Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is felfoghatatlan volt, amikor kijött mindkét csík...tegnap este is alig bírtam magammal, de akkor még nem szóltam senkinek sem, nem mertem elkiabálni. Nem tudom, hogyan mondjam meg a páromnak...gondoltam rá, h veszek egy kiscipőt, beleteszem abba a tesztet, és odateszem az ágyra, aztán majd megtalálja, ha megy be a szobába. Még megálmodom, mire hazaér :)

Jó sulit neked ;) nekem ma hálistennek nem kell bemenni...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Na, csak elértem őket :twisted: május 18-ra kaptam időpontot, azaz pont két hét múlvára...elég nehéz most meg azt kivárni :roll: egyébként egyelőre csak halkan vetem fel, de mit szólnátok, ha lenne nekünk is táblázatunk? Persze most még elég kevesen vagyunk, de ha egy páran csatlakoznak, akkor én szívesen elkezdeném csinálni... :) na jólvan, most eldugulok, mert velem lesz tele az oldal, úgyis van dolgom, csak jobb volt itt ülni :D majd du. jövök, puszi nektek addig is!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Jöhetek? :lol: :lol: :lol: Csak hogy többen legyünk a táblázatban :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

 
 

Sziasztok!

Huh, hazaértem, de ki is purcantam rendesen...kb 40 percre van tőlünk a suli és ezt nap, mint nap megjárni oda-vissza :shock: ...most már azért érzem, h hamar fáradok.

Heydie! Örülök, h sikerült időpontot kapnod! Meglásd, hipp-hopp elrepül majd az idő...
Január 10? :D Húú, ha kivárja az idejét, akkor 10 nap lesz a szülinapunk között (mert én január 20.-i vagyok)...
De születhet előbb is, és akkor újévi baba lesz :D Nem is lehetne jobban kezdeni egy évet, nem? :wink:
Jajj, én még mindig eufóriában vagyok, nagyon örülök neked :D
Hékás! vagyis Brigi! Isten hozott és GRATULÁLOK A BABÁHOZ!!! Nagyon édes a "nagy"fiad is :D Mesélsz magadról?
Tüneteid vannak-e?

Táblázat jó ötlet, és köszi a fáradozást Heydie!

afra.h
 
 


Sziasztok!
Én még nem tudom, hogy van-e baba vagy nincs, viszont ha nem baj, addig olvasgatlak Titeket csöndben, míg ki nem derül.
Nekünk a 4. baba lenne, azért merészkedek már most böngészni, mert eddig mindig azonnal összejött. És hát már eléggé ismerem magam, és minden úgy megy, ahogy kell. Egyenlőre még nem is lehetne tünetem, de 13. napon volt a pé-m és azóta (mint előző terhességek alatt is) folyamatosan érzem a méhemet. Nem tudom, Ti ezt mennyire figyeltétek, de nekem ez nagyon tipikus. Hát meglátjuk.
Január végi lenne, ha most tényleg megfogant.
Vivi
Vendég
 


Szia Vivi! Gyere nyugodtan, hisz' Heydie-nek is "szerencsét" hozott!!!

Gratulálok a 3 gyermekedhez...remélem már ott a lapul a 4. csöppség is! :D De jó! Igazi nagycsalád lennétek :D

afra.h
 
 


Érdekes amúgy, mert én is éreztem a méhemet...ez is furcsa volt nekem, ami már gyanúra adott okot.

afra.h
 
 


Szia Vivi! Drukkolunk, hogy két csíkos legyen Neked is :wink: Mikor derül ki? Még 2 hét kb, nem?

Afra, köszi a dicséretet a fiamat illetően. Igazság szerint ez egy jó régi kép róla, vagy fél éve készült. De mivel ez a vonalzó már csak 1 hónapig jó, nem volt hangulatom ennyi időre újat csinálni :lol:

Tünet nálam egy szál se... Marcival sem volt, csak néha gyomorégés. És csak a kacsamájast nem tudtam megenni. Most is hasonlóra számítok.

UH jövő hét csütörtökön lesz. Annyira várom már!!! Apa egyfolytában azt mondogatja, hogy tuti ikrek. Meg egy barátnőm is ezzel húz. Ennek annyira én nem örülnék :?

Egyébként 34 éves leszek nem túl sokára. Apával lassan 3 éve vagyunk együtt, de esküvő nem volt még. Zuglóban élünk, de legfőbb vágyam, hogy egy kertes házat vehessünk valahol mondjuk a XVI. kerületben.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, hogy ilyen szívesen fogadtatok!
Elvileg, 14-én jönne meg, ha nem vagyok terhes. Én ezt sose tudom, elvileg már aznap lehet tesztelni? Vagy csak később? :oops: Én, a zöldfülű. Azt tudom, hogy már 1-2 nappal később nekem kimutatta. De olvastam, hogy valaki már a mensi napján tesztelt és poz lett... Nemtom, mernék-e.
Vendég
 


Hékás! Honnan veszik, hogy ikrek? Júúúj... ez nekem is minden terhességem elején eszembe jutott, talán az elsővel nem!
Eszembe is jut egy barátnőm, akinek volt már 2 fia, mikor megint terhes lett (véletlenül), elment uh-ra és közölték vele, hogy HÁRMAS ikrek!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Vendég
 


Aznap már kimutatja minden teszt. Sőt, van, ami előtte is, csak nem annyira tuti az eredménye korábban.

Nekem volt már egy ikerterhességem, és most teljesen be van zsongva apa, hogy most tuti ikrek lesznek. Kérdeztem is ma, hogy valóban szeretne ikreket, vagy csak riogat? Azt mondta, tényleg szeretne. Mert az olyan poén lenne. Ja, én meg itthon a három gyerekkel egész nap :twisted: :lol: :lol:

Nekem is van ismerősöm, ahol volt 3 gyerek. Későn véletlenül megint terhes lett az anyuka, ekkor a legkisebb is már 16 éves volt. Megtartották, és ikrek lettek :lol: A környékünkön egyébként rengeteg az iker. Na én azt tuti nem bírnám :lol:

Neked hogy hívják a 3 nagyot és mekkorák?

Hédi, hogy mondtad meg végül? És apa mit szólt hozzá?

Nálunk ment az alkudozás, hogy ki nézi meg a tesztet. Marcinál úgy volt, hogy apa nézheti meg. De mire én végeztem a vécén, már látszódott az eredmény. Kirohantam a budiból, sírva a nyakába ugrottam, és össze-vissza csókolgattam. Most megint úgy volt, hogy ő nézi meg, de én direkt tovább maradtam bent, hogy lássam, hogy legalább halvány legyen. Persze fülig érő vigyorral jöttem ki. Ő feküdt az ágyon, a hálóban. Hogy ne vegye észre, hogy tudom, az ágyra dobtam, és mentem a konyhába. Pár perc múlva vigyorogva bementem. Kérdezi: Te megnézted? Mondom igen. És Te? Én is, de nem tudom, mit kell néznem. Ez most siker? :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia Brigi!
Nekem a legnagyobb fiú, Áron, 7 éves lesz, a középső lány, Kira, 4 éves múlt és a kicsi 2 lesz, Petra.
Kérdezhetek valamit? Az ikerterhességnél tényleg igaz, hogy erősebbek a tünetek? Pl előbb jön az émelygés, vagy erősebb, stb.
Nekem még nincs tünet, nyilván, de határozottan érzem a méhemet, néha szurkál is, meg olyan meleg-érzetem van a petefészkemnél. :shock:
Vendég
 


Teszttel kapcs jót nevettem, amit írtál. Na, az én férjem is minden alkalommal eljátssza a zöldfülűt... mutatom Neki, megnézi, majd rámnéz édeklődve, majd megint a tesztet nézi. Ekkor rákérdezek, hogy mivan, miért nem mond semmit, kiderül, hogy sose tudja, hogy a 2 csík mit jelent.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Hát nekem valóban úgy volt, hogy minden reggel kb másfél óra rosszullét. És aztán egész nap bármikor rámtört. Pocsékul voltam, de tényleg. Viszont kidolgoztam a taktikámat (anyu súgott). Reggel, még az ágyban 1 dl kóla. Mert akkor indult be a rosszulllét, ha valami a gyomromba került. És a kóla az egyetlen, aminek visszafelé nincs olyan borzalmas íze :?

Nekem egyébként a héten volt egy olyan érzés, hogy éreztem a méhemet egy pillanatra, és elöntött a boldogság. Mondtam is a barátnőmnek, hogy szerintem tuti terhes vagyok :lol: És tessék :lol: :lol: :lol: Jó, nem kiabálom el, UH csak jövő héten lesz, de mivel optimista vagyok, tuti, hogy minden rendben lesz.

Tényleg, többiek. Ki mikor megy uh-ra???

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás! :D Ez aranyos volt...ikrek??? Hú, nem lenne semmi! :D
Vivi! Én április 22.-én teszteltem először kétcsíkosat egy nem túl érzékeny teszttel és kb 24.-26.ra nem vártam a mensit. :D
Igaz, én tudtam, h mikor volt PÉ-m, így azt is, h mikor foganhatott a Picikénk.
Hédi! Naaaa, hogy mondtad el?? Gondolom most nagy a boldogság :D


Amúgy én 25 éves vagyok, lassan 4 éve házas, Spanyolországból írok, és első baba lesz :D

Örülök, h gyűlünk :D

afra.h
 
 


Vivi! Nekem is ilyen érzésem volt már tök korán.
Mi valószínüleg jövő héten megyünk dokihoz...remélem UH is lesz :D

afra.h
 
 


Afra, nem tudom, Nálatok hogy van, de nálunk az első nőgyógyászati vizsgálatkor van mindig UH, ezzel igazolják a terhességet. Az én dokim az első UH-nál hüvelyit használ, mert az a legpontosabb. de azért én behívom apát hozzá, Marcinál is mindegyiken ott volt :lol: Akkora élmény!!! Csak kicsit nehéz, mert én mindig rázkódtam a nevetéstől-sírástól, és mindig ugrált a kép :lol: :lol: Már csak 10-t kell aludni addig :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hűű lányok, de felpörögtünk hirtelen :D nekem elég unalmas napom volt, tanulással telt...a páromnak nemrég jelentettem be, azzal a megoldással, ahogy leírtam :) volt hatalmas boldogság! Én is teljesen kész vagyok még mindig...annyira hihetetlen. De annyira jó!

Brigi! Szia itt is, persze h jöhetsz :D gratula még egyszer!!!
Vivi, remélem h van baba, a 3 gyerkőchöz gratulálok én is :) gyere addig is, ameddig tesztelnél, nekem is meghozta a babát a topic :wink:

Ha már mindenki, akkor én is írok magamról pár sort: 22 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt a párommal. Esküvő még nem volt, valószínűleg egy darabig nem is lesz, otthon szeretnénk összeházasodni, de egyelőre nem hinném, h úgy alakulnak a dolgok, h hazamegyünk...ebből gondolom már egyértelmű (meg igazából már írtam is :)), Ausztriában élünk. Mindig fiatalon akartam szülni, és most úgy néz ki, sikerül is.

Az ikerterhességtől én szinte rettegek, mert elképesztően félek, h nem bírnám kettővel egyszerre, pláne, h első baba, semmit nem tudok még...a családban nem jellemző az ikerterhesség, talán soha nem volt, remélem, nem én leszek az első :roll:

Örülök, h tetszik a táblázat ötlete, lassan el is kezdhetném :) mit gondoltok? Meg mit tegyünk bele? Én gondoltam rendes névre, korra, esetleg betehetnénk a pontos születési dátumot is, h tudjuk, mikor kell köszönteni ;) lakhely, kh, baba -ideiglenes- neve, kövi vizsgálat, tesó(k). Még vmi kell, vagy van valami, ami ne legyen?

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja, az UH, én pont két hét múlvára, 18-ra kaptam. Úgy tudom, h itt is hüvelyi UH az első, én nem tudom, h beviszem-e a páromat...furcsa lenne. Majd még megvitatjuk, ha szeretne bejönni, hát nem tartom vissza :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Én, mint kezdő (hihi), nem is tudom már, hogy melyik az érzékeny teszt! Segítsetek lszi, hirtelen ilyen jut eszembe, hogy Gabriel, Medi lab, ezek érzékenyek? Mit is kell rajta nézni, hogy melyik az érzékenyebb?
Igen, nálam is már azt hiszem, a másodiknál is hüvelyi uh volt az elején, a 12. hétig.
Vendég
 


Vivi, én most a neten néztem utána (mivel itt mások vannak), a Gabriel elvileg 3 napos terhességet mutat ki, a Medi-Lab-ra ugyanezt írják, bár ahhoz ott van megjegyzésként, hogy az érzékenysége 20 IU/l HCG...linkelek neked egy oldalt, itt elég sok tesztet találsz.
http://www.bioszallito.hu/Tesztek?kategoria-143

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Gratulálok az új kismamiknak és jelölteknek :)

vivi:
Én a Dm-ben vettem One Step nevű tesztet.A kislányommal mensi előtt 1 nappal eteszteltem, és már kimutatta a terhességet. A kisfiam a 28. ciklusnapon fogant, ésrá egy hétre már szintén azonnal 2 erős csíkom volt.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Találtam egyet, ami 10-es érzékenységű! Az nagyon érzékeny lehet.
Mágnes, az nem semmi, hogy 1 héttel a pé után! Akkor lehet, érdemes próbálgatni a teszteket.
Vendég
 


"Magyarországon a legérzékenyebb egyfokozatú terhesség-meghatározó teszt.
A nap 24 órájában elvégezhető!
A Qupido teszt alkalmas a terhesség legkorábbi kimutatására, hiszen a HCG jelenlétét már 10 mlU/ml koncentrációban is kimutatja.
A megtermékenyített petesejt beágyazódását követő 1. napon már biztos eredményt mutat.

Érzékenység: 10 mlU/ml

Kapható gyógyszertárakban, általában rendelésre.

Tájékoztató ára: 1.600-1.700 Ft "

Ez durva! Nagy a kísértés..... :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ma? Tünetek?? :)
Vivi, veszel végülis tesztet? Ez tényleg elég profinak tűnik...mindenképpen írj, h veszel-e, aztán persze az eredményt is ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Ma sétáltunk egy nagyot, majdnem két órát. Én nem szoktam reggelizni, de a végére már kóvályogtam. Még mindig szédelgek, pedig már ettem :cry:

Vivi, kíváncsi vagyok! És persze drukkolok folyamatosan. Én most néztem utána, Marcival a 27., kistesóval a 26. napon teszteltem. És mindkétszer délután

Hédi, nálunk apa nagyon örült, hogy ott lehetett. Mégiscsak más, mint amikor egy képet raksz elé. Ilyenkor hallja, hogy a doki mit mond, hogy merre mit kell nézni, magyarázza, hogy mi van a monitoron. Én nem akarlak rábeszélni, de mindenképp nagy élmény nekik. És hát valljuk be, látott már egy párszor "ott" is, új élmény nem lesz neki azzal kapcsolatban
:wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi, én is ezen gondolkodtam, h azért mennyivel másabb lehet ott bent...meg ha erre nem vinném be, akkor tulajdonképpen elvenném tőle az élményt, amikor először látjuk a MI babánkat. És azt nem akarom :D nem is arról van szó, h előtte lennék zavarban, inkább az tart vissza tőle, h bevigyem, h egy idegen pasi matat majd bennem ott, és ez lesz kicsit kellemetlen előtte... :oops:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Szerintem ha előre felkészíted, hogy mi várható, nem lesz az neki. És szerintem nem is egy gaz csábítót fog benne látni, hanem az embert, aki világra segíti a TI gyereketek. Mondjuk nekem ilyen problémám nincs, mert nő a nőgyógyászom :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Én egy doktor úrhoz kaptam időpontot, nagyon kíváncsi vagyok rá. Egy olyan ismerősöm van innen, aki itt szült, de ő nem ennél a dokinál, és nem is hozzá járt...hát majd kiderül, hogy milyen a hapsi :D a telefonban csak jót mondtak róla, de hát gondolom mertek volna bármi mást... :D
Egyébként folyton böngészek a neten, milliónyi babás oldalon voltam már :roll: nyugtassatok meg, h hasonlóan vagytok ti is :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hédi, nekem ez a második baba lesz már, de én is már barangolok gőzerővel, ha a "nagyobbik" alszik... Sőt, előszedtem már a terhesség hétről-hétre könyvemet is, és olvasgatom, hogy melyik héten mi történik. Pl. tudtad, hogy ezen a héten kezd kifejlődni az idegrendszer, a gerinc és az agy, és hogy most kb 2 mm? :lol: Ez az 5. hét feladata.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Heydie, én még nem is tudom, hogy babás vagyok-e és máris folyton az ilyen oldalakat bújom, úgyhogy még szép, hogy normális!!!
Hékás, hát igen, én meg a kismama könyveimet nézegettem, főleg azt, hogy melyik babával mennyit híztam! :oops: Nameg, hogy az utolsó hetekben mennyit és milyen vizsgálatokra jártam! Valaki budapesti? Hol szeretnétek szülni?
Ja, vettem tesztet, de 20-as érzékenységűt. Érdekes, egyik patikában csak pislogott a nő, mikor kérdeztem, hogy van-e 10-es tesztjük, azt válaszolta, csak Gabriel van (ezt hagy ne higyjem már el). Mondom akkor viszlát, a másikban meg mutatott kb 8 dobozt, de egyikre sem volt ráírva, milyen érzékeny. Azt mondta azért, mert már direkt nem írják rá, mert mindenki ez alapján vásárolt tesztet. ÉS?!?!?! Ti értitek ezt? Ekkora baromságot. Mondom a nőnek, hogy nyilván, mivel mindenki minél előbb szeretné tudni, mi a helyzet. Erre mondja, hogy igen, de csak 1-2 nap különbség van. Nem akartam mondani, hogy anyukám aki gyereket akar, annak nem mindegy, hogy ha 2 nappal előbb örülhet, vagy később...
Van egy oldal, ahol ha beírom a mensit, kidobja, mikor lehet már tesztelnem, és az alapján jövő hét hétfőn...
Vendég
 


Brigi! Én itt a babaneten olvasgatom, h melyik hétben mi történik a babákkal és velünk, meg találtam vmi másik oldalt, ahol szintén leírják hétről-hétre, de a kettő nagyjából ugyanaz...én most mindenhol a 6. hetet nézem, kicsit tartok tőle, h nem lesz szívhang, de eddig mindenhol azt olvastam, h a terhesség 6. hetében már kimutatható :D

Vivi! Viccesek ezek a patikusok, az első próbálkozásnál nekem is rögtön az alapján jutott eszembe tesztet venni, h mennyire érzékeny...az utolsó 3 hónapban már mindegy volt, mindig később teszteltem, mint lehetett volna, de ez csak a saját parám miatt volt.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hédi! LESZ szívhang!!! Optimizmus :wink: :lol:

Vivi, én pesti vagyok. Az Istvánban fogok szülni, és a Mammut mellé fogok terhesgondozásra járni. A házban páran már beszóltak, hogy miért ott szülök, mikor az Uzsoki mellett lakunk :lol: De szerintem ha valakinek van bevált orvosa, akkor tök mindegy, hogy merre lakik az ember lánya, megy a dokijához, nem?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szerintem is az a fontos, h olyan embernél szülj, akinél maximálisan biztonságban érzed magad, és tudod, h a baba is a legjobb kezekben van...én is így csinálnám, ha egy már bevált vna, mindegy, h a másik közelebb lenne, mennék a "régihez".

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Ja, amúgy persze h lesz szívhang :D :wink:

Afra, merre vagy? :roll: Nonó, te ugyan mondtad, h keddig lehet, h nem leszel, de azért téged is hiányollak :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok! Itt vagyok én is, most értem haza, de kis szusszanás után újra kimegyek az 1000 °C-ba...de csak a közeli zöldségesig egy kis gyümölcsöt venni...olyan jól esne valami finom, édes, lédús, harsanós valami :roll:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már "érzem" a hormonjaimat...konkrétan a hangulatingadozásra gondolok...sajnos ma nem épp a 7.rózsaszín felhőben érzem magam :( ..nem tudom miért..majd elmúlik.

Amúgy babás oldalakról jut eszembe, régen én is állandóan ezeket bújtam, de egy kicsit besokalltam tőle, úgyhogy most minimalizálódtam a babanetre (főleg).

Vivi! Hmmm, jól hangzik ez a teszt :roll: én tuti nem bírnék sokáig várni.
Hédi! Aranyos vagy, h hiányoltál :) Én amúgy ma (is) jól vagyok, persze leszámítva a semmilyen-kedvet. Te hogy vagy ma?
Hékás! Jajj, ez tök jó! Mármint, h kiírtad, h mik fejlődnek most a babónak!!! Ugye ezt majd folytatod nekünk? :roll:

Egy bugyuta kérdés: Ha én pl 5+2 vagyok, akkor már a 6. hétben vagyok????

Nonó-ka! Merre vagy :?: :?: :?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára afra.h 2009.05.05 13:36-kor.

afra.h
 
 


Brigi!
Hát megértem, bár én magamból kiindulva, nem mennék messzire. Én a kh mellett lakom és hát eleve gyorsan szültlem, már a másodikat is, a harmadikat pedig hirtelen, szoval simán autóban szültem volna, ha nem ott lakunk. De ezt tényleg csak magam miatt írom... nagyon durva volt, annyira hirtelen történt. Gyakorlatilag még jó, hogy a kh-ban voltam, mert annyira nem vártam még, hogy tolófájásaim legyenek, hogy még a bugyi rajtam volt és a vajúdóban voltam. Jött egy 3 perces enyhe, majd mégegy (előtte 7 perces volt), majd a harmadik olyan erős tolófájás lett, hogy ordítottam és erre rohant oda a szülésznő, úgy húztak át szó szerint a szülőszobára. Onnan 15 perc múlva kibújt a lányom :shock: Namost ha a 7 percesnél még otthon lettem volna, jelzem a 7 perceseket még hang nélkül bírtam, akkor kicsit megszülök otthon. Na ezekután írtam, amit írtam... :roll:
Vendég
 


Afra, 5+2=betöltötted az 5. hetet és a 6-ban vagy.
De ezt én is mindig kavartam. Mára már talán megjegyeztem.
Ja, milyen 1000 fok?! Én ma voltam kinn és hosszú ujjúban voltam.
Nekem egyfolytában fáj a méhem. Illetve érzem. Időnként szúrkál is. Ha megyek, érzem. Hirtelen mozdulatra fáj is. Hmm...
Vendég
 


Afra, igen, akkor már beléptél a 6. hétbe.
Sajnálom ezt a semmilyen-hangulatot, de majd biztos elmúlik :) én jól vagyok, köszönöm, kis émelygés volt, de eddig mást még nem tapasztaltam...
Irigyellek a jó idő miatt, itt borzasztó hideg van, 10 fok :(

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Wow! Akkor már a 6.hétben vagyok? :D :D De jó! Most sokkal jobb lett a kedvem...

Vivi! Igen, itt felénk (Sp.ország) elég meleg van már..igazi nyárias idő
Ez méhes dolog ismerős...nekem is tök ilyen volt. Most is néha, de már nem olyan intenzíven (csak olykor, ha nyúlnak a méhszalagok - gondolom-)
Hédi! Amondó vagyok, h ez a rosszkedv legyen a legnagyobb bajom...bajunk, nem?
:wink:

afra.h
 
 


Afra, én is így állok hozzá, meg az összes kellemetlen tünethez... :) ha ez a baba ára, hát akkor csak jöjjön, majd megküzdünk vele! Pláne, h úgy tudom, h ezek a dolgok az első trimeszterben a legjellemzőbbek, legintenzívebbek, a másodiktól kezdve vagy teljesen elmúlik, vagy csökken minden...gondolom emberfüggő ez is, majd meglátjuk :)
Bizony a 6. hétben vagy :wink: a has-szurkáláshoz annyit, h úgy tudom én is, h ilyenkor nyúlnak a szalagok, nő a méhünk...legalábbis én biztos ennek fogom betudni :P ha erről nem lenne némi infom, szétizgulnám az agyamat, h mitől van :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Remélem csatlakozhatok hozzátok.
Nekem március 30.-án volt meg utoljára, április 25-re nem vártam.Nem is jött.Már annyi negatív tesztem volt, hogy most nem is izgatott nagyon, csak 28 -án este csináltam egyet.ÉS 2 csíkos lett.Aztán másnap reggel megint, de az már olyan erős csík volt, majd kiugrott...
Egyébként 28 éves leszek és első baba. :D
editke28
 
 


Editke! Gratulálok a babához, és örülök, h mától itt vagy velünk ;) dokihoz mikor mész? Tünetek?

Én most felmostam a konyhát, és közben elkezdtem érezni ezt az ominózus szurkálást, amiről írtunk fentebb...most már ezt is feljegyezhetem a tüneteim közé :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Szia!
Én is gratulálok mindenkinek!!!
Háááát tünetek vannak.Pisilés nagyon sűrűn már vagy 2 hete, melleim rendesen fájnak, és szédülök elég sűrűn.Holnap gondoltam dokihoz menni, de többen azt mondják, hogy várjam meg a jövő hetet.Nem tudom.Anyukám azt mondja, hogy ne "piszkáljon" meg ilyen korán a doki nehogy baj legyen....
Szurkálás nekem is van egyébként.
editke28
 
 


Lehet, h tényleg érdemes lenne megvárnod a jövő hetet, akkor leszel te is 6 hetes körül, nem? Akkorra mondják már biztosabbra a szívhangot. Bár nem tudom, te hogy vagy vele...nekem megnyugtató lenne elsőre hallani, bár garancia nincs rá, h fogom is (én 6+1 leszek, amikor az elsőre megyek) :)

Csajok, lassan tényleg elkezdeném a táblát, fentebb írtam az elképzeléseimről kicsit bővebben, de igazából a tieitek érdekelnének :wink:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Editke! Isten hozott!
GRATULÁLOK A CSÖPPSÉGHEZ!!!
Szerintem is ha bírsz, várj még legalább másfél hetet, mert egyrészt, lehet, h még nem sokat látna a doki sem (azaz plusz izgalmak neked), másrészt ez a megpiszkálós dolog se lehet hülyeség (bár nem tudom)

Hédi! Hééééé, csak óvatosan! Tudod, nehezet nem szabad emelned most! Remélem nem volt tele a felmosóvödör :shock:
A szúrkáláshoz amúgy gratulálok :P , nő a méhed valószínűleg..

afra.h
 
 


Igen, ez így tök jó. Lehetne még az első pozitív teszt napja is :P
Az, h ki hány hetes, nem annyira muszáj nem? Úgyis szinte mindenkinek van vonalzója...
Priviben mehetnek az adatok akkor?

afra.h
 
 


Én is azt hallottam így megpiszkálás kapcsán az egész terhességre nézve, h inkább csak a szülőknek olyan jó buli az UH, a baba nem feltétlenül van oda érte...ennek igyekszem valahol még rendesen utánaolvasni (tessék, nagyon brutál, mindenre rákeresek :lol:). Azért kár...tényleg nagy élmény lehet látni a csöppségeket :)

Afra, ilyen spéci cuccal mostam fel, nem kellett hozzá felmosóvödör :D vigyázok ám nagyon magamra tegnap reggel óta :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Tényleg, ez nagyon jó ötlet, mármint az első pozitív teszt :D az sztem sem kell, h ki hány hetes, mivel ott a vonalzó...ilyet én nem írtam :) persze, küldheted az adatokat, és akkor el is kezdem ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hédi! Küldtem privit :P

Bakker, egy csomó dolgom van itthon, de legszívesebben csak aludnék...
No, veszek egy nagy levegőt és nekiállok..
Majd még jövök!
Sziasztok!

afra.h
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: