Új privát üzeneted érkezett!

na most még 1 próba, de aztán igérem befejezem az idétlenkedést! :)

Én Maternát szedtem Majával, de nem volt tőle semmi bajom. Igaz nekem eddig sose volt hányingerem egyik terhességemmel sem. :)

Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 


Marica! gratulálok ez már félsiker! :) egyébként megnyugtatlak nekem is volt olyan vonalzóm, aminél az url-es kódot nem engedte másolni, csináltam máshol :) össze fog ez jönni, de a csodás kislányodat már láthatjuk! :)

Boci! szia, te hogy vagy? nem csinálsz vonalzót? próbáltam én már minden napszakban az elevitet,, de valahogy nem bírom...pedig mindkét gyerkőcömmel ezt szedtem...ez a Hipp ez nagyon jó, reggel megittam és eddig semmi gyomorpanaszom nincs...14-re megyek a dokimhoz majd megkérdezem maradhatok ennél :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!!

Most látom, hogy utólag mindenhova beillesztette a vonalzókat! :)

Egyébként Ti hogy bírjátok a meleget??? Nem dagad kezetek, lábatok? Mert nekem igen. A tegnap esti vihar azért jól jött, de most már semmi jele a felfrissülésnek. :(
Itt az irodában meg nem kapcsolják be a klimát, nem tudom milyen oknál fogva.

Erről jut eszembe: ti dolgoztok?? És meddig húzzátok az igát? Sajnos én elég rosszul érzem magam a munkahelyemen, így nem is okozna nagyobb lelkiismeret furdalást, hogy kiírassam magam táppénzre. Akkor a "nagy"lányommal is otthon lehetnék, és többet foglalkozhatnék vele. Bár lehet, hogy akkor is elvinném bölcsibe délelőttre. Legyen időm hivatalos ügyeket, dokit, stb intézni.
Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez?
Van olyan köztetek, aki ért a bérügyekhez? mennyi pénz maradna, ha táppénzen lennék, és abból hogy számolnák ki a gyedet??? Igaz ez még ráér, de nem árt előre gondolkodni.

Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 

 
 

Sziasztok !

én remekül vagyok, csak kissé fáradtan, úgyhogy reggel azt mondta a barátom, h lehet, h nem is vagyok terhes, mert nálam semmi jele sincs, azt is mondta , h lehet , h ezt is valahol elhagytam :) , én is tudtam ezen nevetni. Jövő hétre kaptam először időpontot a dokihoz, ott majd kiderül.
oltári meleg van ! szerencsések vagyunk, h a nyarat nem kell nagy hassal végigszenvedni, habár először én úgy terveztem ...kisoroszlánt szerettem volna, a bak is jó lesz :) , tényleg milyenek a bak gyerekek? nekem csak egy bak ismerősöm van, de ő nagyon gátlásos, melankólikus, igaz nagyon kitartó, okos csaj.
boci1234
 
 


elképesztő !
ráklikkeltem vörösbegy fehér puzzle-s naptárára és 7hetesen már ott van a gyönyörű édes kis kézfeje, csodálatos, hihetetlen meg kell néznetek!
boci1234
 
 


sziasztok
én még nem merek vonalzót késziteni,majd csak az uh után :oops: :oops: remélem majd nekem is adtok segitséget,mert én is olyan ügyi vagyok mint mariann :oops: :oops:
nekem is nött már a hasam,de a lombikosoknak mindig elöbb látszik a sok hormontól amit kaptunk :cry: :cry: én egész nap fáradt vagyok,még jó hogy nem dolgozom :oops: :oops: egyébként ovonő vagyok,de a lombik miatt voltam betegácsiba :oops: ezt a meleget én is nehezen viselem :(

Boci
igazad van tündéri,én is megnéztem :lol: :lol:

Mariann
én a betegácsin a fizetésem 75%-át kapom,a gyedet meg nem ez alapján számolják ki hanem a rendes fizud után.ha ugy érzed irasd ki magad és élvezd a pihit,ami nem sokáig lesz :lol: :lol:

bibar
 
 


sziasztok!

most jöttem a dokimtól, ahol tulajdonképpen nem történt semmi...megvizsgált, terhes vagyok :lol: méhszáj rendben...találkozunk a 11 hetes UH után, akkor vérvétel és akkor találkozom a védőnővel, akitől majd megkapom a kiskönyvemet...olyan könnyen odadobják, majd gyere június 20-án...bár csak ott tartanánk már! bár hiszem, hogy nem lesz semmi baj, de olyan parázós ez az első 12 hét :)
a Hippre azt mondta, lehet, sok jót hallott róla :)
Marica! grat a vonalzókhoz! :) egyébként én nem dolgozom és nem is fogok...35 éves vagyok, élvezni akarom a terhességemet, pihenni szeretnék, itthon lenni a két naggyal nyáron...és egyébként is ki a fene köszönné meg nekünk, hogy végiggüriznénk pocakkal a nyarat??? senki...nem vagyunk milliomosok, de a fizetésem 75%-a nem ver azért agyon minket...meg én kórházban dolgozom, nincs szükségem bármi nyavalyára :)
Boci! az én kislányom Dóri bak...egy amolyan igazi, öntudatos, NŐ, kimondja nyíltan a véleményét, van is véleménye mindenről és egész nap beszél..talpraesett, igazi égetnivaló boszorkány :))))
Bibar! drukk az UH-hoz...mikor mész? persze, hogy segítünk Neked is csinálni egyet! hány nap múlva mész? lehet, hogy csinálok neked egy olyan vonalzót, hogy hány nap van az UH-ig...és elküldöm privibe :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szoritsatok nekem, lécci! Holnap megyek dokihoz!

Bibar: na köszi! :D Hát láthatod milyen ügyes vagyok, feltettem a vonalzókat!! Azért remélem, hogy nem túl korai...

Jaj, úgy érzem, hogy nagy-nehezen rábeszéltek a táppénzre! :lol:
Na, majd csak pénteken jelentkezem, és nagyon remélem, hogy csak jó hírekkel.

Vörösbegy: Kihez jársz dokihoz?? A barátném (11 hetes kismami) is idejár, de nagyon megijesztették. 1 hete (???? miért mérték ????) 4-6 mm nyaki redőt mértek neki. Gondolhatod hogy alig bírta ki a mai uh-ig. Most meg a doki azt mondta, hogy úgy látszik felszívódott, minden ok. De lehet más baj is!!!
Hát normális az ilyen orvos?????

Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 


Vorosbegy
annyira aranyos vagy,köszi,de már holnap megyek uh-ra,most már csak babásat rekok remélem :lol: :lol: :lol: majd abba viszont nagy segitség kell :lol: :lol: köszönöm

Mariann
én szoritok :lol: :lol: :lol: nekem is holnap lesz,nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!
durva amit irtál a barinődröl,csak ilyen dokihoz ne kerüljön az ember :oops: :oops: pénteken várunk a jó hirekkel :lol: :lol:

bibar
 
 


Bibar!!! hatalmas drukk neked holnapra, de jó, azt hittem még később lesz! persze hogy segítek a babás vonalzóban :) jelentkezz, ahogy hazaértél! :)

Mariann drukk neked is holnapra, micsoda eseménydús nap lesz :) nem tudom én Nagy Károly dr-hoz járok, nála szültem mindkettőt és imádom őt és vakon megbízom abban, amit mond...de igaz már több éve, dolgoztam a nőgyógyászati UH-ban is, én szakmailag elég profik, nem tudom kihez járhat a barátnőd...persze mindenhol hibázhatnak, elnézhetnek dolgokat...azért minden rendben van a barátnődnél most?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt! Örülök, hogy már van 2008 januári topik! Nekem van már egy fiam, ő most 11 hónapos és jön a tesója, aki 5+2 ma. Én majd a betöltött 7. hét után megyek csak UH-ra, akkor már mindenképpen kell legyen szívhang, utána meg elég lesz a 12. heti nyakiredősre menni. Igy gyerek mellett már nem olyan egyszerű a vizsgálatokra sem eljutni, igy minimalizálni szeretném őket. BAbonából én is csak UH után készítek vonalzót, úgy várom már!

Ami kicsit idegesít, hogy alig van terhestünetem, picit érzékenyek a cicibimbók és nem esik jól az étel igazán. Azt nem bánom, hogy nem émelygek :) , Botonddal sem voltam rosszul sosem.

Norma
normajeane
 
 


Bibar! Első lombik? Gratula!!! Én minden lombikosra, mint hősre nézek, sztem brutál amin átmentek.
Nekem sem egészen jó a ciklusom, de szerencsére némi torna és masszázs segitségével viszonylag könnyen terhes tudok maradni. A megmaradás már kérdés, Botond is 2. versenyző és a mostani pozitiv tesztem is. REmélem minen okés lesz most már, jó lenne.
normajeane
 
 


Boci! Most hány hét hány napnál jársz?
Sztem sokat nyom a latba az aszcendens is, a bak alapból nem könnyű jegy.
normajeane
 
 


Szia Normajeane!

sok szeretettel üdvözlünk a csapatban!!!!! gratulálok a babádhoz!
Bibar valóban egy igazi hős, ez a 6. lombikjuk volt! nagyon drukkoljunk neki, ma megy UH-ra!!!!!
Hát nem könnyű jegy az biztos :) anyukám és a lányom is az, és fog még nekem sok fejfájást okozni...Dóri:
Kép

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szép reggelt!

Remélem mindenkinek jól telt az éjszakája,én sokat forgolódtam.Többször görcsölgetett pocim. :? Lehet felhívom dokim és mégis elmegyek hozzá előbb.

Bibar!
Tényleg HŐS vagy!Minden elismerésem.Sokan nem csinálták volna ezt eddig.Szorítok a mai napon is,minden rendben lesz. :)

Marica
Neked is megy drukk,majd gyere a hírekkel.
Nagyon kiváncsi vagyok.

Norma
Üdv itt,problémamentes 8 hónapot.Gratulálok fiadhoz,tegyél majd fel képet róla.

Boci
Lányom bak,apja bak és ha minden jól megy most is kicsi "bakot" sikerült összehozni.Ők egymással jól elvannak,bár elég makacs természetűek.De félelmetes ez.A lányom természetre tiszta apja!
(Amúgy férjem családjában-3 testvér bak-1 vízöntő-anyukája,mamája bak.)

Erika.:)
Jól teszed,hogy nem dolgozol.Mi is így döntöttünk.Kistesó előtt jó lett volna valahová elmenni,de nem sikerült megfelelő állást találni.Így vszínű,hogy csak gyest kapok majd,ami ugye nem álomfizetés,de nem parázok emiatt.Eddig is jól megvoltunk.Így több időm marad Dorkára is.:)
Aranyos a lányod nagyon.És milyen szép haja van.Mikor született pontosan?(karácsonyfa miatt).Dorka dec 26-án,igazi ajándék.:)

Kép

Szép napot.
Viki
Vendég
 


szia Viki!

görcsölgettél, vagy "csak" fájogatott a pocid? mert olyan nekem is gyakran volt, néha még most is, és arra azt mondta a dokim, hogy természetes, az alhasi vérbőség miatt, meg a méhfüggesztő szalagok kezdenek feszülni...de azért persze az a biztos, ha beszélsz a dokiddal! de nem lesz semmi gond!!!! :o
Micsoda szemei vannak Dorkának! tényleg ajándék :) Donát a fiam dec. 17-én született, szentestére mehettünk haza, ő volt a fa alatt :) Dóri pedig 2000. jan. 5-én (én szerettem volna, ha jan.1. lett volna)...és a szülinapján még mindig áll a karácsonyfa, utána bontjuk le...a haja valóban szép, már "sapkában" született...így hívták a nővérek...a sapkás baba...sok kis kopasz buksi között hatalmas fekete haja volt :)
drukk mára mindenkinek!!!!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


sziasztok
köszönöüm a drukkokat,használtak :lol: :lol: :lol: 11mm gyönyörü petezsák benne egy picike pöttyel :lol: :lol: :lol: határtalanul boldog vagyok :lol: :lol: :lol: képet majd csak az uram tud felrakni :oops: :oops: nagyon megdicsérte az orvosom,azt mondta ez egy szép terhesség.a 12. hétig minden nap kapok progreszteron inyjót/lombik miatt/,már csomos a seggem de nem baj :lol: :lol:

nagyon édesek ezek a gyerkőc képek,még többet kérek!!!!!!!!

Vorosbegy
akkor most segitséget kérek a vonalzomhoz :lol: :lol: :lol: köszönöm

Norma látom már megirták a lányok hogy a 6. lombikom volt,már eröm és pénztárcám végén jártunk,de annyira akartuk :oops: :oops: és látod eddig minden oké :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


BIBAR!!!! HATALMAS GRATULÁCIÓ NEKTEK!!!!! egész nap ki se léptem, vártam mikor jelentkezel! csodálatos, várom a képeket! persze, hogy segítek, honnan kezdjük? :lol:
msn-en nem tudnánk kommunikálni? ha nem nem baj...ismersz vonalzószerkesztő oldalakat?
úgy örülök nektek, repkedj most nyugodtan, aggódni majd ráérsz még, mindenki aggódik! :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vorosbegy
msn-ünk most nemjó :cry: :cry: :cry: nem ismerek ilyen oldalt,magyart tudsz nekem?mert régen találkoztam ilyannal de olaszul volt :cry: :cry: aranyos vagy hogy igy izgultál értem,köszönöm :lol: :lol:

bibar
 
 


www.babafalva.hu ez magyar, de még nagyon jó a www.lillypie.com
ha megvan a vonalzó, mármint beírtad az adatokat, akkor kivágod azt a linket, ami úgy kezdődik hogy url...ezt beteszed a profilodnál az aláírásba...
itt leszek, figyelek, kérdezz, ha elakadtál :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 




amikor megcsináltad kiad ilyen olvashatatlan linkeket a vonalzó képe alatt...ott megkeresel egy olyat, ami url...így kezdődik...kivágod...majd a profilodba beilleszted az aláírásodhoz és mented...utána mindig ott lesz

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Bibar!

Szuper,de örülök.Én is gondoltam ám RÁD!Látod még a doki is milyen rendes,megdícsért.:) Kellenek is a szép szavak egy kismamának.:)

Erika
Görcsök...nem is tudom,lehet inkább csak fájdogált,de nehezen aludtam tőle.:? Tényleg olyan érzés mint maikor torna közben izmot nyújt az ember...feszít,húzódik!Ne de ez minden fájdalmat megér. :wink:

Alszik csajom.Lehet lepihenek én is.

Jajj még vm:tegnap talált férjem egy őzikét...hazahozta,ma látta doki,kapott oltást.VAN MÉG 1 GYEREKEM.2óránként viszem a tejet neki...bár nem akar szopni,inkább belenyomom a szájába,muszáj nyelnie.Olyan kis édes.Majd csinálok képet.:)

Sziasztok!

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék...
Valószínüleg én vagyok a "rangidős" köztetek, ápr. 26-án töltöttem a 40.-et :oops:
Három gyerkőcöm van: 21 és 14 éves fiúk, 5 éves kislány :)
kislányom a második (ezúttal csodálatos ) házasságomból született, Neki szeretnénk még egy tesót, hogy együtt nőhessenek fel :)

sajnos az elmúlt két évben volt két vetélésem (mindkettő október hónapban ) ezért kissé babonás lettem, és nem teszem fel a vonalzót a 12.hét betöltéséig, kérlek, nézzétek el ezt nekem...

egyébként a B.net kalkulátor szerint ma töltöm a 8.hetet, valójában azonban csak 3 nap múlva, mert most egészen biztosan tudom, hogy ápr. 15-én fogant a baba.
Tehát jan 6. lesz a kiírt dátum, bár eddig mindegyik gyerkőc előbb jött, Melissa pl. 6 nappal, így akár szilveszteri bébi is lehet :)

nekem a párom bak (dec. 28. ) , a lányunk és én bikák vagyunk (ápr.26, és ápr.30. ) úgyhogy mi örülünk ennek a felosztásnak :)


majd este még visszaolvasok, hogy képben legyek :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila

Üdvözöllek!
Gratulálok a gyerekekhez.:) És a pocilakóhoz is,kívánok problémamentes várandósságot.:)

Én április 28án születtem.:) Pont köztetek. :lol:

Többen mondták már,hogy a bika nő-bak ffi tökéletes páros.:) Eddig nálunk is bevállt.:)

NA tényleg megyek pihenni...
Vendég
 


Szia Viki!

Remélem, tényleg pihentél :) ...bár ebben a melegben másra sem vágyunk :( , én nagyon félek az igazi, kőkemény kánikulától, ami még előttünk van :evil:

ma én is sokat pihentem délelőtt :oops: , de az előzmények miatt rám is parancsolt a doki...éjszaka én is arra ébredtem, hogy fáj a hasam, meg is ijedtem nagyon, de elmúlt és így utólag azt hiszem, hogy valami emésztési gond lehetett ( nem esett jól tegnap azeper és a cseresznye ), meg a méhszalagjaim is feszülhetnek, mert hátrahajló méhem van...remélem, csak ez a baj, elég nehéz lesz a következő 4 kritikus hetet kibírnom.

Bika nő-Bak férfi: nálunk is bejött :) , bár makacsságért egyikünk sem megy a szomszédba :)

őzikéről mindenképp tegyél fel képet!!!
hol találta a Párod??
kislányod mit szólt hozzá?

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Bibar! Gratula! Fú de messze van még akövetkező UH! Ezt úgy utáltam én is, pedig én havonta jártam, mert Botosnál még volt pénzünkmagándokira. Most persze már nincsen, úgyhogy csak a kötelező vizsgálatokra fogok menni.
És még1x kifejezem csodálatomat a 6 lombik végett! Ezek szerint te sem egy könnyen feladós típus vagy!

Sheila: üdv! mondom én, aki tegnap chekkolt be :). A vetélések akkor koraiak voltak? Most már biztosan rendben lesz minden! Én is csak szívhang után teszek fel vonalzót, átkozott babona :shock:

Botond ma kibírhatatlanul nyűgös és valahogy nincsen hozzá türelmem :oops: . Vizsont egész jól jövök bele a délutáni szunyókálásba :) Most mondtam neki,hogy fél órát legyen már el, erre meg van sértődve.
Na, be volt tojva, sértődés jogos.

A dokimat megtaláltam az iwiwen, már irt is, megadta a számát, haladok! Neki a jövő hét péntek lenne jó, de szte ma 6+4 az még lehet korai , ráadásul pont aznap a férjem nyelvvizsgázik és igy nem lenne jó neki. Na majd felhívom aztán a jún 4-és hétre beszélek meg vele randit az UH-ban.

Én rák jegyű vagyok oroszlán aszcendenssel, a férjem mérleg. Nem tökéletes párosítás, nem túl egyszerű vele. Gondolom ő is ezt gondoja rólam :D .

Norma
normajeane
 
 


Bambi...:) (mi más is lenne a neve :lol: )

Kép
Vendég
 


Viki! :)

Jajj, ez a kis Bambi valami tünemény!!!!zabálnivaló kis tündérbaba!!! :) :) irigy vagyok miatta :) ...bár, ha felnő...vissza engeditek az övéihez??
hát az nagyon nehéz, én nem is lennék képes rá :(

de lehet, hogy olyan lesz, mint Öreg néne őzikéje :) és visszajár majd...
gratulálok a szép kis Dorkához, és kívánom, hogy szép és könnyű várandósságod legyen Neked is :)

Norma!

Gratulálok a kis petezsákhoz!!! :)
Én kedden voltam másodszor UH-n (az előzmények miatt gyakrabban járok ), már volt szívhang és 1cm-es embrió :)
8 nappal azelőtt még csak petezsák volt látható, az embriókezdeménnyel...

babona: nem voltam ám mindig ilyen...a három gyerkőcömmel SEMMI gondom nem volt, szívhangig az elvesztett kettővel is eljutottam...ezért én a 12. hét végét várom nagyon (még 4 hét :roll: ) addig védőnőhöz sem megyek, mert ilyenkor már mindig volt kiskönyvem, aztán utána haltak el a babák (9. és 10. hét :( )

most Utrogestant használok, ami időnként az őrületbe kerget, mert picit barnázgatok tőle, valószínüleg irritálja a méhnyakat, de használom a 12. hétig, mert úgy érzem, progihiány miatt vetéltem el)
elmentem homeopátiás orvoshoz is, kaptam két féle alkati szert magzatmegtartónak, azokban is nagyon bízom...
ami még biztató: erős terhességi tüneteim vannak ( cicifájás, émelygés, álmosság) ez eddig csak a megmaradt terhességeimnél volt így, ezért most reménykedem :)

egyébként szerintem nincs ok aggodalomra akkor sem, ha valakinek nincsenek erős tünetei, vannak olyan szerencsések :lol:

és nekem most is csak kb. a 7.héten kezdődött, addig én is aggódtam, hogy "túl jól" vagyok...

Marica!

Mi volt az UH-n???

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Jó reggelt minden kismamának!

Lego! hogy vagy pocakügyileg? remélem nincs semmi gond, csak a méhed növöget, feszülget...a Bambira nincsenek is szavaim...a kislányomnak mutattam a képet és sírt, hogy neki is kell ilyen őzike...azzal nyugtattam, hogy mint az Öreg néni őzikéjében visszaengeditek majd az erdőbe :))) nagyon aranyos!

Sheila!
üdvözöllek a csapatban! sajnálom ami eddig történt, most biztosan minden rendben lesz! én is azt hallottam, hogy jó jel, ha minél rosszabbul van a kismama...úgyhogy örülök, hogy érzed :))))

Bibar!
várjuk az UH képet és a vonalzót! :)

Mariann!
jól vagy, minden rendben volt tegnap?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!!

Üdv az Újaknak!!!
Sheila, Neked külön üdv, így mostmár nem én leszek a korelnök! (bocs) :lol: :lol: :lol:

UH:
Bibar: gratulálok!!!

Hát én egyenlőre le is vettem a vonalzót, mert kicsit korai volt. (a dátumot módosítanom kell) Igaz, a doki nem mondott semmi rosszat, szerinte minden oké. Én már csak akkor nyugszom meg, ha már szívhang is lesz.
Egyébként találtak egy 17 x 20 mm-es petezsákot és egy 4x4 mm-es szikhólyagot. Ennyi.
Ez így jó, hogy ekkora petezsákban még nincs semmi??????
Az u.m. alapján már be kellett hogy töltsem a 6 hetet, de az uh szerint csak 5 hetes. Ez nem is baj, csak azon aggódom, hogy még nem látható a petezsákban semmi. De se a doki, se az uh-s nem mondta, hogy ez baj, csak én izgulok.
Ja, Majával az első uh-n 8 x 11 mm-es petezsák volt, akkor is 5 hetesnek mondtak. Az az 5. hét eleje lehetett, ez a mostani meg az 5. hét vége?? Mert most kb 2x akkora a petezsák.
Egy hét múlva megyek újból.
Ja és mindezt Szegeden a klinikán nézték, tehát én megbízok a tudásukban. Mindkét lányomat ott szültem.

Vörösbegy: a barátnőmet a Tankó vizsgálta. Másodszorra már normálisabb volt, de azért akkor is hozzátette, hogy bármi más baj is lehet. Valószínű hogy 1. alkalommal hozzámérte a burkot is!!
De azért lejött velem tegnap Szegedre, ott is mindent rendben találtak. Mivel ő is 38 éves júni 6-án megy hasbaszurira. Ezek után nem hagyja ki...

Nagyon szép a kis Bambi, szerintem Maja is oda lenne érte!! Nekünk is volt Nagymamámnál, mikor még kicsi voltam. Nagyon kezes volt, imádtam cumiztatni. Tényleg, mit csináltok vele ha megnől?

"Röviden" :) ennyi!
Nagyon várom a hozzászólásotokat, véleményeteket. Ugye meg tudtok nyugtatni.

Ja, így nagyobb az esély, hogy tényleg szülinapi ajándék lesz apukának (jan 21)

Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 


Ja, és a hab a tortán:

Amíg ott üldögéltem, várva az uh-ra, felhívott a bölcsödei gondozónő, hogy Maja valószínű BÁRÁNYHIMLŐS..... :o

Kitörő örömmel fogadtam a hírt.

A doki azt mondta, hogy ez nem veszélyes a terhességre (főleg ha már túlestem rajta), csak a rubeola.

na, csá!

Kép

Kép
mariann69
 
 


Mariann!

nekem 3 mm-es petezsákom volt, amikor a vérzés szerint 4 hét 6 napos voltam, az UH meg akkor 4 hetesnek számolt...és két hét múlva hívtak vissza kontrollra, azt mondta a B.Ildi, hogy betöltött 6. hét után, inkább közelebb a 7-hez kell látni élő embriót, úgyhogy nyugi...ez az egy hét nehéz lesz tudom, de csak pozitívan állj hozzá rendben?
amitől félünk, azt a tudatalattink úgy fogja fel, hogy abban hiszünk...és amiben hiszünk, az bekövetkezik!
úgyhogy csajok nincs baj, nem lesz vetélés, nem lesz koraszülés, nem lesz senkivel senki baj ok????

Mariann mindjárt beteszek ide egy nagyon linket neked és mindenkinek nagyon jó UH képek vannak minden hétre és remélem megnyugszol majd :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


http://www.babycenter.com
ez is egy szuper oldal, annyira jó képek vannak hétről-hétre...

a másik a www.fertilityfriend.com de itt csak regisztráltak léphetnek be, én ott mértem a hőmet és most ott enged a terhesnaptárba...szívesen töltök fel UH képeket...hány hetes kell? :)
neked Mariann most keresek 5-6 heteset...na ami jön az egy 5 hét 3 napos és csak szikhólyag látszik...látod, nyugi!
ILLUSZTRÁCIÓ!
Kép

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Sheila: én még nem voltam dokinál, majd 6+4-en, jövő pénteken megyünk. REmélem lesz szívhang, doki szerint a 6+4 már elég hozzá.

Hát igen, tegnap este azért nem futottam nulla hibaponttal, nincsen étvágyam, és nem émelygek de azért nem olyan mintha tök jól lennék.

Őzike egy tünemény, de úgy tudom, ohgy amúgy nem szelídek igazán.

Mariann: valóban őrjítő az ilyen, ez egy türelemjáték, sajnos. Mennyivel egyszerűbb volt régen, ahol semmi ilyen vizsgálat nem volt aztán örültél ha túlélted a szülést. na jó, nem sírom vissza a régi időket, de az biztos, hogy nem paráztak a nők ezen ennyit, mivel nem volt ennyi infójuk.

Én próbálom magam elfoglalni, hogy ne ezen agyaljak naphosszat, hogy na, nem fáj a cicim meg na nem hányok. Ettől nem leszek se jobban se kevésbé terhes, ezt el kell fogadtassam az agyammal. MEgfogadtam, hogy lazább leszek a 2. babával, erre tessék, kezdek agyalni meg izgulni . Vááááá. Lőjetek le.

Sheila: ezen én is agyalok, hogy kérjek-e utrot! Botonddal kaptam, de semmi vizsgálat nem volt, csak adta a doki, hogy nehogy ezen múljon (volt előtte egy nagyon korai vetélésem ami sztem szimplán hibás osztódás miatt volt amúgy). De azért bennem van a para, hogy vajon termel-e a tüszőm elég progit? Mert ugye a progit túladagolni nem lehet. Mennyit használsz?

Norma
normajeane
 
 


Mariann! Fogalmam nincen, hogy a 17*20-as petezsák az protokoll szerint milyen idős várandósságé. Most néztem meg a régi papiromat, 6+6-on 24 mm volt a petezsák és abban volt 8 mm Boti. De persze egy ez másik UH gép és másik orvos, szóval pont semmit nem jelent. Mert ugye az első kérdés, hogy nekem X*Y paramétert adott meg a dokid , nekem meg csak egy paramétert. Na ennyit erről. Ők sem tudnak kétszer ugyanannyit mérni, nekem Botit szülés előtt 1 héttel max 3kg-ra becsülte a gép, erre 3550 gr lett. Nem hinném, hogy 1 hét alatt hizott ennyit.
normajeane
 
 


Köszi Lányok!!

Egy kicsit nyugodtabb vagyok!

Vörösbegy: Na, én is pont ilyen kis "semmi maszatot" láttam az uh-n. :)
Akkor most ő a mi kis Fiacskánk?? (vagy Lánykánk?)
Állati, hogy mire képes a szervezet. Belegondolni is félelmetes, hogy naponta millimétereket nő, pár hét múlva keze-lába mozog, meg iszogat a vizéből, meg ilyenek. Mindez pár hét alatt!!
És ez a kis CSODA bennünk van!!

Na, dolgozgatok tovább. Gondolhatjátok mekkora hévvel vetem bele magam a melóba. :P

Mariann

Kép

Kép
mariann69
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, akkor ezennel átveszem a korelnökséget, ami cseppet sem zavar :D :D

Marica!

szerintem feleslegesen aggódsz...most még csak az látszott, aminek látszani "kell" ennyi idősen :)
tudom, ilyenkor szörnyű lassan telnek a hetek, de nem tehetünk mást, mint várunk és remélünk...és minden rendben lesz :)

persze én is várom a következő UH-t, mint a Messiást, igazán csak akkor lélegezhetünk fel, ha majd mindennap életjelet ad a picur odabentről...persze paráznivaló akkor is lesz majd :D
jobb ha beletörődünk, hogy az igazi megkönnyebbülés csak akkor jön, ha már kint lesz épen, egészségesen.

Majának gyors gyógyulást, és mindkettőtöknek kitartást ebben a melegben...szegénykének nem túl jókor jött a barihimlő :(

Norma!

Utroból 2x1 használok (reggel és este ) én is úgy tudom, hogy nem lehet túladagolni ( van akinek 3x2 az adagja :shock: )
most én is épp azon agyalok, hogy egész jól érzem magam, pedig most értem haza bevásárlásból...csak reggel volt egy kis émelygés, azóta semmi :roll:

már az is baj, ha jól vagyunk, őrület :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Vorosbegy
az az uh kép amit felraktál ugyanolyan mint amilyen az enyém :lol: :lol: :lol: és nekem 5+3 volt :lol: :lol: nagyon béna vagyok vonalzó ügyben,és az a baj hogy magint el kell majd mennem,ma van az ovis csoportom évzárója,ballagása.nagy kérés lenne ha megadnék neked minden adatot és te megcsinálnád nekem?? :oops: :oops: :oops: :oops: annyira jó lenne :lol: :lol:

Sheila
szia korelnökünk :lol: :lol: tőled is kérünk majd képet a gyerekekről :lol: :lol:

Mariann
szerintem ne aggódj,na ezt pont én mondom,kérdezgettem a dokit egyfolytában hogy jó helyen van-e stb.bizony én is alig hiszem hogy van odabennt valaki :lol: :lol:

Norma
én naponta 3X3at használaok az utobol,az a maximum amit lehet :oops: :oops:

Lego
hát ez a pici özi valami zabálnivaló :lol: :lol: :lol: nagyon vigyázz szegénykémre :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok !

Az én dokim azt mondta csak 7.hét után menjek el hozzá, hogy lássunk is vmit, hiába erősködtem, h előbb szeretnék, mert egyáltalán nincsenek terhességi tüneteim. Úgyhogy nyugi, minden rendben lesz - magamnak is ezt mondogatom. Jó hétvégét, pihenjetek sokat !

Kép
boci1234
 
 


a vonalzó vajon miért nem sikerült, tudja valaki ?

Kép
boci1234
 
 


Vörösbegy!

Köszi az Uh-s linkeket!!! :) :)
tényleg fantasztikus, milyen gyorsan "emberszabásúak" lesznek a kis albérlőink :)
ez azért nyújt némi vigaszt, nem??

szeretnék képeket felrakni, de már jó ideje nem sikerül :(
utoljára az "ismerjük meg egymást" gyűjtőcím alatt lévő topicomba raktam fel, azóta alaposan átalakult a Babanet, és a fotómasinánkat is lecseréltük azóta, és óriási képeket fotózunk, kicsinyítéshez meg béna vagyok... :oops:
az iwiwre is felraktam egy db képet magamról, a gyerekekről már nem tudtam, mert azzal az eggyel kimerítettem a keretet :roll:

Boci!

Ne aggódj a tünetek hiánya miatt...két hete még nekem is az volt a problémám, mára már produkálom rendesen a tüneteket ( hétvégén töltöm a 8. hetet)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Boci!

Azt a kódot másold a profilodba, amelyik url-lel kezdődik!!!
menni fog!!

nekem babafalvás vonalzóm van, de egyelőre rejtegetem még magam elől is :lol:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Bibar! természetes, hogy segítek megcsinálom, küldd el privát üziben az adatokat, ha azt akarod, hogy be is illesszem ide a babanetbe akkor azt is küldd el, hogy tudok belépni a nevedben...nem fogok írkálni a nevedben :lol: privát üzit úgy tudsz írni, hogy a vonalzóm alatt rákattintasz a pü-re :lol: várom és szívesen segítek :)
Sheila! valahogyan jó lenne megismerkednünk egymással, mármint képek formájában...egyébként én is dobogós vagyok biztos korelnökileg, 36 leszek decemberben...és én is a második leendő házasságomban élek, ami csodás...2008. május 10-re terveztük az esküvőt, de így most nem tudom...ha 30 kg-t hízok, nem leszek valami szép menyasszony :lol: mert újra lesz szép ruhám, az elsőnél nem volt templomi esküvőnk és az minden vágyam :)
egyébként tényleg a 7 héten bőven elég menni megállapítani a terhességet, nekem a munkahelyem miatt (röntgen) kellett rögtön...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 



Szia Boci! Végre valaki, már bocsánat! Nekem is alig van tüenetem, ma vagyok 5+4. Mondjuk az elég tünet, hogy nem görcsölök és menstruálok :D :D :D :D
Bibar: a 3*3 tán még több is mint a max, én 3*2-ről tudok, hogy tartósan lehet használni, a 3*3 csak rövid időre mehet, úgy tudom.
Sheila: a 2*1 , azt hiszem erre fizetek majd én is be, dokikámmal majd megbeszélem, valahogy nem esne jól ha holmi progi gondok miatt lenne gond később amikor az ember lánya már örül , hogy van szívhangja. Na persze előbb lássuk a kis pulzálást, remélem a 6+4 elég lesz hozzá.
normajeane
 
 


Sziasztok!
Két hét múlva szeretnék hozzátok csatlakozni addig is csendben olvasgatlak titeket :wink: 8-án megyünk szívhangot nézni és megszámolni hányan is laknak a pociban. Pár embert már ismerek innen. Mindenkinek nagyon szép 9 hónapot kívánok :lol:
Vendég
 


Nekem is kell progit szednem 3*2 utro és 3*1 Duphastont.
Vendég
 


szia Pandácska
te is lombikos vagy ugye?talán a kálisok közt láttalak :oops: :oops: ??nekem is 2 hét mulva lesz szivhang :oops: :oops: drukkolok :oops:

Norma
a bmc-ben minden lombikosnak 3x3-at adnak,biztos ami biztos megmaradjon az a picurka :lol: :lol: ,és csak a 12.hétig lehet adni

bibar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: