Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Mindenkinek!

Jó sokan lettünk! Szuper! :D
ster, rszg, milky, joe: üdv a csapatban!

Monka: köszi a táblázatot!! Nálunk a szülés várható időpontja (orvos által még meg nem erősített!) 03.03. A nevét még nem tudjuk, a neme mindenki szerint lány :).

Elképzelhető, hogy a Család és Nővédelmi Központba kell védőnőhöz mennem??? Nekem ez olyan furi ...

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok!!

Annyian lettünk hirtelen,nem is igen vagyok még képben...
De bizonyára tök jó 8 hónap áll előttünk :lol:
Vanda,nagyon kellemes nyaralást nektek!!!!Addig már nem hiszem hogy leszek,mert holnap doki,szombaton meló :cry:
Monka,nagyon ügyi vagy,én tuti nem tudtam volna ilyen szupi táblázatot csinálni:)
Doki csak holnap mond "biztosat",de a kalkulátor szerint 3 hetes vagyok,március 26 a szülés várható ideje,és a babó neve egyenlőre csak Babszem :lol:
Hiába még csak 3 hetes vagyok,azért nem bírom úgy a 14-16 órás melót mint előtte...
Amúgy felszolgáló vagyok,nem egy nyugis meló...
Nem is akarok túl sokáig dolgozni :lol:
Majd este még benézek:)
Nektek nem nagyon lassú a babanet??? Perceket kell várni hogy be tudjak lépni a topicba.
Na mindegy..
Üdv mindenkinek:Móni
moni3
 
 


De, baromi lassú nekem is...
Egy darabig azt hittem a gép, de csak itt csinálja ezt... :roll:
zazzy
 
 

 
 

Üdvözlet Mindenkinek!
Megvan a kibővített tábla! Mit szólnátok, ha a kórház nevét még beletennénk? Ha van még olyan infó, amit hasznosnak gondoltok szóljatok, de később a hetek követésében biztos kell majd kiigazítás. Mivel Mamacsibével még pont együtt haladok, ő nem okoz gondot
Vanda, ne aggódj a nyaralás miatt! Én is nagyon jól megéreztem, mikor esik jól belemenni a vízbe és mikor nem! Késő délutánonként, mindig nagyon jókat úsztam, de reggel és este egyáltalán nem éreztem kellemesnek a vizet, néha még álldogálni sem volt jó benne. Pedig én is tengerfüggő vagyok! A levegő viszont annál jobban esett! Nagyon sokat sétáltunk, na persze nem a tűző napon, mert ott rögtön szédültem. Kendőben vagy sapiban azt is jól viseltem!
Kép
monka76
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök én is, hogy ilyen sokan vagyunk! :)

Monka!
Köszönjük a táblázatot, egyetértek a kórházas bővítéssel. Engem még esetleg a dokik neve is érdekelne.
Tegnap óta lett dokim :) szóval én a II-es női klinikán fogok szülni, dr Börzsönyi Balázsnál.
Javaslat: nincs mindenkinek vonalzója, eetleg tesók száma, vagy első/második baba.

Vanda!
A Raab sziget gyönyörű! MI is voltunk ott még évekkel ezelőtt.
Ha jól esik a tengerben pancsolni, csak élvezd! Nem árthatsz vele a babának. Én is pancsiztam az előző pocakommal, igaz csak az utolsó nap mertem bemenni, úgy paráztam. De akkor szinte az egész napot a tengerben töltöttem. :)

Kisfiam 2 napja tiszta takony, mára nekem is sikerült elkapnom.
Elég ramatyul vagyok....a torkom is úgy fáj, alig bírok nyelni.

Én egész nap émelygek és hányingerem is van, pedig Botival semmi bajom nem volt. Tiszta ragya az arcom is. Bízom benne, hogy kislány lakik odabent azért van ez a nagy változás.

Nektek is látszik már a pocitok?
Nekem határozottan kezd dudorodni legalul.....előző pocak a 20. hétig nem is látszodott!

Üdv.:
Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Én is elég rosszul vagyok, szinte egész nap émelygek, hányingerem van,de sokat pihenek! Szinte egész nap fekszem:)

Nekem még nincs pocakom, és szerintem nem lesz még egy darabig, mert amúgy sem vagyok egy vékonyla lány.
Egyébként a 8 hetes vagyok és Angyalkának hívjuk a babánkat!

Nem tudtok valamit émelygés ellen???? Egyenlőre csak B6-ot szedek, semmi mást.

üdv.M
milky
 
 


Sziasztok!
Nekem is lassú a szoba, de legalább az eső elállt. :) Émelygésre nekem egy módszerem van. Ha nem eszem nem émelygek (azért flatozgatok kényszerből). Mindig utána kezdődik. :( Mondjuk még szerencsém van, hogy amúgy nem.
Pocim nekem sincs sztem, de a gatyók feszülnek. Bnőm januárban szül, kölcsönadtam neki a terhesruháimat. Szegény most hozta vissza. :) Persze azért nem marad meztelen. :lol:
Joe jobbulást nektek! Nekem most nem jönnek ki a vonalzók, de mennyi idős a fiad? Vicces mert az enyémet is Botinak hívják, és vele nekem sem volt bajom. A agyák még váratnak magukra, de hasonló cipőben járunk. :wink:
A kh beírását én is támogatom. Boti születésénél az előző topicomból 2 lánnyal is találkoztunk bent szülés után. :) Háthaaaa!
Én a Szt. Imrében szülök.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Nekem is lassú a szoba, de legalább az eső elállt. :) Émelygésre nekem egy módszerem van. Ha nem eszem nem émelygek (azért flatozgatok kényszerből). Mindig utána kezdődik. :( Mondjuk még szerencsém van, hogy amúgy nem.
Pocim nekem sincs sztem, de a gatyók feszülnek. Bnőm januárban szül, kölcsönadtam neki a terhesruháimat. Szegény most hozta vissza. :) Persze azért nem marad meztelen. :lol:
Joe jobbulást nektek! Nekem most nem jönnek ki a vonalzók, de mennyi idős a fiad? Vicces mert az enyémet is Botinak hívják, és vele nekem sem volt bajom. A agyák még váratnak magukra, de hasonló cipőben járunk. :wink:
A kh beírását én is támogatom. Boti születésénél az előző topicomból 2 lánnyal is találkoztunk bent szülés után. :) Háthaaaa!
Én a Szt. Imrében szülök.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Tyű bocsi hogy ennyiszer bekerült, de errror-t írt. :shock: :oops:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Épp kisütött a nap! De jó! Végre!
8)
Nekem émelygés ellen ennem kell, néha sósat, néha édeset :roll: Viszont esténként ég a gyomrom, ha ettem azért, ha nem akkor meg azért. Nagggyyyonnn nem szeretem :cry:
És az is furcsa, hogy egyik nap úgy nézek ki, mint aki nagyon jóllakott, ma reggel pedig teljesen lapos, majdhogynem behorpadt volt a hasam.

Jobbulást a betegeknek!
monka76
 
 


Kedves 2009-es márciusiak! Gyakorlatilag hozzátok tartozom, március 23-al. Voltam dokinál, de ezúton kérem segítségeteket, mert felírtak nekem sárgatest hormon termelődést elősegítő tablettát, és kérdezem tőletek szerintetek a Duphaston szedésével megmarad-e esetleg egy "rossz" baba? Tehát ha szedik - ami elősegíti a beágyazódást - elősegítjük azt is hogy a rossz terhesség megmaradjon? Vagy a rossz terhesség elmegy függetlenül a duphastone-tól is? Mert a jó az persze hogy jó ha megmarad, és "rásegítünk" a tablettával, de ha nem jó, akkor... ? Választ előre is köszönöm.
délia
 
 


Sziasztok!
Én a Kaposi Mór Oktató Korházban fogok szülni Dr. Gyócsi Andrásnál. Legalábbis ez a terv. Mivel kaposvári vagyok, sajnos választási lehetőségem nincs.
Igaz én még csak 6 hetes vagyok, de nekem látszik a pocim. Sokszor kemény a hasam és fel vagyok puffadva. Az is lehet, hogy ez csak a székrekedés miatt van. Az első hányingeres napom ma volt, de nem volt vészes. Biztos lesz ez rosszabb is. :(

Kép

Kép
rszg
 
 


sziasztok!
Monka, szuper a táblázat, köszi! nekem még nincs meg a kórház,épp most készülök váltani, dokikeresésben vagyok.

sok szeretettel gratulálok a friss kismamiknak!

délia, rossz terhesség alatt a genetikailag sérült babát érted? gondolom igen. nyugi, a hormon csak akkor segít, ha épp az a probléma, hogy nem termelsz belőle eleget. ha a babával gond van, nem életképes, akkor így is úgyis elmegy.

most nekem is kell szednem, utrogestan hüvelykúpot kaptam, mert barnáztam (bébi oké,láttam ahogy vert a kis szíve és hallottam is :). a kislányomat pedig elválasztom, a dokival nem értettünk egyet, kénytelen vagyok sürgősen lecserélni. :?

émelygés elleni tippek: keksz,háztartási vagy ha kaptok, gyömbéres. narancs-citrusfélék, hideg édességek vagy gyümölcsök.
hideg kóla, szénsavval vagy bubi nélkül. sokszor keveset enni :)
nekem a kakaó is bejön. hirtelen ennyi jutott eszembe.

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


táblázathoz: lehet tesós, Linda 2007 márciusi. :)

poci:már jó 2 hete csak terhesnacikat tudok hordani, a többi szorít. nincs babás formám, (sajnos sok maradt rajtam a szoptatás alatt felszedett kilókból) mégis kell az övterelő is, ha vezetek :)
a lányom előtt se voltam vékony, de a 11 hetes pocak már lebuktatott a család előtt :lol:

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


kicsit visszaolvastam: Tiszy, örülök a fejleményeknek :) :)

Monic, akkor ezek szerint mégiscsak pár nappal mögöttem vagy :)
hivatalos kiírásom nincs még, kiskönyvért se megyek el még egy pár hétig. bőven ráérek :)

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket, émelygés ellen, ezeket próbálgatom én is! Remélem ez nem fog sokáig tartani, mert jó lenne még visszamenni dolgozn. Jelenleg nem dolgozom,és ott még nem is tudják miért!
A munkaköröm nagyon nehéz, tehát oda nem is szeretnék visszamenni, de jó lenne egy másik munkakörben még pár hónapot!
Ti hogy vagytok ezzel?

rszg: Nekem is kb. 6 hetesen kezdődött az émelygés(nem elrettentésként mondom)

Orvosom még nekem sincs, aug.6-án megyek vissza a kórházba, vérvétel, ultrahang stb...utánna gondoltam, hogy választanom.
kellene valakit.

Üdv. M[/b]

Kép
milky
 
 


Kedves "Mamacsibe"!
Köszönöm a választ. Tegnap óta rágódom az egészen a leírtak miatt, de eldöntöttem hogy elkezdem, mégis az orvosom mondta, ha nem bízom benne, minek járok hozzá, nem igaz? (Igen, a genetikai beteg babát értettem rajta).
Esetleg valakinek van még ehhez vmi okos gondolata?
Köszönöm!
délia
 
 


rszg!
Neked is székrekedésed van?Nekem vasárnap lett pozitív a tesztem, és azóta nem sikerült :shock: :roll: Most igen, de csak úgy, hogy szülinapi vacsit csináltunk, és egy csomó majonézes-tejfölös sali volt:) Gondoltam, ha ettől nem, semmitől, és bejött!:)
Mikor kezd ez gáz lenni, tudja valaki, és mit lehet tenni?
Lehet, hogy nálam az is bejátszik, hogy ugye pcos vagyok, és amióta pozitív lett a tesztem, tényleg szigorúan betartom a diétámat(előtte azért el-elcsábultam).

Délia!
Szerintem a progipótlás miatt ne aggódj!!!Nagyon sokan kapnak, én legalábbis nagyon sokat hallok a környezetemben, a másik topikon is, ahova írni szoktam.
Én is kapok, én is utrogestant, mint mamacsibe. Reméljük, nem lesz baj, de a felesleges aggódás semmiképp sem jó!Én hiszek abban, hogy az ember így magához vonzza a bajt :roll:
Na persze nehogy azt hidd, hogy én semmin nem izgulok, újabban főleg azon, hogy azt hiszem, semmi tünetem nincs :shock: :roll:

Hű, lányok, ahogy írjátok ezeket a már szorító rucikat, gömbölyödő pocakokat :shock: jesszus. Én tanár vagyok, tanévkezdésre nem töltöm be a 12.hetet, és fogalmam sincs, mit csináljak. Ráadásul az igazgatóval nem valami felhőtlen a viszonyunk... :roll: de akkor sem tehetem meg, hogy egyik napról a másikra lelépek!Osztályom is van... :roll: Szerintetek????
zazzy
 
 


Ja!Én nem merek még vonalzót csinálni! :roll:
zazzy
 
 


SZiasztok,

üdv az újaknak, rengetegen lettünk!

Délia,

nyugodj, meg, ha progit szedsz akkor az az egészséges babát tartja meg, ha viszont nem egészséges akkor az úgyis elhal ha progit szedsz és úgyis ha nem.
Én 3X2 utrogestant kapok, ez napi 600 egység, míg a Douphastonnál 1 szemben 10 egység progi van. Úgyhogy nyugodj meg, a douphi kíméletes progipótlás. :wink:

Mamacsibe,

a március 8-at a Kaális doki állapíotta meg, a szülészemhez majd csak 3 hét múlva megyek, úgyhogy akár változhat is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék. már elég rég teszteltem, lassan egy hónapja, most 8 hetes vagyok. voltam már uh-n, vert a baba szíve :D
tervezett baba, és az első próbálkozásra összejött. :)
eddig problémamentesnek tűnik a dolog, remélem, így is marad.
a II. sz. női Klinikán fogok szülni, dr. Melczer Zsoltnál.
elsőszülöttemet a Péterffy-ben szültem, de nem volt szimpi a dokimban az, hogy fogalma sem volt róla soha, hogy ki vagyok, annyira sok betege volt. úgyhogy most kipróbálom a húgom dokiját.
Neki bejött.
még nem vagyok nagyon képben, de igyekszem! :oops:
Mindenkinek gratulálok! :wink: és szép terhességet kívánok mindnyájuknak!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan jó reggel jönni és ovasni titeket, mindig jó nagy a termés! :D Otthon délután nem tudok a géphez jönni, mert a gyerekek szétszednek vagy engem vagy a gépet! :wink:

Szuper, hogy szinte minden napra jut egy új tag!! Mindenkinek szívből gratulálok!

Csibb, de jó Fanni majdnem egyidős a manókáimmal. Olyan kiváncsi vagyok, mit szólnak majd a kistesóhoz. Mostanában az a sláger, hogy a születési és csecsemős képeiket kell nézegetnünk, mintha éreznének vmit. Tegnap kérdeztem tőlük, hogy mit szólnának ahhoz ha lenne itthon egy ilyen kisbaba mint ők voltak. Erre mindketten fennhangon, hogy IGEN!!! Olyan édesek voltak. Amikor kint sétálunk és van kint babakocsis szomszéd úgy tolják a kicsit, hogy öröm nézni.

Délia, tényleg nincs min aggódni, inkább gondolkodj pozitívan, ha gyenge a terhesség vagy esetleg vmi gond van, akkor a természet úgyis elrendezni, nem a Duphastonon múlik. Én is kapok Utrogestant 2x1-et. Két éve az ikrekkel 3x3 ról indultunk.

Nekem sem látszik még a pocim, viszont határozottan szorít már a farmer, úgyhogy előkerestem egy kényelmesebbet, ebbe még elférek egy darabig. Alig várom már, hogy kerekedjen és megmozduljon először a kis drága!!!!

Milky, képzeld nálam meg úgy alakult a dolog, hogy visszahívtak a munkahelyemre, én meg úgy döntöttem, hogy jövök, mert hát kell a munkahely is meg a pénz is. Július 1-én kezdtem és pont aznap kellett volna megjönnie, na most ugye ez van. Ezt rögtön megbeszéltem a főnökasszonyommal, így láttam korrektnek, ők is mindig azok voltak velem. Hihetetlenük örült a főnökasszonyom, hiszen tudta, hogy az ikrek lombik program keretében jöttek össze. Megbeszéltük, hogy amíg bírom jövök. Most 5 órában vagyok, szeptembertől mennek bölcsibe a gyerekek és akkortól jövök vissza teljes munkaidőben. Szeretnénk ha meglenne a 180 napunk, mert akkor az ellátásokat már a magasabb fizumból számolnák a baba megszületése után.

Én Pécsen a Megyei Kórházban fogok szülni, ott születtek az ikrek is. Akinél az ikreket szültem, ő sajnos felment a Klinikára és én viszont nem szeretnék ott szülni. A mostani dokimat Dr. Labossa Gusztávnak hívják.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!
Turbótarhonyánk alszik, addig bekukkantottam. Itt egyre jobb az idő. Még a végén igazuk lesz a jósoknak. :lol:
Monka gyomorégésre rennie-t lehet szedni az elejétől. Az nekem bejött a múltkor, bár annak ellenére, hogy hajlamos vagyok rá, nekem olyan nagyon nem kellett.
Délia egy napra leszünk kiírva (alig várom a hétfőt a szívhanggal) :) , bizti minden rendben lesz veletek, bár igazság szerinte ehhez lövésem sincs, de látod, milyen sokan járnak hasonló cipőben. A bevonzásban én is hiszek. :oops: Szval semmi aggodalmaskodás. :) Nemsoká mindenki túl van a 12. héten (jó nemsoká :lol: ), és csak úgy gömbölyödnek majd a pocakok.
Zazzy székrekedésre én az aktivíát ajánlom. Nekem mondjuk az is a terhesség óta jött helyre, de ha a vas miatt volt is gond, az mindig megoldotta. Este ettem egyet, és másnap miden ok volt.
Tencsi lehet kérdezni az ikrekről? Tényleg nem engednek ikerszülésbe belemenni? Csak császár? Nálatok hogy volt? Időre jöttek? Vagy előbb? Milyen volt 2 kismanóval megbirkózni az elején? (na kérdezek én aki hiszek a bevonzásban :roll: :lol: )
Nekem a vonalzó behelyezése még mindig nem sikerül. Ha az aláírás után rakom, csak a linket mutatja. :oops: Segítene vki????? :idea:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Kukli!

Turbótarhonya, ez nagyon édes!!! :D :D

Nyugodtan kérdezz csak! Én természetes úton szültem meg a manókat, végig erre készültünk, szóba sem került a császár. A lányoknak már leírtam korábban a szüléstörténetemet, ha gondolod keresd vissza, ha nem találod akkor elküldöm majd priviben, ha érdekel. 36. hétre születtek igazából csak két héttel jöttek előbb, mert a 38. héten mindenképpen megindították volna a szülést, attól félve, hogy a méhlepény esetleg már elöregedik és nem bírja ellátni a babákat. De erre nem került sor, mert az én kisfiam nagyon ki akart már bújni és tolta a nővérkéjét előre. :D
Egyáltalán nem volt nehéz, nem szabad hinni azoknak, akik a poklot emlegetik, minden csak hozzáállás kérdése. Kellett egy kis idő amíg kialakult a napirendünk, de szépen alakult az is. Szerencsére egy ritmusban ettek aluttak, így mindig tudtam őket egyszerre etetni és altatni is. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Joe,nekem pont a fiamnál volt csupa ragya az arcom,de nagyon durván ám!!!Még a dokim is meg volt döbbenve,hogy ezt a terhesség okozta.És a szülés után csak 9 hónappal jött rendbe,akármit csináltam vele.
Most még nincs jele ilyesminek :lol: Jobbulást nektek!!
Mindjárt indulok a dokihoz,tudom valószínüleg még nem sokat fog látni,de azért reménykedem :roll:
Mindenkinek szép napot!!
Móni
moni3
 
 


Sziasztok Lányok!

tényleg egyre többen vagyunk! Ez tök jó!

Délia a duphaston kapcsán, én is szedek most, mert hameatómám van, ill. "barnáztam" . Sokan kapnak, akiknek alacsony a progiszintjük, és tényleg segít megtartani a terhességet. (alaposan utánaolvastam, amikor felírták). Remélem minden rendben lesz!

Ma este megyek UH-ra, abból már látni fogjuk, mennyire csökkent a vérömleny mérete, ill. remélem lesz már szívhang! Nagyon szeretném, most vagyok 6+2! Szóval, addig még nem biztos, még fel nem szívódik, addig inkább csak olvaslak benneteket...De igyekszem pozitív lenni!!

rszg egy az időpontunk ! :-)

Monka, köszi a táblázatot, én ha minden okés lesz szt. imrében szeretnék szülni, a babó "neve" pedig Pötty!

Szurkoljatok, hogy este minden okés legyen!

Üdv, mindenkinek!

Külön üdvözlet az új pozitívan tesztelőknek!!
anna**
 
 


Anna, megy a drukk ezerrel!!!!+++++++++++

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Nagyon köszi Tencsi, az most jól esett!!

Egész héten nem "Barnáztam" 10 perce újra elkezdődöt..... :-(


ahhhhhhhhhhhhhhh.......................

pedig minden erőmmel, elhittem, hogy nem lehet baj.........
anna**
 
 


Kitartáááás! Ne ijesztgesd magad, továbbra is higyjél!
Pihi, hamarosan úgyis mész dokihoz!!!
Veled vagyunk!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Okés, nem ijesztgetem, igaza van....

Köszönöm a megerősítést, tényleg jó ez most, főleg mert egyedül vagyok itthon és csak gondolkodom...gondolkodom.....
anna**
 
 


Sziasztok!

tencsi: Sajnos az én főnököm és kollégáim nem ilyen jó fejek, a főnökasszony egyenesen undorral van a gyerektémával kapcsolatban(neki nincs és nem is akar,35évesen). Ez az ő dolga egyébként!
Egyenlőre úgy tudják 6 hétig táppénzen leszek, amiből már csak 3 hét van! Aug. 6.-án megyek újra orvoshoz, vérvétel, ultrahang.. csak utánna mondom el! 6órában dolgozom 30kg-os súlyokat emelek és kocsit vezetek rettenetes utakon, ezt már nem merem kockáztatni! Szeretnék még tovább dolgozni legalább az év végéig csak más munkakörben, remélem adnak rá esélyt! Nekem sem lenne mind1 mennyit kapom majd márciustól!
Szóval velem ez van munkahely ügyben!

Székrekedésre nekem legjobb, ha megiszom egy jó édes tejeskávét kb. 1 héten 1x,2x. Azon kívül szinte csak barna kenyeret eszem, és persze jó lenne a sok gyümölcs, ha kellene. Csakhogy az egész napos émelygéstől örülök, ha 1x 1 nap lemegy valami a torkomon. Ez borzasztó!!!! Nem múlna el 1percre sem.

Pihenjünk sokat. Szép napot mindenkinek!

Üdv.

Kép
milky
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm a válaszokat, a megerősítést, bevettem a bogyókat...... :) Hálás vagyok a téves nézeteim szertefoszlatásáért........
Szóval mindenkinek hajrá (!), és ne aggódjon egyikőnk se! (anna se!)
Aminek lennie kell, úgyis az lesz...

Más. Ma felhívtam a kórházat, mert ugyan "fiatal" babás vagyok, de aug.6-ra kell az orvoshoz vissza menni az első vér/vizelet eredményekkel. Felhívom, nagy nehezen kapcsolják, erre a nővér, (v. nem tudom ki), közli, hogy: "MINEK megyek még ilyen korán??" Még én magyarázkodhattam, hogy így a doki, meg úgy......mikor a legelején megmondtam kihez tartozom......Na mindegy. Néha úgy érzem, a "közegészségügy" nem a páciensekről szól........
Tényleg "megalázó" lesz végig csinálni a vizsgálatokat? Csak én érzem, hogy egész nap vigyorognom kell és ez másoknak "fáj"?
délia
 
 


délia: Nem csak te érzed így, ez van. Velem sem bántak túl jól, sőt engem is leszidtak, hogy mit képzelek én, hogy ilyen korán megyek...... és még azt is megkérdőjelezték, hogy mikor volt az utolsó menszim!!!
Nagyon mérges voltam, hisz régóta próbálkozunk csak tudom mikor mi volt (regényem van róla:)) Egy egész naptárral mentem az orvoshoz, minden föl volt írva pontról, pontra. Egyébként én a munkám miatt mentem olyan korán, azóta nem dolgozom, hogy megvan az első terhességet igazoló papírom.
Én is aug.6-án megyek aztán keresek egy magánorvost, ahol se várakozni nem kell és talán normálisan is viselkednek velünk!

Kép
milky
 
 


Anna kitartás! Bizti minden rendben lesz. Ha jól tudom az elején lehet ilyen. Nekem nem volt, de sokaknak igen.
Ha egyedül vagy otthon, csüccsenj le, tedd fel a lábad, és próbálj pihizni! Reméljük hamar megnyugodhatsz és innentől kezdve komplikációmentes lesz minden. Várjuk a jó híreket!
Tencsi vissza fogok olvasni! :wink: Csak nehéz a kis Turbótarhonya :lol: (apukája nevezte el) mellett. De lehet fog még ma aludni. :) Jó olvasni, hogy ennyire élvezted az egészet. Süt belőle. Így biztos nem esik senki kétségbe két petezsáktól, vagy egy nagy közöstől később. :lol: Az is jó hír, lehet császár nélkül ikreket a világra hozni. Gyönyörű lehet. Tényleg visszakeresem ha lesz kicsit több időm (merre nézzem abba tudsz segíteni :oops: ).
A vonalzóm továbbra is ilyen. Szval nem értem. Annyira béna vagyok. :cry: Na mindegy.
Csajok igaz nekem magán dokim van, meg sznőm is volt, de velem mindig nagyon rendesek voltak mindenhol. Amikor nem is tudnak a dokimról akkor is. Itt a XI. ker-ben a vérvétel a csúcs. A nőcik akik ott dolgoznak, harcolnak a terhesekért. Senki nem mehet be egy pocak elé, mert úgy hátrasorolják, hogy csak na. :lol: Kedden megyek, Most még kiskönyv és pocak nélkül procedúra lesz, de egyet kibírok. Itt az uh gáz. Fél napot dolgoznak, kb. 40 doki betegére, és nincs időpont kérés. Szval ha belövik a kis Mütyűr petezsákját, úgy döntöttem az integetéseket már magán úton nézzük (mondjuk nekem a dokim is uh-z mindig, de az csak tájékoztató jellegű).
Na nem untatok, megyek megnézerm miért is nem tud elaludni a bátyó. :wink:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Anna,tényleg csak pozitívan :D Minden rendben lesz,csak pihizz sokat!!!
Délia,sajnos a legtöbb helyen ilyen negatív a hozzáállás!
Amikor mentem szülni a fiamat,a kórházban az ügyeletes nővér (akit 10 perc keresés után találtunk meg) megkérdezte tőlem hogy mit szeretnék?????Na vajon mit....
Szóval voltam dokinál,hivatalosan is 5 hetes terhes vagyok :lol: :lol:
Volt uh ,láttam is a petezsákot :lol:
Augusztus 13-án megyek megint uh-ra,addig meg kell csináltatnom a vizsgálatokat.
Holnap meló,nem jövök csak vasárnap este felé.

Mindenkinek kellemes hétvégét :lol:
moni3
 
 


Sziasztok!
Hát mégis csináltam vonalzót, elsősorban a pozitív hozzáállás miatt :wink: A számolás abszolút önfejű, amit ki tudtam okoskodni a hőgörbémből... :roll:

Délia!
A "közegészségügy" EGYÁLTALÁN NEM a páciensekről szól!!!Tisztelet a kivételnek, mert azért emberséges emberek mindenhol akadnak, de ott nagyon kevés :evil: Látod, utólag kiderült, hogy gyakorlatilag be sem töltöttem a 4.hetet, amikor orvosnál voltam, és megerősített, hogy nagyon jól tettem, hogy mentem(kaptam is ugye egyből progit), lehet, hogy később már hiába mentem volna... :roll: Persze ez magánban volt, ahol reggel levették a progit meg a hcg-t és az orvos soron kívül fogadott, pedig csak annyit kértem, hogy nézze meg a progieredményt, és ha kevés, írjon pótlást, d enem engedett el anélkül, hogy megnézett volna!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok Kismamik,:)

Hajnalban indulunk Horvátországba! Most egy darabig nem leszek!
Mindenkinek sok puszit küldök, és nagyon vigyázzatok magatokra!
Amint hazaértem jelentkezem!

Puszi mindenkinek!

Vanda

Kép
vanda1980
 
 


Vanda, pihenj sokat és élvezd a tengert! :D

Pussz
Vica

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Anna, mi hír??????

Vanda, jó utat, várunk haza!

Sziasztok, újak!!!

A táblázatba majd a kiírás idejét is írjátok be, ne csak hogy ki hány hetes. Én bele sem kerültem, brühühüüüüüü :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Émelygősök, próbáljátok ki a Rennie rágótablettát. Lehet pocakosan szedni és sokaknál beválik a hányingerre.
Ami még nagyon jó, a hideg innivalók kortyolgatása. De jéghideg!

Szép hétvégét, növesztgessétek a pöttyöcskéket :D !!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Vanda!
Jó nyaralást, vigyázz magatokra! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Vanda jó nyaralást, szép időt, és ha kedved tartja, ne fogd vissza magad, irány a víz! :wink:
Remélem Annáék jól vannak, csak elfáradt tegnap.
Én hétfőig sztem már csak bekuksizok olvasni, mert nem nagyon lesz időm.
Vigyázzatok magatokra, pihizzetek, szép hétvégét mindekinek!
Kukli

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziaaaasztoookk!!!

Jaaaj de jó hogy ilyen sokan lettünk....csak ámulok és bámulok :D

Üdv. minden új kismamának!Asszem még a nevekkel nagyon hadilábon állok. Majd tanulgatom :)

Vanda jó nyaralást és vigyázz magatokra!Mi is jövőhéten megyünk de csak 3 napra a Balcsira...még nem mernék Rékával nekivágni egy hosszabb külföldi útnak pedig én is tergerfüggő vagyok :(

Anna mizújs veled?

Csüt.-ön voltam dokinál....és....kistesóval minden rendben odabenn.....dobog a kis szive....és tök érdekes nagyobbak a méretei mint Rékának annak idején :shock: Most biztos hamarabb volt pé.-m.Kérdeztem a dokimat hogy nem baj-e hogy ilyen korán jött Réka után és azt mondta semmi gond császár ide császár oda jó helyen van és nagyon akar jönni :D Én a Nyh.-i kórházban fogok szülni Dr.Gál Jánosnál.....Réka pedig 2007. decemberi ezt a táblázat miatt írom :wink:

Moni3 érdekes nekem a terhesség tette igazán rendbe az arcom és azóta is nagyon kevés a pattanásom...mondjuk előtte sem volt sok de azért akadt....remélem most sem leszek pöttyö :wink:

Gyomorégésre tényleg nekem is csak a Rennie volt jó....főleg már a vége felé volt nagyon gáááz.....akkor nagyon jól jön!

Na sajnos búcsúznom kell mert nyügi a lányom.....jó hétvégét mindenkienk!

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Azért kukkantottam be, mert itt van közöttetek a Hugicám, rszg, aki pont egy évvel későbbre várja a babáját, mint az én kisfiam született! :lol:

Boldog babavárást, rosszullét-mentes hónapokat, szépen növekvő pocakokat és egészséges babucikat kívánok!
Kép
Vendég
 


Üdvözlet minden új pocakosnak!

Vanda jó nyaralást!

Nicolette:tavaly mi is csak a balcsin voltunk,mert Lottim is picuri volt még a külföldi úthoz!De jó volt így is az első Családi nyaralás!!!

Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok Lányok!

köszi szépen az érdeklődést!! Jó volt visszaolvasni...

Igen, tegnap már nem volt erőm írni....


A hírek meglehetősen jók, a vérömleny 1 cm-vel kisebb lett és van szívhang :-)

Az orvos örül, de azt mondja legyek reális, sajnos még mindig minden megtörténhet. Lehet igaza van, de valahogy mélyen úgy érzem minden ok lesz, remélem nem tévedek. Csak ez a fekvés, és az, hogy semmit nem lehet csinálni..nagyon nehéz.....

3 hét múlva újabb UH, rem. addigra már teljesen felszívódik!!

Üdv mindenkinek!!!!!!
anna**
 
 


Anna,

gratulálok a szuper eredményekhez! 3 hét múlva biztos, hogy már nem lesz ott a vérömleny. Addig is vigyázz magatokra :wink:

Vanda,

jó nyaralást! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Csak betolakodtam egy kicsit! Nem baj? Én a februáriak közül vagyok! Gratulálok mindegyik picúrhoz!
2006-ban a második lányommal március 25-re voltam kiírva. És április 4-én született meg.
Nem ezért írok...

Anna!

Jól tezsed, hogy pozitívan állsz hozzá! Nekem az első lányommal volt hematómám. Barnáztam a 6. héten. Nagyobb volt a vérzés, mint a petezsák. Hetenet kellett mennen uh-ra, hogy vajon mi történik majd. A dokinő csak azt mondta, ha elönt a vér hívjak mentőt! :shock: Első gyerekesnek ilyet mondani... és így... :? Nem magándoki volt.
A lényeg. 6-12.hétig barnáztam. A vérzés helye egyre kisebb lett. A kiscsaj győzött! Úgyhogy tessék bízni abban a kis törpében! Legyőzi! :wink:

További jó, rosszullétmentes babavárást kívánok nektek!

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!

Anna
nagyon örülök a jó eredménynek!!! és nagyon drukkolok én is a kis pöttömnek! :wink: pozitív hozzállás már fél siker!!!! ha nem több...

Tencsi
én is kiváncsi vagyok, sőt talán kicsit félek is, mert eddig nagyon minden róla szólt... de ő is örül egyelőre. bár ez úgyis akkor fog kiderülni, mikor már tényleg itt lesz a tesó!
sőt, a tesztelés előtt egy nappal, mikor reggel felkelt rámnézett, és megkérdezte: Anya, pici baba van a pocakodban?
és előtte ilyet biztos nem mondtam, ha beszéltem róla, max. azt hallhatta, hogy terhes vagyok vagy sem. úgyhogy meglepő volt, de aztán másnap már válaszoltam neki, hogy igen! :wink:

Vanda
jó nyaralást! Fannival én is voltam 11-12 hetesen Horvátországban, és nagyon jó volt. sőt, csak az alatt az egy hét alatt nem volt reggel hányingerem! úgyhogy hajrá! :D

én is nagyon émelygek, sőt gyenge is vagyok. ma a tesóm adott egy magne b-t és az egész jó volt, úgyhogy veszek!

Mi holnap utazunk 2 hétre a Balcsira, úgyhogy nem tudom, hogy fogok tudni jönni, bár viszünk laptopot szerintem... úgyhogy próbálok.
addig is mindenkinek jó vagy jobb napokat!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Anna!
Ezek nagyon jó hírek!!!Csak feltétlenül vedd komolyan a pihenést, és a szigorú fekvést!!!Volt ismerősöm, akinek így igen hamar felszívódott!Biztosan nagyon nehéz, én is belehalnék, ha állandóan feküdnöm kéne, de a babáért muszáj!Vigyázz magatokra, drukkolok!!!

Csibb!
Egyet értek!Magne b6 nagyon jó!Később majd még többet kell, görcsök miatt például!Nekem is van a készletben :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?