Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! 

Fugenyuszi, csak fő a nyugalom. Ha ideges leszel az nem tesz jót egyikőtöknek sem. :) vigyázz magatokra most az a legfontosabb. 
Walley gratulálok neked, 
még én is tartom magam, nem teszteltem. Kivárom a vasárnapot legalább. De eddig semmi jele még mindig a menzeszemnek, viszont pár napja olyan az orrom mint egy vérebé, de komolyan :) meg a cicim is elkezdett fájni. nagyon bízom ezekben a jelekben. 
Mindenki vigyázzon magára! 
Puszi lányok!
kicsilany0317
 
 


Sziasztok,

En is megjartam a dokit, es kepzeld Walley, en is ugy jartam, mint te: par nappal (majdnem egy hettel) hatrebb soroltak... Viszont jo helyen van, es szep a petezsak. 15-en kell visszamennem. Vizsgalatokra meg nem kuldott, de azt mondta, hogy minden a legnagyobb rendben! :)

Hetvegen teszteloknek kitartas erre az 1-2 ejszakara, es nagy kalappal!!

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok! 
Ne hargudjatok, hogy eltűntem, de nem voltam olyan lelkiállapotban, hogy írni tudjak, csütörtök reggel újra elmentem vérvételre, délutánra meglett az eredmény. A HCG szintem csökkenésnek indult, beszéltem az orvossal, aki mondta, hogy hagyjam abba az utrot, mert sajnos elhalt a terhesség. Alacsony volt a progeszteron szintem, nem tudott megmaradni. Mivel korai szakaszban voltunk magától meg jön , ez sajnos tegnap meg is törént. Darabjaira hullott a szívünk, kell egy kis idő, hogy túltegyük magunkat a dolgon. Igyekszünk egymásra figyelni kicsit és nem adjuk fel. Hiszem, hogy lesz még olyan 2015-ös babaváró fórum, amiben boldogan posztolhatom végig az egész 9 hónapot. Nektek boldog, gondtalan babavárást kívánok! Vigyázzatok magatokra és a kis babócákra. 

fugenyuszi
 
 

 
 

Gratulàlok az uhgokhoz a kismamàknak!
Bevallom olvasgatlak benneteket. Izgulok értetek ès drukkolok azoknak,akik hamarosan tesztelnek!

Fugenyuszi! Együtt érzek veled, tudom min mész most keresztül. Nagyon sajnàlom a dolgot. Remélem hamarosan talàlkozunk...talàn az àprilisi topikban... Kell kihagynotok ciklust a következő pròbàlkozàsig?

Mindenki vigyàzzon magàra!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Fügenyuszi
Sajnálom
Teljesen átérzem a helyzetedet. Nálam az előző 3 beültetésnél volt ez...
IR kezelve van? Jó most az inzulinszinted? Pajzsmirigy? (mi most elvileg mindent nagyon optimálisra belőttünk)

Walley
Itt is gratulálok!

Tesztelők????

Én a keddi UH-t várom...

Kép
isa80
 
 


Zsu, én 17.-én megyek újra, ugyanaz a szitu, mondta a doki, hogy addig ne menjek a terhesgondozóba, majd utána ráérek, mert még nincs szívhang, de ne izguljak, még nem is kell lennie, minden kétséget kizáróan kismama vagyok, minden rendben van, csak várjuk, hogy nőjjön a picike.

Fügenyuszi sajnálom...

Isa köszi, és én is várom veled a keddet:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Fugenyuszi, Iner, sajnalom... tenyleg nehez lehet most nektek.

Isa, a kedd mar mindjart itt van, jelentkezz a hirekkel, amint tudsz! :)

Walley, nem ugyanaz a dokink veletlenul?? Majdnem szorol szora ezeket hallottam en is. :) Engem amugy nem zavar a dolog annyira. Szedem a kis vitaminomat, vigyazok magamra, es varom, hogy teljenek a napok. :)


Kép

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@isa80:


Igen kezelve van, jók voltak az eredményeim. Diétázom, L-Thyroxint szeedek a pajmirigyre és D vitamint. IR-re Merckformint. 

Iner: Az orvos azt mondta, h mivel nem kell beavatkozni, tegnap meg is jött, így nem kell kihagyni semmennyi hónapot. Remélem hamarosan sikerül mindkettőnknek.
fugenyuszi
 
 


Engem sem zavar, itt van bent ez a lényeg, két hét meg pikk-pakk eltelik:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Hetvegen tesztelok??

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok! Hát egy kicsit lassított mindenki. Szombaton teszteltem és nagy örömünkre pozitív lett! Felhívtam az orvost és két hét múlva beszéltünk meg időpontot, akkor 8 hetes lesz körülbelül és biztosra lesz már szívhang ha minden jól alakul.
Sajnálom a rossz híret kapókat, de tényleg előre kell tekinteni és pozitívan állni a jövő elé!
naturland12
Hatvan
 
 


Naturland
Gratulálok!

Kép
isa80
 
 


Naturland, de jo hir!! :)
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, en alapbol nagyon nem nagyok turelmetlen tipus, de azert most telhetnenek picit gyorsabban is a napok... :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Szablyos petezsák, benne két dobogó szívű embrió


 


Kép
isa80
 
 


Aztaaa!! Isa, ez nagyon szuper hir, gratulalok!!

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok! 
Gratulálok mindenkinek! 
Sajnos én most nem maradok itt veletek 5 nap késés után megjött most estére. :(
talán majd jövőhónapban. 
Mindenki nagyon vigyázzon magára! 
Sziasztok!
kicsilany0317
 
 


Jaj de jó, hogy jó hírek is vannak, gratulálok Isa!
Kicsilany, sajnálom.

A napok tényleg lassan telnek...
naturland12
Hatvan
 
 


Sziasztok!


Csatlakoznék a csoporthoz, holnap leszünk 6 hetesek. :)


Hétfőn reggel teszteltem az elsőt, egyből utána a másodikat és délután a harmadikat. Szép két csíkos volt mindegyik.
Este doki, aki ugyan látott már valamit, de még nem mondta 100%-ra, mert még pici és a hólyagom sem volt tele. :( Pénteken megyünk újra a férjemmel!


Sajnos van egy kálváriám. Több éve tervezzük a babát. Aktívan az első 1 évben, utána meg már csak annyi, hogy nem védekeztünk. Nem hagytuk magunkat "rágörcsölni".  Nagyon szeretjük egymást a férjemmel, tavaly karácsonykor házasodtunk össze.
Az utóbbi pár hónapban mindenre alkalmas lett volna az  idő (legfőképp egy válásra...) csak arra nem, hogy a baba megfoganjon. Rengeteg stressz, idegeskedés, veszekedés, viták a férjemmel, munka, magánélet, egyéb családi dolog... + még egy műtét júniusban több gyógyszerrel, úgy, hogy nem tudtam (nem is tudhattam volna még akkor), hogy terhes vagyok.


És mégis megtörtént! Úgyhogy csajok, ne adjátok fel, bármi bármikor megtörténhet! :) Mi sem számítottunk rá! Az első teszt után egyből csináltam a másodikat, mert nem akartam elfogadni a pozitív eredményt. Miért most? Miért ebbe a zagyvás időben - címmel.


De egy nap elég volt, hogy átértékelődjenek bennem a dolgok: igenis ezt nekünk szánták, hogy véget vessünk az állandó cívódásnak és a mélyzuhanásnak.


 

kisvirag02
 
 


@isa80:


Szívből gratulálok!


Igazi öröm lehetett ezt hallani.


kisvirag02
 
 


Szia Kisvirág, üdv köztünk! Gratulálok a babóhoz!

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Sziasztok,

Kisvirag, gratulalok en is! :)

Kepzeljetek, tegnap olt egy potya uh-om, es most mar megfelel a koranak, vagyis 5+5 vagyok ma. :) Nektek egyebkent van mar valasztott orvosotok? En most nagy mizeriaban vagyok, mert itt Pesten nincs olyan doki, akihez nagyon ragaszkodnek. Igazabol 3 jeloltem van... egyikojuk egy nagyon szimpatikus doktorno, o a del-pestiben dolgozik. A masodik a sote II-hoz tartozik, es neki van tapasztalata crohn-beteg kismamikkal (ez a betegseg nekem hosszu evek ota megvan, de 2 eve mutottek, es azota semmi panaszom nincs, gyogyszert sem szedek). A harmadik jeloltet a gasztroenterologusom dobta be tegnap este. O az Uzsokiban dolgozik, es igy egyutt tudnanak gondozni a gasztrosommal. Ezt a dokit ma hivom majd fel. Kivancsi vagyok, mit mond, mert neten ugy latom, nincs maganrendelese.

Egyebkent jol latom, hogy idaig csak elso babas kismamik vagyunk ebben a topikban? :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ma tartok egy laza napot! Na jó, szekrényeket kellene pakolni... meg mosni, meg takarítani...

Kisvirág
Gratulálok!

Zsu0626
Van orvosom, nála is szerettem volna szülni, de most átértékelődik minden. Nálunk két helyen lehet szülni. Eddig a kórházban intéztem minden egészségügyi dolgot (ott dolgozunk a férjemmel). A klinika kiesett... (A Kaáli miatt jrtunk oda...).
Viszont egy ikerterhességnél azért lehet számítani mindenféle komplikációra és akkor biztonságosabb a klinika. Ott van nagyon szuper koraszülött osztály.
Most azon vagyok, hogy keresek egy klinikai doktort...

Kép
isa80
 
 


http://193.225.50.35/UJWEB/APL/vedonoad ... ilv_uj.php

Még nem teljesen aktuális, de hamarosan szükséges lehet....

Kép
isa80
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék, ha lehet  
Ha a kalkulátoroknak hinni lehet, akkor március 6-án jön a nem tervezett de most már váltakozó amplitúdóval várt jövevény.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Sziasztok, nem Zsu, nekem a második:-)
Az első éppen tölti a 14-et, mire érkezik a tesó:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 



Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Lilili
Igen, nem kell bejelenteni. DE, hogyan várjam el a terhesen járó kedvezményeket, ha a munkáltató nem tud arról, hogy terhes vagyok?
Könnyebb munkát, a vizsgálatok idejére munkaidőkedvezményt hogyan kérjek, ha nem mondom, hogy kismama vagyok????

Kép
isa80
 
 


Sziasztok,

Udv Lili, remelem, lassan sikerul megszokni a gondolatot, hogy kisbabad lesz! ;)

Koszi a linkeket. En a munkaltatos teman csak atszaladtam, de ugy lattam, hogy ha a kedvezmenyekkel szeretne elni valaki, akkor bizony be kell jelenteni a varandossagot. Egyebkent csak a felmondas ellen 'ved' az uj torveny, de gondolom, attol sem minden esetben. Nem tudom elkepzelni, hogy ha valaki minosithetetlenul vegzi a munkajat, akkor nem lehet elkuldeni, csak mert babat var. Vagy en latom rosszul??

Walley, nem semmi korkulonbseg!! :) Biztosan jo lesz megint babazni!

A dolgok atertekeleserol en is tudnek meselni :) Korabban mindig mondtam a paromnak, hogy ha babat varunk majd, en nem fogom tamogatni ezt a mindenert fizetos rendszert, mert en idaig mindenhol segitokesz orvosokkal, apolokkal stb talalkoztam maganban is es sztk-ban is. Na ezen a nezopontomon egybol valtoztattam, ahogy meglattam az elso pozitiv tesztet :D A parom szokta is mondogatni, hogy mi lett az sztk-s projektemmel? :)

Nekem vegul sikerult beszelni az uzsokis dokival tegnap, de epp szabin van, szoval csak 29-en tudok vele talalkozni. Igy most a kovetkezo 3 het mindegyikere van egy-egy idopontom, 3 kulonbozo dokinal, de nyilvan nem fogok elmenni mindegyikhez. Gondoltam, hogy jovo heten talan jo lenne vhol szivhangot hallani, es utana mar siman ki lehetne varni a 29-et...

Ti mikor mentek legkozelebb vizsgalatra?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ma reggel voltam vérvételen. Szerencsére rosszul emlékeztem és nem kellett megküzdenem a bejutásért, hanem megállás nélkül masírozhattam a csapolós néni elé.

Remek járulékos előnyökert fedeztem fel a terhességben: az amúgy B-s melltartó már kicsi de a derekam még a régi, szóval igggen mutatós a kivágott ruha.
Viszont a kávfüggőségemnek betett, mert rá sem tudok nézni az eddig mértéktelenül ivott tejeskávéra.

Hja a terhességgel már megbarátkoztam és dumálok a lányomnak (tuti az lesz  )  csak az Apjával vannak gondok, mert épp a mosolyszünet bejelentése után pár nappal derült ki az "albérlő". Persze beszéltünk róla, meg, hogy jövőre de ez most így kicsit bonyolítja a helyzetet.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Sziasztok! 
Először is,Gratulálok minden kismamának! Olvasgattam pár hozzáazólást ,hogy kicsit képben legyek!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok,mert ,ha minden igaz én is Márciusban fogom megszülni a 4. gyerkőcömet!  A héten teszteltem már kedden,szerdán,csütörtökön,pénteken..és ma is reggel!!! Kedden még csak nagyon halovány volt a második csík,de napról napra látványosabb volt!! Ma reggelre digitálissal teszteltem és 40 másodperc sem telt el és kimutatta a plussz jelet és azt is,hogy a baba 2-3 hetes...tehát a terhességem 5. hetébe lépek holnap!  Orvosommal /akinél mind a 3 gyerkőcöt szültem/ ma beszéltem,mondta,hogy augusztus 1.éig szabin van,de szeretettel vár ,kérjek időpontot nyugodtan!!! Egyenlőre ennyit magamról.... igaz ,hogy a 4. bébim,de parázom,hogy minden renden legyen!!! 

sajnálom akinek most nem sikerült,de ne adjátok fel!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Az normális - bár én semmit nem csinálok az életben normálisan - hogy semmit, de semmit nem kívánok enni és éhes sem vagyok. Úgyhogy igyexem rostos léket inni, hogy legalább valami...
Oké, hogy már nem vagyok az a fiatal csibe, ez is komoly gondom, pláne, hogy első terhességem :-(

Holnap megyek UHra, remélem akkor már dobogni fog a kiscsaj mert a múlt hétem még nem volt szívhang csak petezsák, de szerencsére jó helyen.



Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Lili, én sem kívántam, soha nem voltam éhes, aztán mire éhes lettem, minden kijött:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


A rókákkal én nem vagyok jó viszonyba, csak végső elhalálozáskor szoktam. Mostanság sokszor gondolok rájuk.

Elgondolkoztam a lakás/szoba átrendezésén. Parkettázni kellene - most padlószőnyeg van - festeni és a vezetékeket gyorsba kicserélni. De ezt nem lehet apránként. No meg hogy hova tegyem a jövevény rezidenciáját.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Ez nálunk is folyamatos téma, hogy is legyen, hogy jó legyen:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Sziasztok,

Udv Kriszti, es gratulalok! Egy picit elkenodtem, amikor olvastam a kommentedet, mert abban remenykedtem, hogy a 2. babanal mar talan nem leszek ilyen aggodos....de latom, ez nem fugg a babak szamatol! :)

Lili, nalam a hetvege telt ugy, hogy szombaton szinte mindent megettem, amit a hutoben, szekrenyekben talaltam, minden jol is esett, elegedett voltam :) Vasarnap meg alig tudtam egy kis barackot letuszkolni. Szoval ez nalam idaig valtozo, ahogy epp a szel fuj :)

En is holnap megyek vizsgalatra, es en is celiranyosan a szivhangert :D

Nekem fejben mar megvan, hogy milyen lesz a babaszoba, van is egy erre tokeletesen alkalmas helyisegunk, de azert meg varunk par honapot, mielott belekezdunk :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@zsu0626: Köszönöm,hogy köszöntöttél!!!  A gratulációt is! Bizony nem vagyok nyugott most sem,hiszen ő is egy kis lélek,egy élő emberke!!! Aggódom ,hogy nehogy valami baja legyen neki!!! Ma felhívtam az orvosom rendelőjét és augusztus 8.ra kaptam időpontot ,addigra már szívecskét is kel látnia dobogni!! Amit nagyon remélek,hogy látni fogunk!!! Egyébként szerintem ezek az aggódások tök természetesek mindenkinél!!!  Szorítok a holnapi szívecskéért!!! 

Lili nálam sincs mindig jó étvágy,viszont amit észrevettem naponta töbször vagyok éhes,pláne amikor émelygek,,,akkor mindig be kel kapnom egy falatot vagy innom kel pár kortyot,de azt is csak ízesített vízet....főleg a citromosat!!!  És én sem vagyok fiatal csirke!!! 

Babaszoba/rezidencia  nekünk eddig mindig a hálószobában volt a kiságy és a pelenkázó is...  a kiságy közvetlen az ágyunknál én  felem mellett,persze helyráhagyással,hogy feltudjak kelni ! szerettem látni éjjel ,hogy lélegzik a babó! Festeni nálunk is kellene ,sőt a párom már kijelentette,hogy ebbe a hálóba így nem hozzuk haza a picit..szóval festés az tuti lesz !

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni! Mi több mint két évet vártunk a csodánkra.Mikor belevágtunk a projektbe,nem is gondoltuk,hogy még endometriózissal is meg kell küzdeni,2x műtöttek,2x kaptam gnrh ijekciót(leáálítja a ciklust,álklimax állapotba kerül az ember,minden finom mellékhatással),sajna a legroszabb melléákhatás a 15kg hízás.Sikerült szépen kiszedni belőlem,mindkét petevezeték átjárható,szép peteéréseket produkáltam,de nem jött így megelégeltem és belevágtunk a lombikba. Elsőre sikerült is,egyetleg egy minőségi petesejtet sikerült produkálnom aki most szépen bérli a helyét. ET+10 napon már halvány volt a tesztem. ET+14 napon már szép erős, hcgm 739,progim 102. Nálunk a 21. napon kell tesztelni és hívni a dokit.Hát a 25 erősségűn azonnal megjelent előbb mint a Kontroll csík. Aznap,07.07én voltam is uh és szép szabályos petezsák volt látható. Persze a férjemnek azt mondtam nega lett a teszt,mert volt egy tervem,hogy közöljem,amire most szombaton sor is került.
21-én kell újra menni,remélem minden rendben lesz,nagyon félek,hogy elmegy,de erre nem is gondolok.
Nekem semmi tünetem nincs,puffadáson,szívdobogáson kívül,pisilni amúgy is járok éjszaka. Bár most éjjel teljesen leizzadtam majd fáztam. Ha minden jól alakul 03.04. a dátum,de reménykedek,hogy februárban már találkozunk :)

Gratulálok minden kismaminak! Akinek nem sikerült,fel a fejjel,kitartást!


Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


@maju:


Szia!!! Gratulálok!!! Minden rendben lesz ,ne aggódj!!!  ezt én mondom..  
Kellemes babavárást nektek. Tünetek nem mindenkinél vannak..nekem is csak néha jelentkeznek,hol erőssebb hol gyengébb!!! Ez minden nőnél,sőt minden babavárásnál más!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Lehet, hogy optikailag előnyös ez a terhesség eleje: fogyok és nő a mellem  de ez a semmi nem kell ez kiakaszt. Ma ettem egy szelet pizzát mert a kínálatból ez volt az egyetlen amitől elsőre nem kapott el az utálat.

Szerintetek, a leendőről kaphatok képet vagy legalább egy kis koncertfelvételt - dobszólóval - holnap? Készüljek pendrive-val??????

Igazából valahogy előbb-utóbb tálalnom kell az apjának a szitut, gondoltam fölkészült leszek mint egy prezentáción. Bár én már vizionáltam, hogy egyedülálló, hátrányos helyzetű ámbe állatira emancipált leányanya leszek. Mert itt jön a mazoizmusom: már tutira összeszedett egy nálamnál fiatalabb, szebb, okosabb, háziasabb stb csajt. Bár nem az a csajozós típus - én bármely kritérium alapján dobogós vagyok nála -  de hátha most rákap/ott az ízére. 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


maju: ügyes vagy és vigyázz a petezsákodra :-) ...és örülj, hogy dobog a szived 


Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@lilili:


Én mind a 3 gyerkőcömről kaptam egy első képet is!!!  Majd késöbb amikor nagyobbak lettek videóra vette fel az orvosom és képet is kaptam amíg még szépen kivehetőek voltak /végtagok,fej stb/ Nem tudom,hogy a te orvosodnál mi a szokás?? SZTK -an nem nagyon adnak képet,mert "drága"jelzővel illetik!!! Habár az első babámmal amikor még nem volt a magán dokim a mostani /mind a 3 gyerkőcöt nála szültem DR Erdélyi Zsolt/ ő adott egy egyszerű rendelésen is képet,de ez nagyon dokitól függ!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


@kriszti77


Mintha úgy értettem volna, hogy akart már adni a múlt héten, de akkorr még petezsák volt dobogás nélkül. Remélem holnap kapok egy előnyös portrét 

Oké, hogy te sem vagy az a naposcsibe  de én 39 vagyok és eddig azt mondták, hogy én nagyon nehezen lehetek csak terhes, mert kicsi, fejletlen és hátrahajló (?) méhem van. Mondjuk sosem voltam csontváz, de mindíg sportoltam és törtem-zúztam magam, szóval érdekes lesz.... 


Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@lilili:


Akkor most tuti kérés nélkül is kapsz képet,bár nem árt az elején ezt letisztázni!!! 

Én 37 vagyok ,eddig mind a 3 baba nagyon könnyen megtermékenyült egyik héten elterveztük és már meg sem jött a kövi hónapban..most is ugyan úgy voltunk..június 27.én volt peteérésem,azon a napon együttvoltunk védekezés nélkül és most vagyok ugye a babával 3 hetes állapptan és a várandóságom pedig az 5. hetét tölti ! A peteérésem hamarabb volt júniusban ezért én így számoltam..nem pedig úgy ahogy a kalkulátór!!! 
Én sem vagyok egy csontvázka,de azért nem is lehet azt mondani,hogy el lennék hízva! Ha az a baba jönni akar akkor úgy is jön!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Köszi a fogadtatást!

Én is kaptam képet,de már alig várom a jövő hétfőt :)

Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


@kriszti77:


No mi direkt azokon a napokon voltunk együtt "all in" mikor a kalkulátor szerint baj nem lehetett a többin meg vigyázott. Vagy nem 
No meg azért az is gyanús hogy huszonkhmmpár év alatt nem csúszott be gixer pedig tabletta fóbiám van és sok egyéb más módon védekeztem/tünk. ...és most tessék 
remélem holnap gazdagabb leszek egy jó kis képpel. Jut eszembe papír alapúra vagy digitálisra számítsak (pendrive)



Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@maju:


 a te képed milyen?????

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


De jó, szaporodik a társaság!

Zsu
Én a jövő kedden megyek vissza a doktorhoz. Akkor már 8+3 leszek Kiváncsi vagyok, hogy még megvan-e mindkét pöttyöcske!

Lilil
Én reggeli kávé nélkül nem is tudnék felkelni. Ha azt nem viselnék el a babáim, akkor egész nap csak feküdnék...be se tudnék menni dolgozni
Ha nagyon magambanézek, akkor én is lányt szeretnék (persze, ha fiúk lesznek, akkor azoknak is nagyon fogunk örülni!)
Nekünk van fotónk a petezsákocskáról is és aztán a két embrikéről is (sőt, még a beültetés előtt is kaptunk fotót az embriókról)

Kriszti
4. gyerek 

Babaszoba
Nekünk is kell majd egy kis felújítás hozzá.

Maju
Akkor nektek sem volt egyszerű De az eredmény a lényeg



Kép
isa80
 
 


Lili, en idaig 2 kepet kaptam, mindketto papir, fel sem merult mas lehetoseg. Azert a biztonsag kedveert vidd a pendrive-ot, hatha a te dokid elorukkol vmivel :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Szia Maju, de jo, gratulalok nektek is, ugyesek vagytok! :)

Kisvirag, ti voltatok vegul penteken vizsgalaton?

En mar nagyon izgulok a holnap miatt...remelem, ez azert alabbhagy picit, ahogy haladunk szepen elore!

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@lilili:


Tudod a természet nem válogat...nah és a sperma is él ugye legalább 72 órát odabent és ,ha épp akkor nem volt peteérésed amikor együtt voltatok attól még rá pár napra teherbe tudsz esni! 
Mi az utobbi 8 évben csak kiszállásosan védekeztünk....amikor elhatároztuk,hogy na jöjjön a baba akkor mindent bele alapon ,pont a peteérés napján /ugye tudhatod mikor van peteérésed ,nyálkaváltozás,hasgörcs stb/ és most itt vagyok hála istennek egy pocaklakóval!!!
Először én is a petezsákocskákról kaptam képet,papír alapú... az mindig papír alapú volt amit kézen foghattam!!! viszont videót is készített 3. hónaptól minden alkalomkor! Most nem tudom,hogy működik,mert ugye fejlődött sokat a rendszer...legyen nálad pendrive!!!! 


Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: