Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakozom én is hozzátok :D Hát én is a túlsúlyos kismamák közé tartozom. kb 30 kg plusszal kezdtem ezt a terhességet. Harmadik babámat várom. Nem annyira a terhességek alatt híztam meg, inkább köztük. Elsővel 11 kilót hiztam és abból 2 maradt rajtam amikor hazamentem , másodiknál 8 kilót híztam és -1 kg-val jöttem haza a korházból, csakhát azóta... Egyenlőre hányingerem nem nagyon van, így az nem tart vissza az evléstől, esetleg a meleg :wink:
Minden jót!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Hát az első babánál nagyon megrepedt a bőröm, azóta szörnyen néz ki, nem is múlt el. A másodiknál már nem repedt tovább, mivel nem is volt olyan nagy hasam, meg nem is híztam annyit. Remélem most sem fog.
Ma voltam a 12 hetes uh-on. 4x kellett megvizsgálni, mert nem találták az orrcsontot. HAlálosan be voltam sz@rva, mert ha nincs orrcsont, az a down-szindrómára utal. De negyedikre meglett. 10 órától 3/4 3-ig a kórházban dekkoltam. Embertpróbáló, kb.35-36 fok volt a váróteremben. Ez borzasztó. :?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Hát alig bírtam ki, és folyamatosan a síráskerülgetett, hogy nincs-e valami baj. Nem kértemképet, mert nincs 3D- uh, csak sima, az meg nem ér meg szerintem 500 Ft-t.
A bikinivel, nekem szerencsém van, soha nem hordtam, még lánykoromban sem , mert egyszerűen nem szeretem, úgyhogy nem is hiányzik. Mondjuk most már egyberészesben sen szívesen mutogatom magam.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 

 
 

Irigyellek, hogy te már itt tartasz. Nekem olyan lassan megy ilyenkor az idő, főleg a végén voltam így mindíg, hogy azt hittem sose bújnak ki. Ráadásul mindegyik fiam rá is húzott néhány napot, nem siettek erre a világra.
Hát neked sem sétagalopp akkor a terhességed. De nem sokára vége lesz, és majd meglátod, hogy megérte!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Igen nekem is a vége volt mindíg a legnehezebb, az ember számolgatja visszafelé a napokat. Utáltam, amikor valaki megkérdezte, mennyi van hátra, és mondtam, hogy mondjuk 3 vagy 4 hét, és rögtön azt mondták, ó, az már hamar elmegy. Ilyenkor szoktam mondani: ja! neked.
Aki ebben a nagy melegben van nagy pocakkal, azt meg különösen nem iregylem, nem lehet könnyű. Én ebben szerencsés vagyok a két fiam májusi, és januári, és most is januárra várjuk, nem kell a legnagyobb hőségben szenvendem. Bár megjegyzem, így is nehezen bírom.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Hát én is nehezen viselem a hőséget... A fiam augusztusi, szóval vele végigcsináltam egy nyarat nagy pocakosan. Lányom januári, úgy sokkal jobb volt. :D Semmi vizesedés, fáradt se voltam annyira.
Kedden megyek az eggyik orvoshoz, pénteken a másikhoz (még válogatok :oops: ). Izgulok, hogy minden rendben legyen, és remélem ultrahangot is csinál. Szeretném már látni.....
1 kiló már rámjött, de az még nem mérvadó, lehet, hogy a hányingers időszak most jön. Mindkét terhességemnél 8. héten kezdődött. Van valami tippetek, hogy stira ellen mivel kenegessem magam? A Milupa kenőcs nem jött be. :(
Minden jót!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Nahát, mintha az enyémet látnám.
Sajna tényleg így van, aki hajlamos rá, annak hiába minden.
Van egy barátnőm, akinek van egy tündéri 4 éves kisfia. Ő úgy látszik nem hajlamos erre, mert egyetlen csík sincs a hasán. Igaz, 32 hétre szült, de jó nagy pocakja volt, mármint az eredetihez képest.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Ma voltam az egyes számú dokinál, és ultrahangot csinált. Megerősítette a tényt, hogy terhes vagyok, aztán megkérdezte akkor is megtartom, ha kettő. (Nem fenyegetően, inkább kedvesen). Hát meglepődtem..... Az egyik petezsák 11mm-es a másik 9. Szóval eddig mind a kettő fejlődött és majdnem egyformán. Egyenőre csak az egyikben látott valamit, de ezek még csak 6 hetesnek felelnek meg, és az ultrahangja se a legjobb. Két hét múlva kontroll és akkor meglátjuk meg- e van mindkettő és van-e benne valami. Összességében nagyon nyugtalan vagyok. Ezt a két hetet valahogy kibírom. A stírák a jelenlegi állapotban ki is mentek a fejemből,de köszönöm cukika a megnyugtatást, hogy nemcsak én vagyok hajlamos a stírákra.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka, akkor most már lehet gratulálni! De izgi, ha ketten vannak, te szeretnél egyébként ikreket?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Alapvetően örülök ténynek, hogy ikreket várok, vagyis annak indul, de tudom végig fogom parázni az egész terhességet, már most éjszaka összeálmodtam mindenféle hüleséget. DE hát ez csak a következő 1 hónapban realizálódik. Szerintetek meddig történhet meg ez a felszívódás dolog? Hanyadik hétig? Gondolom egy idő után már nem szívódik fel olyan simán, akkor már gáz van...

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Ehhez a felszívódáshoz nem értek. Én mindíg paráztam, hogy nehogy ikreim legyenek, mert hát egy kicsi babával sem könnyű, de kettővel már csak abból áll az ember napja, hogy etetés, pelenkázás. Persz biztos jó lehet, két egyforma picúr, de én nem szeretnék, minden tiszteletem az ikres anyukáké, én biztos bediliznék.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!
Ne halódjon ki ez a topik. Tudom én se írtam egy darabig, de ígérem igyekszem. Szükségem van rátok. Nektek merek majd írni a felfelé kúszó kilókról....... stb
Cukika! Klssz, hogy neked már ilyen képeid is vannak.
Mostmár leszek! Írjatok!
:D :D :D :D :D :D :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Sziasztok lányok!

Lenne egy kérdésem azókhoz,akik már szültek vagy volt már hasonló próblémájuk. :roll:
Kb két kete görcsölni kezdett a combóm,de most egy hete nár nem csak görcsöl hanem fáj is.Elösször magnézium hiányra gyanakódtam,de jobban megnéztem a lábamat,és egy vastag eret látok előtünni.Csak nagyon alaposan megvizsgálva látszik az ér.
Ja és voltam a belgyógyászaton a vizsgálaton ,és ott mondtam,hogy mi a próblémám,de a doki vállvetve,azt mondta,hogy maga túlsúlyos és még fájni is fog.Evvel elintézte a dolgot.
Vettem egy krémet,de nem sok mindent használ.
Volt már valamelyikötöknek hasonló gondja??? :roll:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni, nem lehet, hogys egy kezdődő viszér? Szard le a dokit, ha mnésza védőnőhöz, mutasd meg neki, ő is biztos tudja, mi az.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csajok, olyan szuper vagyok, hogy csak na. Reggel méreckedtem, a súlyom 89,5 kiló, ami azt jelenti, hogy fogytam 2 kilót, mióta terhes vagyok. De nem tudom, hogy csináltam, mondjuk eléggé figyelek arra, mit is kajálok. Csak ne kiabáljam el.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Na ilyen se volt még, hogy valakivel egyszerre vagyok itt.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


De jó neked, már nincs soki hátra. Úgy szeretnék már én is itt tartani.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Cukika!Csibe!

Köszike a válszaszokat!
Szerintem is visszér lessz.
De mindenképpen megmutatóm a védönönek,addig meg bízok a csoda krémekben :lol:
Ez a bunkó orvos a kötelező belgyógyászati vizsgálaton volt,sose látom többet!! :evil:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


bocsika válaszokat!
Elgépeltem :roll:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Még nem írtam ide, csak párszor olvastalak titeket! Pár emberrel beszéltem már másik topikba is, de jó, hogy vannak sorstársaim :)

Bár én most pont nem vagyok terhes, de jövő tavasszal tervezzük a következő bébit :) És hát evvel a mostani lurkóval is felszedtem 30 kilót, amiből még csak 15 ment le, szóval még van mit kűzdenem, hogy a terhességem elötti súlyomat visszakapjam, bár az is sok, mert az is a versenysúlyom felett van 10 kilóval, de hát most van egy kis időm, talán sikerül...updattel, vagy a 90 napossal, még nem tudom, de jövőhéten kezdek el komolyan fogyózni! Mert nem bírom magam! :?

Ötletek? :)

Ja, mindenkinek gratula a babához, jó pocakosodást :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra, a 90 napos diétát felejtsd el! Nem egészséges, az update viszont jó, inkább lassan, de biztosan fogyj, minthogy kárt tegyél magadban!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Komolyan nem egészséges? :shock:

Pár éve én azt csináltam, le is fogytam 15 kilót, de mondjuk fájt mindenem az is biztos...most hogy mondod valahogy akkor kezdett el fájni az én hátam...lehet az is attól van...vagy most csak kombinálok? :roll:

Az updatenek jobban utána kell néznem, azt nem ismerem annyira, de majd tőletek kérek tanácsot, hogy honnan tájékozódjak :)

Ja, ésa vércsoport szerinti diétába ti hisztek?

Milyen érzés pocakosnak lenni? Szeretitek? Én eleinte imádtam, de a végén már csak azt vártam, hogy kint legyen! Most nagyon nem hiányozna még egy terhesség, de olyan jó olyanok közt lenni akik azok! Tegyetek fel sok sok pocakos képet :) Ugy szeretem nézegetni :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Az updatenek utána nézhetsz norbi honlapján is. www.norbiupdate.hu
Én a terthességem előtt azzal fogytam 4 kilót, kb. 3 hét alatt. Ez normális fogyás, ennél többet nem ajánlott. Egyébként az update nekem csak úgy működött, hogy a kalóriákat is számoltam.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Na az a 4 kiló 3 hét alatt nem hangzik olyan rosszul :D

Mindjárt megyek is és utánanézek :)

Köszi a tippet :)

Ja, és a kalóriákat hogy számoltad? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


akíra írta:Na az a 4 kiló 3 hét alatt nem hangzik olyan rosszul :D

Mindjárt megyek is és utánanézek :)

Köszi a tippet :)

Ja, és a kalóriákat hogy számoltad? :roll:


Ki kell számolnod, hogy mennyi a napi kcal szükségleted, majd megnézem, hogy hol lehet, mert már elfelejtettem. Azt le kell csökkenteni, 500 kcallal, de nem szabad 1200-1300 kcalnál kevesebbet enni. Az élelmiszerekre rá van írva a kcal tartalom, abból ki tudod számolni, főleg ha van konyhai mérleged. A főtt kajáknál meg úgy csináltam, hogy kiszámoltam az alapanyagokat, lemértem, hogy mennyi lett az egész, és azt elosztottam annyival, amennyit kimertem magamnak. Egy kicsit macerás, de megéri, és ha elérted a kívánt súlyt, akkor már nem kell számolni a mennyiséget, csak betartani a kódokat. Persze akkor sem lehet ész nélkül zabálni. Régen a norbifórumon tanultam sok mindent, de az a fórum megszűnt. Viszont akik megmaradtunk, csináltunk külön egy fogyis fórumot, ha érdekel, itt tudsz regizni: www.fogyi-club.extra.hu/forum Sok hasznos információt kaphatsz, van egy fiatal srác, aki HMG, aki nagyon ért ehhez a témához, tőle kérdezhetsz bármit szívesen válaszol.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziaasztok!

Cukika jó volt nézni a pocakos képeket. Igazán téged nem is sorolnálak a túlsúlyos kismamák közé. Ahogy elnézem csak a hasadra ment minden. Jó hamar elkezdett nőni a hasad. A 16 hetes képen nagyon meglepődtem. Az olyan hamar eljön és már ennyire látszana. Igaz én most így 8 hetesen is látok már minimális változást. Az up-date-ot lehet nagyon lazán is csinálni, meg szigorúan (pl kalóriaszámolással, ahogy Csibe írta.). Szerintetek terhesen is lehet up-date szerint étkezni? Persze a mennyiséget nem nagyon korlátozni ésszerűen! Kezd az étvágyam nőni. Ha meg émelygek,akkor is az segít ha eszek egy pár falatot. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Bocs a sok gépelési hibáért!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


pumperka írta:Sziaasztok!

Cukika jó volt nézni a pocakos képeket. Igazán téged nem is sorolnálak a túlsúlyos kismamák közé. Ahogy elnézem csak a hasadra ment minden. Jó hamar elkezdett nőni a hasad. A 16 hetes képen nagyon meglepődtem. Az olyan hamar eljön és már ennyire látszana. Igaz én most így 8 hetesen is látok már minimális változást. Az up-date-ot lehet nagyon lazán is csinálni, meg szigorúan (pl kalóriaszámolással, ahogy Csibe írta.). Szerintetek terhesen is lehet up-date szerint étkezni? Persze a mennyiséget nem nagyon korlátozni ésszerűen! Kezd az étvágyam nőni. Ha meg émelygek,akkor is az segít ha eszek egy pár falatot. :D


Nyugodtam update-jetek terhesség alatt, de csak ésszel. Ilyenkor eleve több a kcal szükséglet, nem szabd lecsökkenteni. De ha a kódokat, betartjátok, az már jó. És ami fontos, kerüljétek a fehér lisztes cuccokat, és cukrozott dolgokat!
Pont most beszéltem a védőnővel, aki lecseszett, mert fogytam 2 kilót. Mondtam neki, hogy undorodom a hústól, azt mondta, egyek helyette barna rizst, lencsét, borsót, teljeskiörlésű kenyeret, zabpelyhet, nem cukrozott müzliket, meg ilyeneke. Az ud is ezt szorgalémazza, mondtam neki, hogy akkor semmi gond, mivel évek óta így táplálkozom.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Köszönöm a tippeket :)

Belevetem magam az updatebe :)

Remélem összejön :)
Mert tudom, hogy amint megint terhes leszek megint jó sokat felszedek! Mert hát ilyen vagyok sajnos, de hát addig kűzdök :lol:

Nagyon szépek a pocis képek! Jól áll neked a terhesség :)

Én imádtam, mert volt mire fognom a súlyomat :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na én is belevetettem magam az update tanulmányozásába. Most még van itthon egy két kaja (pl kalács, gyümölcsös joghurt) ami ha elfogy utánna megpróbálom a szombati bevásárlásnál másfajta dolgokat beszerezni. Husit is csirkemellet veszek. Én nagyon gyakran kenyérsütővel sütök kenyeret, de az max 1/4-ben bírja a teljes kiörlésű lisztet egyébként ragacs lesz, többi rozsliszt szokott lenni(nem teljes kiörlésű). Gondolom ez is valami, a bolti fehér kenyerekhez képest ami tele van adalékokkal is.

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Elég nagy a választék, csak sajna egyre kevesebb üzletben árusítják. A konkurencia lenyomja őket. Régebben volt a tescóban 40 dekás norbis párizsi, ami isteni finom volt, 80% hústartalommal, de már régóta nem láttam. A csokipudingja is jó. A kenyere nekem Annyira nem ízlik, én a csomagolt teljeskiörlésű tönkölybúza kenyeret veszem.
Tegnap voltam a védőnőnél, aki lecseszett, meret fogytam 2-3 kilót. Normális ez?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


csibe76 írta:Elég nagy a választék, csak sajna egyre kevesebb üzletben árusítják. A konkurencia lenyomja őket. Régebben volt a tescóban 40 dekás norbis párizsi, ami isteni finom volt, 80% hústartalommal, de már régóta nem láttam. A csokipudingja is jó. A kenyere nekem Annyira nem ízlik, én a csomagolt teljeskiörlésű tönkölybúza kenyeret veszem.
Tegnap voltam a védőnőnél, aki lecseszett, meret fogytam 2-3 kilót. Normális ez?


Ja ezt már írtam.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Reggel mértem magam, és két kiló felugrott rám az elmúlt 4 hétben. Nem lesz ez így jó..... :evil: Bár rajtam egy két kiló mindig mozgott le fől, akár egy héten belül is. Muszáj összeszednem magam. :(

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


le-föl

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


SZiasztok lányok!

jaj ezek a fránya kilók!

Igértem,hogy beszámolok mi volt a dokinál!
Érfal erősitőt kell szednem a fájó viszeremre! :roll:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!
Már egy ideje olvasgatok itt mindenféle témában, de csak most regisztráltam.
Gondoltam én is hozzászólok, kérdezősködöm , okulok stb.
Még nem tudom, hogy babát várok-e, de már van némi súlyfeleslegem. 160 cm vagyok, és 78 kg. Mik a tapasztalatok? Nem nagyon szeretném elérni a 100kg-os "álomhatárt"!!! :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem írta:Sziasztok!
Már egy ideje olvasgatok itt mindenféle témában, de csak most regisztráltam.
Gondoltam én is hozzászólok, kérdezősködöm , okulok stb.
Még nem tudom, hogy babát várok-e, de már van némi súlyfeleslegem. 160 cm vagyok, és 78 kg. Mik a tapasztalatok? Nem nagyon szeretném elérni a 100kg-os "álomhatárt"!!! :(


Nem is kell,hogy 100 kiló legyél. Ha ügyes vagy, a terhesség alatt nem hízol többet 8-10 kilónál, az pedig a szülés után le is megy. Nem fogyózz, amíg babát vársz, csak arra figyelj, hogy mit eszel, szóval ne legyen hízókúra. Az igazi fogyival majd ráérsz a szopttás után foglalkozni, addig figyelj a minőségre, és ne ess túlzásokba, kerüld a süteményeket, a cukros, zsíros kajáka, és akkor nem lesz gond. Eygél sok gyümölcsöt, zöldséget, főzelékeket, és sovány húsokat. A fehér lisztes kenyér helyett válaszd inkább a teljes kiőrlésű lisztből készült pékárukat. Röviden ennyi.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Köszönöm a választ! Egyébként egy évvel ezelőtt még 58 kg voltam. Ennyi idő alatt sikerült felszednem a kilókat. Megismerkedtem a férjemmel, és hipp hopp a boldog élet felpakolta rám a kilókat. Bár neki így nagyon tetszem, de mindenképpen szeretném a régi alakomat.
Egyébként nem bírtam ki és csináltam egy tesztet MEGINT ma hajnalban, és nagyon halvány lett a második csíkom. A halványnál is halványabb. Csak július 21 óta próbálkozunk, mert akkor volt az esküvőnk.
Szóval nem merek nekiállni a fogyinak, mert ki tudja, lehet, hogy tényleg ott van már a baba! Ja egyébként ikreket szeretnénk!
Apukámtól még egy kondigépet is kaptam, de még nem mertem igénybe venni. Ugyanis nem tudom, hogy mennyire árthatok vele. Régebben sokat tornáztam, így tudtam megtartani az 58 kg-ot. Most nem merek, mert ha én belendültem, akkor izzadásig naponta kétszer is. Elég keményen...
Még valami: a férjem 100%-ban biztos benne, hogy babát várunk.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


A nagyon halvány csík is jelenthet valamit. Nekem, amikor a második fiammal terhes lettem, először nem jelent meg, csak egy csík, de nem dobtam ki a tesztet, feltettem a fürdőszoba polcra, és néhány óra múlva ránéztem és akkor ott volt egy halvány kis csík a tesztcsík mellett. :D Drukkolok, hogy összejöjjön nektek is. Ez az első babátok lesz?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Igen az első. 23 éves leszek februárban, de szerintem ez megfelelő kor az anyagsághoz. Férjem 43 éves. Neki már van három gyereke az első házasságából.
Ma egész nap a tesztemet nézegetem.... :( Ott a halvány csík, de.....rossz ez a "Nem tudom mi van" dolog.... :cry:
Tegnap is olvastam egy csomót itt a babaneten mindenféle témában, és csak sírtam és sírtam, hogy vajon mikor lesz ott nekem is a bíztató két csíkocska....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csibe76 a kajára visszatérve:
Nem szeretem az édességet, meg a mindenféle hízlalós kajákat. Szerintem a túlsúlyom a mozgáshiányom következménye, mivel irodában dolgozom, és ez napi 9 óra ülést jelent, kivéve péntek akkor 6 óra munkaidő.
Figyu? Van olyan , hogy valaki mindig egy kaját enne? Minden este sütök krumpli babát. Lehet, hogy valaki ez beré, tócsi, egérke stb néven ismeri. Krumpliból készül+só+bors+liszt, de lehet még beletenni hagymát,tojást stb ki hogy szereti.
Egyik nap az egyik kaját látni, meg főként szagolni sem bírom...a másik nap pedig megeszem....
Ez miért van??? Normális vagyok???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:30-kor.
bibolya
 
 


Szia Ibolya!

Krumpli baba:
Hozzávalók: természetesen krumpli, bors, só, liszt.
A krumlit meg kell hámozni , aztán megreszelni. Ne nagyra, hanem kicsire. Hozzáadsz kb 1-2 kávéskanál sót, inkább először kevesebbet, aztán ha kisütöd az elsőt, úgyis érzed, hogy mi kell még bele. Aztán lisztet (hát nem tudom, én mindig csak pakolok bele valamennyit, aztán jó lesz) Annyit tegyél bele, ami kb felszívja a krumpli nedvességét. ok? Aztán meg a bors. Ezt is embere válogatja, én mostanában igencsak rákaptam a csípős dolgokra, úgyhogy én rakok bele bőven. Szerintem szórd meg, egyébként nem nagyon lehet érezni benne a borsot.
Aztán minden benne van. kererd össze. olajban kell kisütni. Akkora legyen, mint egy átlagos rántott hús.
Remélem, hogy érthetően írtam le.
Nagyon finom. Tegnap este is ezt ettem. és ettem hozzá csak simán lila hagymát, mert nagyon megkívántam.
Ja múltkor olyat ettem, hogy rántott krumplit erős pistáva. Hm? Fincsi. Meg ettem már mustáros hagymát. Szóval jóba vagyok az ilyen extra kajákkal....Ja és a mustáros uborka is nagyon fincsi!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem, nem akarlak elkeseríteni, de az tócsi(nálun így hívják), nagyon is hízlal, eleve a krumplinak magas a szénhidráttartalma, ha meg olajban sütöd, az sem jó. Ha minden képpen ilyesmit kívánsz, akkor próbáld meg este enni.
Ha érdekel, hogy lehet fini kajákat nem hítlalóan elkészíteni, gyere ide: www.fogyi-club.extra.hu/forum Én is sokat lógok ott, a kis csapatunk még a régi Norbis fórumról maradt meg, amit azóta sajnos megszüntettek. Kaphatsz egy csomó jó tanácsot, tapasztalt fogyókúrázóktól, és van receptes topic is, érdemes megnézagatni, a csajok általában olyan recepteket írnak be, ami már ki van próbálva, és mind olyan, ami nem hízlal. Szívesen látunk mindenkit, aki figyelni akar magára, főleg a súlyára.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Úgy akartam írni, hogy próbáld meg NEM este enni, így helyes!!!!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Köszi a jó tanácsokat!
Norbival én is tornáztam...elég sokat!!! De a fogyókúra nekem annyira nem jön be. Elég finnyás vagyok. nagyon kevés olyan kaja van, amit jóízűen meg tudok enni. Be fogok nézni ígérem a fogyisokhoz, ha aktuális lesz a dolog....
De most nagyon a babára koncentrálok a férjemmel.
És tudom, hogy ESTE NEM SZABAD ENNI. De sajnos olyan is előfordul, hogy éjszaka eszünk a férjemmel, mert akkor érünk haza...egyszer egy héten biztosan van ilyen eset.
Majd csak sikerül valahogyan megszabadulni a kilóktól!!!
Köszi a tippeket.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:31-kor.
bibolya
 
 


Persze. Tudom, hogy mivel jár a túlsúly....sajnos...
Úgy érzem, hogy tudok magamnak megálljt parancsolni!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Cukika!

Jó hallani tőled is, hogy a halvány csík is csík. Még mindig ott van a teszten.... :)
szerdán kellene megjönnie.
Nálam az a történet, hogy feltételezem, hogy július 22.-én jött össze, mert rá következő héten 26. án csütörtökön kellett megjönnie. Meg is jött , de nem volt tovább kettő napnál, aztán ennyi. És nagyon gyenge volt...alig valami. Utána olvastam, és azt írják , hogy van ilyen.De az is lehet, hogy az izgalmak miatt, mert júli 21.-én volt az esküvőnk. Persze 22 délután már neki is álltunk a baba projektnek.... :D
Oksi kondizást továbbra is hanyagolni fogom!!!
NAgyon izgulok, hogy mi van....férjem 100% ig biztos benne, hogy baba van.
De ha megjön, akkor nagyon-nagyon szomorú leszek.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Cukika!
Már megvan a teszt. Itt van az asztalomon. Tuti, hogy holnap megcsinálom. Egyébként holnap kéne megjönnie.....De nem fog, ugye????????
Köszi a bíztatást!
Írok a fejleményekről holnap reggel, ha tudok

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: