Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsu!
Üdv itt!
Nekünk az afp 59 és tutira kisfiú, a lányomnál anno 53,5 volt, így sztem megdőlt ez az elmélet...
Milán:nekem nagy kedvenc nevem, de sajna Apa hallani sem akar róla :(

Petra!
Én is a lándzsás utifű szirupot akartam javasolni, de megelőztek a csajok. Egyébként nekünk nem szokott segíteni, de azért isszuk rendületlenül, ha köhögünk (Dm-ekben lehet kapni).

És a cukor szirup (merthogy nekem sem sikerült megúszni). Igen sajna meg kell venni, nekem már itt figyel a polcon a dög. Tényleg elég gáz, nem is mondok rá semmit...

Ma megvettem a Manónak az első saját ruháját, majd este teszek fel képet, ha Apa letölti a gépre (és baba képet és pocakképet is).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja elfelejtettem!

Zetus!
Itt is: köszi az infokat :)

Zetus, B.Ildi!
Kedden torna?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!
En elvileg megyek a tornara, remelem nem jon semmi kozbe... ugye 5-kor kezdodik?

zetus8
 
 

 
 

Zetus!
16,30-17,30-ig torna, 18-19-ig előadás. Ha jössz, hozzál magaddal minimum egy törölközőt, amire ülsz/fekszel.

Megpróbálom feltenni az ígért képeket (mind a legfrissebb):

Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Mai pocak:

Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


És a sztem édibédi-vagány kisruci:

Kép

És bocsánat a sok helyfoglalásért, de az első kettővel már úgyis rég tartoztam...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Teszek fel friss pocis képet.

Kép

Kép
rena12
 
 


szonibaba, zetus:
En megyek tornazni es eloadasra is. :lol: Zetus, nekem meg nagyon bejott az is, hogy hoztam magammal vizet, ha megszomjaznek...

szonibaba:
Tetszik a pocid is es a ruha nagyon aranyos! A babas kep meg egyenesen tunderi! Hol csinaltak?

bóbita:
Gratulalok a kocsi vetelhez! Nagyon ugyesek vagytok vele! Kivancsi vagyok a kepekre!

elizabeth:
Pocifajas elmult mar?

Mi lejottunk most videkre nehany napra. Elotte mar napok ota ereztem, hogy a babuci nyomja a vakbelemnel valamimet, ha ulok. Emlekeztek az utolso uh-n harantban kiflizett a koldokom folott, nem tudom hogy nyomhatott lent valamit :shock:
Nagyon rafokuszaltam este, hogy legyen szives mozditsa magat mashova, mert 3 ora utazas elegge nehez lesz igy. :lol: Aztan indulas elotti ejjel arra ebredtem, hogy fajt a pocim es feszult is. Masnapra minden szuras elmult, a baba meg mar mashol rugdal, sokkal jobban is erzem a ficankolast, de azt hiszem epp faros pozban eldegel a draga... :roll:. :P Szofogado egy lany! :D
Kepzeljetek, annyi szupi rucikat kaptam most anyosomtol es a sogornomtol! Ezek mind hasznalt kisruhak, de nagyon tunderiek! Ket nagy szatyor telis tele csak 56-62 meretben (sajnos sogornom epp novemberben szult, tehat keresztezzuk egymast evszakilag, de igy is elegge sok jo ruci van) es epp nyarra jo lesz. :) Vagy 2 ora hosszat ruhakat valogattam, annyira elveztem! Haza is viszem oket, osszepakolaszom es megnezem mi hianyzik meg hozza.

baratodildi
 
 


rena:
Hu neked is szep meretes mar a pocid! :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan felkukk...

Üdv Zsu! :)

Kerekedik mindenki szépen! :D

Zsókuci, nekem is az elefántok tetszettek meg :) Egyébként az itteni Corában vettem, még ősszel.

Bóbita, várom a képeket! :) Hétvégén rongyosra jártuk édesanyámmal a lábunkat, de nem találtam olyan babakocsit, ami árban, és minden másban megfelelt volna - nekem :wink: A Jané-t sajna még nem sikerült megkukkolnom élőben, de még mindig az a befutó nálam.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok,
Látom mindenki jól van! Naon helyes! :D Mi is jól vagyunk. Ma délelőtt Emese nagyon aktív volt, 2x is érezte Apa, hogy rugdos/boxol a kiscsaj :D Nektek is van olyan póz (ha pl. nagyon nem dőltök hátra pl. a székben), hogy elkezd fájni a pocitok? Lehet, hogy ilyenkor nyomjuk őket, és így jeleznek, hogy ez nekik így nem jó? :? :wink: Meg a napokban többször éreztem szúrkálást a szeméremcsont tájékon. Nektek szokott ilyen lenni?


Bóbita,
Gratula a babakocsihoz! Várjuk a képet róla! :D

Szonibaba,
Édi a babód és a rucija is nagyon vagány! :D Nagyon helyes pocid van! :D

Rena,
Te is szépen gömbölyödsz!

Bildi,
Nem semmi, hogy most milyen szófogadó a kiscsaj :wink: :lol:
Én is nagyon várom már, hogy megkapjam a rucikat az ismerősöktől/barátoktól… Teszel fel pár képet? :D

Dobok egy friss, ropogós táblicskut! :D

Kép

Puszi mindenkinek és szép álmokat! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok lányok!

Nemrég értem haza apácskával Fehérvárról, a szüleinél voltunk, meg hazafele bementünk az én szüleimhez is...most elég nyűgi vagyok, mióta vannak ezek a frontok, azóta fáj a pocim, már több éjszaka nem aludtam rendesen, dokival beszéltem, megnyugtatott, hogy ez természetes, ráadásul manóm, már annyira erőssen rúgdos, hogy valami hihetetlen! :) Tegnap apával azon nevettünk, hogy egy kis poharat tettünk a pocimra, ő meg mindig lerúgta! Csak úgy ugrált a pocim, tök jó volt! :) A héten elkészül a babasarok, ha minden igaz...vagyis nagyon remélem!

Zsókuci egy terheléses cukrot nekem is írjál be légyszíves 02.26.-ra a doki mellé még...köszi! Amúgy lányok, aki előbb túl lesz rajta, várom a beszámolót a gusztustalan ízű lötyiről! :(

Remélem mindenki jól van!

Millió puszi mindenkinek holnap majd jövök!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth én holnap megyek a cukorterhelésre utánna írok mi volt. Nekem is van panaszom keményedik a hasam vagyis én nem érzem de tapintásra kemény főleg ott ahol a baba rúg-elég erős már-néha fáj is de én örülök neki. Beszéltem az orvossal és 3*1 magne B6-ot kell szedni ha rosszabb akkor 3*2-t.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok lányok!

Gratulálok, mindenki szépen gömbölyödik, és szorgalmasan gyűjtögetitek a babaholmikat.
Én mostanság nem nagyon jutok gépközelbe, annyi dolgunk van. Ilyenkor esténként tudnék írni, de sokszor már olyan fáradt vagyok, hogy inkább "dőlök" és figyelgetem a picurt, napközben úgysincs rá időm.
Képzeljétek, ma voltunk 4D-n, ééés kisfiúnk van! Nagyon nagy örömmel mutogatta a kukciját, csak az arcát takarta el folyton, úgy össze van gubózva. De részletekben azért láttuk a pofit, nagyon aranyos. Apánk persze meg van dicsőülve, hogy ért a lány- és a fiúgyártáshoz is.
Leírom az adatokat, ha valaki kíváncsi rá. Persze pontosan már nem tudom mi micsoda, majd a doki megint elmondja, csak a hasonlítgatás végett
23.hét, 613g
BPD 5.61
OFD 7.55
HC 20.88
TAD 6.47
AC 18.99
FL 4.21
Szóval minden rendben, szépen fejlődik.
Ja, úgy láttam kicsit tartotok egy páran a cukros löttytől. Nekem anno raktak bele citromlevet, és nem mondom, hogy "de jól esett", de kibírható volt. Olyan túl édes limonádé féle. Szerintem nem volt vészes.
Sok puszi mindenkinek, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Kata, köszi az infót a cukros lötyivel kapcsolatban! :) Akkor ezekszerint túlélhető :), én mondjuk az eredménytől tartok, bár sosem volt baj a cukrommal, le is kopogom! Ráadásul még csak +5-kg-nál tartok...a 27 hét elején....aminek nagyon örülök! :)
Ti hogy álltok amúgy a babszobával meg a vásárolgatással?

JA amúgy, üdv. a fiús mamák klubbjában! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek az eredményekhez és a pocakokhoz, a köv. vizsgálatokhoz meg kitartást!!!

A cukros lötyihez csak annyit,hogy nekem a védőnő az előzőnél és most is azt javasolta,hogy a cukor+2dl vízhez nyomjak akár egy egész citrom levét, és azzal sokkal elviselhetőbb az íze. Nekem a múltkor bejött,remélem majd most is. :)

A vásárlással nekünk óriási segítség volt,hogy szinte mindent örököltünk tesóméktól, babakocsi, kiságy(ami még az enyém volt), rucik, pólya stb. És persze minden darab el van dobozolva az utókornak... :)

A pocaklakó mozgása nálunk teljesen változó, ami néha idegesít is. Sokkal később mozdult meg,mint Hédi és kevésbé aktív. Nővérke már a 16. héten szétrugott mindent,most meg szinte csak azt jelszi a Nagysága, ha nem tetszk neki vmi.
Sokkal többször kényelmetlen az ülés és a fekvés se mindig jó. Pontosabban megvan a póz amiben lehet ülni és feküdni,ha nem úgy vagyok akkor szúr és nyilal.
Ami nekem bejött és másnak is ajánlok, a mély lélegzetvétel,hassímogatás és a megnyugtató "nyugi kicsim,minden rendben lesz, anya már mozdul is".
Én Hédivel is és Luca/Milánnal is nagyon sokat beszélgetek és szerintem már most sok mindent meg lehet velük beszélni, és nálunk eddig még be is jöttek.

További szép napot!!

Üdv Zsu

Kép
Kép
kfzsu
 
 


Sziasztok lanyok!
Kepzeljetek ma reggel voltunk 4D uh-n, es minden rendben van, az adataim:
BPD: 6,55
AC: 17,13
FL: 4,35
HC:22,54

A 4D adta elonyokbol ugyan nem sokat elvezhettunk, mert a kis dragank megmoccanni sem nagyon volt hajlando, pedig a dokibacsi mindennel probalkozott, nyomogatta a hasam, en felalltam, az oldalamra fekudtem, ugraltam, guggoltam, futottam, SEMMI. A baba max. annyit reagalt, hogy a feje ele tett kis kezecskejehez meg a labacskait is felhuzta...:)) Szerintem aludt a draga, amit en jo jelnek veszek a jovore nezv: remelhetoleg ram utott a baba, mert en mar kiskoromban is nagyon alvos voltam, felolem a fejemen is ugralhattak, ha en aludni akartam, akkor aludtam...:))
De a kb. 20 fel-le guggolas es oldalra fekves utan egy par masodpercre megmutatta a kis arcat, arrol rakok fel kepet! :)

Szonibaba: koszi az infot, a torolkozoert kulon hala, magamtol eszembe sem jutott volna vinni... ja, es jobban orultem volna, ha egesz alakos kepet raksz fel magadrol, mert egy nem ismerlek majd meg...:)

Rena: te is szepen gombolyodsz mar!

Holnap megyek nogyogyaszhoz, aki igy lassan 24 hetesen vegre megvizsgal (mondanom sem kell, a maganrendelojebe megyek...) na sebaj, legalabb remelem normalis lesz. Mindenkepp el akartam menni egy vizsgalatra, mert vasarnap utazunk a ferjemmel harom hetre az USA-ba!!! mar nagyon varom, o dolgozni megy en meg elkiserem, Utah-ba leszunk meg Las Vegasba. A repulestol kicsit felek, mert anno 5 eve amikor kinn voltam, akkor is hosszu volt az ut, most meg... de remelem nem lesz semmi naj, majd gondoljatok ram!

Jok legyetek! Kép

zetus8
 
 


Sziasztok, gyorsan bekukucskáltam, és már megyünk is!
elizabeth! Az eredménytől se tarts, biztos nem lesz gond, alig híztál és ha soha nem volt problémád, akkor szerintem most sem lesz! Meg azért ennek más jelei is lennének. Szóval csak optimistán lányok! :lol:

Én egyenlőre egy szobába tervezem a két gyerkőcöt, aztán majd meglátjuk, mennyire lesz sírós a csöppség. Még egy szekrénykét kell vennünk, az ágy már megvan. És minden más is, ami Johannánké volt, csak szét kell majd válogatnom a ruhákat, mert azért egy fiúra nem adhatok rózsaszín, meg virágos rucikat!

Tud valaki valamit mondani a hordozókendőről?
Azt hiszem abban kényelmesebb lenne a picurt vinni, mert Johi már megy, de azért még elfárad, úgyhogy neki kell még az esernyő babakocsi egy darabig, két babakocsival meg lehetetlen közlekedni. Van kengurunk, de abba csak 2hós kortól lehet a babát belerakni. Ezért gondoltam a kendőre, úgy tudom az újszülött kortól jó!

Puszi, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Skat köszi a biztatást! Jövő hétfőn akkor elmegyek reggel, és túlleszek rajta! :)

Zetus, nagyon aranyos a babócátok, ugye,hogy milyen nagy élmény a 4D-s uh-ng? Fogtok még menni?

Kép
elizabeth25
 
 


Ja Zetus, neked a 4D-en nem mondtak más születési időpontot, mint a mensi szerinti?

Kép
elizabeth25
 
 


Zsokuci: Nekem sokszor szokott fajni a szemeremcsontom korul, foleg estenkent, azt mondta egy ismeros doki, hogy a szalagok nyulasa miatt van vagy mi... de eleg kellemetlen szokott lenni, mert nem halalosan, de erezhetoen es intenziven faj ha faj. Allitolag akkor is elojon ez, ha sokat allunk, ugyhogy ilyenkor ajanlatos pihenni!
Etus

zetus8
 
 


Kata!
hordozokendo.lap.hu

Szerencsére Hédi már szalad,motorozik és bicizik, de láttam olyan kis pótkocsi, fellépő szerűséget,amit a babakocsira lehet rászerelni, és rá tud állni a nagyobb gyerkőc. Ez olyan mint a bevásárlőkocsin lévő "felugró". Hogy hol lehet beszerezni nem tudom,de szerintem a nagyobb bababoltokban árulnak ilyeneket.

Zetus!
Nagyon édes a babód. Kire hasonlít??? :D
Anno,nekünk a 4d-n az volt a legnagyobb élmény,hogy megláttam,hogy tiszta apja a gyerek, furi volt látni,hogy lány és semmi neincs benne belőlem,azt leszámítva,hogy lány. :oops:

És megnyugtatás képp, az én kislányom is alig akarta megmutatni magát.... és később 4óránként evett,aludt,evett,aludt.
Most is él bennem a remény,hogy hátha lesz mégegyszer ekkora szerencsém.... :D

Kép
Kép
kfzsu
 
 


Elizabeth: hat a dokit annyira lekototte, hogy 40 percen keresztul (!) probalta felebreszteni a kisfiunkat, hogy nem is mondott semmit a szules varhato idopontjarol...
En ugye junius 13-ra vagyok kiirva, de nekem csak 30-35 naponkent szokott megjonni, ugyhogy nemtom hogy ez majd befolyasolja e a dolgot... majd megnezem, hogy a netes tablazat az adatok alapjan mit ir...

zetus8
 
 


Kfzsu, nálunk meg acra tök rám hasonlít, és fiú :), de nekem dagadt a mellem a büszkeségtől! :) A többi testájékát viszont apucitól örökölte! Persze, majd ha kibújik akkor azért jobban meglehet majd figyuszolni a vonásokat :)

Kép
elizabeth25
 
 


kfzsu: nagyon vicces, mert ahogy ranezek az arcara, en total az ikertesomat latom benne, aki egyebkent szinten lany, a mi gyerekunk meg ugye kisfiu lesz...:)) (a doki azt mondta, hogy ez mar 150 % ... :) De apukam vonasait is felfedezni velem benne!
Szoval akarhogy nezem, mindenkepp az en csaladi vonalamat viszi tovabb szerintem, mert nekem van ilyen "befele meno" allam. :)
Nagyon kivancsi vagyok, hogy amikor mar megszuletett, milyen lesz valojaban! Tok izgi! :)

zetus8
 
 


Hááát csajok! Sok változásra ne számítsatok :D

Legalábbis nálunk teljesen olyan volt amikor megszületett Hédi,mint a 4Dn. (De ehhez az is hozzá tartozik,hogy 2820gmal született és gyorsak voltunk,nem szenvedtünk olyan sokat, és nem torzult el az arca szülésnél :) )

És ez mondjuk abból a szempontból is nagyon jó volt,hogy tudtam archoz kötni, nemcsak a vakvilágba beszélgettem vele.
Most is az az egyik ok,ami hajt a 4dre,a másik persze,az hogy konkrétan megmondják,hogy minden rendben van nála.
De itt Szegeden, hát mit ne mondjak,nem túl fényes a helyzet a szolgáltatók terén :( . Vagy Kecskemét vagy Bp. jöhet szóba.

Kép
Kép
kfzsu
 
 


Kfzsu,akkor megnyugszom, hogy úgy fog kinézni, ahogy láttam! :) Akkor szép kisbaba lesz! :) (persze minden anyu elfogult, és a sajátja a legszebb, természetesen!)
Amúgy neked annó mondtak születési időpontot a 4D-en, és ha igen, az eltért a doki szerint mondottaktól?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Megjöttem cukorterhelésről hát szerintem egyáltalán nem vészes. kicsit édes az a lötty de abszolút ki lehet bírni. Azért megitatnak annyi szénhidrátot hogy nem halsz éhen abban a két órában.

Kép
rena12
 
 


Tuti szép kisbaba lesz!!

Mi Kecskeméten voltunk, bátran ajánlom bkinek, tuti doki.

Időpontot nem mondott, de akkor amikor mi voltunk (a terhességi hétre nem emlékszem fejből) konkrétan megmondta,hogy a hétvégén fog megfordulni, hogy fejjel lefelé legyen, tehát nem farosan fog megszületni. Hogy ezt miből gondoltan nem tudom,de bejött neki. Szombat este egyszercsak nyújtózott egyet Hédi,azt hittem kettészakadok, és megfordult. Érdekes volt...

Ami nálunk időpont jóslásra bejött az az volt,hogy attól az időponttól számítva,amikor először megmozdult, onnan 5 hónap +-5 nap. De ezt már másoktól is hallottam,hogy bejött nekik.

Kép
Kép
kfzsu
 
 


Kfzsu, akkor nekem ezek alapján a 05.25 egy tökéletes időpont! :)

Kép
elizabeth25
 
 


:D
És, azért az se elhanyagolható,hogy akkor már túljuttok a bika-jegyen, mert nem egy könnyű természet,tudom,én is az vagyok. A férjem pedig ikrek v. rák (pontosan nem tudom melyik a következő) (máj.30), de egy nyugodt,türelmes ember, határozott,de kezelhető. :lol:

Kép
Kép
kfzsu
 
 


Kfzsu, apum is ikrek :) Az május közepétől van június közepéig! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

bocs, az offért, de mint tudjátok , március 10-11 -én a BNV lesz a Babymarkt nagy bababörze.
Itt lesz Babanetes találkozó!

Mi Új Fisher Price játékokat fogunk árulni, amit már előre megrendelhettek a www.arzuhanas.com oldalról! természetesen postaköltség nélkül!
ÉS! :P korlátozott számban az első 50 rendelőnek belépőjegyet adunk ajándékba, amit még a börze előtt elpostázunk, igy a börze területére történő belépésetek ingyenes!

nézzetek szét nálunk!:)
info@arzuhanas.com

sziasztok!

Klotild
klotild
 
 


Megpróbálom küldeni a képeket amit már régóta igérek.
Na meg a babakocsiról!!!

Kép
bóbita3
 
 


Kép

Kép
bóbita3
 
 


Kép

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Ma voltam terhestornán jól elfáradtunk. A szülésznő megmutatta a szülőszobát is nagyon szép és lényegébe úgy szülünk ahogy szeretnénk. Most még nehéz elképzelni hogy is lesz de majd jön minden magától.

Kép
rena12
 
 


Kép Itt vagyok 20 hetes és a bébink lábával a homlokát vakarja.

Kép
bóbita3
 
 


Kép

Kép
bóbita3
 
 


Bóbita, tök ari a babád, és a babakocsi is nagyon menő ám! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon régen voltam itt!!
Voltunk genetikai UH-n, növögetünk.
Pici fiú a pocaklakó, és Vazulnak hívják.
Mi még nem vásároltunk semmit, de nagyon szeretnék már! Nem tudom milyen babakocsit vegyek, mivel kis autóm van, viszont szeretnék autósüléses, összecsukható többfunkciós kocsit.
:wink: Nem egyszerű!
baba24
 
 


zsókuci:
Beírhatod hozzám, hogy lány lesz, de neveket még nem tudjuk :oops:
Képecskét sem tudok a rucikról feltenni, mert egyből Anyukámékhoz vittem őket, itt nagyon keves helyünk van és nem tudtam volna hova tenni.

bóbita:
Nagyon klassz a babakocsi! A pocid is mar szepen domborodik! A babáról is szupi a kép, nagyon kis cukker! :lol:

rena:
Mi tegnap néztük meg a szülőszobát. A férjecskemnek nem sok kedve volt eljonni velem, de a vegen nagyon elvezte o is. Szerencsere mindent meg tudtunk nezni, mert csak egy szules volt folyamatban, igy meg az alternativ szuloszobat is lattuk. A szulesznovel is jo volt ujra talalkozni, nagyon nem bantam meg, hogy mellette dontottem. Irto kedves es csak ugy sugarzik belole a nyugalom :D

zetus:
Hu mekkora mar! Nagyon szepen novoget a babuci es a kis arca is azert latszik valamenniyre. Orulok, hogy a doki vegre kicsit torodik veled. :roll: Te hivtad vagy o mondta, hogy most mar gyere el a maganrendelesre? Akkor ma talalkozunk? :lol:

baratodildi
 
 


Ildi: hat en hivtam fel a dokit, de kedves volt, valaszolt rendesen minden kerdesemre, es kerdezte, hogy miert csak most jottem vizsgalatra, mire mondtam neki, hogy azert, mert telefonon allandoan "lerazott"... :)) De az pozitiv volt, hogy mondta, hogy szerinte nem a doki szemelye a fontos, hanem a szulesznoe, ugyhogy o ajanlotta, hogy valasszak magamnak vmit, mire mondtam hogy mar megtortent. :) Egyebkent minden rendben volt, mehszaj, stb okes.
Ma megyek tornara meg eloadasra is! Mindjart megnezem regebben raktal-e fel magadrol kepet, hogy megismerjelek...:)

zetus8
 
 


Hétfőn terheléses vércukkorra megyek, végre rászántam magamat, gondoljatok rám, hogy túléljem! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Bóbita, akrobatikus babucitok van :wink:
Aaaaaaaa! Hát ez naon szuper babakocsi! Én is hasonlóra fenem a fogam, még a szín is stimmel! 8) Hát Ausztriába sajna mostanában nem tudunk kimenni (párom melózik látástól mikulásig), úgyhogy ha a Jané mellett döntök, akkor muszáj lesz beruházni... :?

Elizabeth, én is a hétfőt szemeltem ki a terheléses vércukorra :) Persze pénteken megkérdem a dokimat, hogy egyetért e ezzel (az afp-s vérvételnél volt egy kis galiba a levétel időpontját illetően - mostmár inkább megkérdezem őt is, nem hagyatkozom a terhesgondozásra).
Biztosan túléljük... :wink:

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin, neked is a cukros lötty? :? :shock:

Kép
elizabeth25
 
 


zetus, szonibaba:
Bocsi, de en itthon ragadtam. Delutan egy rossz mozdulattol a derekam kicsit befajdult, igy a tornarol lemondtam, helyette maradt az agy :( :oops:

baratodildi
 
 


Ildi: sajnalom a derekadat, probalj meg sokat pihenni, nehogy ugy jarj mint anyukam anno, hogy ugy megrandult a dereka, hogy ki sem birt egyenesedni 2 hetig...
A torna egyebkent jo volt, meg utana az eloadas is, bar kiakadtam picit rajta, hogy megtudtam, hogy a szules utani napokban az apuka sem mehet be a babahoz, nem foghatja kezben, csak az uvegfalon keresztul nezheti meg, mint a tobbi latogato... amit egyebkent a rokonok tekinteteben en megertek, en sem szeretnem, ha tobben ott rohangasznanak a tobbagyas szobaban, mikozben en mondjuk szoptatok... de azt megcsinalhatnak, hogy minden nap mondjuk fel-1 orat delutan az apukak bejohessenek... na de mindegy, hat ez van. Egy gyerekoorvos tartotta az elodast, rajta kivul meg egy csecsemosnover volt ott, aki 2 mondatot mondott a vegen, de nekem nem nagyon volt szimpatikus, marmint a csecsemosnover, kicsit "aggresszivnak" tunt. Szabalyosan feltem tole... :))
Vigyazz magadra!!

zetus8
 
 


elizabeth25 írta:Balwin, neked is a cukros lötty? :? :shock:


igenigen, legalábbis a terhesgondozóban ezt mondták. ami itt nem szentírás :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok csajok :!:

kösz a dicséreteket. Én holnap reggel megyek cukros löttyöt inni,meg kötelező vizsgálatra is.
kiváncsi vagyok most megvizsgál e a doki manuálisan is nem csak a leleteim alapján. Fanni lányommal már 28 hetesen kezdett nyilni a méhszájam. vizsgálatok után megyek melózni este 10 ig. már kezd fárasztó lenni a hosszú napozás,de igy minden 2. nap szabad.

na sziasztok mert reggel korán kelek már 7 re kell mennem.

Rita.
Rakok fel bóbitáról is képet,most még ő a második gyerek :D Kép Ja és ő a lányom! Kép Bal oldali a bóbita jobb oldali samu ő anyukáméké.

Kép
bóbita3
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: