Új privát üzeneted érkezett!

hali!
ma voltam Gabinál tündéri Levike. Olyan aranyos volt aludt aztán felébredt szopizott. Lilike nyugi mindent ügyin fogsz majd csinálni. Én csak saját tapasztalatomat tudom leírni az elején én is így izgultam, de aztán szépen egy hónap elteltével minden belerázodtam.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!
Gabi!Nagyon sajnálom,hogy ennyit kellett szenvedned,remélem a baba feledteti a kínokat!
Evés kapcsán annyi tudok mondani,hogy állítólag nem szabad a k betűs zöldségeket(Káposzta,karfiol,karalábé stb.),a B betűs zöldségeket(Bab,borsó stb.).Gyümölcsök közűl amit szabad az alma,kevés banán,görögdinnye,őszibarack.Elvileg a többi tíltólistás,de ami biztos,hogy epret nem szabad,mert erős alergiás reakciót válthat ki a babánál.Ugyanez vonatkozik a citrusfélékre is.Inni,semmi rostosat,koffeineset,szénsavasat.
Ugye milyen szörnyen hangzik?De a szigorúan tilos gyümiken kívűl az a legjobb,ha te kitapasztalod,mert lehet,hogy Levinek nem ártanak egyes dolgok.Egyél egy kicsit és ha nyűgösebb,sírósabb,jobban fáj a pocija,akkor pár napig ezt ne edd.Majd megint egyél és ha a reakció ugyanaz,akkor hagyd ki teljesen az étrendedből.Én szinte semmit nem eszem,husokon,tésztákon,rizsen és krumplin kívűl,mert sajnos Zsófinak szinte minden megárt.Még a tejfélék,tejtermékek is.
A képet nagyon várjuk,édes lehet a kicsi!

Lili!
Igen,nagyon fárasztó tud lenni két kicsi,de ettől is szép.Amikor sétálok Zsófival,hogy megnyugtassam,jön Gergő,megfogom a kis kezét és ő is sétál velünk.Ezt nagyon szereti,vagy este segít fűrdetniKép

Anikó!Örülök,hogy jól vagytok,nem irigyellek benneteket pocaklakót hordozókat ebben a nagy melegben!

Orsi!
Tényleg néha legszivesebben a hajamat tépném,de csak rájuk nézek,bele ezekbe a gyönyörű ártatlan szemekbe és már nem is vagyok dühös.Sírnak?Igyekszem megnyugtatni őket!Kiborúlt leesett valami?Nem baj összeszedjük.Koszos lett a ruha?Kimossa a gép!Fáradt vagyok?Majd pihenek!Húzódik a házimunka?Megvár!!!Kép
Na viszont az alvás nagyon csábító,megyek gyakorlom egy kicsit,amíg még lehet!
Sziasztok


Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Gabi! Boldog babázást kívánok.

Aranka!
Köszi a Mirenáról szóló oldalakat. Végképp nem tudom, mitévő legyek.Kép
A krumpli k betűs, a burgonya b betűs.Kép
Én mindent eszem-iszom, még epret is ettem. A kórházban kérdeztem a csecsemősöket, soha nem hallottak az eper efféle hatásáról (én igen). Semmit sem túlzásban. Viszont a húsokat nem nagyon kívánom. Nati előtt minden étkezésre ettem, kiv. desszertKép.
Ha semmi rostosat nem eszel, nincs szorulásod? Bocs az intim kérdésért.
Főzeléket sem lehet enni? Pl. spenótot?

Én egész nap egyedül vagyok a lurkókkal. Apa csinálja a bevásárlást, hétvégén meg együtt. Néha anyóskám Marcit elkéri, s én nem habozok, adom.Kép A fürdetést - mindkét gyerekét - többnyire egyedül csinálom, mire Apa hazaér, végzek. De vannak olyan napjaim is, mikor nem jutok semmire, délben még pizsiben perelek a kisfiammal, miközben a kislányom lóg rajtam nyüsszögve.
Mától az egyik étteremből hozatjuk az ebédet. Ez nagy segítség, mert a főzést-ebédet időre kell főként Marci miatt. Így a vásárlás is könnyebb - nyersanyagok kihúzva, ill. min.-ra csökkentve., és a mosogatás is egyszerűbb.

Kismamák!
Használjátok ki minden percét az állapototoknak. Olyan gyorsan vége lesz - persze ami ezután jön is szupi!Kép

Szép napot kívánok mindenkinek!
Adri
Vendég
 

 
 

sziasztok!
Adri!
nem lehet könnyűegész nap akét gyerekkel. Nagyon fárasztó gondolom. Én is úgy vagyok vele, ha második megszületik nem fogok semmilyen segítséget sem visszautasítani. az ebédhozatás egy jó ötelt én is ezt tervezem, mert nem tuom elején mi lesz.
szép napot:
orsi
25+3)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!
Lili!Jó érzés szpotatni bár a kórházban a bal cicimet egy kicsit megrágta,de nem vészes.Eddig minden olyan amire számítottam.Apa is bent volt ő viszonylag jól bírta csak amikor lkezdtek velem kapkodni akkor ilyedt meg.De amúgy állta a sarat és segített amiben csak tudott.Le a kalappal előtte.
Anyóssal nam volt semmi gond.Normi volt.

Ari!Köszi,hogy leírtad miket lehet enni.Nem vagyok túl feldobva,hogy ilyen sok mindent nem lehet.
a képet apával felrakatom este ha nem lesz túl fáradt.

Sziasztok!Gabi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok Kép
Olvasgatlak ám benneteket, de mivel én még annyira az elején tartok nem igazán tudok a terhességgel kapcsolatban mit írni, mert azonkívül, hogy az eszem és az étvágyam érzi, hogy van valaki a pocimban, semmilyen más tünetem nincsen.

Lili Kép
Ugye te írtad, hogy kétszer voltatok 4 D Ultrahangon. Az első hány hetesen is volt? Akkor már genetikailag meg tudtak állapítani dolgokat?

Jövőhéten nagy családi banzáj lesz a férjem és az én családomban is. Nem tudják még, hogy terhes vagyok, de látnotok kellene a sok hormontól bizony már alaposan látszik rajtam, de addig nem akarom elmondani a családnak, amíg nem biztos. Ezért gondoltam, hogy talán jövőhéten elmegyek erre a 4 D-ra. Ma töltöttem a 10. hetet. Szerintetek van értelme vagy csak a 12. hét után.?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok Veletek, csak tanulok, mert 14-én államvizsga... Kép

Pkagi, mi 11+3 naposan voltunk először, és sokmindent mwegtudtak állapítani már akkor is. Lemérték minden csontját, szóval erősen genetikai uh volt már ez is. Utána 20hetesen is 4d-n voltunk. Nem csak a látvány miatt is megéri elmenni, mert már kora terhességnél is meg tudnak állapítani sokmindent.

remélem tudtam segíteni ezzel. De szerintem a 11.hét betöltése utána menjetek, a 12.hét előtt még. Kép

Sziasztok! Majd írok, ha tudok... Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Lányok, megint régen írtatok!

Mi újság van veletek??????

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Várjuk a képet!KépBár gondolom van dolgotok bőven!
Csak leírtam,mi válthat ki a babánál hasfájást,de ki kell tapasztalni.Mint írtam,lehet,hogy Levinek meg sem kottyannak ezek a dolgok.Nekem mindegyik gyerekem hasfájós volt,van!

Adri!Reggel iszom egy forró koffeinmentes kávét és az rendbeteszi az emésztésemet.Ezenkívűl,hogy a vitaminok is meglegyenek,mert már két éve folyamatosan szoptatok,szedem az Elevit-et,meg vasat,meg Calcium Sandoz-t iszom.Így nagyon jól érzem magam,nincsenek hiánytüneteim és ami meglepő fáradt sem vagyok.Ha mégsem lenne elég a kávé,akkor a búzakorpa segít!KépElég egyhangú az étrendem,de nem nagyon van időm ezzel törődni,örülök,ha enni van időm.Ma is 5-kor ebédeltem!
Igen,az tényleg sokat jelent,ha nem kell főzni!Bár ha a nagylányom itthol van akkor főzök.Irigyellek,hogy néha valaki átviszi magához a fiacskádat,sajnos nekünk vagy dolgoznak,vagy messze laknak a nagyszülők.Kép

Ági!
Nagyon nagy meglepivel készűltök a családnak.Gondolom lesz nagy öröm.Szerintem is menj el 4D-re,már csak a magad megnyugtatása érdekében is.De nagyon sok dolgot megtudnak már ilyenkor is állapítani.Semi érdek nem fűz hozzá,de tényleg ajánlom a Praxist.Ha esetleg ide mentek,akkor kérd a telefonba,hogy Győrfi doktor vizsgáljon.Szerelmese a szakmájának,nagyon alapos.És úgy tud örűlni a babáknak,mintha az övék lennének!Kép

Lili!
Mozgolódik rendesen a pici Zsófi?Gondolom érzi,hogy feszűltebb vagy.De nemsokára túlleszel rajta.Nagyon szorítok érted,bár gondolom jó sokat tanultál,és ez mindig meghozza a gyümölcsét.
Képzeljétek,Zsófi most már folyamatosan mosolyog és mondja,hogy GÖÖÖÖ, a plüss bogarainak!Olyan édes!
Jó éjszakát mindenkinek,álmodjatok a babákkal!Kép
Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!
Pkagi!Én szerintem csak a 12-hét után menj el a 4d-uh-ra.De még annyira picike szerintem nem biztos,hogy a genetikait most még meg tudja nézni.De kérdezd meg.Biztos nagy öröm lesz a családba ha megmondjátok a szülőknek.

Ari!neked is elkezdett prusszögni Zsófi amikor haza mentetek a kóházból?Levi már kedd óta tüsszög.Anyu tegnap vett neki orrcseppet remélem használ majd neki.


Sziasztok!Gabi!
Vendég
 


Szia Gabi!
Igen tüsszögött,eldugult az orra,meg is ijedtem,mert Gergő akkor volt beteg.De szerencsére nem kapta el,én porszívóztam a nóziját és ha végképp nem volt jó ,akkor Sterimar orrspray-t használtam.Ez azért jó,mert nem gyógyszer,hanem tengeri sós spray.

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!
Mi ma jöttünk haza Bajáról, nagyimnál voltunk Domival férjemmel meg apukámmal. Domi nagyon élvezte mi elfáradtunk. Alig aludtam valamit, szokatlan volt az ágy nekem. Úgyhogy csak beköszöntem és már megyek is aludni.
Domika hasmenést kapott Baján, serintem foga okozta abibit, meg az utazás, meg esetleg a sok narancslé amit megivott. Mindenesetre jól megijedtem, még hasmenése nem volt, így ilyen gyógyszert nem vittünk magunkal (persze minde mást igen) és persze futhattunk ügyleeltes gyógyszertárba. de szerencsére ma már minde ok, azért holnap megyünk dokinénihez, tanácsadásra nem akarom így elvinni, hátha mégis vírus nehogy a pici babákat esetleg megfertőzze.
Ari Gergő is sokat nyálzott amikor a rágófogai jöttek? És volt neki hasmenése?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!
Én még nem írtam ide, de talán el tudtok látni néhány tanáccsal. Én még csak hat hetes terhes vagyok de nagyon boldog.
Tudtok esetleg ötleteket adni émelygés és hányinger ellen? Elég nehezen tudom leplezni a munkahelyemen úgy, hogy folyamatosan rohangászok a fürdőbe.
Üdvözlök minden jó tanácsot, praktikát.
Köszi,
Ági
smici
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam Nektek!
Remélem, hogy mindenki rendben van... Mi jól vagyunk, Zsófi nem szereti a tanulásomat, tiltakozik ellene rendesen... Kép

Smici, én pirítós kenyeret ettem vajjal. Csak az segített. De barátnőmnek semmi sem segít, ő sokat hány... Hát nem tudom, mert igazából, én nem voltam annyira hányós.

Jó éjt mindenkinek!

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


sziasztok!
Smici én kekeszet ettem émelygés ellen, de nekem sem volt vészes. Meg néha bár tudom, nem szabadott volna szénsavas üdítőt ittam, csak az segített.
Mi jól vagyunk holnap megyek uh-ra, majd este mesélemk mi volt. Csongi baba szétrúgja pocimat, tegnap voltam sima vizsgálaton, doki azt mondta, most koponyafekvésű, de azt is mondta ne lepődjek meg ha megfordul. Hát amennyit mozog nem csodálom.
Smici reméelm normális munkahelyedvan, mert ha nem a bejelentésnél vigyázz, mert kiszúrthatnak veled.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!
Orsi!Igen Gergő sokat nyáladzott és most is szokott hasmenése lenni,amikor jön a foga.Nagyon sokat szenved a rágófogaival,már 2 hónapja folyamatosan bújik ki neki,de egyik még mindig nem tört át.Mi volt az orvosnál.Jól van a ficskád?

Szia Ági(Smici)Először is gratulálok a pocilakóhoz!Másodszor:Én nagyon hányós voltam,fogytam is 6 kg-ot az elején.Ami nekem bevállt az a szénsavas gyömbér és a fagyasztott meggy!Ezekkel ideig óráig tudtam kezelni a dolgot.Nyugtasson meg a gondolat,hogy elvileg ez hamar elmúlik,de a harmadik hónap végére mindenképpen.Azért írtam az elvileg szót,mert én végig szenvedtem ezzel a terhességemet.Össz-vissz 8 kg-ot híztam,e miatt.Ami nem baj,mert az előző baba miatt van rajtam még bőven!Kép

Lili!
Mond meg Zsófinak,hogy kitartás,már nem sok van hátra.Anyája jövő héten leteszi ezt a terhet és egy időre elfelejtheti a tanulást!Kép

Enyim Zsófim ma nagyon nyügi volt,egész nap aludt vagy másfél órát!Csak szopizott egész nap,amikor lementünk vásárolni,ott sem maradt meg a hordozóban,ölbe kellett venni.És ilyenkor,ha nyűgös,csak nálam nyugszik meg,mindenki másnál üvölt.Gondolom ez a szeles idő is közrejátszott a mai hangulatába!

Na megyek is aludni,jó éjt,holnapra,illetve mára szép napot!!!

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok Lányok.
Bocsi hogy így lemaradtam, most is csak egy gyors bejelentkezés.
Meg vagyok fázva, fáj a torkom, tegnap pedig a front miatt elviselhetetlen fejfájás gyötört. Úgyhogy mostaában nincs sok kedvem netezni. Próbálom kúrálni magamat.
Ma megyek pajzsmirigydokihoz is. Remélem mindent rendbe találnak.
Egyébként jól vagyok, (vagyunk). Kép
Egy pár nap múlva jelentkezem, mihelyst jobban leszek.
Azért délután visszanézek még, megírom a pajzsmirigy eredményemet.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a jótanácsokat! Mindet ki fogom próbálni...bár az a baj, hogy szinte semmilyen kaját nem kívánok...általában. De van olyan is, hogy farkas éhes vagyok, utána meg beleeszem az ételbe és nem kell. No de mit is panaszkodom...valamit valamiért! Ha a babához ez kell, akkor hányok :-))
Egyébként is nem mindig olyan rossz.
A munkahelyemen szuperek az emberek. Bár nem feltétlen fognak repesni a gyönyörtől, mikor bejelentem, hogy állapotos vagyok, de szerintem viszonylag jól fogják fogadni.
Egyébként is annyira meglepődtünk ezen a babán, ugyanis a doki kijelentette, hogy nagyon nehezen fog összejönni, policisztás vagyok, stb. Tuti műtét kell majd, utána talán lehet próbálkozni. Erre az esküvő után két héttel meg is történt. Ennyit a dokikról...bár lehet, hogy ez csak szerencsés véletlen.
Szóval köszönöm....még visszatérek biztosan további jó tanácsért :-)
Üdw,
Smici
smici
 
 


Sziasztok
Megjöttem a pajzsmirigydokitól. Hát rosszabb lett az eredményem, úgyhogy megint növelték a gyógyszeradagot. 4 hét múlva megint vérvétel.

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
pkagi remélem négy hét múlva már jobb lesz az eredmény. Ennek egyébként milyen hatása van a terhességre, mert gondolom valamit befolyásol.
Mi ma voltunk uh-n, pocaklakóval minden rendben, de még mindig faros, ennek nem örülök, de még megfordulhat. Domival voltam másfél órát vártunk, mert rengetegen voltak. Domi nagyon jól vislete minden tiszteletem az ővé.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Bocsássatok meg, hogy így elhanyagoltam ezt a topicot, de tanulok folyamatosan és annyira telnek a napok..... Jövő héttől vagyok, itt leszek. Írok folyamatosan, Remélem mindenki jól van... Kép
Gabiék, Ariék, Ágiék, Anikóék, Domiék... Kép

Írjatok magatokról, ha lesz időtök.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok Kép
Látom áll egy kicsit a topik. Kép Biztosan a jó idő teszi, hogy inkább mindenki kint van a szabadban. Kép
Mi jól vagyunk. Szerdán megyünk ultrahangra. Most még egy kicsit izgulok. Utána jelentkezem be csak 4 D-re, hogy túl vagyunk a szerdain.
Lányok nekem ez már a 12. heti lesz. Most lesznek még más vizsgálatok is?
Írjatok már egy kicsit kivel mi újság.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok én is csak 1-hétig itt volt anyukám utánna meg a párom volt itthon velünk aztán egy kicsit elhanyagoltam az írást.
Mi jól vagyunk a pici már csak negyed annyit szüttyög hál isten.Most szopiztunk és egy darabig mot be lesz ájulva.Még mindíg nagyon jó baba eszik meg alszik.Bár napközbe már egyre többet van fent.Sajnos hétfőn kellett neki pótlást feliratnom,mert múlt csütörtök óta néha rájön az éhenkórászkodás óránként.Sajna csak egy ciciből tudom szoptatni,mert a jobba nem termelődik a tej.Vagyis kell neki 2-3 nap mire kb.20grammot le tudok fejni és az is vizes.A balból meg egyszerűen
néha nem bírom óránként szoptatni.De hál isten hétfő óta eddig csak 3* kellett neki adni egyszer 50ml aztán már csak 20ml szopi után.Most ezerrel iszom a laktoherm teát hátha beindul a másik is.A kórházba nem volt vele semmi baj ott volt rendesen.Hazajöttünk és vége volt.De hát ez van.Sajnos!!!!!!

Szia Smici!Én kb.4-hónapig 24-ás hányingeres voltam.Igaz hányni nem hánytam,de az is nagyon rossz volt.Nekem pl. semmi nem használt.Alig tudtam enni valamit amíg el nem értem a 4-hónapot.
De lehet,hogy téged nem kisér végig és elmúlik a 3-hónapra.Addig is kitartás.Gondold,hogy a piciért mindent kibírsz.

Szia Pkagi!Nagyon vigyázz magadra és csak kúrálgassál.Ez a pjzsmirigy nem befojásolja babát meg a gyógyszer amit kapsz?Kiváncsi vagyok mint mondanak uh-n.mindenképp írd meg.

Szia Lili!Mikor fejezed be a tanulást?Mennyire vagy kimerülve?Gondolom várod már,hogy vége legyen és csak a pcirie koncetrálj.Annyira ne hajsd túl magad.

Olyan jó érzés anyukának lenni.Egész nap csak puszilgatnám és babusgatnám.Annyira édes.A képekkel még adós vagyok,de azt csak apa tudja,mert én még mindíg béna vagyok.

Most megyek!mindenki vigyázzon magára.Sétáljatok sokat ebben a szép időben.

Sziasztok! Gabi!
Vendég
 


Na megjöttem, de 14 órakkor végeztem csak.
Jó sokáig ott voltam, na mindegy végül is ráértem.
A babó jól van. 5,4 cm az ülőmagassága. Ez a popsijáig van mérve.
Azt írták még, hogy jó életjelenség, élénk magzatmozgás, hiánytalan végtagok, tlt gyomor, zárt hasfal. A nyaki redője is csak 1 mm, ami jó.
Kedden és Csütörtökön van genetikain tanácsadás megkaptam rá a beutalót. Holnap nincs kedvem elmenni, úgyhogy lehet hogy csak jövő héten megyek el.
Holnap bejelentkezem 4D-re is.
Az Utróval is leállunk. Még 4 nap és vége.
Jövőhéten megyek a kiskönyvért a védőnőhöz.
Na ennyi. Remélem nem volt túl hosszú.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van,mi is!Kép

Ági!Örülök,hogy minden rendben!
Bocsika de nem nagyon van időm,jövök majd,amint pénteken elballag a lányom,addig egy perc szabad időm sincs!

Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


sziasztok!
Ági örülök, hogy mindent rendben találtak nálad. 4D-s uh nagyon jó lesz meglátod.
Ari lányodnak jó balagást, gondolom most sok munka van. Majd gyere.
Mi jól vagyunk pocilakó nagyon élénk továbbra is, csak én vagyok fáradt, mert ketten együtt lestrapálnak(Domi lányom után futhatok egész nap).
Keményedés egyenlőre jobb.
puszi mindenkinek: Orsi (27+4)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!!!Hol van mindenki?Gondoltam,nem győzök majd visszaolvasni,erre tessék hanyagoljátok a topicot!

Lili!
Hogy sikerűlt a vizsgád?Vagy már annyira Zsófira koncentrálsz,hogy nem is írsz:Tessék jönni ide is,mert nagyon kiváncsi vagyok ám a kicsi gyarapodására és a lelkedre!

Ági!Remélem te is jól vagy,mikor mész 4D-re?

Orsi!Átérzem a fáradtságodat,átéltem ezt.Ha vígasztal,akkor csak annyit,hogy most nem vagyok annyira fáradt,mint amikor csak Gergő volt.Ez furcsa,mert nincs egy pillanat napközben,amikor lazíthatnék,mégis!

Gabi!
Hogy vagytok?Biztosan sokat fejlődött már Levi.Nagyon édes lehet,és igen, a világ legjobb dolga édesanyának lenni!Kép

Smici!Szóltál már a melóhelyen a babáról?Mit szóltak?HOgy vagy?

Anikó,Zichy,hol vagytok?
Lányok!Elballagott az én gyönyörű,okos nagylányom.Olyan szép volt,és én úgy sírtam.Egyenként kiszólították őket,majd arra a dalszövegrészre,hogy Szállj,szállj sólyomszárnyon,elengedték a lufikat,amik felszálltak.Olyan megható volt,még ők is sírtak!
Természetesen Zsófi nem hagyta,hogy végig nézzem a ballagást,pont itt a végén,ki kellett vele mennem,hogy szopizzon!De az udvaron volt a ballagás és a kocsiból hallottam,láttam mindent.Apa meg videóra vette!
Zsófi megkapta az első két szuriját,annyira sajnáltam.Nézett rám azzal a döbbent tekintettel,amikor beleszúrtak.Nem is nyugodott meg,csak amikor szopit kapott.5300 g a kiscsaj,úgyhogy nem éhezik!Kép

Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


Ari Kép
Hogy fejlődik a kicsi Zsófi. Kép
Biztosan szép lehetett a ballagás. Kép

Júlis 11.-re kaptam időpontot csak 4D-re. Jó soká lesz még. Kép
Mi most itthon vagyunk Szolnokon, mert kedd-szerdán mennem kell védőnőhöz így a párom is kivett egy kis szabit és legalább pihen. Kép
Amgy minden oké, teljesen jólérzem magam. A hányinger elkerült végig és abszolult semmi rossz dolog nem történt velem. Kép
Élvezem a terhesség minden pillanatát. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok ! Én egy kicsit aggódom, mert van 2 adat, ami szerintem alacsony, megjelölték * őket, de annyit mondtak, hogy minden rendben.

FL/AC 19.59 % /20-24 %/ 15 hét és 4 nap.
FL/BPD 60.06 % /71-87 %/

nem tudom, hogy ezek a babának mije ?

AFP 0.9
BHCG 1.7 ez normális ?

3D UH azt mondták, hogy ha a baba lába között két vonal látható, akkor az 100 % lány. Ez igaz ?
a BABAMOZI-ban mondták a Soroksári úton.

AngiKép
zsixx
 
 


Szia Angi!

Nekem úgy rémlik,hogy a BPD az a fejkörméret!Ha agasztanak az adatok,kérdezd meg a védőnőt,vagy a dokidat!Biztosan elmagyarázzák.Az AFP eltérő adatai,abból is adódhatnak,hogy nem pont 16 hetes a baba.Lehet,hogy kicsit fiatalabb és azért nem stimmelnek az adatok!
Nekem az első babámnál,iszonyúan magas volt az AFP eredmény,ez jelentett gondot.Nem hiszem,hogy ez a minimális eltérés problémát jelentene!
Nagyon jól megtudják állapítani a 3/4 D-sultrahangon a baba nemét.Én 19 hetesen voltam és akkor 200%-raKép mondta a doki,hogy lány!
Szerintem elkezdhetsz nézelődni a rózsaszin cuccok között!

Ági!
Örülök,hogy jól vagy!Nem baj,hogy csak akkorra kaptál időpontot,akor már a baba is jobban kifejlődik,még szebb lesz!Tudom,hogy ilyenkor türelmetlen az ember,de megéri.Én a harmadik babámmal is nagyon izgultam az ultrahang előtt,imádtam nézni!Szerncsére a dokim is mindig megnézte,nyomtatott is képet,így jó sok fotónk van Zsófiról a pocakban!
Igen,Zsófi napról napra jobban nyílik a világra.Ma este pl.szopiztattam fekve,és nézett a szemembe,azokkal a nyönyörű kék szemeivel és mosolygott,majd tele szájjal mondta nekem,hogy gööööKép
A többiek biztosan nyaralnak,vagy nagyon elfoglaltak!

Sziasztok

Aranka
ari3
 
 


KÖSZI.

JÖVÕHÉTEN KELL MENNEM DOKIHOZ, ÉS AKKOR RÁ KÉRDEZEK.

SZIA.

ANGI
zsixx
 
 


sziasztok!
én is vagyok bárpár napig nyaraltam. Sajna egy nappal előbb haza kelettjönni Balcsiról mert rosszul lettem és nem mertem kockáztatni de azért így is jó volt.
Bocsi a helyesírási hibákért de tegnap beleborult a tea a billentyűzetbe és hiába lett kitisztitva nem jó. mehetek újatvenni.
Zsixx gratula a ranyos pocilakód.
a BPD az a fejkörtérfogat az FL az a combcsont hossza ha jól emlékszem az ACmeg a haskörfogat.
Ari jól vagytok És a többiek zichyról anikóról nagyon réég hallottunk. Anikó tán megszült

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


KÖSZI.
A KÉPEN TÚL SOK NEM LÁTHATÓ, AZ CSAK A POPSIJA ALULNÉZETBÕL.

ITT TÖBBET LÁTNI !

SZIA.
ANGIKép
zsixx
 
 


tök ari a kép.... Mármostpozol biztos fotómodelllesz

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


HÁT REMÉLEM NEM LESSZ SEMMI BAJA !
BORZASZTÓ EZ AZ AGGÓDÁS.
MOSTMÁR AZÉRT IS AGGÓDOM, MERT 2 NAPBAN CSAK EGYSZER ÉRZEM A MOZGÁST, ÉS AZT OLVASTAM, HOGY A DOWN KÓRÓS BABÁK HA MEGSZÜLETNEK, NEM NAGYON MOZOGNAK, ÉS KEVESET SIRNAK.
ÉS KÖSZI.

ANGI
zsixx
 
 


Sziasztok!

Angi!miért aggódsz?Van valami jele,hogy baj van?Hol voltatok ultrahangon?Azért egy jó orvos,kiszúrja a rendellenességet!Amikor 19 hetesen voltam Zsófival,nekem tutira mondta,hogy egészséges!De tényleg édes a bébid!Kép

Orsi!Jól vagyunk,remélem ti is!Már nagyon telik az idő igaz?Anikó a munkahelyéről netezett,gondolom,most nem jár már be,vagy tényleg megszületett a kisfia!Remélem minden rendben van velük is!
Zsófi drága,az elmúlt éjszaka,felébredt fél háromkor és ötig nagyon jól elszórakoztatott,majd egy óra alvás után 6-kor végérvényesen felébredt!Persze ma napközben kialudta magát,kiváncsian várom az éjszakát!Kép
Sziasztok

ArankaKép
ari3
 
 


nagyon drága a Zsófikád.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


AZÉRT AGGÓDOM, MERT MÉG NEM TÖLTÖTTEM BE A 16 HETET CSAK A 15/4 NAPOT, ÉS IGY NEM BIZTOS, HOGY AZ EREDMÉNY AZ LENNE, MINT 16 HÉTEN AZ AFP: 0.9
BHCG: 1.7 AZ A 3 NAP ALATT MENNYIT VÁLTOZHATOTT, REJTÉLY ?

ANGI
zsixx
 
 


Sziasztok!

Bocsánatot kérek tőletek, hogy így elhanyagoltalak benneteket!!!!!!! Kép

Megvan az államvizsgám, a diplomaosztó is megvolt. Jeles lett mind a két diplomám. Nagyon boldog voltam, hihetetlen érzés volt amikor tudtam, hogy vége. Kép Kép Már csak Zsófi! Most pedig egész héten Igalon voltunk a csoporttal, sokat beszélgettünk, pihentünk, és fura érzés volt, hogy már nagyon ritkán leszünk így együtt. Én kismamként azért elfáradtam, mert ugye itthon ledőltem, ha úgy éreztem, tudtam jobban szabályozni mindent, Igalon a csoporttal voltam, sokat ülte, megfájdult a derekam, az ülő csontom piszkosul fáj, és a szemérem csontom is... Kép De azt mondják, ez a tágulás miatt van.

Ari, nagyon aranyos Zsófi, látom, szépen fejlődik. Minden rendben van vele? Mennyi idős most? nem hasfájós. A testvérek gondolom elkényeztetik... Kép Kép

Zsixx, üdvözöllek a topicban, még nem találkoztunk, ugye? Miért aggódsz ennyire? Ha még nem töltötted be a 16hetet, akkor nem is érezheted még annyira aktívan a babádat! Majdcsak 23-24hét után fogod nagyon érezni. Dre akkor folyamatosan. Előtte csak kicsit, sőt 16hetesen szinte nem is lehet érezni. 20héttől lesz már akkora a babóca, hogy érezni fogod. Ne aggódj!

Domicsenge, miért lettél rosszul a Balatonnál? Sajnálom, hogy haza kellett jönnötök előbb. De már jobban vagy, igaz?


Írjatok nekünk. Kép Most már én is állandó vendég leszek. Kép

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Gabócacica, ne haragudj, elfelejtettem Neked is írni pár gondolatot. Hogy vagytok? Babócád fejlődik szépen? Hogy alszik?

Aniko nem is jön már közénk?
Zichy drágánk merre van?

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


SZIA LILI.
BOCS ROSSZUL IRTAM, MOST 20 HETES VAGYOK, ÉS KÉTHETE ÉRZEM, RITKÁN ÉS ÉPPHOGY. AKKOR AMIKOR A VÉRT VETTÉK LE AFP-RE, NEM VOLTAM CSAK 15/4 NAPOS, ONNAN TUDOM MERT ELMENTEM DU 4 D-RE IS ÉS OTT EZT ÁLLAPITOTTÁK MEG. A DOKINAK MEGMONDTAM, HOGY CSAK ENNYI IDÕS, ÉS AZT MONDTA HOGY NEM PROBLÉMA, ÉS AZT A LELETET RENDBEN TALÁLTA AMIT A 4D-n ADTAK, DE IGY NEM KÜLDÖTT EL A 18 HETI UH-RA, ÉS IGY NEM TUDOM, HOGY A SZERVEI HOGY ALAKULTAK. JÖVÕHÉTEN MENNEM KELL VISSZA HOZZÁ, ÉS REMÉLEM, HOGY KÉRHETEK EGY BEUTALÓT, MERT IGY NEMTUDOK SEMMIT. KÁR VOLT MEGMUTATNI A 4D-t, DE CSAK ÚGY TUDTAM IGAZOLNI, HOGY MÉG CSAK ANNYI IDÕS VOLT. SZERINTETEK KÉRHETEK UH BEUTALÓT, DE NEM A FOGADOTT ORVOSOM.

ANGI
zsixx
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok ám csak a lurkótól nem sok időm van írni,mert már egész nap fent van és foglalkozni kell vele.
Szia Ari!Köszi jól vagyunk Levi nagyon szépen fejlődik.Kedden voltunk védőnőnél dokinál.2-hét alatt majdnem 1-kilót hízott úgyhogy a védőnő azt mondta,hogy haggyam el neki a tápot.De nemtudom neki elhagyni,mert egy ciciből nem győzőm etetni.Teát is sokat iszik de hát ugye az nem telítí el mint a tejci.3-napja fáj a pici pocija most vettem neki köményes-kamillás teát úgy néz ki,hogy használ neki.Remélem.Tündéri Zsófi!!!!





Szia Ági!Örülök,hogy jól vagytok.A picurka szépen fejlődik.Remélem jól vagytok.

Szia Angi!Ne izgulj,mert az nem tesz jót a babának.Biztos nincs semmi baj.Én is ilyen izgulós voltam,de felesleges volt.Szóval csak nyugottan.

Szia Lili!!Gratulálok a diplomádhoz.Most akkor már tényleg csak Zsófi!!!!!!!!!!!A tágulástól nekem is sokat fájt a derekam meg a medencém.Levi még mindíg nagyon jó baba.Nappal már szinte egész nap fent van csak akkor alszik ha elmegyünk babakocsival valahova.Akkor egy 4-5-órát beájul.Éjjel általában 12és 1-között szopizik utánna fél 5-5-fele.Aztán utánna már nem sokat alszik.De tegnep előtt is 6-órát aludt éjjel egyhuzamba.Szóval azt hiszem szerencsénk van vele.
Olyan édes.Vigyázz magadra és Zsófira.

Sziasztok.Gabi!!
Vendég
 


Sziasztok,

Meg nem szultem meg, de tenyleg hanyagolom egy kicsit a nettet, rengeteg a munkam.
Meg ket hetig kell kibirnom, azutan valaoban elmegyek szabira.
Ha megszulok, azert majd megprobalok jonni egy kicsit, mihelyst osszeszedem magamKép, megosztani veletek a hirt.

Ari,
Edes a cuki kiscsaj!

Lili,
Gratula a vizsgadhoz, nagyon ugyi vagy!!!!!!!!!!!

Angi,
Csak az orvosod tudja eldonteni, hogy mi is van a babaddal.
Ne parazz, az valoban nem tesz jot a kicsidnek.
Bizz meg benne, nem kell mindjart a legrosszabbra gondolni.
Egyebkent van aki sokszor erzi rugkapalni a gyereket, van aki csak ritkan.
Ez egyedi dolog.

Gabi,
Nemsokara en is kezdhetem ezt.
El sem hiszem, hogy mar csak par hetem van es latni fogom.
Ez egy kis vasgyuro, olyanokat szokott rugdalni es boxolni, hogy behajolok a fajdalomtol. Foleg amikor reggelente nyujtozkodik. Bar ilyenkor megdorgalom egy kicsitKép, utana mintha "ovatosabb" lenne.

De meg mindig egybenKép, nagyon korai lenne meg a szules!

Aniko
33+5


Kép

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


KÖSZI.
SZERINTEM IS TÖK FELESLEGES AGGÓDNI, ATTÓL ÚGYSEM LESSZ JOBB.

ANGI
zsixx
 
 


Sziasztok!

Aniko, de jó, hogy azért néha itt tudsz lenni. Kép Jó nagy már a pocakod! Csinos vagy nagyon! Én majd csak a 37.hét környékén szeretnék szülni. Ha Zsófi is így akarja. Kép

Köszönöm a gratulációkat! Nagyon nagy megkönnyebbülés már végre. Kép

Gabócacica, hogy bírja a picid ezt a meleget? Te felépültél már valamennyire?

Ari merre van?

Puszi nektek. lili (28+2)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


sziasztok!
Anikó szép pocid van. Most már gyorsan elrepül a két hét és egy picit tudsz talán pihenni.
Ari tio hogy bírjátok ezt a meleget? Gondolom a két picurral most eleged lehet. Lányod tud azélrt segíteni?
Pici babák Levi és Zsófi már csak egy nap ilyen meleg és jön a hűvösebb. Nem irigyelem őket, Domira emlékszem tavaly hogy szenvedett.
Én nagyon nem bírom a meleget, már többször az ájulás kerülgetett ma. Nagyon félek hogy egyszer el is ájulkok. Még jó hogy anya itthon van, ha baj lenne segít.
Majd teszek fel én is képet, ha már végrre megkapjuk a gépet.
Zsixx ne a ggódj mindne rendben lesz veletek.
PUszi mindenkinek!
Orsi (29+2)

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Vigyazzatok ezzel a meleggel, valoban nem tesz jot senkinek sem.

Nalunk annyira felmelegedett a lakas, fenti szobak 29c°, este 9 orakor, hogy elhataroztuk, felszerelkedunk klimaval. Ket het mulva szerelik be oket. Mindegyik szobaba 1.Ha nem, akkor szerintem megbolondulunk.
Tegnap lehult egy kicsit, hat micsoda valtozas, vegre kialudtam magam.
Egyre nehezebb a teher, szerintem leszallt egy kicsit a fiam, ezert allandoan faj a medencemnel, ha maszkalok.
Pihenore vettem magam, nem szeretnek meg szulni.

Lanyok, hogy allnak a kilok igy szules utan??
Mennyit veszitunk szuleskor??? En mar nem emlekszem erre.
De rajtam a 15.+ is.Kép

Aniko
34+1

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok Kép
Itt vagyok ám én is csak Szolnok és Pest között ingázom állandóan. Kép

Anikó Kép
De jó már mindjárt itt a te időd. Kép

Orsi Kép
Neked sem olyan sok van már hátra. Hogy bírod a meleget?

Lili Kép
Most látom, hogy mindenki egy korosztályba tartozik szinte terhesség terén. Kép
Neked is hamarosan meglesz a kis Zsófi. Kép

Lányok gyerekszobával illetve a holmik beszerzésével hogy álltok, illetve mikor kezdtetek el veszegetni dolgokat?

Mi jól vagyunk, bár ma egy kicsit megilyedtem, mert egy hatalmas görcsöm volt, olyan hogy meg kellett kapaszkodnom. Vettem is be gyorsan MagneB6-t. Ha lesz esetleg ilyen még a hét végén hétfőn elmegyek a dokihoz. Nektek volt esetleg ilyen?
Amúgy nincs semmi baj. Kép Betöltöttük a 14. hetet. Kép

Ági 14+1

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Látom, hogy különbözö hetekben járó kismamák vagytok. Szeretettel várunk Benneteket a Várandósok Klubjában a Születés Hete Portálján.
Hogyan készültök a szülésre? Olvashattok is minderröl.
A Vátandós Klub linkje: http://szuleteshete.hu/index.php?id=139

Szeretettel várunk!
zsu
lazsuzsa
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy megint kezdünk visszatérni... Kép

Aniko, elhiszem, hogy nehezen bírod a meleget, hbátha klímával jobb lesz... Kép Én a nyomott levegőn állva ma nagyon leizzadtam, pedig jó idő volt ma. Ahhoz képest, hogy milyenek szoktak lenni... Kép

Ági, most már nem vagy szkeptikus, igaz? Betöltöttétek a kritikus 12.hetet is, most már hamarosan afp, meg ilyesmi... Kép
Mi a gyerekszobával úgy állunk, nem is klesz gyerekszoba, hanem mellettünk lesz az első 6hónapban, aztán majd meglátjuk.... Mi még csak a babakpocsit vettük meg, Hauckot, mózeskosarasat, jó masszívat, a bababörzén, és holnap megysünk kiságy nézőbe. De már annyit olvasok ezekről a dolgokról, meg kellékekről, hogy mi kell, mi nem, hogy már bele hülyülök. Állandóan kutatok az interneten. Ilyen voltam tanulás terén is. a legjobbat megtalálni, most az a cél. Kép Aztán lehet, hogy nem is a legjobb... Ti mikor akarjátok kezdeni?
Gyerekruhákat kaptunk egy csomót, nem kell vennem egy darabot sem, az elejére biztos, hogy nem. Ennek örülök, mert ezzel is sokat spóroltunk. Férjem ezt a mostani vásárlást is korainak gondolja kicsit, még van több, mint 2hónapod címszóval.... Kép Dehát bármi lehet, ne legyen, nem azt kívánom, csak fel kell készülni.

Ari merre van? Kép És Zichy? Kép

Jó éjt nektek, puszi!

Az örömökről még egy szó. Nagyon imádom, amikor Zsófi vúlázik Kép, apa nevezi így, ha nagyom mocorog, a pocakban. Tegnap is és ma is nagyon sokat mocorgott. Helyenként fájt is, úgy megrúgott. Kép

Lili (28+5) + Zsófi

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: