Új privát üzeneted érkezett!

Manó!

Persze, hogy nincs gond, de legalább hívd fel, hogy tudjon róla, hátha úgy dönt, hogy látni akar.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati!

Sok a duma, de kevés a kép! Virítsál! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


ÁÁÁÁÁÁ!! :lol: Mondom, hogy nem értek hozzá!!! Férjemet valamikor ráveszem, hétvégén tuti felrakom ha előbb nem! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Hiszem, ha látom...! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


NOA: TE VAGY AZ ÉN EMBEREM!!!! Nekem is 7 hónapos a pici!! Nem gondoltam, hogy van még egy ilyen szerencsés:)
Én nagyon beijedtem először, persze még nem élem bele magam.....ha egy hét múlva is pozitív a teszt, akkor elmegyek dokihoz...mivel még javában szoptatok és van már ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatom (mármint szopi+babavárás), ezért most a reménykedő územmódban vagyok. Attila (a 7 hónapos) 2 hónapig intenzíven volt, ezért gyakorlatilag 6 hónapos koráog csak anyatejezett, most kezdi enni a gyümölcsöket, de beiktatom most már a főzeléket is, hogy ez a pici is helyet kaphasson.

Jaj, de jó, nem tudtam hogy kivel tudnám ezt az érzést igazásn megbeszélni..

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Este 8-kor beájultam ..... :lol:
Jó reggelt mindenkinek!

tabati!

A Noa nevet használjuk, a Hanna csak azért került mögé, mert igazából nekem az volt a befutó, de a párom győzött.... :lol: most már nem bánom, nagyon sokan mondták már, hogy nagyon szép neve van...
mindenesetre, ha négy babát szeretnél, akkor hajrá!!!

klarka!

de jó, hogy találtam vkit, akit hasonló kétségek gyötörnek :? én már sajnos egyáltalán nem szoptatok, ez soha nem volt az erősségem...:(( de majd talán most:))) úgyhogy ez nem okoz problémát, inkább csak az, hogy hiába a negyedik babám, eddig mindig nagy korkülönbségek voltak köztük, és elképzelni sem tudom, milyen amikor két pelenkás szaladgál majd körülöttem :o
két kicsivel, gondolom ez nem okoz neked ekkora ijedelmet... apropo, ti terveztétek a babát?

Kép
Kép
noa008
 
 


Jó Reggelt Lányok! :lol:

Tabati :lol: :lol:

Hát igazából a lányomnak a feneke alá ért a haja de most levágatunk mert már nagyon unta a hosszút és igy sokkal jobb azt mondja :roll: És ezt a hajat amúgy egy ügynőkségen csinálta a fodrász mert fotózáson volt a lányom :wink:
Rakok ide nektek egy "hosszú hajú" képet is:
Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Képzeljétek, beköszöntem a 2008 októberi csapathoz, ott kezdtem anno babanetes pályafutásomat… :? nagyon aranyos a társaság, szépen összekovácsolódtak a 9+ hónap alatt! Érdemes talán megnézni a honlapjukat is, ahol a születéstörténetektől kezdve a hasznos tanácsokig, no és sok-sok baba fénykép található.

http://riztejbeg.extra.hu/forum.html

Remélem, hogy nekünk is sikerül ilyen összetartó és egymást segítő kis csapattá összekovácsolódnunk! Rám számíthattok ebben! :lol: :lol: :lol:

Üdv az újonnan csatlakozott kismamáknak! Breki, Edi, Noa feltettelek Benneteket a táblázatba, amennyi infot sikerült rólatok kibogoznom… Ha van még adatotok, szívesen várjuk!

Én megőrülök, hogy csak a jövő hétre kaptam időpontot a dokihoz. Szerencsére nincs most semmi baj, tegnap egy kicsi, nagyon enyhe és higas barnásságot észleltem, de estére el is múlt. De biztos fel fog nekem is irni utrot a doki. Nem is tudom ki mondta, hogy öreg tyúk (talán Noa), akkor mit mondjak én! :lol: :oops:

200907 nem akarod elárulni a keresztnevedet? Picimami, régen láttunk már a neten! :lol:

Minimanó, a te lányod kész hölgy! Nagyon szép, kíváncsi vagyok melyik kifutón fogjuk majd látni!!! :roll: :D

Kép
stike
 
 


Stike!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem ha minden igaz a szülés várható ideje: 2009. 07.12. de nekem császár lesz :roll:

Kép
Kép
minimano74
 
 


szia Stike!
A táblázathoz annyit, hogy Szent Imrében fogok szülni, dr. Bálint Balázsnál. Most márciusban is ott szültem, én meg voltam elégedve mindennel,a szülés körül volt egy kis komplikáció, de hát ez nem kórházfüggő... :shock:
A barnás cuccokhoz meg annyit, nekem is volt az előző terhességemnél, a dokim azt mondta, hogy ez teljesen normális, főleg a menszesz várható időpontja körül, és nem kell vele foglalkozni... :) azért mindenképpen meg kell említeni az orvosnak.
Az öregtyúksághoz meg csak annyit, hogy 37 éves múltam.... :oops:

Kép
Kép
noa008
 
 


Noa!

Hát majd ha én is a negyedik babámat várom, akkor talán én is 37 körül leszek, vagy ki tudja... De szerintem ez már nem probléma a mai világban, sokan csak nagyon későn vállalnak első babát is. Karrier, meg sikertelen próbálkozások stb.

Mi összeültünk egyszer a férjemmel és együtt találtunk 2 tetszetős fiú és 2 lány nevet (lévén, hogy 4 babót szeretnénk) nem volt vita, bár az igazság az, hogy a férjem meggyőzhető. :lol:

Manó!

Jé! :shock: Ezen a képen sokkal fiatalabbnak néz ki a lányod. Ennyivel korábban készült, vagy csak egyszerűen itt természetesebb képeket csináltak, kislányosabbat?

Stike!

Én ugyan már voltam dokinál, de én is csak jövőhéten megyek. Hétfőn, de lehet, hogy a kórházba is bemegyek csütörtökön, még nem döntöttem doki ügyben... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati a két kép között 1 év van :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok Kismamik!

Minden Új kismamának üdv közöttünk!

7.hét! :D
Szépen haladunk,ugye Tabati! :D

Szerintetek elevit vagy femibion?
Melyiket vegyem meg?
Az orvos rámbízta a döntést,azt mondta amelyik szimpatikusabb!
Én eddig folsavat szedtem meg a foreveres kids vitamint+e vitamint!
Ja és most meg még b6 ot szedek mivek nagyon rosszul érzem magam!
De tegnap mondta a hugom hogy amikor Ő az elevitet szedte,elkerülte a rosszullét!?
Bár most én is néztem a szórólapon írja is hogy csökkenti!
Van valakinek valami tapasztalata?
Na és femibiont szed valaki?

Többgyerekes anyukák!
Tőletek kérdezem,hogy szerintetek van esélyem császár után természetes úton szülni?
Nagyon foglalkoztat ez a dolog!
Nekem a nagyobbik lányom simán született,a pici volt császáros!
Vélemény?
20140328174041
 
 


Minimanó!
Gyönyörű szép lányod van!
Büszke lehetsz rá!

Klarka!
A Te fiaid is nagyon szépek!
Gratulálok!

Én is szívesen megmutatom a lányaimat,ha érdekel benneteket!
Csak nem tudom hogy kell felrakni a képeket! :oops:
20140328174041
 
 


Na, majdnem nem engedett be a program... :lol:

Köszönöm a barbás tünetekre vonatkozó infót, tényleg 1-2 napja kellett volna megjönnie. Jaj de jó, hogy nem!!!! El sem tudom mondani. A párom nagyon izgul, mert azt mondja még egyszer nem szeretné átélni a tavaszi eseményeket. Nagyon bízunk benne, hogy ezúttal minden rendben lesz!!!

Nálunk csak lánynév van, de az tuti, viszont addig nem akarom a táblába tenni, amig nem biztos, hogy lesz... :oops:

Aranyos vagy Noa, még mindig én vezetek!!! :lol: :lol: :lol:

Sajnos úgy alakult az életem, hogy most találtam meg az igazi másik felemet, a páromat! Ugyan "gyerekként", kb huszon 1-2 évesen volt egy abortuszom, de mindezidáig nem volt akivel ennyire kiegyensúlyozott, szeretetben, odafigyelésben teljes és egész életre tervezhető kapcsolatom volt, ami mellé egy gyermeket is vállalni lehetett. És még egy érdekesség: én már több mint 10 éve nem védekezem és soha nem estem teherbe. Szerintem a szervezet (?) tudja, hogy mit mikor lehet... :D Nagyon boldog vagyok, hogy vele másodszorra is sikerülhetett!
stike
 
 


Moncsy szólj, és segítek. Ha már át tudod nekem küldeni, felrakom:

starwolf@vipmail.hu

:lol: :lol: :lol:
stike
 
 


Stike!

Elöre is köszi a segítséget!
A képeket már át is küldtem!
20140328174041
 
 


Moncsy, remélem rendben felkerülnek. Nem nagy ördöngősség! :lol:

Aranyosak a csajok! Olyan igazi mosolygós, belevaló lányoknak tűnnek! :roll:

Kép

Kép
stike
 
 


Stike!

Nagyon köszönöm,nagyon ügyi vagy!

Hát igen Ők az én büszkeségeim!
Igy van belevaló csajok,a nagyobbik Ő nyugodtabb természetű,a picinek viszont a szeme sem áll jól! :lol:
20140328174041
 
 


Sziasztok

Akkor én is teszek fel képeket nektek.


Betti
Kép

Norbi

Kép

Réka
Kép

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép
Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Stike!
Nagyon köszönöm a hiányolást.
Itt vagyok.
Nagyon jó a tábla.

Én még nem tudok igazán neveket.
Fiú név a Zádor tetszik, lány az Odett.
De ez még változhat.

Nagyon szépek a gyerekek a képeken.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ti hogy vagytok??
Én állandóan aludnék, és ennék csak.
Savanyúság az minden mennyiségben.
És a mellem majd le szakad, most megint.

Mikor mentek orvohoz?
Úgy látom sokaknak már 7 hét, és lesz szívhang is.

Már én is annyira várom, hogyújra lássam a kicsikémet

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Kicsit én is elvesztem, mert a munkahelyemen teljesen kifáradok, este meg tök korán bealszom :oops:

Én még mindig sokszor érzem magam rosszul és hányingerem is van. És még mindig sokat eszem és alszom. :oops: :oops: :( De legalább érzem, hogy velem van a Babóka! :lol:

Moncsy
Én a dokim tanácsára a Femibiont kezdtem el szedni. Előtte Elevitet szedtem, de mindig székrekedésem volt tőle. Én mondjuk hajlamos is vagyok rá :( Most amióta a Femibiont szedem ezzel nincs gondom, hál'Istennek :D

Stike!
Én is megadnám az adataimat:
kor: 25 év
város: Kecskemét
kórház: kecskeméti
első baba
következő vizsgálat: 11.13.
ha fiú lesz: Áron , ha lány:???

Köszi, hogy ilyen klasszul megcsináltad a táblázatot! :D

A holnapi uh miatt én is nagyon izgulok már, de annyira biztos vagyok benne, hogy a márciusival ellentétben, most boldogan mutatja meg a dokim a bébi szívdobogását :D :D :lol:
Így lesz, biztos!!!! :lol:

Holanp akkor hárman is megyünk uh-ra, ugye?

Kép
gabi83
 
 


Egész délután 37°C körül van a hőmérsékletem és a hideg is ráz. :evil:
Szerintetek, ha estére véletlen belázasodnék, mit vehetek be rá?
Én ilyenkor mindig Algopyrint szedtem. Most nem tudom szadab-e? :oops:

Kép
gabi83
 
 


Sziasztok :lol: :lol:

Lányok nagyon szépek a ti gyerköceitek is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


gabi drukk a uh-hoz. Meg annak aki holnap megy.
Algopyrint nyugodtan vehetsz be akkor is ha lázas vagy és akkor is ha a fejed fáj. Tegnap én is rákényszerültem mert iszonyatosan fájt a fejem. Remélem nem lesz semmibaj, és nem leszel lázas.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
ne haragúdjatok,h nem voltam egész nap csak itthon maradtam,m jöttek ablakot cserélni és nem jutottam egészen eddig gépközelbe...
hnap mégse megyek orvoshoz,hanem csak jövőhéten vmikor.de ma is teszteltem és nagyon szépen látszik mindkét csík.
Gabi83!
én is úgy tudom,h algopyrint lehet bevenni,ha lázas vagy.
picimami!
ahgy olvastam a tüneteidet mintha csak magamat hallanám...és úgy érzem,mintha már kinőttem volna a melltartóm és nagyobb kéne :oops: :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Gabi! Inkább az algopyrin, mint a láz, de csak akkor vedd be, ha tényleg elkezdett felfelé kúszni. A láz állítólag ilyenkor nem túl jó, az algopyrinről én is úgy tudom, hogy lehet szedni.

Holnap megyünk uh-ra!!!!! :roll: :) :) :)

Már nagyon várjuk.

Én is alszom, émelygek és savanyú dolgokat tömök egész nap :)

Stike! Jó a tábla, de én már a 6+1 napon tartok, holnapra 6+3 lesz:)

Tényleg szépek a gyerekek, jó , hogy felraktátok a képeket:)

nellike
 
 


ja! nekem a mellfájás elmúlt, bimbóérzékenység maradt.

Igaz, nekem a lombik miatt az első naptól kellett raknom a 3X3 utrót, és nekem már a beültetés napjára be voltak durranva. Azért nagyobbak, mint voltak, meg látok valami változást is. Persze nem lettem egy Pamela Anderson így sem. :D

nellike
 
 


Sziasztok lányok!

Hát már én sem tudtam jönni két napja. Elég sok a munka és mire hazérek, már annyira fáradt vagyok, hogy zuhanok az ágyba. Most is így fogok tenni, de előbb írok még nektek pár sort.

Gratula a gyerekekhez, nagyon szépek, jó hogy tettetek fel képeket!

Algopyrin jó! Nekem is azt mondták, de eddig szerencsére nem kellett használnom.
A dokim nekem is mondta a Femibiont, és nagyon dícsérte!

Jövő hét kedden kell hívnom a dokimat, hogy mikor menjek be hozzá a kórházba. Általában mindig aznapra behív, így bízom benne, hogy kedden már látni fogom, hogy minden oké odabent.

Viszont össze kell szedjem magam, mert úgy néz ki, hogy holnaptól másfél hétig egyedül leszek itthon. Férjecském elmegy Pestre dolgozni. Remélem gyorsan fog telni ez a pár nap.

Tüneteim: Hányinger még van, bár kicsit csillapodott, és minden délután annyira elálmosodom, hogy állva el tudnék aludni. Melleim eléggé fájnak, amúgy semmi probléma.

Stike! A táblázatba 1-2 info:
Település: Szekszárd
Kórház: Balassa János Kórház
Első baba
Lánynév: Jázmin
Fiú név: Márk

Mindenkinek nyugodt éjszakát kívánok!
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!! Jó korán beértem a munkába! Ez a korai fekvések eredménye... :lol: Úgyhogy gyorsan megnéztem a tegnapi termést! Köszönöm az infokat a táblához... Nelli, nekem a hétfői kor kellene, szerintem az úgy ok, nem? Légyszi utánanézni... ahogy írtam nem tudom naponta frissíteni, így mindig a hétfői állapotot fogjátok látni. Bele is őrülnék :lol: :lol: :lol:

De nagyon jó látni, hogy ki hogy áll, kinek mi a következő lépés a babavárás folyamatában, nem...

Vernike és Klarka! Tessék jönni és mesélni, hogy veletek mi van!!! :D :shock: :roll:

Nálam semmi újság, ami azért jó is! :oops: azon kívül, hogy esténként én is lehetetlen időpontokban tudok már aludni, azon kívül most nagyon sok tünetem nincs. A múlt heti kibírhatalanságom is elmúlt, egész jó kedvem volt az elmúlt napokban... alig várom, hogy karácsony legyen! Mert akkor már nem lesz messze a 12 hét... :lol: :lol: :lol:

Kép
stike
 
 


Ja, igen, Picimama, betettem a neveket, mert ötletet adhat másoknak is... :lol: Majd javítjuk, ahogy haladunk előre... :roll:
stike
 
 


A táblát javítottam annyiban, hogya baba kora alá betesezm azt a hétfői dátumot, amire vonatkozik. Legközelebb majd úgy látjátok... :lol:
stike
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden kismaminak, és boldog babavárást kívánok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Ma hajnalban teszteltem pozitívat, remélem minden rendben lesz. Van egy 19 hónapos kislányom, mellette nem unatkozom, de amint tudok jönnék megosztani a babavárás dolgait veletek. Egyenlőre semmi tünetem nincs, de nem aggódom, az előző terhességemnél sem volt.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
nansy
 
 


szép jó reggelt lányok!
Üdv nensy!Gratulálok!

Eljött a nap,h úgy ébredtem,h mindjárt éhen halok és mivel nem tudtam enni azonnal így émelyegtem...Hát nem volt túl kellemes.Pedig azért reménykedtem,h elkerül a rosszullét...De okosabb lettem és mindig lesz nálam pár falat,h igyekezzek elkerülni az émelygést.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Ti hogy vagytok ma?
Sajnos nekem is sokat kell ma dolgoznom,így nem leszek sűrűn.Tegnapról van mit bepótolnom:(:(

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe83.
Jobban vagy már?
Lázad ugye nem volt?

Nekem még nem volt ennyire nagy rosszulét, csak pici émelygés, és majdnem éhen halás.

Stike.
Szupi a tábla. Köszönjük szépen.
Nagyon ügyes vagy.

Én még mindíg tesztelek minden nap.
És azt hittem már nem lesz erősebb, de tévedtem.. iszonyú szép

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Szia Csibe! Tessék reggelizni! Én már évek óta gyümölcsöt eszem reggelire, az tartalmazza a szükséges energiát a délelőttre. Így már csak délben jelez a belsőm, hogy éhes vagyok. Az ebéd elég korai, 12-12.30 között már biztos túl vagyok rajta, így a gond az estével van. De akkor meg olyan jó a párommal leülni és enni, beszélgetni, lezárni a sokszor hajtós napot. Ez meg is látszik rajtam, rajtunk... :lol:

Most azért szoktam enni egy kis cornflakes-t is, mert van egy típus amit nagyon szeretek, meg ahhoz tejet is fogyasztok, amiből nagyon rendszertelenül ittam ezeddig és korábban már voltak kálcium gondjaim. Tényleg, azt mivel lehet pótolni? A pezsgőtablettán kívül, persze... :roll:
stike
 
 


LÁnyok, akik érintettek, Nellike, Gabi83, Csibe aztán várjuk a beszámolókat az orvoslátogatásokat követően!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
stike
 
 


Stike!
én írtam,h nem megyek ma orvoshoz,hanem majd jövőhéten,de azért aranyos vagy,h vártál.és köszönöm a tanácsokat.megfogadom.

picimami!
köszi,h érdeklődsz,de nem én vagyok beteg,hanem gabi83.
én is teszteltem tegnap is és nekem is eléggé szép,szóval teljesen megnyugodtam már és nem érdekel a múltheti labor,h mit szúrhattak el.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok csajok:) örömmel olvasom, nem csak én ájulok ágyba a tyúkokkal együtt... :lol:

a fejfájásról annyit, hogy nekem is sokat fáj/fájt, de az orvosom, és minden megkérdezett gyógyszerész csak paracetamol származékokat engedélyezett: Panadol, Rubofen, stb. de legjobb a saját dokikat megkérdezni...

Kép
Kép
noa008
 
 


jaj, és üdv minden új kismaminak, és akivel még nem trécseltem... :)

Kép
Kép
noa008
 
 


:oops: :oops: :oops:
Csibe83! Kérlek ne haragudj.
Örülök, ha nálad is minden rendben.
Te mikor mész orvoshoz?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


semmi baj picimami.valahogy nekem is eléggé szita lett az agyam :) :) :)
áttettem jövőhét csütörtökre az orvost inkább.legalább a munkámmal is végzek és az orvos is több mindent fog látni.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Picimami!
annyira tetszik a vonalzód,h én is csináltam egyet magamnak.remélem nem gond.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe!
Nem gond semmi baj! Nyugodtan. Nekem is nagyon tetszik.
És annyira figyelnem kell még a neveket, hogy ne tévedjek. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Picimami!
nekem is még nagyon figyelnem kell a nevekre,de majdcsak sikerül
hamarosan :wink: :wink:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen hogy már a hetedik hetet kezdem, már alig várom hogy hétfő legyen, és menjek a dokihoz.

Én is az álmossággal küzdök, csak nekem az a rossz, hogy általában fél3 3 között jön rám, és olyankor nem tudok lefeküdni egy kicsit sem, mert mennem kell a gyerekekért az iskolába oviba, aztán utána meg már velük kell foglalkoznom, és este meg a fürdés, vacsi fektetés. Hétvégén jó olyankor pihizek délután.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát ennyit a tünetmentességről: majd kiesek a fejemből! Haza is fogok menni ma korán... úgy tűnik mostanában már nem birom az éjszakázást! De hogy már délután fél 4-től???!!! :lol: :lol: :lol:
stike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: