Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Pókica! Remélem nincs semmi baj. Azt hallottam hogy a terehesség elején ilyen elő szokott fordulni! Izgulok érted! Ha megjöttél nézz be hozzánk!! Szorítok!!!!
Vendég
 


Mindig elfelejtem hozzáadni a vonalzót, na de majd most! Ma vagyunk elviekben 7 hetesek, a kisfiam pedig pont egy hét múlva lesz egy éves! :)

Kép

Kép
nóna
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek! :)
Ma jól vagyok teljesen fizikálisan, asszem rájöttem a turpisságra, ki kell hagynom a reggeli kávét. :? izgalmas időszak elé nézünk... úgyhogy a reggeli kávéivók egy-egy kortynál gondoljanak néha rám is. :lol:
orsimorsi nagyon köszönjük a kedves szavaidat, remélem igazad lesz és valóban jó kis közösség kovácsolódik belőlünk az elkövetkezendő hónapokban. :)

pókica izgulunk értetek, írj, ha megjöttetek. :? Mennek a drukkok ezerrel!!! Nem most kellene megjönnie amúgy a menszidnek? akkor szokott lenni ilyen barnázás, és elméletileg addig nincs nagy gond, amíg piros színű nem lesz. Vigyázz magatokra nagyon! :)

Én speckó nagyon szerettem volna, ha a Nagyfiam második névként megkapja az apja nevét is, de a férjuram olyan hevesen tiltakozott miatta, hogy végül egynevű maradt. Mondjuk én is így gondolom, hogy a szülő keresztjét, ne vigye tovább a gyerek, a név által. Nem tudom, mennyire volt ez érthető így... :shock: kávé nélkül reggeli éberkómámban...

És drukk azoknak, akik ma mennek dokihoz... néha elvesztem a fonalat, de azt tudom, hogy Szuszó ma megy dokihoz, meg még valaki... :shock: amúgy néha nekem is lelkiisimeretfurdám van, hogy annyit emelgetem Huncost, főleg férjuram ébresztgeti bennem bőszen, de nem tudok mit csinálni, a harmadikon lakunk, ahhoz, hogy le tudjunk menni, le kell vinnem valahogy, mert Mr.H. egyelőre négykézláb hajlandó közlekedni a lépcsőkön. :D Mindig azzal nyugtatom magam, hogy egy egészséges, jóltapadó babóca olyan biztonságban van az anyaméhben, hogy ez nem árthat neki. Nomeg ősanyáink is így szültek, az egyik még pici volt, a másik meg kicsi. ;)

cucka
 
 

 
 

Azért írtam, h. elviekben, mert ugye az uh-n még nem tudjuk a picur méretét, így csak az utolsó mensiből indulunk ki.

Kép

Kép
nóna
 
 


Csillag! Én is Gravidát szedek most. Nekem már 4-5 napja kezdődött az émelygés. Most 2 napja nem szedem de nincs változás. Ugyhogy szedem tovább. Hadd kérdezzem meg a femibion mennyibe kerül?
Vendég
 


Pumipumi! te mész ma még dokihoz nem?

Cucka! Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod a Hunor cipelgetése miatt. nem tudsz mást tenni. Erős kis baba van a pocakodban, meg fogja érteni. :lol:
Vendég
 


Cipelés: kisfiam valami hetedik érzéktől vezérelve amióta babát várunk, iszonyú anyás lett, és állandóan kéreckedik fel, ha valaki át akarja venni, hihetetlen keserves ordításba kezd, ami szerintem fullákolásba menne át, ha nem venném vissza. Szóval emelgetek, és én is úgy gondolom, vagy remélem, mint Cucka, hogy erős a kisbabónk, nem lesz gond. Nálam ugye a szopi is ilyen kérdéses dolog volt, de mivel a fiam nagyon ragaszkodik hozzá, és nem is iszik semmi mást, (azóta is próbálkozom az itatással, alig-alig eredménnyel), én nem erőltetem az abbahagyást, szerintem nem lesz emiatt baj. És szerencsére ebben a védőnőm is megerősített, ez jó volt.

Cucka, amúgy én kezdtem a név-témát, szóval én vagyok itt a nagy névmániás, akkor már Téged is kérdezlek: van esetleg valami névötlet/ötletek már Nálatok, ami publikus is? Kávé-témát én úgy oldom meg, h. koffeinmenteset iszok... nálam a szertartás, íz eléggé lényeges a kávézásban, az ébresztő-hatást meg hozzágondolom... :lol:
nóna
 
 


Melinda, femibion 3300,- Ft kb. egy 30 db-os, de ha veszel, ügyelj arra, h. a 12. hétig vedd, mert létezik egy fajtája a 13. héttől is, annak más az összetétele. CSak azért írom, mert én sem tudtam, aztán ott tipródtam a patikában. :?
nóna
 
 


Nona! Köszi,hogy megirtad. A vonalzód már megint eltünt!!!! :)
Vendég
 


Pumipumi, azért kell étkezés után bevenni a vitamint, hogy ne keverje fel a gyomrodat. Én is így szedem a gravidát és azóta nem okoz hányingert.
Pókica drukkolunk és várjuk a jó híreket!!!
Hát igen a cipelésen kívül én sem tehetek semmit Botivan lévén még járni nem tud, meg amúgyis kendőben szokik lenni.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Igen, en megyek ma meg dokihoz, ez lesz az elso Uh, hasi, de majd csak 4 utan...amint megjovok, jelentek.
Pokica!Irj gyorsan te is, amint megjossz. Igen, en is olvastam, hogy reszint normalis ez, foleg a havi kornyeken (azert remelem, nekem nem lesz)...de azert jol tetted, hogy rogton mentel dokihoz, biztos nincs semmi.
Nona!Annyira tetszik ez az icipici edes csomagos vonalzo...legalabb 10 masik is, de ennyi baba tutira nem lesz sosem a pocakomban...hat, majd lehet, hogy lesobb valtok vonalzot. De pipald ki az alairast, hogy mindig megjelenjen!Te nem tudod, hogy mikor fogant a baba? En annyira erosen ereztem...emlekszem, allatkertben voltunk, a naszut utolso napjan :):):) Imadom az allatkertet!!!
megneztem most neten ezt a masik vitamint, amit ajanlotok, de szerintem itt nem letezik...vagy mas nevvel. Amugy az elevit osszetetele is mas, mint nalunk. Ez jo, hogy mindig "nalunk"-ot irok, akkor is, ha Mo-rol, akkor is, Ha olaszrol irok :)

Kép
pumipumi
 
 


Lányok! Van olyan köztetek aki lakásban lakik és kutyája van? Hát nekünk van. De annyira imádom, hogy nem lennék képes megszabadulni tőle. Azért egy kicsit aggódom is. Kevesebbet fogdozom, meg kezet mosok, mást nem tehetek. Én úgy hallottama amacska veszélyesebb. Hát nem tudom...
Vendég
 


Nóna a névválasztásnál nálunk elsődleges szempont volt, hogy magyar neve legyen a gyereknek. Mivel Hunornál elég hamar kiderült a neme (a 12.héten), elég gyorsan döntöttünk, nekem volt 3 nevem talonban, amiből 2 a Zuramnak nem tetszett, a harmadik volt a Hunor. Valahogy már akkor tudtuk, hogy ő egy olyan igazi tűzjegyű Hunor lesz. :lol:
Most meg ugyancsak a Zuram mondja, hogy ez annyira sorszerű, hogy szeptember óta próbálkozunk és mégis most estem meg, ugyanúgy, mint 2 évvel ezelőtt, alig pár nap eltéréssel, hogy szerinte ez "égi jel" és ha fiúnk lesz, legyen Magor. Kicsit még emésztgetnem kell, de már barátkozom a gondolattal. :lol:
Lánynevekkel is jól álltunk anno, egészen addig, amíg rá nem döbbentem, hogy kedvenc lányneveim szinte már tucatnevek lettek (Csenge, Kincső... :( ), így most pöppet tanácstalanok vagyunk. Van ugyan egy titkos favoritom (a Fruzsi), de ez Csabámnak nem tetszik annyira.
endaaj Huncnak piciként nagyon nem jött be a kendőzés, aztán mostanában valahogy rákapott az ízére, mi most kezdtük a mei taiozást, az háti hordozó, könnyebb is benne és nem érzem annyira a súlyát.

cucka
 
 


Ertem...akkor kajalas utan veszem be, bar vegulis ha ugy vesszuk, szinte egyfolytaban kajalas utan vagyok :):) Leven, hogy kb 2,5 orankent eszek valamit...na de akkor majd olyankor, mikor viszonylag kevesebb fele anyagot viszek be a kajaval, mondjuk szaritott gyumolcs.

Kép
pumipumi
 
 


Pumipumi, én nem éreztem, mikor fogant, az elsőnél sem. Viszont ami érdekes, h. szerintem én a beágyazódást viszont mindkettőnél éreztem... az a nap annyira más volt, mint a többi, és mindkettőnél ugyanúgy más... Remélem, érthetően írtam.

Amúgy a fogantatásról azt hallottam, h. még az is előfordul, h. az együttlét után mondjuk két nappal történik Benned, ez függ többmindentől is.

De amúgy hallottam már mástól is, h. nagyon erősen megérezte, h. melyik együttlétből fogant a baba. Ezek olyan érdekes, megmagyarázhatatlan dolgok.

Kép

Kép
nóna
 
 


Hát Cucka, úgy látom, nagyon beleillesz a csapatba, nem tudom olvastad-e az "elejünket", de elég nagy magyar-mánia van itt. :D

Először mi is magyar neveket kerestünk, csak nálunk sajnos ami egyikőnknek tetszett, az a másiknak nem, ami meg mindkettőnknek, az meg már van a családban, esetleg több is. Úgyhogy mi kénytelenek voltunk egy kicsit "elkanyarodni" :D

Küldtem Neked egy privit!
nóna
 
 


Ja, Cucka, akkor Te most dec 8. vagy dec. 18...? Mert a táblázatban dec. 18. szerepel, meg arról is írtatok tegnap, h. egy napon vagytok többen, de a vonalzód dec. 8-as. ???
nóna
 
 


Abban en sem vagyok biztos, hogy melyik egyuttletbol lett a baba. Azt tudom, hogy az ovum 21-en koran reggel volt, mert ilyen erosen sosem ereztem elotte. Aznap este es masnap koran reggel is voltunk egyutt, de masnap keso delelott volt az a nagyon eros erzesem, hogy most talalkoztak. csak nehany masodpercig tartott, de total beleszedultem, es egybol tudtam, mi tortent. tenyleg szuper volt. szoval, mindenkepp tobb oraval az egyuttlet utan, szerintem kb 8-16...attol fugg, melyiktol szamitva :):) Tenyleg nagyon erdekes :)

melinda!Hozom a konyvet es leirom, mi tortenik ma...aztan a kovetkezo 3 napot megtalalod a 4. oldalon, azt hiszem...de ha nem, majd bemasolom.

Kép
pumipumi
 
 


Melinda, nekünk ugyan nincs benti kutyánk, de én is úgy tudom, h. a macska veszélyesm az is csak akkor, ha nincs meg a védettséged, de ez kiderül már az első vérvételen.

Figyu, asszem tegnap elküldtem priviben a nevem, de már akkora iwiw-kavarodás volt itt, h. nem tudom már, kivel jelöltük egymást végül... :oops:
nóna
 
 


A Magor is nagyon szep nev, foleg a Hunorral egyutt, bar szerintem kicsit tul komolynak hangzik. kepzeld el, ha egyutt bemutatkoznak, tok muris, de ugyanakkor tenyleg szep nevek :):) A Hunor olyan huncutkas, de a Magor...nekem egy eros, hatarozott, de komor, nem tul mosolygos szemely van elottem, ha kimondom. Nna nem mintha egy picur tudna ilyen lenni...utana meg ugyis termeszetes a nev az ido elteltevel. bar ha kisbabat akarnank elemzni, es az alapjan adni nevet, akkor mindneki Angyalka meg Cukipofi lenne :)
Melinda!nekunk a kertben van kutya, de en azota gyakorlatilag nem erintem meg, csak a labammal, pedig en is imadom nagyon, meg kiskutya. valoban a macska a veszelyesebb, a kutya annyiban, mint mondjuk a foldben levo zoldsegek...vagyis siman hordozhatja a toxot, ha erintkezik azzal a folddel, ahol mondjuk macskapisi van. De ha ovatos van, nem csokolgatjatok egymast, es egyfolytaban kezet mosol, akkor nem hiszem, hogy baj lesz. En azert inkabb valasztom az elovigyazatossagot...ja, es nem kell, hogy szadba nyulj, eleg ha van egy sebed.
33.Nap.: Az orrlyukak mar teljesen egyertelmuen latszanak, es lathato a sziv is a mellkas falan keresztul. Kifejlodk a harmadik, vegleges par vese, ami egy het mulva mar vizeletet produkal :) A baba 7-9 mm hosszu...nna kivancsi leszek az enyemre ma :):)
Sok B1 es b5 vitamin, amik segitenek a szenhidratok konnyebb feldolgozasaban. Az elso egyensulyban tartja az etvagyat is, es fontos a szivnek, agynak, majnak, veseknek es izmoknak, a masodik pedig a gyomor es bel mukodeseben. Sovany, fiatal okor, marha- vagy dosznohus, napraforgomag, zoldborso (az elso), zoldseg, gyumolcs, magvak, tej ( a B5)

Kép
pumipumi
 
 


Sziasztok! Eltűntem egy picit, csak most olvasom mi van Pókicával. :(
Szorítunk Neked nagyon, gyere mindenképp a hírekkel. Reméljük semmi gond, kapsz te is egy kis utrogestant és pihengetned kell.

Bocs Melinda, nem mindig tudok itt lenni, de látom már megírták a Femi árát. Ez még nem olyan húzós, azt hiszem a 12. hét utáni még drágább. :roll:
csillag25
 
 


pumipumi: :oops: állatkertben? :oops: Ott készült a baba? :oops: A lánynevek amiket írtál szerintem nagyon jók!

fmelinda: a macskák a veszélyesek,a kutyák nem igazán!Pont most kérdeztem az állatdokit hétfőn és ő mondta!Azt mondta mossak többször kezet,de mást nem nagyon kell csinálni!Nem kell félni!

pókica : nekem azt mondta dokim hétfőn,hogy ha rózsaszínes váladék van akkor nem kell megijedni!Remélem semmi gond!
Várunk téged a hírekkel!

És minden kismamit aki ma megy dokihoz!!! :D

...ma bolognai lesz ebédre...!..nyamiii
Vendég
 


Nona! Bejelöltelek! Nagyon aranyosak vagytok! gyönyörű a kislányotok!!

Cucka! Hát nálad nem tudom kit jelöljek. Annyi olyan név van Bp-en is.... Inkább küldöm én priviban. Remélem megtalálsz..

Pumipumi! Annyira aranyos vagy hogy minden nap leírod!! Köszönjük!!! Hát az a baj hogy én tényleg nem tudok lemondani a kutyasimiről. De tényleg mindig kezet mosok, remélem nem lesz baj!!
Vendég
 


Nóna hoppá, fel se tűnt, valóban december 18 szerepel a táblázatban, én meg december 8.-ra vagyok kiírva. Majd kérek szépen egy javítást. :) Milyen figyelmes vagy! :)

Nekünk két macskánk van, igazi szobacicák, eszük ágában sincs elhagyni a lakást. Amikor várandós lettem, nekünk természetes volt, hogy ők maradnak, persze, bizonyos higiéniás szabályokat szigorúan betartva. Pl. a macska WC-t azóta a férjem takarítja, ugye a toxoplazma veszély miatt. A férjem állatorvos, mi évekig egy rendelőben dolgoztunk, pici gyerekkorom óta voltak macskáink, állandóan kóbor állatokat fogadtam be, abajgattam és mégis, sosem estem át toxoplazma fertőzésen. :shock:
A kijáró kutyák is maradhatnak, csak tényleg oda kell arra figyelni, hogy rendszeresen féregtelenítve-oltva legyenek, és fontos az alapvető higiéniai szabályok betartása, és nem lesz semmi gond továbbra sem a házi kedvencekkel.
És annyira jó volt látni, ahogy Hunor bimbódzó világfelfedezésekor a macskáinkat tapogatta, simogatta. :) Mi nem bántuk meg, hogy nem ebrudaltuk őket, nagyon sok kellemes percet szereztek nekünk a hármójuk ismerkedése-játéka. :)

cucka
 
 


pumipumi ezeket a napi fejlődéseket amiket írsz pont ahhoz kell nézni amennyi pont vagyok ?vagy egy hetet le kell vonni?Mrt ugye az UM-től számoljuk a terhességet!
Vendég
 


bocs a hülye kérdésért
Vendég
 


Tulipanos!nem hulye e kerdes, nem tudhatod, mert nem latod, hogy az elso napra azt irja, amikor talalkozik a petesejt es az ondo...egy nagyjabol (persze nem mindig) egy fel nappal a kozosules utan van, amig a farkincasok elerik a petesejtet nagy nehezen (vagyis nalam a megtermekenyules pillanata volt az allatkertben, nem az egyuttlet...a sznob amcsik miatt mar dutyiban lennek :):):))Ez a konyv ezt veszi elso napnak, es utana gyakorlatilag a pici napjait szamolja, vagyis amiota teljes genanyaggal rendelkezik. A beagyazodas csak par nap mulva tortenik, mert ugy el kell setalni egeszen a mehig...jo esetben. Tehat az Um-tol nekem ez a 46.napom, de a babanak csak a 33. Altalaban viszont, ahol heti fejlodeseket irnak, ott mindig terhessegi hetet szamolnak, vagyus Um-tol kezdve. Ez csak az adott konyv kerdese.
Amugys ezrintem sem kell tullihegni a kutya-macska dolgot, bar nagyon alaposnak kell lenni. En inkabb kerulom, mert nem esik nehezemre, bar szerintem az, ha valaki egy eleten at nem szedi be azt jelenti, hogy eleg ellenallo...de azert jobb ovatosnak lenni.

Kép
pumipumi
 
 


Pókica tudom, nem vagy itt, de nagyon szorítunk érted, várunk vissza minél hamarabb a hírekkel. Bízom benne, minden rendben lesz veled is, és együtt fogunk továbbra is émelygéssel küszködni!

Cucka bocsi a táblázatban a dátumelírásért, javítom! Szóljon mindenki, akinek valami nem jó, elég szétszórt vagyok mostanában :oops:

Tulipános marad a bolognaiból nekem is? Ha igen, akkor sietek, talán még ebédre oda érek :lol:
Vendég
 


gabi!nem gondolod, hogy sok lesz? Bundaskenyer, 2 haboskave, most meg a bolognai is? :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Pumipumi :lol:
már nem habos a kávé, de nem lenne sok.... bundáskenyér már csak a múlt, ma is kellene valami finom vacsora.

Várom az ötleteket, ki mit vacsorázik ma!
Vendég
 


Ebed: leves mindenfele huvelyesbol....aztan csipegetes: teljes kiorlesu kener 2 pici szelet: egyuk paradicsommal es bazsalikommal, a masik szardellaval es fott tojassal. ...vacsi: teljes kiorlesi spagetti novenyi tejszinnel es articsokaval...szuper fincsi...ezt a parom csinalja mindig :) Tegnap estere petrezselymes krumpli volt majorannas sultcsirkevel...es persze mindig az elmaradhatatlan salata. Holnap pedig 2 fele hal sutoben, paradicsommal, oreganoval...Huh, de megennem most mindet :):) De inkabb megyek setalni egy orat, remelem, mire hazajovok mar itt lesz pokica is.

Kép
pumipumi
 
 


köszi pumipumi!Majd akkor kiszámolom magamat!Én emlékszem a teherbeejtésemre...apjukat meg tudtam volna csapkodni idegességembe amikor a déli pu-ig ment!(kelenföldnél kellett volna kiszálnia) :oops: .....de most már örülök neki!Ez a nap 27 hajnala volt!

Gabi marad!2 tepsivel sütöttem:mert én meg is szoktam sütni egy kicsit a sütőben ,sajtal a tetején!Én most eszek közben,míg irogatok!Gyere....siess!
Vendég
 


Pumipumi te itt ismerted meg a párod vagy odakint Rómában?
Vendég
 


Melinda! Én Cuckánál fordítva gondolkodtam, először beírtam az iwiw keresőbe h. Cucka, majd közülük kerestem ki a nevét, és sikerült! :lol: Próbálkozz így!

Te bizti engem jelöltél...? CSak mert nekünk kisfiunk van, igaz, tényleg nagyon szép szerintem is! :lol: :lol: :lol: Na várj megnézem! :)

Cucka, újabb privi ment!
nóna
 
 


Nem, otthon ismertem meg, interneten. Vicces, mert mindig utaltam ezeket a dolgokat. Egy baratkozos oldalon regisztraltam, hogy az angolt gyakoroljam...aztan szerintem rogton egymasba estunk. Par honap utan talalkoztunk Pesten, 5 napig voltunk egyutt es a hazateres utan par nappal dontottunk, hogy jovok :):) mint egy film :):) Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy ferjnel voltam, bar nem tudom, miert, nem volt szerelem. szoval annyira nem tokeletes a sztori :)

Kép
pumipumi
 
 


Melinda, már vissza is jelöltelek! :) Amúgy már más is nézte lánynak a kisfiamat, azt mondják, olyan szép szabályos arcocskája van. Szóval nem gond, nem azért írtam, csak olyan mókás volt! :D
nóna
 
 


Nona várj én is megnézem!!
Vendég
 


Pompom ha visszaolvastál, akkor láthatod, hogy hiányoltunk, hogy csak az elején jelentkeztél. Olvashatod azt is, hogy összefoglaltam, hányan vagyunk, így írd meg légyszí, mikor várod babát, és beleírlak a listába!
Gyere többet, bár nem könnyű lépést tartani velünk, igazi nők vagyunk, sokat szeretünk beszélgetni.

Pumipumi Tulipános kérdése mellett az enyémre is választ szeretnék, érdekelne, hol voltatok nászúton. Már többször írtál róla, és én még előtte állok.

Tulipános attól tartok, készítenem kell magamnak, ha enni akarok :cry: de ettől függetlenül nagyon jól hangzik, ahogy csinálod. Esetleg ha máj. 8-án ismét készítessz, akkor megyek, arra járok majd felétek, megyünk kirándulni azon a hétvégén.
Vendég
 


Nona! Ne haragudj!!! Nagyon szégyenlem magam. :oops: De az a piros hátteres kép, hát mint egy kisangyal.... és az volt bennem- az a kép
Vendég
 


Nona! Ne haragudj!!! Nagyon szégyenlem magam. :oops: De az a piros hátteres kép, hát mint egy kisangyal.... és az volt bennem- az a kép... :oops:
Vendég
 


Tényleg, Cucka, írtad, h. a férjed állatorvos, együtt dolgoztatok... akkor Ti ott ismerkedtetek meg? Ez olyan érdekes munka szerintem. Ritka, vagy legalábbis én nem sok állatorvost ismerek... egészen pontosan egyet sem, a mi állatorvosunkon kívül.
Onnan is emlékeztem a kiírt időpontodra, h. én dec. 10-re vagyok kiírva, és írtam Neked is, h. akkor lehet, h. találkozunk a kórházban szüléskor.

Pumipumi,
Te aztán nagyon tudatos vagy, h. így figyelsz mindenre, evés, tápanyag, vitamin, ilyesmik. Bevallom, én eszek, amit megkívánok, persze nyilván nem eszetlenül, meg azért figyelek, h. legyen sok gyümi, zöldség, de ha mást kívánok, azt sem vonom meg magamtól. Azt is megfigyeltem, h. az első terhességnél még szigorúbb voltam, semmi tea, kávé, ilyesmi, most simán megiszom a teát reggel, esetleg este, de persze napközben már nem azt vedelem egész nap. Szóval ilyen "figyelek is meg engedek is" középúton vagyok most.
nóna
 
 


Melinda, nehogy bántson! Pont azon a képen egyébként szinte mindenki lánynak nézte, akik nem tudták a nemét, és látták az iwiw-en, teljesen csodálkoztak, h. fiú! Szóval jogos, és egyáltalán nem okoz ez nekem semmilyen lelki törést! :lol:
nóna
 
 


Pumipumi szerintem tök jó a sztori... :D !Hány évesen mentél férjhez először?Én is már elváltam egyszer!

A mostani páromat a katonaságon ismertem meg!A kantinban dolgoztam(katonai büfé),ő odajött és azt mondta :"Szóval te vagy az a szép lány,akiről annyit beszélnek!" :oops:
A következő alkalommal hozott egy cetlit és a kezembe nyomta!Én kinyitottam és rajt volt a neve és a tel.száma!Én erre teljesen kiaakadtam(persze majd én hivogatom őt....),úgyhogy visszadobtam neki és mivel a gyűrüsujján volt egy gyűrű rámutattam és azt mondtam neki :"Ezt nézegesd inkább!"
Szóval nem voltam egyszerű eset.....aztán sokat gondoltam rá utánna és adtam neki egy esélyt(titokban találkozgattunk a Moszkva téri parkban :oops: )!Mivel ő is egy szar házasságban élt meg én is,mindketten elváltunk és azóta happy az élet együtt...! :D :D :D

Mások is leírhatnák a megismerkedésüket ha van kedvetek!
Vendég
 


Pókica, nagyon várunk! Hajrá hajrá!!! Reméljük minden oké!!!

Kép

Kép
nóna
 
 


jaj pókica gyere már,olyan rossz,hogy nem tudjuk mi van veled!Izgulunk érted!
Vendég
 


Sziasztok!

Pumi, úgy vagyok, ahogy kell lennem. :) Eddig farkasétvágy, feszülő mellek, gyakori pisilés, most viszont pár napja megérkezett a mindent elsöprő hányinger, amit most már nagyjából orvosolni is tudok. (szénsavas ásványvíz, nagyon hidegen, kortyokban) Egyébként meg lebegés a talaj felett. :)
Dokihoz legközelebb május hatodikán megyek, az lesz már a 10 hét. Legutóbb 6+3-n voltam, akkor 9 mm-es, pulzáló szívű zsebibabát láttam. :) Progipótlást kapok, óvatosságból, mert eddig nagyon alacsony progeszteronokat mértek.
A mellbimbóim nekem is nagyon érzékenyek. :?

A vitaminnal kapcsolatban... én Gravidát szedek, és csak délután, estefelé tudom bevenni, különben kijönne. Próbáltam reggel, de a wckagyló ölelgetése lett belőle...

Pókica, szorítok, hogy ne legyen semmi baj!

Melinda, én kutyussal élek lakásban, és nem változtattam semmin, mióta babás vagyok. Oltva van, háromhavonta féregtelenítve, szőre, fogai ápoltak, utcáról semmit sem eszik fel, úgyhogy én nem aggódom. Cicánál egy kicsit jobban kell figyelni.

m&g, a kalkulátorok szerint dec. 6-án lesz a start. :) Köszi hogy beírsz a listába.
Vendég
 


Pompom, örülök, h. visszatértél hozzánk, én már egyszer hiányoltalak, akkor biztos nem olvastál. Mindenkit irígylek, akinek már van szívhangja... valószínüleg már nekünk is, de ezt csak jövő kedden tudjuk meg, addig van egy kis izgalom... bár eléggé émelygek, ég a gyomrom, szóval tünetek vannak, én úgy veszem, h. akkor minden rendben! :D

Kép

Kép
nóna
 
 


Sziasztok, ha gondolkodtatok már azon, kire fog hasonlítani a gyerek, ez segít ;)

http://www.facebook.com/apps/applicatio ... 4589537572
ferenczyeva
 
 


Nóna, biztosan minden rendben van. :)
A szívhang nekem nagy megkönnyebbülés volt, akkor éreztem, hogy ez már tényleg igaz, sínen vagyunk, és minden oké. Nálunk első baba lesz, de az már most világossá vált, hogy ezentúl mindig lesz min izgulni. :)
Vendég
 


Pompom és hányadik babátok lesz? Több kérdéssel egyenlőre nem is zargatnálak.

Pókica, nagyon-nagyon várunk...

Nóna segíts, hátha Neked eszedbe jut, van még aki csak a kezdetekkor jelentkezett be? Emlékszel még a nevére?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: