Új privát üzeneted érkezett!

t katinka, Tőled nem jött pü, küld el még egyszer akkor talán ideér.

tyche
 
 
 


Tyche, aha, vegyel ki legyszi! :)
Tovabbra is benezegetek ide is azert!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is mindjárt küldök adatokat! :)
Tegnap voltam a dokinál! Minden rendben vele!
Méretei szerint 7 hetes és 6 napos volt, azaz ma kerek 8hetes, a mensi szerint meg 8+3.
Már most gyönyörű (ezt nem én mondtam hanem a doki állítólag annyira szabályos az elhelyezkedése hogy ritka!), Szerencsére minden a legnagyobb rendben vele így most már van vonalzója is! :D
Csütörtökön vérvétel.

Van egy kis olvasási lemaradásom, mindjárt pótolom ha Csanim alszik, csak be akartam számolni! :D :oops: :oops:

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 

 
 

a vonalzót nem hagyja :(
Pedig a másik fórumon ugyanígy működik.... nem értem...
na majd ha lesz energiám hozzá!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok!

Sajnos szeretnék Tőletek elköszönni.

További szép babavárást!
Vendég
 


Sziasztok...
Mai uh ez volt nálam...
Leletem: 21mm petezsák benne egy 7 mm es szikholyag mellette egy 6 mm es embriotelep, életjelenség nem mutatható ki...
hüvelyi uh volt és a véegén mondták, hogy nem marad meg, missed ab...De azért pénteken mégegyszer megnézzik...ha nem változzik pénteken mütenek cry: :cry: :cry:
Esélyem??????????????????????Szerintettek??????????????
csip-csip18
 
 


panndi sajnálom! Ez biztos?
kitartás

csip-csip én nem értek hozzá szerencsére nem volt ilyenben részem, de nagyon szurkolok, hogy ne így legyen ahogy írtad!

MI VAN MA????
Vigyázzatok magatokra mindannyian!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


panndi!
rettenetesen sajnálom :(

csip!
érted viszont még keresztben mindenem!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ó Lányok! Veltek vagyunk!

Mi törhetett?

cicóka
 
 


Nem tudom...De nagyon félek, és nem akarom!!!! :cry: :cry: :cry:
pedig már 21 mm es... 2 hete csak 10 mm volt, és most még 7 mmm es szikholyag is van...6 mm embriotelep (ez mi?) nektek van ilyen a leleteken?????????????
csip-csip18
 
 


Csip-csip 2 hete nekem is nagyon kicsi volt és nem volt életjele de 10 nap mulva visszarendelt és akkor már ott lüktetett.és te hogy érzed :?: van hányinger,cicik fájnake nőneke ha ezek vannak nem lehet nagy gond,lehet hogy még kicsi a pici.én is keresztül mentem ezen szoritok neked h minden ok legyen :!: :!:
t katinka
 
 


Panndi, Csipp-csipp!
BORZASZTÓAN SAJNÁLOM!!! :( :( :( :( :(

Én is aggódom most eléggé, mert tegnap este egy pici nagyon halvány barnás váladékom volt. Doki mondta,hogy előfordul, szedjek magnéziumot, és ne aggódjak. + pihenés ezerrel. Nah, ez most nem megy, mármint a nem aggódás.
Most még nehezebb kivárni a holnapot.

Ne haragudjatok, most csak ennyi, nem tudtam érdemben visszaolvasni.
Muszáj most lepihennem míg Andor is szundít.
Szurkoljatok holnapra, hogy minden rendben legyen. :S

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Csipp-csipp,
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


PANDI! NAgyon sajnálom!!! :cry: De mi történt?

csip-csip! Nem tudom ez mit jelent,de nagyon szorítok nektek,hogy minden rendben legyen. Addig is nagyon vigyázz magadra és sokat gondolj arra,hogy minden rendben lesz legközelebb. Tudom nehéz,de nem szabad ilyenkor negatívra gondolni,mert akkor úgy is lesz. De ha jóra gondolsz,akkor meg úgy lesz.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Pandi!
Ha majd egyszer erre jársz, és ki akarod önteni a szíved, mi szívesen meghallgatunk. De gondolom, most még nagyon nehéz lehet. :(

Csip-csip!
Érted szorítok, hogy minden rendben legyen. :)

Gabolino!
És Neked is. :) Reméljük, csupa jót mondanak neked holnap!

Tyche!
Szuper lett a táblázat. :) Ha megerősítenek csütörtökön, én is küldöm az adatokat. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Pandi! Nem tudom elmondani, mennyire sajnálom! Sok erőt a továbbiakhoz! Én bízom abban, hogy pár hónap múlva egy új kis élet vígaszt hoz majd!

Csip-csip! rettenetesen szorítok Értetek! Én embriótelepről még nem is hallottam.. (egy imserősomnek a 8. hétig nem találtak életjelenséget, már a befejezésre készültek, most pedig majdnem 2 éves a lánya.) Szóval van jó példa! Próbálj nyugodt lenni!

Tyche! Ha nem gond, én is babonából még kicsit várnék az adatokkal. Addig is köszönöm, hogy betettél.

(valaki kérdezte a CH diétát: inzulinrezisztencia miatt napi 160-180 gr szénhidrátot ehetek maximum. Hát nem könnyű, legalábbis nekem...)
blúmi
 
 


Csipp-csipp, a januari babasoknal volt egy lany, aki kicsit verzett, igy elment a dokihoz. Sajnos a sajat dokija nem volt bent, masik nezte meg, aki azt mondta, nincs baba, par nap mulva menjen vissza es megmutik.
Szegeny nagyon maga alatt volt, de aztan visszament es OTT VOLT a baba, szivhang is.

Adj magadnak par napot, probalj meg nagyon pozitivan allni a dologhoz! Pihenj, csinalj csupa olyan dolgot, amitol jol erzed magad. Ne olvasgasd a babas torteneteket, probalj meg RA koncentralni. Drukkolunk!

Panndi, veled mi tortent? Itt vagy meg?
Vendég
 


blúmi!
asszem én kérdeztem a ch-diétát.
szóval akkor szintén zenész? ... izé... pcos? :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Kár volt bekapcsolnom a gépet... csupa szörnyűség!!! :cry: :cry: :cry:

Nagyon sajnálom mindkettőtöket,bár nem tudom,panndival mi történhetett??? Mondjuk azt olvastam,hogy Ő ma ment 12 hetes UH-ra...

csip-csip: nálad pedig még semmi sem biztos,én sem hallottam még ilyenről... Remélem minden rendben lesz!!!

Nos,megyek is... MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA!!!!!!!!!!

gabolino: Te pedig pihenj,pihenj,pihenj,ez most nagyon fontos!!! Szorítok érted is,nem lesz semmi baj! :-)

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Panndi!
sajnálom....remélem h hamarosan jön a tesóbaba!!!!


Csipcsip!
Nekem is új ez az embrió telep.De szerintem péntekig még reménykedj!Lehet h kisebb pár nappal,ez elég ahhoz h még ne lásson szívdobogást!Megy drukk!!!!

annus11
 
 


Sziasztok Lányok!
Még nagyon új vagyok itt.Most regiztem csak.
Én most kb.6 hetes terhes lehetek,ha vagyok még egyálltalán.
Múlthét cssütörtökön hajnalban arra ébredtem hogy elönt a vér :cry: Reggel rohanás a dokimhoz a kórházba,és meglepődésünkre ott volt a baba.Hétfőn nézte meg elősször és akkor 3 mm-es volt,csütörtökön meg 5mm.Kaptam tőle hormon bogyót amit szednem kell,de nem is tudom....
Még pénteken is ömlött belőlem a vér,mára már csak pecsételget.
Továbbra is rosszul érzem magam,ha nem még erősödtek is a reggeli émelygések.
Holnapután kell visszamennem uh.-ra.Nagyon félek :(
katica979
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam, mert elutaztam 2 napra.

Pandi: Nagyon-nagyon sajnálom, úgy megdöbbentem.

Csip-csip: Még van remény! Egyéb terhességi jelek megvannak?

Cicus: Gyönyörűek a gyerekek!

tyche: Szuper a táblázat, küldöm én is az adatokat!

Kép
eper74
 
 


Sziasztok,

hát szóhoz sem jutok... Panndi.. :( nagyon sajnálom! Ha lesz elég erőd, akkor szívesen látunk! Mi történt..

Csip: neked még megy a drukk, tessék pihenni!

Most már én is félek.. Csütörtökön lesz a 12. Heti uh-m..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Katica! Nagyon szorítok értetek! Próbálj pihenni!!!!

J! Nálam pcos szerencsére nincs, csak inzulinrezisztencia. Nálad PCOS? Neked nem kell diétáznod? (néha a lelkemet eladnám egy hatalmas mákos linzerért.)
blúmi
 
 


Sziasztok!

Jaaaj, de szörnyűűű ennyi rossz hírre jönni! :cry:
mi történik itt?mi ez a tömeges probléma, és vetélés?

Panndi.....hogy-hogy?Hisz te már majdnem 11 hetes voltál, nem? :shock: :( Jaaj, nagyon sajnálom! :(
Te voltál itt a főő fórumozó :cry: Erős légy, minden jót!
Puszi!

Csip-csip...Nem is volt akkor szívhang? :roll: talán csak még nincs kialakulva a szíve? Lehet még kell pár nap hogy lüktessen?Minden esetre a méretei alapján fejlődött eddig szépen.
Nagyon remélem hogy nem fog elmenni a babád! DRUKKOLOK! :(

Katica979.....nagyon drukkolok!Van akinek még megjön a mensije 1-2 alkalommal, és attól még terhes! :wink:

Bevallom én is izgulok kicsit ma kezdem a 8.hetet, 3 éve ilyenkor vetéltem el, nem tudok nem rá gondolni :roll: :cry:
Remélem most mnden rendben van, holnap megyek Uh-ra, most fognak először szívhangot keresni!
Gondoljatok rám! :D Már nagyon várom!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon régen írtam, de úgy éreztem most megszólalok! Ne izguljon senki! Az mindenkinek csak árt. A babának is és a mamának is. Ha olvastátok, akkor tudjátok, hogy nekem is volt két vetélésem, és most úgy néz ki eddig, hogy minden rendben megy. Ma voltam tarkóredő és genetikai UH-n. Minden rendben volt. 5 cm nagy és 80%-ban kislány :D!

Higgyétek el, hogy egy anya megérzi, ha baj van. De ehhez nem szabad rém történetekkel fárasztani magatokat! Az internet és a kereső program ilyenkor kilőve, és csak a belső hangra koncentrálni, no és a gyerekre!

Panndinak sok erőt! De a két kislány meg is tudja ezt adni neki szerintem! Biztos, hogy a lelki nyugalma akkor fog visszatérni, ha a harmadik babáját a kezében fogja tartani, de biztos vagyok abban, hogy addig is talál energiát és optimizmust!

Csip-csip: Nem tudom, hogy mit jelent a leleted. Talán azt, hogy embrió szerű képletet lát - ugyanúgy, mint a petezsáknál, amikor kicsi - ami annyira kicsi még, hogy nem lehet pontosan megállapítani! Nyugalom! Ha egy baba meg akar születni, meg is fog. Tudom, közhely, de tényleg így van. Ha nem most akar megszületni, annak is van oka, és később rá fogsz jönni mi volt az! Bizakodom, hogy minden rendben veletek!

És mindenki másnak! Megnyugodni! Minden fórumban előfordul, hogy valaki búcsúzik. Én is búcsúztam már kétszer is, de ettől még a többieknek a babája egészségesen megszületett! :) Úgyhogy nagy levegő, pocira a kezek és az anyai ösztönre bízni magatokat!

Puszi Mindenkinek!
titokbaba
 
 


Sziasztok!

Elköszönnék sajnos én is Lányok! :( :( :(
Elkezdtem este vérezni, 10kor bementünk a kórházba - pont ügyelt a doktornőm. Van egy 14mm-es petezsák, de nincs benne sajnos semmi látható életjel. :( 5+2 napos méretnek felel meg, 5% esélyt ad annak, hogy itt még bármi élet fejlődjön.
Szóval valószínű pár napon,de max 1 héten belül lezajlik magától a vetélés :( Nagyon szomorú vagyok,de megpróbálok erőt gyűjteni gyönyörű kis Andorunkból.

Szép pocakosodást kívánok mindenkinek!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!
Teljesen új vagyok! Szeretném kifejezni részvétem a zoknak a kismamáknak akiknek a babájuk sajnos angyalka lett!
Én is sok nehézségen megyek át mostanában. Május 5-én este 20-kor ömlésszerű rettenetesen sok vérzésem volt. Azonnal ügyeletre mentünk, de nem is uh-tak meg. Csak másan 11-kor néztek meg. Azt mondták rendes terhesség van szívhang és a baba CRL-je 7 mm-volt aztán vasárnap kiengedtek, de másnap hétfőn megint véreztem, igaz kevesebbet. Nem bírtam ki azonnal magándokihoz mentem azt mondta rendeben vagyunk és 7 hetesek, 11mm-es CRL-lel és 4,1 cm- es szikhólyaggal. Addig pihenés és duphaston, meg rutascorbin és 3 hét múlva menjek vissza. Addig tiszta ideg leszek.
Remélem nem lesz semmi baja a babámnak, nagyon szeretnénk őt a párommal ő lenne az első babánk! Szorítsatok lányok!
Mindenkinek jó egészséget kívánok!
zsanimanó
 
 


Jó reggelt mindenkinek ezen a "csodás" reggelen.
Köszönöm mindenkinek aki gondol rám és szorít hogy a pici erősen kapaszkodjon és megmaradjon.
Kolos (3 éves nagyfiam :D ) azt mondta tegnap este,hogy "na nincs itt kistestvér :( )
Olyan lasssan megy az idő...Soha nem lesz már csütörtök este!!!


Zsanimanó, én ugyanígy jártam múlthét csütörtökön és holnap kell mennem controllra.Addig bedilizek.
katica979
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Köszönöm szépen a bíztató szavakat, de nagyon nehéz...
Remélem igazatok lesz!!!
Igen és a legérdekesebb, hogy nőci is ezt kérdezte, hogy van valami terhes tünetem???Mondom van fájnak a cicieim, és néha a hányinger, de még talán egy nagypn pici görcsölés néha, ami nem számít semminek nekem azt mondták...
De semmi barnázás semm vérzés semm erősebb görcsöm nem volt!!!
Gabolino: nagyon sajnálom...te akkor mész magadat megműteni azért???
Akkor senki nem hallott erről az embriótelepről???Érdekes, hogy csak az Én leletemen van rajta, de mindenesetre köszönöm titokbaba amit te is írtál erről...

Hát nem tudom, nem adom fel az biztos egy könnyen!!!!Nem tudom elhinni, hissz csak nőt és fejlődött a petezsák is 10 ről 21 lett és még egy 6 mm szikhólyag is volt most...Szóval nem értem mi alapján írták, mondták, hogy elhalt?!?!?!Persze beleélni semm szeretném magam, nehogy Pénteken, mert aztán mégjobban szar lenne...
De azért a párom nagyon bízatat és mondja, hogy csak csak lehet korai volt ez még...Mindenestre, ha Pénteken semm változzik, mert szerintem 2 nap nem tudom nagyon mit tudd változtatni, vgyis inkább, hogy mennyit nőhet!!!Én elhatároztam, hogy Hétfőn mégegyszer meg Uh-tatom magam!!!
Akkor már majd, hogynem 1 hétről lenne szó!!!majd akkor hiszem csak el, hogy nem fejlődik!!!!
Addig probálok nem idegeskedni, de nem nagyon jönn össze...
Ráadásul ma szólnom is kell a fönökömnek, hogy Pénteken nem jövök!!!!És ez most egy kurva szar helyzet, mert nem mondhatom meg neki, hogy lehet az van, hogy...valamit ki kell találnom...Mert nem akkarom elveszíteni a munkám!!!!
csip-csip18
 
 


Jaj mindenkinek kitartást!!!

Tudom h ez milyen nehéz,én is túl egy vetélésen,Titokbaba szavaival értek egyet!Sajnos előfordul ilyen minden topikban,de ne kezdjen el mindenki rémeket látni.
Mondom ezt úgy,h azért én se vagyok 100%osan nyugodt!De igyekszm!!!!

Gabolino!
Sajnálom h nálatok is van vmi ...de drukkolok nektek is!

na meg drukkolok mindenkinek,akinél vmi kétely van még!!!!

Én is már 3szor voltam uhn,mert először még szinte semmit nem láttunk épp egy 1-2mm vmit.Aztán köv uhn már volt petezsák és szikhólyag.Azt mondta a doki h 5 hetes kb.Majd rá 2 hétre már 8hetes volt a baba!!!Szóval behozta a lemaradást,remélem h most már szépen fejlődik is!Lehet h másik doki már a 2.uhn azt mondta volna h ez nem elég nagy növekedés,de egyenlőre mégis jónak tűnik! :wink: Fel a fejjel!!!!

annus11
 
 


ááááááá!
én ezt nem értem!
5-6 hetes terhességekre hogy lehet azt mondani, hogy nincs életjel???
a leggyakrabban csak 8. hét körül lehet egyértelműen szívhangot látni... de 7. hét előtt nagyon ritkán.

bocsi a kirohanásért... de én is nagyon megszívtam azzal, hogy korán mentem orvoshoz. egy hétig azzal ijesztgettek, hogy rossz helyen van a babám.
4-5 hetesnek tippelték, amikor szikhólyag még alig látszódott a petezsákban... nem hogy életjel?!?!?!?!?
6. héten sejthető volt a szívhang, de csak 4-5 dobbanásig...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Gabolino! :cry: NAGYON SAJNÁLOM!!!! :cry: Mi történik itt? :cry:

Katica üdv itt nálunk! Ne izgulj! Miden rendben lesz!

Zsanimanó! :) Gratulálok és hidd el minden rendben lesz. Előfordul,hogy terhesség elején még megjön a havi vérzés. Nem kell minden esetben a legrosszabbra gondolni.

Lovászkata! Neked meg szorítok és gondolok rád!!! :)

KITARTÁST MINDENKINEK!!!

Kép
bei
 
 


Juli!
Igen,nem érdemes nagyon korán menni.mondjuk én a gyógyszer miatt mentem hamar,így csak nem aggódom annyira!És tényleg sokat számít 1-2 nap is ilyen pici terhességnél,ezért is szoktak várni 1-2 hetet és újra csekkolni a babát! :wink:

Na szép napot mindenkinek,itt sajna esik az eső....

annus11
 
 


annus!
nekem is azért kellett korán mennem, hogy ha bármi gond van, az elején kiszűrjük.
gyógyszereket szedtem, várható volt a progihiány, stb.
2-3 naponta nézték a babát. az első héten így pár nap alatt általában 2-3xosára nőtt :)
végül 2 hete volt akkora a baba ülőmagassága, mint előtte 2 héttel az egész petezsák :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Akkor szerintettek, 2 nap alatt mennyit fejlődik???Szikhólyagból ami nekem 6mm az lenne a gyerek???????A petezsákon belül a szikhólyag mellett vagy benne???Vagy mi???Mert nekem azt írták, még, hogy mellett egy 7 mm-es embryotelep, és egy 6 mm es szikhólyag a petezsákban...Akkor ost meilyiknél kell lennie a szívhangnak illetve melyik a gyrek???
Bocsi a hülye kérdések miatt
Én ezt nem értem :oops:
csip-csip18
 
 


Csipcsip!

Én úgy tudom h a petezsákban először a szikhólyag látszik,és abból lesz az embrió!Az is lehet h neked van egy szikhólyag és egy embrió is és akkor ikrek????Fogalmam nincs......És lehet h a szikhólyagból nem lesz már baba,de lehet h az embrióból lesz dobogó szívecskéjű babóca! :wink: Ez csak tipp!De én úgy tudom h vagy szikhólyag vagy embrió!Ezek nem egymás mellett vannak,hanem egymás után jönnek a fejlődési listán!

Mindjárt keresek egy táblázatot a méretekről,h kb mekkorát nő!

annus11
 
 


csip!
a szikhólyagból lesz a baba és a méhlepény.
vsz ahhoz már elég idős a terhesség, hogy ezeket külön lássa az orvos, ezt jelenti, h embriótelepet is látott... ami már konkrétan a baba...
próbálj meg megnyugodni! ilyenkor még nagyon gyorsan nőnek!!!
hidd el, fogja látni a doki a szívműködést!

nagyon drukkolok!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


4 + 6 - 2
5 + 0 - 3
5 + 1 - 4
5 + 2 - 5, 6
5 + 3 - 7
5 + 4 - 8
5 + 5 - 9
5 + 6 - 10, 11
6 + 0 - 12
6 + 1 - 13
6 + 2 - 14, 15
6 + 3 - 16
6 + 4 -17
6 + 5 -18
6 + 6 -19, 20
7 + 0 -21
7 + 1 -22
7 + 2 -23
7 + 3 -24
7 + 4 -25, 26
7 + 5 -27
7 + 6 -28
8 + 0 -29
8 + 1 -30
8 + 2 -31, 32
8 + 3 -33
8 + 4 -34
8 + 5 -35
8 + 6 -36
9 + 0 -37
9 + 1 -38
9 + 2 -39, 40
9 + 3- 41
9 + 4 -42
9 + 5 -43
9 + 6 -44
10 + 0 -45
10 + 1 -46
10 + 2 -47
10 + 3 -48, 49
10 + 4 -50

Na ez a petezsák nagysága,de ezek csak átlag adatok,nekem se mindig pont ekkora!!!

annus11
 
 


hét / ülömagasság (mm)

6 + 0 /2 (7. terhességi hét)
6 + 1 /3 ----- észlelhetöen doboghat az uh-on
6 + 2 /4
6 + 3 /5
6 + 4 /6
6 + 5 /7
6 + 6 /8
7 + 0 /9 (8. terhességi hét)
7 + 1 /10
7 + 2 /11
7 + 3 /12
7 + 4 /13
7 + 5 /14
7 + 5 /15
7 + 6 /16
8 + 0 /17 (9. terhességi hét) legkésöbb most látható kell legyen
8 + 1 /18
8 + 2 /19
8 + 3 /20
8 + 4 /21
8 + 4 /22
8 + 5 /23
8 + 6 /24
9 + 0 /25 (10. terhességi hét)
9 + 1 /26
9 + 2 /27
9 + 2 /28
9 + 3 /29
9 + 4 /30
9 + 5 /31
9 + 6 /32
9 + 6 /33
10 + 0 /34 (11. terhességi hét)
10 + 1 /35
10 + 2 /36
10 + 2 /37
10 + 3 /38
10 + 4 /39
10 + 5 /40
10 + 5 /41
10 + 6 /42
11 + 0 /43
11 + 0 /44 (12. terhességi hét)
11 + 1 /45
11 + 2 /46
11 + 2 /47
11 + 3 /48
11 + 4 /49
11 + 4 /50
11 + 5 /51
11 + 6 /52
11 + 6 /53
12 + 0 /54 (13. terhességi hét)
12 + 1 /55
12 + 1/ 56
12 + 2 /57
12 + 3 /58
12 + 3 /59
12 + 4/ 60

Na ezek a baba méretei,szintén csak egy átlag,más táblázatban más adatokat is láttam már.Példaképp nálam a gép a múltkor 8+3nak írta a 17,5 mm babát,itt a tábli szerint csak 8 +0 voltam!Ebből is látszik h mennyit számít 1-2 nap!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára annus11 2010.05.12 08:03-kor.

annus11
 
 


Hu,picit sok lett :oops:

annus11
 
 


ááá, hülyeségeket beszélek!!!
a 12. hétig ott a szikhólyag... az van a méhlepény helyett. aztán mire lesz méhlepény, az elsorvad...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli!
Hmm,na erre nem is gondoltam h méhlepény!Mondjuk nekem soha nem mondták még h ott a szikhólyag és az embrió!Bár ha ott az embrió akkor kit érdekel a szikhólyag :lol: :lol:

annus11
 
 


Csipcsip!
Ahogy nézem a méreteket amiket írtál,pont jók!Mármint a 6.hét végének felelnek meg!Vagy látott vmi mást is a doki amit nem mondott el,de ezek alapján még nem aggódnék! :wink: Szóval megy a drukk ezerrel!!!!

annus11
 
 


Gabolino(sorstársam) :cry: Úgy sajnálom! Tök örültem hogy velem egy idős kisfiad van és egy idősek is vagyunk. Remélem ebben a tragádiában nem hasonlítunk! :roll:
Sok erőt neked, legyen vígaszod a kis Andor babában! Vigyázz magadra, aztán majd a 2011-es év elején szülsz egy kistesót meglátod! :wink:
Akkor nem is kell kaparás? :shock: Nekem kellett annó, de mondjuk nekem a 7. héten halt el a pici és a 8. héten kezdődött a vérzés+görcs. :(
Remélem fájdalommentesen lezajlik neked és gyorsan regenerálódsz! Fel a fejjel!

Bei..köszi a drukkot, rámfér :D Nagyon izgulok hogy minden rendben legyen, ilyen rossz hírek után már aggódom hogy az én embrióm jól van e? :roll:
Ma du.2-re megyek! Ha tudok este jövök, remélem jó hírekkel.

Lehet hogy frontos idő is befolyásolja ezeket a vetéléseket? :?

Csip-csip...neked millió DRUKK hogy ne legyen baj!
Sajnos sokat nem értek hozzá.

De az tuti hogy 12.hétig a szikhólyag a "méhlepény" az látja el a kicsit, a képen a mellette lévő bab alakú kis test az embrió.
Majd később (9-10hét körül) csak inkább az embrió látszik jól és annak nézik csak a méreteit. Legalább is nálam így volt és Norbika felvételiein is így látszik.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Közben meglestem a Norbis Uh. papírokat.
A 7+1 nek megfelelő méretünk volt CRL:10,4mm
Szabályos petezsák benne élő embrióval,
Jó szívműködés(ez van írva)
A köv. papírom 10+6-nak megfelelőnagyságú embrió CRL:36,3mm
szabályos szívműködés, Kar és lábrügy látható.

Csak azért írtam le hátha segít eligazodni az adatokon!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Annus: nagyon szépen köszönöm!!!

J: neked is, akkor ezek szerint jól láttam, hogy 2 folt van ott?!?!?Mert ö is azt mondta, hogy az egyik a szikhólyag a másik embryotelep...és az embryotelepnek kellene lennie szívhangnak..ami nekem most 7 mm...na nagyon kiváncsi vagyok, hogy Pénteken ez mekkora lesz..vajon lest 10 mm???Mert akkor már azt olvastam, hogy 10 mm kellene lennie szívhangnak!!!!!!!!!!!!

Lovaszkata köszike, de ezen a CRl nem tok kiigazdni, mert nekem nincsolyanom vagyis gondolom az nekem az embrytelep?!?!
csip-csip18
 
 


Csicsip!
A CRL a baba ülőmagassága,tehát az az embrió! :wink:

annus11
 
 


csip-csip én úgy tudom hogy a magzat minden nap nő 1mm,nekem a crl 11mm és 7hetesnek mutatta az uh de amugy 9hetes voltam és 10 nappal előtte nekem sem látták a szvhangot a babát sem nagyon mert vastag volt a nyálkahártya.lehet ez is :?: lehet hogy te is korán mentél :?: de minden rendben lesz nagyon szoritok nektek :!: :!: Gabolino nagyon sajnálom :cry:
t katinka
 
 


katinka:köszi rám fér szorítás meg a drukkok :?

Amúgy azt el is felejtettem megírni nektek, hogy már másik dokihoz is kértem időpontot, csütörtökön jövőhéten, majd lehet oda is elmegyek, nem tudom még az attól függ mi lesz Pénteken és a Hétfői Uh kiharclom még és akkor megláttom!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: