Új privát üzeneted érkezett!

Presa!
Nem tudom mit kell nézni,nekem is volt 1-2 kisebb eltérés,de nekem is azt mondta a doki,hogy ez a terhességgel jár.
Nekem a koleszterin volt picit magas.

Orsi!
Remélem megtudjuk hétfőn,hogy milyen színűre fessük majd a szobát!!!
MBT cipő?Jó lenne!!!Jól tetted,hogy kivetted a kezed a biliből. :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!

Milyen buli van itt a Korzón???
Egész nap szól a zene!? :shock: :)

Jóvanna....csak álmodoztaaaaam!!! :wink:

Rózsaszin vs kék....50%-50%!
Nézd meg a kinai naptárat, hogy milyen nemű babód lesz....hátha bejön....khm...khm...nekem bejött!
http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

és a Jónás naptár is kislányt mondott!....Nem hiszek benne, de véletlenül bejött! :!: :roll: :wink: :oops: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Nem tudom mi van a korzón,nem jártam ma arra!
Kínai naptár szerint lány lesz. :lol: Meg nekünk meg jósolták már,de ki tudja bejön e?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Bocs lányok, hogy bepofátlankodok a topikotokba! Mi november közepére várjuk az első babánkat. Korábban már két terhességből elvesztettünk három tündérkét!
A segítségeteket kérném: !
Ti mennyi Magne B6-ot szedtek? Előfordult nálatok is, hogy görcsölget és szúrogat az alhasatok, vagy a pocakotok? Vagy egyáltalán nem éreztetek ilyet? Sajnos én az utóbbi egy hétben érzem, de nem vészes. De a korábbi vetélések miatt aggódom, bár azok koraiak voltak. Igaz, nekem a mensi sem fájós. De a korábbi vetélések miatt aggódom, bár azok koraiak voltak. A dokinőt is felhívtam, és hát nem nyugtatott meg.
Nagyon köszönöm, és hálás vagyok a válaszaitokért!

rodina74
 
 


Szep estet!
Suzy! Orvendek,hogy minden ok :D

Orsi!!! gyonyoru szoszke leanyzo,es nem is pici! Gratulalok!

En itt nagyon el vagyok toprengve....soha nem voltam jo matekbol,de epp ennyire..... a 17. hetben jarok,es november 6an fogok szulni. Ezt uh elott szamoltak ki. Az utolso verzesem elso napja januar 29-30 volt. A doktorno szerint minden ok,de azert leirom az adatokat,hatha segit valamelyiketek kibogozni.
BPD 38.7 mm ez a ket halantek kozotti tavolsag
FL 28.6 mm az a combcsont ha jol emlekszem
ATD 35.8 mm
ALD28.6 mm
FAC101.2 mm
EFBW ????G ez mi akar lenni?
akkor van olyan hogy 12.0 cm,ez gondolom a hossza,de valahol a neten azt olvastam 17. heten 18 cm a baba.
Tiszta analfabeta vagyok :oops: :oops: :oops: Ott kellet volna kerdezoskodjek,de annyira koncentraltam,hogy mindent megertsek,hogy a legfontosabbat nem tettem.....majd legkozelebb.
Kedden megyek ujra a laborba,5 kuldopapirt adtak. Genetikai uh-ra nincs idopont,menjek maganrendelobe :wink: ,a labamat meg augusztusban fogjak megvizsgalni :shock: :shock: Lehet addig labra sem fogok tudni allni.

Es a sulyom..... :) Reg voltam ilyen karcsu... Igaz,az utobbi evekben nem meretkeztem,mivel mindig jol ereztem magam a boromben,de ha merlegre alltam :cry: De itt sikerult olyan 15 kilot leadnom 1 ev alatt,fogyokura nelkul...

Es megvan az elso jatekunk is :lol: egy piros :!: :!: :!: pluss csorgo,de hogy mert piros,nem tudom,lehet valami egi jel :?:

Legyetek jok,puszi
nomi77
 
 


Szia Rodina! Ma talalkoztam a korhazban egy ismrosommel,o a 21. hetben van,neki is hasonlo problemai vannak(gorcsok,szurasok),az o dokija azt mondta hogy termeszetes,akkor van baj,ha 20 percenkent erzi,hosszabb ideig.
Jo ejt!
nomi77
 
 


Nomi!
Kösz a gyors válasz, kicsit megnyugtatott! Jó éjt nektek is!

rodina74
 
 


Rodina!
Sajnálom a három kis angyalkát.
Nő a méhed,nyúlnak a szalagok,ezért érzed ezeket.
Én reggelente veszek be egy magne b6-ot,ha húzós nap elé nézek akkor kettőt és ha úgy érzem,hogy még mindíg görcsölgetek akkor napközben is egyet.Dokim mondta,hogy nyugodtan szedjem,persze nem mértéktelenül.
Barátnőm végig napi 4-et szedett.
Bár nem tudom a doki mit mondott,de nyugodj meg!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nomi!
17 hetes vagy? :shock: Nem tudom miért,de én úgy emlékeztem olyan 10-12.
Én meg október 29-re vagyok kiírva.
A 12 cm az ülő magasság lehet,tehát a fejtetőtől a popsiig.
Többiről fogalmam sincs micsoda,de a neten biztos rá tudsz keresni.
15 kilót fogytál?Akkor te nem kezdted plusz kilókkal.
Piros játék :lol: biztos a tudat alattid! :wink:

És a doki szimpi volt?Látom nő.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy telik a hétvége? Én kint vagyok Vörösváron Apukámnál, párom elutazott, uh most elvezem az itthonlétet, jó kis alkoholmentes sört szürcsölgetek. :) Azt vettem most észre, hogyha az alhasamat megnyomom, akkor érzékeny, kicsit fáj. :( Az gond? :(

Én napi egy Magne B6on és1 Eleviten élek.

Na, megyek szomszédokban meghívót osztogatni, további szép napot, élvezzétek a napsütést! :)

Puszi! :)

Kép
presario
 
 


Amugy a laborberedmények okésok lettek, 3 dolog eltért kicsit, de azok sem vészesen. :)

Kép
presario
 
 


Sziasztok!

Gabi! Hat a 17 het engem is meglepett...en ahogy szamolgattam,max 14 hetesre saccoltam. ok,ha az utolso menstruacio elso napjatol szamolom,tenyleg 17 het. Most csak azt nem ertem,ezeket az uh ertekeket hogy veszik. Na mindegy.... :)

Tovabbi kellemes hetveget!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Ja...a doktornotol nem voltam elajulva...... de talalkoztam mar rosszabbal is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok Lányok!

Micsoda történések!!

Nomi!
Grat a méretekhez! Sztem minden rendben!
AC = haskörfogat
HU/HUM = felkarcsont hossza
RAD = alkarcsont hossza
Fl = combcsont hossza
TIB = sípcsont
FIB = szárkapocscsont
YS = szikhólyag
HC = fejkörfogat
CRL = ülőmagasság (fejtető-far távolság)
THQ/TTD/TAD = mellkas átmérő
APAD = a has hosszanti irányú átmérője
APTD = a has kereszt irányú átmérője
AD = has átmérő
BPD = a koponya keresztirányú átmérője (a két halánték közötti távolság)
FRO/OFD = a koponya hosszanti átmérője (tarkó-homlok távolság)

A leleten szereplő rövidítések:
LMP = utolsó menstruáció dátuma
EDD by LMP = szülés dátuma az utolsó menstruáció dátuma alapján
Average GA = magzat méretei alapján számított terhességi hét
GA by LMP = utolsó menstruáció dátuma alapján számított terhességi hét
EDD by Ultrasound = szülés dátuma az uh alapján
FW Handlock4 = becsült súly (a súlyt a gép 4 adatból becsüli: BPD, AC, HC, FL)

Latin kifejezések:
Gest(aciós) hét = terhességi hét
Placenta = méhlepény

Nekem ezek voltak a röviditések jelemtései!!!

Rodina!
SZtem a lányoknak igaza van, semmi komoly nem lehet....nyúlik a méhtartószalagod, alakul, változik a méhed...Nekem az elején volt olyan, hogy az ágyról való leszállás is görcsöket okozott, de technikát váltva....keltem fel azután!
Pihenj sokat!
Magne B6! Nekem is ajánlotta az orvosom és védőnőm, Én napi 3-at szedek, de ilyen időbe mint most, ha keméynedik a hasam bekapok még pluszba 1et 1et.....
Szoritok, hogy semmi baj ne legyen, de sztem már egészen nagy a Babód és teljesen egészséges is! :wink:

Gabi!
Pesti Fiatalok Szinháza tartott musical napot...hogy tagokat toborozzanak, ez volt a hacacáré!:-)
De egész jó volt...erkély ajtó nyitva....takaritás közben zenehallgatás a térről!:-)

Anna!
Akkor szupi hétvégéd van!
Alakulnak az esküvői előkészületek is, örülök neki naon!

Mi ma vidéken voltunk Párom rokonainál....nagy kör volt..két falu és 7 helyszin...legalább egy időre letudva!!!!Nincs velük baj...de fárasztó volt ugyanazt elmondani mindenhol!!!!Pffff..pfffff...
Kislány...már ekkora....jól vagyok....de szép nagy a hasad...mennyit hiztál....tiszta Apja....stb...stb.... :?
Mindegy túléltük!Hihihihi!
Most meccsnézés Apával,közben a társasházi papirokat olvassuk...
Ja és persze vol nagy vacsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nyami-nyami! :lol: :P
Pusziiiiiiiiiii!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Csajok :!:

Gabi
Sztem is arra a régi fajta kismama cipőre gondolt a drága védő néni, de már azóta eltelt egy jó pár év, nem mondtad neki :?: :lol: vagy még lehet olyat egyáltalán kapni :?: szegény tényleg nem halad a korral... 8)
Én, ha csak lehet mezítláb vagyok és természetesen zokni nélkül, annyira melege van a lábamnak :!: :roll: :wink:
Fel kell pakolni a lábakat a visszeresedés ellen és ennyi :!:
Voltál dolgozni mostanában :?:

Orsi
Örülök a jó hírednek, nagyon szépen fejlődik a kis csajszi, csak így tovább :!: :lol: szuper a vérnyomásod naon :wink:
készen lett a konyhabútor :?: dobsz egy képet róla :?:

Rodina
Sajnálom a kisbabák elvesztését :cry: nem lehett könnyű nektek sem azt hiszem :!: :shock:
Nekem eléggé keményedik a hasam, de nem szoktam sok magne B-ot enni, max. 3-mat naponta, de 3x2 nyugodtan lehet :!: nem vagyunk egyformák, sokat nyúlnak a szalagok, nő a méh folyamatosan, sokat kell pihenni :!: megértem, hogy aggódsz, hiszen volt előzmény rendesen :!: ne aggódj nem lesz semmi a babával, havonta menjél uh-ra :!: folyamatosan nézni fogja a dokid, hogy milyen a méhszáj állapota :!:

Noémi
Jó, hogy van most már neked is vonalzód, szép lett :!: :lol:
nem semmi mennyit leadtál :shock:
akkor kellemes csalódás ért, gratulálok a 17 héthez :!: :wink:
reméljük változni fog a későbbiekben a dokinődről a véleményed :!: :wink: hátha :!: :roll:

És az ígért kép megérkezett...

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Most nézem jó kis háttér :roll: :lol:
A nagymamám házát áruljuk és apácska csinált egy-két fotót a házról, melléképületről és eszébe jutott a pocakfotó :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nektek nem szokott fájni a fejetek néha :?: nekem mostanában ezekkel a frontokkal gondom van és eléggé fáj a fejem :roll: tegnap este azt hittem széthasad :shock: és nem volt itthon Panadol, mert úgy tudom csak azt lehet :!: :roll: vagy tudna valaki mást is ajánlani :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!!!

Nem tudok aludni!! :? Kicsit izgulok.
7-kor indulunk uh-ra.

Suzy!
Édi pocak!Nem is látszik,hogy annyi kiló vagy.
Múlthéten voltam dolgozni 2×fél napot kedd-szerdán,apa itthon volt hétvégén ezért nem is mentem többet.
Nekem egyik nap úgy fájt a fejem,hogy sírni tudtam volna,de nem vettem be semmit,inkább lepihentem,így nem tudom mit lehet bevenni.

Presa!
Ne nyomkodd a hasad!Persze,hogy érzékeny,változnak a dolgok bent :wink:
Örülök,hogy jók az eredmények.

Nomi!
Lehet,hogy csak meg kell szoknod a dokit.

Orsi!
7 hely? :shock: Hát örülök,hogy nekünk nem nagy a család.


Csajok!
Poci fotót tehetne fel más is :wink: kíváncsi vagyok!

Na jövök majd a hírekkel,szép napot mindenkinek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ez még 16+6-on,majd csinálok frissebbet.

Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Én ma nem mentem dolgozni, ma vagyok 32 éves :!: :lol:
Nagyon fáj a torkom, nem tudom, hogy mit is vegyek be, de azt hiszem a Strepsils-et és a Mebucaint lehet a terhesség alatt is :!: :roll: még hánytam is reggel :roll: pedig már olyan keveset vagyok rosszul :!: :shock: de egyébként jól vagyok :roll: :wink:

Gabi
Már Én is fent vagyok egy ideje, Én is mindig izgulok, ha uh-ra vagy bárhova dokihoz kell menni, még ha a védőbe kell akkor is, ez természetes izgulás sztem, de ne aggódj, mert tutira jól van a pocaklakód :!: :wink: szorítok, hogy minden rendben legyen Veletek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi Mindenkinek :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

Kép

Nekem szerdán lesz (31) !!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
köszike, tudom a Tiédet :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Csajok!

Olyan szépek a pocakfotók!!!!
Gabi+Suzy.....Édesek vagytok.
Én is teszek majd fel, ha vki lesz olyan kedves és megmondja....leirja hogyan kell!?Kösziii!

Fejfájás:
Nekem miután elmúlt a hányingeres időszak jött a fejfájás, de az is elmúlt egy idő után...az orvosok a testünkben lezajló nyomásváltozásra fogják....nől a baba és a vérkeringésnek+pulzusszámnak fokozottan növekednie kell, ez okozhat fejfájást!
Phanadolt lehet és kevés mennyiségben algophyrint is....
Mondjuk én nem éltem egyikkel sem, mert olyan fejfájásaim voltak, hogy csak a Quarelin segitett volna...igy ilyenkor rendszerint lefekvés, alvás volt a gyógyszerem.

Gabi!
Remélem túlvagy már az Uhn és minden ok!Miujs Babuval? Jaj, ma kiderül, hogy kuki vagy punci?????
Irj majd!!!

Suzy!
Nagyon Boldog Születésnapot Kivánunk Neked!
Happyhappyhappy! :wink: :P :P :P :P :D :D :lol: :lol: :lol: :!: :wink:
Nagy Puszikákkal!

Pfff, itt megint nagyon szar idő van, esik az eső. Babukám nem szereti ezt az időt...olyan lomha ilyenkor...észrevehetően többet alszik a pocakomban!Bezzeg ha süt a napocska...kirúgja a "ház" oldalát!
Képzeljétek úgy döntöttünk Apával, hogy még bevállaljuk idén a Volt Fesztivált itt Sopronban....végülis szabadtéren van, jó kis zenekarokkal, koncertekkel és Én minden évben nagy Voltrajáró voltam...hihihihi!Apácska még nem volt soha, igy idén hármasban Babuval megyünk! Majd tartózkodom a nagyon hangos helyektől....de sztem nem lesz semmi baj! Tavaly is annyi kismamit láttam, tyűhaaaa!!!! :wink: :lol: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem, úgy lemaradtam! :)

Suzy
Nagyon boldog szülinapot! :) :D :)
Aranyos kis pocid van! (Majd csináltatok én is fotot, és megpróbálkozom a feltöltéssel, de nem ígérek semmit... :oops: )

Orsi
Gratula a nagylányhoz, már kész kis hölgy! :)
Köszi, az adatokat, ezeket én sem tudtam biztire. Olyan jó, h te mindig jól tájékozott vagy. :)

A 7 még saját rokonból is sok, nemhogy az ember párjáéból!
Szerintem simán tudsz még menni Voltra. Ha mégis zajos nagyon, vagy nem érzed jól magad simán haza tudsz menni! Egy próbát tuti megér!

Gabi
Már tuti túl vagy az Uh-n...
Kisfiú?? kislány?? Megmutatta? :?:
Én is néztem a kínai fogamzási naptárt, a szerint a babum kisfiú....

Nomi
Szép lett a vonid! :)
De furcsa, én is azt hittem, h te még előrébb vagy, de nem baj, így kb. Gabival és velem vagy kb. együtt. :)


Nagyon mozgalmas hétvégém volt. Grillezni voltunk, meg ebédvendégek vasárnap. Majd most szépen kipihenem, ha sikerül! :D

Picit visszamegyek melózni, aztán még jövök!

További szép napot!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát, én végigszenvedtem a hétvégét. :( Iszonyat migrénem volt, sztem a terhesség és az időjárás fogtak össze... Nagy vígan mondtam mindenkinek, h én nem vagyok rosszul...Ehhez képest szombat délutántól halni készültem, este még jobban kivolt a bundám, hányinger, émelygés, szédülés, csak az segített, hogy egy kis Jamie Olviert adtak a Paprika tv-! :D El is aludtam korán, gondoltam, vasárnap reggelre jobb lesz...12 óra alvás után iszonyat migrénnel keltem, és továbbra is hányinger stb... Orsi, írtad a Quareilnt...hogy mennyire "bírom" azt a gyógyszert, mintha elvágnák a fejfájást, de én se merek semmit sem bevenni. Mihelyt meg jobban lettem fél órára, akkor meg a cigit kívántam nagyon. :-/ (Babó előtt dohányoztam, azóta nem, néha persze sóvárgok utána.). Elindultam Pestre Vöriről ilyen fél 12 körül, Apukám (szüleim elváltak 6 éve) vmi nőcit várt ebédre, nem akartam zavarni. Mondtam is neki, hogy azt fogom híresztelni a környéken, hogy vasárnap kirakta a terhes lányát a szülői házból, mert nőzni akart! :D Elmentem az -auchanba bevásárolni, majdnem elájultam, támadtak a szagok, meg az emberhegyek, durva volt. :-/

Most melóba vagyok, és megint nem érzem jól magam, gázok kínoznak (már bocsánat), görcsöl a hasam. :( Szívem szerint odamenék a főnökömhöz , és megmondanám neki, h terhes vagyok, uh én most hazamegyek aludni, pihenni, majd holnap jövök.

Boldog szülinapot, Suzy! :) Hogy fogtok ünnepelni? Gondolom, idén kimarad a buliból a Bacardi! :D

Kép
presario
 
 


Gabi

Neked is cuki a pocid! :D :)
(Ne haragudj, az előbb elsiklottam a fotó felett! :oops: )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Anna

Szerintem hivatkozz gyomorrontásra, (ami fertőző,) és menj haza pihizni! Hányiger, fejfájás és szédülés ellen az a legjobb, amit tehetsz!
Az Auchan az durva lehetetett...!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Köszi a bókot, de mindig ragad rám vmi...lehet hogy hülyeség, de akkor is elmondom, mert itt lehet nyugodtan! :wink:

Pénteken kel mennem reggel vérvételre utána az a cukrosmizéria, aztán megint vérvétel...és majd junius 18.-án ismét dokihoz....az eredményekkel!Meg péntekre már a kenetemnek és rákszűrésnek is meglesz az eredménye!
Ti tudtátok, hogy a terhesség alatt megnövekedik a méhnyakrák kockázata?????Én ezen elcsodálkoztam azért...majd utánaolvasok!

Anna!
Pihenj!Képzeld tegnap Drága jó Édesapukám elémállt és odaadott 4 cső tejeckukoricát!!, mivel tegnap gyereknap volt....Szted? Mióta nem tartjuk a gyereknapooot? De most igy terhesen fontos volt neki, hogy meglepjen...hihihihi! 4 cső kukoricától elérzékenyültem....
Kettőt elpusztitottam....és már éjjel elkezdte a hasim.....felpuffadtam...és khm..jöttek a pukikák is...! Szegény Apa!!!!!NEm győztem a talarót tűrni magamalá.....nagggyon durvaaaaaaaa!!!!
Most oké minden....elcsitult a dolog!De sajna kolik a belem a másik két kukorica után...szóval, fogok Én még ma....khm..hangoskodni!:-)))

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Köszönöm a pocakdicsit és a köszöntést :!: :wink:
Igen, egy túlnyomás alakul ki a fejben (ödéma alakul ki), ilyenkor egyébként fájdalom csillapítót és vízhajtó tablettát kell enni egyszerre és megoldja a problémát :!: na de most ezt nem lehet enni :!: Én egyébként mindig Flector EP port szoktam inni, 10 perc és semmi bajom :!:
Itt is nagyon fos az idő, egész héten ilyen lesz azt mondták :!: :evil:
Jó kikapcsolódást a fesztiválon :!: :wink:

Én leírom, hogy kell, honnantól írjam :?:

Vivi
Köszi Tőled is, kedves vagy :!: :wink:
Ha elakadnál a kép feltöltéssel csak szólj :!: :wink:

Anna
Látod-látod, hozzád is oda ért róka koma, de ne aggódj egy bomba biztos tüneted van :!: :wink: nagyon rossz minden szag, az emberek igénytelenségéről ne is beszéljünk :!: :shock:
A legjobb ilyenkor pihizni, főleg hogy nincs sok munkád, most ott ülni a nagy értelmetlenségben :roll:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lányok, Én néha érzek valami bizsergést a köldököm környékén, nem tudom mi lehet,de ilyen még nem volt eddig :roll: :?:

Másodállásban fogászati asszisztens vagyok és szeretnék egy jó tanácsot adni mindenkinek, kezdjetek el szedni Zymafluor tablettát (800ft) , mert nagyon fontos, hogy az anyatejbe bejusson a fluor, így a baba fogazata védve van a fogszuvasodástól és az anyának is nagyon jó, mert védelmet nyújt, a terhesség alatt romlanak legjobban a fogak egyébként :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

Az elejétől ird....kérlek...egyszer elég lesz..hihihihi...ha megtanulom már megy!

Igen a fogakra figyelni kell.....nekem nagyon vérzik a foginyem, minden egyes fogmosásnál....erre nincs valami jó kis ajánlatod?
Kenem egy géllel, de semmi változás....ugyanúgy vérzik...de tudod ez a durva vérzés....a dokim azt mondta, hogy ez is a terhességgel jár és jobba járok, ha a foginyem vérzik, mintha nekiállnának szuvasodni a fogaim!De azért idegesit...
Veszek ilyen tabit, amit irtál...köszönöm!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Kifordult már a köldököd?
Nekem azelőtt bizsergett a köldökömnél amielőtt kinyomodott volna...most ilyen pupi az egész és elég érzékeny!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


A terhesség hányadik hetében csinálnak méhnyakrák szűrést?

Kép
presario
 
 


Anna!
Nekem a terhesség elején csinált a dokim, azt hiszem lehettem olyan 10 hetes....és most a 23.héten, de azt mondta még egyszer a vége felé, azt hiszem a 35.hét környékén csinál egyet....meglepődtem picit...de hát inkább csináljuk meg, mint.....
:shock: :? :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Ja és recept nélkül lehet kapni :!:
Ilyenkor szinte mindenkinek vérzik, begyullad az ínye, erre a legjobb a GENGIGEL spray vagy a Corsodyl, az utóbbinál lokálisan ecsetelni kell, Én úgy szoktam, hogy fültisztítóra teszek és nem hígítom, nem öblögetek, mert az csak besárgítja a fogakat :!:
Hetente pedig érdemes használni az Elmex gélt is :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszönöm szépen! Lejegyeztem! :) :wink: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Még nem fordult ki, csak látom rajta, hogy már nem olyan mély a lyuk :!: vagy hogy is írjam :!:

Anna
Nekem mivel volt a 12 hétig hormon pótlás Duphastonnal így csak most vette le a múlt héten, nehogy barnázzak utána, de nem volt gond :!: úgy tudom, hogy megvárják az ominózus első veszélyes időszak végét a 12 hetet és utána, de akkor mindenképpen, főleg, ha esedékes is :!:
Nekem minden év májusában szokott lenni és ez most így tök jól jött ki :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
A fotó meg van, a gépre át van töltve :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Régi fotóim vannak, de majd ma csinálok újat és azt rátöltöm....ezzel boldogulok, csak azt nem tudom, hogy ide hogyan kell, mert nekem mindig kiir itt egy pixelhatárt vagy mit és ezért akármennyire kicsire veszem a fotókat nem tölti fel....szóval...vmit naon nem jól csinálok....!Babóról is tettem volna fel...de nem sikerült....! :( :?
Én vagyok béna ez egyértelmű.... :arrow: :!: :roll: :wink: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Nem vagy béna, csak nem tudod hogy kell lekicsinyíteni, Én sem tudtam még el nem mondta valaki :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


:oops: :lol: :D :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Képre jobb egér gombbal katt :arrow: társítás :arrow: ezen belül irfan view katt :arrow: beadja a képet és itt nagyon nagy :arrow: felül file mellett IMAGE katt :arrow: Resize/Resample :arrow: Set new size-nál villog a kurzor és ott beírni, hogy 300 (én mindig ennyit szoktam) :arrow: ok
utána File katt :arrow: save as :arrow: kitalálsz egy nevet és elmented, majd innen fel tudod a mellékleteknél tölteni :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nem tudom érthető-e ez alapján, de szólj kérlek, ha nem megy, csináljuk akkor együtt :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Kösziii, most nekiesek egynek...próbacseresznye..... :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Anna
Apácska elutazott Edelénybe, de este elmegyünk együtt vacsizni :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Várok akkor, sok sikert :!: de majd rájössz egyedül úgy is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kép

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


És igeeeeen!Hihihihihi!
Köszönöm Suzy! :lol: 8) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Romantikáztook?
De jóóóóóóóóóó..... :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Ügyi vagy :lol: :lol: :lol:
de édes kismanóka :wink: ha van még kép tegyél lécci :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: