Új privát üzeneted érkezett!

buci:
ha nem akarsz bevenni gyógyszert, akkor ajánlom a levendula illóolajat. Egy pár csepp a fájó területre, jó belemasszírozva és elmúlik a fejfájásod.

Nekem se ajánlotta a doki a gyógyszert, úgyhogy az előző terhességem alatt valami kínai olajjal kenegettem a fejemet (anyukám szerezte de már nem tudom a nevét), mert én is érzékeny vagyok nagyon a hidegfrontra.

gigaboszi:
ne bolondozz, miért kellene egyetértenie mindenkinek mindenben?! Jó ha egy kicsit lehet vitatkozni a várakozás időszaka alatt - egyik uh-tól a másikig - valahogy le kell vezetni az idegességet :D
Nekem is a doki írt fel 32-héttől minden nap egy kis martinit, bár azt leváltottam vörösborra, mert méhösszehúzódásaim voltak és csak így tudtam ellazulni. A férjem meg totál ki volt akadva, hogy milyen jó dolgom van hogy receptre ihatok - én aki ráadásul antialkoholista vagyok! Az első pohártól totál becsíptem, vigyorogtam mint egy vadalma. :)

Kép

Kép
éca
 
 


köszi mindenkinek a hasznos tanácsokat. Azt hiszem gyógyszert nem veszek be, próbálkozom a természetes gyógymódokkal (zokni, :D :wink: , masszázs) és reménykedem hogy elmúlik.

Holnap jövök! Mindenkinek jó éjszakát!
Puszi

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!benéztem hozzátok is bár én május 17.-re vagyok kiírva.Annus nem azért hogy szekáljalak de nem értem ezt.Neked hamarabb kiderült a terhesség és mégis 3héttel idősebb az enyém.Nekem az utsó mensi első napja aug.11.
Csak azért van bűntudatom mert az esküvős fórumon te már tudtad h terhes vagy én meg irigykedve meséltem a páromnak,aztán kiderült előrébb vagyok mint te.Rosszul esik de nagyon remélem te is hamar behozod azt a 3hetet.És tényleg ne haragudj h megelőztelek. :oops:
Vendég
 

 
 

Éca! Az a kínai olaj szerintem a Polar Bear lehetett. Kámforos-mentolos, szerintem is nyagyon jó.
Illó olajokat aki még nem használt, óvatosan! Engem egyszer egy kád vízbe csepegtetett 10 csepp citromolaj úgy megtréfált, hogy az egész testm tiszta kiütés lett tőle, és ha nincs otthon calcium - amiből kb. 10-szeres adagot magamba tömtem - akkor az ödéma okozhatott volna bibit, mert már fulladtam. Persze ez is egyéni, én sem gondoltam volna, hogy így hat rám. A levendula az tutikirály!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt, szép napot, meg ilyenek, csak beköszöntem. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok
Én is csak beköszönök,mert most nem jut semmi az eszembe... :(
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lassan készülődöm, mert megyek ultrahangra, remélem most már látom rendesen a petezsákot és méreteket is kapok róla. Szorítsatok! :wink:

zöldi:
meg nem mondom, mert sose figyeltem a nevét, egy nagyon kis picike átlátszó üvegben volt, zöld kis dobozban.

Kép

Kép
éca
 
 


Éca drukk és várjuk a híreket :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok egy szörnyű éjszaka után. A kínzó fejfájás egyáltalán nemjavult, sőt! egész éjjel semmit sem aludtam. Most is nagyon rosszul érzem magam. Várom anyukámat az Algopyrinnel, muszály bevennem egyet, mert már nem bírom.

Remélem babszememnek nincs semmi baja odabennt, egész éjjel ezen is rágódtam...

később jövök csajok, csak most totál használhatatlan vagyok. :cry: :cry:

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok csajok!

Éca várunk nagyon a hirekkel!!! :) :) :) :)



Buci!Jobbulást kivánok és gyorsan vedd be azt az algopyrint.Babszem miatt ne idegeskedj egy kismama legyen nyugodt,babszemnek is az lesz jo!Nem kioktatni akarlak,csak nyugtatni,mondom ezt én aki egyfolytába aggodom a baba miatt!A lényeg az hogy nyugi! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Vendég
 


Buci, nyugodtan vegyél be algopyrint, ez a szörnyű fejfájás sokkal rosszabb mindkettőtöknek! :( Jobbulást!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Gitka!

Amikor első alkalommal voltam uhn még petezsákom se volt!Szóval dehogy előztél be,csak később derült ki nálad...(legalábbis remélem) :lol:
Nálunk valószínű a fogantatás is később volt legalább 1 héttel!

Nem véletlenül várom a pénteket,elhiheted.Reméljük csak lassabban fejlődik...

annus11
 
 


Na csajok, bevettem egy szem Algopyrint és máris jobban érzem magamat. A hasamat érzem picit (fájdogál enyhén) és halvány barna foltocskám is volt a bugyiban, de ezt szerintem az Utro okozhatja, már hetek óra dugdosom felfelé. Biztos kikezdi a hüvely falát.

Aki Utro-t szed vannak ilyen jellegű tapasztalatok?

Jaaj de jó végre nem fáj a fejeeeeeeem!! hipp-hipp-hurrá!!! :D :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!
Buci,én nem használtam soha ultro-t,és elég túlaggódó+pesszimista ember vagyok,de szerintem a "barnázgatás"semmi féle képpen nem jó jel,inkább mutasd meg dokinak,főleg ,hogy a hasad is fájogat...Biztos ami biztos..
Vendég
 


Buci!

Én szedek!De nem kúpom van,hanem kapszula...Én a barnázásra kaptam pont.Vagyis amikor megvizsgált barnáztam és így már 3 hete szedem.12.hétig kell.De szerencsére azóta nincs semmi...koppkoppkopp :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlankodásért, csak Bucit szeretném megnyugtatni...

igen, lehet az Utrotól, nekem is volt, kb. ennyi idősen...aztán később megszűnt, a 13. hét végén hagytam abba az Utrot.

Üdv,

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila: köszi szépen a megnyugtatást :D, reggel volt egy pici halvány barna, azóta semmi. Remélem tényleg nincs semmi gond.

bárány: pénteken kell mennem a dokihoz, majd akkor elmondom neki, remélem addig nem lesz több. Én is elég aggódó típus vagyok, pedig nem kénel :?

Annus: nekem azt mondta a doki, hogy szájon át és hüvelyen is lehet használni, amelyik kényelmesebb. Azért használom hüvelybe, mert gondoltam így könnyebben eljut a megfelelő helyre. DE ma a többit szájon át fogom inkább.

Éca: Gyere a jó hírekkel!! Várunk nagyon!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Éca! Gyere gyorsan a hírekkel!

Buci! Remélem, azóta már nem fáj a bucid. Az utró tényleg okozhatja a barnát, de ha nem múlik, szerintem doki! Ha utrótól van, szerintem szájon át fogja szedetni.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Nálunk még nincs hír a babáról, de ha minden jól megy jövő hónapban már lesz. (most volt peteérésem, és csakis úgy állok hozzá, hogy biztosan sikerült, szóval nincs is kérdés, hogy mi lesz a következő hónapban:))
Azért csatlakozhatom hozzátok?

sziasztok
csiziz
 
 


Szerintem nyugodtan csatlakozhatsz!Reméljük nemsokára neked is lesz pocaklakód!Üdv a csapatba! :)
Vendég
 


Éca!Hát nem jössz dicsekedni?Remélem minden rendben!? :roll: :) :)
Vendég
 


Sziasztok

Nekem 3 gyerköcöm van, és most próbálkozunk a negyedik babóval, ma vagyok a 36. napon, clostylbegitet szedtem ebben a hónapban is, de valahogy elhúzódott a 28. napra az ovulácio. Holnap megyek dokihoz. Akkor leszek az ovu utáni 9. napon. Szerintetek fog már valamit látni?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Bocsi lányok, de mire hazaértema dokitól olyan fáradt voltam, hogy befeküdtem az ágyba és nemrégen ébredtem. :oops:

Szóval van egy 7x8x7 mm-es petezsákom benne babakezdeménnyel! :D A másik petezsákot is látta a doki, de azt mondta nagyon picike, úgyhogy kitudja mi lesz vele. Így egy babára készülünk, max. meglepetés ér 2 hét múlva ha behozta a lemaradását. :roll:
Következő uh október 31-e.

Buci:
én is használok utro golyót, de nekem soha nem volt ilyen tünetem mellette, úgyhogy passz.

csiziz:
üdv köztünk és sok sikert! :wink:

Kép

Kép
éca
 
 


Éca! Yipppííííííííííí :lol:

Gabi! UH-s követős volt, és repesztős időre huncutkodós?

Kép
zölddisznó
 
 


Éca gratula a 7x8x7 mm-es petezsákhoz,benne a babkezdeménnyel :) :) :) :) :) :) :) :) :) !Azért én szoritok a másik petezsáknak titokban! :roll: :roll: :roll: :lol:
Vendég
 


zölddisznó nem. Fogigátlót szedtem és azért kaptam clostyt mert nem indult be utána a peteérés. Előző terhességeknél is volt ilyen, akkor is ezt szedtem és utána a 3. ciklusban sikerült, de akkor nem húzódott el ilyen sokáig a ciklus. Ezért megyek most, hogy megnézzen, megnyugtasson nincs semmi bajom, vagy ha még is akkor utána járjunk. De úgy beszéltük meg hogy ha ebben a hónapban nem jön össze akkor, a következő ciklusban már nézzük uh-on, repesztés, és ha úgy látja hogy nincs hatása a clostynak akkor további kivizsgálás.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nem tudom ti értetek e a hőgörbéhez azért belinkelem nektek.

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 79200_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi:
nem hiszem hogy látna még valamit. Esetleg egy ßhcg szint nézéssel tudnák megmondani, hogy sikerült-e.
4 baba?? Azért nem semmi, milyen idősek a gyerekeid?

Kép

Kép
éca
 
 


éca Bettina 9 éves lesz, Norbert 6,5 éves, Réka 3,5 éves

Hát az se baj ha konkrétan nem lát babát, de ha már azt mondja hogy vastagabb a méhnyálkahártya már az is valami

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát, Gabi, ez a görbe nem túl fényes. Tuti, hogy akkor volt peteérésed? Érzel olyankor valamit? vagy csak a rendszer rakta oda? Amúgy lehet, hogy nincs jelentősége, ronda görbékből is lábban már gyönyörű + teszteket. Nem lősz el egyet?

Kép
zölddisznó
 
 


zölddisznó aznap nagyon fájt a hasam, azt hittem hogy megjön, és utána másnap már megugrott a hőm. Ma vagyok a 8. napon pe után, de - volt a teszt, de szerintem az még korai is volt

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Értem Gabi. Én később mennék dokihoz, most nem sokmindent lát szerintem.

Kép
zölddisznó
 
 


zölddisznó hát azért elmegyek, mert attól tartok hogy mi van ha nem is volt pe csak én gondolom hogy a 28. napon volt, és akkor meg már nagyon hosszú lenne a ciklusom, volt már olyan hogy 50 napig sem volt meg, nem akarom olyan sokáig elhúzni. így legalább az uh-ból látszik hogy közeleg e egyáltalán menszesz, vagy valami, mert az uh-on az látszik hogy vastagszik e a nyálkahártya. meg az továbbiakat is megakarom beszélni vele.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Éca: gratulálok a szép petezsákhoz, még a másikból is simán lehet babó... szurkolok. :wink: :D

Gabi: remélem sikerrel jársz a dokinál és fog látszódni valami...

Csiziz: üdv. köztünk!!

Én már szerencsére jobban vagyok, az enyhe barnázás is megszűnt , szinte említésre sem méltő annyira kevés volt, az Utrogestant már szájon át vettem be délbe, aludtam is egy jó nagyot tőle.
A hasam szúrkál és feszül egész nap. Ti hogy vagytok?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Elég régen jártam itt, örülök, hogy van mit olvasgatnom!

Tegnap voltunk dokinál és nagyon boldogok vagyunk, mert Manóka méhen belüli és jó helyen tapadt meg, sőt hallottunk szívhangot is, ami nagyon nagy élmény volt. Ezt meg kellett osztanom veletek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként ti hogy álltok ezzel a babona dologgal, beszéltetek a babáról? Hihetetlen, hogy még mindig nincsenek rosszulléteim, néha émelygek, de az is érdekes módon csak este szokott lenni. Ti hogy vagytok?

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Torokgyulladásom van... :cry:
Vendég
 


Mankabi: ez nagyon jó hír!! Gratulálok, képezelem mennyire boldog lehettél, ha még szívhangot is láttatok-hallottatok..

GIgi: sajnálom, gyógyulást kívánok Neked, forró mézes tea !!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Na, ebben igazad van, Gabi. Meg talán a sárgatest is látszana, ha volt PÉ-d. Az jó lenne! :lol:

Buci! Király, hogy elmúlt a bucifájás. ...no és a barnázás.

Mankabi! Húú, de jó! Nagyon korán látták a szívhangot. Nem lehet, hogy idősebb vagy?
Babonáról: nekem mindenki tudja a környezetemben, mert azt is tudják, hogy lombikozunk, és hát ugye szurkolnak, meg érdeklődnek folyamatosan. Muszáj volt elmondanom a munkahelyemen is, mert amúgy gyanus lett volna, hogy már 5. hete táppénzen vagyok.

Giga! Meg C-vitamin hegyek!

Kép
zölddisznó
 
 


Gabi!

Én is Clostit szedtem, de engem az orvosom minden ciklus 15. napján berendelt uh-ra, hogy van-e domináns tüsző és utána 3 nap múlva újra, hogy megrepedt-e. Így nem voltam bizonytalanságban. Ráadásul ő azt mondta, hogy nem is szabad semmilyen stimulálást uh kontroll nélkül csinálni, mert ha túlstimulálódik a petefészek és lesz 6-7-8 tüsző, az sem jó. Ha meg a 18. napon sincsenek megrepedve, akkor tüszőrepit kell adni. Az, hogy Closti mellett a 28. napon van pé, az nagyon furcsa, mert az azt jelenti, hogy nem hat neked. Szerintem menj el az orvoshoz, vizsgáljon csak meg és ha véletlenül nem lennél most terhes, akkor a következő hónapban kérd meg, hogy csináljon középidős uh-t. Ne hagyd magad lebeszélni, mert ezt meg kell neki csinálnia!

A többi gyerkőc simán összejött, vagy ott is kellett egy kis tudományos rásegítés?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Mankabi!Nagyon Gratula!De jo szivhang is volt AZZZTAAAAAAAA! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Boldog vagy gondolom!Én azt gondoltam babonás vagyok aztán mégis mindenki tudja,pedig ugy voltam vele,majd csak akkor mondjuk el másoknak ha letelt a 3 hónap,de nem birtam magamban tartani!De hát ezt is embere válogatj,ha kibirod ne mond el! :) :) :) Örülök nagyon hogy hallotad a kis szivecskéjét dobogni! :) :) Na nem puncsolok tovább!Amúgy az 5 héten még nekem se volt semmi bajom a mult hét ota vagyok elég gázosan.Még irtam is a többieknek,hogy hiányolom a rosszul létet,mondták majd késöbb.Igy is lett sjna!



Gigi!Jaaaaaaaaaajjjjjj!Torok gyulladás!ÁÁÁÁÁÁÁÁ!Az nagyon nem jo!Gyogyulj meg minnél hamarabb! :) :) :) :)
Vendég
 


Hát mit mondjak én ahogy betöltöttem a 6. hetet nem vagyok valami jól, most pl émelygek, görcsölget a hasam. Olyan rossz, hogy az ember nem tudja mi a normális és mi nem... mostmár egyfolytában a pénteki UH lebeg a szemem előtt!!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci!Gondolj arra hogy mindjárt péntek!Már csak kettöt kell aludni! :) :) :) :) :) Tudom az is sok,de mindjárt itt van!

Én csak kedden megyek! :( :roll:
Vendég
 


Hát igen, már nemsokára mehetünk. Te már jó előre jársz, tök jó. Hogy érzed magadat?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Hát nem túl jol egész nap hányinger!Ahogy kinyitom reggel a szemem már rosszul vagyok!Azt mondják a 12. hétig lesz ez.Hát az még nem itt van!Nagyon gyorsan megy az idö!Hát ez van!
Vendég
 


montana eddig azért nem volt uh, mert az előző két terhességemnél is csaka fogigátló zavart be, és a closty rendbe hozott. Erre gondoltunk most is ezért nem volt uh közép időben, de most már eleve megbeszéltük, a doki mondta hogy minden képpen akar középidőben uh-ot csinálni ha most nem jött össze, mert végére kell járni a dolognak, és ha nincs tűsző akkor további kivizsgálás, szóval lerázni semmiképp nem akar, ezért is megyek holnap, hogy mindent megbeszéljünk. Szerencsére nagyon jó dokim van, 10 éve járok hozzá, tökéletesen megbízom benne.

Az első simán 2 hónapra jött, a második 7 hónapra mert a fogigátló után nem volt peteérés, de az utolsó hónapban szedtem clostyt és össze is jött, majd a kicsi szintén fogigátló utáni peteérés hiány miatt a 3. clostys hónapban sikerült.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Én sem bírtam ki,hogy ne mondjam el mindenkinek,de már tökre bánom,ráért volna....Ha esetleg nem lesz belőel semmi....
De nem is nagyon tudtam volna titkolni mert mindenki tudja,hogy cigiztem,egyik percről a másikra meg nem...hát elég feltünő
A torok,has ,fej fájósoknak mielőbbi jobbulást!!!!
Vendég
 


Dehogy most miért húzódott ilyen sokáig ebben a hónapban a dolog nem tudom, ennek akarok minden képpen utána járni

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönünk,
már rég nem jelentkeztem, nincs kedvem még netezni sem a reggeli első mozdulattól kezdve egész nap hányingerem van...
ilyen vacak egyik előző terhességnél sem volt.

Ráadásul még nem mondtuk meg senkinek muszáj legalább mások előtt jól kinézni. Szörnyű!!!

Még dokinál sem voltam még keresgélek, de még a jövő hetet megvárom talán.

Jobbulást a sorstársaknak!
Csilla

babafalva.hu vonalzó
lupus75
 
 


na a vonlzó még mindig nem működik ?!

babafalva.hu vonalzó
lupus75
 
 


Köszönöm a gartukat, aranyosak vagytok!

Mostmár én sem tudom pontosan mennyi idős is vagyok, mert az orvos öt hetet mondott, UH felvételen egyébként most néztem 4 hét 4 nap szerepel. Akkor most melyik a pontos? Azt mondta a doki Manóka 2,5 mm. A szívhang egészen pontosan a szívcső pulzálása volt, néztük a pulzusomhoz és hát nem volt egyforma, úgyhogy biztosan az övé volt. :lol: :lol: :lol:

Gigi: Sajnálom a torokgyuszit, tegnap a párom is szipogva jött haza, aztán reggel már nekem is kapart a torkom. Sok-sok mézes tea! Jobbulást :!: :!: :!:

Buci: mindjárt itt a péntek, bár tudom nehéz kivárni!

Mi csak a szűk családnak mondtuk el a nagy hírt, de nagyon nem bírom magamban tartani. Dolgoztok egyébként? Gondolom sokan otthon vagytok a kistesóval, de a többiekkel mi a helyzet, mivel írjátok hogy sokat pihengettek, betegszabi...stb.

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: