azon vagyunk túl, azért ilyen hamar ne tudjam már le a várandósságot :)
anettoo
 
 


Sziasztok Mamócák, szia Anetto :)

Bocsika, hogy eltűntem, de sok a meló + vizsgaidőszakom is van 8)
Gondoltam, majd milyen sokat kell olvasni, de meglepődtem, hogy neeeeeeem :?

Kriszta, Imolyzs gratulálok a szép eredményekhez :) Timi mi volt a genetikán?

Csajszik drukkoljatok (20h-ra megyek a dokihoz), hogy minden okés-e!!! Bár megmondom őszintén -biztos a hormonok- de néha olyan rossz érzéseim vannak, néha meg szinte érzem a babuci pulzálását magamban. Már arra is gondoltam, hogy elszaladok a körzetimhez és megkérem, hogy rakja a hasamra a sztetoszkópot :lol:

Üde szellős, egészséges magzatú, csak jó híreket hozó, odabújós, puszilgatós, gyors gyerek elalvós, még több puszilgatós :wink: további szép napot!
Puszi Mindenkinek
kavaika
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon rég jártam már itt, de visszatértem!
Az eltűnésem oka a tanulás+idegeskedés volt, de vége!!!
Hétfőn, sikeresen túléltem az államvizsgát.
Üdvözlöm az újakat! Adri, Beu és Mandula, nagyon sajnálom a veletek történteket! :( Kitartást kívánok és várunk vissza titeket!
Mi jól vagyunk, 02-án voltam dokinál, minden rendben volt, láthattam a kis drágát, izgő-mozgó volt. Voltam védődőnél is, kiskönyvem is van már.
A hányingerem kezd elmúlni, viszont a savanykás gyümölcsökért odavagyok!Na meg a bort és a sört is kívánjuk!!! 8) (nagyon gáz??)
csak egy-egy picit..... :roll:

A közös címen majd akkor én is beírogatom a magamét.

Szép estét mindenkinek!

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


Anetto, szerintem elég 3 vonalzó!? :lol:

Dalma, gratula az államvizsgához!
franci
 
 


Sziasztok!

Bocs, kicsit elmaradtam :) Olvasok vissza!

Köszi a gratulákat, én is úgy örülök neki, szerintem tök jó lesz ez a Bugyola :)

Nekem már a 9. héten rákérdeztek :D

Anett, márminthogy nálunk a két fiú között elég kicsi a korkülönbség?? Hat és fél év... az kicsi? :) Velünk lakik a nagy is, igen :)
Ja értem, de mázlista vagy, hogy nem jött még meg! Én is szoptatok, de két és félé hónapos volt Regő, amikor megjött.
Nem semmi lehetett Neked tényleg így megtudni :) De azért örültök neki?
Kommentnyeremény: ha kommentelsz a babanet valamelyik cikkéhez, automatikusan sorsoláson veszel részt, minden héten lehet nyerni valami kismamás-babás dolgot.

Kavaika, drukkolok! Vonalzót mikor csinálsz, utána?

Dalma, örülök, hogy Veletek is minden oké!

Na, én tegnap voltam 12 hetesen, és minden szuper volt. CRL 59,4 mm, buksi 21 mm, tarkóredő 1 mm, mindene működik, levették a vért is a kombinálthoz :) Ja és 12+3-nak felel meg a méretei alapján, pedig 11+5 volt tegnap :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Dalma, gratulálok az államvizsgához!!

Én voltam EKG-n, hááááát, ahhoz képest, hogy a védőnő a lelkemre kötötte, hogy feltétlenül mondjam el a belgyógyásznak, hogy a szüleim szívbetegségben haltak meg, hogy sok az érszűkületes a családban és hogy már nekem is van seprűvénám, végig sem hallgatott és kereken 5, azaz öt másodpercig volt rajtam az EKG....
Valószínűleg, ha a fizetős rendelésére mentem volna, akkor meg jajajaj,minden hónapban visszarendelt volna....

Egyébként nálam is kezd alábbhagyni a hányinger meg a fáradékonyság.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Böbi :( nem ismételteted meg? Egyik szülőd sem él már? :( Párodnak igen, vannak nagyszülők?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, nem, nem megyek el még egyszer, ha lesz panaszom, akkor persze igen, de egy estét leszámítva, nem fáj a szívem.

Sajnos már nem élnek, páromnak is meghalt az apukája, pont amikor Gyv-t vártuk. Így egy nagymamánk van.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy nem írtam rögtön, de zsúfolt volt az elmúlt 2 nap. Minden hírem jó! Gyönyörű a babócánk, megvan mindene szépen és végigbukfencelte az UH-t :lol: Artista lesz a lelkem, vagy űrhajós :wink: 5,3 cm-s és 5 nappal előrébb lett hozva a születés várható időpontja, úgyhogy 2 napig voltam 11. hetes terhes :D Kedden megyek 12 hetes UH-ra, utána genetika.
Van vonalzóm, csak még nem mertem feltenni, de most már bátrabb vagyok :) Képem is van, akkora a fejecskéje mint a pocija :D Imádom!
Dalma gratulálok, nagyon ügyi vagy. Így mi leszel, ha nagy leszel? :)
Timi, jók a méreteid :lol: ezek a mai magzatok fütyülnek rá, hogy mi az előírás (méretekben) :lol:
kavaika
 
 


Hova is kell illeszteni a vonalzó kódját? Ja, meg van! Na egy próba ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. 8)

Kavaika!

Képzeld, a 12 hetes(aznap töltöttük) méretünk: 5,35 cm! Ugyanakkora mint a tiétek! :D
Alig várom, hogy újra láthassam!!! :lol:
Amúgy andragógus lettem. Felnőttképzési szervező.
A vonalzónál, átváltottad BBCode-ra?
Így kell kinézzen:
Kép

Egy kérdés: valaki érzi már a pici mozgolódását? Harmadik terhességem, és sokszor, mintha..érezném, de nem vagyok benne biztos. Flóránál, már hamarabb éreztem.
Vagy csak türelmetlen vagyok? 8)


Szép napot mindenkinek!

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


Na, én nem a vonalzót akartam megmutani, újra.....
Na mindegy.... :oops: bénáztam :oops:

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


Sziasztok!

Hétvégén anyukáméknál voltunk, látom, mindenki pihent :)

Böbi, sajnálom, pedig olyan fiatalok vagytok, a szüleitek se lehettek nagyon idősek :( Nálunk megvan mind a négy nagyszülő, én szüleim fiatalok, páromé 72 és 74, de ők sajnos elváltak. Anyóssal együtt élünk, após bent Fehérváron.

Kavaika, de szuper!!! Gratulálok, és örülök a vonalzónak!

Dalmácska, néha én is érzem a babát :) Nem mindennap, de pl múlt hét vége felé volt egy nagyobb mozdulat (szerintem az egész baba nekiugrott a hasfalnak :D) tegnap elalvás előtt lepkeszárny-verdesés, ma meg mintha lettek volna pici mozgások. A fiúkat is korán éreztem, és állítólag többedik babát előbb szokás...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok Mamócák!

Megvolt a 12. hetes UH. Babuci 57mm, tarkóredő 1,4mm, élénk mozgású :D Levették az integrált teszthez is az első adag vért. Szegeden nincs szerződött klinika, úgyhogy manis a buli :? De úgy döntöttünk a férjemmel, hogy ezt megcsináltatjuk. Csökkent a hormon adagom is és már csak egy hétig kell használni :P És, ami még nagyon fontos, végre szabad a cex :twisted: Ja, egyébként 2 nappal eltérő időpontot mutatott a műszer, de én már nem változtatgatok. Majd, ha beáll, akkor helyreigazítom a vonalzóm :)
A lepkeszárny-verdesés effektust én is éreztem. Meg is kérdeztem a dokit, hogy lehet-e, de sandán annyit mondott, hogy a hasi verőér lehet inkább. Szerintem meg a babuci volt és kész :lol:

Csajszikák puszi mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Kavika!
Doki hülye! És valószínűleg férfi,tehát még sosem érezte!
Én konkrétan gyereknap óta érzem. Ha nem érzem,már tiszta ideg leszek,hogy valami baj van....hormonhülyeség!!!

Anetto! Szia!

Nekem meg nagyon jó hírem van, a kombitesztem 1:12000....komolyan,nem elírtam. Szóval remélem megússzuk a hasbaszurit:)

Még ez a hét ovi nálunk,aztán jön a szünet.
Pedig még van melóm, hát majd meglátjuk hova sózom őket.

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Kavaika, szuper :) Doki hülye, simán érezheted :) Most már én is majdnem mindennap érzek pici finom mozgást.

Rékacs, kombiteszt is szuper :) Mennyi idő telt el Neked a vérvétel és az eredmény között? Már én is úgy várom, hogy megkapjam... Nálunk már szünet ez a hét (nem ovi, iskola) de én itthon vagyok :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi
Elvileg három nap múlva megvan,de nekem nem jött semmi,így tegnap elkezdtem nyomozni és elírták a számom,azért nem küldték. Így júni 3 vették le és tegnap kaptam kézhez. Az 10 nap? kb.

Holnap megyek dokihoz,mert azért genetikára mennem kell a korom miatt,de így könnyebb dönteni:). Meg jövő hét már 16. tehát megint mennem kell vérvételre is.

Timi, szoktatok járni a velencei tóra? Nekünk Agárdon van egy házikónk és júlisuba kb végig lenn leszek a gyerekekkel. Strandolhatnánk együtt, ha van kedved:)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Nálunk nem mondtak semmit, barátnőmnek asszem az Istvánban 10 napot mondtak, de előbb megvolt, nekem holnap lesz egy hete. A számomat jól írták, azt láttam :)

Velencei tóra, hát az túlzás, hogy szoktunk :D Tavaly voltunk egyszer. Az van, hogy én siófoki vagyok, abszolút nem is ismerem a Velencei-tavat meg a strandokat, kellett nekem a párom ahhoz, hogy elmenjünk, én is akkor voltam először. De megbeszélhetünk valamit! Viszont pont júliusban szinte egész hónapban, 3 hétig mi meg anyukáméknál leszünk :(

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja, vérvétel meg július 5-én lesz, plusz valamikor azon vagy az utána való héten külön AFP.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Ma nekünk is megvolt a 12. heti uh. Szörpike végig aludt, ilyen nyugodt 12 hetes babám se volt még.... A végén kicsit megmozgatta magát, de így simán le tudták mérni.

Holnap kombinált vérvétel.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


És mekkora a Szörpibaba? :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, hogy mindenki dolgozik meg éli az életét, de nagyon sokan nem jelentkeztek az utóbbi időben. Adjatok életjelet :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Sziasztok.
Megvolt a mutet, eleg kellemetlen volt, de szerencsesen atveszeltuk. Babuci vegig monitoron volt, legalabb lattam, hogy megegy uszobajnok keszulodik nalunk...
Most itthon fekszem, majd jovo szerdan megyek a 12 hetes uh-ra!
Annyi mar most latszik, hogy nagy baba. Meg a labujjait is megszamoltak mutet kozben az unatkozo orvostanhallgatok. Remelem nalunk sem kell szurni!!! Udv Anetto!
Ja es igenis lehet erezni 12 hetesen a babat!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Szia Málna!

De örülök, hogy jól vagytok :) Úszóbajnok :lol: Nálam meg artista van fejlődésben. Csak bukfencel és bukfencel.... Jó pihenést!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kavaika
 
 


Sziasztok!

Málna, jó, hogy túl vagy rajta! Utána feküdni kellett?

Timi, ja, méretek. :) Pontosan annyi naposnak mérték, amennyit én is számoltam. 6.9 cm az ülőmagassága, 1.3 a nyakiredő. Itt sajnos fotót nem kaptunk, így most nincs a 12 hetes ebihalról uh képem :(

Hogy bírjátok ezt a meleget? Nekem 100 körül van a pulzusom, gáááz. Na de vasárnap lehűlés, még így nem örültem nyáron a hidegnek :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Timi ---- áááááá :twisted: :oops: , ne haragudj, tiszta dili vagyok (terhes agy ugye :), vagyis szem, bár az meg soha nem volt jó, úgyhogy inkább tényleg maradjunk a terhes szemnél :) ) szóval azt hittem, hogy az egyik fiad lassan két éves, a másik pedig 8 hónapos (persze a képeket is néztem, de azon meg csak azt, hogy hasonlítanak egymásra).
Remélem most már érted az elképedésemet, hogy milyen hamar jönnek egymás után, főleg, hogy mondod, hogy még az első más aputól van.....na, jó, akkor most már helyreraktuk :)

Málna - nagyon jó, hogy szépen zajlott minden a műtét során. Ügyesek voltatok!

A lehűlésnek mi is nagyon örülünk, mert nekem is itthon a két kicsi (bár már szeptembertől délelőttönként oviban lesznek, ha minden igaz) és ebben a nagy melegben is mindig kint játszani, sétálni, játszóterezni.....na de most meg annyi az eső itt, hogy talán még rosszabb, bezárva.

Mi 10 nap múlva megyünk UH-ra legközelebb. Ki mikor megy? Azt látom, hogy Böbi most voltál, akkor neked a 16. hét jön majd már csak gondolom.
anettoo
 
 


Málna, de jó, hogy túl vagy rajta, most már minden rendben lesz :)

Böbi, jó nagy akkor a babád, az enyém egy centivel kisebb volt 11+5-nél :) Fotót én sem kapok, szívhangot sem hallgatunk, nemet sem tippelnek, kórházi ultrahangon nem törődnek azokkal a részletekkel, amik nem szigorúan a baba egészségéhez kapcsolódnak, csak úgy jólesnének, de ez engem nem zavar :)

Anett, ja értem, ilyesmire gondoltam én is :) Azt tényleg nem semmi lett volna összehozni :D A két apát sem, meg a három gyereket ilyen gyorsan sem :)

Meleggel nincs nagy gondom, szerencsére nálunk a lakás nem nagyon melegszik fel, ilyenkor jó az északnyugati fekvés, illetve a kert is árnyas, kis légmozgás mindig van. Pénteken vettünk medencét :) Igaz, fürödni még nem tudtunk benne, de ami késik, nem múlik :) Azért a lehűlést én sem bánom :)

Böbi, Panndiról tudsz? Én már úgy izgulok :)

Én 30-án megyek legközelebb dokihoz, majdnem 15 hetesen, ott lesz ultrahang is.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja, közben meglett a kombinált eredményem is, nekem is szuper, 8 nap volt, és Down-kór 1:12000, Edwards kevesebb, mint 1:50000 :)

Ééééés ma 12:39-kor megszületett a barátnőm (aki Böbi barátnője is) kisfia, Gábor :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Timi, igen, mi is együtt örültünk Panndival! :) Ma fel is hívom, hogy van meg meséljen részleteket. Azt tudom, hogy már pár napja készülődött, eltávozott a nyákdugó, csordogált a magzatvíz, úgyhogy várható volt a napokban Gábor baba :)

Anettoo, én úgy emlékszem, hogy legközelebb a 18 hetes uh lesz, nem 16 hetes. Szerintem itthon 18 hét van...

Timi, én eddig az "SZTK"-ba jártam uh-ra, ott adtak fotót, felvették videóra, megmondták a nemét, mindent. Most is "SZTK"-ban voltam, csak az újban, itt új a gép is, se fotó, se felvétel, de a nemét megmondanék a 18 hetesen, ha akarnánk, de továbbra se szeretnénk tudni.
Tegnapelőtt azt álmodtam, hogy kislány és Jázmin.....

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk nem alakulnak túl jól a dolgok. A múlt hetet a kórházban töltöttem, vérzés miatt mentünk be és bent is fogtak. Azt mondta egy doki, aki vizsgált, hogy a lepény rajta van a méhszájon, és nem kell sok, hogy vérezni kezdjen. Bár mást nem mondtak, de amiket olvastam a neten a méhszájon tapadó lepényről, hát egyre jobban parázok.

Pöttömke amúgy jól van, méretei is megfelelőek, legalább ez nyugtat.

Néha olyan fura érzés, ha idősebb lenne, azt mondanám, hogy érzem a mozgását, de így nem vagyok benne biztos. Bár másmilyen, mint amikor a beleimet érzem. Mintha valami egy pici folton nyújtani kezdené a hasam kifelé.

Holnap megyek a fogadott dokimhoz, felhozom neki a félelmeimet.

A kórházból úgy engedtek el, hogy semmi megterhelőt nem csinálhatok, nem emelhetek, szigorú pihenés stb.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Krisztina, nem lesz egyszerű Levente mellett pihenni, van segítséged??

Timi, nem is írtam, örülök a tesztnek! Nekem pénteken lesz eredmény, remélem lesz valahol net, hogy megnézzem! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Kriszti, akkor azt is olvastad a neten, hogy a lepeny szep lassan el szokott maszkalni a mehszajrol?? Ne aggodj, a baratnocim ugyanigy jart es a lepeny feljebb ment a 18 hetes uh-ra! Viszont nehez lehet egy kis 2 eves mellett nem emelni, de probald meg! Nekem sem szabad, de nekem nagyok a lanyok...
Mar alig varom a szerdat, hogy megtudjam a genetika eredmenyet...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Böbi, én azt tudom, hogy vasárnap reggel úgyis be kellett menniük orvoshoz, akkor már majdnem egy napja szivárgott a magzatvíz, háromujjnyira nyitva volt (mázlista :D) burkot repesztettek, hogy ne csak szivárogjon, és arra 3 órára megvolt Gábor. Már képeket is láttam picasán :)

Igen, 18 hetes uh van kötelezően, illetve nálunk inkább 19.

Nekem a saját dokim ad fotót, néz nemet, meg bármit, amit kérdezek, forgatja a képet, mutogatja. Fotót nyomtat is vagy pendrive-ra tölt. Vagy és. :) Kórházban eddig semmi ilyesmi extra nem volt, de azért majd a 19 hetesen a nemére rákérdezek :) Jázmin mennyire biztos? :)

Kriszti, sajnálom és drukkolok, de a lepénynek még rengeteg ideje van elmenni onnan! Barátnőmet 24 hetesen nyilvánították veszélyeztetetté emiatt, neki is majdnem kétéves kislánya van, aztán a 31. hétre elmászott a lepény. Veletek is minden rendben lesz, addig is pihenj, amennyit tudsz!

Köszi Böbi :) Nekem is ha egy nappal jön előbb, nem tudtam volna hol megnézni, csak este :D Ha cserélünk számot és küldesz egy sms-t a kódoddal, megnézem Neked szívesen :)

Málna, drukkok szerdára!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, egy tündér vagy, írtam privit! Köszi! Így nem kell 3 napot várnom, hogy megtudjam!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: