Új privát üzeneted érkezett!

igen, nekem is az uh képen látszik a szívverés.) 24.-én, jövő hét kedden megyünk a második uh-ra, nagyon várom már.. védőnőhöz mikor mentek? elég a 12. hét környékén, ugye?

Kép
kisbaby
 
 


Gerianya mi volt?

Kép
kisbaby
 
 


Hahó! Elmentem én is ma Nődokihoz ééééééééééééés dib-dob hallottam is, fantasztikus, hogy egy ilyen kis borsónak dobog már a szíve :) 7mm a Kisborsónk :) Rákszűrést is végzett, aminek nem örültem túlságosan, de kötelező volt :(
KisbabyÉn elmegyek a védőnőhöz a Kiskönyvért jövőhéten, mert augusztus 28.-án megyünk vissza, és szeretném itt az első vizsgálatokat végigcsinálni. Egyébként a nőgyógyász ad beutalót a védőnőhöz, ha megvan, mehetsz, nem kell várni a 12. hétig. Legalább minden vizsgálat (EKG, vérvétel...) rendbe bekerül a könyvedbe.
Gerianya ?

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 

 
 

Anitja!
Jajj de jó, gratulálok! Gondoltam Rád is, kb. 2 hete írtad, hogy mostanában mész. 7 mm! milyen nagy már. Én is elmegyek jövő héten a védőnőhöz, úgy döntöttem.
Többiek?

Kép
kisbaby
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!32 éves vagyok és most várjuk az első babócánkat. Kedden voltam dokinál, akkor voltam 5 hetes és 2 napos, a kicsikém pedig 5,2 mm-es.Ha jól számoltam, akkor március 15-e körül érkezik a kis jövevényünk!
hajni1980
Répcelak
 
 


Szia Hajni! Gratulálunk:) én is 32 voltam az elsô Babámmal :)

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Helló
Mi újság veletek hogy vagytok?
Én nagyon xarul vagyok, egész nap émelygek, a géphez se tudok leülni, mert szédülök tőle...
Már próbáltam minden létező szert hányinger ellen, de hát lehet hogy ez is olyan mint a kisbabák hasfájása. Majd elmúlik...
Én jövő héten megyek megint dokihoz.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Sziasztok!
Anitja, köszi a kedves szavakat :D
Tacska!
Én igaz még nagyon az elején járok, de hála tüneteim nem nagyon vannak, dolgozni is tudok.Talán csak annyi, hogy nem kívánom az édességet, holott előtte nagyon imádtam :P

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Voltam szerdán uh-n,azt mondta a doki,hogy nagyon korán mentem,nem látott semmit még csak megvastagodott méhnyálkahártyát,de a terhesség tényét igazolta.Azt mondta menjek vissza a jövő héten,akkor már biztos látszik valami.De én úgy gondoltam,hogy ráérek majd utána héten,tehát két hét múlva menni,addigra ha minden rendben van,már lesz szívhang is. De eléggé be vagyok rezelve ettől,hogy nem látott semmit....Bár az uh napján késett még csak 3. napja. Szerintetek?Minden oké lesz?
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


Próbálok egy vonalzót....

Kép
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok!

Gerianya, nekem ugyanez volt! először csak megvastagodott méhnyálkahártya, aztán petezsák szikhólyaggal! Biztos, hogy minden rendben van!!! Én is nagyon izgultam, de mostmár babát is láttam

hajni1980, üdv itt! Gratulálok a babához!

tacska, hányinger nekem is ugyanígy volt. Kb csak fekve volt jó, de szerencsére most már úgy érzem, hogy múló félben van. Legalábbis remélem, mert nagyon szörnyű! Két lányom van, egyikkel se volt ilyen.

kisbaby, nekem majd a következő uh-nál adja ki a doki a beutalókat, és azt mondta, hogy akkor keressem fel a védőnőt. Augusztus 6-án lesz majd uh. Viszont érdekes, hogy másik városban a doki már oda is adta volna a leleteket, beutalókat.

anitja, gratula! Akkor nem is sokkal vagyok lemaradva méretileg :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy félig jelentkezve csatlakoznék hozzátok, 1-2 pozitív otthoni teszt után :-)
Sajnos januárban volt egy vetélésem, szóval majd szeptemberben csapok nagyobb "örömtáncot", 1. trimeszter után, addig meg nyugalmasan várok, hogy teljen az idő....

Jó korán elmentek ultrahangra, gerianya, az 5. héten még tényleg nem sok van kifejlődve, inkább a 7-8. hetet szokták ajánlani UH-s vizsgálatra, mert akkorra már fejlettebb a baba.
Én mondjuk csak aug. 15-re kaptam időpontot a nőgyógyászhoz (bár az már a 10. hét lesz elvileg, de felújítás zajlik a rendelőben...). Gondolkoztam, hogy elmenjek-e addig vmi magánrendelőbe egy UH-ra, de lehet hogy türelmes leszek és kivárom ezt az 1 hónapot...

Mindenkinek nyugalmas napokat és persze gratula a babó-jelöltekhez!!!
ljankaa
Budapest
 
 


Köszönöm a bíztatást,remélem,tényleg minden oké!Az a vicces,hogy amikor a fiammal lett pozitív a tesztem,nem izgultam ennyire,mint most. :roll:

Ljankaa:Neked is egy halk gratula!!! :)
Én igazából csak azért mentem ilyen korán,mert anyum ott dolgozik a kórházban a koraszülött részen és így ,,elkapott" nekem egy dokit, hogy azért nézzen meg....

Minden vágyunk egy kislány,már a neve is megvan,most fiú néven nem is gondolkozunk! :)

Kép
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


gerianya, én is korán mentem, nekem meg a méhen kívüli miatt volt fontos. Illetve én tartottam fontosnak, hogy orvos minél előbb lásson. Méhnyálkahártya vastagsága neked mekkora volt?

Lányokkal én se izgultam ennyire.

Mi fiút "szeretnénk" inkább. Nekem két lányom van, páromnak egy lánya. Ennek ellenére nekünk viszont lánynév van, fiú még nincs.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


gerianya, fiaddal milyen volt a terhesség? Rosszullét? Mit kívántál inkább?
Én imádom a csokit, meg az édességet. Lányokkal is végig azt ettem. Most viszont ránézni se tudok. Sós viszont jöhet minden mennyiségben. :lol:
Lányokkal rosszul se voltam, illetve kicsivel talán kétszer maximum. Most meg mióta teherbe estem, mindig rosszul vagyok.

Bízom, hogy kisfiú miatt :oops: :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


ljankaa, megy a drukk! Jó messze van még augusztus 15-e.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

A fiammal a terhesség a világon a legjobb érzés,életem legszebb 9 hónapja volt!Semmi rosszullét,minden csak szép és jó.Most sincs semmi gondom,csak ez ,,mindjárt megjön" érzés,de már azt sem igazán érzem.A fiammal kedvencem volt a kovászos uborka és a töpörtyű kenyérrel. Most sokkal inkább az édes dolgok a menők. Pl.: Úgy lett gyanús,hogy baba lesz,hogy hajnal 6-kor a melóhelyemen fánkot és islert ettem ,,reggelire",pedig én ilyet soha nem szoktam. szóval nagyon remélem,hogy kislány van odabent!

Kép
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


Én a nagylánnyal voltam pont ugyanígy :) :lol:
Nekem most a sós, ami bejön. de az minden mennyiségben jöhet :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok,
Hajni, gratulálok, üdv itt!
Ijankaa, drukk neked!

Gerianya, vszinű még korai ilyenkor, de egy héttel később már petezsákot fogtok látni. 5 het+ 5 naposan voltam most, akkor volt 5,2 mm. Az első terhességemnél meg 2 nappal a kimaradt mensim után már orvosnál voltam, persze nem sokat látott nekem sem.

én kívánom az édeset is, sósat is, csak a főtt kaját nem. Állandó émelygés az van, nekem este a legrosszabb, de estére fel is puffadok annyira, hogy lassan le sem tagadhatom. Reggelre azért lemegy :D

Telefon33, rosszul létek neked milyenek? hánysz is?

Kép
kisbaby
 
 


ja, nekünk fiúnév van csak, az már majdnem biztos
lánynevek közül nehezebb lesz választani, mert több név tetszik.

Kép
kisbaby
 
 


kisbaby, hányni nem hányok szerencsére. Inkább émelygek, meg érzem, mintha hányni kellene, de szerencsére odáig nem jutok el.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Ha már neveknél tartunk... kinek milyen név ami tetszik? Vagy amit már esetleg kiválasztott? :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!
Én is émelygek rendesen hol azért mert üres a gyomrom, hol azért mert teli :roll:
Én Noelnál éreztem, hogy Kisfiú lesz, Natasánál pedig, hogy Kislány :lol: most Kisfiút érzek megint :) na majd kiderül, hogy bejön-e harmadszorra is 8)
A nevek is megvannak: Noé vagy Natalie (maradunk az "N" betűs neveknél :D ) Keverni úgysem fogjuk őket, mert Natasát Cincinek hívjuk :lol: Noelt, pedig Nolkának :lol:
Gerianya Tetszik a vonalzód :wink: Nolkának mutattam rajta, hogy így néz ki most a Kisbaba a hasamba, azt mondta "most még nem annyira szeretjük, majd ha megszületik akkor, jó?" :D :lol: :D :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


anitja, de édes Nolka! :lol:

Nekünk a lánynév: Eleanor Jázmin. Fiú még nincs :)

Én rettenetesen tele tudom magam enni. Utánna mozogni se egyszerű. :lol: És az a legszebb az egészben, hogy mindig úgy érzem, hogy éhes vagyok :oops:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Jó reggelt kismamik!
Hogy vagytok ma reggel?Nálunk minden ok, reméljük növöget a pocaklakónk :D
Nekünk a nevek már megvannak, ha fiú lesz Tamás, ha kislány, akkor pedig Nóra.
Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy ti szedtek valamilyen terhesvitamint?Én a Gravidát kezdtem el szedni...
Szép napot Nektek :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 



KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Szép Jó reggelt Mindenkinek!

Én valahogy kisfiút érzek... lehet hogy azért, mert mielőtt babás lettem volna, (kb. 2 héttel előtte) álmodtam róla, még az arcát is láttam :D :D
mivel nekünk első baba, tényleg mindegy.
Bulcsú lesz, legalábbis most ezt gondoljuk. Lánynéven majd gondolkodunk később.
Hajni én Femibion 800 -ast szedek, meg Magne B6-ot, és vasat is.
Sajnos a rosszulléteim egyre erősebbek, idáig csak émelyegtem, de a tegnap estét végig a fürdőszobában töltöttem :?

Néztétek a neten a genetikai vizsgálatokat? Én jövő hét csütörtökön elutazom, és csak a 12. héten jövök vissza, de addigra már be kell jelentkezni..

Kép
kisbaby
 
 


Terhesvitamint én még nem szedek egyenlőre. Godolkoztam, hogy mit kéne, de még nem tudom.

kisbaby én is fiút érzek :lol: Bár lehet a lányok miatt, meg hogy teljesen más a terhesség, meg a szívem is inkább a fiúhoz húz. :oops:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Köszi a gratula-drukkokat :-)

Videókból láttátok a tv2-n menő Czeizel Endre 9 hónap műsorát. Neten visszanézhető, ahogy látom már jó sok rész volt, én néhányat megnéztem korábban. Vannak benne szülészeti osztály látogatások is
http://tv2.hu/9honap

Vitaminból én is szedek Femibion 800-at, meg néha 1-1 Magne B6-ot, de azt nem annyira rendszeresen (mondjuk ma már vettem be, mert reggel enyhén görcsök vádlival ébredtem...)
ljankaa
Budapest
 
 


Csajok, már megint nagy izgalomban vagyok, holnap este 7-kor UH :D :D

Kép
kisbaby
 
 


Jajj, de jó neked kisbaby!!!Mi mához egy hét múlva megyünk a dokihoz és mi is este 7-re!Már annyira várjuk, hogy láthassuk a picurkánkat!Kiváncsian várom, hogy mit mondanak nektek :D

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


kisbaby, izgatottan várom az uh eredményt! :lol:

Én majd 6-án megyek újra uh-ra. De már nagyon várom!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!:)
23 éves vagyok és 8 hetes kismama.Nagyon örülünk neki,mert már vártuk.:)
Nekem össze-vissza van hányingerem,de nem hányok szerencsére.
Jelenleg a paradicsom az ami segít. :))
Szigetszentmiklóson lakom, valaki esetleg a közelben?
Szép Napot!
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Szia elvira00!!! Üdvözlünk a kismamák között és nagyon gratulálok :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szia hajni1980! Köszönöm Szépen!:)))
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Csajok! :D

Elvira, üdv itt, én is gratulálok Neked!

Hajni elhiszem, hogy várod, én is legszívesebben hetente mennék. :D Mindjárt itt van a kedd megint..

Tegnap este rengetegen vártunk az orvosra, de megérte :D
20 mm-es a babám, "jó szívpulzáció látható". Rendes volt a doki, jó sokáig engedte, hogy hallgassuk a szívverését:)
Mondta, hogy keressem fel a védőnőt, meg hogy két hét múlva újra kell mennem, augusztus 7-én. Kicsit sűrű így 2 hetente, de én nem bánom.

Ja, a legfurcsább, hogy tegnap voltam utolsó mensi szerint 7+ 5 hetes, a leletemre meg az uh papírra viszont azt írta a doki, hogy 9 hetes. rákérdeztem, azt mondta, hogy ezt az uh számolja ki a méretek alapján, így a szülés várható dátuma is február 28.-a körül lesz, aminek ugye nem túl sok jelentősége van.

Veletek? Ki hogy van ma? Gondolkoztatok már azon, hogy hol szültök majd?
Szép Napot!

Kép
kisbaby
 
 


kisbaby, de jó hírek :-) Érdekes ez az UH- számítás, amit írsz, persze lehet, hogy a kzépidőhöz képest hamarabb fogant...
Én is már szívesen mennék a dokihoz, csak ahhoz gyorsabban kéne röpülnie az időnek, az aug. 15-ei időpontom még elég messzinek tűnik... :)
ljankaa
Budapest
 
 


Gratula kisbaby, hú jó nagyot nőtt a babócátok :lol:
Én is nagyon kiváncsi vagyok, nekem 5 hetes 2 naposan volt, 5,2 mm-es!
Elméletileg mi is hallunk már szívdobogást :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok,
én nagyon sokat rosszul :? alig bírok létezni néha... hullámokban jön rám, ha egy kicsit jobban vagyok gyorsan összekapom magam, rendet rakok, főzök, mosogatok... egyébként meg punnyadok... pedig két kicsi mellett lenne dolgom bőven...
Azért is gondolom, hogy Kisfiú, mert Natasával nem voltam ennyire rosszul, viszont Noellal sokat feküdtem...

Üdv itt Elvira! hányni én sem hányok, csak aludnék egész nap és émelygek...

Kisbaby jaj de jóóó :D magánrendelésen voltál?

Telefon33
Én rettenetesen tele tudom magam enni. Utánna mozogni se egyszerű. Laughing És az a legszebb az egészben, hogy mindig úgy érzem, hogy éhes vagyok Embarassed :lol: :lol: :lol: na ezzel én is így vagyok...

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


berakta az idézetbe a hsz-mat :evil:

Lányok! Van valaki 35 év felett? Én 38 leszek mire Kismanó megszületik, mi van a genetikai tanácsadáson, ki tudja?

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok! Én ma végre tudtam reggelizni aminek nagyon örültem. :) Az élet apró örömei .

kisbaby az én orvosom a Szent Imrében főorvos. Nagyon szeretem és ami nekem nagyon fontos volt, hogy bármikor hívhassam szóval ő a privát mobilelérhetőségét is odaadja a kismamáknak. Nagyon szép a szülőszoba, olyan mintha otthon lennél . Bárhogy szülhetsz kádban, ágyban, babzsákon stb... Végig ott van a szülésnél nem csak a szülésznő és szülésznőt is lehet választani.

Én úgy tudom, hogy a magzat nem szereti a saját szívhangját hallani majd nézz utána, de nyilván nem káros neki. :)


én csak 17.-én megyek újra már nagyon nagyon várom. :)

anitja próbáltad a gyömbért hányingerre? gyömbér tea vagy keksz elvileg nagyon jó ( nekem nem segített) próbáld a jéghideg paradicsomot nekem nagyon megnyugtatja a gyomromat. :) Kitartás.

Szép napot!!!:)
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok:-)

Én is szeretnék hozzátok csatlakozni, ha nem bánjátok.
Ma voltam orvosnál és kiderült, hogy az én számításaim szerin 8 hetes kistesó már 9 hetes:-))) Úgyhogy a szülés várható ideje nekem is február 28. lesz, de azért nem bánnám, ha inkább márciusig bent maradna:-)
Van egy kisfiam, aki 2 éves és jelenleg itthon vagyok vele gyesen.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Szia elvira00, üdv itt! Gratula a babához! :lol:

kisbaby, jól megnőtt a baba! Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mekkorát nőtt. De az még odébb van kicsit!


anitja, akkor mi kb ugyanúgy érezzük magunkat! Nekem is hullámokban jön a rosszullét. De ha elkap, akkor aztán becsületesen szenvedek tőle!
Én 35 leszek, mikor születik babó. Nem tudom, hogy ilyenkor is van az a genetikai tanácsadás? Januárban töltöm a 35, és ugye márciusban születik a baba.


talinn, üdv itt :) Gratula a babához! :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Ljankaa, igen, előbb fogant, mégpedig a 8. napon. Ezért "nőttem" hirtelen egy teljes hetet, hidd el, én is buta arcot vágtam az uh-gon. :D Kitartás neked aug. 15.-ig, tudom hogy nehéz várni.

Hajni, köszi a gratulációt, Te mikor mész megint? Azért 5+2 naposan egész komoly méret az 5, 2mm, lehet, hogy Ő is középidő előtt fogant!

Anitja, Kitartást neked, nem lehet könnyű a picik mellett egész nap szédelegni. Én is egész nap émelygek, de tűrhető. Este pl. most is sokkal rosszabb. 3-4 hét és remélhetőleg túl leszünk rajta. Remélem. Most " vigasztalt" meg a dokim asszisztense, hogy Ő 6 hónapig volt rosszul.

Igen, magánrendelésen voltam, elég jó uh gép van, meg az is jó, hogy 2 hetente megyek.


Elvira, Dr. Rákóczi, vagy Barna doktor? Én is gondoltam a Szent Imrében, ezen belül Barna doktorban, de lehet hogy a Róbert magánklinikán fogok szülni Nyéki doktornál. Erősen gondolkodom...

Szia Tallin!
Üdv itt, gratulálok a babához! Nahát, akkor mi egy napra leszünk kiírva :D

Telefon,, aug.7.-én mész, ugye?

genetikai tanácsadásról az istenhegyi géndiagnosztikai központ honlapján lehet részletesen olvasni, több fajta vérteszt létezik, van, amit megcsinálnak a 12. héten, az 85% körüli pontossággal tudja megmondani, ha baj van, a kombinált tesztet meg a 12. és a 15 vagy 16.héten, ez 95%-ra kimutatja a bajt. Ha itt valakinek rossz lesz az eredménye, akkor küldik magzatvízvételre. Én megcsináltatom a teszteket, mert elmúltam 40 éves :oops:

Vigyázzatok magatokra!

Kép
kisbaby
 
 


kisbaby, én 6-án, hétfőn megyek uh-ra.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok:-)

Kisbaby tényleg, lehet, hogy egy napon fogunk szülni:-)

Nekem még nincs saját orvosom, az sztk-s dokihoz járok, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Anno a kisfiammal is nála voltam. Így én majd csak 3 hét múlva "mehetek" uh-ra legközelebb:-(
De kaptam vérvételre egy csomó beutalót. Van már olyan, aki volt vérvételen?
Nálunk még oda is időpontot kell kérni :roll:

Telefon sajnálom az émelygést, nálam ritkán fordul elő. Viszont rendesen álomkóros vagyok. Alig várom, hogy délutánonként elaludjon a kisfiam és én is aludhassak egy picit. De sajnos mostanában ritkán alszik:-(

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Jó reggelt kismamik!Remélem mindenkinek szépen telik a reggel :D
Én már dolgozgatok :cry:
Tallin gratulálok a kisbabádhoz!
Én Vas megyei vagyok, van talán itt valaki más is innen?
Én választottam magamnak orvost és szülésznőt is fogok.
Ti meddig gondoltátok, hogy dolgoztok?Én most úgy tervezem, hogy még idén :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Elvira00 gyömbérem most nincs itthon, de a hideg paradicsom jó ötlet, köszi :)

Talinn Szia! akkor már többünknek más számítások jöttek ki, nekem is valami egész más időpontban volt a peteérésem mint szokott :roll:
Én is mindig a délutáni alvásra hajtok, persze én hamarabb elalszom mint a Manók :D

Telefon33 szerintem neked nem kell menned genetikaira, de majd az orvosod megmondja.

KisbabyKöszi, majd megnézem ezt a vértesztes dolgot, a kombinált nekem felejtős, mert 13hetesen megyünk vissza.

Hajni1980 Mit dolgozol? [/b]

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Anitja!Logisztikus vagyok :D

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok
Nekem bevált puffadásra émelygésre az articsóka drazsé! Sokkal jobban vagyok, mióta szedem, meg persze kimélő ételeket kell enni. Csak a savammal nem nagyon tudok mit kezdeni, de a háztartási keksz segít.
Én pénteken megyek dokihoz ide Egerbe az sztkba, majd később megyek csak magánba, 2 trimesztertől.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: