Új privát üzeneted érkezett!

milyen idő van arra felé, nálunk ma kifejezetten tavaszias volt.. 8) bolond ez az idő.. :roll: egyik nap megfagyunk, másnap meg egy szál gatyában rohangálunk.. :roll: 8)

hova tűntél.. :?: erre is szörfölj néha, mert én csak írok és írok és írok.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


juhhhéééé.. megnyitottam a 11. oldalt.. :lol: tele írtam az előzőt, miközben várlak.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


remélem nem Vilcsi fogacskái rakoncátlankodnak.. :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

mindjárt vissza jövök.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Na itt vagyok, bár nem tudom meddig, mert sajnos Vilike rakoncátlankodik, nem a foga! Most nem sír, hanem így csinál, mint aki kialudta magát! Én meg csak nézek, hogy mivan?? :shock: :shock:

Vilike 8 hetes kora óta külön alszik! Így nekem is jobb, meg neki is szerintem, mert igényli a csendet nagyon ha alszik, amit most éppen nem nagyon akar előadni. Most az Apucija van bent nála! Hááát, de azért Anya csak egy van! Ha elkezd sírni, jobbára csak én tudom megvigasztalni!

Az tök jó, hogy Anyukád ott szokott lenni! Az enyém épp most mondta a napokban, hogy félt, hogy nehogy bezavarodjak :shock: :shock: :roll: hogy nem tudom a gyereket sose egy órácskára sem lepasszolni! Hát ez van!! Pedig a Drágám estére általában lefáraszt rendesen, mert vannak napok amikor reggeltől estig semmi más nincs csak nyafi, néha egy-egy mosoly, hogy erőre kapjak!

Na megyek mert már sírós fázis van! Megpróbálok még visszajönni, sajna nem ígérhetek semmit! Mikor jön már össze, hogy tudunk rendesen dumálni??? :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja és nem tudom, hogy miért nem látszik a vonalzóm... :cry: :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


te hova lettél?? nem tán a fiúcskák?? Apa még elvan vele, kislisszantam... :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


itt vagyok.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


én meg megyek! ááááwwwáááwwwáááwwwééééwwééé
kész feladom a mai napot, a picike gyózött!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


tegnap éjjel Ákos is kitalálta, hogy nem álmos, aztán meggyőztem, hogy mégis.. :D

az elején nekem volt megnyugtató, hogy együtt vagyok a fiúkkal.. 8) utána már nem volt más választásunk, mert csináltuk a házat (még most is, de már sok minden készen van) és sokszor egy szobába kényszerültünk.. 8) ha lesz ajtó a folyosón, már én is visszaköltözöm a helyemre, mert akkor már csak arra tudnak jönni.. :lol:

amúgy Vili átaludja az éjszakát?? én egy kezemen megtudom számolni, hányszor aludtam végig az éjszakát az elmúlt 3 évben.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Vili is beszállhat.. :wink: :lol: na, jó nem hergellek.. :wink: :lol: remélem hamar letudod rakni aludni, aztán pihenj te is.. :lol: majd eljön az az idő, amikor bulizni mennek, na akkor majd tudunk zavartalanul cseverészni.. :lol: :lol: addig meg próbálkozunk, hátha összejön.. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: holnap reggel benézek.. :wink:

jó éjszakát.. :wink:

pusssszzz

Kép

Kép
morca
 
 


szép jó reggelt.. :wink:

Nozavi: na milyen éjszakátok volt.. :?: :roll: nekünk rettenetes.. :shock: max 20 perceket aludtunk egyhuzamban, felváltva sírtak fel, gyakorlatilag folyamatosan a srácaim.. :? :roll:

Mka: merre vagy??

Amy: vissza várunk.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziaszstok Csajok!

Szerintem nem túlzok ha azt írom, hogy irtó sz*r éjszakánk volt! Mancikám fél 3kor "mondta" azt, hogy legyen oké alszok!!! Én már jojóztam már minden volt! Ma aludt9ig! Aztán kegyesen elaludt fél 12kor, majd felkelt egykor, majd negyed 5kor kelt 3/4 5kor, aztán meg ezzel az óraállítgatással voltunk bajban, szóval, kész!!

Szerintem, hogy itthon volt az apja a héten teljesen kifordult, na még erre sem gondoltam, hogy várom hogy menjen dolgozni, pedig jó volt egyébként, hogy itthon volt!

morca-szerintem front van!!! :roll: KITARTUNK!!! :lol: Egyébként Vilikém amikor nem csinálja ezt a hüleséget 8 hetes kora óta át is alussza az éjszakát rendesen, este fél 7től, reggel fél 7ig, akkor egy 10 perces kaja, majd még szundi 9ig! Szóval nem panaszkodhatom, de ettől már elszoktam! A jóhoz könnyű hozzászokni!! :oops: :oops: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ahhh, és még mindig nincs vonalzóm!! Pfff, miért??? :? :roll: Na majd holnap utánanézek!

Holnap délelőtt felnézek! Puszi mindannyiótoknak!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok! :P

Nozavi: húú, hát nektek sem volt akkor valami derűs éjszakátok.. :? 8) ma nem is mentünk sehova, pedig terveztük, hogy elmegyünk csavarogni, de a fiúk úgy ki voltak ütve a nem alvástól, hogy a közértnél messzebbre nem mertem velük elindulni.. 8) :) lehet, hogy tényleg front van..:roll: ez az óraátállítás, meg teljesen összezavart.. :? sosem tudom, hány óra van éppen, teljesen szétesett az időérzékem.. :?

este fél 7-től, reggel fél 7-ig :shock: :lol: én már nem is emlékszem milyen, ilyen sokat aludni.. :lol: :lol: én este 9-kor szoktam lerakni őket.. (plusz, mínusz fél óra) 8) azért nálunk az is bekavar, hogy ketten vannak és óhatatlanul felkeltik egymást időnként.. :roll: 8) és reggel 6-7 között szigorúan ébresztő van.. :roll: 8) de jó lenne 9-ig szundizni.. :roll: :lol: :lol:
előfordul, hogy idő kell, míg magamhoz térek, és valamelyik reggel arra "ébredtem", hogy Ákos körbe rakott mese könyvekkel és ott olvasgatott mellettem..:D tegnap reggel, meg arra ébredtem, hogy puszilgatja az arcomat Ákos.. :D :D

hát jobb éjszakát a tegnapinál.. :roll: :D

Mka: el vagy tűnve.. :(

reggel én is jövök mindenképpen.. :wink:

most megyek.. :arrow:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Nozavi: na milyen volt az éjszakátok?? :roll: nekünk egy picivel jobb, de azért a jó még nem ilyen.. :roll: :lol:

később jövök.. :wink:

Mka: jelentkezz.. :wink:

pussz

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Jelentem éjszaka nyugisabb volt, de nálunk sem az igazi még! De szerintem ma már tuti lesz megint! A Kis Ördögöm most is nyúz, nincs egy szabad percem sem, de a lakás az úga szalad, hogy nem tudom, hogy szerdáig megtudom-e fogni, tudjátok akkor lesz nálunk a babatali..... 8) Ja meg kiokoskodtam, hogy leszünk vagy 18-an egy sajttorta kevés lenne, kettőt meg nem csinálok, mert azért drága! Nem vagyok egy skót, de azért na! lesz reggeli meg kávé, meg valami kis kekszecske, és annyi! na az éngyerököm itt okoskodik a klaviatúránál, szóval ha belecsapás van az ő! :lol: :lol:
na most megyünk is, még jövök!!!!!!!!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is. :lol:
SZépen süt a nap, állítólag egész héten így marad, az én kedvem is sokkal jobb így :D
Látom a gyerkőcök mellett nehéz a pihenés, gondolom nem könnyű. Engem már az kiakaszt, ha Timo egyszer-kétszer feléreszt minket éjszaka, gondolom milyen gáz, ha fél éjszaka nem alszik az ember...
A hétvégén voltunk bevásárolni, csizma, téli cipő nekem is, páromnak is, mostmár felkészülten várjuk a telet :lol:

Nóri, nem semmi ez a vendéglátás. 18 fő? 18 szülő plussz gyerek? Mekkora a lakásotok, lesz elég hely? Ha nekem kellene 18 főt hívnom magunkhoz, tuti hogy még függönyön is lógnának :lol:

Morca, érdekelne az a video a cicával. A párom is nemrég találta ki, hogy jó lenne tanítani Timót. Elég fogékonynak tűnik, a többi macskám sokkal butább volt :lol: Kitalálta, hogy ő is megtanítja felkapcsolni a villanyt, de lebeszéltem róla. Élvezném alvás közben arra ébredni, hogy Timonak kedve volt felkapcsolni a villanyt. Vagy arra jövünk haza, hogy ég a villany a lakásban. Aztán ne csodálkozzunk miért egy vagyon a villanyszámla :lol: :lol:

Na majd még jövök

mka
mka
 
 


Na itt!

mka-télire már mi is bekészültünk, nagyon irirgyirigy vagyok a jó időért!

Itt már egy hete szakadatlanul csak esik az eső! Így még a Kismanót se viszi ki az ember lyánya az erkélyen kívülre, de ma nem érdekel, van esővédő a kocsin, nekem esernyőm, és megyünk Apa elé! Tényleg lassan egy hete nem volt rendesen levegőn, lehet, hogy ez is baja???

Nem, nem, nem 18 felnőtt, plusz a gyerköcők abba lehet, bele is bolondulnék! Zusammen leszünk annyian, ebből 6 felnőtt és 12 gyerek! Van akinél egy gyerek de van akinél 3, meg a barátnőm, akinek még nincs!

Timo, mint tapsérzékelős villanygyújtogató! :lol: :lol:

Na menünk, mert uzsi van! Elviselhető napunk van, csak ne azt mondaná egész nap, hogy mmmmmmmmmmmmm, mert elég monoton, és ez olyan hiszti szó nálunk! Én meg annyit felelek, hogy áááááááá!!! :lol: :lol: Hopsz, be is tojtunk,szagot fogtam, na :arrow: ! Puszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok Csajok!

Mka: nagyon jóóóó, Timo, mint automata villanykapcsolgató.. :lol: :lol: :lol: egyébként nagyon sok mindenre meg lehet őket tanítani.. nekünk is volt egy cicánk, (Cipó, sajnos már nincs velünk.. :cry: ) pár hetes korában Borisz hozta haza az egyik sétából.. :D szerelem volt első látásra.. :D na, szóval mikor Borisz tanult valamit, akkor Cipócska is mindig ott volt és hamar eltanulta a trükköket.. :D ha meghallotta a klikkert, már rohant is oda és le ült, várta a jutalomfalatot.. :D ja, és ha mentünk sétálni Borisszal, mindig elkísért minket.. :D jól néztek ki, ahogy együtt sétáltak.. :D
nagyon cuki cica volt, de egyik reggel ott találtam a lépcsőn és már nem élt.. :cry: :cry: :cry: sokáig bent lakott, nem is akartam kiengedni, mert féltettem, de annyira vágyott ki, hogy sajnáltam bent tartani... mikor először kiengedtem, 5 napig nem is láttuk, már azt hittem valami baja esett, aztán egyszer csak hazajött és többször nem is csavargott el messzire.. amikor mentünk haza melóból, már a sarkon jött elénk, felismerte a kocsink hangját.. :D ha hívtam, akkor is mindig hazajött.. :D nagyon cuki cica volt, még most is sokszor eszembe szokott jutni..
húú, csajok nekem még semmi cuccom nincs télire.. :oops: vagyis helyesbítek, mert leginkább csak egy bakancsra van szükségem.. 8) :)

Joda cicáról, egyenlőre csak ezt találtam, de majd megkeresem amin több trükkje is van.. 8) (ez egyébként egy reklámfilm az állat filmezésről és Boriszunk is benne van.. :P )

íme:
http://www.youtube.com/watch?v=hbi1YDjm ... re=channel

Nozavi: hát azt valóban zokon vehette Vili, hogy már egy hete nem csavaroghatott.. :roll: :lol: nálunk most meleg van ugyan, de ködös, párás a levegő.. :roll: azért kidugjuk az orrunkat, csak nagyon rossz, hogy olyan hamar sötétedik... :roll: 8) nálatok, most hogy is van ez a sötétedősdi :?: :?: 8)
én is csináltam babatalit nyáron, nálunk 14 volt a létszám gyerekestől, mindenestől.. :P :P tök jól sikerült, nagyon jól éreztük magunkat.. :P (babanetes csajok voltak, a 2008 júliusi kismamik)

a srácaim tök náthásak lettek.. :( :? de szerencsére eddig más nem jött ki rajtuk, remélem ez így is marad.. :roll: úgyhogy Ákos is elég nyűgös, de azért a zsiványkodástól nem ment el a kedve.. :D :D

na, most megyek, még majd jövök.. :wink:

pusszantás

Kép

Kép
morca
 
 


Mka: még eszembe jutott, hogy Cipó cica mennyire tehetséges fára mászó volt.. :P :P kétszer mászott fára életében és akkor is a férjemnek kellett megmenteni, mert nem bírt lejönni... :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


morca-Borisz jó nagy kutya, aztamindenit! :shock: Édes ez a videó!! És tényleg mennyi mindenre meg lehet őket tanítani! Érdekes! :roll:
Gyógyuljanak a fiúcskák a Joda rúgja meg! :cry: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja és most mentünk, mert egy gyors skype az Anyukámékkal, utána pedig esőre köpönyeg, és megyünk Apa elé! Pussz

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jaaa, és sötétedés! Sötét van! Vagyis inkább szürküléet egész nap, csak még nem tudom eldönteni, hogy azért mert be van borulva egész nap, vagy mert ennyire alacsonyan van a NAp! :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


és mindig elfelejtek valamit, új vonalzót gyártottam, mert totál eltünt a mamanetről is! kiértiezt??? :roll: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nagyon tuti ez a video, a patkányt is birom benne :lol:
A párom tényleg nagyon komolyan gondolja Timo tanítását, és az villanykapcsoló dolog is komolyan foglalkoztatja, de én nem helyeslem. Tényleg nem akarok arra ébredni éjszaka, hogy ég a villany a lakásban :lol: Így is előfordul, hogy felébreszt minket éjszaka. Mikor unatkozik felpakolja a játékait mellénk az ágyba, hogy játszunk vele. Számtalanszor előfordul, hogy fordulnék a másik oldalamra és az egere csörög a derekam alatt... :lol:

Nóri nagyon tuti az új vonalzód. Cuki lett nagyon.

mka
mka
 
 


Nozavi: jajjj, de csacsi vagyok, már az előbb is akartam írni, hogy nagyon tuti a vonalzód.. :D :D :D
mi is ki szoktunk menni esőben... :P esőkabát, gumicsizma, esőnadrág és irány az összes pocsolya.. :D :D

Mka: tényleg érdemes tanítani őket, mert nagyon jót tesz nekik a koncentrálás, gondolkodás és nem utolsó sorban nagyon jó kis "közös" program.. :lol: alaposan elfáradnak tőle és akkor az ágyatok is nagyobb eséllyel maradna játék mentes éjszaka.. :D meg amúgy is jó móka tanítgatni őket, jó dolog kommunikálni velük, látni, ahogy leesik a tantusz és azon ügyködnek, hogy csikarjanak ki pár falat finomságot.. :D :D már Niki is nagyon kis ügyes.. 8) 12 hetes, de már le tud ülni "vezényszóra", tudja, hogy a szemembe kell néznie, ahhoz, hogy kommunikálni tudjunk és olyan kis aranyos, mert azonnal abbahagy mindent, ha megneszeli, hogy "dolgozni" fogunk.. :D ilyenkor leül elém és néz a szemembe, hogy mit is csináljak??.. :lol: már le is fekszik ültetésből, bár ott még nem használok vezényszót, csak mutatom neki, hogy mit szeretnék, de nagyon tehetséges tanítvány, mert mindent nagyon hamar megért.. :lol:

úgyhogy szerintem kezdjétek el Timot tanítani, jót fog tenni a lelkének.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


Hallihóóóó!!

Megjártuk tegnap az esős sétát! :lol: Az egészben az volt a "legjobb" poén, amikor a ksfiam kitalálta, hogy fél a sötétben, nem marad meg a babakocsiban, így felvettem, tehát, őt cigeltem, toltam a babakocsit - persze lejtőn lefelé - plusz esernyő a fejünk felett! Vizualitás beindult? Helyes! Akkor most lehet nevetni! :roll: :lol: Most már én is csak nevetek, de tegnap sírni tudtam volna! Bezzeg ma száz ágra süt a nap! Kitudja ezt követni???
Holnap szorítsatok, mert babatali!

Én ehhez az állattanítási dolgokhoz nem tudok hozzálszólni, max annyit, hogy azt szeretem nézni amikor már be van tanítva, és hogy miket csinál. Pl. Sanyi ahol most vette a téli gumit, ott mozgássérült volt a főtulaj, Sanyi elment WC-re, és ahogy kezet mosott, a kutya hozta neki a szájában a törülközőt. Biztos ez is azért van betanítva, hogy a gazdiján minél többet segítsen! Sanyi teljesen ledöbbent, még 3 nap múlva is emlegetve volt itthon a kutyus! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Írtam az előbb egy hosszú levelet nektek, erre elszállt!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: NEm írom le még egyszer, de a lényeg, hogy nagyon eltüntetek, minden okés??? Holnap jövök, puszi nektek!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!!

én megvagyok, csak Ákos úgy döntött, hogy akrobatikus mutatványaival táncol az idegeimen, és mivel minden létező pillanatban megpróbálkozik valamilyen okossággal, elég nehéz volt géphez jutnom..:lol: :lol: most már alszik, gondolom most álmodja meg a holnapi csínytevéseit..:lol: :lol: :lol: :lol:


ez történt ma:
átjött ma a barátnőm, a lányával és a fiával játszani.. hamar kitalálták a törpök, hogy a nagy ágyon fognak ugrálni, ami ellen természetesen Ákos sem tiltakozott.. :lol: rövid időn belül rájött, hogy ha az ágy egyik végéből elszalad a másik végéig, akkor az anyja égnek álló hajjal rohangál utána.. 8) ez jó mókának bizonyult, mert rettentő jól szórakozott a kommandósokat megszégyenítő ugrásaimon.. :D mikor már jól kirohangálta magát, és úgy látszott, hogy be fejezte a hajmeresztő mutatványait, egyszer csak gondolt egyet és leugrott az ágyról :shock: :shock: , pedig ketten álltunk mellette, pont azért, hogy megakadályozzuk az erre irányuló terveit.. :roll: :lol: de annyira gyors volt, hogy bár elértem, megtartani már nem tudtam.. :roll: :? persze engem az infarktus kerülgetett, ő meg nevetve felállt és mászott vissza az ágyra.. :shock: :shock: :D asszem veszek neki egy ejtőernyőt.. :roll: 8) aztán még egyszer megtréfált a fiatalúr.. :roll: Matyi kitalálta, hogy biciklizni szeretne, és ilyenkor húzza maga után a szülinapjára kapott kamionját.. 8) egy ismerősünk házáig jutottunk csak el, mert megálltunk játszani.. 8) Matyi leparkolta a bicajt, meg a kamiont tőlem kb öt méterre és már ugrott is be az árokba.. :lol: Ákos meg eközben ott lófrált körülöttem.. 8) kb 3 másodpercre levettem a szemem Ákosról, mert valamit mondtam anyukámnak, és mikor visszanéztem Ákos felé mit látok :?: :?: :!: fent állt a kamion platóján:shock: :shock: :shock: , (mint egy gördeszkán) a lehető legönelégültebb vigyorral az arcán, és ráadásul még jobbra-balra mozgatta is azt a kis lábaival.. :shock: :shock: :shock: segítséééég... :lol: :lol:

azért Matyi is tud alakítani, de ő most a szövegével hódít..:lol: :lol:
Matyi meg már nagyon ügyesen el tudja mondani, hogy hol lakik.. :lol: mikor erről faggatom, mindig megkérdezem azt is tőle, hogy őt hogy hívják, erre nagy szerényen csak azt válaszolja, hogy "Mátyás Király".. :lol: :lol: nem tudom meggyőzni, hogy van még egy másik vezeték neve is.. :D :D legjobb esetben is csak a M. Jackson név jöhet számításba nála.. :lol: :lol:
rendszeresen elsétáltunk az iskola mellett, ahol mindig megállunk egy kicsit "hallgatózni" és arról beszélgetünk, hogy mit csinálnak ott a gyerekek.. 8) legutóbb mikor arra jártunk, mondom Matyinak, hogy majd ő is fog iskolába járni okosodni.. 8) erre azt mondja nekem, hogy "Matyi nem megy iskolába tanulni, mert már okos".. :D :D

Nozavi: drukkolok, hogy jól sikerüljön a tali holnap.. :wink: majd mesélj.. :wink: ja, azt mondtam már, hogy van még egy ismerősöm innen a babanetről aki Svédországban lakik?? 8) :wink:

na, mennem kell, mert apa jönne dolgozni a géphez.. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ákosom lázas.. :cry: :cry:

Kép

Kép
morca
 
 


morca-de édes Matyi!! Mátyás király!! :lol: :lol: :lol: Jajj, ne is mondd ezeket a hajmeresztő mutatványokat,már félek előre! :shock: :roll:
ki a svéd?? Hol lakik?? Ő nem akarna szülni 2011?? :lol: :lol:


Na jól sikerült a babatali!! Rengeteg kaja kimaradt, mert megkóstoltál a töltött paprikámat és inkább azt ettek! :lol: Ők ezt nem ismerik! 8) A piros aranyat csak az egyik merte megkóstolni, de annak nagyon ízlett! Vilike nagyon élvezte, mondjuk eltelt vagy 20 perc mire felszabadultan sikongatott, meg vigyorgott, de sikerült neki. Édes kis Mazsolapofa! Utána elmentünk sétálni azzal a kiscsajjal akivel alapból megismerkedtem, és utána megbeszéltük, hogy holnap 10kor találkozunk sétálni megint. Úgy örülök!!

Hoztam pár képet.... :oops: :oops:

Kép Repülünk...

Kép Vera & Vili

Kép Csajozunk ezerrel... :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: tündériek a manócskák.. :wink: én szívesen nézegetem a képeket..:wink: :lol:

estefelé még benézek.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ja, Ákos most jobban van, adtam neki lázcsillapítót, gyorsan le is vitte a lázát.. 8) most játszik.. :)

Kép

Kép
morca
 
 


ja, és magyar a csajszi, csak a férje svéd.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


morca-na ne már!!! Mi baja?? Taknyos?? Vagy mi?? :cry: :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: folyik az orra, meg úgy ébredt délután, hogy lázas.. :? most nincs láza, de azért nem az igazi.. :roll: próbál játszani, de hamar elfárad, és jön cicizni.. :roll: 8) remélem, hogy ennél is már csak jobban lesz.. :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


hol vagytok csajok :?: :?: :cry: :cry:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak nincs sok mesélnivalóm. Elég egyhangúan telnek a napok :cry:
Voltam ma jógázni, szupi volt :lol:

Morca, remélem, hogy babó jobban van már.

Nóri, szupi, hogy jól sikerült a tali. Látom ott is hódít a magyar kaja, mint itt :lol:

mka
mka
 
 


Mka: valamit találj ki.. :wink: jó lehet a jóga, de talán nekem egy kicsit lassú ez a fajta a mozgás.. :roll: :lol: én olyan izgő-mozgó vagyok.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


ja, Ákos talán mintha már jobban lenne.. 8) reggel még volt láza, de azóta semmi.. 8) majd holnap meglátjuk.. :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Ákosom éjszaka is lázas volt.. :cry: :cry: pedig tegnap már olyan jól érezte magát.. :roll: ráadásul reggel óta nagyon nyűgös, már hülyére aggódtam magam, mert ő egyáltalán nem szokott ilyen sírós lenni.. :( 10-re viszem a dokinénihez.. :roll:

Nozavi: merre vagy??????

majd jövök később..

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok lánykák!

Morca sajnálom, hogy Ákos még mindig beteg. remélem a doki felírt neki vmi gyógyszert, amitől hamar rendbe jön. Majd írj mizu van vele!

Én megfőztem, kitakarítottam. Most relaxálok :D Gyújtottam meg füstölőt, raktam be relaxációs indiai/kínai zenét. Mint kiderült a párom réges régen vett egy csomó ilyen cd-t, aztán be lett hajítva a szekrénybe és szépen el is lett felejtve. Most előkereste nekem :lol:
Egyébként én is nagyon izgő-mozgó vagyok, ezért is tetszik a jóga. Kicsit lelassít, megnyugtat.

Nozavi??????????????????????

mka
mka
 
 


Sziasztok!

végül elvittem Ákost az itteni fülészhez (kellemesen csalódtam, most nagyon normálisak voltak), mert nem akartam ezzel a dologgal várni, mert komoly fájdalmai voltak.. :roll: végül fel kellett szúrni a fülét, de nem volt gáz, mert érzéstelenítették neki (mondjuk másképp nem is engedtem volna, de nagyon durva, mert mondta a doktornő, hogy nem mindenhol szoktak érzéstelenítőt használni..).. :roll: kíváncsi lennék, hogy azok akik nem használják, bevállalnák-e anélkül, ha róluk lenne szó.. :roll: )) na, a lényeg, hogy minden oké volt, és Ákos már kezd jobban lenni.. 8) bár még lázas, legalább már nincs az az őrült fájdalom.. :roll:

na, megyek ápolni a kis hősömet, majd este még benézek.. :wink:

Nozavi: tessék előkerülni....

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Bocsi, bocsi, bocsi, bocsiiiiiiiiiii..........

Itt vagyok, csak egyszerűen Vilikémet mintha kicserélték volna! Se nappalom, na jó éjszakám van, de annyira lefáraszt, hogy örülök, hogy már fél 8kor ágyban, jól olvassátok, fél 8kor ágyban vagyok!!! Kész!!! Egész nap hisztis, ha véletlen jókedve van akkor is állandóan ott kell legyek, nem köti le magát egy percre sem. Most is itt ül mellettem a változatosság kedvéért! Apa elvitte a barátainkat a reptérre, mert azok most mennek haza 3 hétre, mert a srác most szakvizsgázik! Mi majd karira megyünk haza, de mondjuk már másnap jövünk vissza!
Jajj képzeljétek tegnap sírógörcsöt kaptam, mert kiejtettem Vilikét a bébhordozóból! :cry: Oda voltunk vásárolni, és a hordót szoktuk a kocsiba tenni, amikor végeztünk, nem akadt be rendesen a füle, én meg ezt nem vettem észre, és nagy lendülettel emeltem ki a kocsiból, és a gyerek arra a vasrácsos sz*rra eset homlokostól! NA még azt a sírást jajj, álmomban se jöjjön elő. Sanyi is ugye már felmálházva a cuccokkal, hát mind a ketten úgy hajítottunk el mindent mintha sütne! Én az egész estét végig zokogtam, a gyerek meg egy masszív fél órás alvást követően már vigyorogva ébredt, tehát nem lett baja! Én meg azt hajtogattam, mint aki teljesen megzakkant, hogy már egyet elveszítettem és a másikra sem tudok vigyázni! Úgy kikapta Sanyitól, hogy nem vagyok normális, hogy gondolhatok ilyet, meg ajajajjj! De akkor is, jobban figyelhettem volna, de tényleg hál Istennek semmi baja, most is sikongat itt mellettem!

morca-ÁKOSOMMAL mi lett? Ráment a takony a fülecskéjére??? Jújjj, nekem kb. 25x szúrták fel a fülem, majd 15 éves koromban kétszer meg is kellett műteni fél év leforgása alatt. :cry: De örülök, hogy már jobban van, zsiványkodjon tovább, imádom olvasni a "rém"történeteid amiket a kislegényekről írsz! :D

mka-úgy irigyellek a jóga miatt!! Én nem csak a mozgáskultúra miatt szeretném, hanem a spiritualitás is érdekel. Zalcsikámkor nagyon közel kerültem ezekhez a dolgokhoz, és előtte is hittem benne, de amiket akkor tapasztaltam, végképp belém ívódott. Jó, sajnos nem lett jó vége, de az az emberi butaságnak köszönhető, amin már ezek az emberek nem tudtak segíteni! Volt egy segítőnk aki képzeljétek el, hogy kijelentette, hogy hétvégén nem "dolgozik"! A gyereken a sav-bázis egyensúlyt mindig elrontották hétvégén, hétfőn "ránézett" ez a pasi, és helyreállította, már akkor délután látszott az ereményeken. Az orvosok nem értették, én meg ugye nem mondhattam, hogy kikkel kerültem kapcsolatba, mert esetleg akkor ők nem folytatják azt a tehetséges munkát amit addig! :cry:


Na most ennyi, bocsi, hogy eltüntem, de szerintem most jócskán jöttem... :oops: :oops: Sőt még képet is hozok!!! Kép Vilmos herceg
Kép Mazsola

Kép és még mindig VilmosMazsola :opps:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok! :P

Nozavi: jajj, Vili baba annyira gyönyörűűűűű.... :D látszik rajta, hogy nagy kópé..:lol: és én nagyon örülök, ha raksz fel képeket róla, (sokat) nagyon szívesen nézegetem.. :wink: :wink: :lol:
igaza is van, hogy ennyire igényel, biztosan jó társaság vagy.. :wink: :lol: na de komolyan.. szerintem minden baba életében vannak ilyen időszakok, amikor anyásabbak az átlagnál... :lol:
szerencse, hogy nem lett baj az eséséből.. :roll: elhiszem is, hogy kiborultál, főleg az előzményeket ismerve.. :roll: de ne ostorozd magad, mert nem vagy egyedül az ilyen balesetekkel.. :roll: velünk is történtek már rázós esetek.. Ákos kb hét hónapos volt, mikor éjjel oda vettem magam mellé a nagyágyra szopizni és elaludtam mellette :roll: arra ébredtem, hogy csúszik le az ágyról, aztán meg egy másodperc múlva koppan.. :oops: :oops: :? szerencsére neki sem lett baj, kemény a kis csávó.. :lol: kemény fából faragták ám őket.. :wink: :wink: küldök is neki, egy hatalmas cuppanós puszit.. :wink: Kép

ja, és a másik anyuci, aki Svédországban lakik, a 2008 júliusi kismamikhoz szokott írogatni Svedbaba néven.. :wink: nyáron ők is voltak nálunk a babatalin..:D

jöttök haza karácsonykor?? biztos volt már szó róla, de hova jöttök "haza"??

valószínűleg a takony miatt húzódott rá a fülére a gyulladás.. :? pedig szívtam a nóziját becsülettel, de így utólag furcsa volt, hogy azon az oldalon, ahol a füle fájt, nem igazán jött neki kifelé a trutyi.. :? a dokinő átmosta a nóziját is és rengeteg trutyit szívott ki belőle, én nem is tudom, hol fért el abban a kis pofiban.. :shock: :shock: meg is jegyezte némi szemrehányással a hangjában a doki, hogy "anyuka, rengeteg váladék van benne".. :? pedig én tényleg szívtam neki, 20 perceket, mert kb annyi idő telt el, mire elindult valami kifelé.. :? most mégis lelkiismeret furdalásom van, hogy esetleg én okoztam a bajt.. :cry: :cry: tegnap már úgy ébredt reggel, hogy őrjöngött, sikított a fájdalomtól.. :shock: :cry: tisztára stresszben voltam, mert nem tudtam, hogy mi baja van, csak azt láttam, hogy borzalmasan szenved, de semmi nem utalt arra, hogy a füle fáj.. :cry: :cry: (vagyis hát utólag már igen) mikor a gyerekorvos belenézett a fülébe, egyből elküldött a fülészetre.. :? de Ákos egy hős volt, bár a tegnap délutánunk/esténk elég kemény volt, mert csak 10 perceket tudott aludni, de így is megpróbált pl az ágyon ugrálni Matyival.. :lol: tényleg nagyon kemény kis pasi.. :lol: :lol: azt hittem, hogy az éjszakánk is durva lesz, de este kilenctől reggel hatig meg sem mozdult, úgy aludt.. :lol: :lol: ja, és ebből kifolyólag 8 :!: :!: órát aludtam egyben.. :!: :!: :D hihetetlen élmény volt.. :D :D ma már vigyorogva, jókedvűen ébredt, bár még nem enged el magától egy lépésnyire sem, már klasszisokkal jobban van.. :D :D
szerintem hamarosan újabb "rémtörténetekkel" szolgálhatunk majd.. :D

ja, és nagyon komolyan elkezdett beszélni tanulni.. :lol: ma pl ezeket tanulta meg és azóta is bőszen gyakorolja:

"hátra", "golyó", "kocka", de már konkrétan mondja a babákra, hogy "baba" és a csajokra, hogy "néni", a Niki kutyus pedig "Nini".. :lol: :lol:

Matyi meg ma is olyan aranyosakat szövegelt.. :D :D

mondom neki délelőtt, miközben öltöztünk, hogy mondjon velem verset.. 8) erre mondja nekem, hogy "azt akkor szoktunk, mikor olvasunk", mondom neki, hogy "de én tudom kívülről, erre ő, de én nem bírom kívülről".. :D :D (ja, könyvből tudja :D :D )

most este, meg szétszórta a legót és megkértem, hogy szedje össze.. nem igazán volt hozzá kedve, de (nagyon) nagy nehezen elkezdte elpakolni.. 8) egyszer csak szól, hogy "anya, nem bírom győzni" :D :D hát én megzabálom.. :D :D amúgy szegény egy hős, mert Ákos annyira igénybe vesz, hogy rá sokkal kevesebb figyelem jut részemről, (pedig nagyon igyekszem) és bár látom az elvonási tüneteket rajta, tényleg le a kalappal, annyira ügyesen alkalmazkodik.. :lol:

jut eszembe fél 8-kor már ágyban vagy?? :roll: 8) de jó neked, én az esetek nagy többségében 1-2 körül fekszem le.. :? én este/éjszaka szoktam az első részben takarítani, elmosogatni, (még a szőnyeget is átmosom,mert be szoktak jönni a kutyák néha) meg ilyesmi, hogy reggel mikor jövünk előre, akkor szép rend és tisztaság fogadja a fiúkat.. 8) meg hát napközben nincs mindenre lehetőségem, mert akkor a fiúkkal nem is tudnék foglalkozni.. :roll:


Mka: még a jógával kapcsolatban azért biztos egészen más egy oktató "vezénylése" mellett jógázni, mint otthon könyvből, mert nekem ez utóbbi nem jött be.. 8) azért én is szívesen kipróbálnám.. :lol: :lol: elkezdtétek már Timot tanítani.. :?: kíváncsi lennék, hogy mit szól a dologhoz.. :wink: :lol:

Nozavi mi lesz 10kor pletyi vagy pizsama parti?? :wink: :D

Kép

Kép
morca
 
 


na jó, a "pizsipartiban" is benne vagyok.. :wink: :wink:

pusssszzz

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Ma már vagy 5x próbáltam írni, csak a kis Maszatom mindig közbeszólt!

Az elmúlt hétvégén nagyon rossz passzban voltam! A férjem nagyon megértően viselkedett, pedig mindenbe belekötöttem. :cry: Nagyon rossz érzés volt, hogy nem tudtam kimenni a kisfiamhoz a temetőbe, de sajnos be kell lássam, hogy ha már új életet kezdtem, akkor ez benne van. :cry: Vilikém is mintha tudta volna, hogy most Anyának milyen nehéz, nagyon jó kisfiú volt a hétvégén. Na ma már azért próbált behozni egy kicsi zsiványságot! :roll:

morca-Örülök, hogy Ákosunk egyre jobban van. Egyem meg a kis szivét, miket kell már kiálljon. :cry: De a lényeg a gyógyuláson van!!! :wink: Matyi nem semmi ezekkel a "dumákkal"! Édes pofi nagyon. :D Ákosról nem is beszélve, hogy hogy próbálkozik. Édesek nagyon.

Karácsonykor megyünk haza, illetve 12-én, de 26-án már jövünk is vissza, mert Sanyi 28án már dolgozik. Épp tegnap sikerült megrendelni a jegyeket, sűrű anyázások közepette. Már bocsi a csúnya szavakért, de a Malév nem semmi amilyen szinten lehúzza a népet. Kapásból nem volt jó a honlapjuk, Sanyi berágott, felhívta őket telefonon, és egy óra hossza ide-oda várakoztatás után, már 151 ezerért lett is repjegyünk. Nevetséges! :?

mka-ti mentek haza Karácsonykor? :wink: Amúgy nagyon el vagy tűnve, mondom ezt én! :oops: :oops:

Nem tudom, hogy mi van velem, de olyan gyengének érzem magam, meg húz az ágy! Szerintem most is lassan elmegyek tusizni, és aztán szépen lefekszek csicsikálni!

morca-mikor tartsunk dumcsipartyt??? Szerintem péntek vagy szombat, mert akkor nem kell olyan nagyon korán kelni másnap. Illetve csak egy kaja erejéig! :D

Puszi Nektek, ígérem most már visszatér belém az élet, lement a Halottak Napja.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi: potyog a könnyem, ahogy belegondoltam a hétvégédbe.. :cry: :cry: :cry:

hihetetlen erős vagy.. :roll:

később még írok, most nem megy..

millió puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon cuki Vilike a képeken :lol: Látom már svédül olvas :lol:

Morca, remélem, hogy Ákos ma már teljesen jól van, biztos nagyon cuki lehet ahogy dumál :D
Vagy semmi, éjszaka takarítani, neked aztán vannak energiáid

Nóri, mi is megyünk haza karácsonyra 2 hétre. Kocsival. Tavaly is kocsival mentünk haza karácsonykor. Ilyenkor több cuccal megyünk, így praktikusabb. Egy nap az út. Ráadásul itt van Timo, őt is visszük magunkkal, neki is jobb lesz így.

Tanítgatjuk Timót, vannak is egy kis fejlődés. Rájöttem, hogy azt, amit mindennap ugyanúgy csinálunk, azt nagyon hamar megszokja. A szokásokat nagyon hamar megjegyzi :lol:

A jógával kapcsolatban jól haladok. Itthon is szoktam csinálni, nem mindennap, de olyan kétnaponta. Gyújtok meg gyertyát, füstölőt, rakok be meditációs zenét, nagy szeretem.
Könyvből biztos teljesen más megtanulni. Nem hiszem, hogy át lehet teljesen érezni a lényegét. De ezek szerint te is érdeklődtél morca :lol:

mka
mka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: