Új privát üzeneted érkezett!

Hát ő tényleg borzasztóan néz ki.
Láttad íjászat közben is a fiamat? Az egyik képen pont íjjal a kezében van lefényképezve. Nekem ez a sport tetszik, örültem,amikor a fiúk íjászkodtak. Majd mutasd meg a férjecskédnek,ha érdekli őt.
Egyébként nemcsak Te nemtudsz képet felrakni ide.Én is próbáltam a fiúkről meg a páromrólés magamrólis felrakni ide képet de nem engedte. Mindig azt írta ki, hogy hiba történt. :(

Kép
flóra 11
 
 


Én nem tudom, milyen idő van, itt száradok a lakásban egész nap! :oops: 1 órakor viszont lelépek anyuékhoz, mert ég a pofám, már megint. Du. pedig - míg te varrsz - rendet rakok a lakásban, mire az uracska hazajön. Esetleg egy túrós sütit is csinálok. Csak ne fájna a fejem, azt úgy utálom. Valószínűleg azért fáj, mert tegnap izgultam, vagy mert meg akar majd hamarosan jönni, vagy mert időjárás-változás lesz.

KépKép
benó
 
 


Nekem is azt írja ki. Az iskolai gépről viszont megy, nem értem. Az íjászos képeket majd megmutatom neki! Más topicokba benézve azt olvastam, hogy a laptető közeli babásodást jelent, Flóra! :D :D :D :D :D És én az előbb őszintén drukkoltam neked, hogy tiéd legyen a laptető, mert már nagyon neccesen a lap alján írogattunk! :P :P

KépKép
benó
 
 

 
 

Húúúú,nem mondod komolyan? Én erről még nem hallottam. Viszont a múltkor meglepődtem,hogy nem Te lettél a laptetőn. Eddig mindig neked sikerült.Most kétszer nekem. Én sose tudom,mikor fog átugrani. Viszont gyorsan teleírtuk a lapot. Talán tegnap előtt kezdtem én az újat,ma megint újat. :D Ez azt jelenti, hogy írunk becsületesen.

Kép
flóra 11
 
 


Remélem, hogy mást is......

KépKép
benó
 
 


Fogsz tesztelni hamarosan vagy mi a terv?

KépKép
benó
 
 


A beöntésről: Hát az nem annyira kellemes. Inkább már ne egyetek nagyon szülés előtt. Ráadásul akkoriban még nem volt elterjedve a borotvált nunni. Senki sem borotválta,így engem is ott borotváltak le. Hát az nagyon rossz volt. Rendes pengés borotvával, borotvahabbal,képzelheted! Na aztán jött a beöntés. Hát az is egy hülye érzés,amikor víz folyik a beleidben. Aztán vécézés és jöhet a zuhany. Na az legalább már ellazít. A második gyereknél amikor kijöttem a zuhanyból, már pár perc múlva szültem is.

Kép
flóra 11
 
 


Olyanról is hallottam, hogy valaki nem jut el a vécéig! Az horror lehet! :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Jaj,én már nem merek tesztelni. Úgyis megint negatív lesz. Nem érzek semmit.Habár most,hogy így felidéztettétek velem az emlékeimet, sose éreztem semmit az első hónapban. Még akkor sem,amikor már késett. Talán úgy a 7-8-dik hétben kezdődtek valami tünetek. Arra emlékszem, hogy a nagyfiamat sétáltattam kint,pont megtanult egy délután járni,amikor 2 napja késett és már gondoltam,hogy baba van a dologban, de egész délután lehajolva futottam a gyerek utánés tanítgattam őt járni. Semmit nem éreztem, csak boldog voltam.Egyrészt a gyerek miatt, hogy megtanult járni,másrészt mert gondoltam,hogy ismét terhes vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Hát ilyenről még nem hallottam. Én a beöntés után már nem moccantam a vécé közeléből. Akár be is mehetsz és várakozhatsz ott is még kicsit,hogy járja át a beleidet. Kicsit ki kell várni,hogy áttisztítson. Nem kell félned. Ha attól tartasz, hogy nem érnéloda időben, akkor menj be rögtön és maradj ott. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ez nagyooooon szép történet! Hhhhhmmmmm!
Megyek anyuékhoz, jó? Puszillak, és a kedves többieket is, majd estefelé tali! :P :P :P :P :P

KépKép
benó
 
 


tancsu megírhatná apontos tüneteit és az időpontot is,hogy mikor mit érzett,mik voltak a legelső tünetei és hányadik hétben. Habár úgy emlékszem őis tesztelt,így aztán már tudta, hogy mi az ábra. De akkor is,jó lenne ,ha leírná. Bármelyikünk terhes lesz,az majd mindig részletesen írjon a tüneteiről,hogy a többiek tudják,mire figyeljenek,jó?

Kép
flóra 11
 
 


egyetértek
húzok a sunyiba

KépKép
benó
 
 


Hát igen,elszaladt az idő. Majd este akkor jövök. Addig jó étvágyat az ebédhez. Szia.

Kép
flóra 11
 
 


Volt itt a kolléganőm, most ment el. Közben már telefonált a szomszéd házból az ismerősöm, hogy jöhet-e a varrnivalóval. Tehát egyik látogató el, a másik jön. Sokat megint nem csinálok meg ma. Megint estére marad minden. Sajna. Itt is van. Csenget.
Pá.

Kép
flóra 11
 
 


Én meg most jöttem haza anyuéktól, fáj a fejem, nem vagyok túl jól. Mindjárt hazajön a férjike, nincs elmosogatva, kaja sincs, és megyünk a barátnőmhöz Pestre. Gondolok rátok, Szilzi és Évi! Megyek, elmosogatok. Puszi

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
benó: Remélem már nem fáj a fejed. Nekem nagyon fájnak a melleim, gondolom majd megjön.

Megnéztem a fényképeket a sulidról. Nagyon jók.Milyen nagy iskola! Nekemugye ez fura,mert habár nagy iskolában vagyok én is, de akkor is általános és azok kisebbek. A szalagavatós képek tetszettek Nálatok minden osztály egyforma kösztümben meg öltönyben van? Őrület,ilyet még nem láttam,de tetszik. Nálunk mindenki olyanban van, amilyet vesz magának.Nálatok gondolom megegyeznek,hogy milyen legyen véve,vagy varratva. Mindenképp szép,hogy egyformában vannak.

Jaj, ez az időátállításnem tudom,hogy kinek jó,de én nem csípem. Álmos vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok Csajok!

Húúú, de jó sokat kellett olvasnom.. :) :)
Flóra mégegyszer köszi, hogy leírtad ezeket a szép történéseket! Olyan jó olvasni!!
Igen Tancsu én is várom nagyon a tüneteid leírását és mindent ami a pici "albérlőddel" kapcsolatos! Vagy veled! Szóval minden! :D
Benó, megint nem kellett csalódnunk benned! :D De mi tudtuk ám, hogy olyen ügyi vagy. :D
Évi, Te merre vagy?
Tanítónénik, nagyon rossz mikor elballag egy osztály akit tanítottatok? Hogy élitek meg?

Az óraátállítás nekem nagyon jó! Mivel nyolcig dolgozom, vasárnap csak hétig, de legalább már én is majdnem világoban megyek haza! :D Juhujj! Ennek én mindig úgy örülök! Imádom a nyarat!! :D

Kép
szilzi
 
 


Benó, én itt a munkahelyen nem bírom megnyitni a web-oldalt, de majd otthon pótolom!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, Te még ma is dolgoztál? Vagy valamit rosszul értettem?
Megyünk kajálni. Kicsit később, de a fiúk későn keltek. Mi pedig templomban voltunk. Tehát most kerül sor a vasárnapi ebédre. Finom levest főztem, rizst és hozzá húst, sárgarépás,mustáros szószal. Majd megírom milyen volt.
Sziasztok. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra,
igen én ma is dolgozom. :x
Te mindig olyan finomakat főzöl. Irigylem a családodat! :) Nekem sajnos mostanában időm sincs rá! :(
Pussz

Kép
szilzi
 
 


Jelentem: Finom volt a husi. Ilyet még nem főztem,csak úgy kitaláltam, hogy ma ilyen lesz. Hagymát rádobtam pici olajra, erre tettem a reszelt répát.Összepároltam,majd rá a kockára vágott húst. Mikor az kifehéredett, felöntöttem vízzel. Só,bors,piros paprika,vegeta,őrölt kömény ment bele. Mikor puha lett a hús,akkor két kanál mustár. Tejföllelés tejjel elkevertem a lisztet és besűrítettem. Nagyon jó lett. A fiam is azt mondta,hogy : Finom volt ez a trutymó.
Hát ez egy kamasztól :D dícséret.

Kép
flóra 11
 
 


Mi van ma Benóval? Még mindig a fejed fáj? Csak nem vagy rosszul? Még a mensi ideje messze van neked, hogy ettől fájna. Csak nem mástól? Jelentkezz majd.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi! Mi a fenét dolgozol, hogy ma is bent vagy? Biztosan írtad már, de nekem lyukas a fejem. Nem tudom miért nem tudok képet feltölteni,pedig a múltkor simán ment.

Csajok, ha még valami érdekel a terhességről,kérdezzetek. Szívesen válaszolok. Nekem is jól esett visszaemlékezni. Rájöttem,hogy ezek olyan dolgok,amiket nem nagyon felejt el az ember. Ha nem is minden részletet, de sok mindent megjegyez magának.

Kép
flóra 11
 
 


Húúú, nagyon fininek tűnik a husis recept, ki is írtam, de ami a lényeg, kifogom próbálni! :D

Utazási irodában dolgozom és egy Hipermarketben van, ahol előírják, hogy reggeltől estig nyitva kell lenni hétvégén is. Hát ez van. Nekem szüleim is vendéglátósak én is szeretem csinálni. Füreden recepciós voltam, de voltam felszolgáló elég sokat Ausztriában, most meg itt vagyok, de ez is tetszik. Fontos, hogy emberekkel dolgozzam, szeretem is csinálni, bár néha idgtépő, de gondolom a gyerekekkel sem egyszerűbb.

Flóra, én tudom, hogy Te is szoktad mérni a hődet. Ebbe a hónapban nem igazán jelzett peteérést.. Neked mindig szépen felmegy a hőd és marad is, vagy ez is lehet változó?

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,ebben a hónapban nekem sem jelzett igazán pé-t. Vagy ezt most rólam írtad? Most nem tudom.

Nekem mindig úgy 36,1-36,3 ég szokott lenni. Ebben a hónapban egy reggel 36,7 volt, de akkor szörnyen melegem volt,talán attól. Aztán kb.másfélk hétig 36,5-öt mértem,majd visszaesett 36,3-ra. Most fájnak a melleim, meg a hőm is leesett, ezért gondolom, meg fog jönni. Terhes nem lehetek,mert akkor fenn maradt volna a hőm.

Kép
flóra 11
 
 


Azelőtt nekem szépen működött a dolog. A hőm lent volt, aztán felment 37-reés maradt egészen mensiig 36,7 körülin. Mensikor megint leesett. Neked nem működik,vagy miért kérded?

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként most Pesten laksz? Ott is dolgozol? De az esküvőd Füreden lesz nem? Vagy rosszul emlékszem?

Kép
flóra 11
 
 


Igen, amit leírtam, magamra gondoltam. Én még nem mérem régóta, de múlt hónapban szépen felment és maradt is a mensiig, de most nem igazán tudnám megmondani mikor is volt pé-m. Pedig ebbe a hónapba mindent megtettünk, jónás nap, gondolt pé..
Kezdek sárkányosodni a párommal szemben gyerekügyben! Lekell állnom! :oops:

Kép
szilzi
 
 


Na jó. Addig írok egy történetet. Megírom,hogyan jöttem össze a párommal.
Képzeljétek,mi már tulajdonképpen kb.12 éves korunk óta ismerjük egymást. Ugyanis még általánosba hatodik osztálytólosztálytársak voltunk. Ő már akkor is olyan visszahúzódós típus volt. A többiek pedig csúfolták szegényt. Budán akkoriban nyílt a Flórián üzletközpont. Na ezzehúzták őt a többiek. Mindig kántálták neki,hogy Flórián,üzletközpont Óbudán.
A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak egymáshoz lenni.Ha így visszaemlékszem, nagyon sajnálom szegényt.

Kép
flóra 11
 
 


Talán a levegőben van valami, hogy ebben a hónapban én sem tudtam megállapítani a pé-met ahőalapján. Aztán azt olvastam,hogy a méhnyák állapotan pontosabb infót ad. Ezt is szoktam nézni, de nem rendszeresen.

Hát mostanában valahogy én is türelmetlen,meg ingerült vagyok, de nem akarom kimutatni. De néha már kedvetlen is vagyok, még a szexhez sincs kedvem,ha tudom,hogy már nincsenek termékeny napjaim. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként ebben a hónapban én ugyanazt csináltam Szilzi,mint Te.Jónás-nap,aztán amikor gondoltam, hogy pé-mvan elkaptam a párom,kispárnáztam,szedem az E-vitamint,folsavat,vele is szedetem az E vitamint meg a cinket,teákat iszom...Már szerintem néha neki is terhes,de nem szól semmit.Tűri szegény,mert őlegalább annyira szeretne babát,mint én. Tulajdonképpen ő akarta, az ő ötlete volt.

Kép
flóra 11
 
 


Megint csináltam egy másik vonalzót. Mintha ettőlhamarabb menne az idő,ugye? Már bele hülyülök. :evil: Nem lesz ennek jóvége.
Megyek csajok, a párocskám sétára invitál. Kicsit kiruccanunk. Majd este jövök.

Kép
flóra 11
 
 


Most Pesten élek kb másfél éve és itt az irodában tavaly januárban kezdtem. De ahogy megjött a jó idő, már futnék is vissza Füredre! Nagyon honvágyam tud lenni! De amíg nem lesz baba, mindenképp maradok.

Kép
szilzi
 
 


Én s megyek lassan, mert még lekell zárnom mindent és ma jön értem a párom, nem kell buszoznom! :D A séta nagyon jó ötlet, én is beiktatom!! Pussz

Kép
szilzi
 
 


Nekem a másik vonalzód jobban tetszett! :)
Tök jó, hogy leírtad a megismerkedéseteket, de végül is hogy jöttetek össze? Majd én is leírom és várom a többiektől is! :D

Kép
szilzi
 
 


Helló, nem hagytalak el benneteket, csak nagyon rosszul voltam (most se az igazi, mindjárt fekszem is le). A vendégségben hánytam tegnap, odafele az úton feküdtem a hátsó ülésen, visszafelé is. Ma reggel is hánytam. A fejem azóta is fáj, valószínűleg attól is hánytam. Bár ilyen még azt hiszem nem volt, hogy hánytam volna a fejfájástól, csak akartam. A tesóm és a barátnőm is örült a hányásomnak, szemétség! Azt mondják, hátha baba. Nem hiszem. Visszaolvasok.

KépKép
benó
 
 


Benóka jobbulást Neked! Pihenj sokat, remélem holnap már újra a régi leszel!

Kép
szilzi
 
 


Én is leírom majd, hogy hogy jöttünk össze, de először is:

LÁNYOK, NE KESEREDJETEK EL!

Azért vagyunk egymásnak, hogy tessék leírni a hülye gondolatokat!!!!! Ne a pasinak mondjátok el! Mert ő is elkeseredik, és elmegy a kedve! Az eksönhöz meg (ahogy Flóra írná) nem mindig van kedv, de ez érdekel valakit? Van kedved minden nap munkába menni? Én egyébként letojom már. Nem szedek Elevitet, nem szedek folsavat, nem tudom, mikor van pé, nem mérem a hőmet, mert biztos nem jó a hőmérő, nem veszek ovutesztet, mert odaképzelem a csíkot és a páfrányt, nem szedek és nem iszok semmit.

Na.

Majd jön az a kis rohadék, ha akar! (a sógorom így hívja a kisbabákat)
Puszi, jó éjt, megyek fejfájni az ágyba, nézni idióta filmeket és telezabálni magam, ha bírom hányás nélkül.

Évivel mi van?????????

KépKép
benó
 
 


Jaj, benó,szinte éreztem, hogy valami nincs rendben veled. De szerintem is igaza van a tesódnak, ez baba lesz. :wink: Tehát csak türelem. És csak pihenj, meg egyél,ha bírsz. Aztán majd írd meg az eredményt. Látom a vonalzódat, de azért ha nem leszel jobban szerintem csinálhatsz egy tesztet.
Évivel nem tudom mi van.
Szilzi, remélem azóta már haza értél.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,nekem is jobban tetszett az előző vonalzóm. Vissza is csinálom. Csak találtam ezt az oldalt,gondoltam,kipróbálom.

Kép
flóra 11
 
 


Kicsit csúnyán írtam az előbb, bocsánat. :oops: Ez nem száll el, sajnos.
Bridget Jones második kötetét olvasom, tök jó. Majd holnap talizunk, a babában nem hiszek. Puszi nektek.

KépKép
benó
 
 


Nem írtál csúnyán benó! És az rendben is van,hogy Te nem csinálsz semmi különöset. Amikor fiatal voltamén sem csináltam semmit. Én is úgy gondoltam,hogy majd jön a baba,amikor akar. Most sem tennék semmit, ha még lenne időm, de sajnos ez az ,ami nekem már nincs. Időm. Benne vagyok a korban alaposan. Tehát most már tennem kell érte, ha akarok valamit. És duplán. Csak ezért a hőmérő, a tea, a vitaminok meg a számolgatás. Hát ez van, ezt kell szeretni.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Még mindig kegyetlenül rosszul vagyok, legszívesebben feküdnék. Haza is megyek szerintem. Most kínzom a lányaimat, aztán megbeszélem az ig.helyettesekkel, hogy lelécelek, majd holnap bepótolom az órát. Vagy mit tudom én. Nem hánytam azóta, csak még mindig fáj a fejem és gyenge vagyok.
Remélem, ti jól vagytok. Majd mesélek valami jó sztorit, ha jobban leszek, oké? Addig meséljetek ti valamit.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lanyok!

Szombaton apa elment sielni en meg at anyuekhoz.Mikor hazaert latom hogy valami nem stimmel hat nem meghuzta a terdet?Valahogy rosszul esett.Na igy lehet elengedni egy pasit egyedul valahova! :P :P Vasarnap igy ot is "apolgattam" meg ugye takaritottam is mert szombaton elblicceltem.Egett is a kis arcom! :oops: :oops:

Flora szerintem a borotvalast nem usszuk meg szulesnel mert ugyan most en is borotvalom de majd 7 honaposan nem hiszem hogy odaferunk a hasunktol! :D Tukorbol meg eleg gaz lehet! :D A beontesrol meg csak annyit hogyha csak ennyit kell elviselnem egy babiert akkor johet! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno pihengessel sokat!Anyunak szoktak ilyen fejfajasai lenni,az orvos is csak azt tudta mondani hogy migren es pihenjen vele.Meg hogy az idojarasi frontoktol van.De azert olyan jo lenne ha baba lenne! :wink: Remelem hamar jobban leszel! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szoval mi ugy jottunk ossze hogy en egy olyan helyen dolgozom ahol tobb raktar van egy nagy telepen.Amikor elkezdtem itt dolgozni akkor meg egy masik raktarban voltam es utana helyeztek at ebbe a raktarba ahol most dolgozom.Es o volt itt a raktarvezeto.De az elejen meg nem is gondoltam hogy barmi lehet mert hat o ugy gondolta hogy hazinyulra nem lovunk.(En mar akkor sem gondoltam igy :twisted: Es milyen igazam lett. :lol: )Szoval az elejen csak munkatarsak voltunk.Aztan egyszer bementem az irodaba es mondtam neki hogy akarok toled kerni valamit.Valasz: egy csokot?En meg hulyesegbol ravagtam hogy azt is de eloszor valami mast.Na innentol kezdve sodortak az esemenyek.Mire eszrevettem hogy mi tortenik addigra mar fulig egymasba voltunk szerelmesedve.Hat igy tortent. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok! Gyönyörű tavaszt Nektek! Egy csoda ez az idő!
:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Bár én ma is dolgozom, de kit érdekel, ha ilyen idő van! De csak hatig és akkor még lehet egy jót sétálni!

Évi, Te már tényleg nem félsz semmitől, ami a szüléssel kapcsolatos! Olyan jó neked! Én még sokat parázok, a fájdalomtől is! Tudom, hogy sokan kibírták már, de...
Nálatok sem egyértelmű ki csábított kit! :D még mindig egy munkahelyen vagytok?

Benó, szedd össze magad! Én is drukkolok, hogy egy baba okozza a rosszul létedet, de sajnos én is ismerem a migrént! Kitartás, nálam átlagban három nap iszonyú kín!! :? :cry:

Kép
szilzi
 
 


Tetszett a történetetek, Évi! :D :D
Én még nem vagyok a topon a sztorizáshoz, úgy tervezem, hogy (1 órám van össz.) suli után befizetem az osztálykir.-t az OTP-ben (ma van a hat.idő), aztán elballagok az orvoshoz, és kérek tőle olyan fejfájás elleni gyógyszert (egyébként már sokkal jobb, megittam 1,5 l vizet), amit kismamik is szedhetnek, hátha az vagyok, nem? Mert én lázat meg mindent kibírok (na jó, ez nem igaz ám), csak a hülye fejfájást nem, főleg, hogy ez már a 3. nap.
Na, jó, én is leírom.
Az egyik barátnőmnek, Nikinek volt egy pasija, tőlünk néhány utcányira lakott. A pasinak szülinapi bulija volt, mentünk mi is a Nikivel ketten. Nem volt akkor fickóm, de nem is akartam, meg gondoltam, úgyis tökfejek jönnek a bulira (18. születésnapja volt, hö!). Én akkor 19 éves voltam. És akkor ott megláttam egy szakadt farmeros, szegecses (nyaklánc, karpánt vagy mi), fülbevalós, punk sérós csávót, na, mondom, ez érdekes. Mondtam a Nikinek: tetszik egy fiú. Ő meg: ugye nem? De igen. És beszélgettünk a buli végéig, utána hazamentünk hozzájuk, és onnan hazavitt a kis Trabantján, és meg akart csókolni, de én elérhetetlen vasszűzként nem engedtem. A telefonszámot megadtuk egymásnak. Én másnap mentem egy távoli faluba a csoporttársamhoz hétvégére, és emlékszem, anyuék vittek, a kocsiból néztem a mezőket, és a fölöttük keringő madarakat, és tudtam, hogy nagyon boldog vagyok és valami elkezdődött. :P
Aztán nem hívtam fel onnan a faluból, csak vas., amikor hazajöttem. Anyukája azt mondta, hogy moziban van. Hát, ez nem tetszett nekem. Aztán másnap beszéltünk, és utána egy hétig járkáltunk egymáshoz, meg ide-oda, de nem volt semmi! Még csók sem! És kb. az 5. napon azt mondja, hogy neki mindig több barátnője szokott lenni egyszerre. Én meg mondom neki: és most mennyi van? (közben baromira vert a szívem) Erre ő: most csak egy. :D És ki az? Hát, az a lány, akivel a mozi után összejöttem! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ezt képzeljétek el! De aztán minden jóra fordult, csaj kirúg, és azóta is boldogan élünk, míg meg nem halunk. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Mar nagyon vartam hogy ilyen ido legyen! 8)

Egy kicsit azert en is felek,de en akkor fogok bepanikolni amikor majd a szulesre kerul a sor.Elore nem parazok.A fajdalomtol nem felek,szerencsem van eleg magas a fajdalomkuszobom.Egyedul a fogfajast nem birom elviselni.Az nagyon tud fajni. :?

O csabitott el engem,minden az o hibaja! :D :D :D :D Legalabbis en ehhez tartom magam.Azt senkinek sem kell tudni hogy ez nekem nem volt ellenemre! :lol: Nem mar nem dolgozunk egyutt. :lol: En szerettem vele dolgozni,de apa azt mondta hogy bar o is szeretett velem dolgozni,de azert az megse egeszseges.Most mit mondhatnek...Pasik. :roll:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?