Új privát üzeneted érkezett!

Mindjárt visszaolvasok újra és hozzászólok, amihez még nem és van mondanivalóm:)

Ma egyébként valami tompa nyomás van a fejemen és rossz a közérzetem.

maccs01
 
 


Na most már tényleg elköszönök...sziasztok csajok...legyetek jók,pihenjetek sokat!!!!
Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


maccs Hát nem semmi, mi is szoktunk iylen helyeken kaját venni de azt hiszem nem fogok míg babát várok!!!!

Na megyek lejárt a mosógépen, pusszancs később benézek

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

maccs01 írta:Melisch, ha meg sok lesz a savad, arra meg azt mondják, hogy nagy haja lesz a babádnak.


Jajj, nekünk meg itt a cégnél volt egy takinéni, én nagyon szerettem, tök aranyos volt. És amikor már jó nagy pocakom volt, odatotyogott mellém, és elejtette a rongyot a kezéből. Lehajoltam érte, visszaadtam.
Erre közölte, hogy fiam lesz, mert bal kézzel vettem fel, ésnem finnyáskodtam.
:lol:
Ezen én úúúgy röhögtem, utána Apjukkal gyártottuk az "elméleteket", hogy mi mutatja még ezt. Pl melyik kezemmel húzom el a függönyt, merre indulok el stb... :roll:

szilvás76
 
 


Sziasztok!

Udv az ujaknak - jo hogy mar ilyen sokan vagyunk. :)

Maccs - a XIX. keruletben laktunk, a Kispesti Centrummal szemben pont - nyaron koltoztunk at Erzsebetre kertes hazba - a korhaztol nem messszire lakunk. Ti merre laktok Kispesten?

Egyebkent itt egyre hidegebb van, ma mar -12 fok, videken meg mar -18 fok. Brrrr.

Csillagfeny - szep a versed, egy kicsit szomorkas, de nekem tetszett.

Lauraval en sem hanytam, a hasam szurkalt, fajt - de szerencsere minden rendben volt. Most szinte semmit sem erzek, neha teljesen meg is feledkezem az egeszrol, olyan fura. Remelem rendben lesz minden - en legkozelebb januar 15-en megyek majd dokihoz.

Timi - te hogy birod Bence emelgeteset? Laura meg eleg sokszor felkeredzkedik - meg hat agyba ki-be, etetoszekbol ki-be - remelem ebbol nem lesz semmi baj, hogy cipelem a kicsi popojat. :)

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Tina
Lehet, hogy akkor majd még összefutunk egyszer a rendelőben, avagy a kórházban NST-n.

Timi
Gátmasszázs nekem sem jött be, bár én az első terhességemnél csak elolvastam, hogy kell, de nem nyerte meg a tetszésem. Van erre külön olaj is, láttam a DM-ben. Nagyon kevés ember van, akinél a gátvédelem tényleg bejön.

Melisch
Jó munkát. Akkor most kicsit el vagy havazva. Igazából mindenki akkor fog ráérni, mikor már szülési szabin lesz. Főnöködnél jó is a protekció. Én már több éve itthon vagyok, úgyhogy izomból megy a pihenés.

Szilvás
Nálunk is csak jelképes ajándékok a gyerekekén kívül. Örülünk egymásnak. Igazából a fiam kapja majd a legtöbb mindent, a lányomnak a karácsonyfáról minden dísz ajándék lesz, akárcsak tavaly, majd úgy kell kicsavarni a kis gömböcskéket kezéből. Majd rakok fel az ajándékokról képeket, nem lesz nehéz, netről rendeltem. 3embernek kell venni még: férjuram, anyukám és öcsém, nekik jövőhéten hajkurászok ajándékot, nagyon necces, meg az a sok idióta, aki a utakon van. Hétköznap sem tudnak vezetni, ilyenkor egyszerűen megőrülnek…

Övterelő
Első terhességnél egy nagyon öreg Hondánk volt és imádtam, bár az öve, akárcsak a cipőfűző, laza volt és vékony, azzal semmi gond sem volt, bár nyilván meghaltam volna, ha annak kellett volna megtartania egy balesetnél. Mostani autóm viszont nagyon szorítós még így pocak nélkül is. Egyébként 3gyerekülés már nem férne az autóba, de cserére majd akkor kerül sor, ha megszületik a picibaba.

Szilvás
Kertetek a kutyussal pont úgy néz ki, mint a Londoni családnál, akiknél vigyáztam a gyerekekre. Sorház volt és teljesen ilyen a kert, bár kutyus nélkül.

Egyébként cicánk nekünk is volt, de a sok költözés miatt anyuékhoz vittük, kell nekik az állandóság. Egy fekete cirmos, akinek oroszlánmintás pofija volt, fehér csíkkal, félhosszú szőrrel és imádtuk. Mi rendszeresen csibészeltük, vettünk könyékig érő kesztyűt, állati nagyot ugrott ránk és belezte a kesztyűnket, közben morgott és fújt, hát, állati. Félelmetes volt, de minden szereplő jól kiélte magát a játék közben. Sokszor felment az agyvize, ez jó levezetés volt, frankón jó volt, még ma is sokszor eszünkbe jut. Sajnos tavaly meghalt, a gyomra vitte el, 12éves volt. Mindent megtettünk, drága gyógyszerek, uh-röntgen, infúzió, de csak szenvedett, úgyhogy elaltattattuk. Nem lesz másik.

Víz
Az első gyereknél a védőnő közölte, hogy igyak csapvizet, mert az nem jó, hogy ásványvizet iszok. Na, akkor vettem másikfajta ásványvizet és azt ittam. Nem iszok hormonokat és kész. Igen, van benne valami, hogy ne igyál egyféle vizet, mert más-más ásványianyagtartalommal rendelkezik, úgyhogy váltogatni kell, de én csapvizet nem iszok már vagy talán 8éve és kész. Azzal főzök, ha teát csinálok kénytelen vagyok azt használni, mert itthon mondhatni kondérban főzöm és elfogy, de ennyi.

Ircsi
Köszi a H1N1-féle hozzászólásodat, hasonlóképpen vélekedek. Áhh, még mindig nem írtam a mikrobiológusomnak, de ha megteszem és válaszol, majd felrakom. Biztos ott is téma volt.
Bécs, nagyon szeretem! Jó kirándulást!

Szilás
62centis baba 4,4 kilóval? Anyukám, ilyenkor már csaszit csinálnak, nem vagy semmi! Gratulálok, nagy menet lehetett. Hát, nem lettem volna a bőrödben akkor.

maccs01
 
 


Mazska
Villanytelep.

Mivel a lányodat nem most kezdted emelgetni, hanem folyamatosan edzésben vagy, ezért ez olyan mint a torna, csak folytatod és minden oké. Én a fiamat végig emelgettem és cipeltem, kicsivel sem kevesebbszer, mint terhesség előtt. Mondjuk az én méhszájam akkor sem nyílt, mikor megindították a szülést, úgyhogy ebből a szempontból amorf vagyok, de az a véleményem, ha nem fog ettől keményedni a hasad, avagy fájni, akkor nyugodtan. Ezt érezni fogod, egész biztosan.

Szilvás
Én mostanában bal lábbal kelek, szerinted? Fel kéne hívni nénit :)
Bár régen az öregek azért tudtak valamit, most komolyan. Nem volt ilyen fejlett orvostudomány, ők mégis megmondták a frankót (most ez a frankó nálam ma nagyon megy, pedig nem szoktam használni ezt a szót gyakran). Egy csomó népi gyógymód ma is beváltja a hozzá fűzött reményeket.

maccs01
 
 


Ja, ismerősök, rokonok már tudnak a babánkról, de a gyerekeknek csak akkor mondjuk el, ha már nagyon nagy lesz a hasam. Nekem is nagyon messze még a vége, hát még nekik. A kicsi valószínűleg nem nagyon fogja érteni, csak a nagy. Remélem, nem azt veszi le majd belőle, hogy még több emberkével kell majd osztoznia rajtunk és a játékain. Igyekszünk okosan nevelni és nagyon odafigyelni mindkettőre, egyformán, nincs személyválogatás, nem is lesz, de meg fog változni az első hónapokban a felállás, ez van.

maccs01
 
 


Maccs
csapvizet én se innék. nálunk elég langyos is, nah meg az íze... elég főzni vele.
uhh hát ez nagyon gáz, amit a grillcsirkéről irtál. jó hogy nem lett belőle nagyobb baj. szerencsére csak pár napig voltál rosszul.

(volt kolléganőm 2 hétre került kórházba a tescos kaszinótojás miatt...)

Mazska
szerencsém van. Jóformán soha nem kellett cipizni a popóját. 4 hónaposan már kúszott-mászott.
7 hónaposan elkezdett mendegélni, két kezét kellett fogni. (igaz leszakadt a derekam mert mindig menni akart).
most is együtt sétálunk, általában nagyon szépen jön mellettem.
"elkényeztetve" nem volt, hogy ok nélkül rázzuk a fenekét.
Ha megüti magát és sír, akkor sem mindig kell felvennni. Elég ha odajöhet és megölelem. általában ennyi, és abba is hagyja.
Kiságyba kell be tenni és kivenni. etetőszékébe bele tud mászni egyedül :D
szóval tényleg szerencsém van.
egyébként elég nehéz, ha felveszem mindig akkor tudatosul bennem hogy egy kis sós-zsák :D

egyébként meg, igazság szerint, ha fel kellene venni, hát akkor felvenném. nem tudok mást csinálni. 17 hónaposan nem szeretném vele "megtanítani", hogy anya nem tud és nem akar cipelni... még szerintem kicsi ahhoz, hogy ne ölelgessem-dédelgessem, ahhoz meg fel kell emelni :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok,

Hol is kezdjem? Nagyon kétségbe vagyok esve... reggel kimentem a wc-be és sokkolt, amit láttam: vérezgettem... Rózsaszín. És nem kevés.
Felhívtam a dokit, Bánhidy-t, hogy mit csináljak, hová rohanjak, de azt mondta sehová. Ágynyugalom, és szedjek 500 mg Magnéziumot. Úgyhogy reggel óta fekszem. Utána el is múlt, semmi, de most 3 napig feküdni kell, aztán majd csüt este megyek hozzá.
Légyszi szurkoljatok nekem, hogy megmaradjon... annyira félek.

Kép
xtina75
 
 


Xtina
remélem minden rendben lesz. pihenj sokat!!
nagyon drukkolok!!! ++++


én megpróbáltam még alvásra bírni Bucit... hát most a kiságyban randalírozik... magyaráz, viháncol... nem hiszem hogy lesz alvás. igy viszont hogy csak délelőtt aludt, nem tudom hogy birja ki estig :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi1982 2009.12.15 15:12-kor.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Maccs annyit tudsz írni rövid idő alatt, hogy elfelejtem mit akartam hozzászólni, még visszaolvasom

Tina nagyon szorítunk neked, nem lesz gond, nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi, lányok...

Kép
xtina75
 
 


Tina!
Most jönne a második mikid, ha lenne...
Hátha az. Tényleg pihizz, de nem lesz semmi baj.
Ha az lenne, biztos rögtön hívott volna!

Nyugii!!!
Küldöm a drukkokat!
+++++++++++++

szilvás76
 
 


Na amihez hozzá tudok szólni:

karácsonyra mi még semmit nem vettünk :oops: nekünk a terv úgy volt, hogy januárban lombik. Mivel én nem vagyok mo-ból igy nekem 100% fizetni kell mindent. Akik nem tudják ez nem kis mulatság olyan 300.000 Ft kicsiben a gyógyszerekre elmegy, 322.000 Ft maga a lombik procedúra és már fizettünk 12.000+75.000 Ft-ot a kaáliba. Na és még erre rájön az útiköltség és az ott tartózkodás akár 22 napi panzió vagy hotel. Mivel mi erre gyűjtöttünk nem volt pánba nekünk ajándék a többieknek is csak valami jelképes, mindenki megértette, hogy most anyagilag le vagyunk égve. Lombikra is öcsém ígért kölcsönt :oops: Most, hogy talán megmarad pár százezer forintunk szívesen vennék mindenkinek ajándékot csak nem tudom mit. Meglátjuk mit találunk a héten vagy a hétvégén. Férjemnek is találok én valamit ki bár neki nagyon nehéz ajándékot venni, nagyon igénytelen így nem is tudod mit vegyél neki. Ha viszont kifogyok az ötletekből egy könyvel bármit megoldok azt szereti.

Viz: én küszködök, hogy igyak vizet nem szeretem, egy ideig nem is tudtam szénsavasat inni, szénsavmentest még úgysem így colán életem sokáig. Aztán férjem nem vett már így maradt a víz. Nekünk saját kutunk van fúrva de nagyon vízköves és kemény a víz tele minden féle vegyszerrel így még főzni is úgy főzőm, hogy előbb jól forralom és leszedem a tetejét alja tiszta fehér. De vezetik a faluba a vizet remélem mire a baba megérzik lesz jobb vizünk is, mert ebbe még fürdetni sem merném :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melish
terhesség alatt nagyon vigyázni kell a kút vízzel!
és ha a baba megérkezik, neki sem szabad azt adni.
még fürdetni sem ajánlják, mert igy is ihat véletlen belőle...


ajándékötletek:

én most a család női tagjainak ilyeneket gyártottam :D
http://www.edenkert.hu/elet-mod/megehez ... ffin/1847/

http://www.receptbazar.hu/index.php?page=recept&id=2076

és még ott van a chutny (csatni) is. azt még nem csináltam meg, de van belőle zöldséges és gyümölcsös változat is.

mézeskalácsot is lehet csinálni, vagy mézes puszedlit. arra is vannak receptjeim.

jah és férfiaknak, aki szereti a pálinkát, azoknak is van egy karácsonyi pálinka receptem. nálunk ilyet kapnak a férfiak akik szeretik az italt...

néha egy-egy kézzel készített ajándék többet ér, mintha boltit vesz az ember...

Kép

Kép
timi1982
 
 


http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=1638

vagy szappanöntés. bnőm nagyon szép szappanokat csinált. mind egyedi mintával. nagyon ötletesek. és használhatóak mind a szappanok

Kép

Kép
timi1982
 
 


egyébként ti az étrendeteket megváltoztatjátok, odafigyeltek rá?
főztök magatoknak külön?

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szilvás, neked legyen igazad.. köszi a drukkokat

Kép
xtina75
 
 


Xtina
++++++++ pihi ezerrel!!!!

banyek rám meg hullámokban jön az álmosság, de úgy, hogy sztem abban a pillanatban el tudnék aludni...Délután aludtam egyet a csajommal, most jobb egy kicsit.

Én nem főzök külön, miért kéne? Normál kajákat eszünk, igyekszem sok zöldségfélét csinálni. Ami már most hiányzik, pl a gorgonzola sajt és a májkrém :? Ami furi, hogy én nagy csoki fan vagyok és sem az elsőnél, sem most nem kívánom. És a kávét sem egy pár napja, pedig annélkül tényleg nem tudtam élni..Inni ásványvíz, mi ált janát iszunk.

Nagyon jók a fotók, cukik a dedek, aranyosak a kuttyok! (sorry makkákat nem bírom) :oops:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


szivvi
miért hiányzik a májkrém? ehetsz nyugodtan szerintem...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tina, nagyon szorítok!
Ilyen vérzés (de mivel rózsaszín nem színtiszta vér) sokszor előfordul az első trimeszterben és nem megy el a baba. Ezért sem kellett berohannod, meg az a legutolsó, a rohangálás ilyenkor. Egyébként ha fogsz egy vödör vizet, belecseppentessz pár csepp vért, az olyannak tűnik, mintha a vödör tele lenne vérrel... szóval no para, pihenj. A legjobbakat kívánom!!! Pihenj, nézz meg egy filmet és ne sírdogálj! Nyugalom, nagyon drukkolok!

maccs01
 
 


Később jövök!

maccs01
 
 


Ja, még annyi, hogy a fodrászom egyik vendége, csak a harmadik hónapban jött rá, hogy terhes, addig rendesen megjött a vérzése...

maccs01
 
 


... egészséges kisbabája született.

maccs01
 
 


Köszi maccs!
Néztem filmet: Julia & Julie


Julie Powell egy harminc körüli írónő, akinek még nem sikerült bizonyítania. Munkája monoton és lehangoló, ráadásul köze sincs az íráshoz. A zajos, kopott lakás sem a szíve csücske, ahova barátjával nemrégen költöztek. Napjának egyetlen fénypontja az esti főzés. Kedvenc szakácskönyve és egy gyermekkori emlék ihleti meg arra, hogy egy év alatt megfőzze az összes francia receptet, amit az anyjától örökölt könyvben talál, s ezt az élményt meg is ossza másokkal saját blogján keresztül.
Julia Child egy negyven körüli nő, aki férjével épp Párizsba költözött. Nem igazán tudja mit is kezdhetne szabadidejével: tanuljon meg kalapokat varrni, vagy inkább a francia nyelvet sajátítsa el? Az biztos, hogy Párizst imádja, csakúgy, mint az ételeket.
Két nő, két különböző korban, ugyanazzal a szenvedéllyel talál önmagára a fenséges ízek, finom illatok és a francia konyha varázsán keresztül. Mert vajból sosem elég!

Kép

Kép
xtina75
 
 


Én is ebben reménykedem... hogy csak eltévelyedett a szervezetem...

Mindenesetre lányok, szedjetek magnéziumot! Én eddig is szedtem, 150 mg-ot, de most 500 kell.

Kép
xtina75
 
 


Egyébként meg üdvözlöm az összes új kismamát!
Gratulálok minden zebracsíknak!

Legyen minél hosszabb az a táblázat! Ugye, IRCSI?

Kép
xtina75
 
 


Hű..... mennyit írtatok! :roll:

Timi
Toxoplazma: a vérvétel eredménye mutatja, hogy friss fertőzésről van-e szó, vagymár régebben estél át rajta :wink:
(koraterhességi UH-nál --5-6 hét--nem mindig látszik ám az ikerterhesség--nálam is még lehetséges...)

Csillagfény
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Kivizsgálásokat meg lehet csináltatni TB-alapon is :wink: (Meddőségi intézetek nagy része TB-támogatott!!!!)
Mi se vagyunk milliomosok, mégis kivizsgáltattuk magunkat...és lombikoztunk... :oops: :?
Szívhang általában a 38. naptól (6. hét) mutatható ki. Én 5 hetesen voltam, nekem se volt még szívhang.
HCG-s vérvételre nem tudsz elmenni? Két vérvétel, egy hetes különbséggel jól mutatná, hogy megfelelően fejlődik-e a terhesség!
(és általában a petezsák alakja megváltozik, ha gond van)

Melisch
Nekem időnként enyhe émelygésem van, pedig a HCG-m szép magas! (dokiban a magas HCG miatt van a gyanú, hogy mindkét embrióm megtapadt, csak az egyik valahova elbújt)
Kútvíz: Forralással csak a baktériumok pusztulnak, az egyéb káros anyagok benne maradnak!!!!!

Tina
Igyál egy felest! Lazítja a méh izmait, és az idegrendszeredet is :wink:
Szedhetsz még Rutascorbint is!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Timi
Étkezésre nekem oda kell figyelnem, mert inzulin-rezisztenciám van, szedek rá gyógyszert is, de ilyenkor nagyon fontos a diéta! (mint a cukorbetegeknél)

Magnézium: én 3x500mg-t szedek (mg-citricum--óccsó gyógyszertári)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Melisch
Írtam PÜ-t!!!!!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi
Merre jársz?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi
Sajnos volt víz kivizsgálás de azt mondták 3.000-5.000 euró lenne egy víztisztító :shock: :shock: na ekkor azt mondtuk akkor legyen vezetékes vizünk inkább.

Hű ha akkor 2 babód van????? Nekem is kéne :cry: na jó az egy is elég de a lobikra az ikrek miatt vártam.
Ugye a DPO.19-én a 2.482 mUI/ml nem lehet 2 babával????

Kép
Kép
melisch
 
 


Válaszoltam!!!! :wink:
Én is hiányolom Évit majd csütörtökre lesz barátnőjével traccsparti, de lehet kedden megy babázni a ki tündér oroszlánhoz :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Kép



Szaporodik a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi, te... a felest inkább kihagyom, whiskey meg pálinka van itthon (a vendégeknek), mindkettőt utálom. Szokták még a vörösbort is javasolni... De megvagyok nélkülük. Most már megnyugodtam, bízom abban, hogy kapaszkodik a babám, de lesz, ami lesz, csütörtökig nem találgatok.
Reggel óta semmi, csak felkelés után volt.
Viszont ezek után én is zabálni fogom a Mg-ot. Nekem Béres van, egy tabletta 250 mg.

Kép
xtina75
 
 


Tina
Az alkohol a lényeg! Nagyon jó izomlazító hatása van. Pl. alkohol tartalmú infúziót lehet adni a fájások leállítására koraszülés megelőzésre...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Csomagolok közben. Holnap reggel utazunk Bécsbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szeretem az egész Ausztriát!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi jó utat én is voltam egyszer Bécsben csodaszép, de jó nektek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


xtina! én is szurkolok értetek...sokat pihenj nem lesz semmi baj....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Köszi csillag! (Jól olvastam, hogy te is Kriszti vagy?)

Hasonlítanak a babaneveink!

Kép
xtina75
 
 


Sziasztok,hűű de jó sokat írtatok!!
Először örülök h.hiányoztam :oops: :lol: orvosnál voltam ma,tp lapért utána meg egész nap a szüleimnél.
Jól meg is vagyok ijedve én is. Éjjel már arra ébredtem hogy fáj a fejem,próbáltam visszaaludni h.elmúljon,de nem igazán ment. Felkeltem(talán kávé nem kellett volna...)és erős hányingerem lett,meg a hasam is fájt,pont autóba kellett ülni,hát sóhajtoztam jó nagyokat az úton meg markoltam a zacskót :? de gondoltam,elértek a terhességi rosszullétek...szüleimnél jobban lettem,ettem,stb..aztán du.megint kezdődött,fejfájás,borzongás,hasam mocorgott,kis hasmenés(már amennyire Elevit mellett lehet.. :? ) megmértem a hőmet,37 fok. Na tudom hogy ez még semmi,(nekem egyébként simán a terhességtől nem lett magasabb a hőm,36.2-4 maradt) de azt is hogy a baba nagyon hőérzékeny...annyira kétségbeestem. Komolyan,sírni tudnék most is. Mondjuk azóta ár megmértem 3x(tiszta hülye vagyok,intenzív szakápoló, :oops: ) 36.7 már csak,most azt se tudom bújkál e bennem valami,mindenesetre-most értem haza-lefekszem. Hasam is,derekam is fáj.
De hát mondjuk tényleg hiába a kétségbeesés,amit a Természet úgy rendel,az úgy is alakul. Esetünkben természetesen pozitívan...Miki azt mondja,amilyen könnyen a baba bement,olyan könnyen jön majd ki 8 hónap múlva. Úgy legyen.
Csak ne kéne mindig mindenen aggódni.

Timi,Csillagfény,Woody,gratulálok nektek!!
Timi-a cicás sztori megrémisztett. Bevallom én is gondoltam már erre. Hogy mi lesz.De majd alakul.Másik sztorid nemkülönben :shock: De egyébként isten hozott.

Maccs,a céges pletyi nekem nem!!Sőt. Tudni kell ehhez hogy egy igen kis de igen rosszindulatú társaságban dolgozom sajna.

A képeket öröm volt nézni lányok,hozzatok még,én örülök nekik.

Xtina - először is,nagyon,nagyon drukkolok!!!! De nem lesz semmi gond!! A baba marad!
A filmet pedig én is tervezem megnézni,Meryl Streep nagy szívszerelmem
:wink:

Ircsi,jó utat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2009.12.15 19:09-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Pozitív gondolatok!!!!
A babának a tartósan, huzamosabb ideig fennálló 38-39 fok feletti hőmérséklet árt!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ok,ok...(csak tudod,egyből beugrott,majd éjjel álmomban felmegy aztán észre se veszem...tiszta hülye vagyok) :D :D
Tiszta laikus lesz az ember amint magáról van szó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


xtina igen...én is Kriszti vagyok :D
És valóban a nevek is majdnem egyeznek :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép Fannikám

Kép Lady Gaga-s :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép Nagyfiam
Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép
Kép

ezeket én csinálom...már ha érdekel valakit :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Éva! Végre előkerültél! Csak nyugiííí. Biztos kicsit megajnároztak a szülők :)

Julia and Julia nagyon naaaagy. A férjemmel néztük és aranyooos. M.Streep pedig fergeteges teremtmény, ezt a szerepet rá írták. Hát igen, jó kaja után jó kis szex - ez nagyon lejött a filmből :):):) (többek között)

maccs01
 
 


evilany írta:Ok,ok...(csak tudod,egyből beugrott,majd éjjel álmomban felmegy aztán észre se veszem...tiszta hülye vagyok) :D :D
Tiszta laikus lesz az ember amint magáról van szó.


Az se jó, ha szakmabeli az ember... akkor túl sokat tud...és általában a rossz dolgok jutnak először az eszébe :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: