Új privát üzeneted érkezett!

Már régóta be akartam kukkantani, és gratulálni a 2010 januári mamiknak!!!!

Nekem most kedden volt pont 1 éves a pozitív tesztem, és a produktum most éppen alszik. :lol:

Drukkolok nektek, hogy minden rendben menjen!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Afra - viccelsz?? :D 0 euro??? Ne csináld! :D Azt meg hogy? :o

Ercsi - nagyon szépen köszönjük, neked pedig nagy gratula a kislányodhoz :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hííí, 6+0 vagyok, megint arrébb ment a kis virágom!!! :) holnap UH :shock: izgulok :roll:

Ja, Afra - nem akarod feldobni a képet? :) akkor felteszem én is ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 

 
 

Ercsi! Köszönjük szépen :D Sok boldogságot a Picihez!

Heydie! Van Gironának egy reptere, ahol jobbára Ryanair-es gépek közlekednek...ennek a társaságnak mindig van valami jó kis akciója. Így sikerült már eljutnunk néhány helyre potom pénzért (Granada, Málta, Párizs)...nem tudom, felétek van-e közel reptér (és Ryanair-es járatok), de érdemes körülnézni az oldalukon, nagyon jó kis akcióik vannak szinte mindig.

www.ryanair.com

Ausztriában azt hiszem Bécsbe, Linzbe és Grazba közlekednek ők.

afra.h
 
 


GRATULÁLOK A 6. HÉTHEZ! :D Megy az idő mi?

Hát az az igazság, h nyilvánosan nem szívesen "mutogatnám magam" :oops: (vallási okok miatt)...viszont van egy blogom, amit direkt a várandósságom miatt nyitottam, oda feltettem. Ha küldesz priviben címet, küldöm a meghívót :D

Izgiii, holnap nagy élményben lesz részed :roll: :D

afra.h
 
 


Afra - ahh, értem, micsoda jó lehetett, 0 euroért Párizs...áhh, szuper, kicsit irigyellek, persze csak jó értelemben ;) imádom Párizst :)

Rendben, küldök emailcímet ;)
Neked pedig a 7. héthez gratula!!! :D megy az idő, bizony :shock: :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Köszi szépen a gratulációt :wink: Tök jó, pont 1 hét van közöttünk :P

afra.h
 
 


Afra, gratula a betöltött 7. héthez!!!:)) Szuper lehet ott tartani már! Engem nagyon érdekelne a blogod!:)

Cs.Erika, köszönjük a gratulációt! Mi is gratulálunk a kis Zsófikához! Milyen volt januárban szülni?

Heydie, gratula a 6. héthez!!! Már haladunk azért, már vannak februári babavárók is. Már nem mi vagyunk a legfrissebb mamik.)))
Vendég
 


Twist - de, egyelőre még mi vagyunk a legfiatalabbak ;) a februári bébik mostanában fogannak, hamarosan tesztelnek a mamik, aztán jönnek majd, és akkor már tényleg nem mi leszünk ;)
Köszi a gratulát :) hogy vagy? Már neked is csak 3 nap és UH...izgi!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie, nagyon szeretnék már 8 vagy 12 hetes kismami lenni:) Úgy izgulok minden nap, hogy okés legyen minden!
Köszike, jól vagyok, csak a róka család látogat sűrűn. Ma egész nap ettem, hogy megelőzzem. Erre most délután jött rám, pont vendégek voltak itt. Próbáltam halkan intézni, meg titokban:) :lol:

Hányra mész UH-ra holnap?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hogy telt a hétvége?
Mi itthon lazsáltunk :wink:

Vivi
Drukkolok!
Egy vérvételre nem tudsz elmenni valahova? Az biztosabb, mint a pisis tesztek.

Afra
Jó lehetett a kirándulás!
Pocakképre én is kíváncsi lennék.

Heydie
Nekem is van kezdeti pocakképem :wink:
Drukk a holnapi UH-hoz!

Twist
Én már babázni szeretnék :oops:
Jobbulást neked!
Vendég
 


Kép

Így kezdtünk. Beadtam az első injekciót.
Vendég
 


Mandi, nagyon ügyi vagy, hogy beadtad magadnak!!!:)
Mennyi volt a HCG-d? A Kaális fórumon láttam, hogy gratuláltak, csak az értéket nem láttam.
Naná, hogy én is babázni szeretnék, de azért szeretném a nagy pocakomat is kiélvezni majd:)))
Vendég
 


Twist

mandi80 írta:HCG: 472


ET+10-nél :wink:
Vendég
 


Hú, ez tényleg nagyon szép magas:))))
Hátha iker babók lesznek!:+++
Szeretnél ikreket?

Nekem ET + 13. napon volt 638 a HCG.
Vendég
 


Ha ikrek lesznek, akkor mindkettőt hazahozzuk :wink:
Vendég
 


Twist - én is szeretnék már 12 hetes lenni, az azért, azt hiszem, egy nagy kilóméterkő mindenkinél :) de nagyon élvezem az egészet, az összes napot, még akkor is, ha rosszul vagyok...a holnapot rettenetesen várom, az első UH, óriási élmény lesz tuti :D 11-re megyek, előtte lehet, h jelentkezem reggel, de aztán viharzok be a suliba, mert 1-től vizsgázom (szerencse, h most délutánra tették, mert amikor időpontot kértem, el is felejtettem, h 20-án vizsga :oops:).

Mandi - tényleg ügyes vagy, h beadod magadnak, én paráznék biztos! Bár én nem értek ezekhez az értékekhez, de ha jó, akkor gratulálok én is :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


http://www.advancedfertility.com/earlypre.htm

Itt vannak HCG-értékek :wink:
(nekem a HCG beadás utáni 17. napon nézték...)
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak nem érzem túl jól magam. Irtóra szédülök, szinte állandóan. Túlságosan netezni sincs kedvem :cry: De már csak 6 hét, és elvileg eltűnnek a tünetek :wink: :lol:

Az a blog engem is érdekelne. Lehet? :wink:

Vivi, nagyon sajnálom, de még nincs veszve semmi. Megy a drukk továbbra is.

Mandi, csodállak, hogy meg mered szúrni magad. Az elsőnél nem remegett a kezed-lábad?

Párizs??? De jóóóó. Imádom!!! Úgy visszamennék, de hát Párizs nem babakocsis hely. Szóval várnunk kell még egy kicsit, hogy mindkét gyerek nagyobb legyen. De szívesen várok :wink: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Mandi, nekem ez a szurkálás menne, a fiamat én szurkálom minden este.
Vérvétel??? Mire föl? Gondolom kell előbb beutaló is. Dokihoz meg csak júni elejére kaptam időpontot. Addig kiderül minden.
Nem tudom, tényleg reménykedek még, hátha később fogant és az van. Ha meg nem, akkor meg elég idegesítő, hogy pont most hosszabb a ciklusom, amikor minden nap számít. Bezzeg előző ciklusom 26 napos volt! :evil: :evil: :evil: Ráadásul épp másnap műtöttek a gégészeten, gondolhatjátok, milyen pipa voltam.
Azért bekacsintgatok hozzátok addig is 8)
Na jó pihizést és kevés szédelgést!
Vivi
Vendég
 


Brigi - pont most akartam kérdezni, h merre járhatsz, örülök h jelentkeztél! Sajnálom, h nem vagy jól :( én is émelyegtem ma is, de itt holnap megint jön a lehülés, remélem, akkor jobb lesz...

Vivi - ne csak kacsintgass, hanem írj is majd, mint eddig ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Rájöttem a szédülés ellenszerére!!!!!!!!!!!!! De kéretik nem röhögni :lol: :lol: :lol: Mamba olvadós rágó :lol: :lol: :lol: Ma úúúúgy megkívántam. És miután ettem egyet (na jó, vagy ötöt :oops: ), elmúlt :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Brigi - mi, topiclakók büszkék lehetünk rád, h kifejlesztettél egy új módszert a szédülés ellen :D :D de most komolyan...itt sajna nem lehet kapni :?

11-re megyek UH-ra, eljön velem a párom is, végül így döntöttünk :) aztán 1-re megyek be a suliba (remélem nem fog -annyit- csúszni a doki, és beérek...), mert vizsgázom, ez már szerencsére az utolsók egyike. Drukkoljatok nekem!!! :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Vivi
HCG-s vérvétel
Sok helyen már 2-3000 Ft-ért megcsinálják beutaló nélkül is :wink:
Miért kell a fiadat szurizni?

Hékás
At első szuriknál minden bajom volt. Aztán az 5 lombik alatt megedződtem :wink:
Kipróbálom a rágót :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet! :lol:

Röviden az előzményeim, 2006-ban született első kislányom, makk egészséges! Tavaly októberben újra teherbe estem, 6. 12. heti uh-on minden ok, de a 19. heti uh-on elmondták, hogy bal szívfél hypoplásiája van a babánknak, és annyira összetetten rossz a szíve, hogy nem tudnák megmenteni ha megszületik, vagy rögtön új szív kellene neki... Február 19.-én volt a terhességmegszakításom...

Ezt az "élményt" csak úgy tudtam átvészelni, hogy rögtön újra babásodni akartam, amihez hála égnek 2 hónap eltelte után a dokim is hozzájárult! :lol: Na és persze hála égnek, és egy itt található fórumon esthajnalcsillagnak, és az lh tesztjeinek, elsőre össze is jött!!! :lol: Szóval most itt tartunk, és nagyon nagyon izgulok, és félek, hogy minden ok legyen a babóval.

A szíve miatt jobban megnéznek majd minden uh-on, és valószínű lesz egy 14. heti is.

Szóval sziasztok! :D
melike30
Győr
 
 


Sziasztok!
Még mindig semmi.
Mandi! Növekedési hormonhiánya van.
Melike! Szörnyű dolgokon mentél keresztül, az biztos, hogy az új baba sokat segít Nektek a gyógyulásban és hála Istennek, hogy ilyen hamar jött! Gratula!
Vendég
 


Afra, Manó-ka, köszi a gratot és az üdvözlést!!
Mandi, elismerésem a szuriért!!Nekem nem menne, én még a lábamat sem tudom legyantázni... :oops:

Bocsánat, ha nem írok m,ég midenkinek személyesen, de még nem tudtam megjegyezni ki kicsoda.

Ma reggel meló előtt berohantam az sztk-ba az egyik dokihoz és kértem beutalót uh. Csürtörtökön megyek 11-e!!jaaajjj úgy izgulok, hogy el sem tudom mondani, remélem minden rendben lesz....az elős randi a kisbabámmal, addig nem sokat fogok aludni...
Aztán pénteken meg megyek a saját dokimhoz, ő meg is fog vizsgálni remélem, meg talán a jövő héten ő is csinál uh-ot!

Ti voltatok már első uh-on, vagy mikor mentek?

Kép
Kép
furamokas
 
 


Sziasztok lányok!

Ki hogy van ma?

furamokas és melike: Üdv közöttünk és gratulálok nektek!

furamokas: Én ma megyek dokihoz délután, már nagyon izgulok! :) Remélem minden rendben lesz.

heydie: Szorítok neked, remélem minden rendben lesz!! Én majd délután 4 óra után megyek dokihoz, úgyhogy csak este tudom megírni, hogy mi volt.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Adrienne, drukkolok, hogy minden rendben legyen a dokinál!Majd mesélj mi volt! :P

Kép
Kép
furamokas
 
 


Sziasztok lányok! Üdvözlöm az új kismamikat!
Szerintetek mikor van az első terhességi vérvétel?Mert én pajzsmirigybeteg vagyok ezért mentem a háziorvoshoz hogy csináljon vérvételt de hozzátette hogy akkor megcsináljuk a terhességi vérvételt is.Kicsit furcsálom mert még a védőnőhőz is csak 2 hét múlva kell mennem....
Tegnap óta megint nagyon hányingerem van és folyton álmos vagyok...ugy látom sokan vagyunk igy......tényleg elmúlík a 12 hét körül?
Mindenkinek kellemes hányinger mentes napot!!! :)
gyöngyi-30
 
 


gyöngyi, ez jó kérdés, erre én is kiváncsi vagyok!
Uh voltál már?Mit mutatott?
Már iylenkorán hányingered van?Sajnálom!Nálam még semmi rosszullét, csak a pocim, meg a cicim fáj picit... :roll:

Kép
Kép
furamokas
 
 


Sziasztok!

Húúú, Melike, nem semmi, amin keresztülmentél. :cry: Sok sikert a kistesóhoz!!! Most már remélem minden renben lesz :wink:

Mandi, nem biztos, hogy neked beválik, de nekem tényleg használ. Ma elkértem anyutól a vérnyomásmérőjüket. Eddig egyszer lettem rosszul napközben, akkor felment a vérnyomásom. Most majd napi 15x fogom mérni :lol:

Én az első vérvételre valószínű holnap megyek. JÖvő péntekig kell mennem, bármikor. Becélozom a holnapot, aztán majd meglátom, hogy fel tudok-e kelni :lol: :lol: Védőnőhöz nekem sem kell még menni, majd júni 8-án kapom meg a papírokat, amivel mennem kell. Majd jövőhéten rákérdezek a védőnőre, mikor megy szabira, mert mostanában fog menni, azt mondta.

Mai UH-sok!! Megy a drukk, aztán tessék gyorsan jelentkezni, milyen volt!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Mivel még most sem jött meg, már a ciklus.hu-ra sem számíthatok, mert innentől kezdve nem tud mit kezdeni a mensi kimaradásával és tök hülyeségeket ír... ugye nem tudja innentől a pé-t sem már kiszámolni...áááá
Na mindegy, innentől kezdve 2-3 naponta együtt leszünk aztán majdcsak összejön. Vagy majd megjön, vagy ha nem jön, akkor már ott csücsül bent és azért nem. Ti szerintetek ha a Jónás módszere szerint pé nemcsak egyszer van, hanem a mensi körül is, mondjuk mensi előtti napokban, akkor simán nem jön meg akkor sem, ha mondjuk mensi előtt 3 nappal esik valaki teherbe? És akkor érthető módon csak arra rá 2 hétre mutat pozitívat a teszt. ÁÁÁ nagyon kavarok már. Semmit sem értek.
Vendég
 


Hello!

Adrienne, Brigi
- köszi a drukkot :) Adrienne, 1 óra...nagy kalappal ;)
UH-ra ugye 11-re voltam berendelve, 11:10 körül jutottunk be. A doki nagyon-nagyon kedves volt (megtartom :P), mindent elmagyarázott, h mit fog csinálni...aztán jött a vizsgálat, látott egy 6,5 mm-es petezsákot (az jó?? azt olvastam, h nagyjából akkora a petezsák, mint amennyi a terhességi kor, 6+1-el reálisnak tűnik), meg a szikhólyagot. Szívverés még nem volt, azt mondta h. még korai lenne, így visszarendelt 2 hét múlvára, jún. 3-án megyünk legközelebb. Terhességi kort sem tudott még pontosra mondani, szerinte rendben van az, amit én számoltam utolsó mensi alapján, a 6+1. Képet nem kaptunk, azt mondta, még nem szokás, majd legközelebb...délután 5-re meg megyek védőnőhöz, majd biztos elmond ő is ezt-azt...

A vizsgám meg szerencsére elmaradt, kitolták jövőhét hétfőre, úgyhogy mégsem ezen a héten van vége a vizsgaidőszakomnak, de az lesz az utolsó!

Brigi - most olvasom, h neked még nem kell védőnőhöz menni, fura, h engem elküldtek. Azt mondta a dokim, h ő fog beutalni különböző vizsgálatokra, és azokkal a papírokkal kell majd elmennem a háziorvoshoz.

Gyöngyi - azt mondják, h elmúlik a 12. hét körül a hányinger, de ezt nem lehet készpénznek venni...barátnőm pl. a 15. hétig szenvedett, utána enyhült neki, és talán a 18. hét körül múlt el teljesen. Remélem nekem nem így lesz :shock:

Melike - én is üdvözöllek itt! :) sajnálom, ami történt, de ez a Picike biztos kárpótol titeket... :) feldobok még ma egy táblázatot, majd küldd el nekem az adataidat, ha szeretnél bekerülni ;) jah, és nagy gratula a babához!!!

Na most így hirtelen asszem ennyi jutott eszembe...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hédi, nálam minden vizsgálatra a doki küld. Asszem csak az EKG-ra küldött a védőnő. Sőt, a kiskönyvbe is beírja a doki, a védőnőnek nálunk csak annyi a feladata, hogy vérnyomást és súlyt mérjen, és felvilágosítson :lol: Háziorvosnál én nem is voltam Marcival...

Nem tudom, hogy ez a petezsák méret milyen... Én 5+3-n voltam, nekem 14 mm-es volt. De szerintem ez nem jelent semmit. A lényeg az lesz, hogy az embrió mekkora, lassan az is kiderül :wink: Én kaptam mondjuk képet, de azon egy fekete paca van, egy vékony fehér vonallal a közepén- Ez a vonal a kistesó :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi - hát nekem ebben semmi tapasztalatom nincs, nem tudom, lehet, h itt így van, h a védőnő küld vizsgálatokra...majd 5-kor okosabb leszek :roll: azt mondta a doki, h menjek el a védőnőhöz (felhívtam amikor hazaértem, nagyon kedves volt a telefonban ő is), ő elküld különböző vizsgálatokra, és majd azokkal az eredményekkel kell mennem a háziorvoshoz.

Igen, emlékeztem, h neked 10mm-en felüli volt a petezsák, azért is kezdtem el gondolkodni, h akkor nekem 6+1-en a 6,5mm rendben van-e, de a doki nem mondta, h baj lenne, szerinte minden okés...úgyhogy nem görcsölök ezen folyamatosan, gondolom, ahogy a babák, úgy ez sem egyforma méretű :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok kismamák!

Afra, Heydie!
SÁRA NAGYON KÖSZÖNI A KÖSZÖNTÉST!

Afra!
Örülök, hogy jól bírtad Párizst. Szerintem én is jól bírnám, még, ha sütne is a nap :lol: Engem is érdekel a blogod. Írok is mindjárt privit 8)

Heydie!
Kép A PETEZSÁKODHOZ! Örülök, hogy szimpi a doki!

Hékás!
Gratulálok a felfedezésedhez!!! Soha nem gondoltam volna rá :lol: Nekem a szőlőcukrot javasolták, de a Mambát jobban szeretem :wink:
Voltunk bevásárolni a férjemmel Tesco-ban és nem nagyon kaptam levegőt. Persze mikor a babás részhez értünk jobban lettem :wink:

Melike!
Kép
Jó, hogy jöttél! Nyugodt pocakosodást neked!
Nekem Esthajnalcsillag hcg teszteje mutatta ki Kistesót! :D

Adrienne!
Várlak az UH eredménnyel!

Gyöngyi!
Én is pajzsmirigybeteg vagyok. Te alul vagy felül? Én alul :roll:


Én ma a háziorvosnál voltam a tp papírért, utána meg el is vittem a melóhelyre. Délre sikerült hazaérnem, de szerencsére vittem a szalmakalapomat.
Holnap Pestre kell mennem dokihoz. Korán megyek, mert erre megint meleget mond :roll:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Nonó - köszi szépen a gratulát :)
Ne is mondd a meleget, még itt is 24 fok van, ami erre melegnek minősül...és itt mindig hűvösebb van pár fokkal, mint otthon, el tudom képzelni, h akkor mi lehet :shock: hogy bírjátok?

Tegnap Afrának említettem, amikor priviztünk, h én is akartam csinálni blogot, pár napja már dolgozgattam a külsőn, de csak akkor akartam elkezdeni, ha a mai UH után megnyugodhatok. És mivel megnyugodhattam, ezért most publikálom, hátha vkit érdekel :) majd estefelé már lehet kommentelni is. http://heydie.gportal.hu

Most összekapom magam, és megyek a védőnőhöz, majd mesélek!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Furamokas:Látom egy idős a terhességünk...voltam uh-n petezsákot látott és 2 hét múlva kell mennem vissza.
Vivi:Nekem is menses elött fogant a baba kb 4-5 nappal...
Nonóka:Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem...Neked mióta?Én már lassan 10 éve ezzel szenvedek...Te mennyi és milyen gyógyszert szedsz?Én euthyrox 125-öt szedtem de most 150.-re emelte a doktornő, mert a babának szüksége van rá .
gyöngyi-30
 
 


Szép napot!

Melike
Drukkolok, hogy most minden rendben legyen!

Furamokas
Áááááááá... te előbb mész UH-ra, mint én :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :wink:

Adrienne
Émelygek, feszül a hasam, a cicim... :cry:

Hékás
Sajnálom a vérnyomás-dolgot. Mennyire ment fel?

Vivi
Drukkolok!

Heydie
Gratulálok a petezsákhoz!
Vendég
 


Heydie
Jól néz ki a blogod :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, gratulálok!

Van aki szokott tompa hasi fájdalmat érezni? Tegnap óta néha a bal oldalamon érzem, olyan, mint a peteéréskor. Remélem nem azt jelenti, hogy rossz helyen van a baba.:roll: Csak egy hét múlva megyek uh-ra.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Heydie!
Tetszik a blogod! :wink: Mi volt a védőnőnél?

Uxi!
Szerintem csak a szalagod feszül. Nekem is szokott szurkálni.

Gyöngyi!
Kb 1 éve, a vetéléseim miatti kivizsgálássorozaton vették észre, hogy egy kicsit alulműködik. Én is Euthyroxot szedek. Eddig 100-at. Most emelte meg a doki 125-re.

Miniliza?

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Hédi, tetszik a blogod. Nem rakod be a profilodnál a www-be? Mert akkor csak rá kellene kattintani. Nekem is így van :lol:

Uxi, nyugi, jó helyen van a baba. A szurkálások kiválóak, nyúlnak a szalagok. Tudod, mit össze aggódtam én is Marcival??? Aztán doki, védőnő, mindenki megnyugtatott, hogy ez így természetes

Mandi, 140/70-re ment fel. Nekem mindig alacsonyabb a vérnyomásom, inkább 110/60 körül szokott lenni. De most majd valóban méregetni fogom, amint kóvályogni kezdek :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok lányok!!

heydie: Nagy gratula a petezsákodhoz!!! Gondoltam rád napközben! Már vártam a híreket.

Hát lányok nem fogjátok elhinni hogy jártam. Alig vártam a 4 órát, vége lett a melónak, elmentem a dokihoz és mikor odaértem akkor derült ki, hogy a héten nem rendel, szabadságon van!! :D :D :evil: :evil: Nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek! Csak én lehetek ilyen peches!!!! Nem is én lettem volna, ha ez nem történik meg velem.

Az a baj, hogy a dokihoz nem kell bejelentkezni időpontra, hanem odamész a rendelési időre és kivárod (pedig maszek). Hétfőn és csütörtökön rendel egyébként. És mivel nem kell bejelentkezni, így nem hívtam fel és ezért nem is tudtam hogy nincs a héten!

Mondjuk fura volt, hogy odaértem a kutya szabadon volt engedve, akkor már gondoltam, hogy na valami nem stimmel. Aztán zárva volt a kapu, majd jött egy szomszéd néni, aki mondta, hogy az orvos a héten szabaságon van. Mondjuk azért kirakhatott volna egy papírt a kapura! Nem volt semmi kiírva, csak zárva volt az ajtó.

Úgyhogy most várhatok megint egy hetet!!! :cry: :cry: Pedig már annyira vártam ezt a mai napot!

Hát ez történt ma velem. :D

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Blogdicsiket köszönöm!!! :D

Adrienne - óó, sajnálom :( pedig azt hittem, majd gratulálhatok, amikor jövök olvasni...de legalább a jövő héten már szinte biztos, h lesz szívhang, sztem ez azért megnyugtató tényező ;)

Brigi - berakom a www-be :D

Uxi - nekem ma délelőtt fájdult be a hasam, olyan volt, mint mielőtt meg szokott jönni, eléggé frászban voltam, de utána a dokinál minden rendben volt...nem lehet, h a meleg miatt van ez neked? Vagy nem függhet össze? :roll:

A védőnő nagyon kedves volt, beszélgettünk, h mikre számíthatok a terhesség alatt, kikérdezgetett, h átestem-e már a bárányhimlőn és társain, aztán megmérte a súlyomat (51kg-ról indulok), és megkaptam a beutalókat is, vérkép-, vércsoport-, és lues-szerológiai (itt mi történik? :oops:) vizsgálatokra kell elmennem, lehetőleg úgy, h amikor 2 hét múlva megyek vissza a dokimhoz, akkor már meglegyen az eredményeim! A vérkép meg a vércsoport sztem pár nap alatt megvan, de ez a szerológia nem tudom, mennyi időt vehet igénybe, sztem minél előbb túl kellene esnem rajta... :?

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlankodásért, Adrinak szeretném írni, hogy nagyon sajnálom a doki dolgot, pedig úgy izgultam!!!

Mindenkinek gratulálok a pozitív tesztekhez és a petezsákokhoz.
kittina30
 
 


heydie: persze, igazad van, hogy jövőhétre már biztosan lesz szívhang, de azért olyan kíváncsi lettem volna, hogy minden okés-e odabent. :)

Hát mindegy ez van. Maj jövőhéten.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Szia Kriszti!

Köszi, hogy írtál! :) Hát ez van, így jártam. Most kicsit szomorú vagyok, de ez van. Majd jövőhéten. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: