Új privát üzeneted érkezett!

Maja, ez tényleg nem semmi :) Szép történet :)
Vendég
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni ,hogy hol lehet ezeket a gyerkőc kor mérőket beállítani.tök helyesek és nekem is van már egy nagy legényem.
Köszike!
Ja és ma jelentjük be.A Férjemnek ma van a névnapja és együtt lesz ma család.Bár az anyósom már tudja mert megkérdezte a Zsoltimat mikor mentem uh-ra hogy hová megyek,Ő meg csak mosolygott.A Mama meg csak annyit mondott -ja? Akkor tudom és örülök!
Anyukám nehezebb eset.Nem hisz a házasságban./kétszer vált/
Szorítsatok!
Este megírom a reakciókat!
Sziasztok és szép napot mindenkinek!
hadedit82
 
 


Sziasztok!

Hadedit82!
Boldog névnapot a férjednek és szorítunk a nagy bejelentéshez :)

Cigabiga!
A kicsi április 13-án lesz 3 hós.
A nagy, iszonyú jól fogadta a kicsit. Nagyon félti és szereti, ha nincs a közelünkben, akkor kérdi hogy hol van, ha sír, akkor jön és szól nekem, szóval még nincs testvér féltékenység szerencsére :)

Kép

Kép

Kép
vmaja
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindig szeretem, amikor elindul a soron következő decemberi topik. :D Kisfiam 2008. december 20-án született, 28-ára voltam kiírva. Terhességem kiderülése után 1 nappal csatlakoztam a Babanethez és itt a "2008. decemberi kismamik"-hoz, akikkel azóta is találkozunk, írogatunk, vigyázunk egymás gyerkőcére, ha kell és beszélgetünk sokat. Imádok nosztalgiázni, hiszen 2 éve nekem is itt indult a történetem.

A lényeg, hogy minden már pozitívat tesztelő és a tervező kismaminak tiszta szívből gratulálok és problémamentes, boldog terhességet kívánok! Ha nem bánjátok, néha bekukkantok majd hozzátok.

Aida (és Noel, aki már 15 hónapos :D)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 



Bocsi csak próbálkoztam.
Sziasztok!
Hát a vacsink furán alakult.
A Párocskám nem mondta el a nagy hírt .Azt mondta még várjuk meg a köv.uh-t.Én meg egész nap izgultam az este miadt.Azért a tesómnak elmondtam és nagyon örült.majd 20.-án kell visszamennem!
Elég jól érzem magam.Semmi émelygés meg ilyenek.De a cicim nagyon fáj és feszül.Tegnap meg nagyon el is fáradtam.11től folyamatosan a kaját csináltam.Kicsit azért el voltam gondolkodva mert a sütiből sikerült kifelejteni a lisztet.De megettük!Csak nem nőtt meg olyan nagyra mint szokott.
Maja!
Köszi a köszöntést!
Nagy volt az öröm! A család összedobta a GPS árát.(Már nagyon vágyott rá)
Mindenkinek jó pihenést mára!
Mennyetek szavazni!Kell a 3 év gyes!
Sziasztok!

hadedit82
 
 


Na mi ez a nagy csönd, lányok? :)
Vendég
 


Sziasztok lányok

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Ha minden igaz és rendben zajlik december 1 anyai örömök elé nézek. Bár már van egy hét és fél éves kislányom. Nagyon megszenvedtünk ezért a babuskáér, úgyhogy remélem semmi baj nem történik. Ő lombikbaba, mert 6 év próbalkozás után a budai meddőségiben kezeltek. És mivel a betegségem miatt csak lombik jöhetett szóba. Endometriosisom van. És azért írok félve mert tavaly nyáron már volt egy terhességem ami szívhang hiányába missed abot kellett csinálni. De szóval ez nem történhet meg mégegyszer!!! Próbálok visszaolvasni és képbe kerülni. Látom hogy vannak itt nem jó hirek is. Azoknak, kitartást hogy sikerüljön a következő. És mélyen átérzem ami velük történt.
Még nagyon az elején vagyok én is. Holnap leszek a 7. hétben, és ahogy a vonalzóm mutatja csütörtökön szívhang nézés.
Hétfőtől nagyon rosszul vagyok hányinger émelygés. De a cél érdekében ki kell bírni. :oops: :oops:

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Pandi látom te a harmadik babáddal vagy terhes? Hogy vagy? Rókakoma? Örülök hogy befutottál mert láttam nem túl nagy a pörgés mostanság itt. Hova jársz dokihoz? Én még hezitálok hol szüljek. Mert a lányomat a Flórba hoztam világra, de nem tetszett hogy rögtön elvitték és csak másnap láthattam. Se egy cicizés vagy pocira fektetés. Lehet hogy azóta némileg vátozott a helyzet. Nem tudom

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok!

Üdv pancsi76!

Kép

Kép

Kép
vmaja
 
 


Szia Maja

Neked is a harmadik? És most két fiucska hát gratulálok!!

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok :)

maja, ez igen, itt lesz ém igazán kicsi a korkülönbség, tök jó :)

pancsi, hát, van róka, vannak jobb és rosszabb napok, de azért megvagyok :)

Nálad?
Vendég
 


maja, tényleg, szerette volna kérdezni, nálatok Zalán tudja, hogy kap még egy kistesót?
Vendég
 


Sziasztok!

Maja: Olyan szép a történetetek, hogy örökbe fogadtátok a kisfiút, és persze nagy gratula a kisfiadhoz, na meg drukk hogy babával minden ok legyen.
Mi apával régen megbeszéltük, hogy ha nem lehetne babánk biztosan örökbe fogadnánk.

Pancsi: Szia :D Én is csütörtökön megyek dokihoz. Épp elkezdem a 7.hetet, de nem is reménykedem, hogy már lesz szívhang, mert a pé-m tolódott egy héttel.De olyan jó lenne.

A csütörtök nekünk nagyon nehéz nap lesz. Délelőtt Dórit viszem kontrollra a Heim Pálba. Vesemedence gyulladása volt ezért március közepén egy hetet kórházban voltunk, ami szörnyű volt. Szóval holnapután kontroll, ami elég nehéz lesz, mert nagyon sokan vannak sokáig fog tartani. Kell tőle pisit venni, az múltkor is kész gyötrelem volt :( Utána este meg doki hogy megnézzük babócát.
Én annyira aggódom, hogy minden rendben legyen.
Nagyon drukkoljatok.
Vendég
 


Hű!
Végre!Már azt hittem elromlott valami.Napokig senki sem volt.
Üdv az új kismamáknak.Tök jó hogy egyre többen leszünk.
Üdv Pancsi!
Neked is van ám történeted!Nem egyszerű de biztos minden rendben lesz!Én is ismerek lombikos szülőket.Elég nehéz!De ott már megszületett a baba és minden rendben!
Fő az optimizmus!

hadedit82
 
 


Hú lányok köszönöm a szivés üdvözleteket.

Nála is van elég rendesen róka koma, de csak ha üres a pockom. Eszek, és akkor egy darabig semmi. Még én a Budai meddőségibe járok, amig el nem tanácsolnak onnan. De tanácstalan vagyok hova mennyjek melyik orvoshoz. A Flór Ferencbe tartozunk,ismertek ott valakit? Az Kistarcsán van.

Igy van fő az optimizmus. Még nem nagyon tudok senkről semmit, de próbálok képbe kerülni

Beagle drukk neked csütörtökre, tényleg húzós nap lesz. Soha nem értettem hogy alig egy évestől hogy lehet vizeletet venni? De sok sikert

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Zsuzsi, drukkolunk csütörtökre, remélem könnyen fog menni!

pancsi: jaj, nem válaszoltam :( Én az ÁEK-ben szültem, és ott is fogok :) Nekem jó élményeim maradtak, a dokimat meg el nem hagynám semmiért sem :) Mindkét lányom nála született, ragaszkodom hozzá :)
Vendég
 


Pancsi:
A pisi levétele nem bonyolult művelet, egy zacsit kell felragasztani a puncira és várni, hogy megteljen. A baj az ha a gyerek nem pisil. A kórházból már reggel haza jöhettünk volna, ha tudott volna Dóri pisilni, majdnem 5 órát vártunk rá...

Most is ettől félek, na meg attól ami szintén előfordult már, hogy rosszul ragasztották fel a zacsit és elfolyt az értékes cucc.. újabb órák teltek el várakozással.
Vendég
 


Ja szóval puncusra zacskó hogy ez eszembe sem jutott. hát gondolom akkor iszik rendesen, hogy legyen anyag.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Igen remélem majd sokat iszik :D

Cigabiga: nekem is márc 3. az uccsó mensim, lehet egy napra leszünk kiírva :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát én elég rosszul vagyok, tegnap dél óta nem tudtam enni, ma reggel pár falatot letuszkoltam, de visszakívánkozik :(
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom??? :D
Van egy 18 hónapos kisfiam, remélhetőleg tesója lesz.
Ma reggel lett egy zebrás tesztem! :D
2 napja késik, és feszül a mellem, úgyhogy lehet jön a kistesó.
2. hónapja próbálkoztuk csak, úgyhogy nagy meglepi.
Próbálom nem beleélni még magam, hisz még korai terhesség.

Beagle, örülök hogy itt is találkozhatunk. :lol:

Minden kismamának jó egészséget, szép babavárást!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szia Kata üdv itt, de jó ahogy múllik az idő egyre többen leszünk. Remélem sikerült, és miért is nem. Nagyon édi a kicsi fiad.

Én most ma vagyok a 7. hétben,elég rosszul vagyok ma is. Ezek a szagok mint egy vadászkopó. Már öblítőt sem használok. De hál istennek azért étvágyam van.

Pandi én azt olvastam hogy az ilyen b vitaminos dolgok segítenek, persze ha rá tudsz gondolni. Mint pl a hideg kefir, banán turmix, vagy csak egyszerűen a magne b6. Ja és készits az ágyad mellé egy pár kekszet szerintem a korpovit a legjobb, és mielött felülnél ropogtass el eggyet. Nekem bevált. A lányomnak van egy tengeri malaca, hát eddig semmit nem éreztem ebből az állatból. Mert mindig tisztán van tartva. Meg fürdeni is szokott kéthetente. De most ki tudna kergetni a világból. Alig várom hogy jobb idő legyen, és mehessen ki a kertbe.

Zsuzsi látom hogy kb dec 8 akkor fogsz szülni. Nekem február 24 volt az utcsó pirim, és március 10 a leszívás napja még aznap megtermékenyitették tehát tudom ha minden ok akkor dec 1 fogak szülni. De a lányom is egy héttel elöbb jött. Holnap megyünk mi is dokihoz. Ti is ügyikék legyetek.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Látom egyre többen leszünk.
Sziasztok!Én holnap lesztek 7 hetes.
Kerestem magamnak egy másik dokit.Neki van Hüvelyi uh-ja is és Ő uh-zik.Hátha láthatom végre.Holnap du megyek hozzá!

hadedit82
 
 


pancsi, sajnos nekem ezek a praktikák nem segítenek :( A lányaimnál segített a hideg kóla, de most attól is rosszul vagyok :(
Vendég
 


Jaj de sajnálom. Nem okoskodni akartam, csak mondom hátha segitek ezzel. A lányoknál is rosszul levős voltál? Meddig tartott? Ne haragudj a tudatlanságomért, de melyik kórház az a ÁEK? Voltál már valami vizsgálaton?

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Jaj, tudom, aranyos vagy, köszi a segítséget :)

Zsófinál végig rosszul voltam, végig hánytam, Fruzsival csak a 20. hétig :)

ÁEK=Állami Egészségügyi Központ, volt MÁV kórház helyén van, több kórház összevonásából lett.

Nem voltam, vagyis nekem eléggé nehéz volt most az indulás, ugye felmerült a méhenkívüli terhesség lehetősége is, így elég sok UH volt az elején, meg HCG-s vérvétel, és a HCG-s vérvétel során a dokim levetette a teljes első terhesvérképet is, így most semmi dolgom :) Majd három hét múlva megyek UH-ra megint, hogy pontosítsuk a baba korát, mert a számított menstruáció nekem most nem mérvadó, utána háziorvoshoz megyek EKG-ra, majd védőnőhöz.

Te holnap hányra mész?
Vendég
 


Biztos nagyon rossz a rosszullét.Én szerencsés vagyok.A Domival is csak egyszer voltam rosszul.Pont a szülinapi tortámból nem bírtam enni.Az egész család ott volt én meg csak ültem a kertben és szipogtam.Nekem a gyomor égéssel gyűlt meg a bajom.Félidős korom után már teljesen ülve kellett aludnom mert annyira mart.És hiába ettem akármit,nem használt.Már mikor este jobban belakom most is érzem de még nem olyan gáz.
Ma van a házassági évfordulónk.A 3.

hadedit82
 
 


Boldog házassági évfordulót :)
Vendég
 


Sziasztok anyucik/kismamik!!!!!

Szeretnék csatlakozni hozzátok:)Holnap Lépek a 7.hétbe és 1hete kezdődőtt a russzullét.Egésznapi hányinger és szédülés :(

Puszi

Babuka

Kép

Kép
babuka08
 
 


Szia babuka, üdv köztünk :)
Vendég
 


Szia Panndi!

Látom lánykáid vannak:)Mik voltak a tünetek?Aranyosak nagyon :)

Babuka

Kép

Kép
babuka08
 
 


Sziasztok jöttem csatlakozni hozzátok, bár még orvosnál nem voltam , volt egy halvány pozitív tesztem. A napokban elmegyek orvoshoz is:)

Ő lesz a második, már van egy 14 hónapos kislányom, LÍvia.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Sziasztok! Én is csatlakozom! :)

Nekem február 28.án volt az utolsó mesim,ami azt jelenti,hogy December 5.re várható a szülés. Ma voltam először dokinál,de csak holnap tud hüvelyi uh-t csinálni. Akkor fog kiderülni minden. :D Remélem minden rendben lesz. Kicsit izgulok. 1 hete csináltam meg a tesztet,de azóta nem alszok egy normálisat éjjel,pedig mindig jó alvó voltam. Most meg éjfél után kb 2 óránként ébredek fel. :(

Hál isten reggel nincs rosszullét,de napközbe és főleg este émelygek kicsit,de az sem vészes. Remélem nem is lesz rosszabb. A melleim is feszülnek,de az sem elviselhetetlen. Azt hiszem eddig egész jól vagyok - az éjszakákat leszámítva.

Holnap újra jelentkezem, hogy mi lett az uh eredménye. Sziasztok! Jó éjt mindenkinek!!!!! :)
bei
 
 


Sziasztok Lányok, de jó sokan lettünk. Én ennek nagyon örülök. Most nincs sok ídőm mert mindjárt indulok, csak bekukk. Délután írok mindenkinek. Drukkoljatok nekem hogy legyen szívhang. Én is nagyon szarul vagyok, már dobtam is egy rókát. Nem sikerült seggbe rugnom.
Na szóval 8-ra megyek, de tőlünk kb 1 óra kocsival, ha nincs dugó.
Vigyázzatok magatokra kismamik du jövök.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


sziasztok!

bei, moncsi, babuka...sziasztok! :D Gratulálni még korai, de drukk mindenkinek aki jól tesztelt! :wink:
Szuper hogy ilyen sokan vagyunk! :lol:

Nekem is még csak tesztem van, és mellfeszülésem,.....majd jövő héten megyek el a dokimhoz, addig csak reménykedem, hogy nem jön a piri. :roll:
Ha, minden jól alakul kb, dec. 21-re jönne a tesó. :D
Sajnos már volt vetélésem norbika elött a 7. héten, így félek kicsit! :(
Norbival én is nagyon hányingeres voltam, szörnyűűű volt a 7.héttől a 13.hétig :roll: de megérte :D
A hányingereseknek kitartást! :wink:

Ki milyen vitamint szed???
Én Gravidázok már 2 hónapja és folsavat is 3 hete szedem már de csak 2 naponta.

Amúgy hányan vagyunk eddig???Valaki számolja?

Szép napot! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Én Elevitet szedek, már amikor be tudom szedni, jelengleg nem vagyok a helyzet magaslatán :(
Vendég
 


nekem március 1 -e volt az utolsó mensim, úgyhogy elvileg a mikulás hozná a kistesót :) :) (dec6.)

Mi nem terveztük még a kistesót, bár én mindig szerettem volna kis korkülönbséget, csak közbe jött egy kis munkanélküliség a páromnál, de mostmár szerencsére van meló, úgyhogy reméljük pár hónap alatt megoldódik a helyzet.

Egyébként fiatal anyuka vagyok, sokan rossz szemmel néznek rám hogy "gyereknek gyerek", a védőnővel is volt egy kis problémám emiatt, 21 éves vagyok, de úgy gondolom hogy az anyaság nem korfüggő dolog, és örülök hogy már van egy kislányom.

Van itt még rajtam kívül fiatal anyuka/kismama? :)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Sziasztok!!!!!
Én 23 voltam mikor a kisfiam született.
Szerintem mindenki akkor szüljön mikor meg érik rá.
Több türelmem volt mint most.Pedig csak 4 év telt el.
Kicsit félek az éjszakázástól meg minden de majd visszaszokunk.
És gondolj bele!Tök csinos anyuka leszel mire a gyerekek oviba meg suliba mennek!
Büszkék lesznek az anyukájukra.
Én 4-re megyek dokihoz!Drukkoljatok!!!!
Este jövök beszámolni!
Sziasztok!!!!!

hadedit82
 
 


Szerintem sincs gond a koroddal :) Én 24 voltam, mikor Zsófi született, nekem akkor jött el az idő :)
Vendég
 


Sziasztok lányok.

Hazajöttem, hát örömmel jelentem van egy babuskám, és gyönyörű szívhangja. Nagyon megható volt. Ugyhogy elbocsájtottak a BMC- ből, és kereshetek egy nőgyógyászt. Nem lesz könnyű ügy.
Én elevitet szedek, meg folsavat, és a doki azt mondta nyugodtan szedhetek 3x1 magne b6-ot az jó a hányingerre, és izom lazitó is.

Moncsi üdv itt nálunk drukk hogy minden ok legyen. Még hogy fiatal anyuka, bár tényleg az vagy. De ki az aki meghatározza hogy mikor kell gyereket válalni? Azokat is elitélik aki a karierje szempontjából késöbb vállal gyereket. Szerintem felháboritó hogy valaki ezt megszolja. Ne is foglalkozz vele, egyébként anyáink korába 21 évesen már három gyerek volt.

Szia Babuka neked is. Rosszullét az nem jó, vagyis ez jó mert az első tünet eggyike. Majd csak kibirjuk valahogy. Én most a gyömbérre vagyok rákatt, tudom az üditő nem is látott gyömbért, de mégis jól esik, és enyhiti a hányingerem. Ha van kedved írj többet magadról.

Szia Bei ez hogy nem tudsz aludni este nekem is volt sőt még most is ha Laurámhoz felkelek éjszaka, nem bírok elaludni. Te is írhatnál magadról. Mi volt a dokinál gyere siess és mesélj. Nagyon várunk!!

Hededit én is kívánok nagyon boldog házassági évfordulót utólag is. Volt valami titkos meglepi? Részletek?

Lovászkata nekem is volt tavaly egy vetélésem, de ez nem forduhat mégegyszer elő. Jó hogy ovatos vagy, de fő az optimista hozzá álás.
És bizz benne elvégre te vagy az anyucija.

Pandi hát látom akkor neked is volt mit izgulni az elején, de most biztos simán fog menni minden.Jaj akkor te ilyen hányingeres fajta vagy? Vagy éppen ő is lány lesz. :lol: :lol:

Zsuzsi hogy sikerült a napod??? Gyere és mesélj

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Hadedit nagy drukk az orvoshoz, és tényleg gyere

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok Lányok!

Pancsi! Megérkeztem a dokitol :) 6 hetesek vagyunk. Szívverése is rendben van. Majdnem elsírtam magam. :)

Moncsi szerintem sem vagy fiatal. Bár én 30 vagyok és ez az első,de nem azért ,mert nem akartam,hanem mert nem jött el eddig a megfelelő ember,akinek szülhettem volna. :?

Ja a dokim csak folsavat mondta, hogy szedjem. Kérdeztem, hogy valami vitamint szedjek-e,azt mondta nem kell. Vajon hogy értette,hogy még nem kell? Vagy késöbb se? Na mind1.Hétfőn megyek védőnőhöz ,szerintem majd ő mondja, hogy szedjek-e valamit még.
bei
 
 


pancsi akkor gratulálok :) neked is bei :) nekem még majdnem két hét a dokiig...

köszi örülök hogy más is így gondolkodik, itt ahol lakunk már nem egy beszólást hallgattam és elég rosszul érintett, bár megpróbáltam nem magamra venni.

panndi látom neked már kettő kiscsajszid is van. nem nehéz a kis korkülönbség? én olyan kiváncsi vagyok milyen lesz :)

Líviával veszélyeztetett terhes voltam, kisebb volt mint kellett volna, és mivel már nem fejlődött tovább 35 hétre megműtöttek, 2040 grammal született de hamar behozta a súlyát, aránylag keveset egy hónapot voltunk bent, de csak arra kellett várni hogy elérje a súlyhatárt amivel kiengedhetnek. nagy harcot vívtam az orvosokkal akkor mert nem hitték el hogy baj van, három hét fejlődési lemaradásnál simán átírták a kiírt időpontot, úgyhogy én mentem a papírjaimmal és mutattam hogy a 18. héten még minden méret megfelelt, utána kezdett lemaradni és akkor beutaltak, és két napra rá megszületett Lívia.


ÉS itt a kis huncutom

Kép

Kép Anyával .:)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Csajok Hol lehet ezen a mércén állítani, hogy hány hetes vagyok?

Kép
bei
 
 


Pancsi, bei...nagyon gratulálok a szívhangokhoz! :D

Ez nagyon megható dolog, én is pityeregtem mikor először hallottam Norbit "dobogni" :oops: :D

Kor: szerintem is mindenki máskor érik meg rá! Az belül érzi az ember, én szerettem volna már 22-23 évesen babát, de az akkori párkapcsolatom katasztrófa volt.
A férjemet közel 6 éve ismertem meg, 3éve vagyunk házasok! :D Közben kölcsön, meg építkezés...aztán jött az első baba aki sajna elment, és most itt van a kisfiam :D
Most 29,5 éves vagyok, ezért sem akartam halogatni a tesót, és jó dolog a kis korkülömbég szerintem.

Aggodalmam csak azért van mert Norbival én sokat görcsöltem, :( és 5x kórházban is voltam, remélem most nem lesz így.

Bei...az orvosod biztos a magnézumra gondolt, mert a kismamák 80% -ának keményedik a pocakja a terhesség második felében, és akkor adnak, ajánlanak magnéziumot, vagy Panangint :wink:
De az nem árt ha most is szedsz MagneB6-ot vagy kismama vitamint, legalább addig még nem lesz friss gyümölcs, zöldség!

Hadedit...drukkolunk, majd gyere és mesélj!

Panndi...látom nálad is kicsi korkülömbségek vannak a gyerekek közt! :shock: Húúú, nem nehéz velük?Van segítséged? Egy szobában vannak vagy külön?Gondolom most jó lenne egy fiú? Vagy nem? :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Moncsi Nagyon szép kislányod van! A dokik meg sajnos ilyenek. Én is aggódom, hogy nehogy valamit elszúrjanak.
bei
 
 


moncsi..nagyon szép kislányod van, jó hogy nem volt vele gond és behozta a lemaradását idekinnt! :wink:
akkor neked sem volt sétagalopp a terhességed, mi? Szegény!
Tök együttérzek, nekem is volt min izgulni!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Húúú Bei de jó hogy minden ok. Szerintem a terhesvitamint mindenképp szedd legalább 12 hetesig. Ott a rublikába be kell írni a szöveget, és a terhesség kiírt időpontját és végül állítsd be hogy visszaszámoljon. Ha nem megy segítek.

Kata hát nem semmi a történeted, én drukkolok neked.

Moncsi köszi a gratulát. Nagyon szép a kislányod, de te is csini vagy. Majd én is rakok föl képeket, hogy tudjatok hova tenni, de ha valaki iwiwezik az írjon privit és megadom a nevemet.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Na megjöttem!
Öröm a köbön!
Van baba!
De sajna nem láthattam még mert mint utóbb kiderült nincs a magánrendelésen uh-ja.De kedden kell mennem és akkor láthatom is.
Tökre örülök.És Apa is örül és ez a legjobb.Kicsit be voltuk parázva mert a párom még várni szeretett volna de a tesóval meg győztük.
Én elevitet szedek meg c-vitamint.Mielőtt kiderült volna akkor meg magne-b 6-ot szedtem.
Tök korrekt volt a doki.
Minden tarifát elmondott.Hát elég fura volt.
Nektek is így elmondja?
Én is fönt vagyok az iwiwen!
Úgy örülök,hogy mindenki jól van!

hadedit82
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?