Új privát üzeneted érkezett!

Vicky
ez aranyos, de én egész életemben egy kislányra vágytam, aki az apukájára hasonlít. :) Annyira szeretném!!!!!!!!!!!!! az volt életem legboldogabb pillanata, amikor tavaly megmondták, hogy kislány!
Vendég
 


Jó estét!

Vcrane: Elvesztettem a fonalat, -olyan sok a hozzászólás és szerencsére olyan jól pörög a topik-, te hol élsz?

Eperfagyi: hány hetes terhes vagy most? Csak azért kérdezem, hogy sokat kell-e várnod, hogy kiderüljön a bébi neme? :)

KépKép
peni
 
 


Eoerfagyi
Én meg egy eleven, kisördögöt szeretnék :lol: :wink:

Peni
Tényleg pörög a topik, vagyunk szép számmal. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ausztriában élek.
Vendég
 

 
 

Vcrane
Akkor ha mindkettőnknek teljesül a kívánsága egyensúlyban lesz részünkről a nemek aránya.

Peni
Holnap kezdem a 9. hetet. Még van idő bőven, amíg a rejtőzködő üzemmódból konkrétum lesz. Hacsak nem mehetek magzatvíz-vizsgálat helyett korionboholy-vizsgálatra. Ott megmondják a nemét. Azért lenne jobb, mert sokkal előbb meg van az eredmény. Nem is értem, hogy a 20. héten elvégzett magzatvíz vizsgálat után 3-4 héttel van eredmény. Könyörgöm, egy 24 hetes terhességgel már hogy döntsön az ember???????????? Ez annyira szörnyű!!! Persze azért az a legfontosabb, hogy egészséges legyen és ne túl korán kelljen a világra segíteni.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm az UH fotókat, tényleg alig lehet látni valami egy fekete folton kívül:)))
Nekem nagyon lassan telnek a napok, várom nagyon a pénteki uh-t. Csak aggódom egy picit, mert olyan mintha lenne egy pici barnám. De csak néha és csak nagyon pici, inkább okker színű.
Nálatok is előfordult ilyen?

Ami még aggaszt, hogy pénteken -egy elég rohanós nap után- elkezdett nagyon fájni a pocim jobb fele a lábamig hatolva. De reggelre elmúlt. Azóta nem fájt. Remélem csak a méhszalagok nyúlnak és semmi rosszat nem jelent....0
mel
 
 


Mel: igen természetes a barnázás ha csak pár napig tart. Nekem is volt Mátéval, most az utro miatt nincs, de szerintem lenne ha nem kellene használni. Ha elkezd világosodni, szóval véresedni és nő a mennyisége akkor azonnal dokihoz!

Látod látod...vissza kell venni a tempóból, a tested jelez. Nekem is elkezd fájni a hasam ha túl sokat pörgök. Időnként le kell ülni és sziesztázni!

Eperfagyi: valahogy helyre kell tenni a dolgokat mert nem lesz jó sem neked sem a születendő babának ha az elvesztett kisbaba ott kísért.
Én a mai napig gondolok rá, hogy idén decemberben lenne három éves...nem lehet feldolgozni és nem fogja pótolni egy gyermek sem. MAjd talán 10-20 év múlva...
De ha neked vagy párodnak segít feldolgozni és túllépni az, hogy azt a nevet adjátok neki akkor tegyétek. De szerintem nem lesz jobb semmivel...csak előhozza minden nap az emlékét.

Jujj már úgy izgulok mert ma este negyed 8-ra megyek dokihoz UH-ra....számolom a perceket.
katuska79
 
 


Katus,

tényleg túlpörögtem pénteken:))) De a hétvégén kipihentem magam rendesen. Azóta nem is fáj a hasam:)

Most, hogy a dokim beteg, nem tudom mitévő legyek, mert a kisfiamnál használtam én is utrot, és attól tartok, hogy most is kellene. Vagy csak akkor fontos, ha folyamatos barna van? Félek, hogy esetleg emiatt, hogy nem használom, valami gáz lesz...
mel
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom? Ez a 7. hét. A kalkulátor szerint január 14-én, az orvosom szerint január 17-én fogok szülni. A múlt héten volt az első UH, már hallottam a szívhangot.
Nem vagyok hányós, de egész nap hányingerem van. A görögdinnye és a Traubisoda bevált. Nem fogytam, nem is híztam, de mégis szűknek érzem a ruháimat, mert folyamatosan fel vagyok puffadva. Az Optacid granulátum kicsit segít, beállítja a gyomorsavat.
Két hét múlva megyek ismét UH-ra, kicsit gyakrabban kell majd járnom, mert van egy fejlődési rendellenességem, osztott méhem van és kettő méhszájam. Ez a petevezeték átjárhatósági vizsgálaton derült ki. Eléggé padlóra kerültem, minden orvos azt mondta, hogy nem sok esélyem van arra, hogy természetes úton terhes legyek. Aztán próbáltam egy kicsit leszakadni a gyerek témáról és akkor történt meg a csoda.
Egész életemben kislányra vágytam, jó lenne, ha teljesülne. A Lilla név tetszik a legjobban.
princess
 
 


Szia Princess!

Üdvözöllek köztünk és gratula a Babához!
Ez a hányinger üldöz mindannyiunkat :cry: Nekem is nagyon bejön a hideg görögdinnye, bár én sárgával vegyesen eszem, gyümölcssalinak. Nekem holnaphoz 3 hétre lesz a 12 hetes UH, igaz, az már a 13. hét, de előtte héten szabin lesz a dokim. Vagyis holnapután leszek 10 hetes és a doki szerint január 2.-án szülök. Jé, az pont 7 hónap mához :lol:
Szép nevet választottatok! Biztos minden rendben lesz a Babócával, csak ne izgulj és vigyázz magatokra!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok!!! :lol: :lol: :lol:
Katuska: én is ma megyek dokihoz 6-ra, kiváncsi vagyok mit mond. Drukkolok Neked is!!! :lol:

Mel: nekem is volt barnás folyásom,de csak egy- egy napot,azt olvastam, hogy akkor is előfordul, ha éppen megjönne a mensid,ha ugye nem lennél terhes. Ha nem tart tovább egy napnál,és nem vérzel,akkor szerintem sem gond. De azért vigyázz magadra!

Eperfagyi: ha meglesz a baba szerintem már a másik picurra nem fog emlékeztetni még akkor sem, ha ugyanaz a neve, mert Ő akkor már egy önálló kisemberke lesz. Én esetleg babonából nem adnám neki ugyanazt a nevet. No de mégegyszer nem történhet meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszöntünk Princess!!!! :lol:



Sziasztok!

De jó nektek, hogy mentek dokihoz! Nekem holnaphoz 3hétre lesz a 12 hetes UH-m, majdnem 13 hetesen. Úgy mennék előbb is, hogy tudjam, minden rendben van odabenn :lol:

Drukkokok mindkettőtöknek!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata: biztosan minden rendben!!!!!!!!!!!! Miért ne lenne????!!!! Én megfogadtam, hogy nem paráztatom magam többet!!! (kiváncsi vagyok meddig bírom :lol: ) Szóval arra gondoltam, hogy attól semmi nem változik, mert ha valami baj van , akkor a sors igy akarta és hiába idegeskedünk el nem kerülhetjük. De nem lehet probláma!!!! (ma nagyon optimista vagyok :lol: :lol: :lol: )



Betti, most kivételesen nem parából mondom :lol: Csak annyira, de annyira szeretném már őt látni! Minden nap nézegetem egy kicsit a kismama könyvet, hogy most mekkora, mit csinál éppen :D Olyan új és egyszerre gyönyörűséges az élmény, hogy szeretném mihamarabb újból minél közelebbről érezni és látni őt! Hát még az Apuka! Neki ez lesz az első alkalom, hogy megtapasztalja a kis jövevényt, olyan izgatott vagyok, tiszta libabőr lettem :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Igen én is nagyon szeretném látni!!!! Igazából még nem is láttam semmit, mert mint írtam a dokinak olyan kicsi a monitorja, hogy semmit nem lehetett látni. Ma Apa is jön velem, de lehet nem jöhet be. Legelöször is ott volt, de a doki azt mondta ugysem lát semmi. Másodszor a Cintia jött el velem,hátha lát valamit, de a doki akkor is azt mondta, hogy semmi értelme , hogy bejöjjön. Szóval kicsit elvagyok szomorodva. Ez mindenkinél igy van???? A dokik nem szeretik, ha családtag bejön, vagy még az elején tényleg nem látnak semmit??



Nekem sem engedték be a férjemet az elsőre, mondván, hogy ez 'nem olyan alkalom', de szerintem a 12. heti már hasi lesz, úgyhogy csak bejöhet! Nem ér az Apukákat így kirekeszteni! :lol:
Mindenesetre eljön velem és reméljük, hogy ő ismegláthatja Bébikét!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Mel
Nyugalom! A stressz árt a legjobban! És, ahogy Betti is írta, a várható menses idejében előfordulhat fájdalom, színes váladékozás.
Pihenés, magnézium, esetleg egy pohárka bor (az alkoholnak van izomlazító hatása).

Princess
Kb. egyidősek vagyunk :lol:
Nem egyszerű a helyzeted :cry:

Kata
Megértelek. Ma bennem volt a kisördög, hogy meglesem Picurkát :wink:
Tudomásom szerint, az még hüvelyi, legalábbis nálunk.

Ma munkaközben engem is elért a hányinger :cry:
Ki is kellett mennem, a kollégáim meg csak néztek. A holnapi vizsgálat után alighanem be kell jelentenem, hogy mi van.

Hányingerre nagyon jó az Almdudler is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtok. :)

UH-hoz: mivel én a Kaáliba járok, ott az első uh-ra akkor engedik be az apukát, ha minden ok. Ebben az időben hüvelyi az uh, mert a hasi pontatlan.

Mel! A barnához: pihenj sokat, ahogy a Csajok írták. Az utro nem ártana. Menj el dokihoz. A vörösbor, konyak mehet. :wink: Illetve 3x2 MagneB6.

Vcrane! Éljen vuk. :) Én 5 napja küzdök vele (eredménytelenül).

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ó de régen hallottam a reklámot, hogy AAAAAlmdudleeeer!!!!

Nálunk a doki hívta a páromat is mikor Mátéval jártam, tök egyértelmű volt. Komplett családok jártak nemcsak az UH-ra de be a rendelésre is. A párom bent ült a ctg-ne meg a vizsgálaton is. MOst még nem volt velem mert ő vigyáz Mátére de majd a 4D-sre együtt megyünk.

SZia Princess! jó kis fricskát adtál akkor a dokinka aki iylet mondott!!! NAgyon hatalmas gratula!

Most nézem Vicky, hogy köztünk is csak két nap lesz:)

Annyit beszéltetek a dinnyékről, hogy muszáj nekem is vennem!!!! Nekem csak szamóca van itthon rengeteg de már csak a szemem kívánja.

Betti szorítok én is neked!
katuska79
 
 


sziasztok!

Én is megkívántam a dinnyét tőletek, most várom, hogy hűljön le :lol: :lol: :lol:

Kata, pont így érzek én is! Legszívesebben minden nap megkukucskálnám, hogy van, mit csinál odabenn :D Lehet már írtam, hogy megvettem a Csodálatos utazás c. albumot, abban nagyon szépen, napok szerint megvan gyönyörű fotókkal illusztrálva, hogy mikor mi fejlődik, ebben szoktam minden nap megnézni :lol: Így egy kicsivel könnyebben telik le a 3 hét...

Betti, majd gyere, ha végeztél a dokinál! :wink:

Princess, gratulálok! :D Végül is előnye is van, 2 hetente láthatod a picurkát! :D Nálunk is a Lilla a nyerő lánynév (párom választotta) :D

Mel, én nem barnáztam egyáltalán, de szedem a Duphastont, lehet ezért... :roll: Pihenj, az nem árthat!

Vcrane, drukk holnapra! Én a "hivatalos" bejelentéssel megvárom a 12. hetit, de azért pár embernek már mondtam :D

Hanna, mennyi idős vagy pontosan? A vonalzódból én nem látom :roll: Nekem pár napja mintha enyhülne az émelygés, úgyhogy kitartás csajok! :D

Eperfagyi, én is arra gondoltam, lehet a Sors megoldja és kukisotok lesz! Akkor nem kell tovább agyalnotok :wink: Mitől függ, hogy mehetsz-e a korionvizsg-ra?

V.

Kép
vickybabe
 
 


Egyébként az a természetes, ha apuka is megy a vizsgálatokra. A monitoron meg lehet mutatni, hogy mi micsoda, hogy mit kell látni :wink:

A babák általában nem tudják, hogy mikor kell megszületniük. A kiírt időpontban a szüléseknek nagyon kicsi része zajlik le. Normálisan +/- 2 hét. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem muszáj bejelentenem:
-munkátársaim nem hiszek el sokáig az "elrontottam a gyomrom" mesét
-vannak a munkámnak olyan részei, amit kismamaként nem csinálhatok
-kismamaként nem oszthatnak be éjszakai ügyeletre
Vendég
 


Vicky, nem tudom, milyen lesz a 12.heti, többektől hallottam, hogy inkább hasi, de volt, aki hüvelyit mondott, majd meglátjuk :lol:
Húúú, nagy lehetett a kísértés, hogy tudtad megállni, hogy nem lested meg? :D Én is legszívesebben hazatolnék egy UH-t és naponta kukkolnék :lol: :lol:
Hát nálam ez a titokbantartás nem ment sokáig, hisz nagy barátságban vagyunk a kollegákkal, akikkel 1 szobában vagyok, tudták, hogy készülünk a csemetére és szinte naponta követelték az újságokat :lol: De csak 2-3 ember tudja a 8.hét óta -- meg akinek eljut a fülébe. Én is sokat vagyok rosszul, nem tagadhatom le. Én klinikai gyógyszervizsgáltokat koordinálok, sok utazással, és a külföldi partnereket nem nagyon izgatná, nem is tudják még, így hajtanak nyugodtan...persze a közvetlen főnöknőm tudja, úgyhogy amennyire tud, igyekszik óvni :lol:

Nemsokára én is "bedinnyézek" jól lehűlt már!
Almdudler! Hmmm lehet még itthon kapni?? Én ezer éve nem láttam, pedig hogy szerettem! Jobb híján jó hatású pár korty Sprite is.
Húha, ha Bébike 2 héttel korábban érkezik, akkor Ő lesz a Karácsonyi Ajándék :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Vicky! Elvileg, ma vagyok 5+5. :) Az első lombiknál a 7. hétig sem volt hányingerem, illetve semmi tünetem. Szóval érdekes.

Kata! Én is úgy vagyok vele, jó lenne, ha lenne itthon egy uh. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


SZiasztok

na végeztem a dokinál majd felteszem a képet is bár elég elmosódott lett. Oylan, mintha épp elúszna a képről:)
Én is vissza lettem egy héttel minősítve a méret alapján de ez nem számít:) 6mm-es a drága bébi, szép szikhólyag táraságában. Két hete még nem is lehetett látni meg kotorászni kellett utána, most meg ahogy felkapcsolta a gépet máris ott virított :)))

Megkérdeztem a fejfájásról és azt mondta a terhességnek nem tesz jót a kínlódás, szendevés úgyhogy mindenféle fájdalmat csillapítani kell!! A panadolra áment mondott.

Vicky dehogynem tudják! Épp az, hogy ők tudják csak igazán. Mátéval három napig vajúdtam és nem indult meg a szülés...csakis a kiírt napon:)
katuska79
 
 


Kata
Nemzetközi szakirodalmi javaslatok alapján a 12-13. heti szűrés még transvaginális, a 18-19. heti már transabdominális.
Kivitelezéssel volt gond :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kollégáim némelyike ma is furin nézett rám :oops:

Hanna
http://www.sonarmed.hu/
Tizenpár millióért már vehetsz is :wink: :lol:
Vendég
 


Katuska
Kivétel erősíti a szabályt :wink:
Vendég
 


Nálunk Apa a hüvelyi uh-ra bejött. Beengedték, ő nem készült arra, hogy egy uh lehet hüvelyi is, én pedig elfelejtettem vele közölni eme aprócsak, ámde fontos tényt... :) Így eléggé meglepődött, mikor szétterpesztve meglátott, és nem is mert közelebb jönni, akkora sokkhatás érte... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Vicky, majd meglátjuk, volt akinek hüvelyit, volt akinek hasit csináltak az ismeretségi körünkben a 12.héten. Végülis szinte mindegy, csak jól lehessen látni Bébikét :lol: Csak ne kellene olyan sokat várni!

Hanna! Összedobjuk az UH-t! Aztán majd naponta ide-oda tologatjuk :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katuska! Engem is visszaminősített a doki 5-6 hetesre,de az nem egy hét, hanem legalább 3!!!! 5.9mm és pulzál! Kicsit meg is ilyesztett megint, mert azt mondta, hogy vagy nem fejlődik rendesen, vagyis életképtelen, vagy nem vagyok annyi idős terhes. Azt mondta, hogy simán lehetett késői peteérésem és foganhatott ápr.28-án. Akkor viszont tökéletes az 5-6hetes méretnek. Szóval vasárnap újra kell mennem és megnézi, hogy rendesen fejlődik-e. De azt azért olyan kedvesen hozzátette, hogy meglátjuk megmarad-e!!! Na ez nyugtatott meg teljesen!! :cry: Azt mondta még az elején vagyok, bármi lehet. Miért nem mondhatna olyat, hogy minden rendben stb...???? Ezt ugy utálom,mindig elbizonytalanít!!!! Lehet másik dokit kellene keresnem. :cry:



Tegnap én is voltam dokinál. Aranyos volt, mint mindig, de rám is a frászt hozza állandóan. Közölte velem, hogy a 30. hét (!!!!!) a cél. Ha addig eljutunk, akkor ő már boldog lesz. :shock: :shock: Én nem. Nekem a 36. hét a cél. Annál tovább tudom, hogy egy napot se engednek, de addig igenis ki akarom húzni. A koraszülött babák 80%- ánál komoly problémák lépnek fel és nem feltétlenül az első évben. Már annyit küzdöttünk egy babáért, szerintem nagyon megérdemeljük, hogy ez egy szép, normális terhesség legyen, ha már a vége így is császár. :twisted: Én annyira hiszek ebben, de a dokim mindig lelomboz, pedig tudom, hogy jobban drukkol nekem, mint a saját apám. (talán jobban is szeret. :roll: )
Vendég
 


Eperfagyi
Miért nem engednek a 36. hétnél tovább?

Betti
Labor nem volt? HCG? Annak a szintjéből, a változásból lehet infót nyerni.

Én 10-re megyek orvoshoz.
Vendég
 


Vicky akkor ma neked drukkolunk...ja már túl is vagy rajta! infót infót!:))

Nekem a 12.UH hasi volt és már előtte a 10. heti is. Úgy volt, hogy elkezdte nézni hasival mivel szinte nulla zsír volt csak a hasamon:) de mondta ha esetleg nem jól látszik akkor hüvelyivel is megnézi. De a protokoll hüvelyit ír elő és higyjétek el azzal sokkal jobban lehet látni ilyen kicsi korban! És ki lehet azt bírni..igaz elég bizarr de ez van.

Eperfagyi! Én a 26. héten születtem és soha életemben nem volt semmilyen problémám. Megfázáson kívü évente egyszer...úgyhogy fel a fejjel. Igaz nagyon pici voltam alig 1 kiló...mint egy sörösüveg! De szééép lettem :) :) :)

Betti keress fel egy másik dokit is! Kérdéses esetekben általában ki szoktak kérni független véleményt is. Emlékszem a 19. heti UH-ot is másik doki csinálta direkt...több szem többet lát alapon! Nekem is vissza kell mennem 23-án de én is keresek másikat mert ezt úgysem fogom győzni pénzileg és az SZTK-ban is van UH...ráadásul ingyé:)
katuska79
 
 


Sziasztok!


Betti: ne keseredj el, nagyon hasonló cipőben járunk úgy látom. az valami borzasztó, hogy ilyet kell hallani az orvostól,hogy majd meglátjuk megmarad -e vagy sem. nekünk is ugye azt mondta, hogy lehet ez egy rendellenesen fejlődő terhesség stb... de szerintem Nálad is az van, hogy szokatlan időben fogant. nekem is majd 3 hét difi van a menszesztől számított időtől. menj el más orvoshoz is szerintem. én előre félek a csütörtöki uh-tól, mert eddig mindig olyan közönyösen tálalták a helyzeteket, meg a lemaradást. egy jó élmény volt, amikor magánba mentem, ott odafigyelt rám az orvos, nem nyugtalanított el semmi lehetséges rossz kimenetel vázolásával.
szerintem Neked se lesz semmi gond!

Eperfagyi: az én szerény véleményem név témában, hogy a picire is gondolni kell, akinek ezzel bizony egy keresztet adnátok a vállára. nagyon sajnálom ami Veletek történt, részvétem.
Vendég
 


na Vicky mizújs? nagyon várunk!
Vendég
 


Eviana: mangándokinál voltam,mégis ilyeneket mond!!! Lehet azt akarja, hogy minél többször menjek vissza. Egyébként 5000ft-ot kér egy vizsgálatért!!! Ami szerintem nem kevés, pláne, ha vasárnap megint mehetek!!! Lassan én sem bírom anyagilag!!! És még paráztat is egyfolytában!!!! A lányommal még véletlenül sem fordult meg a fejemben, hogy esetleg el is mehet. Most meg már semmiben sem vagyok biztos. Pedig teljesen egészséges vagyok, soha nem szoktam beteg lenni és baromi erős a szervezetem, akkor mi történhet????? Meg különbenis miért kell egyáltalán ilyeneket mondania egy dokinak, ha elakar menni a baba,akkor ugyis elmegy és észre fogom venni. Addig pedig minek izguljak?! Nem??
Katuska: keresnék én másik dokit, csak az a baj, hogy mi kisvárosba lakunk ahol egy kórház van és minden alkalommal összefutnék a dokival. Tehát nehezebb másikat keresni. :cry:



Vicky mi volt a dokinál??????????????? :lol:



Hát Betti, pláne ha magán, akkor már igenis kijárna a kedvesség és tapintat. igazad van ugyanis, hiszen ha el akar menni egy baba, mert úgy lett a sorsa megírva, akkor nem lehet mit tenni. így meg csak idegeskedik az ember és hívja tudattalanul a rossz sorsot, se a babának,se a mamának nem tesz jót a sok izgalom. és pont ez az, hogy olyan pici korban vagyunk még! é mérlegelnék a helyedben a váltáson, mert egy nőgyógyász ismerősünk őszintén bevallotta, hogy ő bizony visszahívja akkor is a pácienst, ha nem lenne szükséges, a motiváció ugye nem is kérdéses.
sajna nálunk úgy működik, hogy nem a nőgyógyászom csinálja az uh-t, hanem külön rendelőben történik. és bizony eddig 3 alkalommal mindig más csinálta és igen szűkszavúak, érzéketlenek voltak, kifejezetten rossz élmény volt és lehangoló, pedig mekkora alkalom ez egy első babás kismamának! nem törődnek sokan vele :(
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is megvolt az uh.
:)

Minden rendben van! :)

Teszek képet! :)

Katuska a Tiéd elmaradt?:) Kép
nika28
 
 


Nika neeem megvan csak lusta vagyok feltölteni:)) egyébként tök olyan, mint a tied!

Betti! épp most olvasgattam a könyvemben, hogy a vetélések százaléka a szívhang megjelenése után 2%-ra csökken le, mivel a szívhang azt jelzi, hogy a fő folyamatok a kezdeti fejlődés során rendben lezajlottak!
katuska79
 
 


Kép
katuska79
 
 


Vicky biztos egy eleven kisördögöt szeretnél? Jól gondold meg :)) szívesen oda adom a fiamat egy napra....épp most rámolta ki az összes ruhát, hogy be tudjon feküdni a polcra vigyorogni. előtte meg egy tollal összefirkálta a hátam amíg telefonáltam...börtöntetkóm van:)
katuska79
 
 


Sziasztok!

Engem is mindig idegesít az orvosom, hogy az osztott méhem miatt sokkal nagyobb a vetélés lehetősége. Kisebb helye lesz a babának és nagy valószínűséggel császáros szülés lesz, de azért a végén hozzáteszi, hogy ha megmarad. Nem bíztatnia kellene? Meg pozitívan állni a dolgokhoz? Én meg persze mindig figyelem magamat és a legkisebb változásnál is pánikolok. Tegnap annyira fájt a gyomrom, korábban volt gyomorfekélyem, de az semmi sem volt ehhez képest. Mondták, hogy próbáljam ki a Parádi vizet, meg egyek többször krumplit és tojást, azok lekötik a gyomorsavat.

Mindenkinek bevált a görögdinnye?

Betti! Én is magánorvoshoz járok, 15.000 Ft egy vizsgálat.
princess
 
 


Sziasztok!

Egyszer már írtam nektek, de béna módon kitöröltem magam a fórumról, azóta pedig a húgom csak most segített újra regisztrálni, én magamtól kicsit analfabéta vagyok az ilyen dolgokhoz... :) Szóval januárra várom az első babámat, ezért, ha lehet, szeretnék csatlakozni hozzátok. Beférek?

Üdv mindenkinek,
Szilvi
szilvusz
 
 


Szia Szilvi!
Üdv köztünk! gyere mesélj! első baba? Hányadik héten jársz? hogy érzed magad?


kÉpzeljétek most vágtam be egy hatalmas adag csokipudingot szamócával, piskótával és tejszínhabbal. sokkal kerekebb így a világ:)
katuska79
 
 


Sziasztok!

Na... akkor... van egy másfél centis Picurkánk :lol:
Jó helyen van, szívkezdemény pulzál, laborok rendben
Van már kismama-könyvem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Katuska
Az nagyon optimista statisztika az a 2%!
Az összes klinikailag felismert terhesség 15-20%-a fejeződik be spontán vetéléssel (leggyakrabban a 8-10. héten) :cry: :evil:
És valóban egy kisördögöt szeretnék :lol: :wink:

Szép összegeket írtok egy-egy vizsgálatért :roll:
Lehet, hogy jobban járnék Mo-n? :roll:
Vendég
 


Kép Picur
Vendég
 


Egyet nem értek. Kétes esetekben a doktorotok miért nem küld el egy vérvételre, egy HCG-szint mérésre?
:roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék? Első terhesség, elvileg 9. hét..A doki azt mondta január 10...Londonban élünk a párommal..kicsit egyedül vagyok néha..Jó volt olvasni titeket :) Itt teljesen más a terhes gondozás, mikor voltam nőgyógyászásznál meg se vizsgált, csak beszélgettünk..úgy hallottam itt csak akkor vizsgálnak ha baj van, egyébként meg ultrahanggal vizsgálnak majd..jövő hétre van időpontom..kicsit izgulok..főleg, hogy olvastam itt szomorú történeteket.. :( Egyébként meg minden jelet produkálok..kb. 2 hétig volt egész napos hányingerem..szerencsére már jobb a helyzet..

Eperfagyi! A elveszett baba és névválasztásra reagálva..(kicsit ezoterikus magyarázat..remélem nem baj)..valószinüleg ugyanaz a lélek akar melléd szegődni, csak a test változott...igy a neve is lehet ugyanaz..de persze te tudod..

Zsófi
ritzzsofi
 
 


Jó reggelt!!! :lol: :lol:

Princess: na a 15ezer nem semmi!! De szerintem ne pánikolj Te sem.

Vicky: Valaki írta már tegnap, hogy a dokik direkt csinálják a pánikot, hogy minél többször menjünk hozzájuk. Szerintem is ez lehet egyébként. Kedves, elviccelődik velem, de azért látni szeretne vasárnap is. Mintha attól megmaradna a baba!!! Mert ezen kivül semmit nem csinál. Nem mondja, hogy szedjek valamit. Persze a párom még jobban pánikol!!! Már nem merek neki semmit mondani, amit a doki mond, mert teljesen maga alatt van, hogy elmegy a baba. Annyira várta már, hogy legyen picurkánk!

Egyébként gratulálok nagyon kis aranyos az uh-d és örülök, hogy Neked minden ok!!! :lol: :lol: :lol:



Sziasztok,

végre van egy kis időm írni...

Pénteken kellett volna mennem uh-ra, de nem bírtam ki és tegnapra sikerült egy időpontot kisírnom:P

Kis pocilakómmal minden oké, már hallottam a szivecskéjét is, dolgozik rendesen és már a CRL 3,5mm (elvileg 6+5 voltam tegnap), minden rendben, de a kisfiamnál 5+6 naposan volt a CRL 3 mm. Bevérzés nincs, minden oké, úgyhogy lehet bejön ez a "később fogant" dolog:) Csak már járnánk legalább a 10-11. héten....de jó lenne és persze úgy, hogy minden rendben.

Ez a minimális világos barnázás kicsit aggaszt, nem sok, borsónyi naponta, de van...nem tudom mitől lehet.

Betti, neked mekkora a baba mérete és pontosan mikor mérték?

Lányok, közben megpróbáltam visszaolvasni, de nincs túl sok időm. Azért követlek ám benneteket és szurkolok mindenkiért:)
mel
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: