Új privát üzeneted érkezett!

Lilypie - (q2QR)
grafy81
Veszprém
 
 


Jó ötlet,jöjjenek a pocakfotók 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Megvan a vérvétel eredménye! 
Eléggé elszomorított! Magas a fehérje a vizeletemben meg van még pár csillagos a vérképben is.
Holnap megyek 9. heti vérvételre+uhra. Szerdán meg a védőnőhöz, oda kell vinnem vizeletet meg a z eredményeket.
Nagyon rossz érzésem van, remélem nem lesz baj!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 

 
 

hat azert varjuk ki...ne gondolj rosszra...majd irj,nekem jovoheten lesznek vizsgalatok.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


én amúgy még mindig nem tudom mi van a vizeletemmel,mert a dokim a héten is szabin van :S
vajon mástol nem lehet kikérni a leletet egy kórházban?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok lányok, hogy vagytok?

A vizelet meg a vérkép miatt ne aggódjatok, volt nekem is baktérium a végén, semmit nem csináltak vele. Kispinci hány keresztes a vizeleted? A vérképben meg mindig van valami csillag. Rekii, a fehérje csak akkor baj, ha a vérnyomásod is krónikusan magas. De arra adnak gyógyszert ha úgy alakul!
Próbáljatok lazítani, erősebbek azok a kis babácskák mint gondolnánk!

Mi jól vagyunk a picúrral csak keveset alszunk, meg csak úgy rohannak a napok! De nagyon jó anyának lenni! A terhesség nekem rémes volt a sok aggódás miatt. Így visszatekintve jó lett volna nem parázni mindenen! Ezért igyekezlek megnyugtatni benneteket, azt hiszem kevés dolog volt, ami miatt nem aggódtam a kilenc hónap alatt Legkésőbb a szülés után elmúlik! :)
Kitartás mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
waeni
Budapest
 
 
 


@waeni:


Köszi a nyugtató szavakat! :)

Ma voltam UH-n, már 22 mm-es a kis babszem! :)

Az endoval mindenki veszélyeztetett terhes lesz vagy az attól függ, hogy milyen munkát végez?

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


ÉN nem vok endoval az,bár ülőmunkát végzek....
Köszönjük tényleg a bíztató szavakat,én is úgy képzelem,hogy a kisbabának minden árthat,de amúgy meg lehet,hogy kicsi a bors,de erős 
Úgy legyen,majd én is jövök a leletekkel,de csak jövő héten
Olyan rossz,mikor kimarad több hét a kövi UH-ig,már annyira kíváncsi lennék én is,hogy mekkora hogy néz ki stb.
Rekiii Te pesti vagy?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Vas megyei vagyok.

Elkezdted szedni a tőzegáfonyát? Én is gondolkodom rajta, hogy szednem kellene, mert én télen mindig szedem kúraszerűen és most lehet emiatt is van  ez a fehérje dolog is.

Délután megyek a védőnőhöz, megkérdezem tőle!

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


nem kezdtem nem merem,ha megkérdezted megírnád kérlek,hogy mit mondott rá?
köszi 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Megkérdeztem a védőnőket, de nem tudják, hogy lehet- e szedni! Azt mondták kérdezzem meg a nődokit vagy a háziorvost! 

Most nem volt semmi a vizeletemben, szerencsére!

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


jajj de jo neked 
remélem nekem is elmúlt azóta 
fura hogy nem tudnak ilyesmit....

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Lehet, hogy csak nálunk nem tudják a védőnők. Az enyém nagyon aranyos, kedves.
Elmondta, hogy mikor milyen vizsgálatra kell számítani. Meg ezeket a "szakmai" dolgokat elmagyarázta. De lehet, hogy ilyen kérdésekre nincsenek felkészülve vagy nem az ő kompetenciájuk.

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Tegnap voltam UH-n,minden okés így elsőre,ma megyek a kombinált tesztre,nagyon izgulok,remélem,hogy egészséges a Pici,tegnap 5cm volt,ma kezdtem el a 12. hetet....

Többiek?Ti hogy vagytok?




Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Jajj, de jó, már 5 cm! :) 

Én csütörtökön megyek UH-ra. Pár napja fájdogál a derekam, de csak jobb oldalon. Néha olyan érzésem van, mint ha be akarna csípődni. Főleg ha sokat ülök. 
Meg a szúrkálások még mindig tartana, mindig más helyen. 
Émelygés, hányinger még mindig nincs, helyette van szorulás és puffadás. Ma már annyira rosszul éreztem magam, hogy ittam egy tejes kávét. Illetve csak kb. 2 kortyot tudtam meginni. Na az rendbetett! :)

Ja és állandóan fáradt vagyok viszont éjszaka nem tudok aludni. Kb. 3-ig alszok, de közben egyszer pisilek. Aztán 3 után nézegetek és pisilek, mire elaludnék, párom 5-kor kel, szerencsére csendben és gyorsan indul dolgozni. De mire újra elalszok, már fél 7 és nekem is kelnem kell! Borzasztó... Ha meg alszom, akkor össze álmodok minden zagyvaságot. 





Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Sziasztok! 

Ma vagyok 13+5 hetes és a 12 hetes uh-n minden rendben volt hála istennek :) Ti hogy vagytok? 
Én azért lettem veszélyeztetett az endoval,mert nagyon nehéz fizikai munkát végeztem. Főnökömnek nem nagyon tetszett,de ez van :P
Február 18-án megyek 18 hetesre és remélem ott már kiderül fiú vagy lány lesz a babó :) 
Mindenkinek nagyon jó egészséget és nagyon boldog pocaknövekedést kívánok 
grafy81
Veszprém
 
 


Grafy,jol tetted,hagyd a melot,gratulalok az uh-hoz tök jó,majd gyere,h milyen nemű lesz 

Rekiii,úgy látom mindenkinek más tünete van...nekem hasfeszülés van...nem mindegy hogy ülök...de már mulik az állandó fáradtság  Szorulás nekem is volt...most úgy tűnik kezd helyreállni,minden reggel egy műzlis joghurt,szerintem az segít....

Most este volt a 12.Heti UH,hála Istennek nekem is minden okés volt,jókat pózolt,úgyhogy gyorsan is végeztünk a vizsgálattal  Dejó volt látni

Jó egészséget Nektek,és gyertek a hírekkel majd 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Voltál már háziorvosnál a vizeleted miatt? Mit mondott?

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


a nődoki azt mondta,hogy valszeg a pohár nem volt steril,mert nincs tünetem 
hát én hiszek neki.....egy másik ismerősömnek uezek tértek el a vizeletében,és egy másik doki őt is ezzel "intézte el"
azóta vettem tőzegáfonya teát,egész finom,napi egyet elkortyolgatok...meg áfonyalevet....hát reméljük minden ok

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Hát a doki biztos tudja! 
Akkor tőzegáfonyát szabad inni ezek szerint! :)

Most jöttem haza a dokitól. 34 mm a kicsike! :) És eltakarta a kezeivel az arcát, aztán izgett- mozgott. :) 
A doki azt mondja szépen fejlődik, és a hematomám is felszívódott. 
Hátrahajló a méhem és azért érezhetek szurkálást meg derékfájást szerinte. 
Azt mondta szedjek 2*1 NoSpat.

Viszont a kiskönyve beírta, hogy Normál tónusú (nem tudom mire vonatkozik, mert a 8. 9. 10. pontot írta keresztül). Ami jobban aggaszt, hogy a méhszáj: 3000, 2000. Múltkor 3000 volt.

Szerintetek ez mit jelent?

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Sziasztok,

Miújság?Hogy vagytok?
Rekiii,hamarosan neked is 12.heti genetikai 

Jó is lesz,látni mindenét  amióta voltam,és kaptam fotókat,bele vagyok szerelmesedve  minden nap azt nézem,kiraktuk otthon,telefonomban az a háttérkép,kicsit megszállott lettem 



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!


De jó olvasni, hogy mindenki rendben van!!

Kismanónk ma egy hónapos, az anyaság még mindig szuper, az első hetekben angyal volt, alig sírt, most már azért kezdni megtalálni a hangját, de ehhez hozzátesz a hasfájós időszak is rendesen.
2 hét múlva controll, bízom benne, hogy minden a legnagyobb rendben, ciszta sehol, és már nem is lesz többé!


Rekiii az, hogy a méhszáj 2000, azt jelenti, hogy megrövidült egy kicsit és nem 3 cm hanem 2 cm, de ugyanúgy zárt teljesen! Ne aggódj, rendben van minden! Ez a 2 vagy 3 centi teljesen szubjektív (orvosonként vagy vizsgálatonként is változhat), másrészt a lényeg hogy zárt! Nekem is nagyon sokáig volt 2000 a terhesség alatt, meg is ijedtem, meg mindent összeolvastam a neten, de semmi baj nem volt, végig zárt maradt, sőt, szülés alatt sem akart tágulni rendesen! Ha esetleg nyílik majd (2100, vagy ilyesmi érték lesz) akkor valószínűleg pihenést meg magne b6-ot fognak javasolni.


Tegyetek fel uh képet a kismanókról! Olyan jó nézegetni őket!


Szép napot nektek!


Lilypie First Birthday tickers
waeni
Budapest
 
 
 


@waeni:


Gratulálok az első hónaphoz! Nagyon bízok benne, hogy a kontrollodon rendben lesz minden! Rendben kell, hogy legyen! 

Én a héten itthon vagyok, mert sok a beteg gyerek és nem akarok elkapni semmit! A doki nem variált rajta szerencsére!

Viszont ma elkezdett fájni a bölcsességfogam helye, szerintem most akar kibújni! Jövő keddre van időpontom fogorvoshoz. Jó lenne ha addig kibírni durvább fájdalom nélkül. 

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Sziasztok!
Megtortent a csoda, ugyanis pozitívat teszteltem 2 hete.
Múlt héten voltam orvosnal... valóban ott a babó viszont van 1 nagy probléma . Nem termelődik a sárgatest. Erre kaptam gyógyszert de nagyon félek hogy attól sem indul be mert akkor elveszitem a babám. Ván olyan köztetek akinek hasonló volt a problémája de minden rendben lett végül? Nagyon el vok keseredve jövő hét kedden kell vissza mennem az orvoshoz.
bizakodo
 
 


Szia,

Gratulálok!Használd,akkor amit kaptál és vigyázz magadra
Ne gondolj rögtön rosszra....a doki meg honnan tudja,hogy nem termelődik rendesen?Nekem semmit nem néztek,csak kaptam utrogestan kúpot....a 12.hétig...

Írj majd 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@bizakodo:


Gratulálok!  
Próbálj pozitívan gondolkodni! Tudom, hogy sokszor nehéz és én is mindenre ráparázok. (most éppen a hétfői kombinált teszt miatt izgulok)

Egyébként azt honnan lehet UH alapján tudni, hogy nem termelődik rendesen?

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Hát igen. ..azt ugyanis én sem tudom hogy Uh-val ez hogyan derült ki mert semmi más vizsgálatot nem csinált az UH-on kívül. Én is utrogestant kaptam csak lágy kapszula formájában. Neked mit mondott a doki miért kell hasznalnod a kúpot?
Köszönöm a biztatast és próbálok pozitív lenni! :wink:
bizakodo
 
 


Mindenkinek jó egészséget kívánok !!!!! :wink: :wink: :wink:
És írjatok mi újság veletek. Annyira jó itt olvasgatni a híreket hogy mikor kivel mi történik :wink: :!:
bizakodo
 
 


Jah,ha nem nézett vért a doki stb,csak a hasára csapott nagyjából és úgy mondta,akkor tényleg maradj pozitív....(tudom,könnyű mondani,én is izgulós voltam,és még vagyok is eléggé.....)

nekem anno azt mondta,azért szedjem a kúpot,hogy megtámogassa a progeszeteron ermelést,3x1-et használtam a 12 hét végéig....semmi tudományos módszerrel nem támasztotta alá,hogy szükséges-e,lehet hogy anélkül is ok lett volna,de úgy tudom,hogy ez ártani nem árt....rosszat nem tesz vele...csak jót.

meg mét annyit mondott,hogy endometriózis miatt is adja nekem.

úgyhogy hajrá Bizakodó inkább vigyázz magadra,szedjél terhesvitamint,pihenj sokat,egyél egészségeseket

Rekiii,a kombinált előtt én is izgultam,jajj csak hgoy minden rendben legyen vele...hála Istennek,jól megmutatott mindent...
Aztán meg megígértem,hogy nem olvasgatok a neten,nem is nagyon teszem,de azt,hogy mi történik hétről hétre,azt el szoktam olvasni...de minek???
Olvastam,hogy a 14-16. héten áll át a méhlepény arra,hogy a babát teljes mértékben kiszolgálja,úgyh most ezen izgulok,remélem,hogy minden okés ezzel,mert van,akinek nem zökkenőmentes...soxor az ember jobb is,ha nem tudja annyira precízen,hogy mikor mi történik

Egyébként én jól érzem magam,remélem a baba is rendben van,hosszúak ezek az UH nélküli hetek,jövő héten lesz a legközelebbi....3 hét kihagyás után...
Mondjuk tegnap reggel arra ébredtem,és ilyen még nem volt,hogy fél7kor elég erősen mocorgott a kicsike,de sajnos nem minden nap ad magáról jelet,még elvileg sokan nem is érzik ilyenkor....

Mindenkinek jó egészséget,és vigyázzatok magatokra!


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok!


Nagyon jó olvasni hogy mindenki rendben van, úgy-ahogy! Megvolt a hat hetes controllom, minden rendben van, ciszta nem tapintható! Most az a tervem, hogy ameddig csak tudok szoptatok, hogy minél később jöjjön meg (persze szoptatás alatt is megjöhet, de hátha szerencsém lesz) és így biztos nem újul ki egy darabig (remélem hogy sohasem :)) A babás élet továbbra is nagyon szuper, bár már kezdi komolyabban hallattni a hangját néha, de többnyire még mindig egy kisangyal.


Lassacskán már ki lehet mozdulni vele emberek közé, szóval indulnak nálunk a családlátogatások, stb.


Bizakodó: nagyon gratulálok! A sárgatest miatt sem kell izgulnod szerintem, a gyógyszer megoldja helyetted ha a szervezeted nem termeli!


Rekiii: remélem jobban van a fogad!! Egy bizonyos fajta érzéstelenítőt lehet használni terheseken is, nekem úgy csinálták meg 2 fogam 16 hetes terhesen. Nem annyira hatékony azért, de legalább nem nulla fájdalomcsillapító. Tarts ki!


A kombinálton izgultam szerintem a legjobban a terhesség alatt, még a vérmintát is újra kellett venni (azt hittem azért mert valami nagy baj van, de kiderült hogy csak elkeverték az előzőt... ) ha a genetikai UH-n nem volt gond, akkor nagy baj már nem lehet! Milyen lett a tarkóredő méretetek (NT)?


Na és milyen érzés volt látni a babácskákat hogy már milyen "nagyok" 12 hetesen, meg hogy mindenük megvan? Nekem olyan meglepő volt!
Kispinci: minden rendben lesz, tutira! Nagyon ritka az hogy valami komolyabb baj legyen, erre gondolj! És tényleg ne olvasgass ha kibírod (tudom nagyon nehéz) mert csak butaságokon fogsz agyalni! Csak ha belegondolok mennyi mindenen izgultam tök totál feleslegesen! Azt hiszem ezért lehet könnyebb a második babával terhesnek lenni...


Hányás/hányinger még nincs senkinél? Milyen a közérzetetek? Dolgoztok még? Meséljetek ha van időtök!


Szép napot mindenkinek!


Lilypie First Birthday tickers
waeni
Budapest
 
 
 


Waeni,jó hogy írtál,látom,jól viselkedik a Baby-d
Akkor ezek szerint nem viszi túlzásba a sírást?Az nagyon jó...

Nekem az a fura,hogy mióta terhes vagyok,3x volt migrénes kirohanásom (amúgy pedig évente 1x)tablettát még sosem mertem rá bevenni,inkább végigszendvedtem,de uhh,remélem nem jön ki gyakran,mert ilyenkor nagyon antiszoc vagyok,fexem egy sötét szobában,és várom hogy elmúljon,és küzdök a hányingerrel is....az alvás szokott segíteni rajta csak....
Én a tarkóredőre nem is nagyon emléxem már,talán valami....1,1mm,az elég jó.

Ma megyek UH-ra,már 2x álmodtam azt,hogy kislány lesz....kíváncsi leszek,várom hogy lássam <3

Szép napot mindenkinek!!!!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@waeni:


Örülök, hogy jól vagytok és, hogy ilyen jó baba! Szuper, hgy a vizsgálaton sem talált semmit a doki! 

A fogam csak 3 napig fájt. Voltam dokinál, 2 bölcsességfog is elkezdett kibújni. Majd májusban kell visszamennem ha addig nem okoz gondot!

Tegnap voltunk a 12. heti UH-n. Nagyon passzív volt a kicsike. Először hátat fordított nekük, aztán nagy nehezen az oldalára fordult, úgyhogy profilból csodáhattuk. A tarkóredő 1,8 mm, ülőmagassága 66 mm. A méhlepény mélyen elől van, de azt mondta, hogy az még normális ilyenkor. 

Úgyhogy most nagyon örülünk!!!!!!

Kispinci nem irigyellek a migrén miatt! Amíg fogigátlót szedtem nekem is minden hónapban volt. Iszonyatos görcs a fejemben, hányás és sem szagokat sem hangokat nem bírtam elviselni. Már azt hittem daganatom van, dokiról dokira jártam, mire a nőgyógyász javasolta, hogy hagyjam abba a bogyót. És attól elmúlt. 
Na, megmutatta magát a babátok? 

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Hát igen,a doki is azt mondta a migrénre,hogy sajnos ez van,ha nagyon nem bírom,akkor vegyek be egy algopirint 

Biztos akkor hormon alapon van??nem tudom....

Nah gratulálok a picihez,az nem baj,ha passzív,csak lemérhető legyen 
Nekem a méhlepényem jobb oldalt C alakban tapadt meg...azt mondták...

Tegnap végül nem mutatta meg,hogy fiú-e vagy lány,még kicsike azt mondta a doki,most kezdem a 15. hetet,8cm volt...egy hó múlva kell visszamennem,és akkor már azt mondta,1000%,hogy látszani fog...a neme.
Aztán meg 20.héten megint mennem kell genetikaira....



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Engem is utolért a migrén. Tegnap óta szét akar hasadni a fejem és semmi nem marad meg bennem. Kezdem elveszíteni a türelmemet! :(
Nekem a doki Panadolt vagy Rubophent javasolt ha már nagyon nem bírom, de nem merek bevenni egyikből sem, mert üres a gyomrom. :(

Remélem, Ti jól vagytok és már túl vagy a migrénes időszakon!

Bizakodo Ti hogy vagytok?



Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Sajnálom....  tudom milyen rossz,nekem algopirint javastol a doki ilyenkor....
eddig 3x volt,még nem vettem be tabit...
én úgy érzem,hogy nekem lesz még....csak ne csináljon belőle rendszert

Jobbulást,sajnos őrjítő egy dolog ez!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Ma én nem vok a top-on,kezdődött úgy,hogy nagyon elfáradtam,mire beértem a melóba...pedig az csak egy kis séta....
aztán ebéd előtt hirtelen rosszullét jött rám,mintha leesett volna a cukrom,gyorsan el is kezdtem ebédelni,de a leves közben rámtört a muszáj csokit ennem mert meghalok érzés,aztán benyomtam egy-2 marék dunakavicsot,az volt nálam....
aztán jobban lettem,de most megint nagyon nyomi vagyok....

Többiek?Hogy vagytok mostanság?

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Lányok,Mindenki szed magnéziumot terhesség alatt?Napi szinten???

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Remélem már jobban vagy?!

Szerintem az időjárás szórakozik veled! 
Nekem szerdán migrénem volt, semmi nem maradt meg bennem. Csütörtökre elmúlt. Péntek hajnalban belázasodtam, teljesen elfogott a pánik. Pénteken szinte egész nap lázas voltam, hűtőfürdő eleinte segítette, aztán este sajnos kellett bevennem Rubophent, mert nem akart lefelé menni és iszonyat rosszul voltam. 

Szerencsére most már csak a nátha és a köhögés van!  Azt meg már túléljük! :) De jövő héten is itthon leszek. Szerencsére a főnököm nagyon rendes, szinte ő zavart el táppénzre, hogy ilyen beteges időszakban ne menjek már a gyerekek közé!


Én szedek magnéziumot, próbálom rendszeresen, de van, hogy egy nap kimarad. Magnerotot javasolt nekem a doki, több benne a magnézium, mint a magneb6-ban. Terhesvitamint szedtek? Én az első harmadban szedtem a Femibiont, most nem szedek. A vérkép sem indokolt egyelőre semmit. 

Ma babakocsikat nézegettem az interneten. Hááát, lehet miből választani, határ csak a csillagos ég! :) Ti hogy álltok a babacuccokkal? Vettetek már valami cukiságot?

Mi még a nemét nem tudjuk, talán majd a 20. heti megmutatja.

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Köszi,most egy ideje jól vok....lekopogom!!!
Én szedem a 3.hónaptól is a terhest,femibion 400-at mondott a doki.
Mi még nem vettünk neki semmit...van idő 
Mi sem tudjuk a nemét.
Küldök egy pociképet 

Szép napot!



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Nagyon cuki poci! :)

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Rekiii,a 12.heti UH óta voltál valamilyen vizsgálaton?
Labor vagy valami?
Mi a kövi lépés nálad?

Jársz védőnőhöz?Vittél már neki vizeletet?



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Múlt csütörtökön voltam nődokinál. Csak manuálisan vizsgált, nem nézett UH-ot.
A méhem kiegyenesedett szerencsére, mert hátrahajló volt.
A méhnyakam még mindig 2000. Remélem marad is! Azt mondta a doki, hogy nem kell változtatnom semmin és ne is foglalkozzak vele túl sokat. 

Most csönd lesz 3 hétig, majd akkor megyek megint a dokihoz, meg a védőnőhöz.
Nekem a védőnőhöz mindig kell vizeletet vinnem, azon kívül a kiskönyvbe ír bele meg súlyt mér. 

Nektek lesz most valami? Vagy majd csak a 20. heti?

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Március 2 magándokihoz megyek, és március 10-én a 20.heti,ennyi....
Csak legutóbb február 2-án voltam,és ez az egy hónap,most non soknak tűnik 

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


@kispinci:


Olyan rossz ez a várakozás? Bár a párom mindig azt mondja erre, hogy nem véletlenül hívják ezt a 9 hónapot várandósságnak! :) Türelmesnek kell lennünk. Egyébként én is négyhetetnte megyek a dokimhoz.

Legközelebb majd a 18. héten, aztán a 20 heti UH.

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Hello Csajok!

Remélem mindneki jobban van! Tiszta nosztalgikus érzésem van, hogy titeket olvaslak! Az a rengeteg vizsgálat, meg folytonos várakozás... Nem irigyellek titeket! De tartsatok ki! Hiszen már majdnem a felénél vagytok! Hát nem hihetetlen? (Mondjuk minél nagyobb  pocak, annál lassabban telik az idő... ) Készüljetek, a 20. hét után iszonyúan megugrik a pocaknövekedés! :D De az lesz a jó időszak, mikor már látszik hogy babát vártok, de még nem nehéz a has :)
Milyenek lettek a kombinált tesztjeitek? Akartok majd menni 4d ultrahangra?


Mi nagyon jól vagyunk, szerdán megyünk a két hónapos szurikért, a bébi már egyre több mindent tud, sokat mosolyog, gőgicsél (eőőőő, hááá) kezdi használni a kezeit, és sír ha fáradt :D - így egyre gyakoribbak az esti hisztik, de úgy fogjuk fel, hogy ez új kommunikációs forma, és így nem vészes. (Jó pár nap volt azért, mire meggyőztem magam, hogy semmi baja)


Hiába, az ember aggódó terhesből, aggódó szülő lesz. És azt mondják innen már nincs vége soha az aggódásnak :) De azért nagyon jó dolog ez!


Meséljetek, hogy telnek a napok. Mindenki érzi már a bébit mozogni? Kezetekkel kívülről is érezni már? Mi mindig úgy csaltunk hogy kicsit benyomtuk tenyérrel a pocit, és akkor sokkal jobban lehetett érezni, úgy még a párom is érezte, elég korán!

Vigyázzatok magatokra, meg a bébikre! Szép napot mindenkinek!


Lilypie First Birthday tickers
waeni
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Gondoltam felnézek...Én hétfőn megyek UH-ra,talán kiderül a neme :)
Most viszont beteg vagyok,hétfőn kicsit éreztem a torkom....sajnos kedden már éreztem hogy ebből doki lesz,de ő akkor még nem adott semmit,annyi hogy lázam nincs ,de orrdugulás,orrfolyás és iszonyú torok vagy mandulafájdalom van...úgyh tegnap vissazmentem és kaptam amoxicillint 
Kérdeztem a nődokit,elvileg a penicillin szedhető...hát remélem

Tisztára sajnálom a kicsit,jajj remélem mostmár azért rendbe jövök,de szerintem még jövő héten sem megyek melozni,a legszebb,hogy egy hét mulva van az esküvőnk

Én szoktam érezni a babát,most már minden nap,de van,amikor csak én belülrol,de van hogy kivulről is.

Waeni,örülök,hogy így bejön a babázás...bárcsak már én is ott tartanék,ilyenkor mikor baj van,azt kívánom.

Többiek?

Puxi

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


hozok egy poci képet,elég kidolgozott,mert volt jegyesfotózásunk múltkor :)


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Kispinci, csodás kép! Gyönyörű!! Remélem már jobban vagy!! Biztosan fantasztikus lesz majd az esküvő, majd küldj arról is képet! Kiderült a pici neme? Szurkolok nektek lányok! Az én nagylányom már majdnem három hónapos! Elképesztően megy az idő! Írjatok, hogy vagytok!

Lilypie First Birthday tickers
waeni
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kispinci nagyon szuper a fotó és az esküvőről és kérünk majd! :)
Remélem, hogy jobban vagy most már talán lemegy ez a betegség szezon. Vigyázz magatokra!
Ja most látom, hogy egy hete írtad, akkor most van az esküvőtök?! Nagyon szép napot fogtatok ki, legalábbis nálunk hét ágra süt a napocska és 12 fok van. :)

Én jövő héttől már nem dolgozom. Nagyon sajnálom, mert szerettem volna a tanévet végig vinni, de olyan sok a beteg gyerek, hogy így nem merek. A héten a a skarlát, a bárányhimlő és a hányás- hasmenés van porondon. :(
Szóval egyik szemem sír a másik nevet.

De  most legalább nincs kifogás a szakdoli írás ellen. Április 15-ig kell leadnom, van mit pótolnom, mert sehogy nem állok vele. Na meg áprilisban jönnek a szakemberek, mert a házunkat be klell fejezni, mire jön a baba. Szóval nem fogok unatkozni. 

Én még nem érzem a mozgást. KB. két hete szinte minden kellemetlen tünetem elmúlt. A melleim érzékenyebbek kissé és most már a poci is látszik. Már 2 és fél kilót híztam az utolsó méreszkedés szerint. :)

Még nem tudom a következő UH időpontját, de már nagyon várom.

Waeni: igen, nagyon gyorsan megy az idő. Te jól vagy? Azóta sincsenek "tüneteid"?

Lilypie Pregnancy tickers
rekiii
 
 


Köszönöm Lányok,igen,lement az esküvő is,szép idő volt,jol éreztük magunkat.
A héten kapunk képeket,rakok fel jó párat

tegnap volt a 20. heti uh,hála minden okés,és 100%,hogy kislány 

most meg indul a lakás keresés...csak hogy ne unatkozzunk 

Rekiii,jól tetted,ennyi nyavaja mellett,ha otthon maradsz
ÉN már 4 kg-t híztam legalább

Waeni mutatnál te is képet a Kicsiről?

Köszi és szép napot lányok!!!!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: