Új privát üzeneted érkezett!

Heni!

Honnan tudod, hogy neked nincs ilyen szerencséd? :shock: Ennyi erővel nektek is simán sikerülhet spontán, csak épp lehet, hogy a lombikig nem jött össze, de majd a második előtt még lehet, hogy sikerül nem?

Bocsánat, tudom, már leírtad valahova egyszer, csak nem találom. Leírnád nekem megint a gőzgombóc receptjét? Én még nem vágnék bele, csak egyik kolléganőm imádja és örülne neki tuti ha otthon is el tudná készíteni! Köszi!

Sajnálom, hogy nem jössz a talira. :( Nade majd legközelebb! Ha más nem, majd babásat is biztos szervezünk valamikor. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 20:58-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

Tabati, hát az tényleg fantasztikus lehet, hogy sikerült a kollégádéknak spontán!!! A másik topikban vany egy lány, akinek a 4. lombik sikerült, és utána spontán terhes maradt, amikor az első baba kb. 7 hónapos volt csak :D

Heni, nem túl szerencsés dolog, hogy nem ért a védőnő a szakmájához :o De a lényeg, hogy akkor az orvos megnyugtatott. :)
wepe
 
 

 
 

Naja... ezek a védőnők...! :) Ne higgyetek nekik! :):):)
Mi újság Wepe? Jól vagy? Ugye, nem dolgozol sokat?

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok,

Heni, nem dolgozom sokat.
Holnap megyünk vv-re, direkt kivettünk egy nap szabit. 2-4. napon kell menni, de még eddig nem jött meg rendesen, velem mindig szórakozik a mensi :evil:
Szépen fogyatkozik a napok száma a vonalzódon :D
Össze vagy már csomagolva, vagy még az korai ? :oops:

Jól vagytok Kismamik ? Sziszkó, remélem el kerül a rosszul lét !

Tegnap itt voltak az unokanővéremék a két lányukkal, párom olyan sokat játszott velük :D És képzeljétek el, hogy a kisebbik 4 éves lesz, és olyan szépen színez, hogy szinte ki se megy a vonalon! Nagyon szeretnek mind a ketten színezni, és nagyon sokat gyakorolják.

További szép NAPOT NEKTEK !
wepe
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 20:59-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!

Már láttam a másik topicban is a képeket, és egy álom, de komolyan! :shock: :D :D

Na, majd jön a tavaszi szünet és én is vásárolgatok, már alig várom, hogy gyűljenek a cuccok a picinek! :D

Azért az az összepakolás még nem korai? :shock: nekem még rengeteg dolgom van addig, rengeteg cuccot kell beszereznem. :roll: Meg nem is akarok még szülni, ráér majd júniusban. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Azért annyira még nincs berakva semmi, Tabati. Egy helyen vannak a cuccok a szekrényben, de ennyi. Addig nem is szeretném táskába rámolni őket, amíg nincs itt az idő, de úgy sem szeretnék járni, ahogy egy bnőm, hogy annyira hirtelen jött a kisfia, hogy nem volt ideje már összekészíteni a dolgait. Másfél hónappal született korábban, de így is 2900 grammal és 52 cm-vel... És amennyire én Mikit ismerem... :):):) Azt sem tudná, hol vannak a cuccaim. :lol: :lol: Szóval nem bízom a véletlenre.
Lányok, hihetetlenül fáradt vagyok!!! Megint majd' leragadnak a szemeim...

Heni

Kép
szheni
 
 


HENIKÉM!!!!!!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok Neked!!!!


Lányok,este jövök!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Heni!

Hát az én párom is ilyen, de szerencsére nekem itt van anyósom, aki azért mégiscsak nőből van. :lol: Amikor be kellett feküdnöm méhenkívülivel, az is hirtelen jött, és mindent bepakolt amire szükségem volt. Persze azért a tavaszi szünetben tényleg több időm lesz, majd mindent átgondolok, meg listázok, hogy mi van, mi kell még ilyesmi. Én imádom a készülődést, meg a vásárlást is, úgyhogy jó időszak, mert most kedvünkre készülődhetünk meg vásárolgathatunk. :D

Feküdj le pár órára! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziszkó, nagyon köszönöm! :):) Várunk este! :)

Tabati, Te mázlista! Az én anyósom nem hiszem, hogy hozna nekem bmit is... apósom már inkább. De nem bánom, hogy már nem lakunk vele...:):):) Azóta nem feküdtem még le, elmentem a boltba, de előtte beszereltem az autóba az akkumulátort, mert tegnap lemerült, és Miki töltőre tette. Úgyhogy elmentem, bevásároltam, mostam, főztem, úgyhogy most megyek pihizni. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Wepe!Lehet,hogy butaságot kérdezek,de mi az a vv?
Majd írj,hogy mi volt a vizsgálaton!
Sajnos a rosszulléteim nem kerülnek,reggel velem kelnek és este velem fekszenek! :twisted: Most is kerülget a vuk teljesen! :x

Heni!Néztük a párommal a gyerekszobát!Nagyon szupi!A falat csak nem Te saját kezűleg készítetted???Ha igen,nagyon ügyi vagy! :lol:
A mi porontyunk velünk lesz egy szobában,de mi is akarunk valami szépet festetni az egyik falra.Apósom szobafestő,majd megbízzuk őt!Már előre hallom,azt fogja mondani,hogy : "Ne találjunk már ki neki plusz melót!" De amúgy meg tudjuk,hogy szívesen fogja csinálni! :lol: Ilyenek a nagypapák!

Te raktad be az aksit az autóba???Nem nehéz az egy kicsit????Mármint súlyra.tényleg Heni,Tabati kérdezni akartam,hogy mi az a legnagyobb súly,amit felvesztek?Mármint így a terhesség alatt?Én nem nagyon merek 1- 1,5 kg-nál többet felvenni.Azt is nagyon meggondolom!Ja és a takarítással,hogy álltok?Rendesen úgy mint a terhesség előtt,mindent megcsináltok?
Én szombaton rávettem a páromat egy kis porszívózásra,de hamar megunta. :lol: :lol: :lol: Mondtam is neki,hogy jól ki vagyok vele segítve! :lol: :wink:

Ja,fáradság!Én is sokat alszom mióta babát várok!És napközben is képes vagyok elszunyókálni valami nem oly izgalmas filmen! :oops:

Csak jövőhét csütörtökön kell mennem uh-ra!Én már alig bírom kivárni!Úgy izgulok,hogy minden rendben van e a picivel!

Képzeljétek,talit szervezünk szerdára a lányokkal!Van egy fórum,ahol Gyöngyösiekkel és Gyöngyös környékiekkel beszélgetünk és velük!Kb 10-en vagyunk.Már volt egy ilyen talink tavaly novemberben,de pont akkor voltam túl a műtéten.Nem voltam valami jó passzban.De most már babástól mehetek én is!Igaz,hogy még csak 2 az 1-ben! :lol: :lol: :wink:

Na kicsit hosszúra sikeredtem!most lefekszek,mert nagyon kerülget a vuk!

Jó éjt lányok!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Heni, utólag is BOLDOG névnapot kívánok! :D
Az aksi nem volt túl nehéz ? Így értesz az autókhoz :wink:
Nekem is az lenne a kérdésem, amit Sziszkó kérdezett "súlyemelés" és takarítás. Annyira nem tudom megítélni, hogy mit lehet, mit nem :o :o :o
Ne értsetek félre, nem szeretném majd 9 hónap alatt lógatni a lábam, de tudjátok nagyon parázok már most, ami tudom, hogy nem jó :o
Nagyon szép és egyedi lett a babaszobátok, Heni :D !
Nem csikizted meg Beni baba popsiját ? :wink:
Sikerült a pizsi és a melltertó vásárlás ?
Valahol láttam a neten speckó pizsit, ami olyan volt, hogy volt egy felső, és arra rá volt, egy boleró szerűség téve, és azt csak ki kellett kötni, nem kellett gombolgatni többet. Megpróbálom Neked megkeresni ! Nekem tetszett az ötletessége.

Sziszkó, repítem Neked az időt jövő hét csütörtökig ! :D
Vv= vérvétel a 3. és 21. napon kell menni, hogy megnézzék a hormonokat. De nem voltam tegnap, mert csak du jött meg.
Reggel még reménykedtem, hogy hátha nagy csoda történt velünk, de nem ...
Így szerdán megyünk majd, de majd írok. Egyébként az én vénámtól mindig megijyednek, mert nem látják, pedig van, csak bujkál :lol: biztos fél :lol:
wepe
 
 


Heni, hátha rudok segíteni:

http://www.tothgyorgyne.hu/

http://www.tothgyorgyne.hu/dok/oszi1.htm

Árak, elég változatosak.
wepe
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 21:00-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni anyu, hát nem is tudom mit mondjak, nagyon sokat segítesz nekem/nekünk Sziszkóval, hogy mindent leírtál, és kitalálod a problémáinkat, amit pár szóval írtam le... :oops:
Nagyon köszönjük ! :)
Bevallom töredelmesen, hogy ennél a mondatodnál "Nagyon kreatívak tudnak ám lenni a babát váró párok. :) :) " felkacagtam :lol:

Jó éjt Mindenkinek !
wepe
 
 


Sziasztok!

Wepe!

Én is ennél a varrónőnél vettem a nadrágjaimat és az egyiket pl. akciósan 2000 ft-ért. :shock: Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

Emelés stb....

Már Heni mindent leírt, ami lényeges :D , saját tapasztalatom, hogy eleinte semmit nem mertem felemelni, még futni sem mertem a busz után, vagy csak felgyorsítani a lépteimet, úgy vigyáztam. Aztán szépen lassan minden visszatért a régi kerékvágásba. Most már bármit meg merek csinálni, emelni is szoktam annyit amennyit alapállapotban is elbírok. (na jó nem bútorokat meg ilyesmi, de egy bevásárlás még belefér) Amúgy nekem a dokim azt mondta az elején, hogy amelyik baba el akar menni, el fog menni, akár végig is feküdhetem a 9 hónapot. Amelyik meg meg akar maradni, bármit tehet a kismama meg is fog maradni. (persze azért óvatos voltam, de van benne valami igazság)

MOst épp itthon vagyok, 2 napot dolgoztam csak, mert lebetegedtem. Kis takonykór csupán, de jobb megelőzni a bajt, nem akarok belázasodni vagy ilyesmi. Így is annyit köhögök, hogy sajnálom babut, mit össze rázkódhat odabent... :(

Sziszkó!

Már csak egy hónap és elmúlnak a rosszullétek, figyeld meg! :wink: Azt már féllábon is kibírod! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok !

Tabati, nagyon gyors javulást kívánok Neked!!!
Gondolom, most turbozód a vitaminbevitelt sok gyümivel, esetleg zöldséggel !
Egyébként anyósom is azt mondta, amit Te, hogy amelyik megtapadt, az ott is marad a kellő időig :wink:
Neked is köszönöm a megnyugtató szavak, olyan jó, hogy vagytok, és jöhetünk Hozzátok ! :lol:
Majd még jövök, gyógyulgass !!!
wepe
 
 


Tabati, remélem, tényleg csak egy kis "takonykór". A köhögéssel tényleg vigyázz, a Stodal állítólag nagyon jó rá. De nem jó, ha a sok köhögés összerázza a babót. (Anuk ezért is volt kórházban...) Vigyázz Magadra és vitamin ezerrel! Ja, és sok pihenés!

Wepe, nekünk meg olyan jól esik, hogy végre vkinek mi adhatunk tanácsot vagy vkinek számít az, amit mondunk. :D:D:D Nagyon jól esik. :) És kérdezzetek nyugodtan.

Lányok, most 4 napig nem leszek, legközelebb vasárnap jövök, mert Nyíregyházára visz a párom wellness-kismamakényeztető hétvégére. :) Vigyázzatok Magatokra addig. :)
Millió puszi!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok Csajszik!

Heni,Tabati!Wepe után én is szeretném megköszönni a kimerítő válaszaitokat!Azért megvárom még a 12.-ik hetet,utána már bátrabban csinálok ezt,azt! :lol:
Még egy kérdés!Hajolgatni meddig tudtatok?vagy még most is megy a dolog nagy pocakkal? :D

Tabati,igaza volt a dokidnak!Amelyik baba meg akar maradni,az meg is marad!!! :wink: :lol:
Tényleg vigyázz magadra,kerüld a takonykórt! :)
A múlt héten egyik este,volt egy kis hőemelkedésem,épphogy csak 37 fok.Párom rögtön ágyba parancsolt!Jól esik,hogy így törődik velünk! :lol: :oops:

Heni!Wellness-kismamakényeztető hétvége!!!!Ez igen!!!!! Nem semmi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Biztos megérdemelted!
Érezzétek jól magatokat (egymást!) ! :lol: :lol: :wink: :wink:

Wepe!Máris gyorsabban megy az idő,hogy így repíted nekem! :lol: :lol: :wink: :wink: köszike! Már csak 1 hét,és láthatom,hallhatom az én kis pöttömkémet! :D
Drukkolok,hogy jövő hónapban ne jöjjön meg a mensid! :lol:
Nekem a múltkor úgy szétszúrták a vénámat,hogy 2 hétig tiszta lila-kék színben pompázott!
Te rajta vagy az iwiw-en?Vagy már kérdeztem?Ha igen,bocsi!
Mi mind a hárman be vagyunk egymásnak jelölve.
Na megyek,burkolok valamit,a pici is biztos éhes már! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok !

Tabati, remélem, hogy javulsz !!! Jó pihit !!! :D

Heni, Nektek jó kikapcsolódást kívánok ! :lol:

Sziszkó ? Hogy vagy ? :)

Megpróbálok még jönni mesélni !
wepe
 
 


Sziszkó, egyszerre írtunk :)
Már várom, hogy jövő héten gyere a pöttiddel :wink:
Most jól viseltük a vérvételt, a párom nem ájult el, és nekem nem forgatták a tűt :o :o
Csak a cipővédőt felejtettem majdnem levenni, az ajtóból fordultam vissza, hogy a kék zacsit levegyem :oops:
Köszi a drukokkat a mensi elmaradáshoz :wink:
Nem vagyok az iwiw-en, csak ha barátosném átjön akkor szoktam nézelődni.
Jó étvágyat !
wepe
 
 


Megjártam ma a terheléses vércukorvizsgálatot. Lányok, komolyan mondom, hogy nem is volt gáz. Egyáltalán nem. Összekeverte nekem is 3dl vízzel és a citromot én adagolhattam. Mondta, hogy próbáljam meg minél hamarabb meginni. Sok citrommal tényleg nem volt gáz és amikor éreztem, hogy már nincs benne citrom, nyomtam még hozzá. Amúgy meg a cukornak porcukor íze volt.

Dokinál is minden rendben ment. Méhszáj még mindig 3000, babu is szépen fejlődik, viszont még farfekvéses, de doki kihangsúlyozta, hogy még, gondolom elég ideje, meg helye van még hogy megforduljon.

Viszont kaptam kúpot (vagyis inkább valami golyót) mert nagyon folyok, de erre sem mondta, hogy baj lenne.

És a többi jó hír! :D Elmentem utána vásárolgatni. Vettem pár rugit, meg kisgatyát, végre sikerült kissapkát is találnom. És a boltban rámfogták, hogy kisfiút érzek titkon, mert a legöbb ruci inkább fiús, mint lányos. Szerintem meg unisex... :roll:

Éééééés Licitáltam!!!! :D Megvan a kiságy, a kenguru, és egy kiságyra rakható pelenkázófeltét. Lehet hétvégén megyünk értük. Sikeres napom volt!!!


Heni!

Rólad meg lecsúsztam, de majd mesélsz ha visszajöttetek! :wink:


Takonykór még mindig tart, de szerintem javulófélben vagyok. Kaptam a gyógyszertárban valami köptetőt, amit lehet babásan is, remélem ez segít a köhögésemen... :roll:

Wepe!

Minek kell cipővédő egy vérvételhez? :shock:

Sziszkó!

Én már nehezebben hajolok, mint eddig, és szerintem egyre nehezebb lesz ahogy nő a hasam. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Jajde jó Neked Tabati, hogy már vásárolgathattál !!!! :D :D :D
Sok kérdésem van ám :lol:
Ez a terheléses cukorvizsgálat kötelező ?
Mi az méhszáj 3000 ? Úristen én ennyire le vagyok maradva :o :oops:
Én úgy gondolom, hogy a még, az csak pozitív lehet, az idődet nézve laikusan, de ma sok újat írtál nekem :shock: Szerintem simán meg fordulhat!
Kíváncsi lennék, hogy miket vettél, nincs kedved, időd, energiád lefényképezni ? :D Hadd ( remélem jól írtam :oops: ) gyönyörködjünk egy kicsit :D
Veled örülök, hogy sikeres napod volt, olyan igzi lehet már készülődni :)

Jó kérdés, hogy miért kell a cipővédő :shock:
Szerintem, két oka lehet: 1-a váróban egy hatalmas nagy puha szőnyeg van ( hát szép-e / ez tuti nem helyesen írtam, de nem baj, bocsi / a színe talán szép, de mintás és nekem nem annyira jön be, és ezért nem is tenném be a saját lakásunkba - nem lényeg ) és tisztán tartás miatt. 2- fertőzések miatt lehet. Télen, és esős időben nem túl nyerő. Meg akkor sem amikor vizsgálat van, nem elég vetkőzéskor a ruhákkal, cipőt papucsra cserélni, még erre is figyelni kell és közben amit mondanak megjegyezni :x csoda, hogy magamon felejtettem :?: :oops:

További szép napot Nektek!
És Tabati gyógyulgassál !!!!
wepe
 
 


Wepe!

Már egy régi vásárlási akciómkor raktam fel képeket máshova, majd megkeresem (én nem nagyon értek hozzá, hogy felrakjak, de majd ezeket is tuti lefotózzuk és akkor ide is felrakom, csak férjemtől függ, mikor ér rá)

Én úgy tudom kötelező már mindenhol. Fontos, hogy tudják, nem lettél e a terhességed alatt cukorbeteg, mert akkor szénhidrátdiétát kell tartanod a baba miatt. Azt olvastam, hogy ilyenkor nagyobbak lehetnek a babák, később túlsúllyal is küzdhetnek, meg hajlamosabbak a cukorbetegségre is az életükben. Ez a vizsgálat olyan, hogy megnézik az éhgyomri cukorértékedet, megiszol 75g cukrot 3dl vízben elkeverve és azt 2 óra alatt le kell bontania a szervezetednek. Azért van 2 óra múlva újabb vérvétel, hogy lebontotad e. Ha nem sikerült, akkor kell a diéta. De biztos vannak súlyosabb, meg kevésbé súlyosabb esetek. Egy lánynak például túl sok volt a magzatvíze, meg dagadt a lába és a doki vérvétel nélkül már ebből megmondta, hogy cukros lett. Most meg épp azt írta, hogy még az is lehet, hogy nemsokára helyreáll, csak a tej volt a gond, azt kellett elhagynia.

Szerintem Heni egy másik fajta cukorterhelésesen volt, ahol nem cukrot kell inni, hanem zsömlét meg tejet. Nekem azt mondták, hogy az semmit nem ér, de van aki meg azt mondja, hogy ugyanaz csak kímélőbb. Sok kismama nem bírja ezt a tömény cukrot meginni, főleg éhgyomorra. Bár nekem tényleg semmi gondom nem volt vele. Egyénfüggő tuti, nekem a vérvétellel sincs soha gondom, van aki meg elájul.

Méhszáj!

Pontosan én sem tudom mi a 3000, csak annyit, hogy ez a legtökéletesebb. Minden egyes szám jelent valamit az tuti. (úgy értem külön a hármas és a nullák is külön)Az egyik a méhszáj zártságát, vagy nyitottságát, mert lehet, hogy egy picit kinyílik, az még nem jelent bajt. Pl. sokaknak 2100 a szám és simán dolgoznak mellette. Aztán még olyan adatok vannak benne, hogy megrövidült e a méhnyak meg ilyesmi. De szerintem majd ha Heni visszajön akkor lehet, hogy ő többet tud erről írni.

Amúgy meg amikor a doki diktálta az asszisztensének az adatokat, és mondta, hogy farfekvéses, akkor az utólag hozzátett "még" tuti nekem szólt, hogy ne aggódjak. Amúgy sem tettem volna, de azért aranyos tőle. :D

Csak azért csodálkoztam a cipővédőn, mert nekem az intenzívre kellett felvenni, amikor valakit ott látogattam, a sterilitás miatt. De ha csak a szőnyeget védik vele, az vicces. :lol:

No, megyek levadászom a képeimet, remélem rálelek.

Kép
Kép
tabati
 
 


Na végre megtaláltam.

A 2009 júliusi babavároknál a 91. o-on van a babakocsinkról, meg rólam is, de elég gáz vagyok kómás fejjel, meg most nézem csak, hogy akkor még milyen pici volt a hasam. :D

Aztán a babaruhákról a 115. oldalon vannak képek. :wink:

És majd lefotózzuk az újakat is ígérem! :)

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, megnéztem a képeket.
Nagyon szupi babakocsit vettetek, nekem is nagyon tetszik, főleg az vázban az, hogy egyenes ott oldalt, és a színe is jó.
A ruhák szerintem tényleg unisexek, és újat láttam! :D :oops:
Gondolm, hálóruhácska lehet, hoszzú, és az alja gumis, könnyebb kivenni a pelust ? Nekem legjobban az a kis felső tetszett, amin 3 kis figura ( kiskutya ) van ! :D
wepe
 
 


Sziasztok Lányok!

Tabati!Én is megnéztem a képeket.Nagyon édik a kis rucik! :lol: És Te is jól nézel ki!Nem számoltam utána,hogy ott hanyadik hétben vagy (a piros felsőben) de ott még tényleg nem nagy a pocid! :)
Szeretnék már én is ott,tartani,hogy vásárolgatunk! :roll:
Már párommal beszélgettük,hogy miket hol veszünk meg.Ja és sógoroméktól megörököljük a pelenkázót! :lol: Legalább már ez biztos! :oops: :wink:

Ma voltam a pajzsmirigy uh-n,de nem találtak semmit.Azért a gyógyszert szednem kell.Azt mondta a doki,hogy amíg tart a terhességem,addig szedjem,az a biztos.Meg hát a baba érdeke is.
képzeljétek azt mondta,ezt nem tudtam,hogy ha a kismamának magas a pajzsmirigye a baba el is mehet tőle. :cry:

Wepe,Tabati mi jót fogtok csinálni a hétvégén?
Mi már nagyon szeretnénk nyársalni,csurdítani (nem tudom melyik szót ismeritek) de olyan hülye hideg van még! :twisted: Brrr...

Van a kertünkben nyársaló,grillező.Nyaranta sokat szoktunk kinnt bográcsban főzni is.Hol a családdal,hol a baráti társasággal.
Ti kertes házban laktok?

Képzeljétek az egyik barátnőm most 14 hetes terhes és jövőhéten mennek Pestre egy 4D-s vizsgálatra.Olyan vizsgálat lesz neki,mint a 12.-ik heti uh-n,de sokkal több mindent néznek.plusz a párja bennt lesz vele (ezt nálunk Gyöngyösön nem engedik meg), kap egy képet a babáról és egy dvd-t is.ez összesen 10 ezer ft lesz nekik.Ja,és majdnem elfelejtettem,15 hetesen már azt is megmondják nekik,hogy kékre vagy rózsaszínre fessék e a szobát!Nem semmi,a 15.-ik hétben!Mi is gondolkodunk rajta,hogy lehet,hogy elmegyünk oda.

Tényleg Tabati! Te még nem tudod,hogy kislány lesz e vagy kisfiú?vagy nem is akarjátok megtudni?!4D-n voltál már?
Bocsi,ha már írtad,akkor figyelmetlen vagyok. :oops:

Most megyek lányok,álmi vagyok!Jó éjt! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


A babakocsi használt, de nagyon jó állapotban van és véletlenül unisex a színe. :D

Bizony azok egyfajta hálózsákok, angol turiban vettem és mondta az eladó, hogy külföldön csak ilyet használnak, és az itteni kismamiknak is bejön. Igen, talán könnyebb pelenkázni a babát, nem kell cipzárt húzogatni, kicsomizni a babót, csak feltűrni aztán mehet a menet.

Azt a figurás pólót épp nem én vettem hanem kaptam a párom nagynénjétől. :) eg a másik pólót is és a vastag narancsszínű hálózsákot is. Azóta vett már egy téli kezeslábast, és állítólag cipőt meg etetőszéket néz. :shock: :oops: Annyira lelkes, mintha ő lenne a nagymama... Aranyos nagyon! Mindenképp ő lesz a keresztanya, keresztapát egyelőre nem tudjuk ki lehetne, úgyhogy ha olyat lehet, hogy csak keresztanya, akkor ennyiben is maradunk. :)

Nekem most egy kis nadrág tetszik a legjobban aminek van lábfeje is, meg a rugdalózók. No, majd tényleg lefotózom. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hahó lányok!!!!!Merre jártok?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Hát Ti jól eltűntetek!!!!! :cry: :cry: :cry:
De remélem a párotokkal vagytok elfoglalva! :lol:

Heni,majd írj,hogy milyen volt a wellness hétvégétek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 21:00-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

A hétvégén a párom tesójáéknál voltunk a gyerekek név- és szülinapján, ezért nem voltam.

Tabati, én is akaratam írni, hogy már szilveszterkor is nagy pocid volt ! :D

Sziszkó, mi is szeretünk sütögetni, csak nagyon ritkán jutunk le a telekre - sajnos. A panelban még erkélyünk sincs. :(

Heni, várunk az élménybeszámolóval!
Tabati, remélem, már meggyógyultál!
wepe
 
 


Wepe!

Ne viccelj!!Szilveszterkor... :roll: Képzeld van aki még most sem veszi áészre ha ülök, s kabátban sem látszik annyira, pedig azért most már egyértelmű. No, mindjárt mégegy képet berakok, ami a talin készült, Heni már látta!

Heni!

Na végre akkor szerencsére ez jól sikerült, nem úgy, int az előző, arra emlékszem, hogy még a kádat is te sikáltad ki. :evil: :lol: És milyen egy hátmasszázs kismamának? Ülve, vagy kipárnázzák a hasad körül?

Terheléses cukor!

Én nem is voltam biztos, hogy neked ezt csinálták, csak rémlett. De akkor tényleg. Az előzményekre sem emlékszem. :oops: Viszont tény, hogy én is azt csinálom amit a doki mond, és az a jó, ha olyan dokija van az embernek, akiben megbízik. Sok olyanról hallok sajnos, hogy még a kismama jár utána és csináltat plusz vizsgálatokat. Szerintem ez szimplán bizalomhiány. Pl. nekem a dokim azt a vérvételt sem kérte ami arra a betegségre van, amit a cicáktól lehet elkapni (nem jut eszembe a neve) meg sem kérdezte, hogy tartunk e állatokat. Én meg annyit hallottam már itt a fórumon erről, hogy van aki pluszban megcsináltatja stb. Nekem a doki nem említette én meg nem jártem utána. Biztos ő tudja, hogy mit kell és mit nem.
A másik példa, hogy sok folyásom volt, amit mondtam is neki (de bizonyára észre is vette) és akkor még elég fiatal volt a terhességem, mondta, hogy ilyenkor még nem szokott semmi kúpot adni, mert veszélyes a babára. Azóta nem szóltam neki és a múltkor látta, hogy sok van, fel is írt magától kúpot. Persze esetleges fájdalomról ilyesmi tuti szólnék, de a többit úgyis látja és majd eldönti, hogy mit kezd vele. :wink:

Sziszkó!

Hogy vagy? Hétvégén apukáztam igen. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 21:01-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Tabati, nem vicceltem :lol: bár Te biztos jobban láttad :lol:
De most komlyan képen úgy látszott :)

Sziszkó, én sem tudtam, hogy a pajzsmmirigyre is kell figyelni !
Rókakoma elkerül már ?

Heni, szupi helyen lehetettek ! Van honlapjuk ? Megnézném :)
Csak vv-en voltunk, más vizsgálat nem lesz. Még a 21. napon kell még nekem menni. Igazából, vissza kellene telefonálni az eredményért, de majd köv. vv-en megkérdezem. Remélem, nem rossz :shock: 8) De ugyis szólnak, ha gáz van :oops:
wepe
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 21:01-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Páromnál szűrő vizsgálatok voltak, mert lombiknál csak úgy fogadnak. Nálam szűrő és hormon vizsgálatok.
wepe
 
 


Akkor sztem sincs semmi gond. Már szóltak volna. Ez jó hír! :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni, megnéztem a honlapjukat. Szép helyen voltatok, és biztos jó lehetett a kismama-maszázs :lol: azon a speckó széken! Ha lesz pénzünk, akkor majd mi is elmegyünk, ha ilyen jó bevált hely :wink:
109 az ideális :!: :D
wepe
 
 


Heni!

Húh de jó lehetett!! Mi is kaptunk ajándékba masszázs, valami indiait, de akkor még nem tudtuk, hogy babát várunk, és ezt meg babásan nem lehet. Úgyhogy ki tudja mikor jutunk el oda...utána is kéne járnom, hogy meddig érvényes, vagy adnak e helyette kismamamasszázst, az nagyon jó lenne. :D

És a beígért kép, csak reggel tényleg lassú volt a babanet, bár most sem tökéletes szerintem....

http://www.molnarfoto.com/2009/kismamak/1.jpg

A balszélső vagyok én.

Kép
Kép
tabati
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szheni 2009.05.06 21:02-kor.

Heni

Kép
szheni
 
 


Tabati, kimondottan szép vagy ezen a képen. És határozottan látszik a pocakod. :D:D Sztem is kérdezz rá, hogy nem lehet-e kismamamasszázsra beváltani az indiait... elképzelhető, hogy lehet.

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

Tabati, jól nézel ki a képen :)
Már kíváncsi vagyok, hogy kisfiú vagy kislány baba érkezik hozzátok :wink: Hogy bírod/bírjátok ki ? :shock:

Heni, mi is üdülési csekkel szoktunk nyaralni menni, de idén nem kértünk, inkább egészség pénztárra gyűjtünk. :roll:

Sziszkó, nagyon eltűntél, merre vagy ? :)
wepe
 
 


Nálunk nem kérés kérdése sajnos. De így, hogy kapjuk, legalább elmegyünk egy évben két hosszú hétvégére. Ennyire futja, de ez bőven elég. Egyébként az EP is nagyon jó dolog... Mi a lombik nagy részét ezzel fizettük. A patikában elfogadták, az intézetben szintén kaptunk számlát a vizsgálatokról, így ahogy küldtük a számlákat, utalták vissza a pénzt. Szóval jó dolog ez ám! :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok! :lol:
Olvastalak Titeket,csak lusti voltam írni! :oops:

Tabati!
Nagyon-nagyon csini vagy azon a képen!Kismama talitok volt?
Mi is terveztük a lányokkal a múlt héten,de a végén csak 3 csajszi ment el és vagyunk 12.-en.Nagyon nehéz összehozni,hogy mindenkinek jó legyen.

Heni!
Én is megnéztem a szállodát.Nagyon pazar!Elhiszem,hogy jól éreztétek magatokat! :lol: Helyes! :D
Jók lehettek tényleg a kényeztető masszázsok! :wink:

Wepe!
Úgy ahogy kerülget rókakoma.Van mikor jobban érzem magam,van mikor kimondottan rosszul. :?
Remélem Nálad minden oké! :lol:

Lányok drukkoljatok nekem,csütörtök reggel kell uh-ra mennem,már nagyon várom!Próbálok kunyizni képet is! :wink:
Most megyek,mert párom fürdik és ilyenkor oda szoktam ülni mellé és nézegetjük a babaneveket.Válogatunk!

Puszi Nektek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jajdejó, hogy jötettek, mert már szét untam magam :oops:

Heni, mi is ezért kértük, mert a sokkoló hiteleink mellet ezt tűnt a leggyorsabb forrásnak :roll: hogy előteremtsük a pénzt.

Sziszkó, természetesen drukkolunk Neked a fotózáshoz :wink:
Majd tedd fel képet :!: Gondolj, arra, hogy a 12. hét betöltéséig már nincs sok, már 2/3-án túl vagy !

Tegnap én is soroltam a neveket a páromnak, hogy mik tetszenek. Eddig fiú nevek voltak, most átálltam a lány nevekre. Olyan jó lenne, ha ilyen is - olyan is :lol: :lol: :lol: lenne majd :wink:
wepe
 
 


Wepe, ez tök érdekes. :) Mármint a nevek miatt. Képzeld, a júniusi topikban van egy lány, akinek a férje kb a 7-8. héttől úgy köszönt el, ha dolgozni ment, hogy "Sziasztok Lányok"! Nekik kislányuk lesz, de ezt akkor még nem tudták. Mindketten nagyon kislányt akartak, és be is jött. Mi mindketten fiút szerettünk volna, nem is tudom, miért, bár őszintén szólva a kislánynak is ugyanannyira örültünk volna, mint Benitonak, de a szívem mélyén mindig is két kisfiúra vágytam. És Beni nálunk is bejött. :) És Nálad nincs kizárva, hogy ikrek lesznek...:) Tök jó lenne egy fiú és egy lány... de a két fiú vagy a két kislány is király lenne!!:):)

Sziszkó, nagyon várjuk már a képet a babóról... Szorítok, hogy kapj egyet. :) Bár tuti jó fej az orvosod, és kapsz kérés nélkül is. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni,
Érdekes, hogy megérezte az apuka olyan hamar :)
A párom anyukája is két fiút akart, és neki is bejött ! :lol:
És apukám szokott velem viccelni, hogy ő mindig tudta, hogy minek állt neki ( egy bátyám van ) :lol: :lol: :lol:
Nekem/nekünk bármelyik felállás megfelelne, amit írtál :D
wepe
 
 


Heni!
Nálunk az uh-t nem a nőgyógyász csinálja,hanem be kell mennem az sztk-ba és ott van az ultrahang.És ott nincs doki csak a szonográfus csajszi.Ők is hárman vannak,mindennap felváltva.Mindíg másik.tehát még kiszámolni se tudom,hogy melyik lesz.És a 3 közül egy nagyon szimpi és kedves.A másik kettő olyan távolságtartó. :?
Úgyhogy a dolgot a szerencsére bízom! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: