Új privát üzeneted érkezett!

Meri köszönöm a névnapi köszöntést!
Remélem valóra válik az álmod, és március lesz a Te hónapod! Már nem kell sokat aludni és kiderül! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, utólagosan is BOLDOG NÉVNAPOT!!! 8)

Csajok olyan rossz, hogy ilyen keveset írtok :cry: Jó, én se jövök túl gyakran, de csak azért, mert rátok várok hihi :D

Meri, ha a vágy erősödött, akkor biztosan hamar beköltözik a picike, hisz senki se szereti a bizonytalamságot... 8) Egyébként nagyon örülök, hogy írgy érzed :)

Gigi, mai uh után kérlek azonnal írd meg, hogy mi volt, drukkolok ám, tudod! :roll:

Képzeljétek még mindig nem jött meg, a mai tesztem pedig + :D
Ez a 15. dpo, úgyhogy még csak halkan mondom ám, hogy úgy érzem sikerült :oops: :D
Viszont nagyon fáj a petefészkem, de nem az amelyikben a tüsző érett, hanem a másik :? Holnap megyek a dokimhoz, akkor is ha semmit nem fog még látni, sztem nekem is szükség lesz egy kis hormonpótlásra, bár hála az égnek nem barnázok, és nem fáj semmi, a petefészkem is csak néha szúr be, de nem egyfolytában :roll: Ja, és párom még semmit se tud, de ma megjegyezte, hogy olyan más az arcom... Azt mondta, sugázom mostanában, és mindezt úgy mondja, hogy kb azt se venné észre, ha szőkén mennék haza :lol:

Drukkoljatok nekem is léccike, hogy ma se jöjjön meg :oops:

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Ildiko utolag is boldog névnapot kívánok.

Sajna nem jött össze a hónap csütörtökön leesett a hőm péntek reggelre meg megjött, nem tudom mi lett a havimmal, az elmúlt fél évben rendszeresen 34 napra jött meg. Nem baj, igazából nem vagyok elkeseredve, igyekszem nem stresszelni magam a baba témán mert félek, hogy ezért nem dikerül, mondjuk ez nem mindig sikerül.

A hónapban majd összejön.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

 
 

Köszönöm a köszöntéseket így utólag is!

Anna! De jó!!!!!! Remélem holnap a dokid is meg fog ebben erősíteni!!!! Nagyon drukkolok, és írd meg, ha már tudsz valami biztosat!!!!

Andi! Sajnálom! :cry: De tudjátok ezek a babák nagyon tudják, hogy mikor kell jönniük, csak erről elfelejtenek minket értesíteni, és mi meg csak várjuk őket!

Nekem most a hangulatom a béka segge alatt van. Nem tudom miért..... Nincs kedvem semmihez. Már délelőtt kimentünk az udvarra, és beszívtam egy kis napfényt, hogy ne legyek olyan depis. A hőm is teljesen megzavarodot, ez az lh teszt is teljesen megzavart. Azt hiszem feladom ezt a hónapot. Valószínűleg nekem még várnom kell, hogy újra helyreálljanak a dolgok, mert egyik nap nincs semmi, a másik nap vagy vérezgetek egy kicsit, vagy barnázgatok. Számomra így az együttlétek se olyan élvezhetőek, persze azért leküzdöm ezt a problémámat valahogy, és mindent elkövetünk, hogy hátha...... Lehet, hogy én mégis csak megrázogatom azt a tündérlétrát, mert lehet, hogy elakadt az én babám! :lol:
Vendég
 


Anna nagyon örülök a + tesztenek remélem most már minden rendben lesz én nagyon szorítok:

Ildi:
Az én napom is elég pocsék annyira görcsöltem, hogy gyógyszert kellett bevennem , pedig már évek óta nem fájt a hasam a havim alatt. Nem tudom mi történt velem odabent, de igyekszem pozitív jelnek venni.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


hali,
ááááááááááááááááááááááááááááááááá,tegnap este írtam egy csomót és most visszakerestem és nincs sehol :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kivagyok ettől a babanettől néha :twisted:

little,
neked sok boldogságot utólag is :wink: és óvatosan azzal a létrával mert én annyit ráztam hogy a következő lett belőle :shock: :ma 13.cn,uh: egy tüsző a jobban,egy a balban,egy meg megrepedt vmikor úgy a 9.napon úgy hogy a 8on még véres folyásom volt :shock: :shock: :shock: hogy ebből a kettőből mi lesz azt ember nem tudja,jövö héten uh újra de már nem érdekel mert akkor sem vállalom be a kettőt :cry: szóval nálunk most májusig pihi :cry: :cry: :cry: ja és olyan szinten hülye a szervezetem ebben a ciklusban hogy semmit nem értek már :evil: :evil: :evil:

anna,
te úgyis tudod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


meri,
te hol?ennyit beszélsz a babád lelkével :wink: ?

andi,
én is sajnálom :( :( :( :( de szuper hogy ilyen + vagy,vhogy most engem sem csinál ki ez ahónap ugrott meg hogy szünet jön :roll: úgyis jobb tavasszal szülni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hú Gigi! Ez nem semmi!!!! Ennyi tüszőt! Kár, hogy csak a két petefészkedet nézték meg, mert lehet, hogy még máshol is van! :lol:
Azt hiszem most az én szervezetem se semmi. A ferty szerintem meg fogja adni magát, mert nem fogja tudni értelmezni a görbémet! Tiszta káosz az egész. Tegnap és ma reggel olyan hányingerrel ébredtem, hogy azt hittem egyből kijön minden. A bal cicim annyira fáj, hogy már feküdni sem tudok azon a felén! De tuti nem azért, mert baba készülődik odabent, csak szórakoztat a szervezetem, hogy egyáltalán ne tudjam, hogy mi a helyzet! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi!
Miért mondod, hogy el vagyok tűnve??? Tegnap és tegnapelőtt is beszéltem Annával, csak te nem voltál sehol!!! :D:D:D

Anna!
Szerintem ne aggódj! Miért jönne meg??? :D De azért irány a doki szúrkálásügyben. :)

Andi!
Ne haragudj, de én elvesztettem a fonalat: ez a hónap hosszabb volt, mint az előzőek? Vagy mi? Teszteltél? Görbe? Fejtsd ki, légy szíves, hadd értsem én is! :D

Gigi!
És mit írtál, ami eltűnt???
A 9. napon megrepedt egy tüsző?????? Az mitől??? De attól, hogy több petesejt van, még nem feltétlenül lesz több baba!!! Kicsit pozitívabban, kérlek! Bár a lazítás-lazulás asszem jót fog tenni. :D:D:D De azért védekezni nem fogtok, ugye? :D

Ildi!
Küldök neked egy kis pozitív hangulatot!!! Mert az enyém most teljesen rendben van, jut belőle másnak is! :D tessék sokat napfürdőzni, jót tesz! :D:D:D Amúgy te most hol is tartasz?

Lányok, igazán csinálhatnátok vonalzókat, vagy legalább kérem újra az aláírások mellé a cn.okat is! :D

Én még mindig jól vagyok, bár nem tudom, meddig lesz ez így.. Ez az első hónapom, amiben úgy igazán bízom...

Teszek fel egy görbét, hátha ti is kedvet kaptok. :D Ha méri még egyáltalán valaki a hőjét rajtam kívül. :D:D:D


Kép

meri
 
 


Sziasztok!

Meri, nagyon tetszik a görbéd, és drukkolok, hogy a vége is ilyen szépen alakuljon 8)

Gigi :cry: :cry: :cry: :cry: Hogy vagy? :cry:

Andi, drukkolok ehhez a hónaphoz Neked is 8)

Little, pihengess, biztos nagyon megviselte a szervezetedet ez az egész :cry:

És akor most jöjjön a csodaszép tesztem :) Végre sikerült kissebb képet csinálnom róla, és így már Nektek is megtudom mutatni :oops: Olyanolyanolyan boldog vagyok :)

Kép

Puszi Nektek, és írjatok!!!
Vendég
 


meri,
ja jó,nem modta anna hogy kiközösítettetek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem tom már mit írtam,nagyjából nyávogtam midenért :wink: és igen megrepedt egy a 9.nap környékén és passz hogy mitől az meg még jobban passz hogy hogy került oda az ami megrepedt mert hogy a 7.nap még clostyt szedtem :shock: és a 8on meg még mensiztem kicsit :roll: és igen,nyáron egy tüszőből lett két baba most lehet a kettőből egy lesz de még gondolkodom hogy mit csináljunk :oops:tudod most már nem hiszek anyira a petevezeték elzáródásomban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de sebaj,gumit tuti nem húzunk,csak mondjuk nem sexelünk :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

anna,
itt :lol: kerestelek msnen de már nem voltál :cry: doki után hívjál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és kérlek akkor kérdezd meg nekem amiről beszéltünk :wink:

little,
igen,gondoltam én is hogy nézzük meg a vesémet meg májamat :lol: :lol: :lol: kavalkádra meg én aztán most semmit nem mondok,novemberben volt aműtéttem és mostanra hülyült meg a szervezetem :shock: persze még jobban mert eddig is dilis volt :?

gigi 14.cn 8)
Vendég
 


Szijjjjasztok!

Húúúú, csajok nálam megint pörgés van! :D:D:D Nem bírok leállni! :D:D:D Tiszta jó kedvem van ettől a napsütéstől. :D

Ma nézegettem az előző görbéimet, és találtam valami érdekeset! Nézzétek csak! Tök furi, nem?

Ez a novemberi:
Kép

Ez meg a mostani:
Kép

Gigi!
Én továbbra is azt mondom neked, hagynod kéne magad kicsit sodródni... :twisted: :twisted: :twisted:

Anna!
Itt is elmondom: nagyon örülök a pozitív tesztednek!!! És nagyon kíváncsi vagyok, mit mond a doki, úgyhogy tessék beszámolni!!!! :)

meri
 
 


GIGI!!!
Akarok már végre beszélni veled!!!!! :( Napok óta nem beszéltünk!!!!

meri
 
 


Meri!

kop-kop.
jó helyen járok?
vedresandi
 
 


Írok ide is, mert Meritől fegyelmit kapok, hogy csak a másik topikba írtam! :lol:

Annácska! NAGYON NAGY GRATULA A TESZTHEZ!

Gigi! Jelentkezz, mert Meri nagyon pörög és nem bír magával! :lol:

Nálam a helyzet továbbra is változatlan. Össze-vissza működöm, jönnek az álterhes tüneteim, és már kicsit ki vagyok ettől az állandó vérezgetéstől.A cicim olyan nehéz, hogy a lépcsőn már úgy jövök le, hogy fogom, mivel nem túl nagyok, így ha lehet nem hordok melltartót, mert nem szeretem. 3 napja nagyon rosszul vagyok reggelente, hányingerem van, ami délelőtt el is múlik. A görbém viszont olyan szörnyű, hogy az már csúcs. Már értelmezni sincs értelme. Ha most terhes leszek, az maga lesz a csoda!
Vendég
 


Szia Andi! Szerintem igen! :lol: :lol: :lol:

Én meg azt hittem, hogy rossz helyre írtam! Örülök, hogy átjöttél!
Vendég
 


Szia Andi!
Jó helyen jársz! Gyors voltál! :D

Ildi!
Kapd is össze magad, mert ma nagyon formában vagyok! :D:D:D Csodák márpedig vannak! ;)

meri
 
 


föld hívta zuzmót,föld hívta zuzmot,zuzmo jelentkezik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meri,
ma este vagyok :wink:

andi,
szia,kicsit többet magadról ha lehetne :lol: :lol: :lol: ez így édes kevés ám nálunk :wink: de örülünk neked :D honnan is jöttél át?mit tud little amit én nem :mrgreen:
Vendég
 


Ildi, most fogtam föl, hogy mi az előbb menni készültünk! :D:D:D
Ja, tudom már, azért jöttem vissza, mert benéztem még ide, és még utoljára körbenéztem, és láttam, hogy Andi válaszolt! :D:D:D

Andi, szerintem akkor pár nap eltéréssel most mind a hárman közel ugyanott járunk. :D

Imádom a tavaszt!!!! Hátha csupa jót hoz!!! Még a dokinénim is azt írta, a tavasz beindítja a babesőt!!! :D:D:D

meri
 
 


Szijjjjjjja, Gigi!

Andit majdnem egyszerre találtuk Ildivel egy friss topikban, hogy 2007 decemberére babár szeretne. :D
Aztán jól idecsaltuk! :) Szegény még nem tudja, mi vár rá! :D:D:D
Tök jó, hgy ma este vagy, mert én meg mindjárt megyek. :(

meri
 
 


Na szóval!!!!

Mindenkinek Derűs Estét!

Hol kezdjem:Anyukám mondta, hogy 3 évesen 10kilo 70 deka voltam :lol: :lol: :lol:

Na de most komolyan.

Elváltam, most boldog vagyok,szeretnénk közös babát, a fiam is szeretné (mert ez szempont).

Ferbuár 28án levették a spirálomat, és neki láttunk az éleslövészetnek.Tünetekből ítélve mesterlövész a párom, de 24én kellene megjönni.Addig türelem :lol:

Röviden ennyi.

Minden kérdésre szívesen válaszolok.

üdv.: andi
vedresandi
 
 


Andi!
Hát tényleg röviden foglaltad össze. :D
Na mi mindenre vagyunk kíváncsiak? Bármiféle előzményre például... Arra, hogy hány éves vagy. Esetleg arra, hogy mivel foglalkozol... Hát most kb. ennyi jutott eszmbe. :)

Én mára el is köszönök. :)

Kellemes estét mindenkinek! :wink:

meri
 
 


Na akkor bemásolom az életrajzomat :lol: :lol: :lol:

Egyébként 35 leszek júniusban, a fiam 13 éves.
Filmeket, reklámfilmeket gyártok, nem unatkozom.

Az előzménynek számít, hogy a spirál levéltele után hányszor és hogyan csináltuk :?: :?: :?:
vedresandi
 
 


Gyors voltam, van még pici időm, hát benéztem. :)

Jól van, Andi, látom sikerülni fog beilleszkedni a csapatba! :D:D:D:D:D
Egyébként milyen tüneteid vannak?

meri
 
 


Meri

A szokásos papírforma...csak kicsit szkeptikus vagyok, mert nem gondoltam, ha sikerült, akkor minnyá elsőre.
(hányinger,émelygés,pisi sokszor, még éjjel is, pedig mormota vagyok,álomkór, és megkívánok ezt azt, és nem kívánom, amit eddig, és ég a belem :roll: :roll: :roll: )
Nem vagyok beteges, mert a munkám ami heti 6 nap, napi 12 óra nincs időm nyavajogni, ezért gondolom....csak gondolom.

Nézegettem itt fórumokban a görbéket, nekem kinai, ezért nem is fogok csinálni, mert szerintem nem ezen múlik.
vedresandi
 
 


Azt viszont látom, Ti jobban otthon vagytok ebben a témában (a görbék és egyebek).

Szerintetek az éleslövészet napja, és a tünetek ismeretében, mikor érdemes tesztet csinálni :?:

Illik megvárni, hogy nem jön meg :?: :?:
vedresandi
 
 


Oké, értem, csak azért kérdeztem, mert nekem korainak tűnt. :)
A görbéket nem azért gyárjuk ám, mert abból lesz a baba. :D:D:D Hanem azért, hogy tudjuk, kell-e szaladni dokihoz, meg hogy tudjuk, mindent megtettünk-e. Meg egyszerűen azért, hogy elfoglaljuk magunkat. :D:D:D

meri
 
 


ÁÁÁÁ mán értem.
Akko én nem csinálok, mert van elég dógom.
Bízom abban, hogy ha jönnie kell, akko jön :lol: :lol: :lol:

Egyébként nekem is korainak tűnt, de ha vírus, vagy egyéb, akkor nem mindennapos, és nem úgy, ahogy érzem őket.
vedresandi
 
 


Na várj! Mikor jött meg utoljára? Mikor volt az éleslövészet?
Egyébként igen: érdemes megvárni a várható mensi ip.-ját

meri
 
 


febr 24-én volt meg utoljára.
28 napot tartom, mert jókislány vagyok.Ha jól számolok akkor márc.24én kell majd megjönnie.
éleslövészet volt (hálószoba titkok nélkül) márc.1,2,4,6,10.
na jó, ez má intim szféra :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Akkor valszeg 9-én volt pé. Amihez a 10-i akció teljesen tökéletes!!! A tünetekhez viszont még igen-igen korai. Kb. egy hét telik el a beágyazódásig. Akkor kezd el termelődni az a hormon is, amit a teszt kimutat, meg ami okozhatja a tüneteket. Ma vagy a 18. ciklusnapon, és a 4. dpo-n (pé. utáni napok száma). 21-nél előbb szerintem nem érdemes tesztelni.
De!!! Miután bármi lehetséges, simán lehet egy soron kívüli tüszőrepi is, és akkor már simán meg is termékenyülhetett, és akár be is ágyazódhatott. Csodának számít, de mindannyian hallottunk már ilyet! :D:D:D
Ha meg nem, akkor ezek pszichés tünetek, nekünk is szoktak ilyenek lenni. :D:D:D

meri
 
 


andi,
ok,asszem nagyon jó helyre jöttél :lol: :lol: :lol: :lol: teccel nekem :wink: bakker ha mi is így löttőnk volna akkor most reménykedhetnék,áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,nem cserélünk dátumokat :lol: :lol: ?
ja és a pétől számolva a 12.napon már tesztelhetsz :wink: én maratoni módon a8.nap kezdem :oops:
Vendég
 


Meri!

Amit írtál, azt értem, de szerintem a 10-i előtt már sikerülhetett, mert hatodikától vannak a tünetek, folyamatosan.

Én is gondoltam pszichés tünetre, de szerintem az nálam azért nem annyira lehetséges, mert nekem már van gyerekem,még nem szembesültem hónapról hónapra azzal, hogy mármegint megjött.

persze lehet, hogy rosszul gondolom.
vedresandi
 
 


Gigi!

Már teszteltem egyet, mert a párom nem hagyott élni, de negatív lett :twisted:

Egyébként én az 1-én 2-án történt eksönre esküszöm, és akkor már talán a reggeli első már akár lehetne pozitív is :roll: :roll:
vedresandi
 
 


Andi, drukkolunk, hogy úgy legyen! ;)

meri
 
 


MEri!

Tényleg tök jó lenne, mert annyit dolgoztam az elmúlt 3 évben, hogy kicsit tölteném mással az időmet.

Dani már nagy cula, a kiskamasz kor meglepetéseivel küzdök :roll: :roll: :roll:

Ha most nem, akkor lövünk tovább...
vedresandi
 
 


jó reggelt csajok

depis vagyok úgyhogy ma rám ne számítsatok :(

puszi

gigiakia15.cnonvanésmárvoltegypéjeésnemtudnileszemégegy :roll: :cry:
Vendég
 


Jó regg Lányok!!!!

Süt a napocska.... :lol:

Gigi?
Mi a baj????
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Andi :D De jó, hogy itt vagy, bár nem ismerjük egymást, de nagyon örülök Neked én is :D

Meri, hogy áll a hőd? 8)

Gigi! Puszi :D

Na, és akkor most itt is elmondom, hogy voltam a drága dokimnál, és ott van a baba, a legjobb helyen tapadt meg, de jövő hét kedden kell megint visszamennem, mert most még annyira csöpp volt, hogy nem sok látszott belőle :roll: Úgy várom már a következő randit :oops: Csajok nem akarok nyálazni, de annyira szerelmes vagyok a babucimba :roll: Csak annyira rettegek, hogy nehogy valami baj(a) legyen :cry:
Ha görcsöl egy picit a hasam az nem gond, ugyi? illetve nem is görcsöl, csak érzem hogy van alhasam :roll:
Jajj remélem nagyon hamar eltelik ez az első 12 hét, mert ez rosszabb, mint amikor sorba gyártottam a negatív teszteket :cry:

Na megyek is, nincs túl jó kedvem :roll:

Puszi
Vendég
 


Ohh, Gigi mi történt? :cry:
Vendég
 


Mi ez az általános rossz kedv????

Anna!
Ne izgulj!!!!Ha már ott van, ott is marad.Miért történne bármi???
A Te babáddal nem történhet semmi!!!!Én mindig így gondolom!
Anno Danival is ezt gondoltam, és egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy az én fiacskámmal bármi történhet.
A gyerek választ minket!!!!!!!
vedresandi
 
 


semmi extra csak fos vagyok :roll: :oops: ma megint úgy ébredtem hogy nem vállalom be a kettőt :cry:
Vendég
 


Gigi!!!

kíípszmájling!!!!!
vedresandi
 
 


Gigi! Egyáltalán nem biztos, hogy mindkét tüsző megtermékenyül, lehet az egyik már el is húzott :roll: És ha csak egy érik, akkor is benne van a pakliban, hogy ikrek lesznek... Tudom, hogy mennyire félsz tőle, és eszembe sincs befolyásolni Téged, vagy osztani azt észt, de kérlek próbáld egy picit pozitívabban látni ezt az egészet, így most nagybb az esélyed arra is, hogy babás leszel, hisz 2 pete van, és közel sem biztos, hogy mindkettő megtermékenyül... Az meg, hogy egy tüsző már megrepedt, nem a legjobb hír, de legalább csinált egy jó vastag nyálkahártyát, amibe ha most babás leszel már nagyon szépen betud ágyazódni a picurkád :roll:
Fenn vagyok msn-en, ha gondolod gyere, várlak!

Andi, köszönöm szépen, aranyos vagy nagyon 8) Igyekszem is adagolni magamba, hogy nem történhet semmi baj, csak annyi minden történt mostanában itt a lányokkal, rettegek, hogy velem is előfordulhat esetleg... De bízom a babámba, és itt kell maradnia velem, és tudom, hogy egészséges, és kész :D

Na megyek összekapom magam, mert még mindig pizsiben ülök :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak sikerült nekem is idetalálni abból a topikból ahonnan Andi is jött.

Próbállak visszaolvasni Benneteket, hogy egy kicsit képbe kerüljek, de addig is kérdezzetek bátran. :lol:
vándor
 
 


Anna!

Gratula a babához és vigyázz magadra!!!
vándor
 
 


Bocs csajok, hogy csak úgy símán belekontár. Nekem rendes helyem a 2007 júliusos topikban van, több helyre valahogy nem megy az iromány. 2 kölök meg egy bentlakó mellett s mellette mókába is járni, na nem megy.
Most is csak azért ragadtam billentyűt, hogy az Andi védelmére keljek, a a hitetleneknek ellentmondjak.
Nálunk első kettőt gyereket én is tökéletesen éreztem, mensi napja elmúlt, teszt a lüke negatívot mutatott, majd 7-ik hétben dokinéni mégis aszonta, hogy ott pedig gyerek van.
Most eme legutolsó csemetémnél pedig már a gyártástól számított 4-5-ik napon éreztem, hogy beköltözött. Ja, s mensi hivatalos jelenési dátuma előtt most meg rácáfoltam az eddigi lüke tesztekre, s kétcsíkosat pisáltam.
Szal tudjátok, a kitapasztalt nagy álltalánosságra érvényes szabályok azért vannak, hogy legyenek olyanok akik rácáfolnak.

Pocakosoknak minél derűsebb 40 hetet, majd egészséges csemetéket, próbálkozóknak pedig mihamarabbi siker koronázza az apukákkal történő együttmüködésüket.

Kép
kissmanó
 
 


Manó!!!!

Ez igen, cáfolat hegyek :lol: :lol: :lol:

Nálam meg majd eválik.Nem akarok negatív teszteket csinálni....mert nyilván azok lelkileg nem jól hatnak az emberre.Megvárom a havi szociális probléma jövetelét, ha jön, akkor folyt köv, ha nem, akkor örülés.
Gratulálok a Babóhoz!!!!!

Na, oszt a többiek meg sehol???
Elcsábítottatok, és egyedül avgyok????
hogy van ez?
vedresandi
 
 


Én senki vagyok??? :o :D
vándor
 
 


Vándor!!!!

DEHOOOGY!!!!! :shock: :shock: :shock: :?
Csak nem pörög a topic, és ezért gondoltam, nincs itt senik.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Szia vándor, örülök, hogy Te is idetaláltál!

Nyugi Anna nem lesz semmi baj a babáddal! Örülj neki, és ne foglalkozz a rossz gondolatokkal!

Gigi! Azt hiszem ma kezetfoghatunk, mert egy kicsit én is depis vagyok. Úgy néz ki, hogy megjött, legalábbis szerintem. Már tegnap fura volt, mert a vérzésem már olyan "frissebbnek" tűnt, már bocsika, és kicsit mensis fájdalmaim voltak. Ma reggelre viszont már egyértelművé vált, és a hőm is nagyon alacsony lett. Valószínűleg ezért fájtak a cickóim is. Végül is most vagyok a vetélés utáni 23.-24. napon, tehát nem lehetetlen. Most az egyik szemem sír, a másik nevet. Viszont mi ezt a hónapot kihagyjuk, mert önző módon nem szeretném a karácsonyt izgalommal, vagy esetleg kórházban tölteni, mert ha összejönne a baba, akkorra lenne várható.
Egyszer nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, a másik pillanatban meg úgy gondolom, hogy talán jobb is így, mert a szervezetemnek a vetélés után így több ideje marad helyre állni, és ez a sok köztes vérezgetés is idegesített egy kicsit.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: