Új privát üzeneted érkezett!

Inci:
4 nap múlva (nem)kellene megjönnie :wink:

Én figyeltem már ovu teszttel peteérést de nekem tök mindegy mikor használtam mindig pozitív volt,pedig úgy használtam ahogy írva vagyon! :)

Sőt jóstesztnek is használtam már szintén állandó pozitív eredménnyel úgyhogy valami nem stimmel.....vagy az ovutesztek hülyék vagy én!??!!

Milyen érzékenységű terhességi tesztet használsz?
(sajnálom a mai negatív eredményt :cry: ) de még semmi nincs veszve!!!!!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!
Az ovuteszten mindig 2 csík van,mivel mindig van bizonyos mennyiségű LH hormon a szervezetedben,de azt kell nézni,hogy legalább olyan erős vonal legyen a tesztcsík,mint a kontrollcsík,csak akkor pozitív! :D
beku
 
 

 
 

BOKU
Hát nekem sosincs két csík az ovun, csak 2 napig, az első nap erősebb, a másik nap halványabb, aztán harmadnapra huss eltűnik és csak a kontroll csík van.

Nekem az ovu teszt a mensi elsőnapjához képest a 15.napon lett kétcsíkos.

MOKIBUCI
üdv itt! :)

http://www.pocaklako.hu/ha-nem-jon-a-baba/ovulacios-teszt-lh-teszt/

a legalján ír az ovuk érzékenységéről, ettől is függhet sztem h valakinek mért van pl állandóan 2 csík. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol:

az mi??? :roll: :oops:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


a reggel ellőttem egy ovi és egy terhes tesztet, persze nega lett, de erre számítottam. Csak még sose jós teszteltem, így kíváncsiságból megtettem. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana: na remélem lesz az még pozitív is! :D
Mutatok képet az én ovu-tesztjeimről,nekem mindig 2 csík van rajtuk! :shock:
Kép

(ezután már jósteszt-üzemmódban csináltam a többit,ezek még estiek! ;) )

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Mokibuci: köszi,aranyos vagy! :)
olcsón vettem a vateráról teszteket,azért lődözöm ilyen serényen,de tény,hogy a legérzékenyebbet használom ovusból is,és terhességi tesztből is!
Nemsoká Te is tesztelhetsz! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Mokibuci! :D :D
Csak úgy eszembe jutott ez a név. Nem vagyok egri.

Eszti!
Nekem az egyik petevezetékem elzáródott, IR-es vagyok ( ez lombik után derült ki), apának nem túl jó a spermaképe. De végül csak összehoztuk a spontán gyerkőcöket :D :D

Nemsokára mindenki tesztel! Annyira izgi és úgy drukkolok mindenkinek!
mokieger1
Szeged
 
 


:D Fatamorgana: a "laptető" egy keringő legenda a babaneten miszerint ha valakinek a hozzászólása a lap legtetején jelenik meg Ő lesz a következő babás :oops:

Mokieger: azt hittem egri vagy.......én ugyanis eredetileg ott laktam. :wink:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


incifinci sztem a 16 és 17 a legerősebb.ezek a mensi napjától vannak számozva? Amuyg akkor neked nem a legérzékenyebb kéne az ovuból és egyszerűbb dolgod lenne. :)

És a topiknyitásos laptető is ér? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana: igen,mensitől számoztam őket,és "frissen" is a 16-os volt az első pozitív,majd a 17-es is,aztán láthatóan negatív a többi,de a két csík mindegyiken ott van,a jóstesztjeim is ugyanígy néznek ki,csak nincs köztük pozitív! :lol:

Még nem jött meg,de elvileg holnap kéne,ovulációhoz képest viszont csak hétfő körül,de ilyen hosszú ciklusom nem szokott lenni,csak 27-29 nap körül! :)

A terhességi tesztem elfogyott,így most már csak várom a menstruációt,max. 1-2 jóstesztet tudok gyártani,az is csak játéknak jó! :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Inci: jujjj de bele vagy keseredve....vagy mi,neeem tudom magamat kifejezni magyarul.Szóval kiérződik az írásaidból a belenyugvás a negatívba. NEMÁÁÁR!!! csak pozitívan!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

na,szólottam!!!!! :lol:

Fatamorgana: topiknyitásos is sőőőőőőt :oops: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


incifinci
én azé azt mondom, hogy a 16-ostól száímtva adj hozzá még 16-ot és onnantól kezdve próbálj tesztelgetni. :wink:

mokibuci
remélem igazad lesz! :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Jajj lányok,5 évig hiába tesztelgettem,soha nem volt spontán terhességem,de bááááár lenne! :)
Hiszem hogy lehet,különben nem öltem volna egy vagyont a tesztekbe :)

Nagyon aranyosak vagytok,és köszönöm,hogy tartjátok bennem a lelket! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok Lányok és Fiú!

Szeretnék hozzátok csatlakozni én is.
Majd 5 év próbálkozás, herevisszérműtét, drága vitaminok, két sikertelen inszemináció és egy lombik után, spontán teherbe estem.
Még nagyon fiatal a terhességem, 5hét 2 nap, de próbálok bizakodó lenni. Voltam már uh-n, láttak mini petezsákot. Jövő hét csütörtökön leszek 6 hetes, akkor megyek a következőre.

Eszti: vannak csodák, mint látod! Nem szabad feladni!
Fierce: örülök nektek! Mikor mentek uh-ra?

Pozitív teszteket kívánok mindenkinek!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi Gratulálok!!! :) Mikorra várható a baba kb? :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Andi: Üdv köztünk! Nem semmi a történeted!Herevisszér????.....tejóóóóég :oops: :roll:
Vigyázz nagyon magatokra és nagy nagy gratula a csodátokhoz!!!!!


(nem bírtam ki teszteltem ma egyet....persze negatív lett :cry: :cry: :roll: )

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!

Mokibuci: 3 nap múlva kell megjöjjön, nem? Bőven ráérsz még tesztelni! Egyébként milyen erősségű tesztet használsz? Ilyenkor legfeljebb a 10-es érzékenységű mutathatja ki, de az is csak kis eséllyel. Úgy hogy nyugi! :P :P :P :P

Fatamorgana: június 6-ra várom. Látom 6 nap múlva tesztelsz. Kitartás addig is! Kisfiad könnyen összejött?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Igen kb. 3 nap múlva.Tudom,hogy korai volt,de nem bírtam......mindig ezt csinálom..... :D

nem tudom milyen érzékenységű 'frühtest' tehát korai teszt azt írja,hogy 4 nappal a menstruáció előtt kimutatja elvileg.De tudjuk ám,hogy ez a gyakorlatban nem igazán válik be........... :roll:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mi 8hónapig próbálkoztunk majd kerestem egy endokrinologus-nogyogyit aki kiderítette h IR.em van, kaptam rá gyogyit és a 3.hónapban pozi lett a teszt.
A kisfiam 26.hétre született 800grammal és 34cm-el, feltehetőleg egy fertőzés miatt. Így igaz, h Ő most 1éves lesz 14-én, de le van maradva minimum 3hónappal a kortársaitól, de inkább többel, mert 8hétig mélyen volt altatva...
januárban majd május környékén is vár Rá egy csípő műtét, mert ficamos és a kengyel nem segített. De ezeket leszámítva szerencsések vagyunk, mert amilyen esélyekkel Ő indult ahhoz képest úgy tűnik egészséges. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


AKKOR
Kép

MOST
Kép

Basszus, remélem nem sokkolok le senkit, de akárhogy is nézzük ez egy pozitív végkimenetelű történet. Amúgy most 6760 gramm a drágám. :D
Túl 2 szemműtéten és egy heresérv műtéten és 4,5 hónap kórházon. :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana: hát nem semmi a történeted. Kész csodababád van!
Nem lehet nektek könnyű. Na, de a lényeg, hogy szépen fejlődtök. Nemsokára behozzátok ti azt a 3 hónapot!
A ficam mitől van? A koraszülés következménye?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mokibuci: ti voltatok már valamilyen kivizsgáláson? 1,5 év elég hosszú idő.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi
nem tudni mitől, de ha tudnánk se változtatna semmin. :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Szia andi565 - köszönöm a gratulációkat, és persze nektek is!
A herevisszérmûtétrõl - nekem is van visszerem ott, és volt is termékenységi doki aki akarta mûteni anno... én viszont nem akartam. Úgy látszik, jól tettem :)

Elsõ UH: holnap délelõtt 11! Elvileg ma 5 hét és 1 napos a terhesség.
ficere
Miskolc
 
 


Szia Fierce!

Mi nem bántuk meg a herevisszérműtétet, mivel 2,2-ről 17 millára ment fel az érték, 2% mozgékonyságról pedig 50-re. Enélkül spontán nem sikerülhetett volna.
Én ma 5 hét és 2 napos vagyok :P
Vasárnap lesz az uh?
Gyere majd mielőbb beszámolni a jó hírekkel!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: üdv itt,és gratula! :)

Ficere: elég korai UH még,de a kis petezsákot már láthatjátok! :)

Fatamorgana: tetszik,hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz! Csodálatos a picurid gyógyulása! :) Szeretem a sikertörténeteket!!

Bár jó hírrel jönnék,de ma volt egy kis foltocskám...,és fájdogál a hasam... A kellékeket beszereztem,ha elöntene...
Mára nagyon halvány a jósteszt,a hőm viszont még fent van, gondolom akkor esik le,amikor rendesen megjött! Így is csak 1 napot fog késni...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ja,tesztekre visszatérve: 3 nappal előtte nem feltétlenül nagyon korai,nekem a 39-es HCG-met 2 nappal korábban már kimutatta az ócska kis tesztem! :D
No meg attól is függ,milyen hosszú a ciklus,és ahhoz képest mikor volt pé :)
Akinek a menstruációjakor van (mint egy családtagomnak volt,mikor terhes lett a fiával),annak elég hamar kimutatható :lol:

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Szia Fierce!

Mi nem bántuk meg a herevisszérmûtétet, mivel 2,2-rõl 17 millára ment fel az érték, 2% mozgékonyságról pedig 50-re. Enélkül spontán nem sikerülhetett volna.
Én ma 5 hét és 2 napos vagyok :P
Vasárnap lesz az uh?
Gyere majd mielõbb beszámolni a jó hírekkel!

Na igen, nekem már nem tudom mennyi volt a spermaszám, asszem pont az ideálisnak a fele, szóval nem volt ilyen vészes. A mozgékonyságukkal sem volt gond. Ezzel együtt kb 5-10% esélyt mondtak, ha a partnernél minden OK. Úgyhogy nagy mázlink volt, illetve ez a baba nagyon világra akar jönni... várjuk is :)
ficere
Miskolc
 
 


incifinci
reméljük nem lesz szükség az eszközökre és itt maradsz :wink: :wink: Azt olvastam a jósteszt egyáltalán nem tuti, így én arra nem is adnék. :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana: sajnos végül a jósteszt is jól jelzett,a hőm is mára visszább esett,és megjött... Még nem öntött el,de már tapasztalható sajna...

Nektek azért ennél több sikert!
A tesztjeitek miatt még visszanézek,aztán keresek másik hónapot! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti: hát ez szomorú!
Ti is 5 éve próbálkoztok?
Kivizsgáltattátok magatokat? Tudjátok az okokat?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Ficere: várjuk nagyon az uh eredményét :P :P :P

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!

Fatamorgana: Néztem is az "adjusted age"-t de nem akartam rákérdezni........hááát így!

Édes kicsi manó! :oops:

nem semmi dolog ez......és nagy bátorságra vall,hogy a történtek után vállalnátok másik babát!!!!le a kalappal!!! :D

Andi: voltam nődokinál természetesen de itt 3 év sikertelenség után kezdenek egyáltalán foglalkozni az ember lányával....
:? most költöztünk nemrég és új nőgyógyászt kell keresnem,telefonálgattam már ez ügyben és EGY akadt aki szóba állna velem(ünk).....(mondanom sem kell,hogy a városban van vagy 60 nőgyógyász...) :roll:

Ficere: herevisszér....nálatok is...???? én még életemben nem hallottam ilyet :oops:
Ma van az Uh??? jujjj,de izgiiiii!!

Eszti: NEMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR,basszussssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sajnálom!

:cry:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Eszti :( :( :( :( :(

Ficere UH kép kötelező!!! :P

mokibuci többek között azért is szeretnék 2. babát , mert a terhességem befejezetlen volt és egyszerűen lelkiekben nem tudom hova tenni ezt a dolgot, bízok benne, h ez nem fordul elő többet és lehet óriás hasú kismama :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Csajok,miattam ne szomorkodjatok! :) Drukkolok Nektek,én meg bízom a következő hónapban!

Andi: igen,5 évet vártunk az első babára,aki lombikbaba lett,most spontán szeretnénk kistesót. Kivizsgáltak minket,velem vannak gondok,azaz terhesség előtt voltak,most nem tudom.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Fatamorgana: én 40.héten szültem,de egész addig nem fogtam fel a terhességet,majd császár lett a vége,soká foghattam meg a babámat,bennem ez is mély nyomokat hagyott....
Úgy hiszem,most ki tudnám élvezni a terhességet,még ha tudom,az is császárral végződne,akkor is...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ficere? :oops: :lol:

Fatamorganadehosszúúúúnevedvan :lol:
értem!

nekem a 41. hétig tartott,természetes szülés,gátvédelem stbstb. úgyhogy én ebből a szempontból "nem panaszkodhatok" és nincs hiányérzetem,mostanában szoktam nézni a lányomat és inkább a gyorsan elrepült 2 év előtt állok értetlenül...... :lol:

Ja,óriási has............ :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


mokibuci legutóbb FM-nek szólítottak az egyszerűség kedvéért. 8)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


:lol: oké FM!!!!!


Ficerepapa???? :oops: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


jujjjj FM most néztem vissza a kisfiad inkubátoros képére és basszus mekkora rajta a pelus............ééééédesem!!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Na lányok,újabb teszt valakitől?

Nekem mára jött meg ténylegesen,szóval bejött az ovuláció+14 nap,így végül 30 napos lett a ciklusom,előző 29 volt.
Azt hittem,jobban el leszek keseredve,de nem :) Új hónap,új lehetőségek,ma megkapom az új tesztjeimet,persze ma még nem kezdek tesztelgetni az ovus teszttel,majd 10-12.nap körül kezdem,de nagyon tanulságos volt ilyen hosszan figyelgetni :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok,

Elnézést hogy nem szállítottam azonnal a híreket: az elsõ UH megerõltetõ volt, mert egy komplikált császár miatt majdnem 3 órát kellett várnunk a fõorvos úrra. Így a kapkodás miatt UH képet sem kaptunk, sõt én magam sem voltam bent, de a lényeg: 8mm-es petezsákunk van, ott ahol lennie kell, 2 hét múlva megyünk szívhangot is nézni, lekopogva :)

Incifinci: sajnálom, de remélem Te nyitod majd a júliusi babavárók fórumát :)
ficere
Miskolc
 
 


Ficere: nagyon örülök nektek!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszi :)
ficere
Miskolc
 
 


Ficere
Mikor a fiammal voltam az első UH-on pont 8mm-es petezsákot láttunk mi is. :)

Így megosztom, h legyen elképzelésed róla miről maradtál le. :)

Kép

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


incifinci sztem ma mokibuci a soros.

Mokibuci
Te ma tesztelsz ugye? :roll: :D 8)

Én minimum szombatig várok vele sztem. :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana: de szép ez az uh!
Remélem én is ilyen szépet fogok látni ma este. Átrakattam mára a csütörtökit, mivel történt pár dolog, ami gyanút ébresztett bennem, hogy esetleg mégsem sikerült.

Mokibuci: mi lett a teszted eredménye? Ugye pozitív?

Drukkoljatok nekem, kérlek titeket! Nagyon parázok!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, nyugiiiiiiiiiii :wink:

Hányra mész?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: