Új privát üzeneted érkezett!

Ja, egy fontos dolog:

ma végre találtam egy nagyon kényelmes :) (de drága :x ) farmer kismamanadrágot! Persze nem hagytam ott.

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok Lányok!

Szuper, hogy most ennyi az olvasnivaló, csak maradt volna az agyamban végig, hogy mit is akartam írni :D
Viki, örülök, hogy jó eredményeid lettek, hatalmas drukk a péntek miatt is!
Mia, szép nagy pocid van akkor már... én is megmértem, ahogy Timi üzijét olvastam, nekem "csak" 89cm a körfogat :) igaz előbbre is jársz mint én :D
Svedbaba, ahogy írtad a babanév titkot nagyon kiváncsi lettem, de kivárom a júliust :D igérem :)

Izzadás, ne is mondjátok, én nem csak éjjel izzadok, nappal is rám szokott jönni, és ez még csak a kezdet, mi lesz velünk nyáron ?!

De kibírjuk, szívósak vagyunk :)

Babacuccokból nekem eddig egyedül a hordozó van meg, a kocsit, az ágyat kapjuk, meg babarucikat is... persze azért néhány saját is lesz :)
Na megyek jók legyetek vigyázni magatokra és a csöppségekre!
Megy a vészhelyzet újra, végre :D :D

Sziasztok jó éjt!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó reggelt!

Sévdbaba!

Szopipárna a neve. Én fogok rendelni majd.
Innen:

http://www.szopiparna.hu/index.html

Nekem mammystistyck farmer nacim van, az is egy álom, ajánlom a figyelmetekbe.
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok!

Svedbaba: szoptatós, szopipárna a neve. szerintem jó ötlet venni. én a tesz-veszen licitáltam most egy mikrogyöngyös töltetűre. az eredményt nem tudom mert éjszaka zárult le. bnőm van regisztrálva és reggelre ugye lekerült a vásárlás listáról és nem tudom hogy mi hozhatjuk-e el.
az ára egyébként boltban 7000-10000 ft körül van. de ha vásárolod figyelj oda mert sok "gagyi" van. az a jó ami mikrogyöngyös vagy tönkölybúzás. sima szivacsosat ne vegyél! varrni is lehet, mert nem nehéz megcsinálni, de abba is szivacsot tudsz tenni, ami szeritnem nem előnyös.

desviki: szuper, hogy jó az eredmény, csak a másik is az legyen! drukkolok. én már most be vagyok tojva a cukorterheléstől :twisted: :twisted: :oops:
holnapra lesz kész a vércsoport-ellenanyag vizsgálati eredményem. remélem rendben lesz minden. aztán a nő egyből meg is nyugtatott, hogy lesz a 30. hét körül is... hát nagyon örülök neki :twisted: ... én meg a vérvétel... áááá.... rettegés foka :shock:


látom mindenki szépen gyarapodik sulyban és cm-ben is :D megkérdeztem hogy ki milyen cm-es... erre én nem mértem meg magam... most meg nem találom a mérőkét :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Nekem is kérdezte a védőnő tudom-e, hogy 0 + a vércsoportom. Mondtam neki, hogy én ezt vérvizsg. nélkül is megmondtam volna, mert rendszeres véradó voltam.

Szopipárnában én mindenképpen újat fogok venni, + huzattal.
20150601134430
 
 


desviki!

isteni ez az oldal! ilyen párnára licitáltam, ami tőlük van, mert megtaláltam a huzatot :D
de ez igy nagyon jó, mert akkor tudok rendelni fejvédőt meg paplant meg mindenféle vicik-vacakot :D :D és szép egyformák lesznek. jaj! már tök kivi vagyok hogy a licitem sikerült-e, vagy tőlük rendeljek :D :D most már végülis mindegy, mert itt ez a tök jó oldal. én már annyit kerestem neten a párnáról, de rájuk nem akadtam. terehességem eleje óta keresem a párnát. miért nem téged kérdeztelek?!?!?! :wink:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Szolgálok és védek! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kérdezz bátran mire van még szükséged. ;)
20150601134430
 
 


jaj lányok nem is meséltem... (persze, hogy nem mert tegnap történt :roll: )

szóval. január óta tp-n vagyok. eléggé megviselte a munkahelyem ezt a tényt. aki mellettem volt az 3 hónapja volt ott, vezetőnk nem volt. 5 éves tapasztalattal rám voltak utalva... mikor januárban eljöttem, a helyemre felvettek valakit. azóta van vezető (1 hete), de aki meg helyettem volt azt tegnap lepattintották... felfordulás ezerrel megint :D
drága főnököm ráadásul kitalálta, hogy menjek el iskolába. májusban indul 1 éves. gondolta hogy ugyis ráérek, menjek... oké mennék én, de júliusban szülök... vigyem őt is???? vagy majd apa behordja aztán mondom a tanárnak, hogy bocsi szünet, azaz szopiidő :D hát nevetséges lesz. de hát a drága főnök rám gondolt... persze, tök jól esik hogy még ilyenkor is gondol rám, és számít rám, de abba nem gondolt bele, hogy friss és gyakorló anyuka leszek???? és hétvégenként bedug iskolába????
persze nekem egy fillérembe se kerül :), ezért is nehéz, hogy mit is csináljak... nem lehetne elkezdeni ha már egy éves az én egyetlen Babókám?!?!?! :oops: 8) :shock:

ugyhogy most telefonálok majd ezerrel és kiderítem, hogy esetleg megoldható-e hogy nem nagyon járok be órára, csak vizsgára 8) meg esetleg tantárgyakból felmentést is adhatnának :lol:

Kép

Kép
timi1982
 
 


lehet majd azt is kitalálja, hogy berendez valami játszószobát aztán szülés után a kórházból nem is haza jövök, hanem megyek dolgozni ?!?!?! :shock: :lol: 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Nem lehet egy félévet / évet halasztani a suliban?

Ne hagyd magad, hogy rád kapjon a főnök, mert akkor csak munkával fog zaklatni.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ebben a topikban uj vagyok, de mivel julius 12 korulre vagyok kiirva( van mar egy par idopontom:)) igy gondoltam csatlakozom!

Raadasul ahogy olvastam itt van tobb sorstarsam is.
Ugyan korhazba meg nem kerultam de a 14hettol gorcsol a hasam, es a 16hettol kemenyedik. Az egyik doki szerint ez vetelest fenyegeto jel, a masik doki szerint ez "adottsag" es nincs mit tenni. Pihenkje, szedjem a magneziumot.
Altalaban meg is nyugtat ez a teny, hogy orokoltem, es ki kell birnom, hisz a baba jol van, es a mehszaj is rendben, de amikor nagyon kutyaul vagyok, akkor igen aggodom. Hetvegen is nem birtam tovabb elmentem az ugyeletre. Szentul hittem benntartanak, mert tenyleg iszonyat rosszul voltam- nem hogy egy oraban 3nal nem tobb kemenyedes, hanem vegig kemenyedes, gorcs, hasmenes....- de nem ugyeletes doki megvizsgalt, babat is nezte uh-n mondtaminden rendben, felirt gorcsoldot. Azota lekopogom egesz jol vagyok, bar a napi 3-4 kemenyedes megvan.
De ez a nyugis uzemmod eleg nehez ugy nalam is. Fekudni egyaltalan em tudok- akkor kemenyedik a legjobban a hasam- az ulestol meg mar a fnekem nem erzem.

Ruhavasarlas?- meg csak par darab van, mindent kapni fogunk, mi csak a szemelyes higienias dolgokat vesszuk, meg aminek nem tudok ellenallni:)

4d- meg csak tervben van, de egyre inkabb ra vagyok indulva, pedig teljes gozzel mondtam en nem akarok, mert olyan ijesztoek azok a kepek az ujsagban, ahol hirdetik, de most meg mar ugy szeretnem, hatha meg a nemet is meg tudhatnank!

Kilok- ez is orvos es vedono fuggo, vagyis merlegfuggo, egyik szerint 3 kg, masik szerint 5, de volt olyan is a vedono 53nak mert a terhesgondozoban a no 49nek ugyan azon a heten:), szoval nemtom. A hasam indenesetrre no, de nagyon.
es gondolom hizok is,mert mostansag jott meg az etvagyam:) Meg eleget hallom a paromtol milyen mazsas vagyok....

HAt igy elsore ennyi!
Bocsanat en ilyen iros tipus vagyok:)
Szep napot mindenkinek!
Vendég
 


szia anyjuk!
lehet, h hülyén hangzik, de nekem megnyugtató, h van sorstársam..abszolút megértem az aggodalmaidat, én is rendszeresen keményedem, és pontosan tudom, h mit érzel.. nálam is azt mondja a doki, h ez így lesz végig, és, h nem fenyegető vetélésre kell gondolni..de amikor az ember érzi azt a iszonyat feszülést és nyomást a hasában..brrr.. és tényleg fekvésnél van ez..én olyankor megpróbálok oldalt feküdni, az rövid ideig szokta enyhíteni, bár nekem görcseim nincsenek, de hasmenésem szokott..bár sztem a túlzott magnézium szedés hatása is lehet..sztem az sem hat már. nekem a doki azt mondta, h olyankor igyak meg 2 deci bort kortyolgatva..nem szívesen, de megiszom, nekem bevált. most már lazábban veszem a keményedéseimet, észrevettem, h már nem esem "annyira" pánikba mint első alkalmakkor, de azt nem mondanám, h nyugodt vagyok..sőt..
ilyenkor tényleg csak a pihi segit, el kell terelni a gondolatokat.
kitartás..még van pár hónapunk!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Anyjuk üdv a júliusiak között :) Az sose baj, hogy sokat írsz, mi meg, vagy legalábbis magam nevében sokat szeretünk olvasni :)

Ma voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált, és küldött 3 hét múlva cukorterhelésesre, nah lányok én a cukis löttyöt fogtam ki :( A magnéziumomat nekem még csak most emelte fel a doki 2x1 3x1-re, miután panaszkodtam a keményedésre...
Továbbá itt is jelezték, hogy nem vagyok biztosítva.
Így telefonáltam a nyilvántartóba, és képzeljétek kiderült, hogy 2005. júliustól nem vagyok lejelentve a pénztárnál.
Na most én 2005-ben érettségiztem, utána még ebben a suliban volt egy szakmai évem, és két éve járok a mostani szakképzőmbe. Szóval folyamatosan tanuló vagyok! Édes dolog nem? Főleg, hogy én hétfőn értesültem erről először. ÁÁÁ katasztrófa ami itt folyik.
De remélem mindezért holnap kárpótlást kapok a 4D-n :)
Nálatok is ilyen esős idő van??? Szörnyű, itt szinte egész nap szakad az eső, pfúúúj de utáálom!
Legyetek jók! Cijjasztok

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok lányok előkerültem Én is!

Remélem mindenki jobban van, a keményedéseket sajnálom de a "régi motorosok" már lelkileg megerősödtek s a lényeg a bébik jól vannak.
Bocs de nem olvasok vissza mert nagyon sokat kellene és lusta vagyok meg félszemem a törpéken.
a hízással kapcsolatban 15-nél tartok tele vagyok vízzel már most így engem vízhajtóznak homeóbogyokkal :( kész vagyok más ekkora súllyal szül elöttem meg még 4 hónap van szörnyűűűűűűűűűűűűű :x no ez van....

Szopipárna hasznos állat :wink: mi használtunk és most is fogok az tuti

Anyjuk üdv a csapatban meg a többi újnak is ha vannak :wink:

Nálunk minden rendben a vizesedést leszámítva, Dávidka denszel ezerrel, kis husi van amikor a tesók azon rötyögnek hogy focizik a tenyerükkel :P na persze anyába fordulni és csimpazkodni jobb , ritkán mutatkozik a tesók előtt inkább kommandózik :lol: de nekem azért oda domborít :P .

Mennem kell fürdetni a kölköket meg rendet tenni mert elszálltak agyilag már megint és a hülyeséget hajszolják míg szét nem rúgom a seggüket :twisted: :twisted: :twisted: !!!!!!!!!!!!!!4

tappancs28
 
 


Anyjuk!
Üdv itt!

Pindi!
Én holnap megyek terhelésesre, a cukorgondozóba előrébb hozták. Viszek citromlevet.

Mia!

Örülök, hogy már nem ítéled meg annyira vészesnek a keményedéseket. ;)

Tapi!
Sjanálom a vizesedést.
Teákat nem kaptál ellene?

Én már 2. napja úgy alszom, mint akit fejbevertek.
20150601134430
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tappancs! Tuti helyrehoznak ezekkel a bogyókkal, és nemsoká minden oké lesz! Látom neked sem egyszerű a kis eleven törpékkel, de minden elismerésem, hogy egyik szemed itt a másik ott :)

Desviki! Drukk holnapra. A citromlevet nekem is mondta a doki, inkább az a 120 perc (pontosan 120 perc idegesít), mert különben ismétlés... :(
Remélem nálad minden oké lesz!!!!!

Nos voltam a 4D-n, de csak 80%, hogy Fiúcska, valahogy mire odaértünk szégyellős lett meg lusti :) viszont képzeljétek, hétfőn a genetikain mértek pocikörfogatnak 149mm-t most meg 175-öt :) tényleg rohamosan nő. A becsült súlya pedig 453 gr :) 21,5 hetes terhest csináltak belőlem :D
De ha sikerül most teszek fel két képet, csak összejöjjön :)
sziasztok, mindenkinek szép napot!!!
Kép Kép

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Jóképű manócskátok van!!! Szuper képek!

A 2 órás várakozás nekem is elég gáz. Főleg, hogy az éhgyomros vérvételeket nem nagyon csipázom.
20150601134430
 
 


Viki! Köszönjük szépen a pici nevében is :)
Amúgy nem találod ki, mit hagytam itthon... hát persze, hogy a kiskönyvemet :D esküszöm magamra kéne kötni :D :D
Na igen, nekem a tű már betesz, nemhogy még éhgyomorra is, akkor utána az élménylötty, és még egy szúrás na meg az üres 120 perc!
Középkori kínzás kismamáknak :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Csak ragaszd magadra a kiskönyvet! Nekem mindig az ebédlőasztalon van, ha kell, hanem, mert azt tuti érintem a lakásból kifelé menet.

Én mr várom, hogy holnap milyen balfék vérvevőt kapot. Nincs túl jó vénám, de azért eddig mindig leveték a karomból.
Erre kedden kifogtam vmi antitálentumot, és a kézfejemből vett, 2 különböző helyről. Kékültem rendesen, mint akit vernek otthon...
20150601134430
 
 


Viki!
Uhh na szegény te, hát nem irigyellek, de hátha holnapra normalizálódnak még a bénák is, és kifogsz vmi zsenit! Nekem csak a bal karom a megfelelő, vagyis inkább abból szoktak venni! Naná ami nekik egyszerű!
Annó én is kifogtam egy ultrabénát, majdnem slagcsővel, és hozzá való tűvel akart tőlem vért venni, na akkor én is bekékültem rendesen, azóta nem is vettek asszem a jobb karomból!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
A kedves vérvevő még mondta is, hogy "na majd magával lesznek gondok szülésnél". Mondtam is neki, hogy akkor július végén menjen inkább szabadságra.

:D

A slag cső se gyenge!
20150601134430
 
 


Viki!
Ezaz, hogy még szájalnak is! Nekem múltkor ecsetelték, hogy a szülés sokkal jobban fáj, mint a vérvétel..., mondom neki, na ne mondja, sose gondoltam volna!!! Csoda, hogy még emléxik rá, nem volt épp mai csirke!:)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Sajnos sokszor ezek miatt az emberek miatt tart ott a magyar egészségügy, ahol tart. Sok a begyepesedett ember.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Desviki: köszönöm a szopipárnás linket! Azt hiszem, veszek egyet.

Anyjuk1: Üdv a csapatban! És írj bátran, én is szeretek olvasni!

Tappancs és minden nem elsőbabás kismama: csodállak titeket! Most még el sem tudom képzelni, hogy hogy lehet bírni erővel kisgyerekesként a következő terhességet! Esténként örülök, ha elvonszolom magam az ágyig!

Tegnap voltam terhes-vízitornán, nagyon klassz volt. Az ember olyan könnyű és hajlékony lesz a vízben! És nemcsak kellemes, hanem lazít és erősít is. Csak ajánlani tudom azoknak, akik hozzám hasonlóan vízimádók.

Tök jó volt, a héten már többen is mondták a suliban, hogy szemmel láthatóan nő a pocakom. Most már az a negyedikes kisfiú is elhiszi, hogy babát várok, aki a múlt héten még kételkedett.

Örömteli gyarapodást és szép délutánt, estét mindenkinek!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Én most "csak" svédbaba miatt bátorkodom ide irni :) ja, meg mellesleg július 11-re várom első babámat!

svedbaba!
A nevedből következtetem, hogy te svédországban élsz? Ha igen melyik részen? Csak azért érdekel ennyire, mert én is svédben lakom :) !

d.dodó
 
 


Sziasztok!

A mai napon kaptam kézhez a szopipárnámat. Én is a szopiparna.hu oldalon rendeltem, és 4 nap után ide is ért. Most éppen a hátacskámat támasztja, egyelőre nagyon kényelmes. Kíváncsi vagyok az éjszakára, mert az 5 kispárnából már elegem van, amit magam alá és köré pakolok. EGyet a hasam alá, egyet a térdeim közé, egyet ahátamhoz, és kettőt a fejem alá. :roll: :roll: Talán most a szopipárna néhányat helyettesíteni fog, és végre Apa is hozzájuthat néhány kispárnához, mert már az összeset elszedtem tőle. :roll: :roll: :roll:

Nekem is fáj a hasam alja csajok, de nagyon. Magnerotot írtak fel, de szerintem attól fájhat a vesém. Már két napja, hogy érzem a vesém tájékát, és egy icipicit csökkentettem is a magn.adagomat, de ha holnap is fáj, akkor hívom a dokimat, mert tutira a magnézium okozza. :oops: Majd kiderül!

Pindimanó édes a Picikéd!!! :D :D

Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Desviki! Nahjah, az egészségügy egy külön szám! Mostanában kezd egyre jobban elegem lenni belőle! Nem is tudom miért... :)

D.dodo! Legyél bátor, miattunk is írj :D

Svedbaba! Múltkor elfelejtettem, hogy majd megmutizod a kismami rucit amit kinéztél? Engem nagyon érdekelne!

Vigyázzatok magatokra, és mindenkinek szép estét!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kislány! Valószínűleg egyszerre írtunk! Köszönöm a pici nevében is :) A párna ügy meg tök ismerős dolog, nálam is az összes alattam fölöttem mellettem lelhető:D

Nekem pont a hasam fájása miatt kellett emelni a magnézium adagot a doki szerint, mostmár másképp fáj a hasam! lehet a 3x1 meg túl sok!
Mindenesetre jobbulást neked!!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimanó, Te is vigyázz magadra!
Én most 2x1 magnéziumot szedek. Remélem ez elég lesz. Viszont amit elfelejtettem és le akartam írni, hogy nagyon sokat segít a hasfájásomnál az, hogy bekenem a pocakom jó bőven krémmel, és vagy 10percig simogatom, picit masszírozgatom. Próbáld ki.

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány! Köszike a tanácsot, kipróbálom! Jó hogy írtad, mert nekem a magnézium hiányon kívül más verzió eszembe se jutott.

Most kipróbálhatod az új párnád:) jó éjt, na meg kényelmeset!

Pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok,
úgy látszik igaz, amit a könyvek írnak, h ezekben a hetekben van a legnagyobb hasfájás..
kislány: nekem a doki szigorúan megtiltotta, h simogassam a hasam, azt mondta, h a simogatás méhösszehúzódásokat okoz..szóval nálam ez kilőve..

JÓ ÉJT!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Oltás:

Én nem bírom, mindídg falfehér leszek és feldobom a prakkert :twisted: s állandóan a fejemhez vágják, hogy MI lessz a szülésnél ha egy szúrást se bírok ki.Mire a párom beugat nekik , hogy csönd legyen mert mi a 3. kölköt várjuk s magas fájdalomszintem van, de a tű az tű, ez meg pszichésen kiütve győz :lol: :lol: :lol: erre elhallgatnak főleg mikor mondjuk milyen óriásokat szültünk s most mivel rémisztgetnek bennünket :wink:

szopipárna

Később is jó lesz szerintem arany agya van annak aki kitalálta :wink: én mikor a lányomat szültem tiszta dühös votam, hogy tulajdonképpen nem az én kényelmemet kell szolgálnia, hanem a kicsiét :lol:

Egy gyerek vagy több gyerek

Szerintem csak rémisztőnek tűnik, de nem annyira gáz a valóságban.Nálunk jól elvannak hálistennek csak néha elszalad az a bizonyos paci....mikor meg kell fogni őket mert ha nem akkor borul az a bizonyos bili :roll:

hasgörcs

igyatok napi egy calcium pezsitabit, merzt az is okozhat fájdalmat, ha calcium hiány van a szervezetben

No okoskodásból ennyi :) most mennem kell gyerekezni meg vásárolni, jók legyetek puszka mindenkinek

Sziasztok

tappancs28
 
 



hahó Csajszikák!

légyszi írjátok meg, h a párnából melyiket érdemes választani? a golyósat vagy a magosat? és a kisebb méretű elég, vagy érdemes a nagyobbat? én 160cm vagyok. köszi előre is!

puszka,

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem a terhelésesről, hát eléggé sz@r íze volt.
Még jó, hogy vittem citromot (2 is lefacsartam), mert anélkül tuti nem ment volna le.

Aki ezt a vizsgálatot kitalálta tuti nem volt még terhes.

Mia!
Itt olvashatod az összetételeket:

http://www.szopiparna.hu/anyagosszetetel.html
20150601134430
 
 


mia: koszi a tanacsat, anyukam is mindig a borral jon, hog nyugodtan igyak, es segit. Egy ideig ittam is minden este, de most akkor veszem be a pipolphent, az meg azert kelloen eros, igy azota nem iszom a bort. De lehet akkor ebedidore elore hozom a bort. En magneziumot 3x1et szedek, de epp az ugyeleten mondta a doli, hogy emeljem meg. De nem emeltem, mert annyira ruhellem lenyeni, meg ezen a h eten- lekopogom- jol vagyok, keves kemenyedessel.


szopiparna: en most hogy megyunk haza hozom el noveremtol kolcsonkapottat- ha minden igaz. MAr varom, mert minig parna hianyom van, es parom nalam is parnasabb igy megy a "harc" melyik parna kie legyen:)

Szep napot mindenkinek! Es jo hetveget!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki! Ügyi vagy, hogy túlélted, remélem az eredmény is jó lesz! Szóval ez is középkori kínzási eszköz kismamáknak! :S

Képzeljétek, ma tök jól aludtam, nemtudom minek köszönhető, a fáradtságnak, vagy, hogy feldobott az UH, vagy, hogy még több párnával aludtam... mindenestre jó lenne sok ilyen éjszaka :D

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok!

mia! nekem éppen ma jött meg a szopipárnám :D a nagyméretűt rendeltem meg. mikorgyöngy töltettel. de jól irták... venni kell ki belőle. szerintem nem is keveset. jol meg van töltve, igy nem tudom összehajtani és megkötni a gyereknek, és most mig én használom nekem is kényelmetlen. ha "ráfekszek" kemény.
este szerintem még nem ezzel alszom mert ha kibontom nem tudom visszavarrni szépen. holnap megyünk anyáékhoz szülinapozni. mondom neki hogy szülinapom alkalmából igazán megvarrhatja nekem :D

nagyon tetszik. hétvégén majd kiderül milyen vele aludni. remélem jó lesz, mert most a takarómat gyömöszölöm be a lábam közé. aztán takarózni is jo lenne már valamivel. nekem a párnák nem jöttek be, mert reggelre nem ott voltak ahol kellett volna lenniük.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Timi, én lehet, hogy nem olvastam volna el a tájékoztatót?? :oops: Megpróbáltam tegnap a szopipárnával aludni, de nagyon kemény volt, így úgy döntöttem, hogy szedek ki töltetet belőle. De ezek szerint ki is kell belőle venni.
Úgyhogy ezt megcsinálom ma, és este újból próbálkozom a párnával.

Mia, én a 140-eset vettem. Azt írta a szopiparna.hu, hogy a 160 cm-es túl nagy az egy babát váróknak, inkább ikres kismamiknak javasolják.

A simizésről és lágy masszírról:
nekem senki nem mondta, hogy nem szabad simogatni, és lágyan masszírozgatni a Babucit! Azt tudom, hogy a masszőröknél egy tilalom van, az pedig a terhesség, de azért ez korántsem olyan masszírozást. Inkább a krémecske vagy olaj bedörzsölése. Mindensetre az én hasamnak jó, és utána mindig ficánkol is a Bébikém!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok, Lányok!

Nagyon felhúztak ma a kölykök a suliban, mi lesz, ha a sajátjaimmal nem csak heti 3x50 percet kell majd eltöltenem???? :?

Pindimano:: A H&M-ben vettem a farmernadrágot. Csináltam róla képet, de sajnos nem akarja elküldeni a gép, mert túl nagy memóriát foglal el. Tudja valaki, hogyan lehet képet összetömöríteni?

D. Dodó: Igen, Svédországban élek, Västeras közelében. És te?

Mit tudtok a tönkölybúzás szopipárnáról, amit nem írnak le a tájékoztatóban? Ahogy olvasom, mindenki csak a mikrogyöngyöset rendeli ...

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


sbédbaba!
Mi Trollhättanben lakunk! Mióta élsz kint? Mi májusban leszünk egy éve itt!

d.dodó
 
 


Svedbaba!
Én Paint-tel kicsinyítettem le a képeket. Kép menü, nyújtás/döntés, ott a nyújtásnál a vízszintest is és a függőlegest is lejjebb veszed mint 100%, nekem a fiacskám képei 30 %-ra vannak levéve, lásd feljebb!

Kép

Kép
pindimano
 
 


svedbaba!
szerintem nem tutunk a tönkölyösről semmi olyat... csak drágább :D

aztán szerintem mire eljutunk odáig hogy vegyünk, eltelik a terhességünk fele, meg a gyereknek sezrintem olyan mindegy hogy mikrogyöngyös vagy tönkölyös... szerintem a tönkölyös akkor ér valamit ha a gyerkőc allergiás, vagy arra hajlamos...

szerintem az olcsóbb mikrogyöngyös is nagyon jol funkcionál. csak gondolj bele, van aki varrja! és sima szivacsot tesz bele. ilyen apró darabos szivacsot amit lehet venni. én ismerek olyat és szívesen használja ő is. de azért szeritnem az nem olyan kényelmes.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Óh Svédbaba!!!

A gyerekeid miatt majd ne aggódj!!! Hozzájuk lesz türelmed!!!
És arra is gondolj, hogy most egy más állapotban van, nem biztos, hogy úgy reagálsz mindenre, ahogy "normális" állapotban reagálnád. :D

A város, ahol laktok, merre van??
Mi idén nyárra terveztük a lappföldi körutazást (én 4 hónapot éltem Finnországban, a svéd határ mellett, és nagyon vágyom vissza), de már csak akkor megyünk, ha a Babóc nagyobb lesz.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást, nagyon jólesett!

Én három és fél éve élek kint, svéd a férjem. Vele németül beszélünk, így hamarosan beköszönt majd a bábeli zűrzavar! :D

Kislány: Stockholmtól kb 13 km-re nyugatra lakunk egy Köping nevű kisvárosban. Írd meg, ha jöttök Lappföldre, hátha tudunk találkozni.

D. Dodó: Szóval Trollhaettan. Hogy érzitek magatokat? Ezek szerint a párod vagy férjed is magyar?

Timi: Lassan a mikrogyöngyös felé billen a mérleg nyelve ...

Pindimano: Köszi a tippet, hamarosan kiderül, jól kattintgattam-e.

Svedbaba Kép farmernadrág Kép farmernadrág Kép farmernadrág3

Kép
svedbaba
 
 


Egy aprócska korrekció:

Az a 13 km tulajdonképpen 130.

Svedbaba :roll:

Kép
svedbaba
 
 


Svédbaba, a tali rendben, de attól tartok, ez nem most nyáron lesz. :shock: :lol:
Most már lesz egy utánfutónk is, akit nem hagyhatunk itthon, és így már nem rohangászhatunk csak úgy a nagy világba.
De azért amint tudok, megyünk mindenhova a Csöppséggel, mert a mi hobbink az utazás. :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány!

Ezen a nyáron én sem vállalnám be a találkozót, elég lesz megszokni az új helyzetet. És Pici babával nem egyszerű utazni ilyen messzire. Mi sem akarunk hazamenni egy ideig, talán karácsonyra, majd meglátjuk...

A mi hobbink is az utazás! :D

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 


Sziasztok!

Svedbaba! Nagyon szupi a naci tényleg jó vásár volt, és ügyin kattintottál :)

Jó lehetett ennyi helyen járni, én is elutaznék Lappföldre, mondjuk az én legnagyobb álmom Spanyolország! Kiváncsi vagyok, eljutok e valaha oda :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


svédbaba!
Igen, a férjem is magyar! Neked is? Vagy neked svéd?
Hát legközelebb mi is csak karácsonykor fogunk hazamenni! De már most ugy repül az idő, hogy hamar itt lesz a karácsony :lol: ! Amugy nagyon szeretünk itt lakni! Azért a család és a barátok hiányoznak, de szeretjük Svédországot!

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: