Új privát üzeneted érkezett!

luisa: Kitartás most már bármikor megérezheted!

Húúú de nincs ma kedvem dolgozni. :D

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Igen, 11 UH így utólag soknak tűnik, de pont Bécsben voltam, amikor megint volt egy erős vérzésem és kórházba is kerültem és ott három nap alatt három UH-t csináltak. Szerencsére a biztosítóm mindent fizetett, mert különben húzós lett volna a végösszeg.

Korena:
Te már szültél a Bardóczy-nál? Csak a szülés végén van ott, vagy az elejétől? A Baba nevét még nem tudjuk, valami aranyos neve lesz, de semmiképp nem akarunk olyant, ami most divatos, mint anna, vivien, vagy dorina.

Kép

Kép
rekanna
 
 


rekanna: Igen a lányomat is a Bardóczynál szültem. Éjszaka szültem, és Ő volt épp az ügyeletes, én 3 óra alatt szültem meg, ez alatt kb 3X jött be, szóval úgy óránként, és amikor szólt neki a szülésznő, hogy itt az idő, akkor jött újra, végig bíztatott, viccelődött, beszélt hozzám, mondta, hogy hol tartunk stb. Nekem ez így tökéletes volt. A végén kicsit morci lett, mert az összevarrásnál folyton elhúztam a fenekemet, mert nagyon fájt. Nem tudott rendesen "dolgozni rajtam", de akkor sem volt bunkó.

Az ősi nevek tetszenek? Sára, Zsuzsanna, stb?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Sziasztok,

Pár napja már olvasom a fórumot, és szeretnék csatlakozni hozzátok.

Szép napot Mindenkinek

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Szia! Üdv itt köztünk! Mesélj magadról!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia,

Köszi az üdvözlést!

30 éves vagyok, és első babánkat várjuk. A családban már a harmadik unoka lesz, a Hugom beelőzött :)

Minden rendben velünk, remélem így is marad végig. a szülés időpontjára most kaptam a harmadik dátumot (ez látszik a vonalzón). Kicsit furcsáltam, de megnyugtattak (doki, védőnő), hogy ilyen előfordul.

Röviden ennyi, de ha van kérdés, jöhet :)

Üdv

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Először is mindenkinem KOSZONOM a megnyugtato szavakat, most mar kicsit jobb, mert a szomszedunk komuves es 3 nap alatt kijavitotta a hibakat, de meg drukkoljatok, ma este fel hatkor talalkozunka kirugott vallalkozoval: boxolunk a penzunkert...
Oszinten szolva annyira mar nem is felek tole, mert az en Dragamat ennyire indulatosnak es mergesnek meg soha nem lattam, szerintem meg a vallalkozo is megijed majd tole :)
Koszonomn, hogy fordulhatok Hozzatok tanacsert, lehet, hogy hamarosan elek vele!

Vitte! Remelem mar jobban vagy!! Illetve Vagytok, bocsi :D

Csilla! Elkuldened priviben az edzo szamat? Azt hiszem bejelentkeznek hozza. Koszi elore is!

Lanyok! Biztos buta kerdes, de picit aggaszt: en meg nem voltam rubeolas, es majd csak az elso UH utan (szept 6.- pont a 3. hazassagi evfordulonk :) :) ) megyek a vedonohoz. Ugye tole kell kernem, hogy a vervizsgalat soran erre is keressenek ra???
Meg akartam kerdezni a dokit, de annyira 10 centivel a fold folott lebegtem, hogy tokre kiment a fejembol :oops:

Szia Dinabeka! Ugy latom meg mindig en vagyok itt a "legkisebb" varandos, de sebaj :D lesz meg nekem is nagy pocakom mint Nektek!!!
Koszi meg1x a biztatast
Bogar
bogar
 
 


dinabéka: nekem is módosítottak az időponton, szept. 4.-én megyek újra, lehet, hogy akkor is mást mondanak .... úgy is akkor jön, amikor ő akar .... :lol:

bogar: egyáltalán nem buta kérdés a rubeola téma. A terhességem első 12 hete ezzel telt. Halálra izgultam magam, mert a környezetemben pont volt rubeola. A dokim azt mondta, hogy ne aggódjak, millióegy dolgot tudna sorolni nekem, ami veszélyesebb ennél, mégsem félünk tőle. (inkább nem kértem, hogy sorolja fel)
A lényeg, hogy ha 12. hétig nem fertőződsz meg, akkor nem nagyon tud ártani a babának. Egyébként pedig a vérvételen csinálnak rá tesztet. Hány hetes vagy? Csinálj vonalzót !!!!
Nekem is a védőnőm írja a beutalókat a vérvételre.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön voltam a Baross u-ban az amnio eredményért, negatív lett, tehát egészséges és kislány. Azért ez sem ment teljesen simán. Előtte volt egy uh., nézte a dokinő majd odahívta a kollégáját, hogy ő is nézze meg a monitort. na elöntött az ideg. persze nekem nem mondtak semmit csak súgdoloztak. akkor kérdezem, : valami baj van? erre közlik, hogy még mindig van a redőből ami nem olyan nagy baj, mert negatív az amnio de ott van a redő.
Utánna át a másik orvoshoz, aki kiértékeli az eredményt. ő azt mondja, hogy a nagy genetikai betegségek nincsenek, ha erőlködik akkor sem látja a manót betegnek, de ott van a redő. szeptember 13-án kell menni oda szív uh-ra, mert még lehet szívproblémája, DE az uh-n ezt sem látták. a lényeg fingjuk nincs, hogy minek van ott a redő. a doki közölte, ha ez a baba lenne nekem az 5. és nem ilyen nehezen jönne össze, akkor ő elvetetné így 23 hetesen. Nagyon felidegesített ezzel, hogy ilyet mondott mikor minden lelet szerint egészséges. a 12. hét után elmentem ugyanoda genetikára akkor az uh-s doki nem értette,
hogy milyen redőről van szó, ő nem látott semmit. a 20. körül voltam az Istenhegyin genetikai uh-n nem láttak semmit, a klinikán közben nem láttak semmit. most meg ezek a dokik látják és rámhozzák a szívbajt.
de ennek ellenére, hogy ott a redő még mindig lehet teljesen
egészséges. Én már nem értek semmit. 01-én megyek a klinikára ott majd megbeszélem a dolgot Dévaival, ő anno azt mondta, hogy ha negatív lesz az amnio ne foglalkozzunk semmivel.
Amúgy a kislány rengeteg mozog, ami azért állítólag jó.


Én három hetente járok uh-ra, néha közte is kellett menni és szerintem nem árt, legfeljebb zavarja a babát a hanghullám.

A toxoért én 4200 ft-t fizettem a János kórházban csináltattam meg, a dokim csak fizetős beutalót tudott adni, de a kórházban azt mondták, hogy a körzeti sztk-s nőgyógyász át tudja írni ingyenesre, ha a saját nőgyógy csak fizetőset tud adni.
A fertőző betegségek kiszűrésére is a dokim adott beutalót, a védőnő nem tudott.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Betti! Szerintem ez azért nagy dolog, hogy negatív lett az eredményed! Így minden fontosabb genetikai rendellenesség kizárva. Persze, fő a bizonyosság minden téren, mindenesetre én nagyon szurkolok Neked, hogy végre rendbe találjanak mindent, és megnyugodgass! Kijutott Neked is az idegeskedésből rendesen. Remélem a szívecskéje is rendben lesz.
Egyébként nem igazán értem ezt a redő dolgot. A nyaki redő is csak az adott héten ad megfelelő értéket, illetve kiértékelhetőséget. Nem??? Most, hogy már 23 hetes a baba akkor is nézik? Vagy hogy van ez. Gondolom, csak úgy mint a többi esetben is minden baba egy kicsit másként növekszik, gondolom ebben az időben a nyaki redő is mindenkinél kicsit más. Szóval nem értem... :?
Sok kitartást kívánok Nektek!!! És nagyon drukkolok! :P

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Vitte, Luisa és Nanett!

Mi újság Veletek? Jobban vagytok már?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana

Igen ezen csodálkoztam én is, mivel azt olvastam az Istenhegyi úti klinika honlapján, hogy a redő a babával együtt nő és azért is fontos, hogy a 12. héten mérjék, nem tudom miért kell még ezzel foglalkozni. Én sem értem igazán és én is az amnio jó leletében bízok. Meg az az igazság, hogy nem érzem úgy, hogy a Barossban a helyzet magaslatán állnának a dokik. Az egyik ugyanott lát valamit a másik késöbb nem. Akármit kérdeztem eddig még ott egyik sem tudott pontos választ adni.

Köszönöm, hogy aggódsz tényleg remélem, hogy minden rendben lesz, csak már kezd tele lenni a púpom az orvosokkal.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!
Na most ennek semmi értelme, hogy én csak beköszönök, mert sajnos nincs időm elolvasni titeket és igazából ez érdekelne jobban, nem az, hogy köszönjek. Na de majd talán jövőhéten!
Remélem mindenkivel minden oké, puszi nektek!!!

omr
 
 


Sziasztok!

Üdv Dina!

Mi is itt vagyunk :), a hétvégét Szegeden töltöttük, így nem voltam netközelben. Hála a fejfájásnak annyi, ja és képzeljétek híztam 2 kg-t, elindult a lavina... :)

Betti:
ne izgulj, ha az érték jó, bizti nincs gond, de nem irigyellek azokért a pilllanatokért, amit a két orvos neked szerzett... Furcsa, hogy valahol kell fizetni a toxóért, valahol nem, ez az egészségügy egy nagy káosz...

Omr
rég hallottunk rólad, mitől vagy ilyen elfoglalt? ne dolgozd halálra magad!

Nanett, Csilli, Vitte hol vagytok? Vitte írtam emailt, nem láttad még? :(

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


bbeti: Micsoda tortúrán mentél át, az ember lányára ráhozzák a frászt. A sógornőm orvos, és hétvégén pont az orvosi műszerekről beszélgettünk, és mondta, hogy hiába vannak jó gépek a klinikákon, általában nem állítják be jól, és az orvosok egyszerűen nem tudnak jól dolgozni velük. Mesélte, hogy itt volt egy külföldi orvos, és teljesen ledöbbent, hogy hogy képesek bármi eredményt is megállapítani ilyen félrekalibrált műszerekkel. Jó mi?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok, itt vagyok ám! Csak a hétvégén otthon bekrepált az internet (már a szolgáltató részéről), így elvonáson voltam. Köszönöm a hiányolásokat.

Kb. jól vagyok, bár néha fáj a hasam. De ami a legrosszabb, még mindig nincs meg a genetikai UH-om, az AFP eredménye csak péntekre lett meg. Nem mondták meg telefonba, milyen lett. Ma reggel beszéltem a dokimmal, mert most kezdett dolgozni szabi után. Úgy néz ki, holnap du. végre valahára mehetünk hozzá az UH-ra. Már alig bírom kivárni.

És ami még nagy szívfájdalmam, én még mindig nem érzem a babát. Remélem, ez nem gond.

Betti!
Gratulálok a jó eredményhez! Az a lényeg szerintem, hogy jó lett.

Dina! Üdv közöttünk. Gratulálok a babához!

Luisa, képzeld már én is híztam, több, mint két kilót. És észre sem vettem. Persze nem ez a lényeg, tudom.

Mindenkinek jó kedvet és frissességet kívánok ezen az esős napon.

KépKép
nanett
 
 


korena73: Köszi a bíztatást az időponttal kapcsolatban. Jön amikor jönni akar. Nekem csak az a lényeg, hogy minden rendbe legyen Vele!
Na meg persze, hogy Vízöntő legyen :D

Nálatok van/volt ebből számolgatás, tervezgetés, hogy milyen csillagjegyű legyen a pici? Nem vagyok nagy horoszkóp bújó, de mivel én is Vízöntő vagyok talán jobban megértjük majd egymást, ha a pici is az lesz. Szerintetek?

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Dinabéka: Nem volt tervezve, hogy Vízöntő legyen a baba. Nekem a legeslegjobb barátnőm Vízöntő, úgy hogy biztosan jó lesz a kapcsolatunk a Picurkámmal, bár a lánykám Skorpió, akivel szintén semmi baj, apám is az, akivel annál több a bajom :lol:
Az újságokban nem olvasom el a napi meg heti horoszkópokat, de az általános elemzések totálisan illenek minden ismerősömre, ezért hiszek benne. Én Kos vagyok. Tipikus Kos. :lol: Te mi vagy?

nanett: Írd meg mi "volt" az ultrahangon, és remélem lesz kép is, amit feltehetsz ide nekünk, megcsodálni a Pocaklakódat!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,

Vendegdomping van nalunk, a kovetkezo csapat holnap erkezik, ezert nem jelentkeztem tegnap. No meg azert, mert nagyon szomoru lettem, mikor beleolvastam a masik forumon, a 2006-osak kozott Titi hozzaszolasaba. Mar par hete kovetem a dolgokat nala, es sajnos nem jol vegzodott. Ill. ez relativ. Potyogtam a konnyeim...

Nanett, Luisa,
Na most mar jobban erzem magam, igy hogy ti is szedtetek fel egy picit. :lol:
Ma 3 ! nadragom kellett felre tenni, ezeknel mar a cipzart sem tudtam felhuzni... :roll:
Egy tortura a reggeli oltozkodes :roll:

Vettem viszont egy elasztikus fekete mami nacit, 20 € volt, es marha kenyelmes, lassan hordani fogom :D

Luisa, de lattam a mailt, irok hamarosan...

Betti,

Te jo eg!!!!! Micsoda hulye orvosok vannak... ilyen komment megengedhetetlen a reszukrol!!! Ha minden negativ, akkor nem nem lehet gond!!!!

Dinabeka,
udv itt. Nekem is kis vizontom lesz, az elso a csaladban. Nem erdekelt a horoszkop, igazabol tavaszi babat akartam, en is az vagyok, de hat baba maskepp gondolta :lol:
Amugy jok a vizontok, allitolag a kosokkal es jol kijonnek. Nalam ez szamit. :D

Nanett,
Nekem is fajdogal, de sok konyben, neten utana neztem, h. ez a meh tagulasa, izmok nyulasa miatt van. Es ha nem tartosan, akkor nem lehet nagy gond. Irj amint tudsz az ertekek miatt. Szegenykem, jo sokat kell ra varnod!
De legalabb nektek vannak eredmenyeitek, nekem semmim nincs a tarkoredo ota... :(

A mozgas miatt meg ne aggodj, lesz meg idod. Boxol meg teged eleget... :lol: En sem vagyok bizti benne, hogy a babat erzem.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Korena,
latom van kozos, mikori vagy? Hat igen, en is tipikusan a fejjel-a-falnak tipus vagyok :oops:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Zsana,

Ari vagy, koszi az erdeklodest!

Sok teat ittam, meg ugyin feloltoztem, sztem lassan mulik. Reggel vekonyabb kendo nelkul a nyakamban mar fazok...

A 3 nap varosnezes megviselt a hetvegen, ugyanakkor jol is esett kicsit lejarni magam. Baba csak a legvegen sztrajkolt, 50 m-rel a haz elott :D

Veled mizu?

Csilli, Omr, Ozi, Benita.... ???

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte: Nadrág témában nekem nagyon tetszik az a bizonyos bandázs, amit lehet venni 5000, de bárki varhat magának 500-ért. Én sem tudok már begombolni egyetlen nadrágomat sem, és nem kell 10 új kismama nadrágot vennem, csak egy párat, és hordhatom a régieket így. Vicces, de hajgumival megpreparálom a a gatyámat, hogy azért ne essen le, és olyan felsőket veszek amik hosszabbak, és eltakarják a bugyimat, ami kilátszik a szétnyíló zipp-zár között :lol: Elmenyek a textil boltba és veszek pár ruhalmas anyagot bandázsnak, és azokat fogom még használni. Így jó sokat tudok spórolni. Kismama felsőket már vettem 6-ot. Mind pocak takarós rugalmas cucc, neten rendeltem ebből négyet. Olyan rugalmasak, hogy végig jók lesznek majd.
április 4.-én születtem, és én is fejjel megyek a falnak :lol:

Mevettem a kismama újságokat, nagyon jók most. Van az egyikben egy cikk, hogy mi megy Angliában szülés terén. Hát össze tehetjük a kezünket, hogy Magyarországon vagyunk. De komolyan!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


SZia Korena,
en 7-en :D
Sorstarsam :D Parod milyen? Az enyem nyilas, egesz jol megtur :D

Megadod a netes cimet, ahol rendeltel? Nekem is kell egy par olyan felso. Azon a vastag textiloven meg agyalok. Nem tudsz egy kepet kuldeni, nem tudom elkepzelni.
vitte@freemail.hu
Es elasztikus az anyaga? Es gombos a szelen vagy hogy kotod ossze?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


sziasztok, enyém is vízöntő lesz :), már van sok jó tapasztalatom bennük, a férjem is az, meg az apukám is :), ja és egynapra vagyok kiírva a sógornőmmel, ő idén szült egy kis vízöntőt február közepén, eláraasztjuk velük a világot :)

örülök, hogy mindenki jól van!!!

megnézem én is a másik fórumot, én is követtem Titti történetét, csak pár napja nem olvasgattam, jaj remélem nincs komoly baj...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Korena, nekem is küld át!! :) köszi :)
luisa_hu@yahoo.com

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nálunk már 3 vízöntő van.
Én január 27, unokaöcsém január 30, hugom február 2. Szóval ha tartja a picim a 2-3 napos közöket, akkor kb február 5-én születik :D
Párom oroszlán.

Mivel többen mondták, hogy a vízöntő - halak párosítás elég nehezen működik, ezért mondtam már pocaklakómnak, hogy febr. 20-a előtt szülessen :)

Nacik engem is érdekelnének! Előre is köszi.

Dina
Kép
dinabéka
 
 


vitte: Mázlista vagy a nyilassal, az tényleg nekünk való :lol:
A férjem rák, és Ő is szuper. Család centrikus, türelmes (rettenetesen fontos :lol: ) elnézi a hülyeségeimet.
És szintén 73.-as vagy?

A rucis címet küldöm, meg képet is a bandázsról.
Luisa: megy neked is!

dinabéka: Itt felsők vannak, de naci ügyben is van címem.
Szuper mennyi jó felj van itt!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok lányok!

A hétvégére megint eltüntem, mert a vőlegényem Balatonon dolgozik nyáron és persze minden szabad percemet vele töltöm.

Különben jól vagyunk, a pocakom egyre nő, remélem beleférek még az esküvői ruhába, szerdán megyek végső próbára. Már csak 12 nap, kezdek izgulni.

Különben minden hasfájósnak, nekem is egyfolytában húz jobb vagy baloldalt a hasam, nem kellemes, de evvel kell élni. Ráadásul megállapították, hogy elől fekszik a méhlepényem és a hasfalon lévő vérbőség miatt is erőssebben fájhat minden.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Kép

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena,
nagyon szép nagy a pocid!!! De én ezt az övet nem értem, hogy kell használni... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Rekanna,
Jaj, te szegenyke.... Na kivancsi vagyok, lehet nekem is hasonlot mond a doki majd jovo heten....

Alig varom az eskuvoi kepeiteket ! Hat en nem fernek most bele az en menyasszonyi ruhamba... :oops:

Korena, nem 77-es vagyok, tele 7-sel :-)
Igen, jo a nyilas nagyon :-)))

KépKép
KépKép
vitte
 
 


nnnnna így néz ki a bandázs, de ez nem ilyen keskeny, csak a képen fel van húzva. Kb 30 cm széles, ápol és eltakar. Olyan színben csinál az ember lánya amilyenben akar. Össze van varva, nagyon rugalmas anyagból van, és simán ráhúzod a pocakra. Marha jó ötlet volt attól aki ezt kitalálta. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena,
ez a te pocid????

Hatalmas, ugye nem? Az enyem meg nincs ekkora, de mar latszik meglehtosen. Az utobbi 1-2 het alatt rengeteget nott.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


luisa: Kössz a bókot, de ez nem az én hasam, ezt az internetről kaptam le :lol: na keresek egy másikat is használat közben.

Hasfájás téma: Nekem mindig a bal oldalam szúr. A bal oldalról való egyébként a babám, ezt az ultrahangon mondták. Nem tudom van-e összefüggés. Viszont naponta 1X 2X van olyan érzésem, mintha valaki tompa tárgyal a hasamba bökne, és ettől hírtelen összehúzódom, ami nagyon kellemetlen. A férjemre rendszeresen ráhozom a frászt ezmiatt. Nem fájdalmas, de olyan reflex szerüen összegörnyedek, hogy nem tudom irányítani. Mindig attól félek, hogy itt a munkahelyen valaki előtt megtörténik. A doki azt mondta, hogy valószínű az előző terhességem miatti összenövés miatt van. Minnél nagyobb a pocim, annál nagyobb ez a rándulás. Mi lesz a végén? Asszem újrabeszélem ezt a dolgot a dokival.
Van valaki esetleg köztünk, akinek vannak ilyen tünetei?
Jaj hogy rugdos a babám :lol: Nagyon aktív ma.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Na sejtettem en, hogy nem a tied. ;-)

En azt hiszem ertem es tok jo. Csak nekem kb. min,. 6 szinben kene :-)))
Neked milyenek vannak?

Irigyellek a rugdalas miatt, de majd csak eljon mar nalunk is hamar... Ugye Luisa es Nanett...

Csilli, mar nem emlekszem, te erezted mar babot?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


luisa: nem találtam más képet, de nyiss ki egy kismama újságot, és már látni is fogsz legalább egyet.
Vitte: Pont ma elhatároztam, hogy lefényképezem a hasamat, mert mer tök nagy, na persze nem akkora, mint azon a képen, de ahhoz képest, hogy 16 hetes vagyok, ahhoz képest szép nagy.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


vitte: még nincs bandázsom! Most akarok csinálni magamnak. Hát kell egy pár szín nekem is, azért nem akarok venni 5000/db áron.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


rekanna: Tegyél majd fel "esküvős" képet, hogy olvadozhassunk!

lányok: isten ments, hogy idegesítselek benneteket a baba mocorgásommal!! Majd visszafogom magam!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


En is lassan fenykepezkedem, mert 12 hetesen volt utoljara official terhes fotom, azota pedig mar kisebb hordocska lett :lol:
5000/db azert tenyleg eleg sok... ennyi volt a nacim...es az egy kicsit tobb anyag...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Korena,
Dehogyis idegesitesz, sztem mindenki veled orul, hogy te mar erzed a picit!!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte: Na ez az azért már nacit lehet venni!!!
Tedd fel a képet a pocakról! (persze ha van kedved, majd feldobom én is.)

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sztem felteszem, csak jussak odaig :D

Luisa, ugye neked sem kell 2x mondani :?: :-)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Halihó!

Hú, de pörög, lányok! 9-kor még alig volt valaki.....
Korena
Már én is kezdtem elhinni, hogy ez a te pocid, meg is lepődtem, hogy mekkora :shock: :shock: !!! Aztán jót nevettem, hogy más képe.
Mindenesetre örülök, (és egy pindurit irigylem is) hogy mindenki pocakosodik! jó érzés lehet, pláne akinél már rúgdos is.

Vitte
Mi van Titivel? Nem is merek átnézni a fórumra. Régebben írtam oda is, mert olyan jópofák az ottani csajok, azóta nem is olvastam semmit, akkor félidős volt Titi. Most meg mi van, csak nem valami baj???? :(

Kíváncsian várom én is a pocakos képeket! :D

Benita
benita
 
 


Benita,

de sajnos nagyon nagy a baj... Azzal vigasztalodik, hogy talan tenyleg beteg lett volna es o azert fogaszkodott, hogy ne kelljen betegen leelni a kicsinek az eletet. Elmondhatatlanul sajnalom, de o hihetetlenul eros es higgadt es nagyon pozitivan all hozza. Most irtam neki egy privit.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Cuki a vonalzod Benita!!!
Milyen volt a hetveged?

OFF: Tud vki jo falafel receptet? Hetvegen ettem eloszor is nagyon izlett, en is csinalni akarok, nem lehet ordongos.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Benita: Sajnos Titi babája meghallt. Borzalmas. Meg kellett szülni a halott babát. Nem is értem, hogy lehet ezt épp ésszel elviselni. Az én kisbabám 16 hetesen hallt meg, ő élt sajnos amikor ki kellett venni. De hálát adok az égnek, hogy nem kellett világra hoznom. Így is rettenetes volt. Titinek be kellett menni a méhlepénye miatt a kórházba, és jött a hír, hogy amíg bent volt a kórházban a baba meg is hallt. Még Ő maga nem írta le a tragédiáját, majd ha lesz ereje, akkor írni fog, hogy konkrétan mi történt. Nagyon szomorú. :(

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


vitte: Írt már Titi?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Tegnap este lattam a sajat hozzaszolasat, a privire meg nem valaszolt. Nem is biztos, hogy fog, nem vennem rossz neven.

Istenem, te sejted, h. mekkora fajdalom ez. Ezt csak kivanni lehet mindannyiunknak, hogy ne legyen hasonloban reszunk.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Igen ilyenkor mindig arra próbálok gondolni, hogy sokkal de sokkal több baba születik éppen és egészségesen, mint amennyi tragédia történik. Nem tudhatjuk mi a sorsunk, hogy mi mindennel megbírkózni egy emberöltő alatt, de bármi történjék is, csak ne a gyerekünkkel történjen ....

Evezzün vidámabbra .... mi az a falafell? Nem az a húsgombóc pálcikára szúrva kisüttve dolog?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Vitte, Korena

Köszönöm az infot, de nem bírtam ki, átnéztem a fórumra, és elolvastam mindent. Most is alig térek magamhoz, ez felfoghatatlan. :cry: Szegénykét annyira sajnálom, olyan kis rátermett, határozott, kiegyensúlyozott kismami volt, sugárzott róla az öröm, a boldogság, tényleg egy tünemény kis csaj abból a topicból. 1-2 hónapja mindig olvastam őket, néha beírtam, ha valami nyomós téma volt, de nem csatlakoztam hozzájuk igazából. De erre soha nem gondoltam voltna (persze senki nem gondol ilyenre, nem is kell)
Ez egy iszonyat lehet! Olvasom, Korena, h. neked is volt hasonlóban részed, biztos tudod, milyen. Utólag is sajnálom.
Én Titit nagyon sajnálom, mélyen együttérzek vele, gondolom ti is. Még most kicsit könnyezem, ahogy ezt írom, olyan borzasztó. Írtam is pár mondatok Titinek, hogy érezze, én is vele vagyok!

Csajok
Nektek ilyeneket nem is szabadna olvasnotok, TILOS!!!!! Ha nekem babám lesz, tuti nem olvasok ilyeneket, kivéve, ha belecsöppenek, ne adja Isten! Remélem, mire pocakom lesz, ti még itt lesztek, -igaz, már a finis felé araszoltok - mert nem szeretnék teljesen idegen topicosokkal csacsogni.

Benita
benita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: