Új privát üzeneted érkezett!

Erika!

Közel hasonló a történetünk....
Képzeld mi most kezdtünk bele a lombikba,long protokollal indultam és a decapeptyl injekciózása közben derült ki,hogy itt van babó.El sem hittem,persze a doki sem.
Ennek ellenére semmi bajunk nincs és nem volt,ismeretlen eredetű meddőséget állapítottak meg,ami a lehető legrosszabb.
Én azt gondolom,hogy nekem lelki eredetű volt a problémám és talán ez okozta a sikertelenséget.
Jaaaa,és mi is fehérváriak vagyunk :lol:
Sajnálom a vetéléseidet,tudom milyen fájdalom és hát ennyi sikertelen küzdés után,te is elmondhatod,hogy csodababáid vannak!Gratulálok nagyon és szorítok neked!
bodrien
 
 


Bodrien,

a profilodban tudsz aláírást szerkeszteni. Oda másold be a vonalzód kulcsát és akkor minden üzenetnél meg fog jelenni.

Kép Kép
manósziget
 
 


sziasztok!

Én holnap után pénteken megyek a férjecskémmel és a kisfiúnkkal ultrahangra, akkor leszek 6+3 hetes, nagyon izgulunk!!!
Hát remélem akkorra már tényleg láthatjuk, és hallhatjuk a dobogó szívecskéjét!

Kép
Kép
sz.niki
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Hogy vagytok?
Én még nem tudom mikor megyek dokihoz,jövőhét végére terveztem,de valószínű hamarabb megyek.Tegnap és ma is elég sokat fáj a pocim.

Kép

Kép
tisz
 
 


manósziget köszi a listát,majd küldöm az adatokat.
Izgalmas lehetett nem tudni a baba nemét. :)

Kép

Kép
tisz
 
 


én februárban megyek orovhoz, még ki kell találnom, kihez is, mert egy éve költöztünk fel vidékről, így itt nem tudom a rendszert.

Manósziget kérd az adataimat és adom!!! Miket kell?

Nektek vannak panaszaitok? Én olykor fáeadékony vagyok, de nem jellemző, a derekam azt folyamatosan érzem. Ez eléggé zavar is, mert a mensesem egyetlen előjele ez volt, s vetélés után óhatatlanul van egy kis drukk az emberben. Még akkor is, ha azután egy teljsen problémamentes 9 hónap van mögöttem.

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


igazán félelem nincs bennem, sőt, lehet azt fogom tenni, hogy megveszem az első kis ruhácskát. Ezt tettem múltkor is. Húú de hamar kinőtte a kis Manó!!

Fura ez a lombik téma. Egyik ismerősömnek mondták hogy sosem lehet spontán kismama mindkét petevezetéke teljesen össze van nőve. Fizikai képtelenség. Jött két lombik, sikerültek is. Aztán egyszercsak kimaradt a mensese, esze ágában sem volt tesztet csinálni, hiszen ha valami lehetetlen akkor lehetetlen. Aztán a sógornője csak rábeszélte, és láss csodát!!!! Akkor ez most hogy van? A kisfiú azóta vagy 3 éves.

Úgyhogy semmi sem lehetetlen!!!!!!!!!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Köszönöm manósziget,remélem sikerül![/img]

Kép
bodrien
 
 


Bodrien!

És hol laktok? Írsz magadról? Akár priviben is (pü)!És van dokid?
Erika

Kép
arvaerika
 
 


tengdi nekem vannak tüneteim,én is épp akartam kérdezni. Néha olyan fáradt vagyok napközben,bármikor elaludnék,és már a mellem is nagyon fáj.Hányingerem is van rendesen.

Jó éjt!

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok lányok!

Hol vagytok?Hogy vagytok?

Kép

Kép
tisz
 
 


Szia Tisz!

Mi jól vagyunk,bár tegnap kissé megijedtem,mert iszonyú szédülés jött rám és a hasam is görcsölt.Mára azonban minden ok.
Amúgy nem tudom ti,hogy vagytok vele,de nekem tompán sokat fájdogál a hasam, derekam és hulla fáradt vagyok.Gondolom ezzel majdnem mindenki így van...
Sokat próbálok pihenni,muszáj is,tegnap egész nap mentem és meg is lett az eredménye.
Mindenki vigyázzon magára és a benne növögető kicsike életre.

Kép
bodrien
 
 


Sziasztok!

Tünetek: én állandó hányingerrel és álomkórral küzdök, de úgy vagyok vele, hogy ez ezzel jár, majd elmúlik!
Sz.niki!

Holnap várjuk a beszámolót, ezek szerint te leszel az első szívhangos kismami. :D Hüvelyivel néz? Mert akkor már biztos látszik. Ha tuszd, fényképezd le és örülénk(én legalább is)ha mi is láthatnánk az első topikbébit!

Erika

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok,

én is megvagyok. Bár ma iszonyatosan fáradt vagyok. Mírával az éjszaka óránként keltünk. Jön 2 fogacskája, meg lehet beteg is lesz. :S Így ma kicsit nehezen indult a nap... legalábbis részemről. Én nemtom honnan van a gyerekeknek ennyi energiájuk!

Nekem annyi tünetem van, hogy szinte folyamatosan szurkálgat a hasam és lusti vagyok. Hányinger nincs. Bár Mírával sem volt semmi bajom szerencsére, elkerült mindenféle nyavalya. Jó lenne most is megúszni.

Bodrien, csak okosan. Most az elején is nagyon kell már vigyázni magunkra. Én is próbálok annyit pihenni, amennyit csak lehet, de hát egy izgő-mozgó kis duracell-nyuszi mellett ez nem olyan könnyű.

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszi manósziget,hidd el az előzőekből tanulva maximálisan odafigyelek erre,de sokszor nem ezen múlik és nyilván vannak dolgok amiket meg kell csinálni és nem tudom elkerülni.
Természetesen mindezek ellenére pihenek sokat,szinte egész nap ezt teszem,a 12.hétig ki sem szeretnék bújni az ágyból,csak ha nagyon muszáj :)
De jó,hogy már van neked kicsi duracell-nyuszid,csupa boldogság lehet vele az élet!

Kép
bodrien
 
 


Sziasztok!

Elmentem ma dokihoz,nagyon zavart ez a sok pocakfájás,a fiamnál ez nem volt.
11 mm-es petezsák,kezdődő CRL. :D Minden rendben. 2 hét múlva kontroll.
Azért fájdogálok,mert hátrahajló a méhem,és Cukorka így hátul van,nyom valamit azért fáj.Hason fekvést :shock: és magnéziumot javasolt.

bodrien tényleg pihenj amennyit csak tudsz.

manósziget nem irigyellek az éjszakáért,nálunk szerencsére ilyen probléma nincs(kop-kop-kop),ha a foga miatt nyűgösebbek az éjszakák,akkor este adok neki homeopátiás bogyót,így nem kínozza a fájdalom és nyugodtan alszik.

Kép

Kép
tisz
 
 


Szia Tisz,

de jóóó. Szívhang volt már? Képecskéd nincs?

NA, akkor azért szurkálhat nekem is a hasam, mert nekem is hátrahajló a méhem... Hason fekvés.. hmm. hát az nekem nem igazán megy, mert nagyon fájnak a cickóim közben. :S

Alapból nem szoktunk semmit fogzás ellen, mert nem volt gond. könnyen vettük idáig az akadályokat. most is úgy néz ki, hogy a nátha jobban bezavart, mert ma már elég sokat tüsszögött. most nyomatom a vitamint, remélem nem lesz rosszabb.

Niki is ma volt dokinál, ugye? Majd írd meg mi volt.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Jönnék én is hozzátok.
Elvileg 2009 szeptemberében hozzánk is megérkezik Bocika
:lol:
Első babánk lesz, tervezett, lombikos...
Vendég
 


Szia mabe86,

üdv köztünk. :D

Szépen gyűlik a csapat!!! Ennek nagyon tudok örülni. :D :D

Kép Kép
manósziget
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, szoknyák, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-44 ): 3500 Ft-4000 Ft

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is! Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozok!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

További szép napot!
Szilvi


Kép Kép Kép
sziszilva
 
 


Sziasztok!

mabe86 üdvözöllek a csapatban! :) Örülök,hogy gyarapodunk. :lol:

manósziget ,sajnos képet nem kaptam,majd 2 hét múlva.
Hason fekvés nem jött össze,szintén cicifájás miatt. Majd azért próbálkozom. :wink:

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.... :)
Mi is 2009 szeptemberére várjuk első babánkat. Már nagyon várjuk ezt a babát... nem terveztük, de vártuk/várjuk... :)
Voltam dokinál hétfőn... de papírt még nem kaptam, mert azt mondta, hogy nagyon pici, de biztos a baba-léte! :) jövő csütörtökön kell visszamennem és akkor már biztosat tud mondani.

Viki
vikiviktor
 
 


Segítség?
Miért nem látszik normálisan a vonalzóm????
vikiviktor
 
 


De jó, gyűlünk, gyűlünk...

Viviktor, Mabe86 üdv!

Tisz!nagy gratula! A hasonfekvésrő én is hallottam, hogy segíti a megtapadást, persze fájó dudákkal nem könnyű. :D

Manósziget!

Mírának jobbulást!

Erika

Kép
arvaerika
 
 


Viki
A másik kódsor kell, amelyik [url]kezdetű[/url]
Vendég
 


Köszönöm mabe.... :)

Jaaaj remélem, hogy most sikerült....
vikiviktor
 
 


Szia Viki,

üdv köztünk. :D

Na, most már kérek adatokat, mert már alakulunk. ;)

Nick / Szülinap / Kiírt szülési időpont / Lakhely / Kórház / Testvérek neve-születési dátuma / Telefonszám / E-mail cím

Ebből természetesen az uccsó kettőt nem raknám ki az oldalra, az majd szüléskor lesz érdekes. Meg persze mindenki csak azt ad meg, amit akar. Semmi sem muszáj. Csak tapasztalatból tudom, hogy jó ha kéznél van egy ilyen lista.

Kép Kép
manósziget
 
 


Nick: mabe86
Szülinap:07.15. (ha az enyémet kérded) 25 éves vagyok
Kiírt szülési időpont: 2009.09.08.
Lakhely: Debrecen
Kórház: DEOEC Szülészeti Klinika
Testvérek neve-születési dátuma: nincs
Telefonszám:
E-mail cím: a profilomban van :wink:
Vendég
 


Név....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikiviktor 2011.10.20 10:46-kor.
vikiviktor
 
 


Manósziget!

Adatokkal majd később jövök, remélem, nemsokára :D
Aranyos vagy, hogy így összetereled a csapatot!

Sz.niki!

Ne csigázz minket!Mi volt a dokinál?

Kép
arvaerika
 
 


Szia Viki!Üdvözöllek nálunk! :D

manósziget köszönjük a táblát!

nick:tisz
szülinap:01.22 (enyém) 28 éves vagyok
Kiírt szülési időpont:2009.09.03
Lakhely:Budapest
Kórház: még nem tudom,idén még költözést tervezünk. :wink:
Testvér neve: Bence születési dátuma: 2007.10.15
email: nini25@freemail.hu



Sz.niki mi van veled? Hol vagy?

Kép

Kép
tisz
 
 


Minden új kismaminak üdv köztünk és csodás hónapokat kívánok!
Tisz neked gratula a méretekhez!

Adatok:
szülinap:01.18. /31 vagyok még pár napig :(/
szülés időpontja:09.06.
Lakhely:Székesfehérvár
Kórház: Telki
Tesó: nincs
Emil:bodrien@citromail.hu

Mindenkinek jó hétvégét,pihenjetek sokat!

Kép
bodrien
 
 


Lányok!

Ha feltétlenül be akartok írni valamilyen mailcímet a fórumba nyilvánosságra hozatal céljából, akkor a következő formula szerint tegyétek:

x pont y kukac szolgaltato pont hu
NE: x.x@szolgaltato.hu!!!!!!!!!!!
A háttér: a spam-ek pont az ilyen hozzászólásokból gyűjtögetik össze a mailcímeket, és szórják tele virtuális szeméttel az elektronikus postaládákat...
Vendég
 


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Meg vagyok!!!
Nem hiszitek el, de csütörtökön mielőtt indúltunk volna a dokihoz, jöttek a upc-től, hogy kikössék az internetet, mert váltottunk didire, és a férjem teljesen elfelejtette, hogy kikötik, én meg nem is tudtam róla.
Úgy volt, hogy 2 napig lesz 2 net, csak a digisek nem tudtak időben jönni, így ebben a pillanatban kötötték be az internetet.
Már gondoltam, hogy sokan aggódnak, hogy nincs- e valami baj, de sehogy sem tudtam jönni.

Szóval, sikerült eljutni a dokihoz is, és az uh-ra is, minden rendben, jó helyen van a baba, de szívhang még nem volt.
a szanográfos szerint csak a7. hét után van, bár én ezt kétlem, na meg nagyítani sem akart a képen, így csak a szabályos petezsák látszódott.
2 hét múlva kell visszamenni, de szerintem megyek egy hét múlva is, mert nagyon akarom hallani ahogy dobog a picikém aprócska szíve.

Akkor talán már képet is kapok, most még nem volt értelme az uh-os szerint...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sz.niki!

Örülök, hogy sikerült eljutni uhura. Szívhangot meg nem minden doki lát ekkor, bár gondolom, örültél volna neki. Én is filózom, mert kedden délután mennék, akkor leszek 6+5. Majd kiderül.

Kép
arvaerika
 
 


Sok függ attól is, hogy milyen az UH-készülék felbontóképessége.

Bocika első fotója (4+6-nál)
Kép
Vendég
 


Mabe!


Hol a fotó? Vagy csak én vagyok béna és nem találom?

Kép
arvaerika
 
 


sz.niki örülök,hogy minden rendben.

mabe én sem látom a fotót! :(

Kép

Kép
tisz
 
 


most látom.Kis édes pötty. :)

Kép

Kép
tisz
 
 


Sz.niki!

Már én is látom a sztárfotót, remélem hamarosan mi jövünk!

Gratula!

Kép
arvaerika
 
 


Szép napot mindenkinek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hogy vagytok? Hogy telik a napotok?

Én izgatottan várom a holnapot. Megyek megint Bocit kukkolni. Kíváncsi vagyok, mekkorát nőtt :oops:
Vendég
 


Szia!

Mi nemsokára megyünk korizni, nagyon hangulatos a tó ilyenkor és rengetegen vannak(azért elférünk)...
Anyós tegnap megint keverte a kakit nálunk, páromat folyamatosan bujtogatja, hogy minek ez a baba. Hát, képzelheted, mennyit aludtam az éjjel...Szerencsére párom nem az a megfutamodós tipus, de akkor is bánt, hogy nem száll le rólunk. Ha már nem segít, hagyjon békén minket. :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Bocsi megint az OFF-ért!

Ha valakit érdekel BERGON babakocsi, autós hordozóval, akkor dobjon egy privit.

Nagyon jó állapotban van és nagyon olcsón adnám, mert nincs hol tárolnunk!

Minden jót,
Fatima

fatima
 
 


Kép

ÓRIÁS Bocika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mabe!

Aztaaaaaa! Irigy-irigy! Óriási gratula!!!!!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Mabe:

Már én is úgy mennék a 2. ultrahangra, de megfogadtam, hogy csak egy hét múlva megyek vissza...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Többiek, hol vagytok?

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok lányok!

Mabe!!!! De jóóóó neked már 2 képecskéd is van, én meg még nem is voltam dokinál! És ég milyen messze van a 21.-e. :(

Hogy vagytok? Én eléggé cefetül. :s Ma is olyan hányingerrel indítottam a napot, hogy azt hittem itt pusztulok bele. Ráadásul ma posta, bank, dm... be volt tervezve. Szerencsére 10 körül már kezdett múlni így nyakunkba vettük a várost és csak most értünk haza. Nagyon hideg van kint. Belegondolva, mikor már jó nagy pocisok leszünk milyen meleg lesz. Néha kicsit előretekerném azért időt.... bár akkor meg Míránál maradnék le. Eszméletlen milyen dolgai vannak néha, csak lesek. Annyira imádom őt.

Listához még annyi, jöhet ám priviben, nem kell mindenkinek látni az e-mail címünket. Azt úgysem fogom kirakni az oldalra. Ha már mindenki volt dokinál, akkor dobom fel, oksa?

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék hozzátok!
December 31-én teszteltem pozítívat először, majd január 2.-án elmentem hcg és progeszteront nézetni, és mind a kettő szép magas volt! :D ( inszemmel sikerült a baba)
Most pénteken megyek először Uh-ra, már nagyon várom! Tüneteim: cickó feszülés, haspuffadás és ami engem néha megijeszt az a petefészek szúrogatás.

Úgy néz ki szeptember 11.-én fog születni a babánk .

Mabe, szép az uh kép!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

én is csatlakozni szeretnék. Pénteken voltam vérvételen, kb 8.hétben vagyok. Franciaorszagban lakunk, Lyon mellett, még orvosom sincs, bar van egy szulészno szomszédom, o mar ajanlott valakit, de csak febr. 10re kaptam idopontot, amikor az elso nagy UH-t kell csinalni.
Gondoltam érdekesség képpen irok néha nektek, mi a helyzet kulfoldon és egyébként pedig olyan jo magyarul olvasni errol a témarol.

Magamrol: 33 éves
Kiirt idopont: val.szinu szept 1.
Tesok: Maté 6 és fél éves, Alex 5 éves (mindketten Németorszagban szulettek és ott szuper volt a varandosag és pici baba kor! Itt majd meglatjuk...) Amikor Alex érkezett rengeteget babaneteztem...

Szerencsére hanyingerem nincs, viszont a mult héten elkaptam egy virusos hasmenéses valamit, napokig nagyon rosszul voltam, enni inni is alig tudtam.

Vigyazzatok magatokra!

S.Orsi
s.orsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: