Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Edus, az első teszt nekem is negativ, de 2 nap múlva már látszódott az ugyan nagyon nagyon halvány, de 2. vonal. Újabb 2 nap múlva pedig már egyértelmű volt.

Murci, azért nemsemmi, hogy milyen gyors ütemben nő! 4 nap alatt dupla akkorára..!

SzevaszJudit, nálunk is 3.baba (a két nagyobb nálunk is annyi idős mint nálatok) és a folyamatos pocakfájás nálam is játszik, de nem is igazán fájdalom, hanem érezni, hogy valami ott történik. Inkább feszülés vagy nem is tudom..
Az én lányom is kérdezte az egyik nap, hogy „anya, te terhes vagy?” Csak lestem, hogy ezt honnan vette…fogalmam sincs.

Monyo, amúgy nekem is egyre ritkábban „fáj” lenn a hasam.

Nóri, ez nagyon idegesítő, közben meg levesznek egy rakás pénzzel :(

Ágica, te most keresel munkát magadnak, szülés előtt 6,5 hónappal?

Hányinger: nekem az első 2-nél sem volt, most sincs, viszont cserébe kajálási rohamok jönnek rám, ami azt jelenti, hogy egész álló nap eszek, de annyit, hogy a végén levegőt alig kapok…nagyon durva. Aztán meg csodálkozom, hogy szorít minden nadrág. Jó, én az 50 kg-s kategóriába tartozom, úgyhogy nem nagyon gáz, de azért nem árt figyelni :!:
lara
 
 


Jó napot mindenkinek!

Tegnap voltam a háziorvosnál, más ügyből kifolyolag kellett csináltatnom egy hasi ultrahangot és kértem, hogy ha már így akkor nézzék meg, hogy látnak-e valamit...
igaz, sejtettem, hogy ilyen fiatal terhességet tuti, hogy nem fognak kimutatni...
Előtte meg kellett innom közel két liter vizet.
Mondanom sem kell, hogy nem mutatott ki semmit az ultrahang, sőt azt mondták, hogy pont olyan állapotot látnak, mintha a ciklus közepén lennék, ami azért érdekes, mert már meg kellett volna jönnie.
Ezek után csináltak egy teszte, ami negatív lett (eddig én 3-at csináltattam és mind a három pozitív volt)
Kicsit nekikeseredtem...
Szerintetek létezik-e az, hogy a két liter víz igen rövid idő alatt történt elfogyasztása miatt volt a teszt negatív (kvázi "felhigultak a hormonok")?
Egyébként mondta a doki, hogy azért vegyek egy tesztet és csináljam meg másnap... Ezt meg is tettem reggel és pozitív lett...
komolyan,nem tudom, hogy mi van...
Holnap megyek egyébként a nőgyógyászomhoz, de olyan lassan telik az idő :(

üdv,
Judit
szevasz
 
 


Judit,

Nevicceljmár! 2 liter vizet megiszol, jóhogy negativ! Gondolj bele, a reggeli vizelet kb. 8 órán át képződik abból amit este megittál. A 2 liter vizből meg 10 perc múlva p*si lett. Olyan rettentő sok HCG még nincs a szervezetedben, hogy 2 liter folyadék megivása után azonnal látszódjon! A lényeg, hogy pozitiv a másnap reggeli teszt. Ez a lényeg!
UH szempontjából a háziorvos nem nőgyógyász, nincs nagy gyakorlata ilyen téren.
Én nem keserednék el, holnap kiderül, de biztos vagyok benne, hogy megerősít a nőgyógyi!
Amúgy én is holnap megyek dokihoz, úgyhogy átérzem milyen az, hogy lassan telik az idő...
lara
 
 

 
 

ronci: Én úgy tervezem, hogy végig dolgozom ezt az évet és karácsonytól már táppénz. Remélem sikerülni fog, majd megszakítom szabival és táppénzzel. Persze ez függ a petefészkeimtől és hogy hány baba is marad valünk. Eurovit kismama vitamint szedek és még folsavat mellé.

szevasz: Lehet hogy rossz volt a teszt a dokinál. Bízz a saját tesztjeidben és ne izulj, minden rendben lesz.



vicky79
 
 


Nagyon aranyosak vagytok!
Köszönöm a pozitív visszajelzést!
Probálok optimista lenni, de tegnap tényleg nagyon lehangoltak.
Már csak 30 óra és irány a doki!
Indul a visszaszámlálás!!! :)
Holnap be sem jövök dolgozni, otthon gyorsabban telik az idő...

üdv,
Judit
szevasz
 
 


Sziasztok! Szia Vicky!

Idetaláltam én is! Nem is tudtam, hogy ilyen topik is van. Ma is okosabb lettem.
Én még nem merek nagyon ilyen babavárós vonalzót feltenni. Megvárnám a hétfőt, hogy akkor mit látunk az UH-on. De számításaim szerint 2010. február 19. a céldátum. Talán hétfőn már a doki is mond valami okosat erről.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok! :)

Lara a munkakeresés, az már 3 hónapja téma nálunk. Ahol eddig dolgoztam(iroda) onnan elküldtek, mert szóltam hogy tervezzük a babát. Nem kellett volna előre szólnom. Most pedig amíg tudok azért szeretnék dolgozni. Reggel a könyvtári meló nem nekem lett kitalálva, mert könyveket le-fel, kiskocsira rakni ,ide-oda húzni. Ez nem jó. Így marad amit a párom intéz az egyik vevőjénél. Irodában kell lennem, és teljes szabad munkaidőt kapok.Hétfőn alá is írom a szerződést. Úgyhogy itt nem leszek megerőltetve! :)

A mai napom folytatása sem lesz egyszerű. Bogicámmal még átmegyünk Halasra, megkapja a 6 éves szuriját. Aztán sietünk haza, mert 3-4 óra között indulunk Szegedre a dokihoz.

szevasz! Higgy a te + tesztjeidnek és a nőgyógyászod hétfőn már biztos látja azt aminek ott kell lennie! :wink: Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Kép
Kép
agicca79
 
 


sziasztok.

tul vagyok az elso vervetelen,nemreg ertem haza.

ki hogy van ebben a tikkaszto melegben?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Nekem a meleggel nincs bajom. Mióta megnyugtattatok, hogy a hőemelkedés normális dolog, azóta elmúlt.. :)

Étvágyam van rendesen, tegnap felvásároltam a fél boltot, mert szinte mindent megkívántam, amire csak ránéztem. Érdekes, én az 54 kilós "Gombóc Artúr" (ha még emlékeztek: kerekcsokoládé,lyukascsokoládé...) most kizárólag sós és csípős ízekre bukom, émelygés elvileg szintén elmúlt. Lucababám infói alapján megbeszéltem tehát ma reggel a pocaklakóval, hogy ezek szerint fiú lesz, mire rámtört az émelygés. Lehet, hogy egy kishölgy tiltakozott ? :D

Én a végéig tervezem a munkát, de csak olyan tempóban és mennyiségben, ahogy bírom. Ha nem megy, majd kevesebbet vállalok.

Ágica, mi az, hogy elküldtek a munkahelyedről? A munkáltatók rémesen jogsértők időnként. Rendes felmondással csak akkor küldhetnek el, ha valós és okszerű a felmondás indoka (pl. másnap nem vehetnek fel valakit a Te munkakörödbe, aki nem tervez babát), közös megegyezést meg egyszerűen nem szabad aláírni, ha nem értesz vele egyet.

Monyo, ezek szerint holnapra még többet fogsz tudni, gondolom addigra megjön a vérvétel eredménye. Én is holnap várom az enyémet.

Judit, ha három tesz pozitív lett, ne legyen kétséged...:-)
juci-77
 
 


Sziasztok!

Kellett nekem panaszkodni, hogy semmi tünetem... Ma egész nap ég a gyomrom, majd megpusztulok, a rennie sem segít :( Akkor jobb, ha eszem, de hát nem ehetek egész nap :) A meleg kajára rá se tudok nézni, dinnye meg fagyi jöhetne dögivel... :D

Szintus, tényleg majdnem egyidősek a gyerkőcök :). Mi így terveztük, meg amúgy sem tudnék visszamenni dolgozni, nagy leépítések vannak nálunk :( Ja, meg kb. 60 km-re van a munkahelyem, Máté mellett nem lenne egyszerű ingázni, ha lenne bölcsis férőhely.... :) )

Nóri, mi is ugyanígy jártunk a Neckermannal... 10-kor kiraktak minket a szállodából, és este 10-kor ment a repülő. Egész nap tébláboltunk, még az volt a szerencse, hogy a bőröndöket be lehett rakni egy raktárba... Úgy látszik náluk ez a szokás. Elég gáz...

Judit, üdv itt! :) Szerintem Larának totál igaza van, ne izgulj, minden ok!!!!

Kép

Kép
husoka
 
 


Ágicca, ne izgulj, biztos minden ok. Bár jó ember mondja ezt :D, most én is halálra izgulom magam, hogy minden rendben van-e?
Na, de már holnap este megyek a dokihoz! Alig várom :)

Nóri, gondolom már készülődtök, de hátha még bekukkantasz, jó utat nektek!!!! :)

Nmarya, nálatok vihar volt? Itt 7 ágra süt a nap, és trópusi az idő. meg lehet pusztulni...

Kép

Kép
husoka
 
 


Sziasztok!

Ma is iszonyúan ég a gyomrom. A doki Nilacidot adott (nem kell hozzá recept) mert egyedül az szedhető terhesen. Ehhez képest a dobozán az van, hogy NE szedjük. Mondjuk a háziorvos nagy koponya és felhívott egy nőgyógyit is, hogy mit adhat tutira.
Szóval szedem. De egyelőre kb annyit ér, mint a Rennie. Semmit.
Ráadásul nem is itthon eszem egy hétig.
Remélem nem csak a szobában fogom tölteni az egész hetet! Annyira szeretném jól érezni magam!!!! :lol: :oops:
Emellé a reggeli hányinger semminek tűnik! :cry:

Na lépek, mert szendvicseket is kell csinálnom. Ki tudja, melyik reptéren, szállodában, buszon látunk kaját legközelebb!

Vigyázzatok magatokra és a babákra! Jövő héten jövünk!

N.
Vendég
 


szintus??

juci a sima vervetel eredmenyt majd penteken,a vercsoportot meg jovo csutortokon tudom meg.

en is a hidegert vagyok oda tegnap ettem citromos fagyit,nyammiiiii

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
köszönöm a többieknek is a bíztatást. borzasztóan fáj egész nap a hasam, mintha folyamatosan feszülne...
az első két terhességem nagyon nehéz volt, a nagyobbik lányommal 7 hónapot hánytam végig sajnos, de most nagyon örülnék egy kis rosszullétnek :)

Csak hallkan merem megjegyezni, hogy valamikor (jó pár évvel ezelőtt) a Neckermannál dolgoztam. Többek között a reklamációkkal foglalkoztam...

Na, most már csak 27 óra van hátra

üdv,
Judit
szevasz
 
 


szevasz gyorsan eltelik az a 27ora :wink:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Megvan a véreredményem, a hcg-ém most 159 azaz csökkent, Majd pénteken még megírom mi lett, sokan aggódtok úgyis aztán lelépek.. :(
-m-i-a-
 
 


Sajnálom,Mia! :( De majd legközelebb!!!!!
Kár,hogy nem tartozol közénk!
Puszillak!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Mia sajnalom :cry:

Kivanom hogy mihamarabb sikeruljon ujra a bebi.

szintus nem mentel ma dokihoz?

Kép
monyo83
 
 


Mia nagyon sajnálom! :(
Szevasz drukkolok neked !! Sok sikert!!!!!!!!!! :)
monyo83!
Hát én személy szerint nehezen tűröm a meleget a szobámban be van sötétítve. Inkább lennék medence,vízzzzz közelben.Tényleg most már ha valaki kismama úgy halottam ,hogy nem mehet strandra se!!! Mármint a medence nem mehet mert elkap valamit.!?
Igen növekedünk 4 nap alatt 6mm.Mi lesz később?? :D
Puszi mindenkinek!

Kép
murci88
 
 


mia: Nagyon sajnálom a dolgot, annyira bíztam benne, hogy még minden rendben leht. :(

murci: Sok vitát hallottam már erről a strandoljunk/ne strandoljunk dologról. Azt hallottam, hogyha egyébként nem vagy hajlamos a fertőzésekre és a gombákra, akkor lehet menni. A természetes vizeket jobban ajánlják. Nekem nem volt még medencétől soha semmi bajom, úgyhogy szerintem fogok menni, márcsak azért is, mert aug. 29-én megyünk olaszországba nyaralni 1 hetet.



vicky79
 
 


vicky79 Köszönöm szépen!!
Én hála istennek nem vagyok hajlamos erre!! Legalábbis eddig semmit nem kaptam el a strandokon!!
Igen én is megyek nyaralni. Azért is voltam tehetetlen mert a szüleim ezzel traktálnak,hogy ne,hogy belemenj a vízbe stb. Akkor azért mennyek nyaralni hogy csak napozzak amikor nem is bírom a meleget főleg most!!Alig vártam,hogy nyár legyen!! sztem én is menni fogok strandra stb. :) pusz

Kép
murci88
 
 


Köszönöm a válaszokat!

Mivel ritkán jövök, mire megválaszolnám a kérdéseiteket, már más megteszi helyettem. Így elnézést, hogy nem reagálok.

Nagyon fáradt vagyok, és rossz elviselni az émelygést, de panaszáradatnak vége. Balázs ébredt, úgyhogy most mennem kell. Majd igyekszem sűrűbben jönni, hogy érdemben hozzá tudjak szólni.

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


MIA!!!! Sajnálom!!! De azért ne hagyj el minket...már annyira alapja lettél a topiknak! :cry:

Lányok!!! Táblánk van????? Mert ha nincs akkor csináljunk!!!

Én egy egész rakás vitamint szedek: már vagy 1éve mindennap szedek : 500mg C-vitamint, Meg 1 tbl Q10 koenzym+Omega3+E vitamint. Vagy 3-4 hónapja szedek Elevitet, hogy felkészüljek a babára és most elkezdtem 2naponta 1folsavat is szedni... Ja meg iszok palástfű teát..ezt is vagy 1hónapja, hogy rendezze a hormonjaimat, mert anno nekem piri előtt volt varnázásom és azt akartam vele rendezni.. de azt írják, hogy ha hajlamos vagy vetélésre, akkor az első 3hónapban inni érdemes..segít megtartani a babát.. én meg a barnázás miatt kicsit aggódok...
Te jó ég ezt még leírni is elég!!!! :lol: :lol: :lol: De élvezem, met tudom, hogy miért csinálom!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Én is úgy tudom, hogy elsősorban a nyílt vízeket vagy az otthoni medencét ajánlják, akkor ha zárt a méhszáj és nincs semmi probléma..nyitott szájnál már érdemes egyeztetni a dokival...Szerintem!

Kép
Kép
ronci
 
 


ronci: Nincs még táblánk, támogatom az ötletet, de szerintem addig várjunk, amíg van esélyes a februári babára (mármint időpontilag). Majd kiszámolom.



vicky79
 
 


Vicky!!! Ez így igaz...bár lehet, hogy még 2hónap múlva is becsatlakozik valaki!!! :lol: :lol:
Amúgy akkor simán vagy 1hónapig érkezhetnek új tagok.. aki nem egyből tesztel csak vagy 1-2hét múlva, vagy akinek május 30körül volt az utsó mensi első napja...azt hiszem..Ha meg jön még valaki utánna, azt bepótoljuk a tábliba... :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Köszööm Lányok, sokat jelent ám!
Szintus, nálatok hogy alakulnak a dolgok?
-m-i-a-
 
 


ronci: Persze, hogy csatlakozhatnak később, én csak a hivatalos szülésidőre gondoltam. A tiédhez képest 10 nap van még a hónapból.



vicky79
 
 


strandolás: egyetértek vickyvel, ha valakinek nincs hajlama, önmagában a terhesség nem zárja ki a medencézést. És sajnos ha ránézek, már elkapok valamit, úgyhogy bár jövő héten nyaralni megyünk, a medencét ki fogom hagyni :( A dokim szerint egy egészséges szervezet - még ha be is jut valami baci - le kell, hogy győzze, úgyhogy alapjáraton nincs mitől félni.

vitaminok: kicsit nehezen boldogulok a sokféle véleménnyel. Van, aki szerint a túlzásba vitt (9 hónapon át végig szedett) kismamavitamin óriásbébit eredményez. Amikor az orvosnak ezt a hiedelmet megemlítettem, nézett rám, mint egy marslakóra. Ő az Elevit helyett a Femibiont ajánlotta. Folsav mellett metafolit is van benne, ezt a szervezet állítólag könnyebben hasznosítja, ugyanúgy a DNS képzésben játszik szerepet. Vettem, van benne jód is, viszont nincs benne vas és néhány ásványi anyag sem, ami viszont az elevitben van.

Olvastam, hogy a bébinek kell a foszfor. Ennek természtes "lelőhelye" a hal, aminél viszont fennáll a veszély, hogy higannyal szennyezett, tehát jó néhány szakkönyv tiltólistára teszi. Az orvos szerint kár aggódni rajta, egyek, amit kívánok... :?

A táblázat nagyszerű gondolat!
juci-77
 
 


Sziasztok lányok,
én is nagyon ritkán tudok írni... szinte csak itthon esténként.
A melóhelyen olvasgatlak benneteket dugiba, de írni már nem nagyon tudok.
MIA, nagyon sajnálom, hogy most nem jött össze a baba, de nagyon remélem, hogy a következő ciklusnál minden rendbenlesz.
A strandolást valszeg én is kihagyom idén, ugyanis én rögtön összeszedek mindenfélét, úgyhogy még az itthoni ülőfürdőt iskerülnöm kell... kizárólag zuhanyozás, pedig imádom áztatni magam, de nem baj, kibírom... a babáért mindent... :D
A vitaminokról csak annyit, hogy a dokim azt javasolta, hogy a napi 1 elevit mellé szedjek naponta 1 folsavat, és 3*1 MagneB6-ot, hogy rendesen tudjon tágulni a méhem.
A palástfűteáról én is nagyon sok jó hallottam, és ittam is hónapokig, cickafarkfűteával együtt. Most nem iszom, lehet, hogy mégis el kellene kezdeni... biztos ami biztos alapon...
Puszi mindenkinek
Barbi

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


juci!!! A femibionról is sok jót hallottam...én végig néztem az összesnek az összetételét, meg árát, meg mindent és az elevitnél maradtam..ettől nem vagyok rosszul, nincs semmi baj... Amúgy a Femibion 400 a legdrágább terhes vitamin...úgy emlékszem.
Na meg nincs annyi inforóla még mint a többiről..ugyhogy mikor én elkezdtem szedni, akkor még nem nagyon volt a köztudatban... az orvosok meg szerintem azt ajánlják amelyiknek az orvoslátogatója "kedvesebb" volt...persze tisztelet a kivételnek.. :lol: :lol:

Barbi!!! Otthon is beteg leszel??? hát azt meg hogy csinálod??? a víztől??? vagy mit mondtak???

Kép
Kép
ronci
 
 


Nem feltétlenül beteg, de hiába fertőtlenítem ki ezerrel a kádat fürdés előtt, akkor is szagos folyásom lesz... ha nem fürdök, csak zuhanyzok, akkor semmi bajom nincs.
Pedig még csak arra sem lehet fogni, hogy régi vízköves lenne a kád, mert tavaly költöztünk be, és a falak kivételével mindent kicseréltünk a lakásba... többek között az egész fürdőszobát.
Egyszerűen ennyire érzékeny vagyok... Úgyhogy strand kilőve... Ami nem baj, de nyáron megyünk a balcsira, jó lett volna fürcizni egyet, de sebaj, majd jövőre... :)

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Lányok... olvasgatom itt, hogy ki hogy émelyeg stb... nekem nincs semmi.
A melleim feszülnek (amúgy is nagyok), pocakom fáj, és a derekamban is az a mensi előtti fájdalomérzet van... Álmos vagyok, folyton pisilni járok, de a hányinger elkerült messziről... vagy még ne kiabáljam el???
Amúgy ezek a tünetek mikorra múlnak el kb?

Judit... már csak 22 óra... :) Várjuk ám a fejleményeket!!! Tuti ott van a picúr... :D

Lara, a gyerkőcök általában megérzik, ha kistesójuk lesz... a Barátnőm kislánya (3 éves) egyik nap felkelt és rákérdezett az anyjánál, hogy a pocakban van-e már a kistesó, mert ő már nagyon várja... Még aznap megcsinálta a tesztet, és ott volt a halvány második csík is... :D

Lányok... strand után szabadon...
Szerintetek a napozással és a szoláriummal mi a helyzet?
Lehet-e, nem lehet, vagy csak módjával?

Barbi

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Sziasztok,
Bemutatkozásként leírnám, hogy nekünk is 2010 februárban fog megszületni a pici (ha minden jól megy kopp-kopp-kopp). Az utolsó menzim április 27.-én volt. Ő lenne az első babucink, akit Jónás módszerrel az első próbálkozásra hoztunk össze (30 felett), ami azért fontos számomra, mert előtte 2 hónapig a peteérés körüli próbálkozások megdőltek.
Van esetleg, aki hasonló időben van, mint én?

Felvetnék egy kérdést, ami talán mást is érint és megvitathatnánk; 2-3 napja iszonyatosan feszülnek az erek a lábamban, olvasgattam a terhesség alatti visszér-veszélyről, amitől nagyon tartok. Van valakinek tapasztalata a témában, esetleg tudtok olyan krémet ajánlani, ami terhesség alatt is használható?
Köszi minden tippért!
Szami
szamibaba
 
 


Barbi!!!
:D
Lassan a perceket számolom.
Külön öröm, bármilyen bután is hangzik, hogy pont hasonló fájdalmakat érzel a derekad környékén, mint én... Állandóan fáj a hasam, feszül, mintha meg akarna jönni.

Egyébként én mind a két terhességemnél jártam uszodába is és a Balcsiban is fürödtem. Szerintem valóban hajlam kérdése, nálam semmi gond nem volt.

üdv,
Judit
szevasz
 
 


Szami,
szerintem ezt mindenképp orvossal kellene megbeszélni, mert a viszér nem járék... sajnos.

Judit...
hát igen... mondhatjuk úgy is, hogy addig jó míg fáj, mert addig érezzük, hogy dolgozik odabent a pocaklakó... kapaszkodik ezerrel... :D

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Szia Barbi!

Ugyanezeket érzem én is. Báááár.... Nem tudom, jelent-e ez valamit, de tegnap este, már ágyban voltam, amikor elkezdtem émelyegni. nem volt hányingerem sem, csak az a furcsa, émelygős érzés. És csak késő este. És most is kezdem érezni.
Furcsa, mert sokak szerint korai még ilyeneket éreznem, de hát nem tudok mit tenni. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Lucababám már csinált táblázatot:

1244553496.8823.htm


Talán sikerült bemásolnom.

Szamibaba!

Nekem is ápr. 27-én volt az utolsó mensim, tehát mi egyidősek vagyunk.

Nyaralás: Már 4 éve, hogy mi is lejárunk Siófokra nyaralni, 1 hetet nyaranta. De lehet, hogy az idén kimarad. Július 5-én lehetne menni, ha jó idő lesz, lehet, hogy mégiscsak megmondom apának vigyen le. Mi ismerős nyaralójában szoktunk lenni, s ekkor lenne szabad.
Szerintem a Balatonba én se megyek be, idén kihagyom. :(

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


azt hiszem nem sikerült.

Akkor újra: http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.8823.htm

Remélem most sikerül.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.8823.htm

Talán így sikerül feltenni Nóri táblázatát.
Amint hazajön a nyaralásból, majd jól kiegészíttetjük vele!
Nóri... érezd magad nagyon jól...

Barbi

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Köszi Barbi, igazából nincs viszerem, de nem tetszik a lábfeszülés és a fáradtság, gondoltam egy krém megszüntethetné ezt az érzést. A Venorutont nézegettem, de terhességnél nem ajánlott a használata. Na mindegy! Azért köszi a választ!
szamibaba
 
 


Annamari... de egyszerre csináltuk... :D

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Annamari... de egyszerre csináltuk... :D

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!!!
Megyek aludni, remélem végig alszom az éjszakát... hetek óta először tegnap sikerült!
:)

Barbi

KépKép
hbarbi80
 
 


nmarya! De örülök neked! Mikor mész uh-ra?
szamibaba
 
 


Tényleg, erről a táblázatról már el is felejtkeztem. A lakhely jelenleg Budapest, a nevem Viki és 29 ves vagyok. Tesó nincs. Át tudnád írni?



vicky79
 
 


Sziasztok!!
hát lányok, nekem a cicim majd szét esik!!! olyan érzékeny, hogy csak na!!! hányinger nem, de kis szédülések igen..bár még nagyon korai vagyok... :lol: :lol:

Kép
Kép
ronci
 
 


Barbi! Tényleg egyszerre sikerült felrakni a táblázatot. Jó éjt, remélem neked sikerül átaludni az éjszakát. Én ilyenkor már nem szoktam gép előtt ülni. De ma valahogy nem vagyok álmos.
Már én se tudom megmondani, hogy mikor aludtam reggelig.

Szamibaba!

Én már múlt héten voltam dokinál, akkor csinált hüvelyi uh-ot, akkor volt 10 mm-es a petezsák. Legközelebb 3 hét múlva megyek tanácsadásra, uh meg a 12-ik héten lesz majd.

Viki!

a táblázatot lucababám csinálta, ma mentek nyaralni, de ha hazajön, majd megmondjuk neki, hogy egészítse ki.

Én is megyek most már aludni. Jó éjt mindenkinek!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Nekem ma reggel megjött!

Sajnos nekem már nem kell drukkolni. :cry:

Mindenkinek jó egészséget kívánok,a babásoknak szép várandós napokat,a többieknek mielőbbi babásodást!
edus76
 
 


edus!!! Sajnálom!!! voltatok már dokinál a 6év próbálkozás miatt??? vagy homeopathias szereket próbáltatok már???

Kép
Kép
ronci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: