Új privát üzeneted érkezett!

Katavirág: te már a negyediket várod? Gratula!!!!!

Egyébként nekem már nincsenek rosszulléteim, ugyanúgy, mint az elsőnél. A hétvégi dolog, csak a gyomorrontás miatt volt!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Na, teljes a kavarodas :lol: Sokan vagyunk itt a topikban... Klarka! Nem en varom a negyedik bebit, hanem egy masik lany itt a topikban, aki Kerekes neven szokott jelentkezni. En az elsot varom.
Orulok, hogy jobban vagy es velem egyutt szaporitod a nem-hanyos kismamik taborat, biztatva engem ezzel is, hogy jo kozerzettel is lehetek terhes :lol:
Igen Szosszenet, szerintem ha a barnazas mar el mult, el is felejtheted. A gyumolcs meg nagyon egeszseges :wink:
katavirag
 
 


Na, teljes a kavarodas :lol: Sokan vagyunk itt a topikban... Klarka! Nem en varom a negyedik bebit, hanem egy masik lany itt a topikban, aki Kerekes neven szokott jelentkezni. En az elsot varom.
Orulok, hogy jobban vagy es velem egyutt szaporitod a nem-hanyos kismamik taborat, biztatva engem ezzel is, hogy jo kozerzettel is lehetek terhes :lol:
Igen Szosszenet, szerintem ha a barnazas mar el mult, el is felejtheted. A gyumolcs meg nagyon egeszseges :wink:
katavirag
 
 

 
 

Oh, én is a hányingermentes kismamákhoz tartozom .. nekem nincs ilyesmi bajom :) pedig a 9. hétbe léptem ;)
A közérzetem ez a kis malőrtől eltekintve teljesen rendben van, és most már úgy érzem pénteken nem fogok rossz híreket hallani ;)
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Végülis nem festettem be a hajam, csak új fazont vágadtam. Úgy döntöttem, hogy a 3 hónap után befestetem barnára, hogy ne kelljen többet festetni atrehesség alatt.

Ma nagyon megilyettem! Én mióta terhes vagyok, egy lehelettnyi semmi nem volt. Ma reggel meg volt egy kis barnás. Felhívtam a dokim, azt mondta ha nem múlik, holnap irány a kórház, és hogy szerdjek no-spát. Most egy kicsit rózsaszínes, de remélem elmúlik. Most meg egy kicsit szúrdogál a hasam. Nyugtassatok meg, hogy ez normális!!! :(
A munkahelyemen megőrítenek, hogy biztos a másodállásomba miatt, pedig szerintem nem. (masszírozok, de mióta tudom hogy terhes vagyok vagy csak egyet, kettőt, vagy nagyobb szünetekkel csinálom.) A melóhelyen meg hullaság van, nincs semmi forgalom. Meg különben is anya meséli, hogy ők akkor építkeztek amikor velem terhes volt, és bizony nem volt egy leányálom, de nekem attól még semmi bajom nem lett. Ti mit gondoltok?

Ildikó
mutyurka
 
 


Én magamból kiindulva azt gondolom, ha teljes a nyugalom és a pihenés, akkor is előfordulhatnak ilyen tünetek ..
Lásd az én esetem, nekem a nyaralás utolsó 2 napján jött elő, pedig azon kívül nem csináltam mást, minthogy süttettem magam a napon, és lubickoltam a tengerben.
Nem hiszem, hogy a munkád lenne a kiváltó ok .. van aki tornázik, edz terhesség alatt, és semmi baja.

Én mindenképp bemennék a dokimhoz a napokban.
Én is felhívtam és péntekre kaptam időpontot .. az már nincs messze.
Azt mondta, csak akkor fussak be, ha erősen vérzem vagy fájdalmaim vannak .. de nekem csak barnázás volt. (ma az is elmúlt)
A rózsaszínről nem olvastam jókat .. de én aztán tényleg nem értek hozzá.

http://meh.communio.hu/kerdval.htm
itt ha legörgetsz, van szó erről.

http://www.babanet.hu/faq/terpat30.php
itt meg 2 doki válaszol hasonló kérdésekre.

Írj, bármi van, kíváncsiak vagyunk és szorítunk!
szösszenet
 
 


Íme, az én 8 hetes babócám :D :
Kép Kistesó
Vendég
 


Első terhességemnél nekem is volt a 7 hetedik héten 3 napig tartó barnázás, szerencsére nem lett gond. És a barátnőmnek is volt a terhessége elején, de az ő babájának sem lett baja. Olvastam, hogy a mensi elmaradás idején előfordulhat. Biztosan nálatok is csak erről van szó.
Vendég
 


Móóni Nagy gratulaaa. Nem akarok vészmadár lenni de nagyon kukisnak nézem:lol: :lol:

Klarka
Neked is gratula a fotóést vagy is a babóért.

Én vagyok a fogathajtó az 5-ik leendő gyerekkel :lol: :lol:

Tábla itt van. Ha ki van hagyva adat akkor léécci jelezzétek. Kép

Mi most húzunk bele a kellemes részbe. És nagyon remélem hoyg enmsoká zebrásodni fogok

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!
Jó és kevésbé jó hírekkel jövök. A jó hír, hogy mind a vérkép mind a vizelet eredményem tökéletes. A kevésbé jó, hogy megint barnázom, de a mai nap folyamán már bővebb volt. Olyan mennyiségű, mint mielőtt a menzi meg szokott jönni. Én holnap hívom fel a dokimat ez miatt, és valószínűleg holnap fogad is délután folyamán. Csak még nem tudom mikor "szökjek meg" itthonról, mivel holnap lesz a pici 3 éves, és nálunk a szülinapok azt jelentik, hogy az az ő napjuk teljesen.
Majd holnap jelentkezek, hogy mi volt.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Moni!

Hatalmas gratula!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


Kerekes!

Tessek pihenni!

Magi
Vendég
 


Szia Szösszenet!

Köszönöm, hogy írtál. Én most lépek e 7. hétbe, a barátnőm azt mondta lehet a mensi jelző(bár nekem hivatalosan 1 hét múlv lenne) ,azt mondta az még belefér. Megilyesztettél, hogy a rózsaszínről nem jókat hallottál, hogy érted?
Mi 10.-én megyünk Horvátba egy hétre ("nászút" is)mert tavaly szepteber 23-a után az elmaradt. Egy kicsit parázok, nehogy ott legyen vmi gáz,szinte már nincs is kedvem elmenni. Tudtok valami jó utasbiztosítást?

Dokihoz csak jövőhéten megyek ha nem lesz semmi gáz, mert a dokim szabin van és máshoz csak akkor szerenék menni, ha nagyon muszály. Persze ha megint visszajön, meg szarul leszek rohanok a kórházba. Pfuh, én nagyon parázos anyuka leszek, már most szétizgulom magam. Szegény gyerek, lehet addig jó neki míg bent van és nem idegesítem. Lassan mennek a napok, soha nem, telik el ez a 7 hónap és egy hét! Pusz
mutyurka
 
 


Móni - Gratula!!! Bár én nem látok ki semmit a képből, a rutinosabb több gyermekesek már láthatnak ilyenkor nemet? :D

Vera! Én a Szent Imrében tervezem a szülést, első baba .. és neveken akkor gondolkozunk, ha már tudjuk a nemét ;) :)
szösszenet
 
 



Lanyok!

Jo ejt nektek!

Holnap szebb napot!

Magi
Vendég
 


Mutyurka!

Én nem akarlak megijeszteni .. teljesen együttérzek, hiszen én is ugyanúgy aggódom, és szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga :D ;)
Azért linkeltem be a két cikket, mert elég jól leírja, mik lehetnek a kiváltó okok :)

Az én dokim azt mondta, ha nem erős a vérzés és nem társulnak hozzá alhasi fájdalmak, akkor valószínű nincs gond, de érthető, hogy biztosat csak akkor fog mondani, ha látott.
Pénteken, ha hazaérkeztem tőle, írok ide ;) elmondom mi volt.

Mi is Horvátországban voltunk 1 hétig, tegnap jöttünk haza, és nagyon jó volt!
Tengerben szabad fürdeni, viszont a medencéket érdemes kerülni a fertőzések miatt!
Azt mondják, hogy azokban az órákban,amikor nagyon károsak a sugarak (11-14) ne legyünk napon, főleg ne hanyatt ... én ezt betartottam.
Ne extrém-sportolj :) egyél sok gyümölcsöt a tengerparton, pihenj, ne idegeskedj, és élvezzétek az utó-nászutat a pároddal ;) :) - ezt biztos a baba is élvezni fogja :) ;)
szösszenet
 
 


(Én minden évben EUB biztosítást kötök a Generalinál .. de szerintem bármelyik jó, ugyanazokat nyújtják nagyjából ;) és úgyis csak formalitás, mert természetesen nem lesz rá szükség ;) :D )
szösszenet
 
 


sziasztok most voltam dokinál és 8mm-ek vagyunk kb.6hetesek

Kép
e.andrea
 
 


SZIASZTOK!

Tegnap voltam orvosnál, láttam a "kis maszatot", szívhang is volt. :D Kb. 6 hetes.
Viszont nekem múlt pénteken volt egy kis vér, azóta meg egy kis barnázgatás. :( Az orvos látott az UH-on egy kis hematómát, lehet az ürülget...Írt fel kúpot, ami progeszteront tartalmaz...
Azt mondta pihenjek, ilyen korai terhességnél még bármi előfordulhat... Mondtam neki, hogy nem nyugodtam meg.... :(

Úgyhogy Magika, Mutyurka, Kerekes,és Szösszenet megértelek Titeket mit éltek át.....


Adri

Kép
adri0422
 
 


Jó éjt mindenkinek!
Nagyon fáradt vagyok, úgyhogy megyek aludni....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Móni, Adri, Andi: örülök, hogy láttátok a babókat!!!

Úgy látszik ez a vérzés többeteknél előfordul: pihenjetek sokat, ha megtehetitek!!!!!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Andi, gratula a 8 mm-es aprósághoz. :D Adri, pihenj sokat!

Vera, miből gondolod, hogy kukis a bébim??? Érdekes, de a családban hárman is fiúra tippelnek: apukám, a hugom, és az öcsém. Ők is látni vélik, hogy fiú. Párom azt állítja, ő lányt "csinált". :D Nem is akar fiú nevet választni, úgy is lány lesz. Anyukám szintén lányt vár. Én meg már nem tudom, mit gondoljak. :D Kiváncsi vagyok!
Vendég
 


Hu Adri0422, mar vartam, hogy irj! De most megnyugodtam. Gartulalok az UH eredmenyedhez, neked is U.Moni es E.Andi!
A 8mm szerintetetek a bebi teljes hossza vagy az bizonyos ulomagassag: CRL?

Megertelek titeket, akik barnazgattok, hat persze, hogy en is paraznek. De olyan sokan barnaznak, hogy valoszinuleg tenyleg termeszetes.

Mutyurka, szerintem is utazzal es erezd jol magad!

Vera, koszi a tablazatot! Azert sokan vannak, akik nem jelentkeztek regota, pl.: Bambi, Be-be, Nicci. Remelem veletek is minden OK!

Jaj, kepzeljetek. Ugy orulok egy oromhirnek. Egy masik topikban (Babat szeretnek) egy Kamilla nevu lanynak ma pozitiv lett a tesztje. Talan ellatogat hozzank is, mert majusi babas lesz.
katavirag
 
 


Lányok!??
Mikor lehet uh-n már látni, hogy ott van valaki a pociban? Hány hetes korban?
Holnap már ilyenkor biztosabbat tudok, mert megyek dokihoz....
Izgulok, nagyon!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Itt vagyok nem tüntem el csak sok a dolgom mostanába.
Voltam uh-n ahol 3 mm -es élő embriót találtak ez szerintem elég kicsi az olvasaott adatok alapján mert az uh szerint 5 hetes és 6 napos voltam hétvőn piri szerint meg 6 hetes 3 napos valahogy így. Ja és találtak egy 48 mm-es folyadékkal teli ciszta szerű valamit ami elzárja a jobb oldali petevezetékemet ha jól emlékszem ez miatt majd 20-án kell mennem uh-ra. A doki azt mondta hogy ez csak a terhességi sárgatest változástól alakult ki.
Hányinger nem minden nap gyötör úgyhogy elvagyok vele.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Marti80, orulok, hogy te is jol vagy! Ket gyerkoccel azert van boven feladatod, ezt megertjuk. Az embrike merete szerintem normalis. En, amikor egy hete voltam UH-on, akkor voltam 5 hetes es 4 napos, az embrike volt kb. 3-4 mm, a petezsak meg 11mm. Lehet, hogy piri alapjan idosebb terhes lennel, de nem tudhatod, mikor volt peteeres es megtermekenyules. Valoszinuleg kesobb, mint gondolnad es igy minden a legnagyobb rendben.
katavirag
 
 


Sziasztok!
Hát én lennék az a Kamilla nevű lány..... :)

Katavirág! Ha nem haragszol, amíg doki nem látott, addig még nem nagyon irogatnék ide, de aztán gőzerővel!!!!

Hú, nagyon sokan vagytok, de van egy hetem, hogy képbe kerüljek. Addig visszaolvasok.

Mindenkinek hányingermentes napokat kívánok!!!!

Üdv
Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!


Itt vagyok!Sajnos egyre rosszabbul érzzem magam.Nagyon fáj a gyomrom kb. két hete azt hittem ,hogy ez a hányásos időszak velejárója,bár a fiammal sokkal többet szinte egésznap hánytam ,most meg csak öklendezem és max.nyál jön ez miatt nem is tudok megkönnyebbülni rendessen és azt hittem ezért fáj a gyomrom! :cry: De már elviselhetetlenné vált a fájdalom,így elmentem a háziorvoshoz és nagy valószínűség szerint a terhesség kihozzta a gyomorfekélyt amivel már réggebben kezeltek! :cry: És amilyen mázlim van semmilyen erre való gyógyszert nem szedhetek a terhesség miatt!Ígyhát szenvedek tovább,sokszor sírok is annyira fáj!Azt mondta a doki,hogy talán ha szűnik a hányinger ez is enyhülni fog!Nem ehetek semmit csak kimélő kajákat :rizs,krumpli,tészta,pirítos :cry: Úgyhogy most nem túl rózsás a helyzetem!Remélem akik küzdenek a hányássos időszakkal jobban viselik mint én!
nicci
 
 


ollem

hát látoma lába közepét :lol: :lol: de tényleg annyira fiús aza babó ott. :D

Kamilla üdv itten és mint táblafelelős majd ha tuti a dolog add meg az adatokat amik kellenek.

Lányok. akik nem jöttek egy ideje ki vállalja hogy ír nekik privit?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Óóó Nicci :(
Remélem azért gyógyszerek nélkül is ki tudsz lábalni ebből a kellemetlenségből! Fel a fejjel! Jobbulást!!!

Ahogy olvasgatok, látom, mennyire ritka a tünetmentes, nyugodt, kiegyensúlyozott babavárás ..
Vagy lehet csak az eleje ilyen?

Holnap 9.30-ra megyek a dokihoz, szorítsatok nekem!!!
szösszenet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mindjárt indulok a dokihoz....
NAGYON IZGULOK!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary!

Szorítunk neked! Ja és várjuk a beszámolót! :D

Kamilla!

üdv a csapatban! :)

Nicci!

Együttérzek veled, remélem, hogy minél hamarabb túl leszel a "hányásos időszakon" és utána kellemesebb hónapok jönnek!

Emi
emi29
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Most már én is nagyon izgulok.Délután megyünk a párommal uh-ra.Ez már a 2., csak az előzőnél nem volt még szívhang.Az elmúlt 10 napot megpróbáltam végigpihenni.Ha dolgozni mentem akkor meg majdnem összehánytam magam.Minden reggel és este hányinger,meg hányás.Néha barnázgattam is.Ja!És minden délben egy laza 3 óra alvás.Bár igaz, hogy este,ugyanúgy bírtam ezek után is aludni,de 5-kor már fennt kukorékoltam.Szerintem borzasztó lehet ezt elviselni a páromnak.Ráadásul minden romantikus számon, pl. Zséda és Létray Ákos közös számán is elbőgöm magam.Mivel ma megyek dokihoz,ezért a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet,bár tudom,hogy semmi értelme.Azért persze pozitív lett és odaraktam párom reggeli kávája mellé.Ő is elsírta magát.Most már ilyen leszek 9 hónapig?
ágnes27
 
 


Sziasztok lanyok!

Mindenkinek aki UH-ra megy ma megy a +++++++++++++++++++
En is ma este megyek.

nicci!
Ezzel en is igy vagyok!
Bar nekem soha nem volt gyomorfekejem, de annyira faj a gyomrom, hogy nem irok me galudni sem tole.
En mondjuk nem voltam haziorvosnal, de rettenetes az egesz.
Ehez tarsul meg az is hogy a vesem neha faj melle.
Szoval katasztrofalis a doglok.
Most meg is faztam raadasul es kedden 39 volt a lazam, azota nem volt, de taknyolodom es a torkom faj.
EGyszoval egyutt erzek veled nagyon.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, hogy szorítottatok!!!
Szóval voltam dokinál. Megvizsgált, uh. Annyit írtak a papíromra, hogy megnagyobbodott méh látható.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

Az jo!

Mikor mesz megint?

Magi
Vendég
 


Agnes27, Szosszenet, varjuk a dokis beszamolokat!

Nicci, annyira sajnallak, borzaszto lehet. Ha sok tejet iszol, nem konnyebb? Azt szabad es tudom, gyomoregesre jo, mert bazikus es kozombositi a savat.

Magika, hogy vagy?

Kamilla, reszletes beszomolot kerunk, mikor mesz dokihoz, UH-ra, vervetelre. Udv koztunk!

Lanyok, hanyadik hettol lehet erzni, kitapintani a megnott mehet?
katavirag
 
 


Kata!

Koszi a kerdesed Sz*rul de buszken vagyok!

ESte en is megyek UH-ra.
Remelem minden ok lesz.

En mar erzem magamon, ha hanyatt fekszem es megfogom egesz alul a hasam.

Magi
Vendég
 



Hajrá mindenkinek, aki ma uh-zik!!!

Ollem: és babát nem látott?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ollem, szerintem ne aggodj amiatt, mert a doki meg nem latott konkret dolgot, a 6 heten latnak biztosan petezsakot, es akkor sem mindig embriket.

Magi, klassz a hozzaallasod, azert remelem, nem verzel mar, az a lenyeg. Akkor kb. en is 9 hettol fogok hanyatt fekve golyot tapintani?
katavirag
 
 


Ollem!

Ne aggodj, en is 5 hetesen voltam es semmit sem latott, csak megvastagodott nyalkahartyat.
Ket het mulva meg mar szivecske is volt.
Szoval nagyon jo hir a megvastagodott nyalkahartya.

Kata!
Koszi!
Azota nem vereztem.

Magi
Vendég
 


Voltam a dokinál :)
Minden rendben a 8 hetes kisbabámmal :)
Hallottam a szívét dobogni, jó helyen van és minden a legnagyobb rendben :) :)
Nagyon nagy a boldogság!!!!!

Itt nézhetitek meg a drágaságot :)
http://gportal.hu/picview.php?prt=49565 ... 36&index=1
szösszenet
 
 


A vonalzókat hogyan csináljátok? A weblapot már megtaláltam .. csak azt nem tudom, hogyan tud itt megjelenni aláírásként minden üzenet alatt ;) :)
Légyszi segítsetek :)
KÖSZI!!
És a többi UH-snak drukkolok én is! Gyertek beszámolózni!!!
szösszenet
 
 


Oh, sikerült!!! :)

Kép
szösszenet
 
 


Kép

Szosszenet, gratula!

Szoval talaltam egy kepet, ami jol illusztralja egy 6-7 hetes terhes hasi viszonyait, es ebbol nyilvanvalo, miert nem tapinthato meg es miert kell viszonylag gyakrabban pisilni :lol:
katavirag
 
 


Akkor most már tudok rendesen írni.
Cégtől nem tudtam, mert a főnököm állandóan mászkált, és hát az nem túl jó, ha látja, hogy én mit csinálok...Babanet...:-))))
Leírom nektek, hogy mit írt rá a doki:
Valaki fejtse meg nekem, mert nem teljesen értem.
Párom azt mondta, amit írtam nektek, hogy nagyobb méh.
BV: CI:3000 Folytatásában valamivel nagyobb uterus AFV-ban, szabad körny-ben.
Cyt:180

Dg: Grav.s.5?

Két hét múlva kontroll.

Ja hozzá kell tennem, hogy órákig fájt az izém a vizsgálat után..... :cry:
Nem tudom, hogy meddig tart egy rendes ultrahang, még sosem voltam, de szerintem ez nem tartott sokáig. Egy-két perc. Végighúzta...aztán ennyi. Lehet, hogy valamit látott, csak oly' kevés, hogy nem biztos benne....???
Azért írta kérdőjelesre a diagnózisnál???
Azt mondta, hogy valószínű, hogy terhesség. Szinte 100%!!! :D Legalább valami jó hír, nem??? Meg hogy menjek egy hét múlva....(ez is van a papíromon) aztán kitalálta, hogy két hét múlva menjek, mert akkor már látni lehet valószínű! szóval ha látni akarom, akkor két hét múlva menjek!!! És akkor kapok kiskönyvet meg minden.
Szóval szerintetek???

És mindenkinek köszi a szorítást!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Es nem kerdezted, hogy latja-e a petezsakot es az embriket?
katavirag
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: