Új privát üzeneted érkezett!

Times, te is lazán nyomod! :D kissé sűrű a program, nem??

Gica! én kaptam xl-es szopipárnát, és tegnap délután azon kaptam Apukát, h azon sziesztázik. nem hüjeség, irtó kényelmes. bár van, mikor arra ébredek reggel, h lenn van már a földön. és sztem nem nagy. mondjuk én nem vagyok vmi alacsony, de hátha menne a szopi szinkronban, és akkor el kell kettőjüknek férni rajta, nem?
masszőrt nekem nem ajánlott a doki (azt sem :evil: ), mert szte nem értenek ahhoz eléggé, h mit ne nyomjanak meg, ami esetleg beindíthatja a szülést. mondjuk, lehet, h ez baromság, de nekem szerencsére semmi bajom. még a pocaktól is tudok jól forgolódni. és hajrá epres Tibi, egyél helyettem is (édességre ránézni sem)! :D

Tontica, örülök, h jobban vagy. jó nagyok a gyerkőcök. a kisifad meg olyan édes, h mindig hozzádbújik a képeken. (nem anyás, mi? ;) ) és pihenj sokat, az segít a hátfájáson! és tessék néha benézni az őszi babásokhoz is! ;)

Maminti, nektek pedig jobbulást!

Kata, csak így tovább! ha Neked ilyen klasszul megy, akkor az reménykedésre ad okot, h nekünk ugyan miért ne?? hehe... csak óvatosan, és okosan!

ja, és Lányok, köszi az infókat az Istenhegyiről!!!

Kép
an°°di
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Élveteg dög ez nagyon jó!!!!!Sikítoztam annyira röhögtem!Igazad van így fantasztikusabb,mint amikor nem voltam terhes!Én nem kérdeztem róla a dokit,mert még azt találja mondani,hogy nem lehet!A haskeményedés megaz orgazmusoktól van és nem az ugrabugrától!Az enyéim szegények jól járnak odabenn :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:
Én is akarok venni szopis párnát,mert már most is párnával a hasam alatt alszom,vagy ha meleg van a takarót igazgatom el alattam!
Ma megyek UH-ra!Kicsit izgulok és szerintem csak holnap tudok jönni beszámolni,mert utána masszőr is van!
Vendég
 

 
 

Nekem még az első találkozáskor mondta a doki a 20. hetet, azóta nem beszéltünk róla.
Én totál jól vagyok utána ( közben meg pláne :oops: ) és azt mondják, ami a mamának jó... :lol:

16-án a 4D után megyünk az Elefániba a kiságyakat megnézni és beszerzem a szopilpárnát, nekem is kényelmesebb már az oldalt fekvés, ha begyűrök valamit a poci alá.

Ami egyre nagyobb, majd csütörtökön dobok fel új képeket, barátnémtól kaptam pár kismami ruhát, vagy egy, ami szépen kiemeli a pocakot :lol:

Pusszantás!

Anyukám hozott tegnap nekem kopasz barackot, nem sokáig lesz meg :oops:

jucicuki
 
 


Szopilpárna=szopipárna :roll:

jucicuki
 
 


Benszi, tudom, h az orgazmustól keményszik. csak mondom, h nekem nem. szerencsére. :oops: :wink:
jó ultrahangozást! ja, meg masszírozást is persze! :)

Judit, én is pont ezt mondom. ami nekem jó... tudom, baromi önző meg minden, de látom a szoptatós barátnőmet. hát, nem vmi lepedőakrobatika megy éjjelenként. két kis pelusossal meg képzelem, mikor jutok Apuka közelébe szexhez nem fáradtan majd... amíg lehet... :wink:
és mi az az Elefáni? és hol van? :roll:

Kép
an°°di
 
 


Elefáni Babadiszkont 11. ker Bocskai u. 38-40.

A Kosztolányira megyünk a 4D-re és itt néztem ki az ágyakat, meg elvileg van a Jané babakocsi is, ami érdekelne.

Judit

jucicuki
 
 


Nagy muri volt nálunk a hétvégén, de minden simán ment. (Uram 40 éves volt.) Még vasárnap is tartott kicsit, ma pedig az öcsém és a kislánya volt itt, kicsit segített a kertben, én meg megetettem őket, meg a lakást takarítottam. Azért már nem szaladgálok, és sokszor megfogom alulról a hasamat, annyira húz lefelé.

A szexről már csak álmodozok, alig várom már, hogy újra egy jót.... De már régóta nincs olyan pozíció, ami kényelmes lenne nekem.

Szopipárnát természetesen beszereztem (www.szopiparna.hu-ról), ikres méretet, már talán van 3 hónapja is. Én kicsi vagyok, de szerintem egyáltalán nem nagy a párna. Azóta hárman alszunk az ágyban, én, az uram és a szopipárna. Nagyon nagy segítség, az biztos.

Lehet, hogy egy ilyen hastartó cucc se lett volna hülyeség, de erre a két-három hétre már nem akarok beruházni semmi ilyesmire.

Csütörtökön megyek a dokinénihez. A gyerekszoba lassan készen van, tegnap elkészült a pelenkázó asztal is. Két ágy van, de azt mondták a kórházban, hogyha aludni is akarunk, akkor legalább eleinte rakjuk majd őket egy ágyba.

Azért komoly változások zajlanak bennem, ilyen pl. a pisilés. Egyrészt dupla annyiszor kell, mint mondjuk 3 héttel ezelőtt, valamint mindig kell egy kicsit billegnem a WC-n, hogy minden kijöjjön, és nem legyen 2 perc múlva olyan érzésem, hogy mindjárt bepisilek.

Na asszem mindent leírtam, megyek eszek egy kicsit - mert már csak nagyon kicsiket bírok, így marha hamar megéhezem. Ma elértem a 111 cm-es haskörfogatot. Ti hol tartotok?

Kata

Kép
egok
 
 


Egok!
Ez nagyon jó!billegni a WC-n!Mivel a rázás már nem megy,és én annyira vizuális vagyok,hogy láttam magam előtt a billegetést!! :lol: :lol: :lol:
Andi!
Az a kétperces keményedés megéri azt a pár orgazmust ilyenkor :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:
Juci!
Én is Jane babakocsit néztem ki!Drága de könnyű,több funkciós és nem kell külön venni a babaülést és a hordozót sem.Ha ezt összeadjuk ott vagyunk,vagy még többe!Én kimegyek Ausztriába körbenézni,mert ott minden olcsóbb állítólag!
Vendég
 


Kép
Kép

Megjöttünk!
Minden ok volt!Zárt a méhszáj,nyakiredő rendben és 59mm-esek!
3hét múlva újból UH!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tontica!
Nagyon-nagyon örülök, hogy nincs semmi baj! És akkor ahogy jött úgy el is múltak a tüneteid? Még jó, hogy félredobtad a kísérletet!

Andi!
A szopipárna ezek szerint nálad (és Apánál is :) ) bevált. Azt hiszem beszerzek egyet én is.
Akkor nálad az alma a nyerő még mindig? Én most az epres Tibihez pillanatnyilag hűtlen lettem, és helyette a gyerkőcök dédijeitől kapott meggyet falom. Imádom! Annyira jó ebben a melegben!

Na, ne. Már masszázs sem lehet? Csoda, hogy a szexet megengedte a dokid! Vagy ezt bölcsen meg sem kérdezted? :wink: :)

Juci!
Meggyet ugye lehet enni? Csak a sárgabarackot és a cserit nem ajánlja a védőnéni? Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál!

Kata!
Tök jó, hogy ilyen jól vagytok! Bár az állandó pisilés nem az igazi, dehát ez van. Lurkók mocorognak még? VAn helyük?
Hajrá szopipárna! Én elég magas vagyok, akkor ezek szerint nem lesz túl nagy az ikres. Mindjárt meg is rendelem és mi is hármasban alszunk majd! :)
Isten éltesse az Uradat!
Haskörfogat 103 cm. Még van néhány centim, és hetem, hogy elérjelek... :)

Maminti!
Mi ez a vírus, ami bevette magát a házatokba? Vigyázzatok magatokra és kúráljátok ki jól magatokat!

Times!
Jó, hogy mondod, lassan nekem is el kell mennem a táppénzespapírért.... Kitatás a hétre, de azért néha pihengess is!

Benszi!
Előre is köszi, hogy érdeklődsz a masszőrödnél.

Hogy bírjátok a meleget? Én a már hideg meggyel hűsítem magunkat... :roll:

Gica

Kép
gica1
 
 


Benszi!

Szuper, hogy minden rendben! Csak így tovább!
Jaja, osztrák szomszédainknál - úgy hallottam én is - hogy sokkal olcsóbb és jobb minőségű gyermekholmit lehet kapni. Lehet, hogy tényleg célszerű lenne kilátogatni hozzájuk.

Gica

Kép
gica1
 
 


Benszi! Szuper hírek! :lol:

Gica!
Meggyről nem mondott semmi rosszat, szerintem bátran eheted :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Gica!
Hely nincs, de ezek úgy tornáznak odabenn, mintha valami olimpiára készülnének.
Ilyen magzatmozgás számlálásra sok szükség nincs, max fél órákat maradnak nyugton.

Kata

Kép
egok
 
 


na, gyors esti bekukk

Kata, én nem mérek derékkörfogatot. még. majd ha hüledezni szeretnék.
és miért kell egy ágyban aludniuk az elején? megszokták egymást?

Gica, ühüm, alma. még mindig. unalmasan nyomom. mindegy. az almában minden jó benne van. bár egy kis meggy...talán. holnap megnézem a piacon, hátha beindul tőle a fantáziám.
a szexszel kapcsolatban pontosan úgy történt, ahogy írtad :oops: hehe, már meg sem kérdeztem a dokit. minek? úgyis megtilt mindent biztonsági okokból. de amíg nem érzem, h nem jó, miért hagyjuk abba?

és köszi csajok még egyszer az istenhegyit, és Hajdú Krisztinát. megyünk is hozzá csütörtökön. :roll: irtó kíváncsi vagyok. utána meg jövő héten nyaralni. szeretném tudni előtte, h rendben vagyunk. bár minden idegszálam azt súgja. ;) és már álmomban is nagy hasam van. vicces. lassan változik az énképem.

Benszi, örülök, h minden okés. jó nagy kobakjuk van. főleg az alsó képen lévő babának. :D
megnézem én is azt a jane babajárgányt, ha már ennyire dicséritek (liftbe vajon belefér?)

ja, tudom, mit akartam kérdezni: ha nem túl indiszkrét a kérdés: közülünk ki lombikos és ki természetes ikerterhes? nem mintha az eredményt nézve számítana, csak kíváncsi vagyok...

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Andi
Nálunk annyira természetes, hogy nem is terveztük őket, tavaly októberben döntöttünk úgy a párommal, hogy eddig nem jött össze, (igaz csak fél évig próbálkoztunk), vissza megyek dolgozni, aztán majd később meglátjuk!!! Okt. 30-án volt menzim, nov. második hetére kaptam időpontot a dokimhoz, hogy felírassam az antibaby tablettát, de még úgy döntöttünk a párommal, hogy ez a hónap dönt, ha megjön a menzim kiváltam a bogyókat, ha nem akkor lesz egy babónk... /Nem vagyok egy templomba járós, de remélem a jó Isten tudja, hogy mit csinál(t)/ Gondolhatod alig mertem megmondani a páromnak, hogy nem egy, hanem két babónk lesz...
De most már úgy veszem észre ő jobban várja már őket, mint én!!!

Kata
Köszi szépen, megkaptam a matricát, sok-sok puszi érte, a páromnak nagyon tetszik, és persze nekem is!!! Ja és gratu a párodnak, BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!!!!

Benszi
Gratu a jó eredményekhez...

Én is túl vagyok a mai napon, 7-es busszal bementem a városba 3/4 8-ra már a terhesgondozóban voltam, persze a doki csak fél 9-kor jött, de gyorsan kiadta a táppénzespapírokat, aztán mentem a munkahelyemre, meglepődtek, hogy milyen szép nagy pocóm van, egy hónap alatt hatalmasat nőtt... Aztán a fél 10-es busszal haza, ja és azt hozzá kell tennem, hogy 1km-re lakunk a buszmegállótól...
Itthon a Gergőm a nyakamba, majd délután angolóra fél 4-től, fél 5-ig, azután pedig borsó fejtés...
Szóval tényleg elfáradtam ma...
Holnap védőnéni és kozmetikus...
Szex: még nálunk is zajlik igaz ritkábban, mint az elején de egyenlőre még nem okoz semmi problémát... Sőt!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
times
 
 


Juci
Neked is nagyon örülünk, hogy nálatok is minden ok!!!

Kép
Kép
times
 
 


Gica!
Köszönöm!Januárban a barátainkkal voltunk kint,mert nekik picijük volt és sokkal jobb minőségű rucik voltak sokkal jobb áron!De nem a ruci a lényeg,hanem a kiegészítők:Kocsi,ülés,járóka a nagyikhoz stb.
Juci és Times!
Köszönöm a gratukat!
Andi!
Én lombikos vagyok,mivel tavaly kivették mindkét petevezetékemet!A Jane nem olcsó,de nagyon jó!Amit én kinéztem katalógusból az 219000Ft!Kúva grága,de 13kg-ig nem kell autós ülés,mózes se!autósülések is horror áron vannak,aminek jó a biztonsági tesztje!De még csak katalógusokat nézegettem!
Vendég
 


:shock: :shock: :shock: Benszi, ez durva.
hűűű
megyek is takarítani inkább egy kicsit
;)
:shock: :shock:

Kép
an°°di
 
 


Mi is lombikosok vagyunk, mindkét petevezetékem átjárhatatlan.
Valami sorozatos gyulladások miatt, amit senki nem vett észre pedig az utóbbi négy évben minimum havonta egyszer voltam nőgyogyinál :cry:
Na mindegy, túl vagyunk rajta :lol:

Majd 16-án megnézem az Elefániban az árakat és jelentek róla, meg úgyis akarok képeket csinálni azokról, ami tetszik, beszerzem a paramétereket és megosztom veletek, aztán majd megdumcsizzuk melyik jó :D

Majd jövök még ma!

Ma torna is lesz :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!
Ma a védőnéninél minden okés volt, igaz súlyba egy kicsit belelendültem ( a 7. hónapban 2 és fél kilót híztam), 7 és fél kilónál tartok, de végül is ez is tökéletes, vizelet rendben, vérnyomás rendben, megkaptam az utolsó vérvételes beutalómat...
Holnap doki VÉGRE!!!!!

Benszi
Ezt a Jane-t mi is néztük itt Győrben 200e volt, de tényleg nagyon szupi egy babakocsi!!!

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok

Times, eddig 7 és fél??? asszem gyümölcsnapokat fogok tartani...
én múlt héten tartottam +6nál. na, mindegy. ez van. majd okosabban próbálom.
annak pedig nagyon örülök, h minden ennyire rendben van! :Ddehát ugye... miért is ne lenne?

Lányok/Asszonyok! nektek nem zsibbad el a kezetek alvás közben? minden reggel "műkézzel" ébredek. mondjuk ezen kívül kb. semmi panaszom sincs, csak eszembe jutott, h megkérdezem.

és ne sokkoljatok korán reggel a krőzusoknak értékesített babakocsikkal! :twisted:

Kép
an°°di
 
 


Jó reggelt!

Nagyon szupi volt tegnap a torna, kicsit keményebb volt mint múlt héten, legalább át lettünk mozgatva.
Voltam könyvtárban is, most megint van olvasnivalóm.
Délelőtt bemegyek a városba kicsit nézelődni, aztán összeütök vmi ebédet.

Én jövő hét hétfőn megyek a védőnénihez, most már biztos híztam, mert megjött az étvágyam :lol:

SZép napot!

Judit

Andi, én is ébredek fel éjjel, hogy elzsibbadt a kezem, szerintem az oldaltfekvéstől van...

jucicuki
 
 


Times!
7és 1/2kg?Az lótúró!Majdnem mást írtam.Én most 4kg-nál tartok,de kéthete a vasat is megenném.És csak a sós kajákra vagyok ráállva!
Andi!
Én még nem éreztem kézzsibbadást!

Csajok!!!!
Nem randizunk valamikor?Tök jó lenne!
Vendég
 


Sziasztok!
Újabb prkatikus kérdésekkel fordulok hozzátok.
A 11+6 vagyis majdnem betöltött 12. hét jó lesz Istenhegyi klinika kombinált szűrésre? A biztonság kedvéért jó előre be akarok jelentkezni. Júl. 2-án, hétfőn kell mennem a dokimhoz, de már az eredményekkel. Jún. 29-én, pénteken leszek 11+6. Gondoltam minél közelebb csinálják a betöltött 12. héthez annál precízebb. Vagy nincs ilyen szinten jelentősége, csak lényeg, hogy 11. héten túl, a 13. héten innen?
Más: éjszaka kétszer összerándult a méhem. Ugye ez nem árt a kicsiknek?

Egy mindenért aggódó, de azért hálás, boldog 9. hetes...
lili73
 
 


Szió!
Ne aggódj minden természetes!Nekem szúrkál a petefészkem és a méhem is!Az a növekedéstől!
Oldalt meg a szalagok feszülnek azt érzem.
Asszem a Juci volt az Istenhegyin ilyen szűrésen!
Miért kell elmenned erre?
Vendég
 


Szia, Benszi,
még a Kaáli-ban mondta a dokim, mikor elengedett, hogy a 12. hétben csináltassam meg. Persze pénzbe kerül 28ezer. Gédiagnosztika, Down-kór szűrés, tarkóredő, meg még egyéb betegségeket szűrnek ki. A nőgyógyimnak említettem, és ő is egyetértett. Valószínűleg a Kaáliban ezt automatikusan javasolják mindenkinek, ha jól értettem a vetélés kockázatával járó magzatvízből, meg chorionboholyból vett minták helyett jó, mert ezt vérből nézik, és hasi ultrahanggal. Szerintem megnyugtató.
EKG-ra mikor kell menni? Beírta a védőnő a könyvecskémbe, de fogsincs, hogy mikor. Most megyek a háziorvoshoz táppénzre felvételért, akkor kérjek tőle EKG beutalót is?
Bocs, hogy ilyen teljesen alap dolgokat nem tudok, de sose voltam sem terhes sem igazán beteg :)
lili73
 
 


Zsibbadás nincs, csak éppen a vizelet visszatartással vannak gondjaim, egy kicsit megfáztam és elég sokat köhögök, és olyankor egy-egy csepp kifolyik.... Remélem ez a bacival együtt elmúlik!!!

EKG
Igazándiból, szerintem annak nincs konkrét ideje, én 18+4 voltam, mikor megcsináltattam.

Kép
Kép
times
 
 


lili!
Nekem is mondták a Jánosban,de a nőgyógyim nem ajánlotta,mert ikreknél mit csinálsz,ha az egyik baba beteg?Semmit!Ráadásul pokollá teszed a terhesség hátralévő idejét!Nekem is nehéz döntés volt,hogy nem megyek,de ha az egyik beteg és a másik nem,nem tudják elvenni!Tehát nincs mit csinálni!Akkoor lesz gáz,ha mindkettő beteg,de ez a 12.heti UH-n nem látszott a tarkóredőnél!Ott lesz még az AFP és a 18.heti genetikai űűűűűűűUH is és majd ha azokon gond lesz,akkor lehet gondolkodni mitévők legyünk!A doki felesége 37 volt,amikor szült és nem engedte el a nejét amniocentézisre!Én bízom benne!
Kérj beutalót az EKG-ra és akkor letudod rögtön!De tényleg nincs jelentősége!
Vendég
 


Lili!

Én csak genetikai UH-on voltam az Istenhegyiben, ezen a kombinálton nem, mert nekünk mindenképpen kellett a biopszia a tarkóredő eredmény miatt.
Benszi, egyébként ha csak ez egyik beteg, akkor kap egy kálium injekciót és nem fejlődik tovább, így a másik lehetőséget kap az életre. Azt hiszem a 18. hétig megcsinálják, ezért kell minél hamarabb lépni, ha gond van. Sajnos vannak olyan betegségek, amik az élettel összeegyeztethetelenek és van olyan is, amikor már a méhen belül meghal a baba mondjuk a 20-30. hét között és akkor a másikat is veszélybe sodorja.
Ezért csináltattuk mi meg, bár nem tudom, hogy képes lettem volna-e kérni az injekciót, ha kiderül, hogy beteg. De szerencsére ideáig nem jutottunk el.
Egyébként ez a vérvételes biztoságosabb, de nem olyan pontos és ha nagy eséllyel betegséget mutat ki, akkor úgyis elküldenek a műtéti mintavétek valamelyikére.

Lili! Szerintem hívd fel az Istenhegyit, nagyon kedvesek és minden kérdésedre fognak válaszolni és akkor be is tudsz rögtön jelentkezni. Arra mindenképpen jó, hogy megnyugszol, hogy nincs semmi baj, mert miért is lenne :lol:

A házidokinál ha beadod a kiskönyved, autómatikusan megcsinálja a belgyógy vizsgálatot és ad beutalót az EKG-ra.
Ne aggódj, árt a kicsiknek!

Puszi!

Judit

Ui.: összevásároltam a fél piacot, :lol: eper, meggy, cseri, barack, málna :oops:

jucicuki
 
 


Juci!
Na most elbizonytalanítottál!Sőt beszarattál!De a tarkóredő jó volt,bár nem mondta mennyi az eredméy,csak azt hogy minden rendben velük!Káliumos injekcióról meg nem is hallottam.Ezt nem mondta a doki!Én is úgy gondolom,ha lenne valami nagyon komoly kellene az injekció,de ezt szörnyű kimondani!De nem hiszem,hogy tönkre tehetnénk férjünk,gyerekünk,családunk és saját életünket!Sajnálom akit ezzel megbántottam!
8év után én egészséges babákat szeretnék!
Vendég
 


sziasztok Lányok!
na, azonnal abbahagyni a parát, értve vagyok!!!! :evil: mi folyik itt? kinek van valami baja? Banszi jól vagy, ugye? Juci is? Times, oké, egy-két csepp, de okésan. Kata is egyben virul és Csomolungmázik vagymi. Tontica is javul, Lili is fölöslegesen parázik. Maninti és Gica is jól vannak. én is.
akkor mi ez a hiszti?????, :shock: :shock: komolyan! nem értelek benneteket. miért lenne baj? :roll: :roll:

Kép
an°°di
 
 


Andi!

Nincs hiszti és nem akartam megijeszteni senkit, csak mi ezen keresztülmentünk és leírtam a tapasztalataimat.

Benszi!

Nekünk nagyon rossz volt a tarkóredő érték és akkor két orvos is azt mondta, hogy nagyon beteg és felkészítettek bennünket, hogy lehet, hogy meg is fog halni :cry: Szóval csak onnan tudom ezeket a dolgokat, hogy nekünk elmondták.
Nem kívánom senkinek, hogy ilyen helyzetben legyen, hogy ezt kelljen hallgatnia az orvosától :?

Szóval mindenkivel minden ok lesz, csak Lilinek írtam, hogy ha attól megnyugszik, akkor csináltassa meg nyudodtan a kombinált vizsgálatot az Istenhegyiben. Ha ettől jobban érzi magát, akkor az jó a babáknak is.

Szóval bocsi, nem akartam megijeszteni senkit, csak leírtam, amit sajnos tudok!!!

Millió puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


okés, értem én (vissza akartam még jönni, finomítani a beírtakon, csak közbejött vmi, bocs). én is hallottam horrorsztorikat egy szintén ikerterhes lánytól, és elég nehéz (volt) nem gondolni arra, h velem is megtörténhet a dolog. igazság szerint még mindig eszember jut, h ...jó nem megyek bele.
de én is azért megyek inkább korábban 3/4Ds UH-ra, h ne csak a "mutogatás a rokonoknak" funkció legyen kipipálva, hanem, h még időben meg tudják nézni a skacokat. inkább még most derüljön ki, ha van vmi.
de nem lesz. és remélem, ezt holnap meg is tudom erősíteni ;)
meglátjuk, Judit, milyen női az a Hajdú Krisztina...

Kép
an°°di
 
 


CSajok!
csak egy kicsit szartam be.nekem a tarkóredő az jó volt!Valószínű inkább nyomok nemsoká egy 4D-set és akkor minden ok lesz!Legbelül tudom én,hogy ezeknek a drága büdös kölköknek nincs ám semmi bajuk,csak hát...Szerintem akkor nyugszunk meg,ha megszületnek,de akkor azért izgulunk,mert már kinn vannak és amiért a mi anyukánk is féltett minket!
És most jöhet a nagyon utált mondat anyutól:
-Ha majd lesznek gyerekeid,akkor megtudod mit él át az ember!
Ismerős nem csajok?És már most,pedig még ki sem bújtak!
Andi!
Kiváncsian várjuk a 4D-s képeket!
Vendég
 


Andi mennek a drukkok holnapra! De nem lesz semmi baj :lol:
Jó fej a csaj, majd meglátod :wink:

Gyere hamar, ha végeztél és kérjük a képeket a kis családról :D

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Leírom gyorsan az uh eredményem:
Két élő embrió koponyavégű fekvésben
BPD: 82 és 85 mm
A lepény a mellső-hátsó falon tapad jó helyen.
Kp mennyiségű magzatvíz.
Ritmusos szívműködés, négyüregű szív.
Gyomor és hólyagtelítődés látható mind két magzatnál.
FL: 62 és 64 mm

Szóval minden okés, és a méhszáj is 3000-es, teljesen zárt!!!
A dokim szerint teljesen jó minden, szép nagyok a babóim!!!

Kép
Kép
times
 
 


Times, én is pont ilyet szeretnék!!
klassz, fasza, nagyonjó, tökkéletes :D :D :D

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok Lanyok!

Bocsi hogy nem nagyon jovok de beteg a fiam es itthon logott ket napig, na nem mindha olyan nagy beteg lenne szoval igazabol csak egy-ket kohintes volt, holnap mar megy bolcsibe es en tudok jonni.

Para dologrol, hat igen, ez van, Mi mar egy eleten at parazni fogunk jobb ha megszokjatok, tegnapelott a fiam egy akkorat esett hogy azt hittem ott marad es lett egy nagy bubb a fejen :roll: :lol: szoval nincs senkinek semmi baja, a babak egeszsegesek es Mi is azok vagyunk es nem lesz semmi baj! :D
En jovo het szerdan megyek 4D-re, ugy vagyok vele ha az egyik babam beteg inkabb ne tudjam meg mert nem szeretnek ilyen sulyos dontest hozni mint ez a kalium injekcio na de tenyleg megcsak ne is gondoljunk ilyesmire!!!

Andi kivancsi vagyok a holnapi kepekre, videora!

Times: SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

JO EJSZAKAT!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Istenhegyiben én is voltam, először is mert elmúltam éppen 35 éves, és választhattam, hogy vagy megszúrnak, vagy ez a drágább, de kevésbé kockázatos eljárás. Nagyon kedvesek voltak, nincs várakozás, profi a személyzet, főleg Hajdú Krisztina, ezért én ezután az össze kötelező (plusz 1 nem kötelező) UH-mat ott csináltattam eddig. Szóval menjetek nyugodtan, annál jobb helyre nem is mehetnétek.
(Nem kapok jutalékot - még :lol: )

Én holnap megyek dokinénihez, lassan megint lesz valami vérvétel, UH, meg jönnek az NST-k vagy CTG-k, vagy ki minek nevezi.

Majd holnap jelentkezem, hogy mi vár rám.

Kata

Kép
egok
 
 


Kata, várunk holnap!
Ha lesz majd valami izgalmas, azért majd párod tájékoztat bennünket? Már nem holnapra gondoltam, de Te már közel vagy a célhoz :wink:


Feltettem a képeket az albumba...
Mekkora leszek október 28-ra :?

Szép napot!

Judit

jucicuki
 
 


jó reggelt!

Judit! tényleg klasszul nő a pocakod! (mondom én :lol: :lol: )

Kata, várjuk a híreket. meg majd délután jövök én is az enyéimmel. bár reggel elég idegesen ébredtem, h jajj, mi lesz. a vérnyomásom is felment 126/70-re ;) de Huba kicsit megrugdosott megnyugtatásképp. 8) :D
irtó sok munkám van mára holnapi határidővel, így nem is nagyon jövök... legfeljebb, ha nagyon unom a banánt. ;)

Kép
an°°di
 
 


Andi nyugi! Nem lesz semmi baj!

Jó munkát!

Judit

jucicuki
 
 


8) :wink: perszehogynem (azért ver a szívem, mint állat, ha rágondolok. még sosem voltam ilyenen...) :shock: :) :roll:

Kép
an°°di
 
 


Times!
Ezek nagyon jó eredmények!Gratulálok!
Egok!
Nagyon köszönöm a matricát!Drukk a dokihoz!
Juci!
Szép poci!
Andi!
Minden rendben lesz!
Vendég
 


Andi, szerintem élvezni fogod :wink: édesek lesznek :lol: :lol: :lol:

Benszi, köszi!

Megjöttem a családvédelmiből, 15 perc alatt hozzájutottam a táppénzes papíromhoz, ez új rekord, már be is vásároltam ebédhez, Ati hazafuvarolt, arany életem van :D

Ma pihi.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


köszi Csajok a biztatást. már megjártama védőnőt, és sokkal jobban vagyok. vettem soksok zöldséget, almát, banánt, meggyet is szósznak vagy levesnek... hadd szóljon!

ja, és Kata!! mekkor barom vagyok! nekünk is megjött a matrica és ÁLLAAAAAAAAAAAAAAAT! :D köszi!!!! Apuka elájult tőle. neki is látott autót nézni hozzá... ;)

Kép
an°°di
 
 


Hello!

Hat en meg szegyenlem de teljesen elfelejtettem a matricat, bocsi Egok! Kuldom a cimem privibe es nagyon de nagyon koszi, megigerem en is kuldok Neked valamit cserebe! :wink:

Andi Te mikor mesz uh-ra? Hanyra? Mar ugy varom mintha en mennek! :lol: Nekem beirod a tablaba hogy jovo het szerda 4D?!

Jucicuki Te mondtad azt a szuper Jane babakocsit? Melyik is az pontosan? Lehet minket is erdekelne.
Hat igen Neked is novoget a pici pocika es ez naaaaaaaaagyon jo mivel tudjuk hogy a babak is nonek! :D

En egy kicsit kivagyok, 5 percenkent kell raszolnom erre a mocskos kis kolokre :lol: mert mindig valami olyat csinal amit nem szabadna, unatkozik. Elkezdtem a keresztszemes himzest es szuper, annyira tetszik es nem is olyan nehez mint gondoltam, most egy vonatot himzek a fiamnak aztan johetnek a babadolgok. Nezzetek milyen sok szep minta van itt: http://www.keresztszem.hu/index.php
Ezt szeretnem majd utana elkezdeni: (ez olyan ikres :lol: )
Kép
De ez is baromira tetszik:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!

Mi a Jané Twintwo Formula Pro-t néztük ki.

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!
Csütörtökig kaptam haladékot, de már 1 ujjnyira nyitva vagyok és a méhszáj is le van rövidülve. Először hétfővel fenyegetett, hogy feküdjek csak be a korházba, de aztán megesett a szive rajtam. Főleg, hogy 2,5 kg felett van mindkét ember, vagyis, mostmár tényleg jöhetnek.
Ma végképp kitaláljuk a neveket.

Kata

Kép
egok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: