Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olvastam,hogyha halvány,az lehet álpzitiv.Mit tudtok erről?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


ancsa,
én csak babonából meg az előzmények miatt nem gratulálok a 12.hét elött de nagyon drukkolok :wink: :D
és ne olvasss annyit össze mert nem tesz jót :lol: :lol: :lol: a halvány + oka hogy kevés a hcg és napról napra több lesz és erősödni fog a teszt.

én nem nagyon tudok mit mesélni,új bizbiszbe kezdünk úgy tűnik és ez most teljesen elfoglal :roll: :oops: persze erről sem akarok beszélni míg nem biztos :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azért vagyok rídonliban 8)

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok lányok én is vagyok.

Ancsa szorítók, hogy erősebb legyen ez a ++++++++++ teszt és nagyon örülök neki, de jóóóóóóó!! Ne idegeskedj azon, hogy állpozítív, szerdán ha megint pozítív az már tuti, hogy babó. Legalább is nekem így volt Bálintomnál.

Gigi neked meg szorítok, hogy bejöjjön az új biznisz, remélem sikerül, mi is törjük a fejünk egy nagyon, de még én sem mondhatok semmi addig amig nem lesz valami konkrétum. Druuk!

Felteszem a görbémet:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

 
 

Sziasztok!

Egy kis olvasnivaló:

Fogantatás 2

Ha családot akar alapítani, készüljön fel arra, hogy tanácsokat kap. Készüljön fel arra is, hogy sok részigazsággal vagy teljesen téves információval fogják elhalmozni a rokonok, barátok, a munkatársak és az ismerősök. Néhány újabb „bölcs" állítás, amit nem kell elhinni.

A megfoganást befolyásolja a pár testhelyzete a közösülés alatt, vagy utána

A gravitáció miatt az ember elvárná, hogy számítson a testhelyzet. Az ondósejteknek át kell úszniuk a méhnyak nyílásán keresztül a méhbe, majd a petevezetékbe, ahol a petesejt van. Logikusnak látszik, hogy ez az erőfeszítés könnyebb lenne, ha az ondósejteknek nem kellene egy „emelkedőn" felfelé úszniuk. Viszont tény, hogy már 20 perccel a közösülés után ondósejtek találhatók a méhben, és több millió spermium igyekszik még oda, tekintet nélkül a partnerek pozíciójára.

Így bármennyire is tetszetős ez az elképzelés, kevés bizonyíték van arra, hogy egy bizonyos testhelyzet a közösülés alatt vagy után befolyásolná a teherbeesést. Így a testhelyzet kiválasztása nem megbízható módja a terhesség elkerülésének sem.

A teherbeesés esélyét befolyásolja, milyen alsóneműt hord a férfi

Ez a tévhit onnan származik, hogy az ondósejtek a herében vannak elraktározva, melyek pedig a herezacskóban helyezkednek el. Ez a hely a testüregen kívül van, sokkal hűvösebb, mint a test többi része; amikor a testhőmérséklet emelkedik, vagy ha a férfi testhezálló ruhát hord, a spermiumok száma és mozgékonysága csökkenthet. Ezért tanácsolják azoknak a férfiaknak, akiknek alacsony a spermaszámuk, vagy más meddőségi problémájuk van, hogy kerüljék a forró fürdőt, illetve a szoros, testhezálló ruházatot, ami emelheti az ondó hőmérsékletét.

Azonban a legtöbb egészséges férfi termékenységét nem befolyásolja észrevehetően, mit hord, vagy hogyan fürdik. Normális esetben a termékenység nem fokozható azzal, ha a férfiak boxeralsóra váltanak át, illetve az apaságot sem lehet elkerülni az alsónadrág megfelelő kiválasztásával.

A fogamzóképesség 35 éves kor után hirtelen hanyatlik

Az életkor hatása a fogamzóképességre fokozatos, nem lehet pontosan megjelölni a hanyatlás kezdetét. Valójában a termékenység csökkenése már 27 éves korban is észlelhető, és azután minden évben hanyatlik. 35 éves korra a fogamzás esélye körülbelül a fele a 25 éves kori esélyeknek, miután évente körülbelül három százalékkal csökken.

Természetesen egy fiatal nőnek is lehet meddőségi problémája különösen olyan kockázati tényezők esetén, mint például egy korábban lezajlott nemi betegség, krónikus betegségek vagy bizonyos nőgyógyászati műtétek után.

A meddőség oka a nő

Meddőségi problémáknál a fogamzás nehézségeiért az esetek legalább 60 százalékában a férfi a felelős, legalábbis részben: 20-30%-ban egyedül ő felelős és 20-30-ban részben, ha összetett problémáról van szó.

Kizárólag a nő a meddőség oka az esetek 35-40 százalékában, a meddőség néhány esetében pedig nem vezethető vissza konkrétan egyik partnerhez sem.

Miért születnek ezek a tévhitek?

Valószínűleg azért, mert a szaporodás annyira rejtélyesnek látszik. Ezért sok legendát építettek fel köré.

Az alapvető biológiai ismeretek közül az időzítés a legfontosabb. Azok számára, akiknek a fogantatással nehézségük van, ez nem olyan egyszerű – amit a legtöbb pár természetesnek tart, az valójában egy rendkívül bonyolult rendszer. És sok mindent még mindig nem értünk.

Ha családot tervez, gratulálunk, és sok szerencsét! Tegyen meg mindent azért, hogy várandós legyen, és egészséges babát szüljön. De fontos előre gondolkodni, és megbízható forrásokból származó tanácsokat meghallgatni, ne higgyen el mindent, amit mondanak.

További információk: www.babatervezo.hu

„a titok, amit több mint 100 000 hölgy már ismer, de Ön még nem” www.babatervezo.hu
Vendég
 


Sziasztok!

Megerősödött a tesztem :D :D :D :D :D :D
Aaaaannnnnnnyira örülök,de a biztos az ha már a kezemben van.
Nem biztos,hogy túlélnék még egy baba elvesztését...
Többiek hol vagytok?
Meri?Andi?Little?
Anna:Hogy vagy?Múlik már a hányinger?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsaaaaaaa!!!!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!! Nyugi, most minden rendben lesz!
:wink: :wink: :wink:


Én most így állok:
Kép

Eddig tök jó a görbe, már csak a pozitív teszt kellene a végére! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Ancsa: ez nagyszerű!!!!!!Nem lesz semmi gond!!!Csak nyugi! :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Ancsa! Irtóra gartula!!!!
Figyuka! Te ne agyalj semmin, ne idegesked, majd mi izgulunk helyetted!

Kép
Vendég
 


Hát én is itten vagyok! Ne hari,hogy nem olvasok vissza,de a jelszavammal is már reggel óta próbálkozok,mire kitaláltam és be tudtam lépni. Kicsit össze vagyok zavarodva. A helyzet nálunk az,hogy az én édes kis férjem elhagyott. A vizsgám előtti napon összepakolt és elköltözött az új 21 éves barátnőjéhez! Persze a vizsgám nem sikerült,de most ez a legkisebb bajom. Fogalmam sincs,hogy mi lesz,ha most összejött a baba.Bár ennyi idegeskedés után kétlem,hogy jól érezné magát a petesejtecske és meg tudott volna tapadni.
Állítólag nem rég jöttek össze a munkahelyén,és nem akar engem átverni,így inkább már az elején elhagy. Jó fej mondhatom! Csak azt nem tudom,hogy akkor minek terveztük a második gyereket,és miért nem védekeztünk. Na erre persze nem tudott válaszolni. Nem untatlak benneteket a részletekkel,de amikor elköltözött sajnos tetlegességig fokozódott a hangulat, és rúgtam kapartam, ő meg lekevert egy maflást. A legszörnyűbb, hogy Boti mindezt végig nézte. Azóta egyébként nem sokszor látta a fiát,akit állítólag imád,konkrétan egyszer sem. Szegény kissrác meg állandóan emlegeti,hogy mikor jön haza az ő apucija..........gondolom jól el van a kis barátnőjével és nem ér most rá a fiával foglalkozni,még a telefont is képtelen felemelni,hogy felhívja. Nem gondoltam,hogy ő ilyen is tud lenni,és egy kis liba így elveszi majd az eszét!
Hát röviden ennyi.....Hogy én mikor kerülök ezek után sorra?????? Hát nem tudom.Talán majd évek múlva,amikor találok valakit,aki nem ekkora szemét!
Vendég
 


Ridi! Nagyon sajnálom!!!
Hogy lehet valaki ilyen szemét! (bocsika). Itt most arra gondolok, hogy csináltátok a kistesót ő meg másfelé kacsingat. Szörnyűűűűűűűűűűű.

Te hogy vagy? Hogy bírod? Mióta vagytok egyedül?
Vendég
 


ridi,
nem találom a szavakat :cry: :cry: :cry: engem valóban az döbbent meg a leginkább hogy minek álltatok neki kettecskének :shock: miért nem mondta azt hogy nem :evil: ?miért hagyta?és miért ment bele?szóval hogy valaki ennyire eszetlen legyen és így hagyja el a családját ez a nagyon szomorú benne számomra :( mert hát tudjuk hogy előferdül az ilyesmi és túl is lehet élni az elhagyottnak ha emberien,bántás nélkül történik meg.na de hát ez :cry: :cry: :cry: és hogy ennyire hidegen hagyjon vkit a gyereke........ :cry: :cry: :cry: :cry:

nagyon sajnálom ridi hogy az életetek ilyen fordulatot vett de azért remélem nem hagysz itt minket és ha bármiben tudunk segíteni,vagy csak beszélni akarsz akkor tudod hogy itt megteheted mert nagyon szívesen meghallgatunk és próbálunk támasz lenni neked hogy képes legyél felállni és menni előre.

ölellek
gigi
Vendég
 


Sziasztok :!:

Köszönöm szépen :!: Annyira aranyosak vagytok!Megigérem,hogy nem fogok izgulni,sem pedig hülyeségeken agyalni :!: Beszéltem a dokimmal is,és 16.a után találkozunk...

Ridiké:Annyira sajnálom,hogy igy alakultak a dolgok! :( :( :(
Csatlakozom Gigihez,hogy gyere nyugodtan közénk,ha valami segitségre van szükséged,vagy csak beszélgetni akarsz,mi itt vagyunk............

Kép

Kép
ancsa03
 
 


áááááááááááá,visítok,úgy néz ki hogy a dokim kistarcsára megy át ha lemegy a szent imréből :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ebben csak az a poén hogy kenya is közelebb lenne nekem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

little,
ideiglenes lakcímfelajánlásoddal lehet hogy élni fogok ha tényleg :wink: és addig is mesélj nekem kicsit erről a h-ról azon kívül hogy lemegyek a térképről mire odaérek :roll:
Vendég
 


Gigi!

Én ott szültem és szerintem nagyon szuper, már amennyire egy kórház lehet szuper.
Vannak képeim a szülőszobáról, ha érdekel.
Nekem kb. 30 percre van a kórház. És az orvosom is nagyon jó.
Vendég
 


Édesek vagytok nagyon! Köszönöm!
Ekkorát még soha nem csalódtam senkiben. Ha tudnátok milyen is valójában.......annyira aranyos, kedves, és teljesen odavolt a fiáért és eddig azt hittem, hogy értem is! Ezért nem tudom felfogni az egészet! Olyan, mint egy rossz álom! Nem tudom, hogy egy csaj hogyan csavarhatta el így a fejét........Ennyire uncsi voltam, hogy egy új p... kellett neki??????? És közben itt tervezzük a jövőnket, a babánkat..... Annyira rossz látni, ahogy a kisfiam várja őt. Én meg mégsem mondhatom,hogy apa egy másik nénivel van, így úgy tudja, hogy elutazott,és nem sokára hazajön. Ami talán igaz is......Ki tudja, talán észhez tér! Bár az én bizalmamat nem tudja vissza szerezni, de a kisfiamnak nagyon nagy szüksége van rá. És az a pofon???????!!!!!!! Soha, semmilyen körülmények között nem ütött még meg, pedig én aztán ki tudom provokálni, ha veszekszünk. Igaz olyan ritkán veszekedtünk,és mindent meg tudtunk beszélni. És ebben a helyzetben szerintem normálisnak mondható az, hogy én kiborultam,és neki mentem! De hogy jön ő ahhoz,hogy ezért megüssön???? Még ha én mentem volna el egy másik pasival, akkor megérteném, de így.....
Hát nem tudom hogyan tovább...... Szerencsére anyukám itt van, és foglalkozik Botival,mert nekem ez mostanában nem nagyon megy. Meg a barátnőim is sokat átjönnek, de nem tudok másról beszélni csak erről.
Ezért nem igérem, hogy köztetek maradok! Nagyon jó veletek, de nálam most ez a babatéma nagyon nem jön be. Nekem csak az eset körül forognak a gondolataimat, és várom, hogy az én férjemet valaki nyakon vágja és észheztérítse, és újra köztünk legyen úgy mint rég! Már csak a kisfiam miatt is! Tudom, hogy hülye vagyok, de várom vissza.......A tüske ugyan bennem marad, de talán, ha olyan figyelmes lesz, mint régen, akkor talán 1-2 év múlva újra téma lesz a kistesó kérdés. Ha mégsem, akkor talán jön a herceg fehér lovon....... Szorítsatok, hogy legalább ne legyek most terhes!!!! Nagyon nem jönne most jókor az a kis jövevény!
Vendég
 


Ridi! :cry: :cry: :cry: Egyszerűen nem tudom,hogy mit mondjak. annyira sajnálom. Megkönnyeztem a történetet! Nem tudom, hogy én mit tennék a helyedben.......Kívánok most sok erőt, és azt, hogy minnél előbb rendeződjenek a dolgok!
A nyakonvágást én szívesen vállalom!!!!! Ezek után amit írtál....lehet,hogy túl nagyra is sikerülne.

Gigi! Nem tudok sokat mondani a kórházról. Bencét nem ott szültem, csak most kezdtem el a dokimhoz járni. A kórházban egyszer voltam, amikor el kezdtem vérezni az előző terhességemnél, de akkor nem néztem körül, mert nem igazán érdekelt. De a www.florhosp.hu-n találsz infókat és képeket a kórházról. Egyébként a szülészetről meg csak jókat hallottam! Krisztinka! Rakd be Giginek a képeket!!!!
A lakcím felajánlásom pedig áll, ha úgy alakul! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy írok ide,csak kivételesen teszem. :oops:

Ridi!

Én is tiszta szívből sajnálom,ami veled történt ,így ismeretlenül is.Fel a fejjel,legyél erős,adjon erőt a kisfiad,és az,hogy ha ő így bánt veled nem érdemli meg,hogy neked fájjon.Talán hülye vigasztalás,de nekem ez a második házasságom,ami már 5 éve tart és nagyon boldogok vagyunk.Az első férjem is "imádta" a fiát,akit másfél éves kora óta nem néz meg és természetesen nem is fizet gyerektartást sem.Nem volt egyszerű,de valahogy ezen is túljutottunk és most sokkal boldogabbak vagyunk ,mint vele valaha lettünk volna.A fiam pedig imádja az apáját,mármint azt ,aki mellette ül,ha beteg és gürizik,hogy megvegye amire vágyunk és úgy szereti,mintha mindíg is az apája lett volna.Lessz ilyen veled is,és kárpótolni fog az élet,csak most kell idő ,hogy ezt magadban helyretedd.Sok erőt és kitartást kivánok neked.

Gigi!

Én is Little dokijához járok,és a Kistarcsaiban volt a műszeres befejezésem. :cry: A kórházról csak jót mondhatok.Alapítványi szobában voltam(3000 Ft),ahol saját fürdi,micro ,tv is van.Az emberek nagyon kedvesek és figyelmesek voltak velem.Csak ajánlhatom neked és én is itt szeretnék szülni.

Little!

Ezt nem hiszem el.Nem csak,hogy egy napon tartunk,de egy napra tette a ferti a pé-nket és én is úgy érzem,hogy 1-el előbb volt valójában.Szóval ha ez a hónapunk jól sikerált,akkor napra pontosan egyszerre lnnénk kiírva.Hiszen úgy is megbeszéltük még januárban,hogy együtt szülünk. :lol: Nagyon sokat gondolok rád,és úgy döntöttem én is egy nappal arrébb teszem a nagy napot ,legyen nekem is kedd. :D Hajrá! :wink:

Mégegyszer elnézést,hogy így betoltam az arcomat,de ezeket most úgy szerettem volna leírni.Köszi a lehetőséget. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


krisz,
igen,nagyon érdekelnének a képek akár piviben is.gigi83kukacgalambpontnet
meg még az hogy mennyire alternatív ez a H?szülhetek mondjuk fejenállva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?van alternatív szülőszoba?

little,
lakcímet köszi :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: élni fogok vele ha már biztos hogy átmegy 8)
Vendég
 


eszter,
ne butáskodj már,örömmel látunk téged bármikor itt,jó hallni rólad :D sokat gondoltam rád.nagyon jó hogy van alapítványi szoba,ennek nagyon örülök :lol:még szt szeretném megkérdezni hogy mennyire van enneka Hnak kórházi jellege?tehát hogy zöld csempe meg ilyesmi..... :roll:
Vendég
 


Eszter! Ne hülyülj már! Szívesen látunk itt is, ha beekukkantasz. Nagyon drukkolunk Neked is!

Ridi! Nagyon megértelek és sok-sok erőt kívánok Neked. Valamint kívánom, hogy minél előbb rendeződjön az életed!!! ..és akkor majd visszatérsz közénk!

Gigi! Majd dobok fel képeket. Én is az alapítványiba voltam, nagyon jó.
Vendég
 


Gigi!

Maga a kórház nem új és nem is szép.Viszont ha felmégy az 5. emeletre,az szerintem nagyon rendben van.Új,rendbe van hozva,kellemes a hangulata,már amennyire egy kórházé az lehet,és szerintem nincs csempe,de ha igen,akkor se zöld az tuti. :lol: Szóval én nagyon sokat köszönhetek nekik,mert lelkileg abban az állapotban ,amikor megtudtam,hogy nem ver a szivecskéje,csupa ember vett körül és ez azért nem mindegy.Előtte voltam a Bajcsyban,ahová tartozom,és ott állapították meg,persze ahogy beléptem dugtam a borítékot és azt mondták,jöjjek vissza 5 nap múlva.Itt már nem adtam pénzt,csak a dokinak a műtét után,és azonnal felvettek,reggel műtöttek és mindenki figyelt rám.Maga a műtét is olyan kellemes hangulatú volt?mármint amíg ébren voltam.Mosolyogtak rám és azt mondták,hogy nemsoká talizunk a szülészeten,mert mind jönnek megnézni az egészséges babámat,meg ilyenek...Tehát a legfontosabb,hogy a betegért vannak,ez megfizethetetlen. :wink:
Na mennem kell jógára.

Mindenkinek puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter! De jó, hogy átnéztél! Egyébként én a 24. napon tartok, csak valószínűleg a vonalzómnál nem jól állítottam be az időzónát, és későn vált, de már nem akarok változtatni! Gondolom neked márc.13 az utolsó mensi napja, nekem meg 12. De ez az egy nap nem számít!!! A pé-nk viszont tényleg egy napon volt, és ugye én is egy nappal előbbre tenném, mint a ferty! :lol: :lol: Majd együtt lábadozunk az elkülönítőben császár után. :lol: :lol:
Lányok! Akkor Eszterrel április 10-én "együtt" tesztelünk! De jó lenne ha mind a ketten pozitívat!!!!!!
Vendég
 


A képek A SZÜLŐSZOBÁRÓl:
Kép

Kép

Kép

Ez már a vajúdóban az ágy, ha szükség van rá telt ház esetén:

Kép

Ez is a vajúdó, mi itt néztük még este a Milliomost, a Barátok köztöt, meg a Fábry elejét. itt ment el a magzatvizem:
Kép

Ez a papás szoba, ahol az apuka is bent lehet a babával meg az anyával, ez akkor készült mikor én szültem:
Kép

Sajna az alapítványiról amiben voltam érdemleges kép nem készült, de nagyon jó kis szobák.
Vendég
 


Ja és egy másik szülőszobában van szülőkerék is az nagyon klassz, szóval van klehetőség alternatív szülésre, de ezt azért az orvossal is meg kell szeriintem dumcsizni: Ja és még egy cikk:

1175697057.72.pdf
Vendég
 


eszter,
és ez az 5.emelet a szülészet vagy a nőgyógyászat?vagy egy emeleten van mindkettő?és hány ilyen alapítványi szoba van?ahogy olvastam amit írtál szinte átfutott rajtam a hideg mert én pontosan így éltem meg az egészet.azt az együttérzést,empátiát és törődést amit ott kaptam a hban az megfizethetetlen.mert az hogy az orvosom úgy viselkedett az egyértelmű volt hiszem ezért ő az én orvosom már 10 éve.de hogy az egész team akivel dolgozik ilyen szuper arra én magam sem számítottam.főleg hogy azért sztem midenhol vannak kiállhatatlan emberek csak hol kevesebb hol több és szerencse kérdése hogy sikerül e elekrülnöd őket.

gyere máskor is hozzánk :wink:

ténylég voltál már azon a geteikai tanácsadáson?mesélsz róla kicsit?

puszi
gigi
Vendég
 


Na, mégis kicseréltem a vonalzómat, hogy ne tévesszek meg senkit! :lol: Majd malacka visszatér a várandós vonalzómra a jövőhéten. :lol:

Krisztinka! Kedvem támadt szülni! Jók a képek! Inkább olyan szállodai, mint kórházi!
Vendég
 


Little! Úgy legyen!!! Drukkkkkkk!
Vendég
 


krisz,
nagyon bíztatóak ezek a képek,tényleg szuper szép :wink: azért persze még lenne néhány kérdésem :lol:

a szülőágy olyan amit székké alakítható?azaz támla majdnem vízszintes,popsi marad ahol van és az ágy lábfelé eső részét lejebb lehet engedni,ezzel amolyan féligülő helyzetbe kerülve?

hány db alapítványi szoba van?ebbe apa is bejöhet és lehet benne látogatókat fogadni?

ha nincs szabad alapítványi szoba és rendesbe kényszerülnék menni akkor azok hány ágyasok?és azokban lehet látogatót fogadni?

van látogatási idő vagy ez mobilis?

vajúdó hány ágyás?

háyn szülőszoba van összessen?

most asszem ennyi első körben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gondolom örülsz nekem :wink:
Vendég
 


Szülő ágy mindenfelé irányítható, mi is döltögettük, de sajna mindent nem tudok róla, mert én császárral szültem és erre már készültünk régen.

Kb.6- 8 alapítványi van + a családi szoba/ák. Amikor én szültem oda bejöhettek látogatók, de talán már korlátozták a dolgot, mert azért zavaró volt, hogy állandóan látogatók voltak a szobában, pedig csak ketten voltunk. Nehéz volt így pihenni, szoptatni, fejni. Én pl. nem szeretem mások előtt ez művelni.
De látogatás az korlátlan idő majdnem, kb este 8-9-ig.

Ha nincs alapítványi sajna a normál szoba 6 ágyas és a folyósón van a közös zujhi és wc.
Az alapítványinál 2 szobának , azaz 4 embernek van 1 zuhi és 1 wc.

A vajúdóban van az a sarokülő és az az 1 alakíthatós ágy.

3 db szülőszoba van. Az 1-esben van a szülőkerék + kád + ágy+labda.
A 2-ben , amiben én is voltam: kád+ágy+labda.
A 3-at nem láttam, de olyan, mint a 2-es.

Kielégítő volt?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Ridi: Nagyon sajnálom,ami történt....én is elváltam,amikor a gyerek 6 éves volt...nem volt ennyire éles helyzet nálunk,de nem volt jó sem.Azóta megismertem azt az embert,akivel le kell élnem az életem,és a közös gyereken dolgozunk.
Ha kell bármilyen segítség,szólj....maximálisan átérzem a helyzeted,amit megoldani nem tudok,de tanácsot adni nagyon szívesen.

oszt most visszaolvasok,mert ez nagyon fontos volt......
vedresandi
 
 


krisz,
jól értem hogy az alapítványi szoba is kétágyas :shock: :shock: :shock: :shock: ááááá,már nem is olyan bíztató :roll: :oops: én ilyen helyzetben nagyon szociopata vagyok :?
és akkor azok az ágyak amik a szülőszobában vannak nem alkíthatóak?mert azt írtad hogy a vajúdóban.......
családi szoba mit jelent pontosan ebben a szóhasználatban és szövegkönyezetben :lol: ?
Vendég
 


Minden szülágy átalakítható.
Az alapítványi 2 ágyas mind azt hiszem, de meg kell kérdezni van-e 1ágyas azóta.
Vendég
 


sziasztok, Lányok,

ancsa :) halk gratula :)) úgy tűnik, itt a kismamavírus :) egy másik topikban egy leányzónak szintén ma lett II a hcg tesztje :)
little, szépen alakul a görbéd :)
ridiké... nem találok szavakat :(( szvsz a tettlegességre semmilyen körülmények között nincs mentség... :cry: erőt és kitartást kívánok Neked a jövőre!
krisztinka, a képek melyik kórházban készültek? a kistarcsai flórban? nagyon szimpi!
a görbémet is felrakom, bár hülyeség ez a 8. napi ovulation day, amit bejelölt...
Vendég
 


segítség! hogy tudom berakni a görbémet?????
Vendég
 


Ridi! Nem térek magamhoz!!! :( Ez számomra annyira hihetetlen! Hogy lehet, hogy egyik pillanatban valaki még gyereket akar, azaz hosszú távra tervez, a következőben meg lelép... Nagyon sajnálom. :( És tényleg gyere, ha tudunk segíteni! Akár csak annyit is, hogy meghallgatunk.

Ancsa! Gratulálok! És tényleg nyugodj meg, ne aggódj mindenen! :)

Eszter! Nehogy már elnézést kérj azért, mert ide írtál!!! :D Szerintem mindannyian szívesen látunk! Sőt szeretnénk is hallani rólad! :)

Szilva! Ha jól emlékszem, gif-ben kell lennie a képnek, és valami méretszabály is van, egyébként melléklet.

A többieknek most ne hari, nem nagyon tudok írni, kicsit lemaradtam, hülyeséget meg nem akarok. :wink:

Velem furi dolgok történnek: most 3 napig mértem a hőmet, mert azt azért szeretném tudni, hogy túl vagyok-e a pé.-n. :) És a következő volt: 36,2-36,3-36,4. Ilyen még nem volt. :) Minden hónapban történik valami, amire rácsodálkozhatok. :D:D:D Még mielőtt elfelejtem: holnap nem leszek, mert pecázni megyünk. :D

meri
 
 


Most nézem: Ildi, Handi - ezek nagyon jó kis görbéknek tűnnek!!!! :D:D:D Drukkolok ezerrel!!!! :)

meri
 
 


meri,
nekem nem írtál egy szót sem :lol: :lol: :lol: :lol: ?nincs bocsánat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
persze,folyton szerzel vmi jó okot magadnak hogy ne gyere,mi :mrgreen: ?
Vendég
 


Meri! De jó, hogy "látlak". Te mivel méred a hődet?????? Hogy lehet a 17. napon ilyen alacsony? Te figyu! Lázmérővel kell mérni, nem olyan hőmérővel ami a kinti-benti időjárási hőmérsékletet méri! :lol:
Szórakozd is ki magad, mert ha jön a baba nem lesz időd, és sok lehetőséged. :lol:

Tényleg H.Andi! Mikor fogsz tesztelni????
Vendég
 


Gigi, drága, neked mindennap írok. :D:D:D Ja, persze, mindig kitalálok valamit, csak hogy megússzam a dumapartit veletek. :D:D:D Hétvégére is el fogok tűnni. :D:D:D

meri
 
 


Ildi, az én hőm ilyen: pé. előtt kb. 36,1; utána meg 36,4-36,5. Ennél magasabbat nem nagyon mérek. :) De ennek nincs is jelentősége. :D Viszont konkrétan 36,3-at még soha nem mutatott a hőmérő. :D:D:D

meri
 
 


meri,
ezt most mé kell :lol: :lol: :lol: ?sztem újra kéne regisztrálnod david coperfield nicken :lol: :lol: :lol: :lol: és akkor igazoltan tűhetsz el :mrgreen:

little,
bakker lehet nekem ezért nem ment sosem a hőmérőzés :mrgreen: :mrgreen: ?
Vendég
 


Sziasztok!


Jó reggelt! Képzeljétek! A párom azzal ébresztett, hogy megyünk vásárolni, mert holnap reggel elutazunk egy kicsit pihenni. :lol: :lol: :lol: Annyira örülök most ennek, és nagyon meglepődtem, mert mindent a hátammögött intézet, jó kis meglepi lett! Úgyhogy valószínűleg már ma se nagyon leszek, mert most megyünk vásárolni, utána meg készülődök. Meg még a házat is rendbe rakom egy kicsit,mert jobban szeretek tiszta rendezett házba hazajönni. Hétfő délelőtt jövünk haza, de aztán még elugrunk, hogy Bence legalább a mamákat meglocsolja, hogy el ne hervadjanak. Szóval már csak kedden jövök, a pozitív tesztemmel!!!! :wink:
Én már így előre is kívánok Nektek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!!

Kép

Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Szia Szilvi! De jó, hogy jöttél!

Ráállsz a görbédre és jobb egér, Kép mentése másnéven és lemented valamelyik mappádba.
Majd megkeresed és ráállsz megint jobbegér szerkesztés ( a paint programba visz ezzel) és mentés másként, ott pedig GIF kiterjesztést választasz, valamint ugyanitt felső menüsorban a Kép/Attributumok-ban a kép szélességét 600-ra állítod. Mert 600x600 a max méret amit berakhatsz.
Szóval z összes képmódosítást mented.
Majd amikor írsz nekünk, Melléklet feltöltése és kikeresed a görbe file-odat és berakod.

Meri! Érezzétek jól magatokat és gyúrjatok egymásra is apával!!! :lol: :lol: :lol:

Gigi! Remélem sikerült kielégítően válaszolnom??

Anna! Hogy vagy??? Hányinger van még???

Ancsa! Mi újság???

Little! Jó pihikéT!!!!


Bocsi, ha kimaradt valaki, annak pussssssssssssszzzz!

Pusza
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak nagyon rossz a kedvem :cry: Párom ugyanis kijelentette, h nem vállalja a babát, mert mégsem áll erre készen... Úgyhogy most választhatok vagy Ő, vagy a baba. :cry:
Kétésgbe vagyok esve, mert jelenleg ott tartok, h nincs munkám, csak egy lakásom :cry: Na mindegy, majd lesz valahogy...

Ridi, rettenetesen megdöbbentett amit írtál :cry:

Bocsi, hogy most nem írok mindenkinek, de mennem kell, visszük le vidékre a kutyámat nővéremékhez :cry:
Mindenkinek nagyon drukkolok!!!

Puszi!
Vendég
 


Ancsa, Neked NAGYON-NAGYON GARTULÁLOK!!! :D :D :D :D
Puszi!
Vendég
 


Anna! Ne máááááááááár! De nem akartátok mind a ketten ezt a babát??!! A párod nem tudja, hogy ez nem játék??? Mikor végre sikerült ott van a pocakban, és remélhetőleg minden oké, akkor ilyen kijelentéseket tesz??? Ez nem szép tőle!!! Nem tudja, hogy az élet nem játék???!!!
Most egy kicsit padlót fogtam.
Próbáljátok meg megbeszélni nyugodtan. Sajnos veszélyei is lehetnek egy abortusznak. Nem hiszem el, hogy ne értené meg, hogy te mennyire szeretnéd, meg végre ott van a pociban szerelmetek gyümölcse. Ettől nagyobb boldogság nincsen az életben, meg mikor megszületik és a kezetekben tartjátok majd azt a kis csöppséget. Csodálatos dolog!!!
Remélem hamar megoldódik ez a problémátok. Gyere és írj, ha tudsz, hogy mi a helyzet.
Vendég
 


Szasztok lányok

Nem tudom mi van most megbolondultak a pasik??? :shock: :shock:

Ridi nem jutok szohoz nagyon kiakadtam amikor olvastalak úgy sajnálom, ha segítség kell mi ahogy tudunk segítünk.

Anna szerintem is meg kellene próbálni megbeszélni a pároddal, mert vágül is eddig ő is akarta a babát. Remélem sikerül megoldani.

Krissz: Én is szeretnék ilyen kórházban szülni, de nem panaszkodhatom a gyöngyösi kórház nem ilyen felszerelt, de végül is mindennel meg voltam elégedve a szülésemnél, csak az orvosommal nem mert nem jött be.

Meri te elég jól értesz a görbékhez azt szeretném kérdezni, hogy mi az a 3 fázisú görbe.

Little nagyon ari a párod jó pihit a hétvégére.


Nekem mostanában nagyon ingadozó a hangulatom, a párom is azt mondta mintha türelmetlenebb lennék, és sajnos én is észrevettem magamon, csak kicsi fiamat sajnálom, neki kell elviselnie. Ha nem jönn meg hétjőn akkor kedd reggel fogok tesztelni.

Felteszem a görbémet:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


sziasztok,

krisztinka, köszönöm, megpróbálom :)
most rohanok, mindenkinek kellemes húsvétot :) pussz!
Vendég
 


na, ez megint nem jött össze... így csináltam: csináltam belőle gifet, átállítottam 600ra a pixelt, elmentettem, itt melléklet feltöltése, tallózás, kiválasztottam, feltöltés. és semmi. lehet, az a baj, hogy opera a böngésző? :cry: na, majd jövő héten szánok rá több időt! legyetek jók!
Vendég
 


Sziasztok!

Még minden változatlan.Menzi sehol,tesztet nem csináltam másikat,majd talán szombaton,mielőtt elutazunk szabadságra.Azt hiszem jól időzitettem a Hajdúszoboszlói pihenést,csak a gyógyfürdőt kell kihagynom.Na de inkább a baba,mint a fördő!
Csináltam egy vonalzót is,csak babonából még nem merem feltenni..

Anna:Hát esküszöm,hogy nem jutok szóhoz! Minden pasi megbolondult :?: :?: Nem tudom,hogy vigasztal-e,de a hugoméknál is ez volt a helyzet,csak annyi a külömbség,hogy ők nem tervezték.aztán amikor már látszott,akkor más volt a helyzet.Azóta a 13.hétben van.

Kép

Kép
ancsa03
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: