Új privát üzeneted érkezett!

A tofu tulajdonképpen szójatejből készült növényi sajt, füstölve is nagyon jó. Sütve, szójaszósszal, salátában is fogyasztható. Amikor megveszed egy ízetlen pudingállagú kocka, a szójaszósz adja az ízéz.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Köszönöm a tanácsot és a felvilágosítást! Most megyek pihizni, hosszú volt ez a nap. Csakhogy a napi nyalás tőlem is meg legyen :lol: :
Örülök, hogy rátok találtam, és kiönthettem a szívemet. Azt hiszem megtaláltam a helyemet!
Vendég
 


Pihenj jól! Én is köszönöm.

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok! Sajnos nem sokáig, mert mint korábban írtam a nagylányom szobájában van a gép és ezért én éjszaka nem tudok böngészni.
Pedig soha sem fekszem le 1 óra előtt.

Lyna!
Nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! Annyira elkeserít, hogy mennyien vagytok ugyanabban a helyzetben. Egy baba elvesztése után.
Néha azt gondolom, hogy ezen nekem is át kell majd esnem és mindig arra jutok, hogy ennél még az is jobb, ha soha többet nem leszek terhes.
Annyira fáj a szívem, amikor ilyen szomorú történetet olvasok!
A növényi ösztrogénen én is gondolkodtam már. Sajnos, mint írtam én nagyon nem értek a természetes dolgokhoz, hiszen az orvoslásban, csak néhány éve szokás ezekről beszélni.
Mindig nagy érdeklődéssel olvasom ezeket a dolgokat.
Amiatt ne aggodj, hogy még nem ismersz minket! Hamar belejössz majd! Egyébként mi is csak annyit jövünk, amennyit sikerül, ki a munkája, ki a gyerekei, családja miatt, de ha hirtelen van segítségre szükség, valaki úgyis pont akkor jön, amikor kell!

Képzeljétek! Most először lesz, hogy nem a 11-12. napon lesz tüszőrepedésem. Szerintem, ez nagyon jó. Az elmúlt hónapokban mindent produkátam, ami az ovulatio zavaránál le van írva!
Korai ovulatio (11. napnál korábban)
Elégtelen lutealis szak 12-13 nap
Idő előtti LH csúcs (8. nap) talán most lesz egy teljesen normális ciklusom?!
Nekem a Duphaston nem emelte meg a hőmet, persze valószínűleg fel sem szívódott. Úgyhogy nagy reményeket fűzök ehhez a hónaphoz.

Egy csomó okos dolgot talátam. Például azt, hogy a PG/53-at lehetőség szerint cervixnyákot kell használni. Páfrányos lehet egyébként is, de sokkal szegényesebb a rajzolata, mint az ovulációkor.

Most járok a 12. napon és ilyenkor már el szoktam kezdeni aggódni!

Zora!
Az Utrogestan-t ugyanúgy a 16. naptól kezdem szedni a 25. napig, tehát 10 napon keresztül. A Duphastonnál csak jobb lehet.
Gondolom elég hamar kiderül majd a hőgörbémből.
Neked nem csináltak hormonprofilt, amikor a Duphaston-t szedted?
Én már a 3. ciklusban fogom most végigkínlódni.
Megmondom őszintén, hogy én félek a closti-tól.
Elkezdted szedni a Maca Vibe-t?
Annyira jól estek, amiket írtál! Te aztán tudod, mennyi kínlódás az életem! Nagyon jó közöttetek lenni!

Krisztinka!
Mi lesz már azzal a teszttel! Lehet, hogy holnap már boldogan jösz közénk!

Ildikó!
Nagyon kedves vagy! Annyit gondolkodtam azon, hogy milyen lelkivilága lehet annak, akinek nyálasság az, hogy sosem bántjuk meg egymást szándékosan és örülünk egymás sikereinek!

Ági!
Annyira szépek a gyerekeid a képen!

Mo!
Én is kérek képeket!!!! (Fúj! Most nyalizok! 8) )

Ind!
Olyan nehéz a Te eseted! Tipikusan a "melyik ujjamat harapjam meg".
Van, aki simán terhes lesz magas prolactinnal, van, aki meg minimális emelkedéssel sem. Van amelyik orvos azt mondja terhesség alatt, hogy azonnal abba kell hagyni a szoptatást, van aki szerint nem probléma.
Egy ismerősöm, akivel együtt szültünk, egy orvosnál 7 hónappal a szülés után terhes lett, a szopizást azonnal elhagyták. Iszonyúan megkínlódták a baba mégis elment.
Szerintem gondokodj még egy kicsit ezen. Bárcsak tudnék segíteni!

Lányok!
Holnap jövök és annyit írok, hogy el sem akarjátok majd olvasni!!
Mindekinek szép éjszakát kívánok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Itt vagyok Éva!

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva! Küldhetnél egy görbét! Jó lenne már dumálni egy jó nyálasat, de egész hétvégén kerülgetjük egymást. Egy kérdés. Ha péntek délután jött meg rendesen, akkor nem korai a hétfő reggeli 3. napi vérvétel? Szeretném, ha jókor mennék. Éhgyomorra veszik?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!
Szeretnék hozzátok csatlakozni nagyon megfogott a topic címe. Mi is babát szeretnénk a párommal és első lenne.

Zora,
Az nem számít hogy reggel vagy este jött így nem korai a hétfő reggel.
Vendég
 


Helló Csajok!

Itt vagyok mááááááááááár!

Még nem olvastam végig a termést! Olyan sokat írtatok.

Lyna! Üdv közöttünk!!!

Na csak gyorsan mensi még nincs és a hőm is fent van. Néha érzem, hogy megjön, de néha mintha a cicim is érezném. De nem tudom minek tudjam be. Nem biztos, hogy kibírom az 50. napot.

Lyna! Arra gondoltam én is ha most megjön, akkor irány a dokibácsim.

Ma most pusza, holnap visszaolvasok mindent.

Szép estét és persze jó ungabungát apával!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hoppá! Szia, Isten hozott és köszönöm!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja nefeljtsetek el nyáladzani!!!!!!

Helló Pandácska!!! Örülök, hogy itt is összefutunk!!!
Vendég
 


Krisz! Tessék holnap tesztelni! Ne játsz az idegeinkkel! Kellene már egy kis jó hír ide!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Nem korai a hétfő reggel! 2-4 nap között kell lenni a vért!
Igen! Én is szeretnék beszélgetni!!!
Csak most a nagylánnyal kell foglalkoznom! Ma legalább 50 új őszhajszálam lett!
Reggel jövök!

Pandácska!
Már olvastalak egy másik topikban!
Nagyon örülök, hogy csatlakozol hozzánk!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Nincs itthon tesztem!
Vendég
 


Pandácska mesélj egy kicsit, illetve melyik topicban tudlak elolvasni?

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Holnap venni azonnal!

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Krisz :D

Balimama,
Köszönöm ezt a kedves fogadtatást :D

Zora,
Mit szeretnél tudni szívesen mesélek.

Írna nekem mindenki magáról egy pici infót? Megköszönném :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Jaj, annyira sajnálom, hogy nem tudtam előbb jönni! A férjeméknél aludtunk, ma pedig színházban voltunk.
Rettentő gyorsan elrepült ez a hétvége. Sokat gondoltam rátok.... elvonási tüneteim is voltak. :oops:

Nagyon örülök, hogy megtaláltál bennünket Ági!

Lyna, Pandácska Üdv.! Remélem, jól fogjátok magatokat érezni velünk! :lol:

Éva! Szánom-bánom, hogy a dokitól hozott híreket is csak most tudtam meg. :oops: :oops: A normális ciklust nagyon remélem!!! Bízom benne, hogy ez most jó kis időszak lesz! ...csak ne aggódj!!!
NYUGII!!

Krisz! Nincs otthon teszt?! Hi-hi! Akkor ez a néhány nap, már nem a "világ". Türelem!

Zora! sajnálom, hogy már csak a kutyusodat látjuk.... megértelek!!!

Ildikó! A kislány haja drótra volt csavarva. Villanyszerelőnek öltözött.... :lol: :lol:

Mindenkinek szép estét kívánok! Egy picit visszaolvasok még, és jövök....
Vendég
 


Hát például elég izgalmas a 27. napon járni. Mindenfélét sejthet már az ember lánya ilyenkor.... :lol: :lol:
Magamról: 38 éves leszek , 3 nagy lányom van (15,15,12) és nagyon szeretnénk mégegy babát. Teljesen egészségesnek tudom magam, mégis az elmúlt 6 hónapban kétszer halt el a terhességem a 7. hét körül. Most fogok újra próbálkozni hormonpótlással.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát Mo is megérkezett! Mindjárt bemutatom Őt. Mo a topic legnagyobb lelke! A természetes módszerek híve, minden indiánok által favorizált kapszulát bevesz, csakhogy megússzon egy vérvételt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És hamarosan, mert nagyon vágyik rá, pozitívat fog tesztelni , és én nagyon szeretem Őt. Mindenkivel kedves és nem kicsit nyálas is sokszor, de ez a jó benne! :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Pandácska! 30 éves leszek maholnap, és mi is az első babánkat tervezzük.
Szedem a Maca V-ét, és mostanában kezdtem el mérni a hőmet.

Láttam, hogy írtatok a PG/53-ról. Vettem én is. Nekem nem jött be. Láttam én már páfrányosat és páfrány nélülit is... :shock:
Vendég
 


Panda! Mivel foglalkozol, hány éves vagy, mióta próbálkoztok stb...?

Zora
Kép
zora7
 
 


Lányok! Tudom, hogy énreám nem szabad hallgatni, de ez a PG53 nem valami tuti! Összevissza jelez! Cervixváladéknál , amit Éva írt, még a tojásfehérje sem páfrányosodik rajta. Egyébként a sima gyerekmikroszkóp tárgylemezzel sokkal jobban használható, mint ez a csodabigyó

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo kedves! Dobj egy görbét légyszi!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! De kedves vagy!!!
Valóban, az ősi gyógymódok híve vagyok. Bízom az eszkimók, kínaiak, indiánok, ősi matalama törzsek jól bevált módszereiben.
Vérvételre még egy kis ideig nem megyek...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mo! Tök jó, hogy van humorod, most kicsordult a könnyem a röhögéstől! Ne mond, hogy nem jó ötlet egymást bemutatni! Kár, hogy nincs nyelvöltögetős emotikon!

Zora
Kép
zora7
 
 


Görbét hétfőn mutatok. Addig csak beszélni tudok róla. :lol:
Vendég
 


Egyébként olyan sokan hiányolták a pofázmányomat, hogy egy másikat vissza fogok tenni hamarosan. Mindenesetre mióta levettem, sokkal többen jönnek ide! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Akkor beszélj róla! Kérem az elmúlt 3 nap értékeit!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! Valamit nem értek! Ha elkezdünk beszélgetni, a többiek eltűnnek! hahó csajok, hová tűntetek?!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mororo,
Most kezdtük el mi is a macát szedni. A PG-t én is próbáltam de nem mutatott soha páfrányosat.

Zora,
Májusban leszek 22 éves és 2005 májusa óta próbálozunk. Volt 2 sikertelen inszeminációm még lesz egy márciusban, és ha nem sikerül, akkor májusban lombik. 2 hete kezdtem el a Gynevac kúrát a párommal együtt.
Vendég
 


Tényleg! Nem is rossz ötlet..... bár én mostanában kezdtem csak magamat is megismerni és figyelgetni a testem jelzéseit, úgyhogy nekem még az önéletrajz is nehéz feladat lenne...
Vendég
 


Panda! Komoly dolgok vannak már mögötted! Pontosan milyen probléma derült ki?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
A jobb oldali petevezetékem nem átjárható és a hormonjaim se normális értéküek. Policisztás volt a petefészkem és nem volt peteérésem. A ciszták már nincsenek ott de a peteérés még mindig problémás.
Vendég
 


Zora! Másik képet teszel fel? Miért másikat! Nehogy farsangi legyen! :lol: :lol: :lol:
Az értékeimet mindjárt bepötyögöm. De, kis türelmetlen vagy. (Hétfőn görbében láthattad volna :lol: :lol: :lol: )

Pandácska! Mesélj egy kicsit bővebben erről! Mi az oka, hogy ennyi idősen inszemináció kellet?
Vendég
 


Panda! Megelőztél. Már értem.
Zora! 36.3, 36.4, 36.4 Ez most mit jelent?
Semmit miii?
Vendég
 


Mo miatt kérdezem, mi utalt arra, hogy nincs peteérésed? Ebben a hónapban azért gondolom spontán is próbálkoztatok. Milyen gyógyszert szedtél eddig? A március nagyon közel van, bárcsak most sikerülne!

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! Ismered a véleményem erről. Nem hiszem, hogy jogom van hozzá, de én türelmetlen vagyok. Egy kis Closty a mensi után és már válogathatnád a babaholmit! Más szempontból érzem, hogy meg fogsz haragudni, ha nem hagylak békén. :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Azért figyelj rám most, mert én pontosan tudom, hogy most meg akarod ismerni a természetes működésedet és ehhez idő kell. Csak ez a működés nem természetes! Kicsit olyan, mintha tudnád, hogy lukas a kerék és szétmegy a felni, ha továbbmész, de azért mégis mész még egy pár kört, mert szertnél biztos lenni benne.

Zora
Kép
zora7
 
 


Bocsánat! Nyilas az aszcendensem, így mindig ajtóstól rontok a házba, de csak jóindulattal, ezért nézd el nekem!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Kedves vagy :D Eddig volt 3 hónap closty 3 hónap szuris ciklus és még kettő szuris ciklus amikor az inszem volt. Tüszőnövelő meg repesztő szurikat kaptam plusz progi hormont. Úgy derült ki, hogy nem mensistem csak ritkán és uh-ra jártam. Ott látták hogy nincs peteérés meg a hormon eredményem is ezt mutatta. Azért néha van pl. ebben a ciklusban szerintem volt.
Vendég
 


Most mi utalt a peteérésre? Fájdalom, váladék, hőemelkedés?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Feszült a pocim ahogy ilyenkor szokott meg szurkált a petefészkem. Csináltam Lh tesztet és pozitív lett. A hőmet nem mérem de régen mértem. Váladékot szoktam nézni de volt hogy nem jól jelzett.
Vendég
 


Zora!
Olyan jókat nevetgéltem Rajtatok!
Aztán benéztem az Élet a vetélés után topikba és olyan csodát láttam, hogy bizony megkönnyeztem!
Egy szép pozitív tesztet egy lánytól, akinek terminusban halt meg a babája és első próbálkozásra sikerült a következő!

Na jó! Hülye szentimentális vagyok, de olyan jó érzés!

Reggel jövök a rövid bemutatkozással! Egyszer már úgy szeretnék én is beszélgetni Veletek!

Pandácska!
Egy petevezetővel is lehetsz spontán terhes. A policystás petefészket nem próbálták kezelni?
Persze biztosan hülyeség,amit kérdezek! Én sem akarnék évekig várni arra, hogy hátha...
Van valami szabály arra, hogy hány inszeminációt kell végigcsinálni a lombik előtt?
Olyan sokszor olvastam azt, hogy a spontán hónapban összejött! Nagyon szorítok Nektek!
Nagyon bátrak vagytok! Én sokkal nehezebben viselném, pedig nekem vannak gyerekeim.

MO!
Sajnálom, hogy éppen nem dolgozom! Én lehetnék a személyes vámpírod!
Mondd csak nem lehetne megpróbálkozni valami civilizált orvoslással is?
( De csak szeretetből!)

Éva

Kép
balimama
 
 


Ez azért bíztató! Sokan lesznek babásak a nagy beavatkozás előtt. Azért egy reggeli hő sokmindent elárulna a hónap sikerességéről . Az, hogy a váladék nem jól jelzett, azt a mikroszkópra értetted?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Dehogy haragszom. Tudom, és egyre jobban érzem is, hogy itt az idő, hogy tegyek végre valamit. A végén nem a babáért kell majd izgulnotok, hanem mondjuk azért, hogy elmenjek az orvoshoz.. he-he. :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazad van.

Amúgy, tudtad, hogy a lyukas felnivel is tök sokáig gurul a bringa??? Jóóó, ez csak vicc volt. :lol:
No, megyek és lepihenek. Azaz, tekerünk egyet ezen a lyukaskerekűn. :oops: :wink:


Szép estét Mindenkinek!
Vendég
 


Éva! Én reggel nem tudok jönni, csak kedden! Segíts! Mo megharagudott és nem válaszol nekem! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zora
Kép
zora7
 
 


Hú! Megkönnyebbültem! Jó tekerést!
Évával ugyanazt jósoltuk neked Panda! Remélem jó boszik vagyunk!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sajnos engem is vár a férjem, bár nem olyan :oops: módon, mint a kis pajzán Mo-t. Jó éjt Lányok, holnap délután jövök!

Zora
Kép
zora7
 
 


Balimama,
Elvileg már nem policisztás a petefészkem mert a mostani dokim nem látta az elmúlt hónapokban. Elvileg 6 inszem kell hogy legyen a lombik elött de nekem csak 3 lesz mert a dokim szerint felesleges többet csinálni. Ezt elmagyarázta és én is így látom jónak. Meg az inszemnek kicsi az esélye de persze valakinek meg sikeres. Jó lenne ha lombik elött sikerülne de ha nem akkor sem szomorkodom. A lombik biztos sikerülni fog!! Köszönöm, hogy drukkolsz :D

Zora,
Nem mikroszkóppal szoktam vizsgálni hanem csak úgy simán megnézem hogy milyen. A Pg53 nekem nem mutatott soha páfrányt.
Vendég
 


Ildikó
Jó akkor majd csinálok egy másik e-mail címet és szólok. Most egyenlőre nagyon magam alatt vagyok mert teljesen azt érzem, hogy meg fog jönni. Én annyira de annyira szerettem volna. Szerintem nem jutok odáig, hogy tesztet kelljen csinálnom.

Zora
Arra gondoltam, hogy ha megjönne nekem most, akkor a a ciklus második része nekem sem elég hosszú. Mert a 19 napon volt pé és most vagyok a 30-on. Ugye 14-nek kell lenni.

Balimama
Most olvastam vissza, hogy a kisfiad ekzémás. Sajnos az enyém is. Mi nagyon sokat szenvedünk vele. 1 éves korában jött ki mikor elkezdett mindenfélét enni. Voltunk gasztron de nem derült ki semmi. Vannak olyan időszakok mikor éjjel nem alszunk mert folyamatosan vakarózik és véresre vakarja magát. Volt mikor már a kórházba is beakartak utalni mert annyira sebes volt a bőre.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: