Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy par napja mar olvasom a forumot - csatlakozhatok en is? :)
Nekem november 5.-en volt az utolso menstruaciom, ugyhogy most 6 hetes es 3 napos terhes vagyok. :D Kedden voltunk ultrahangon es minden rendben volt - a ferjem is bejott velem, teljesen meg volt hatodva.
Mi tavaly augusztus ota probalkoztunk, nem akart helyre allni a menzeszem a fogamzasgatlo tabletta utan, igy egy elmentunk dokihoz, ahol mindekttonket kivizsgaltak. Kiderult, hogy nalam minden ok - utana a ciklusom is rendbe jott - de a ferjemnek nagyon alacsony a spermaszama - igy ICSI johet csak szoba. Nagyon csalodottak voltunk, de gondoltuk, jobb hogy ez most kiderult es neki is vagtunk a lombiknak. Januarra kaptunk idopontot. Mar eppen kezdtem volna szedni a gyogyszert, amikor nem akart megjonni. Teljesen ki voltam akadva, hogy megint rossz a ciklusom, es igy tolodik az egesz baba-projekt - nem szamitottam ra, hogy terhes lehetek. Mentem is a dokihoz a megbeszelt idopontba, hogy most mi legyen. Megvizsgalt UH-gal, azon meg nem latszott semmi, de a vervetel kimutatta, hogy terhes vagyok. :D Masnap megcsinaltam a tesztet is otthon - egybol megjelent a ket csik. Elmondhatatlan nagy orom volt, hogy igy magatol osszejott az utolso pillanataban - es ugy nez ki, hogy minden rendben is van. Tenyleg ez a legszebb karacsonyi ajandek!
En egyenlore jol vagyok, leszamitva az almossagot es hasfajast - idonket be-beszur a hasam. A mult heten nem nagyon tudtam aludni, de a doki mondta hogy szedjek meg kalciumot es magneziumot, az segit - es tenyleg jobb lett. Egyebkent en reggel Elevitet is szedek es probalok sok gyumolcsot enni melle.
Igy elsonek ennyi. :) Kellemes napot mindenkinek!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


mazska, örülünk Neked! Tök jó hogy mégis összejött természetes úton :D Jó pocakosodást kívánok :!: Írd meg az adataidat, hogy szuszu beírhasson majd a táblázatba..

yuyu79
 
 


Mazska!

Gratulálok! Tényleg ez a legszebb karácsonyi ajándék! :wink:

Nekünk mindig azt mondták a rokonok, ismerősök, hogy ne görcsöljünk, majd úgyis jön a baba, ha akar. Ettől persze csak még idegesebb lettem. :evil: Közben meg múltak a hónapok, évek és tele voltunk kudarccal, keserűséggel. Múlt pénteken be kellett látnom, hogy tényleg így van, nekünk is olyan időszakban jött össze, amikor már teljesen lemondtunk róla és lélekben már a februári lombikra készültünk. Nem vagyok rá büszke, de sajnos mindent megtettem azért, hogy ez a hónap is sikertelen maradjon, erre tessék! Kész csoda, hogy megfogant!

nellike
 
 

 
 

ez a természet csodája :lol:

yuyu79
 
 


Sziasztok:)

Üdv Mazska és gratulálok a pocaklakódhoz!!!


Nemrég értem vissza a dokitól, egyszerűen leírhatatlan érzés volt hallani a pici szívverését:)))))))))))))

annyira boldogok vagyunk, a párom is teljesen el volt képedve:)))

Minden a legnagyobb rendben, 1 cm-es a csöppség, január 17-én kell újra mennem, akkor végzik el a különböző vizsgálatokat + kaptam beutalót védőnőhoz.

:) köszönöm mindenkinek aki szorított nekem, éreztem:))

sniky
 
 


Mi is éreztük, hogy minden rendben lesz! :) :) :)

nellike
 
 


Drágák vagytok:)))

Küszködtem a könnyeimmel uh közben:)))
ez a legjobb dolog a világon:))))

sniky
 
 


Holnap megy még valaki uh-ra rajtam kívül?

nellike
 
 


Szuper dolog lehetett Niki! Nincs mese, anyuka leszel! :wink:

nellike
 
 



Örülök Niki!
Én is akarom már ezt az érzést!

Erika
knéerika
 
 


Mazska ez csodálatos!Gratulálok!(Nekem lombikos babáim vannak a pocakban)
Képzeljétek beteg vagyok 37.3 orrdugulás,torokfájás,fexek

lanyané
 
 


Lanyané!
Gyógyulj meg mihamarabb! Sokat feküdj és igyál sokat!

Erika
knéerika
 
 


lanyané, jobbulást! Vigyázz Magadra :!:

yuyu79
 
 


Lanyané! Jobbulást! Sok mézes tea, pihenés!

nellike
 
 


bizony lanyané,

jobbulást neked, pihenj sokat, küldöm neked a sok pozitív energiát az éteren keresztül, hogy mihamarabb meggyógyulj!!!

Erika, hidd el már nemsokára érezheted ezt az érzést, nagyon, de nagyon fantasztikus:))

nellike, Te holnap hányra mész?

köszi yuyu:)))

sniky
 
 


Niki!
Gratulálok! Az utolsó mensetől számítva vagy ma a 7+0 napon? Biztosan gyönyörű érzés lehetett:)

Nellike!
Én is holnap megyek uh-ra:)

Ez a lombik dolog érdekes:) Márciusban mentünk volna mi is, de a csöppségem űgy gondolta, megy neki ez egyedül is:) Viszont sok mindenkitől hallottam már, hogy az első lombik előtt vagy két lombik között spontán jött a bébi:)
tami75
 
 


szia Tami:)

pontosan, ahogy mondod:)) nov. 1-től számítva 7+0 napos vagyok:)) az ultrahang méretek alapján 7+2 :))

sniky
 
 


Niki!Tami!

Én holnap nem időpontra megyek, de kb. úgy terveztem, hogy 11.00 órára érünk a kórházba. Aztán, hogy mikor hívnak be, az ugye kérdéses. :? Egy meddőségi központba járok, ahol pénteken ezren vannak. Remélem hamar túlesünk rajta.

Para, para, para... :mrgreen:

Jó éjt mindenkinek!

nellike
 
 


Nikianyu gratula!!! engem is a szívhang döbbentett meg.

Lanyané sok sok +++++++++++, gyógyulj!

Mazska, Isten hozott a pocakosok körében :)

na folytatom a karácsonyi takarítást, amíg nem jön az esti róka koma :)
columbine
 
 


Lécci vegyetek kia tábliból mert: Voltam orvosnál ma és az sztk-ba mentem amit utólag nem bántam meg amennyire paráztam vele. Még ultrahang is volt ott.
Na szóval az van hogy mondtam hogy mi a helyzet hogy pozitív volt a teszt de szerdán reggel vérzés azóta barnázás. Mondta a doki hogy vetkőzzek le mert ultrahangon megnéz. Hát már rendesen véreztem:( Mondta hogy 13 mm-es a nyálkahártya ami szerintem jó. de terhességet nem lát. Vagy korai vagy elvetéltem. Így holnap megyek vérvételre. Megnézik a hcg szintemet mert ha terhességre utal akkor kapnom kell anti d-t a vércsoportom miatt és két ünnep között kell visszamennem és ha nicnsen terhesség de a nyálkahártya vastag még akkor egésségügyi sajna.:( :( MEGINT!.
Ez van.
Pedig még magas a hőm

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia harivera!

Kivettelek, de szívből sajnálom és nagyon remélem, hogy mihamarabb visszatehetlek. Szorítok. A többieknek meg gratulálok. Epedve várom a január 2-t.

Kép

szuszu
 
 


Hoppá knéerikát kicsit öregítem, elnézést, mellégépeltem. Mentségemre legyen mondva, hogy hulla fáradt vagyok :cry:

Bocs.

Kép

szuszu
 
 


Sziasztok!

Mi sem hittunk benne, de lehet, hogy ez kellett hozza. Jo azert hogy osszejott igy a maga utjan. :)

Az adataim: 30 eves, 6het+4nap, a korhazat meg nem tudom, ez lesz az elso baba. Budapesten, Kispesten lakunk es augusztus 11-en kellene a babanak erkeznie a naptar szerint. Legkozelebb januar 3-an megyek dokihoz, remelem akkor mar tobb minden kiderul.

Jo ejszakat!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Sziasztok!
Mazska gratulalok!
En ma voltam eloszor dokinal miota tudom hogy terhes vagyok. Megvizsgalt es megnyugtatott hogy minden rendben van, jo helyen van, mehen belul, zart a mehszaj. Szoval aug. 17-e a szules varhato datuma. Meg ultrahangon nem voltam, azt mondta nem is kell, majd csak januar vegen.
Kepzeljetek, olyan meghato volt. A doki behivta a paromat, es gratulalt neki, elmondta, hogy minden okes, es a paromnak konny szokott a szemebe, annyira boldog volt. Aztan miutan kimentunk a korhazbol, oromeben ugralt az utcan. Szoval most nagy a boldogsag.
Egyebkent nagyon igaz, hogy pont akkor jon ossze a baba, amikor nem varnank. Mi fel evig probaltuk, hasznaltam Babymarkot, PG53-at, homerozest, de sehogy nem akart osszejonni. A doki mar meg is adta egyik kollegaja nevet akihez mentunk volna kivizsgalasra, de ugy voltam vele, hogy most mar varok januarig. De milyen jol is tettuk. Szoval nem szabad gorcsolni semmin sem.
Jo ejt mindenkinek!
eperke25
 
 


Jó Reggelt mindenkinek!
Ilyen korán reggel már dolgozni kell! De ez az utolsó nap az évben! Ez vigasztal!
Hogy vagytok ma reggel?
Én most jól, bár kis émelygés meg van, de ez türhető még!

Erika 8)

Erika
knéerika
 
 


Vera, sajnálom... de hátha mégsincs nagy gond, még ne add fel :wink: Már vártam hogy itt is jelentkezz, mert a másik topicban olvastam már, hogy gond van Veled :-(

Többieknek gratula, és mindenki vigyázzon ám magára :)

yuyu79
 
 


knéerika, én még holnap is dolgozom sajnos :-(

Én nem hánytam ma se, viszont néha szurkál picit a hasam... meg nehéz volt felkelni reggel persze :wink:

yuyu79
 
 


Hát nekem is szurkál, a felkellés minden reggel nehézkes. Úgy innék már egy jó kávét, de egyszerűen nem tudom meg inni! nem kívánom! És ez olyan rossz! Pedig imádom a kávét.

Erika
knéerika
 
 



Szép jó reggelt mindenkinek!

Vera, igazán nagyon sajnálom, de ne add még fel, szorítok, hogy a nehézségek ellenére köztünk maradj!

Lányok, nálam sajnos kezdődnek a rosszullétek:( bár rókakomával még nem találkoztam, de úgy érzem bármelyik percben ideérhet....

Én is már csak ma dolgozom, viszont céges karácsonyi ebédem lesz, amit most még nehezen tudok elképzelni, de vhogy túlélem.

Erika, a felkelés nekem is nagyon nehezen megy, egyre többet bírnék aludni és az ágy is mindig visszahúz:)) már nagyon várom a mai nap végét, mert utána, ha minden igaz két hétig pihenek:)

bár holnap még vár ránk egy nagybevásárlás, amihez egyelőre nem sok kedvem van:(

ti már elintéztetek mindent az ünnepekre?

sniky
 
 


Mi is holnap vásárolunk, meg takarítok... Aztán vasárnap hétfőn főzés, és család látogatás!

Erika
knéerika
 
 


Nekünk is hiányzik még pár ajándék, meg a takarítás is visszavan. Ez mind vasárnapra marad.. Főznöm szerencsére nem kell, mert minden nap látogatóba megyünk valahova az ünnepek alatt, vagy az én, vagy a férjem családjához..

yuyu79
 
 


Nekem sem kéne főzni, de a filling miatt csinálom. Alig leszünk otthon az ünnepek alatt, aztán meg úgyis adnak sok sok finom kaját, a nagyszüleim is!

Erika
knéerika
 
 


Mi most Esztorszagban vagyunk, a ferjem szuleinel - igy teljes nyugalom es pihenes van. De azert hosszu programokat mi sem tudunk tervezni - delutani piheno mindig beutemezve. :)

Kellemes karacsonyi keszulodest!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Már mindenki készülödik a karácsonyra?? Senki nem ír?? Képzeljétek most kaptam a hírt lehet hogy a két ünnep között be kell jönnöm melózni! Már nagyon elegem van! Még pihenni sem tudok :evil:

Erika
knéerika
 
 


Sajnállak knéerika... Én még azt se tudom a mai meg a holnapi napot hogy fogom itt melóban kibírni ... Legyünk már túl rajta.. ma még az ebéd se esett jól :?

Próbáld lebeszélni a főnöködet, vagy ha lehet jelents beteget ;-)

yuyu79
 
 


Nem tudom mi lesz még!
Majd elválik, de remélem nem lesz ilyen szívtelen a főnők úr!

Erika
knéerika
 
 


Ma tényleg nincs itt túl nagy forgalom... Akkor mindenkinek jó ünnepi készülődést, de azért ne vigyétek túlzásba :wink:

És ha valakinél van valami friss hír, akkor jelezzétek ám!

Kellemes Ünnepeket :!:

yuyu79
 
 


Megjöttem az Uh-ról. Az uh szerint 6 hetes vagyok és már van szívhang! Én végigbőgtem az egészet, annyira megható volt
tami75
 
 


Gratulálok Tami. Ha elküldöd az adataidat, akkor beteszlek téged is a táblázatba. Én szerencsére holnap már nem dolgozom, de előttem van még a bevásárlás és a takarítás.

Kép

szuszu
 
 


Szuszu!

Név: Tami75
Kor: 32
Terhességi hét: 6+3
Lakhely: Szeged
Szülés várható ideje:?
tami75
 
 


Tami, itt kiszámolhatod a várható időpontot: http://www.naptarak.com/naptarak_terhesseg.html

szuszu
 
 


Kép

szuszu
 
 


Szuszu!
Kiszámoltam. Augusztus 10.

Nem értek valamit: a doki azt írta a papírra, hogy 6. hét. Ezt honnan számolja? Mert az utolsó mensitől számítva már 7+5 vagyok.....vagy ő a baba méretei alapján mondja? Ha valaki tudja segítsen
tami75
 
 


Ja és a 12. heti uh-ra január 29-re hívott, ami ahhoz képest 12 hét, amit ők számoltak......
tami75
 
 


Tami na látod ez jó kérdés,de elképzelhető,hogy a méretek alapján mert a szülés ideje lényeg nem a számolási forma,mit írt a papírra mekkora a pici :?:
jajj lányok készvagyok Apa ápolgatott egész este,gennyes a torkom,az orrom nem kapok levegőt,köhögök szegény át is ment éjszaka aludni a másik szobába mert szörcsögök szenvedek,a kamilla inhallálás az jó,meg az öblögető,és várom a csodát,a nyirokmirigyem jól bedagadt :cry: remélem mindenki megussza a télen a nyavalyákat.

lanyané
 
 


lanyané, továbbra is jobbulást kívánok... Remélem az ünnepekere már jobban leszel ;-)

Tami, gratulálok!! Nem tudod hány napos szokott lenni a ciklusod? Mert ha hosszabb 28 napnál, akkor persze igaza lehet a dokinak, és később foganhatott a baba... De én se vagyok teljesen képben..

De jó Neked, hogy már volt szívhang.. én elvileg 6+4 voltam a vizsgálatkor (vagy pár nappal kevesebb), de nekem még nem volt. 28-án megyek megint, remélem akkor már lesz :wink:

Nekem a 12. heti uh az január 25-én lesz, de nekem ez az utolsó menzeszhez képest 12 hét... Ki érti ezeket a dokikat :?:

yuyu79
 
 


sziasztok:)

én pl. január 17-re kaptam időpontot, de akkor még éppen csak a 11. hetet töltöm...

most már én sem értek sok mindent:))

viszont jó hír, hogy elengedtek január első hetére is szabira, így életemben először 2 egész hetet pihenhetek, el sem hiszem:)

elköszönök kicsit, indulunk bevásárolni az ünnepekre, meg egy pár ajándékot beszerezni....


szép napot nektek:)

Puszi!

sniky
 
 


Sziasztok

Helyzet:Ma is voltam dokinál mert megkaptam a HCG eredményemet ami szerint pozitív. Igaz határ eset de termel a szervezetem valami miatt hcg-t. Megint megnézett ultrahangal és láttak valami foltot ott de világosat szóval még nem petezsákot és így azt mondták hoyg nem látni terhességet a méhben. De viszont mivel ez nem mensi mert csak vérezgetek,barnázgatok így 27-én egy menotesztel kezdem a napot és utána délben a dokihoz fel mert 3 tényező van kilátásba:
1:nagyon korai a terhesség
2:méhen kívüli
3:sajna megszakadt a terhesség
Nos ha az 1-ő van annak nagyon örülök de akkor megint úgy jártam mint a Petivel mert ott is úgy volt hogy pozitív teszt utána vérzés darabossal doki megnézett és semmit nem látott de rá 2 hétre ott dobogott Petim. Így lehet ez is iker terheség lett volna.
Ha a 2-ik akkor műtét
Ha a 3-ik akkor is mert ki kell tisztítani. És gond a vércsoportom is mivel én A rh - vagyok.
Én nagyon bízom az 1-esbe mert van cici feszülésem és a méhemen egy ponton úgy érzem mint ha izomlázam lenne.
Szóval az ügy nincsen lezárva.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: