Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tok jo, hogy csak gyulunk es gyulunk :D
Hihetetlen Blackrose esete!!!!!

Ani majd ird meg mi volt a derekfajasoddal!!!!

En ma bejelentettem a melohelyen, hogy a 6.hetben vagyok aminek mindenki nagyon megorult, kaptam egy hatalmas csokor viragot meg egy egesz napra valo aggodalmat....
Mar majd 4 eve Irorszagban elek es most mennek haza Juli kozepen erre a melotarsaim kozoltek velem, h szerintuk ne menjek mert a 12.-het elott ha repulore ulok elveszithetem a babat!
Hat ne mondjam, hogy egesz nap olyan keppel dolgoztam mint aki mindjart bog!

Ugyhogy elhataroztam kerul amibe kerul elmegyek egy magandokihoz itt es egy ultrahang meg a tanacsa majd eldonteti velem most mi a mano legyen!

Pedig mar lattam magam ahogy anyueknal a kertben legelem a meggyet meg mindenfelet!!!Ohhhh
:x

Na de majd latjuk mi lesz!

Amugy en brutal szomjas vagyok!!!!Allandoan innek foleg citromos vizet amit ki nem alltam eddig!
Aludni meg csak ugy tudok, h minden ablak nyitva, a huzat suvit vegig a szoban, a parom meg tudogyulladast kap meg lefagy a feje :D
Reggel mar tusszogott :D

Jo ejt minden Februari anyukanak!!! :D
valijja
 
 


Sziasztok!!

A múltheti surmóságát ellensúlyozandó, ma egész normális volt a doki és kiírt. :D Igaz egyértelmű szívműködést nem látott... de ott van.
Persze a közvetlen főnököm lángot okádott amikor megtudta mi van, de se rá fütty. :lol: Szóval mától itthon lehetek. :)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Valijja, a munkámból adódóan nagyon sokat repülők. (repültem) Pl: ha viszel fel vizet, (tudom tilos :) akkor a flakon teljesen összenyomódik (kiszorul belőle a levegő) a légnyomás miatt... Ha ezt teszi egy pet palac vízzel, mit tehet a pocakban egy érzékeny embrióval?
Én tuti nem repülnék vele...
De nagyon sok doki támogatja a repülést. Ez is ilyen vitatott kérdés... Sok ilyen van a terhességgel kapcsolatban.

A szomjasság jó jel, azt mondja a népi hiedelem, hogy ha citromosat, savanyút kívánsz, kisfiú lesz :)
mieza
 
 

 
 

Blackrose, én csüt megyek szívhangkukucsra, remélem, hogy már hallani fogjuk :)
mieza
 
 


Halihó!
Ma voltam házi dokinál!Azt mondta normális hogy fáj ott hátul a derekam felett.a baby miatt!!!
jövő kedden megyek védőnőhöz,majd megcsináltatom a szükséges vizsálatokat-vér,vizelet,EKG,stb.stb.

A repülésről én sem hallottam jó dolgokat!:(
ani983
 
 


mieza írta:Blackrose, én csüt megyek szívhangkukucsra, remélem, hogy már hallani fogjuk :)


Én jövő szerdán megyek a dokimhoz evégett... az a mai kukucska, csak a tp miatt kellett. :D

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy beledumálok (a 2010. februáriak közül olvasgatlak titeket nosztalgiából)!

Valijja:
esetleg más módon nem tudsz hazautazni? Busz, vonat, autó? Tudom, nem könnyű, meg kompozni is kellene, de neked is kell, hogy találkozhass anyukádékkal!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, mindent rendben talált, csak nem tudta eldönteni, hogy 6 v. 7 hetes terhes vagyok, így uh-ra küldött.
Az uh-on, pontosan 6 hetes, ahogy a menzesz alapján is kiszámoltuk. Ici-pici 4 mm-es, de a szívét is láttam dobogni, rendes volt a nő jól kinagyította, és megmutatta. Remélem ilyen jó egészségben tud majd tovább fejlődni.
Szóval biztos középidőben fogant, és nem jónás napon ))
Így még aggódhatok 6 hetet. Nagyon hosszú idő, és ezek a rosszullétek is, anyuéknál ettem zöldborsófőzeléket, először jól is esett, aztán majdnem kidobtam a taccsot evés közben.
De látom többiek is hasonlóan "jól" vannak :)

Repüléshez nem tudok hozzászólni, még érdemes körbejárni a témát, de ha félelmed van, akkor várj a 12.hétig.

Ani
Nekem is fáj a derekam, meg a hasam is szurkál néha, azt mondta a doki ez normális, sőt másik fórumon egyik anyukának rendesen erős görcsei is voltak, és most szép egészséges kisfia van. Szóval kitartás!
Vendég
 


Sziasztok, üdv minden kismaminak!

Csatlakoznék én is a februárban szülőkhöz

Február 4-re vagyok kiírva szülésre, ők lesznek az első babáink. Ketten vannak, hétfőn már volt szívhang is! (ha minden igaz, egypetéjűek, legalábbis most még úgy néz ki) Egyikük 8, másikuk 8,5 mm ülőmagasságú, ja és hét hetesek. :D

Kép
gita
 
 


Sziasztok!
Gita:
Gratulálok az ikrekhez,szuper :D!!!

Ti hogy érzitek magatokat?
Én ma iszonyúan álmos vagyok,ráadásul bármit eszem semmi nem jó a babának!!!Megkívánom a kajákat,de egy falat és elég!Viszont sokat iszom,és gyümölcsöt is eszegetek.


brita80--csináltam én is ma jónás naptár számítást és nekem az jött ki hogy fiúnk lesz!:)

Szép napot!
ani983
 
 


Sziasztok!

Gita! Üdv köztünk és gratula az ikrekhez! Nagyon meglepődtetek hogy ikrek?

Ti mikor mentek vérvételre, meg belgyógyászatra meg stb? nekem már megvannak a beutalók, sőt már kiskönyvem is van :D

Olyan soká lesz még a következő vizsgálat nekem. Július 12-én

Ti elmondtátok már valakinek? Én majd a következő doki vizsgálat után. akkor már úyis majdnem 12 hetes leszek...

Ez mi ez a Jónás naptár??

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A Jónás-naptár egy módszer, amivel elvileg lehet babanemet tervezni, illetve plusz, ovuláción kívüli fogantatási napokat (csillagállásból és születési adatokból számítják ki).

Én tegnapelőtt voltam háziorvosnál, aki belgyógyász is egyben, csinált EKG-t, megmérte a pulzusom és a vérnyomásom és adott beutalót vérvételre meg cukorterhelésre, de az utóbbira még nem szántam rá magam... :D

Nem lepődtünk meg _olyan nagyonnagyon_, mert volt már a casládban mindkét oldalon, ráadásul én a pozitív tesztem is megálmodtam (aznap reggel már pozitív is lett, pedig csak 11 nap telt el az ovulációm után) és azt is, hogy ikreim lesznek (és bejött ez is). :)

Szóval titokban azért az elejétől kezdve reménykedtünk benne.

Tecaaa, látom, pont egyidősek vagyunk! :)

De hogy lehet, hogy neked 10 nappal kevesebb van hátra? Valamit elírhattam a lilypie-n?

Kép
gita
 
 


Gita! Akkor azért nem ért váratlanul hogy ketten vannak. Az én vonalzóm számol valamit rosszul, majd megszerelem...

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Igen, annyira azért nem volt meglepetés. Mármint sokat beszéltünk róla, de amikor az orvos mondta, azért elkerekedtek a szemeim :) :oops:

Kép
gita
 
 


Sziasztok!

Na, pont jókor toppanok be a beszélgetésbe. Egy hétig nagyon feküdtem a hematómával. Ma mentünk a dokihoz, a múltkor helyettesítése volt.
Mondtam neki, hogy láttak hematómát, kicsit meg is vagyok ijedve. Amikor megvizsgált, mondta, hogy hát, ő nem lát hematómát, minden rendben odabent. Teljesen megkönnyebbültem. Mondta, hogy itt az egyik peteszák, benne a kis szikecske, és ott a másik.
Mondom, milyen másik? Mármint Ikrek?
Ő: Igen! Nem tudták?
A páromnak iszonyúan kikerekedett a szeme, nagyon örültünk :)

A múltkor egyébként mi is láttuk a 15 mmes hematómát, gondolom az felszívódott és amiatt nem látszott a másik petezsák.
Szóval, kétpetéjűek lesznek :)

Szívhang még nem volt, de mondta, hogy ez normális, hiszem még csak ma léptem a 6. hétbe és az ikrek amúgy is lassabbak egy icipicit.
Az egyik petezsák 8mmes, a másik 10mmes. ( a második hosszúkás, az első gömbölyű). Jövő héten megyek szívhangra!!!!!

Alig tudunk magunkhoztérni a sokkkktól :)

Gitta, szerintem ti annyira akartátok, hogy meg lett :) Egyébként is az elejétől valahogy azt gondoltam... meg is néztem mennyibe kerül egy ikerbabakocsi a múlt héten :)

Hát, ma végre kiszabadultam, három hét fekvés után egy kicsit kezdtem bedilizni, jó volt ma emberek között :)
mieza
 
 


Sziasztok!

Hogyan lehet készíteni ilyen vonalzót?valamiért nekem nem sikerül!

Gita-tecaaa -én is veletek egy idős állapotban vagyok!:D
ani983
 
 


Teca, én csak a 12 hét körül mondom el, nagyon sok vetélés volt a környezetemben és addig még azért parázgatok...
De a naggggyon szűk környezetem már tudja :) Kb. 6 ember, a család.

Nekem ha jövő héten lesz szívhang, utána kezdődnek el a vizsgálatok, igzi lesz :)
mieza
 
 


mieza-ez fantasztikus,elhiszem hogy meglepődtél!:D
Örülök hogy minden rendben!:D
Gratulálok
ani983
 
 


Mieza! Aztaaa gratulálok!!!!!!! még egy ikresünk van :lol:

Ani! A vonalzó készítésben hol akadtál el? Lehet tudok segíteni.

Jó hogy ennyien vagyunk egy napra kiírva. Kiváncsi vagyunk hogy hányan fogunk pont aznap szülni. Én a fiammal 3 napot ráhúztam...

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Mieza, gratulálok! Duplán :)

Ani, vannak magyar nyelvű oldalak is, ahol lehet vonalzót készíteni. Keressek neked?

Én is kíváncsi vagyok, ki bírja tovább. Gyanítom, hogy én az ikrekkel (:D) gyorsabb leszek...

Kép
gita
 
 


Jajj most nagyon hülyének érzem magam, de arra nem tudok rájönni hogy jelenik meg itt a társalgón.ugy mint nektek.???
A picibaba honlapon készítettem....
ani983
 
 


Jaa, a profilodnál az aláírás helyére kell belinkelni

Kép
gita
 
 


béna vagyok ehhez!:D

Kép
ani983
 
 


Bocs, hogy idepofátlankodok.

Valija-t akarom megnyugtatni!!
Szóval mi svédországban élünk, és mikor kislányommal voltam várandós, akkor a 10. héten utaztunk haza repülővel, a mostani várandósságomnál meg 8-9 hetes voltam. SEMMI BAJ nem lett. Se velem, se a babámmal. Az elejétől lehet repülni.....és az hogy meddig, az azt a légitársaság akivel utazol határozza meg....pl a wizzair-rel (mi azzal mentünk) asszem a 35. hétig lehet repülni! Szóval csak bátran menj haza nyaralni, és meggyet, meg mindenfélét "legelni"!! :D


Mindenkinek boldog babavárást!! (Remélem nem baj, ha néha bekukkantok hozzátok! :) )

d.dodó
 
 


Szóval ha orvosilag nincs tiltva, akkor NEM LESZ BAJA A BABÁNAK!! Nagyon sokan repülnek pocakkal! :) Ugyanugy, ahogy 1-2 hetes babával is! :D
Láttam, hogy valaki a palack összehorpadásával példálózott! Azért az naggggyon nem ugyanaz!! A méh egy puha, formálódó szerv, amiben ráadásul ott a magzatvíz, ami megvédi a babát!!
Szóval ha "repülés miatt" elmegy a baba, az nem a repülés miatt ment el, hanem amugy is elment volna....egy egészséges terhesség alatt lehet repülni!!
(Remélem senki nem okoskodásnak veszi).....csak tapasztalatot osztottam meg!

d.dodó
 
 



Kérdés:
Veszélyes a terhesség első harmadában (kb.a nyolcadik-tizedik hét körül) külföldre utazni? Tanácsosabb inkább megvárni a második harmad kezdetét, tehát a 12.-14. hetet? Jelent valamiféle veszélyt a buszon való kb. 12 órás utazás, illetőleg a tengervíz?
Válasz:
Igazából, ha egy terhesség normális lefolyású, és semmi szövődmény nincs, akkor egy utazás nem árt semmit. Ebből a szempontból mindegy, hogy a 10., vagy a 13. héten utazik. A 12 órás utazás inkább pl. a trombózis veszélyét fokozhatja, ami egyébként is 10-szeres a terhesség idején. Ilyen hosszú út tehát nem feltétlen kívánatos ebben az időszakban. A tengervíz nem árt
semmit, de biztos vagyok abban, hogy most az egyszer lehet olyan nyaralást is választani, ahol nem kell 12 órát buszozni. Ennyi buszozástól mellesleg nekem terhesség nélkül is borsózik a hátam!
Dr. Ács Nándor



Na, befejeztem az "okoskodást" bocsi!!

d.dodó
 
 


Mieza!
Gratulálok a tesókhoz! :)
Kezdek irigykedni az első hetek és a babavárás izgalmai miatt! :) Tudom, korai lenne, de már úgy várom, hogy itt legyen a kistesónk... :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!

d.dodo koszi a megnyugtatast!!!!!!
Igazan korbejartad a kerdest!!!Nagyon szepen koszonom neked!!!!Ha a kertre meg a meggyre gondolok osszeszorul a szivem !!!!!!!!!!!

Annyira szeretnek hazamenni, es a gondolat, hogy nem mehetek haza anyuekhoz total letaglozott.
Tegnap elmentem egy magandokihoz aki Nemet es itt van maganpraxisa. Mivel itt eloszor Juli vegere kaptam idopontot ultrahanga ami iszonyu messze van es tele voltam aggodalommal.

Az utazassal kapcsolatban megnyugtatott. Mondta, hogy nyugodtan utazhatok ezzel semmi problema.
Az ultrahang nagyon erdekes volt, eloszor nem talalta a szivhangot de vegul meglett. Mondta, h egy hettel kesobb lettem varandos szoval csak most lehetek 6 hetes a poronty most 5mm-es :)
Tok erdekes erzes volt latni!

Szoval megnyugodtam, de igy febr 8 helyett Valentin nap kornyeken varhato a nagy nap.

:) :) :D

En is eltem Svedben egy evet Huddinge-ben Stockholm-ban. Imadtam!!!!Meg most is hianyzik a nippon soppa :D

Mieza- gratula az ikrekhez!!!!Gondolom hogy meglepodhettetek!!!:))))


Ti hogy alltok a fozessel????
En imadtam eddig de most minden varazsa elveszett szamomra!!!
A konyhaba legszivesebben be sem tennem a labam!!!!!

Hanyinger eltunt helyette egesz napos emelyges boldogit allando ehseg es szomjusag erzessel!!!!

Jo ejt!!!!
valijja
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok, ha megengeditek :wink: :D Gratulálok mindenkinek és gondtalan pocakosodást kívánok!

Ma reggel teszteltem egy gyönyörű pozit :D Ő a negyedik babánk, sajnos a harmadikat februárban elvesztettük. Spontán elvetéltem a 6. héten. Oka nincs, kereshetném. Szoptattam és nem is nagyon akartam még őt, pont ovikezdésre született volna, nem volt tervben akkor egy terhesség, meglepi baba volt. Viszont most nagyon akartuk, ennek ellenére egész hónapban egyszer voltunk együtt apával (két gyerek szuper fogigátló vagy mégsem :D ) és úgy látszik a tervet teljesítettük :lol: Júli 5-én megyek dokihoz. Rákszűrésre jelentkeztem be, de gondolom nem haragszik majd ha adok neki munkát februárig :wink: :lol: A legszebb az egészben, hogy a nagyobbik fiam 2006-ban napra pontosan ekkor fogant, ő febr. 7-én született. Most sanszos a jan. vége mert a 36. héten program császi lesz... jajj csak tartanánk már ott :lol: :oops: Kicsit be vagyok tojva a vetélés miatt, de szép nőiesen, lecarom, most minden rendben lesz, ez tuti :D

Vissza is fogok olvasni, próbáltam, de most még nagyon a hatása alatt vagyok, a pozi teszt megzavarta az agysejtjeim, lebegek, repkedek :lol:

Ébredeznek az urak, elköszönök!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Bocsánat a zavarásért, de hátha érdekel valakit:
Bébésounds magzati szívhangfigyelő eladó.
5000 Ft

Tartozék:
1 db szívhangfigyelő
1db fejhallgató, de kettőnek van hely a szerkentyűn(bármilyen fülhallgató jó hozzá), így apukával közösen lehet hallgatózni.
Elemet is adok hozzá.

Átvehető személyesen a XVII vagy a X.kerületben megbeszélés után. Esetleg postázom.
Kép
rabbe78
 
 


valijja!
Nagyon szívesen.... látod, a doki is megnyugtatott! (Nekünk sajna csak egy UH volt itt a 18. héten). Ezért is volt jó, hogy otthon voltunk decemberben, mert 11 hetesen elmentem otthon egy magán UH-ra.
De jó, hogy te is laktál svédben!! És hogyhogy itthagytad ezt a szép országot? Ne nem mintha Írország nem lenne szép.....
Érdekes, több mint 3 éve itt vagyunk, de nyppon soppa-t még nem kostoltuk! :) Hidegen, vagy melegen jó??

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Ani! Hova lett a vonalzód? Tegnap még láttam....

Valijja! a főzés még csak elmegy de az evés. Bármilyen kaját meglátok felfordul a gyomrom, aztán az első két falatot legyűröm és utána már jó... Csak az első két falat brutál...

Momi! Üdv köztünk!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


d.dodo en hidegen ittam de lattam sokan melegen fogyasztottak leveskent kanalazva! Imadtam meg a vorosafonya szoszt a husok melle no meg a KEX-et, nyami :lol:
En 98 -99 ben voltam baby sitterkent, vigyaztam egy 11 honapos kislanyra Emma-ra. Akkor meg nem volt sok kulfoldi, magyarok is csak akik mar evtizedek ota eltek kint.Gondolom a helyzet azota valtozott.
Irbe 3 es fel eve jottem latogatoba a hugomhoz 4 napra de ezalatt talakoztam egy sraccal igy visszajottem es azota itt elek.(a parom kozben mas lett)
Ugy nez ki maradunk is meg egy jodarabig.
De Svedre mindig meleg szivvel gondolok, imadtam ott elni!
valijja
 
 


tecaaa de jo neked!!!! 8)
Remelem nalam is hamarosan javul a helyzet!!!!
valijja
 
 


Köszi Kakti :)

Momi, üdv közöttünk! Most minden rendben lesz, ne aggódj, csak óvatosan mindennel. Én is tiszta para vagyok, iszonyú sok negatív dolgot hallok. De nálunk minden rendben lesz :)
mieza
 
 


Olyan rossz volt azt álmodtam hogy mentem valami tök ismeretlen helyre uh-ra és azt mondták hogy meghalt a baba, olyan rossz volt én meg csak bőgtem :cry: remélem nem igaz... de még olyan soká lesz a következő UH... hol van még július12

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Tecaaa, ne gondolj ilyesmire, biztos minden rendben lesz. Tessék nyugodtnak maradni és naggggyon hinni benne, hogy minden rendben lesz. Akkor tényleg :) Ezzel tehetsz a legtöbbet :)
mieza
 
 


Igy van!Ez csak egy alom!Ne aggodj miatta!!!!
A Jui 12 meg itt lesz nagyon nagyon gyorsan!!! :)
valijja
 
 


Sziasztok!

tecaaa ne aggódj,ez csak egy álom!!

Én különben nagyon parázom,hogy amit eszem az jó-e a babának,illetve fájdogál néha a hasam,és nem tudom ez mennyire normális!!!

Legszívesebben naponta nézetném meg hogy minden rendben van-e!

Kép
ani983
 
 


Sziasztok!

Most vettem a bátorságot, és csatlakozom hozzátok. Eddig csak olvasgattam. :)
14-én (és 15-én,mert nem hittem a szememnek) teszteltem 2 csíkosat, szerdán voltam dokinál és meggyőzött, hogy igen, valóban jól látok! :)
Szikhólyagot meg petezsákot látott, és 3 mm-es embriót. :) Szívhang még nem volt, de mondta,hogy ne aggódjak,nem mindenkinél van már ilyen hamar, meg hát az SZTK-s uh sem épp a legmodernebb. ;)
Aggódom ám, hogy mi lesz, mert spontán terhesség, ami azért is érdekes,mert 35 éves vagyok és PCO-s. Az eddigi vizsgálatok alapján nem lehettem volna spontán terhes. Még egy rákszűrési eredmény kellett volna és utána meddőségi centrum lett volna a következő lépés. Erre én beállítottam a dokihoz pocakomban a csodával! :)
Én annyira nagyon boldog vagyok és nagyon remélem,hogy velünk marad a kis csodabogár! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Csajok!

Ne görcsöljetek!
Én pont ma döntöttem el,hogyha nem is marad velünk a baba, nagyon fogom sajnálni, biztos meg is siratom, de örülni fogok,hogy megtörtént,ami azt bizonyítja,hogy összejöhet még máskor is! :) De minden napnak örülök és minden nap boldog vagyok, hogy pocakosnak érezhetem magam! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág, ez a jó hozzáállás, de adja a Jóisten, hogy senkinek ne legyen baja!

Azt olvastam Ranschburg Jenő egyik könyvében, hogy a babát várók kilencven százalékának vannak ilyen álmai a terhesség alatt és teljesen normálisnak számít. Félelem, az új helyzethez való hozzászokás, stb...
Szóval ne aggódjatok!

Kép
gita
 
 


Gitta: ez pont olyan,mint az első napok a munkahelyen. Görcsölsz,hogy minden jó legyen, aggódsz,amikor egyedül kell megcsinálni a feladatot, aztán amikor a próbaidő vége közeleg....stb. Az egész élet ilyen szinte! :D

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág, gratula :) Nagyon szorítok, sok-sok meddőségis szenvedéstől kímélt meg a kispicur :)
Ez igazi csoda, szóval hajrá-hajrá.

Én 6+2 napos vagyok és tegnapelőtt még nem láttak szívhangot, én is alig várom a jövő hetet, hogy már legyen :) Akkor majd kicsit jobban megnyugszom. (nekem ikrek :)
mieza
 
 


Minden babásnak hasznos linkek. Minden mégnembabásnak pedig: rakjátok el, én is szép lassan gyűjtögettem a MAJD folderomba, és most annyira jó nézegetni

Nagyon jó videók arról, hogy mi történik pontosan a pocakban
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Épp hogy néz ki a manócska: (többfélében is meg lehet nézni, fent kell választani)
http://3dpregnancy.parentsconnect.com/c ... gnant.html

Heti bontás ( a legjobb, végignéztem az összest), a baba fejlődéséről):
http://www.szuloklapja.hu/baba/body/het ... hp?HETEK=4

Terhesen is szedhető gyógyszerek listája:
http://www.dokimami.hu/2009/08/10/terhe ... /#more-495
mieza
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a biztató szavakat, aggódni annyira nincs időm, csak ezb a várakozás hosszú

Napvirág! Gratulálok és üdv köztünk!!! Nagyon jönni akar ez a baba hogy spontán összejött :D

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nálam is van hányinger, undorodás a szagoktól, bár azért főzögetek, holnap rántott húst is csinálok, de "húsfeldolgozás" szeletelés után mindig fertőtlenítem a konyhapultot.
Sokat eszek, már most + 2 kg-nál tartok, de máshogy nem bírom, muszály eszegetnem 2-3 óránként.

Nekem csak júli végén lesz a köv. uh a 12. hetes, és orvoshoz is csak július 15-én megyek, én is nagyon parázós vagyok, Reginél is így voltam.

Nekem is vannak hasgörcseim, enyhék, lehet elkezdem szedni a magnéziumot, nehogy gond legyen. Nekem az első terhességnél is voltak a 15. héttől görcseim, szóval lehet most már előbb észreveszem.

Napvirág
Gratulálok a kis csodátokhoz! Hát ez a jó hozzállás, tessék mindenkinek példát venni róla. Igenis minden rendben lesz...csak erre kell gondolni.
Vendég
 


Mieza: Te mikor mész dokihoz? Én szerdán. Nagyon jók a linkek, végig is néztem őket gyorsan...öööö...pntosabban a 6.-7. hetet. :D
Ikrek? De jóóóó! :) És 1 petezsákod látszik?

Tecaaa: Köszi! :) Én is így gondolom! :) nekem azt mondta a doki,hogy amíg nincs vérzés vagy hosszabb ideig tartó, nem múló görcsölés, addig minden rb van. Szóval kitartás! :)

Brita: én már szedem a magne B6-ot és elmúltak tőle a görcsölések. Bár nálam szerencsére (vagy még eddig nem is tudom) nincs hányinger. Reggel farkaséhesen ébredek, akkor van is étvágyam, de napközben szinte rá sem bírok nézni a kajára az első 1-2 falatig. Utána jóízűen megeszem.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!
Lehet hirtelen félbeszakadok, mert épp felkeltek a gyerekekek a déli alvásból de vissza aludtak apa mellett :lol: Így kihasználom az időt :wink:

Blackrose!
Örülök hogy rendeződött a dokis ügyed! Érdekes a háziorvosod de a nőgyógyik az sztkban sem semmik :twisted: :twisted:

Ani!
Nekem is fáj a derekam. :( Fog ez még jobban is :lol: :wink:

Na eljött a távozásom ideje, elég hamar :cry: :lol: este visszajövök :wink: sziasztok

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: